KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Cassandra & Arthur Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Cassandra & Arthur Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Cassandra & Arthur Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Cassandra & Arthur Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Cassandra & Arthur Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Cassandra & Arthur Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Cassandra & Arthur Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Cassandra & Arthur Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Cassandra & Arthur Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Cassandra & Arthur

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Cassandra & Arthur Empty
TémanyitásTárgy: Cassandra & Arthur   Cassandra & Arthur Icon_minitimeSzer. Május 07, 2014 9:20 pm

A nyakkendőmmel való bíbelődés közepette szökkenek ki a fürdőből, hogy ajtót tudjak nyitni a nem régiben érkezett nőnek. Nekem az este folyamán az FBI vezetőségének köszönhetően egy rendezvényen kell részt vennem néhány társammal, hogy el tudjunk kapni néhány drog dílert és csempészt, akik valószínűleg meg fognak ott jelenni. És, mivel az egy éve kisfiamat csak nem vihetem oda, ezért kénytelen voltam a lehető legmegbízhatóbb segítségemet kérni. Ilyenkor egy régebbi ismerős tökéletesen jól jön, aki él- hal a gyerekekért. Egy széles mosollyal az arcomon nyitom ki az ajtót és beinvitálom a házba.
- Köszönöm, hogy ilyen hamar ide tudtál jönni vigyázni Christian-re. -mondom megigazgatva a nyakkendőmet, majd fejemet a topogás irányába fordítom. Tipikusan abban a korban van, amikor már megy, mint a veszett egér, és az istenért se tudod megállítani. Tök jó tud lenni, amikor áthozom az anyjától, és egész este rohangálhatok utána, mert éppenséggel futkároszni támad kedve. Azt ugyan még mindig nem tudom, hogy hogyan is tud kijönni a kiságyból, de tényleg, rajta vagyok az ügyön. Ahogy oda ér hozzám, vigyorogva felkapom, majd a bébicsőszre pillantok.
- Igazán nincs mit, szívesen jöttem. -simít bele a kis srác szőkés árnyalatú hajába, aki szokásához híven szégyenlősen bújik a védelmembe. Nagyon ravasz a kis srác, meg kell hagyni. Ilyen hiperaktív kölyökkel még életemben nem volt szerencsém találkozni. De a legboldogabb idők mindig azok, amikor vele foglalkozhatok, nem a munkámmal. Viszont, mint mindig, az idő most is szorít, hív a feladat. Sóhajtva tekintek az órámra, majd lerakom a fiamat a földre, felveszem az öltönyömet, majd leguggolok a kicsihez, és adok neki egy puszit. Vigyorogva borzolom össze a haját, majd köszönve a kitűzött vigyázónak, el is hagyom a házat. Meg kell hagyni, elég furcsa feladat az enyém... beolvadni a tömegbe, mint egy házaspár boldog, férfi tagja. A választott személy az enyém, ebből nem engedtem. Egy jó ideje ismerem a nőt, és meg kell hagyni, nem közömbös a számomra. De most a munka sikere a lényeg, a többit hagyhatom akármikorra. A kocsiba pattanva, beindítom a motort, majd a kitűzött házhoz megyek, ahol elidőzök egy kicsit a járműben, és dobolva a kormányon, szinte másodpercenként nézem az ajtót. Végül kiszállva az autóból, egy ideig fel- alá járkálok az órámat figyelve, majd fékezve magamat, inkább nekidőlök a kocsinak, zsebembe mélyesztett kézzel. Ha így haladunk, talán hiába való volt a loholásom.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Cassandra & Arthur Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassandra & Arthur   Cassandra & Arthur Icon_minitimeCsüt. Május 08, 2014 5:28 pm




Arthur & Cassie

'Hangin' out this night.'

[You must be registered and logged in to see this image.]

Sírok. Potyognak a könnyeim. Megállíthatatlanul. Összeszorítom a szememet, és letörlöm a sós cseppeket. Az ágyam végében ülök, takaróba csavarodva, és sírok a nevetéstől. A szoba másik felében van a tévé, abban pedig egy újabb idióta vígjáték. Ma már vagy a negyedik. Úgy döntöttem, hogy nem megyek be az étterembe, hiszen már reggel tudtam, hogy ma este egy elitebb helyre vagyok hivatalos. Így beleköhögtem kettőt a telefonba és magas lázra hivatkoztam. Így később nem számít majd szabadnapnak, ha elmegyek az orvoshoz - és természetesen elmentem. Tehát egész nap hülye vígjátékokat néztem - Másnaposok kategória, pont nekem való. Igazából szeretem a komolyabb filmeket is, a mélyebb mondanivalókkal rendelkezőket, de eléggé hangulatember vagyok. És most ehhez volt kedvem.
Hat magasságában nekiállok készülődni. Lekerül a lábamról a rénszarvasos zokni, és a Beatles-es pólót a fürdőbe menet a földre ejtem egy hanyag mozdulattal. Tusolok, hajat mosok, sminkelek... a sminkelés nálam ritka dolog. A természetesség híve vagyok, de azért egy ilyen eseményre puccba vágom magam. Ezért kapom a fizetésemet, ez is egy módja a munkának a pénzért, amit majd megkapok az este végeztével. Tehát ki kell tennem magamért, minden lehetséges módon; fizikailag és szellemileg is. Jól kell kinéznem, de mégsem úgy, mint egy ribi, emellett érdekes, kommunikatív embernek kell lennem. És én az vagyok. Jó, magamról azt mondanám, hogy inkább a második, de egész tűrhetően nézek ki, szóval nem jön fel a szén a bányából, ha lemegyek... azt hiszem, még nem próbáltam.
Szóval, utolsó simítások. Néha láttam anyát, hogy sminkel, meg begöndöríti a haját, meg ilyesmi, de én kislányként soha nem éreztem azt, hogy utánoznom kellene őt. Miért? Miért akarnék sminket kenni magamra, az arcomra, tizenegy évesen? Soha nem viselkedtem úgy, mint a kislányok nagytöbbsége. Én a kutyámmal játszottam a kertünkben, fára másztam, versenyt futottam a széllel, a csillagokat bámultam, összefirkáltam a falat... ilyesmi. Tehát most is csak beletúrok a hajamba, és az elmaszatolódott szemfestéket törlöm le a szemem körül, és már ki is lépek a lakásom ajtaján, aztán le a visszhangos lépcsőházba, és ki a hűvös, koraesti levegőbe.
A férfi, akit kísérnem kell, már vár. Előbb is eljöhettem volna, csak a hülye smink... oké, kifogás van, mentség nincs.
- Sajnálom, hogy késtem - lépek elé, egy széles mosollyal az arcomon. Tényleg sajnálom, de azért annyit nem késtem. Remélem.
Az FBI természetesen engem is beavatott. Nem sokba, csak annyira, hogy a lényeggel tisztában legyek. Dealerek, kereskedők, csempészek... mi pedig házasok vagyunk. Ennyi. És nekem ez éppen elég. Jó pénzt fizetnek, és ismerem már annyira a velem szemben állót, hogy ne kelljen tőle tartanom, vagy éppen megbízzak benne.
- Hova megyünk? - kérdezem, még mindig mosolyogva, miközben a motorháztető felől megközelítem az anyósülést, hogy behuppanhassak a járműbe.

MUSIC: [You must be registered and logged in to see this link.] | NOTE: I doubt we're going out this night | WORDS: 435
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Cassandra & Arthur Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassandra & Arthur   Cassandra & Arthur Icon_minitimeCsüt. Május 08, 2014 8:05 pm

Az ember annyira tudja értékelni azt, amikor hazaérve a munkájából máris küldik tovább a különféle elintéznivalók miatt. Igaz, erről már régebben tájékoztattak, ezért is lett a párom az, aki, de egy igen csak fárasztó nap után az ember csak ülne a tévé előtt, és nézne ki a fejéből. De ez már túl nagy luxus lenne, úgyhogy inkább összekaparom a legemberibb kinézetemet, végül is, egy igen csak nagy rendezvényre vagyunk hivatottak. Na jó, nem kiélvezni annak minden percét, sokkal inkább elkapni a célszemélyeket. Erre nem mondhatnám, hogy én vagyok a legmegfelelőbb ember, mivel én olyan erős kiképzést nem kapok, hogy akár a nézésemmel le tudjak dönteni egy embert a földre. De figyelemelterelésre és beszélgetés kezdeményezőnek igen csak jó vagyok. Nem titok, sokkal inkább pesztrálnám én a gyerekemet, mintsem, hogy egye barátomra hagyjam, de ha már nincs más lehetőség... sose volt annyi időm a fiamra, amennyit én rá szerettem volna szánni, de nem tudok mit tenni ellene. A hétvégéim se szabadok általában, normális életem sincsen, egyfolytában csak a munka van. A megélhetésem viszont ennek köszönhetően elég jó, úgyhogy ezzel kapcsolatban legalább nem panaszkodhatok. És, mivel a segítőm is megérkezett, folytathatom is, amit a nap folyamán már egyszer elkezdtem. A zakómba belebújva köszönök el a fiamtól, aki már jönne is utánam a szokásához híven. Hát igen, nem könnyű úgy mászkálni a házban, vagy kilépni az ajtón, hogy ő ne jönne utánam. De most megszabadulok tőle, és bevágva magamat a kocsiba, máris elindulok, hogy felvehessem a partneremet. Meg kell hagyni, ő is azon nők közé tartozik, akik állítólag időben elkezdenek készülődni, de valamiért mégis kifutnak az időből. Ezt soha nem tudtam megérteni, pedig nem tartozok azon szerencsétlenek közzé, akik nem tudnak kiigazodni az embereken. Amint kilép az ajtón, halvány mosoly ül ki az arcomra, majd eltolom magamat a kocsitól, és nem feltűnően, de végig mérem a nőt.
- Igazán nem gond. De... gyönyörű vagy. -jegyzem meg egy széles mosoly kíséretében, majd vágtáznék is át a másik oldalra, hogy ajtót nyithassak, de erről már lekéstem. Megrántva a vállamat ülök be a volán mögé, és indítom be a kocsit. Eleinte nem gondoltam volna, hogy el fogja vállalni ezt a melót, ami igazán rendhagyónak számít, de végül is, nem kellett olyan sokat unszolni, hogy belemenjen. És én ennek rettentő mód örülök. Hogyha már egy házaspárt kell alakítanom valakivel, akkor az legyen az én ismerősi körömből, mintsem egy rendőrnő kollégám. Igazándiból, nem is igen értem, hogy mért kell ilyen szerepeket kiosztani, mért nem lehet csak úgy lerohanni őket, de hát, ha a főnök ezt akarja, akkor legyen ez, én aztán nem fogom emiatt kiverni a hisztit.
- A hely nevét nem jegyeztem meg, elég nekem csak a címe. A lényeg, hogy egy roppant puccos épületre kell, hogy számíts. -felesleges információkat nem tárolok. Nekem pedig eléggé annak számít egy adott hely neve. A lényeg, hogy a koordinátáit tudom, és, hogy milyen annak a megjelenése. Az utunk idáig majdhogynem néma csendben telt, normális témát nem találtam, az időjárást meg nem áll szándékomban felhozni. Kiszállva a kocsiból kinyitom Cassie-nek az ajtót, majd amint kiszáll, oda is adom a srácnak a kulcsot, hogy leparkolja nekem a kocsit. Hát igen, ilyen luxusban sincs minden nap részem. Néhány munkatársamat rögtön ki is szúrom, majd Cassie-vel a jobbomon battyogok oda hozzájuk.
- Na, készen vagytok? -hallom az akció vezetőjének a hangját, amire mindenki csak egy bólogatással válaszol. Mindenki kap egy kis fülhallgatót, amin keresztül tudjuk tartani a kapcsolatot, és információt is szerezhetünk. A kamerákat már kezelésbe vették, annak köszönhetően láthatják minden mozdulatunkat, és megtudhatjuk, mi jó, és mi nem.
- Hát, jó, akkor menjünk. -tekintek a társaimra, majd végül a nőre, várva annak beleegyezését. Én minden esetre teszek egy- két lépést az ajtó irányába, jelezve, hogy már készen állok a "bevetésre".
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Cassandra & Arthur Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassandra & Arthur   Cassandra & Arthur Icon_minitimeSzomb. Május 10, 2014 10:10 pm




Arthur & Cassie

'Hangin' out this night.'

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nem mondom, hogy ez az az élet, amit pár hónapja megálmodtam magamnak. Talán azt szerettem volna, ha minden az ölembe hullik. Talán arra számítottam, hogy sokkal könnyebb lesz, hogy nem is lesz más dolgom, csak tanulni - a tanulás számomra pedig egyfajta élvezet. Azt hittem, hogy majd napokat beszélek olaszul, meg franciául és majd megtanulok törökül, vagy ilyesmi, és majd nem lesz semmi más dolgom. Ehhez képest alig van szabad percem. Csak, ha különböző, apró hazugságokkal csinálok magamnak. Ezek a hazugságok viszont azzal járnak, hogy nem kapok annyi pénzt, amennyit kellene. Nem vagyok milliomos, így a jól fizető munkákat, kísérgetéseket elfogadom. Tehát az FBI által felkínált lehetőséggel is éltem. Mert kivételesen jól fizetnek. És ezért hajlandó vagyok feláldozni egy napomat, amit a kajáldában kellene töltenem. Szeretek ott lenni, meg minden, de azért a fizetés nem olyan jó, hogy örömmel rohanjak be. Főleg egy ilyen telefon után, mint amit kaptam a ma estével kapcsolatban.
Most sincs rajtam annyi vakolat, mint pár másik nőtársamon lesz majd az estélyen, de így is később készültem el, mint kellett volna. Sietős léptekkel hagyom el a kis lakásomat, zárom be magam mögött az ajtót, és hosszú ruhámat kissé felhúzva lépcsőzök lefelé. Szívesebben jöttem volna a kis feketémben, de ez az alkalom másmilyen ruháért kiáltott. Hosszú, kék darabért, ezüst színű kiegészítőkkel, fehér cipővel és táskával. Kék szemeimet fekete festékekkel emeltem ki, ajkaimat vörös rúzzsal.
Végignézek rajta, és hasonlót kell megállapítanom. A szemébe nézek, úgy szólalok meg.
- Te is igazán jól nézel ki - jelentem ki, elismerően biccentve. Arthur sármos pasi, alapból van egy kisugárzása, akkor pedig, amikor egyenruha, vagy öltöny van rajta, akkor ez a hatás csak erősebb lesz. Ő mindig elegáns, és jólfésült. Vele ellentétben én nem vagyok elegáns, kényelmes és hétköznapi ruhákba öltözök. És többnyire kócos a hajam.
Most azonban egy házaspárt fogunk alakítani. Ami érdekes szituáció lesz, mivel nem hiszem, hogy az a kifejezett feleség típusú nő lennék. Arthur pedig lehetne akár férjtípus, de nem hiszem, hogy elvenne egy ilyen szétszórt, kócos, suta, hiperaktív nőt, mint amilyen én vagyok. De megpróbálok úgy viselkedni, mint egy felnőtt, érett ember, és normális leszek pár órára. A feladat fontossága miatt. Gondolom, nem viccből kell beépülniük, és komolyra is fordulhat az ügy. Tehát jó kislány leszek, összeszedett és felnőtt. Nehéz munka lesz, de... megoldom.
- Értem - bólintok, kipillantva az ablakon. Az utcákon vagy ezer lámpa ég, és egy csomó ember járkál még most is. Soha nem csendesedik el Vegas, mindig vannak az utcákon, és mindig történik valami. Szeretek itt lenni, szeretem a nyüzsgést és a meleget és az embereket. Szeretem Vegast.
Mivel Arthur azt mondta, puccos helyre kell számítanom, így amikor az autó megáll, a kisujjamat sem mozdítom. Helyette megvárom, hogy a férfi megkerülje az autót, és kinyissa nekem az ajtót. Felé nyújtom a kezemet, hogy kisegítsen, mint egy úrinőt, majd az oldalán megindulok egy kisebb csoport felé. Gondolom, a munkatársai. Türelmesen várok az eligazítás végéig, közben én is figyelek, annak ellenére, hogy nekem nem lesz túl sok dolgom. Csak egy feleséget alakítok.
- Menjünk - mosolygok Arthurra és már be is vetjük magunkat a tömegbe.
Mindenki csodálatos ruhakölteményeket vett fel, ragyogó, gyémánt ékszereket, arany mandzsettagombokat, drága parfümök illata keveredik a levegőben, halk beszélgetések moraja tölti ki a teret. A teret, ahová belépünk. Nagy, és fényes, és csodálatos. Nem igazán voltam még ilyen helyeken, ettől függetlenül tudok viselkedni. Nem bámészkodok, szolidan mosolygok, Arthurba karolok, nem bénázok.
- Kiket keresünk? - kérdezem, arra értve, hogy egy díler vagy egy kereskedő miben különbözik mindenki mástól. Nyilván ők is beépültek, de akkor honnan lehet tudni, hogy ki-kicsoda? - Több szem többet lát, Arthur – vonok vállat, a férfire mosolyogva.

MUSIC: [You must be registered and logged in to see this link.] | NOTE: I doubt we're going out this night | WORDS: 593
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Cassandra & Arthur Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassandra & Arthur   Cassandra & Arthur Icon_minitimeVas. Május 11, 2014 2:38 pm

Elhagyva a házat, már pattanok is be a kocsimba, hogy felvehessem a ma esti partneremet. Meg kell hagyni, ez nem az a tipikus FBI-os "üldözés" amihez hozzá vagyok szokva. Nekem általában az a feladatom, hogy csak üljek a gép mögött, és figyeljem az üldözött menekülési útvonalát, és figyelmeztessem a csapatot, akik azon vannak, hogy minél gyorsabban és hatékonyabbak kaphassák el. De az ilyen feladatokra bezzeg jó vagyok. Hát igen, elég jó beszélőkém van, ezt meg kell hagyni, szóval tudom tartani az adott illetőt, annak érdekében, hogy mihamarabb elszólja magát, és akkor jön az izgalmasabb része. Csak úgy, szó nélkül nem lehet letámadni őket egy ilyen helyen, független attól, hogy mit is csináltak. Egy ideig elrágódnának a híren, az egyszer biztos. Ez így sokkal higgadtabb megoldás, mint az általános, és talán nekem jobban az ínyemre válik. Igaz, a munkámat imádom, csak, hogyha az ember a nap huszonnégy órájában a gép előtt nyomorog, néha vágyik arra, hogy igazán megtekinthesse, hogy mi folyik a harcmezőn. Azzal meg ugyan tisztában vagyok, hogy nem én vagyok a legalkalmasabb személy erre, inkább hagyjam ezt a "nagykutyákra".
Odaérve az adott címre, már szállok is ki a kocsiból, hogy onnan várhassam, mikor is lép ki a nő a házból. Néha- néha az órámra pillantok, számolgatva, hogy mennyi ideje is késünk. Lassan már a negyed órát is átlépjük, de szerintem a munkatársak erre számítottak, és ők is ugyan ezen a síkon mozognak. Nem én vagyok az egyetlen, aki nőve érkezik, ezért ők is felszámoltak már némi késést. Minden esetre, amikor először meglátom Cassie-t a lépcsőn lefelé jövet, halvány mosoly kúszik át az arcomon. Tetszik az, hogy nem kell neki nyolc kiló festék ahhoz, hogy szép lehessen. Mindig is tudtam, hogy ő nem nagy híve annak, hogy megdöntse a legtöbb festék világrekordját. Ez engem egy percig se zavar, én is, sokkal inkább a természetességet tartom első rangúnak. Ezek alapján kíváncsi vagyok a ma esti együttműködésünkre. Ugyan egy-két példa már volt rá, hogy az FBI ilyen munkát sózott a nyakunkba, de ilyen szerepben még nem bolt lehetőségem alkotni. De tekintve, hogy az akció sikere forog kockán, megteszem a tőlem telhetőt.
Beszállva a kocsiba, alig tíz perc alatt jutunk el az épülethez. Ez számomra már túl csicsásnak ígérkezik, de kinek mi tetszik... inkább belehúzok, a partneremet kisegítem a kocsiból, majd odaadom a srácnak a kulcsot, hogy parkoljon le egy számára tetszetős helyre. Társulva a munkatársakhoz, végighallgatom az utasításokat. Amint a főnök annak a végéhez ér, mindenki a megszabott helyre indul. Nekünk a bárpulthoz közeli helyek lettek kiosztva, ahol egy drogkereskedő, aki a piálásban is örömét leli, sokszor megfordul. A bálteremben nők és férfiak százainkat parfümjét lehet kivenni. Minden jelenlévő tekintettel az esemény nagyságára, alapos munkát végzett illatozás terén.
- Tudomásaink szerint minimum öt díler van jelen. A főbb személyekkel vagyunk tisztában, a kisebbek, a tanulók mindig ezeknek a nyomában lesznek, azokat nem lesz nehéz elcsípni. A nevek és az arcok is a birtokunkban vannak, ezek alapján tudjuk majd megkülönböztetni a tömegtől. És arra számítani lehet, hogy a mi helyünkön fognak legtöbbször felbukkanni. Persze, a terem minden szegletében van egy ügynök, van, aki már több órája a helyén van, ők már ennek kezdetekor megérkeztek. -felelem szinte suttogva, nem áll szándékomban olyan emberekkel is tudatni ezeket az információkat, akik nem jogosultak erre. Egy pincértől elkapok két pohár pezsgőt, egyiket átnyújtom a nőnek, majd amikor elveszi, belekortyolok a sajátomba, és utat török egyenesen a pultig.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Cassandra & Arthur Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassandra & Arthur   Cassandra & Arthur Icon_minitimePént. Május 23, 2014 5:41 pm




Arthur & Cassie

'Hangin' out this night.'

[You must be registered and logged in to see this image.]

Gondolom, nem mondok újat azzal, hogy még soha nem volt ilyesmiben részem. Chicago kertvárosában nőttem fel, ahol soha nem történt semmi érdekes, ahol mindenki átlagos volt – fogjuk rá, az én szememben azok voltak, hogy a tiedben milyenek lennének, azt nem tudhatom. Reggelente gyerekkacaj töltötte ki az utcákat, ahogy iskolába mentünk, és ugyanezt hallottad délután is. Soha nem történt semmi izgalmas, vagy váratlan. És talán ez volt az, ami arra sarkallt, hogy elhagyjam a várost. Egyedül az tartott vissza attól, hogy ott maradjak, a közelben, hogy szeretem a napsütést, és a meleget, így egy Vegas, vagy Los Angeles kaliberű várost tudtam elképzelni magamnak, amit az új otthonomnak hívhatok. Ahol akár le is telepednék. Végül az egyetem miatt választottam Vegas-t. Az óceán azért jó lenne, de az már csak a csoki reszelék lenne azon a bizonyos habon, azon a bizonyos tortán.
Tehát igen, izgatott vagyok, amint beülök az autóba, és figyelem az utat és az utcákat, ahogy közeledünk a célállomás felé. Néha Arthurra pillantok, aki viszont teljesen nyugodtnak tűnik.
- Sokszor voltál már ilyen küldetésen? - basszus, ez úgy hangzott, mintha ő lenne Batman, én pedig Robin - a zöldfülű, újonc verzióban, még a sorozat legelejéről... küldetés? Komolyan, Cass? Már mindegy, kimondtam, eléggé idétlenül hangzott, de már nem lehet visszaszívni. Tehát mi mást tehetnék?! Zavaromban elmosolyodok.
Ahogy meglátok egy jól kivilágított épületet, ami előtt feltűnően sok, csodás ruhakölteményekbe öltözött emberek keringenek, elmosolyodok. A szívem hevesen kalapál, és izgalom lesz rajtam úrrá. Korábban nem jártam ilyen puccos helyeken, még Chicago-ban sem. A színháznál megálltam, oda pedig nem kell estélyi. Ez egy teljesen más, nagyobb kaliberű esemény, mint a Rómeó és Júlia premier-előadása. Már hozzászoktam, hogy ilyen helyekre járok. Az elején furcsa volt, és új. Nem voltam profi escort, de javuló tendenciát mutatok. Azzal vigasztalom magam, hogy nekem nem ez a fő profilom, és hogy csak addig csinálom ezt, amíg egyetemre járok. Aztán leállok vele. Nem is beszélve a másodállásomról, a leharcolt étteremben.
Ha már esélyt sem adtam Arthur-nak, hogy kinyissa nekem az autó ajtaját, most hagyom, hogy kisegítsen. Elvégre, feleség vagyok. Egy jól kereső férj, otthon unatkozó házi asszonykája. Elvárom, hogy ajtót nyissanak nekem. Ó, atyám, ez nagyon nem én vagyok...
Miközben tart a gyors, rövid eligazítás, én is figyelek. Minden apró részletet tudni akarok, kíváncsi természet vagyok, nem tehetek róla. Aztán bemegyünk. Hagyom, hogy a férfi vezessen, egészen a bárpultokig. Közben halkan magyaráz, válaszol a kérdésemre, szinte a fülembe suttogva. Közel kell hajolnom hozzá, hogy az emberek duruzsolása mellett minden egyes szót tökéletesen ki tudjak venni és ne kelljen visszakérdeznem.
- Értem - bólintok. - Számítsak fegyverekre, és golyószórásra? - pillantok rá szemem sarkából. Tudom, hogy jó kezekben vagyok, jobbakban nem is lehetnék, ismerem annyira Arthurt, hogy tudjam, nem eshet bajom. Sem senki másnak. Arthur remek ember és kiváló rendőr. Nem érzem magam fenyegetve.
Átveszem a pezsgőt, amit felém nyújt, és már bele is kortyolok. Édes, és rendkívül drága - állapítom meg, miközben megérkezünk a területünkre. Nem akarok hallgatásba burkolózni, gyanús lenne, ha egy házaspár egy árva szót sem szólna egymáshoz egész este. Így beszélgetést kezdeményezek, miközben figyelem az emberek százait, hogy esetleg kiszúrjak egy gyanús alakot.
- Egyébként hogy vagy mosatnság? Minden rendben van veled? - mosolyodok el, az édes, aranyszín italba kortyolva.

MUSIC: [You must be registered and logged in to see this link.] | NOTE: Safe and Sound | WORDS: 526
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Cassandra & Arthur Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassandra & Arthur   Cassandra & Arthur Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Cassandra & Arthur

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Dante & Arthur
» Rick és Cassandra.
» Arthur Oliver Hervé
» Cassandra Bloom
» Cassandra Mills

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-