KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Trent&Nia Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Trent&Nia Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Trent&Nia Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Trent&Nia Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Trent&Nia Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Trent&Nia Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Trent&Nia Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Trent&Nia Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Trent&Nia Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Trent&Nia

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Trent&Nia Empty
TémanyitásTárgy: Trent&Nia   Trent&Nia Icon_minitimeCsüt. Május 08, 2014 5:27 pm

Már nyáron biztos voltam benne, hogy ez így nem fog működni. Nem is tűrtem tovább, én megmondtam a magamét annak az állatnak, de még a baba születése előtt. Ennek már lassan négy hónapja, aztán jött a kis [You must be registered and logged in to see this link.]. Rengeteg feszültség közé született, és rögtön másnap már azt hallgathattam a kórházban, hogy Richnek joga van látni, mert az övé. Na akkor jött neki a második hideg zuhany heteken belül. Nem vártam semmit, de a reagálhatott volna szebben is. Azt hiszem még a hely miatt türtőztette magát, de ha otthon lettünk volna azt sem tudom élnék-e.
Ő ezt borzasztó megszégyenítésként élte meg - mintha a kurvázása nekem olyan kellemes lett volna -, én meg borzasztó megkönnyebbülésként. Apám mindenben támogatott anyagilag, és támaszként is, de az nekem igazából Ezra volt. Tényleg ahol csak tudott segített is, és segít mindig, amiért kifejezhetetlenül hálás vagyok, viszont így is akad nem kevésszer, hogy nekem kell a munka mellett figyelni a csöppségre.
Most is egy már úgymond régi ügyféllel lenne megbeszélésem, de negyed órával előtte még azért telefonálgatok, persze sikertelenül. Végső soron nem probléma, még sosem okozott senkinek kellemetlenséget, hogy a baba ott van mellettem, miközben tárgyalunk, mert nem is irodai találkozók ezek. Hivatalos ugyan minden, de sokkal kötetlenebb viszonyok között, nyugisan. Éppen ezért szervezem ezeket általában egy-egy étterembe, ebéd, vagy a napszaknak megfelelő étkezés mellé. Barátságos nálunk a légkör, én meg aztán főleg ilyen vagyok.
Még ha ez nem is az a téma lesz, amiről olyan jó beszélni. Engem önmagában elszomorít, ami Trenttel történt, igazán jó üzletet kötöttünk vele, mikor elkezdtük szponzorálni a munkásságát.. Most pedig jogosan hívott fel, mert ezt kell tennünk. És szeretném, ha tisztában is lenne vele, viszont a papírokat akkor is el kell intézni. Addig pedig, amíg ide is ér, és mindent át tudunk beszélni, addig a bejárthoz legközelebb lefoglalt asztalnál ülök, és felváltva nézek az ajtóra, valamint a mellettem szuszogó kisfiamra.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Trent&Nia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trent&Nia   Trent&Nia Icon_minitimeSzomb. Május 17, 2014 12:51 am

Örültem annak, hogy sikerült elérni az egyik szponzor cégemet telefonon. Már régóta telefonálgattam a különböző szponzoraimnak a műtét miatt. Ugyanis az ügyvédem tájékoztatott a szerződéseim egyes alpontjáról, ami az esetleges sérülésekre vonatkozik. Eléggé elszégyeltem magamat, mikor rájöttem, hogy az egyik legfőbb támogatómat nem is kerestem. Így hát találkozót beszéltem meg a cég egyik vezetőjével.
Nem követem már, hogy kik a vezetőség tagjai. A kötelező esteken sem veszek részt, jobb elkerülni az esetlegesen felmerülő kérdéseket, mivel a világ nem is tud az ideiglenes vakságomról. Annyit tudok, hogy a pasi, akivel még a pályafutásom kezdetén tárgyaltam átadta az ügyemet valakimásnak, ha jól tudom az egyik rokonának, talán a lányának. Végülis ez nem akkora nagy ügy, a lényeg, hogy értse a “dörgést”. Annak örültem, hogy nem kell befáradnom az irodába, hanem egy semleges helyen találkozunk. Az mégis csak biztosít egy kötetlenebb szférát, annakellenére, hogy nem szívesen mozdulok ki.
Indulás előtt nagyanyám már az idegeimen táncol. Az egyik öltönyömet rángatja elő a másik után, mintha bárkivel össze is jönnék, ha kiteszem a lábamat a házból. Hallom, ahogyan az újabb ruhák suhognak a levegőbe. Rosszat sejtek.
Tízperces veszekedés után- amit természetesen nagyanyám nyert- frissen, ropogósan és abban az öltönyben, amit az öreglány választott, feszítek a taxiban az imádott nyugdíjas rokonom mellett. Nincs az a pénz, hogy én mellé üljek miközben ő a volán mögött van.
Az étterembe nagyi vezetbe. Csak azért jön velem, hogy nehogy rossz ember mellé üljek le. Azonban, szerencsémre, a recepcióspultnál megkérdezik a nevemet és elnavigálnak a helyes irányba.Elég frusztráltan érzem magam, nagyon kellemetlen. Mintha sok-sok szem engem méregetne, csak engem.
A pincér elkisér az asztalhoz, majd egy köszönéssel magamra hagy. Az asztal felé fordulva nézek arra, amerre gondolni vélem a tárgyalófelemet.
- Trent Gomer- nyújtom a kezemet egy apró mosoly kíséretében- de gondolom, tudja a nevemet.
Vissza az elejére Go down
 

Trent&Nia

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-