KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Saul & Alena Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Saul & Alena Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Saul & Alena Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Saul & Alena Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Saul & Alena Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Saul & Alena Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Saul & Alena Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Saul & Alena Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Saul & Alena Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Saul & Alena

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Saul & Alena Empty
TémanyitásTárgy: Saul & Alena   Saul & Alena Icon_minitimePént. Május 16, 2014 9:20 pm

Üres minden. A ház, amiben élek, nem az enyém. Legalábbis a valóságban nem. A bútorok nem otthonosak, a fű nem olyan zöld, mint Olaszországban, hiányoznak a szőlők, a dombok, a virágok.
A hátsó verandánál vagyok, egy régies padon üldögélek, kezemben ott füstölög a cigaretta. Mélyet szívok belőle, felizzik a vége. Fáradtan fújom ki a füstöt, remeg a kezem.
Elérkezett ez a nap is. Ma estére ígérték az új rendőrt. Már hármat elfogyasztottam a hónapban, ha lehet így mondani. Egyik se bírta egy hétnél tovább mellettem. Mind a hármat az őrületbe kergettem, ha azt mondták menjek balra, jobbra fordultam, ha csendre intettek, hangosabban beszéltem. Igazság szerint ebben lelem örömömet, az ellentmondásban. Nem túl sok minden maradt meg nekem, de ezt az egyet nem tudták kiölni belőlem az elmúlt hetek. A határozottságomat.
Hallom, ahogy a ház elé parkol egy autó. Összerezzenek. Gyorsan nyomom el a csikket a lábamnál a hamutartóba és visszasietek a házba, hogy a bejárati ajtónál, a függönyt elhúzva nézzek kifele az ablakon. Látni akarom, hogy kit küldtek. Ki olyan merész, aki önként vállalja, hogy ezentúl vigyáz rám. Nem sok mindent látok. Felsóhajtok.
Egy pillanatra a hideg falnak támaszkodok, aztán hirtelen ötlettől vezérelve hangosan felsikoltok. Pókot láttam. Igen…de már el is tűnt. Vagy ez csak színjáték és tesztelem az érkező rendőrt? Nem tudtak még olyan nyomozót küldeni, akinek a kezébe adtam volna az életem és van egy olyan érzésem, hogy Ő se fog közéjük tartozni.
Nem ismersz még. Nem tudod ki vagyok, igaz? Nem ismered a mesémet. Fogalmad sincs, hogy kit kell ezentúl megvédened. És Isten látja lelkemet, ne akard megtudni! Menekülj, fuss, mert nem fogsz elbírni velem. Túlságosan vad vagyok, túlságosan menthetetlen.
Érzem, hogy itt vagy a közelemben, de még nem mutattad meg magad. Olvastad az aktámat, kedves rendőrbácsi? Tudod végre, hogy kivel van dolgod? Vajon egy ártatlan civil vagyok, vagy maffiózó? Mi van, ha megörököltem a tudtom nélkül a hatalmat? Meg tudsz védeni tőlük? Megígéred, hogy nem találnak rám?
„Aki titkot őriz, gyakran magányosnak érzi magát, ezért keresünk mindannyian valakit, akiben megbízhatunk. Egy szövetségest, aki megért, egy tanácsadót, akire rábízhatjuk magunkat, egy barátot, aki sosem szól meg. Igen. Mind segítségre szorulunk, hogy elrejthessük életünk legsötétebb igazságait, mert amint megszabadulunk egy titoktól, máris ott terem helyette egy másik."
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Saul & Alena Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saul & Alena   Saul & Alena Icon_minitimeVas. Május 18, 2014 12:27 pm

Ez az első tanúvédelmis munkám, ahol nemcsak beugrót játszom. Még indulás előtt kézhez kaptam az alany aktáját, új nevén Alena Thurman előző és mostani életét. Elolvasva be kell, hogy ismerjem, valós volt a félelem, ami miatt tanúvédelmi program alá helyeztek. Azt viszont nem értem, miért kell állandóan harcolnia. Ugyanis megkaptam azokat a jelentések is, amiket az előző rendőrök írtak, szám szerint hárman. Három rendőr egy hónap alatt, és mindegyik átlagosan egy hétig bírta. Azt még meg értem, hogy erősebb kézre van itt szükség, ne de egy mesterlövészre?! Ha ellenkezik velem, akkor majd kiállok a ház elé, megfigyelem és egy M24-gyel mellkason lövöm? Viszont nem ellenkezhettem, mert az utasítás felülről jött. Otthagytam egy időre a sereget és az állandó társamat, Adamet is, aki addig míg vissza nem megyek, irodai munkát kapott. Mondanom sem kell, most nem én vagyok az a személy, akit különösen szeret. Legutóbbi beszélgetésünkben is a fejemhez vágta vagy ezerszer, hogy mekkora tapló, bunkó és senkiházi vagyok. Merem remélni, hogy ez a bizonyos Alena Thurman megéri a beléje fektetett időt és rendőrt.
A lány új házához a GPS segítségével találok el. Pár napi ruhát is csomagoltam egy kisebb sportáskába, ugyanis az a vezetőség véleménye, hogy előbb Alena bizalmába kell férkőznöm, hogy magára lehessen hagyni. Micsoda hülyeség! Leparkolok a ház előtt, lassan kiszállok és a csomagtartóból kiveszem a sportáskámat. Már épp mennék át az úttesten, mikor egy hangos sikítást hallok abból a házból, ahol Alena lakik.
Ledobom a csomagomat a járdán, és rohanok a bejárati ajtóhoz, ahol egy kijelölt rendőr őrzi a lány házát. Idegességében jóval lassabban kotorja elő a zsebéből a kulcsot, de szerencsére ki tudja nyitni az ajtót. Előkapom a rendőrségtől kapott fegyveremet, amit még meg kell szoknom. Gyorsan körbepillantok az előtérben de senki sem találok. Fogalmam sincs, hogy mi történhetett, amitől felsikított. Viszont ha a nyomára akadt a maffia, akkor jobb óvatosnak lenni. Intek a mögött kaloppozó rendőrnek, hogy kövessen csak kicsit kevesebb nyakamba lihegéssel. Szinte már érzem a nyálcseppeket a bőrömön. Benézek a konyhába, de ott sem találok senkit.
- Itt sincs senki- ordítja el magát a rendőr, majd kilép egy szekrényből.
Haragosan nézek rá. Idióta! De ha már úgyis megszólalt, akkor kénytelen vagyok én is így tenni.
- Miss Thurman! Martens...- kiáltom el magamat, majd elakadok a rangom megnevezésénél. Nem vagyok rendőr, a katonság tagja vagyok. Azonban azt még sem mondhatom, hogy mesterlövész vagyok, a végén még jobban megijed.
- Martens vagyok a hadseregtől- fejezem be.- Mi történt? Hol van most?
Majd rögtön előkapom az adóvevőmet, és riasztom a rendőrséget; lehet, hogy rátámadtak a védencre és siessenek a helyszínre, ha szólok.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Saul & Alena Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saul & Alena   Saul & Alena Icon_minitimeVas. Május 18, 2014 5:59 pm

Kezdődik.
Vörösre mázolt ajkaim gúnyos vigyorra görbülnek, ahogy halkan csukódik mögöttem a veranda üvegajtaja és mint aki jól végezte a dolgát, lábujjhegyen, elégedetten lépek ki a puha fűbe. Karjaimat fázósan húzom össze a mellkasom előtt, legalább egy kardigánt felvehettem volna, ha már akcióba kezdek. Hiába a nyári meleg, délutánonként, estefelé hűvös szél fújdogál, még mindig.
Fedetlen lábaimon és csupasz csípőmön végigfut a libabőr. Csak egy szaggatott farmer rövidnadrág, egy fekete, csípőnél csomózott póló és egy félig kikötött tornacipő van rajtam, amibe az előbb, épp, hogy csak beleugrottam.
Legszívesebben kacagnék. Stuart megint alakít. Azóta itt van, amióta Las Vegaba kerültem, egyedül őt nem tudtam elüldözni, de csak azért, mert annyira tökkelütött, hogy nem képes felfogni a sértéseimet. Mint, ahogy most se érzi a helyzet súlyosságát, amibe az új vigyázóm belecsöppent. Hallom a hangjukat és úgy döntök, hogy megkerülöm a házat, a bejárati ajtó felől lepem meg őket, az elülső verandáról.
Akár egy kismacska, olyan játékosan lopakodva lépek a hátuk mögé, majd csattan a hangom, akár az ostor.
- Stuart! Mondja, az úr mutatott igazolványt? Vagy egyszerűen csak fogta és beengedte az otthonomba? Honnan tudja, hogy a rendőrség küldte? Nem-e esetleg az életemre akart, akar törni? Hm?
Karbafont kézzel bámulom őket. Még mindig libabőrösek a lábaim. Fejemet kissé oldalra döntöm, a szemöldököm megemelkedik, rúzsozott ajkaim összeszorulnak. Már nem is figyelek a kitartó kis járőrre, sokkal inkább a friss húst mustrálgatom.
Tehát te vagy az…Téged küldtek. Mi olyan különleges benned, hogy azt hitték, hogy Te majd sikerrel jársz, hogy neked sikerülni fog? Miért Te?
- Kérem, mutassa fel az igazolványát, mielőtt egy lépést is tenne és dobja el a pisztolyát addig. Stuart, ügyesen célozzon, ha megmozdul!
Vigyorodok el és megvillannak fehér fogaim. Az ajtófélfának támaszkodva élvezem a jelenetet. Beletúrok hosszú, hullámos barna hajamba, amit itt-ott szőkített tincsek díszítenek és nézem a párost. Nos, ha ők akarják megvédeni az életemet, akkor nagy bajban vagyok még mindig!
- Mégis mi a fene az a táska a verandán Mr. Martens? Remélem, nem szándékozik együtt tölteni velem a napjait…? Egyébként ordítás nélkül is tökéletesen megértettem volna a nevét. Tehát…a hadseregtől? Nocsak. Mezei rendőrök, már nem is tudnak rám vigyázni? Már bocs, Stuart.
Megvonom a vállam bocsánatkérően, ahogy a rendőrre nézek, aztán tekintetemet újra az idegen felé fordítom. Közelebb lépek hozzá, karjaimat végre leengedem.
- Kérem a kulcsokat! Nem fogom hagyni, hogy mindenféle perverz rendőr, bármikor bejöhessen ide. Ha kell, majd betörik az ajtót…nem érdekel!
Kinyújtom feléjük a kezemet és várok. Közben alaposan végigmérem Mr. Martenst és ajkaim kissé szétnyílnak, végül csak felsóhajtok.
Nem.
Ő sem lesz rá képes.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Saul & Alena Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saul & Alena   Saul & Alena Icon_minitimeVas. Jún. 01, 2014 10:26 pm

Nem mondanám, hogy megijedek tőle, ahogyan a hátunk mögé sétál. Mégis mi a jó francot képzel magáról? Azt hiszi, hogy ilyet megtehet? A jó büdös életbe, ezt a lányt alaposan móresre kell tanítani.
Remegő kézzel eresztem le a fegyvert.
- Menjen!- vakkantok a rendőrre mérgesen, aki egy ideig gondolkozik, majd eltűnik.
Dühösen nézem a velem szemben álló nőt. A fegyveremet elteszem, és magamban elszámolok tízig, de nem segít.
- Itt az igazolványom- ejtem kis lassan, tagoltak. A zsememből előhúzom az igazoláshoz szükséges papírok, majd a lába elé dobom.
Nem tetszik nekm a hozzáállása, a pökhendisége. Mégis mit képzel? Azt hiszi, hogy ő valaki, hogy jelent is bármit, hogy sebezhetetlen? Akkor sürgősen közölnöm kell vele, hogy ilyen hozzáállással rohadtul megfogja ütni a bokáját.
- És most pofa be!- ordítom el magamat.- Ez nem a megfelelő hozzáállás. Azt hiszi ettől jobb lesz? Kirakom az utcára, és a lába sem éri a földet! Magára itt mindenki vadászik, meg akarják ölni. Rohadtul ne packázzon a sorssal!
A kanapéra mutatok, ha okosan teszi, azonnal helyet foglal.
- Most pedig üljön le!- utasítom normális hangon, de továbbra is határozottan. Megvárom amíg leül, remélem egy hangyányi tisztelet még van benne.- Nem akartam magára ügyelni, de ezt osztották. És most jól figyeljen ide! A járdán a cuccaim vannak, itt kell töltenem pár napot. Nézze én sem örülök neki, de ez van.
Felveszem a földről az igazolványomat.
- A kulcs nálam marad- jelentem ki természetesen.- Azt hiszem van okom arra gyanakodni, hogy magával nem fogok unatkozni.
Ennek a lánynakk az kell, hogy valaki ráncba szedje.
- Most én vagyok a főnök- lépek elé.- Én vagyok az egyetlen, akiben bízhat. Én tartozom felelőséggel magáért. És nem tűröm az engedetlenséget. Ha problémája van velem, nyelje le!
Még közelebb lépek hozzá, és fenyegetően nézek.
- Megértette?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Saul & Alena Empty
TémanyitásTárgy: Re: Saul & Alena   Saul & Alena Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Saul & Alena

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-