KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
x Constance Evangeline Mladenov x  Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
x Constance Evangeline Mladenov x  Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
x Constance Evangeline Mladenov x  Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
x Constance Evangeline Mladenov x  Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
x Constance Evangeline Mladenov x  Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
x Constance Evangeline Mladenov x  Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
x Constance Evangeline Mladenov x  Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
x Constance Evangeline Mladenov x  Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
x Constance Evangeline Mladenov x  Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 x Constance Evangeline Mladenov x

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


x Constance Evangeline Mladenov x  Empty
TémanyitásTárgy: x Constance Evangeline Mladenov x    x Constance Evangeline Mladenov x  Icon_minitimeSzomb. Május 17, 2014 6:26 pm

Constance Evangeline Mladenov
Macedónia; Szkopje 1988. február 24.
26
Fotógráfus
Civilians
Lauren Conrad

Karakter személyisége
◆ pozitív tulajdonságok: kedves; naiv; segítőkész; csacsogó; barátságos; érzékeny

◆ negatív tulajdonságok: maximalista; haragtartó; kritikus; manipuláló; konok; ingerlékeny

◆ egyebek:
x pszichológiai eset
x megölte, majd feldarabolta apját
x beteges ragaszkodást érzett gimnazista szerelme iránt
x folyékonyan beszél macedónul
x egyetemi éveit Szkopje városában töltötte
x koffeinfüggő
x mániákus film rajongó
x kislány korában gyűjtötte a képregényeket


Történet vagy szerepes példa
Hófehér ruha van rajtam. Mezítláb kóválygok a folyosón és fogalmam sincs, merre menjek. Tudom, hogy valahol várnak rám, de az agyam annyira tompa, hogy egyszerűen képtelen vagyok előásni a fejemből a pontos címet. Az biztos, hogy ezen a szinten van. Annyi ajtó van, fölöttük még több szám és ez teljesen összezavar.  Idegesen túrok szőke tincseim közé és a falnak dőlve rendezem a légzésem, amikor mellettem kinyílik az ajtó és ismerős, kedves arc tekint le rám. Gyűlöllek te szemét állat…
-Hol járt eddig kedvesem? – Kérdezte mély baritonján, amitől valamiért mindig a hideg futkosott a hátamon. Túlságosan kedves, biztos vagyok abban, hogy valamit akar tőlem. De nem kap meg, ő nem.
-Sétáltam egy kicsit. Akkora baj ez? – Elpárolgott belőlem az a szorongató érzés, ami az előbb még annyira kínzott, vállaim hátra estek, tartásom megváltozott, szememben eltökéltség és a „csak azért sem leszek a játékszered” pillantás felvillant.
Egy árva szót nem szólt, kitárta előttem a hófehérre lakkozott ajtót és tenyerét a derekamra csúsztatva betessékelt az irodájába. Ami szintén fehérre volt meszelve. Megőrülök ettől a színtől, teljesen lelomboz. Megvártam, amíg elhelyezkedtem a kanapén, lábaimat felhúztam – gondosan ügyelve, hogy tökéletes kilátást nyújtsak a lábam közé - és kezeimet térdemre fektettem. Fejem oldalra billent, ahogy résnyire nyitott ajkakkal néztem szét a már hátborzongatóan ismerős irodában.  Papírok zizegése szakított félbe, csikorgó hangra kaptam fel a fejem és már előttem is volt. Barna szemei kutakodni kezdtem az én szemeiben és el kellett kapnom a pillantásom. Ujjai közé csippentette a hálóingem végét és lehúzta, eltakarva lábam közét. Az égnek emeltem a tekintetem, az ajkamat rágcsáltam, de nem bírtam ránézni.
-Ma egész barátságos Connie. – Mosolygott rám, láttam a szemem sarkából. Idegesítő egy ember volt ez a Dr Greenberg. Mindig mindent jobban tudott nálam, egyfolytában elő akarta csalogatni belőlem a kedves énemet, próbálkozott már mindenféle baromsággal, egyelőre tartom magam.
-Ne hívjon így, ki nem állhatom. – Vakkantottam oda neki, elnézve feje fölött. Hogy ennek mennyi kitüntetése, meg díja van. Hogy az istenbe kaphatott ez a nem normális ennyi mindent? Nekem is járna minimum a fele, amiért elviselem azt, ahogy bánik velem. Különösen most.
Ahogy ujjai az államhoz értek, éreztem egy apró rántást, amitől ajkaim kiszabadultak fogaim szorításából. Aztán lejjebb húzott, egészen addig, amíg a szemünk nem találkozott.
-Azért ne hívjam így, mert az a férfi is így hívta? – Szóval erre megy ki a játék. Megnézheted magadnak, amit mesélni fogok. Elvettem kezét az államról, megnyaltam az alsó ajkam.
-Fogalma sincs arról, hogyan hívott. Miket suttogott a fülembe, mikor a farka ki és be járt bennem. El sem tudja képzelni, hányszor dugott meg, hányszor élvezett a számba. Nem tudja, mennyi mindent tett értem. – Mondandóm végére már egész közel hajoltam hozzá, orrunk szinte összeért, nyelvem felső ajkamon játszott és láttam a szemében, hogy fogalma sincs, mit lépjen. Ha most lenéznék, talán még azt is meglátnám, miként rándul össze ágyéka, ahogy elképzel néhány jelenetet.
-Nem, valóban nincs fogalmam róla, de ez a rejtélyes férfi meg akarta ölni magát. Beszélnie kell róla, nem tarthatja magában, különben súlyos következményei lesznek. – Felnevettem. Nem bírtam bent tartani. Igyekeztem komoly arcot vágni, de nem sikerült. Csak bámultam kifejezéstelen arccal az ő aggódó tekintetébe és mosolyognom kellett.
-Azt hiszem, ezzel már elkésett doktor úr. Az nem az ő hibája volt, én hoztam ki a sodrából, én akartam, hogy megtegye, én voltam az, aki könyörgött a halálért. Semmi keresnivalóm nincs ezen a világon, ezt maga is tudja. Úgy hogy ne mondja nekem azt, hogy érdemes élnem. – Köptem a szavakat az arcába, a vérem lüktetett, teljesen felpörögtem. Tudtam nagyon jól, hogy nem az én hibám, hogy Bel szándékosan akart eltenni láb alól, hogy nem baleset volt, mégis elhitettem magammal, hogy ez így történt. Így kellett történnie. – Remélem végeztünk mára, elment a kedvem mindentől. Le szeretnék feküdni… - Nyomtam el egy mű ásítást, de a jó öreg doktor urat nem lehet csak úgy lerázni. Szinte hallottam a fogas kerekek kattogását a fejében.
-Magát elítélték súlyos testi sértésért és hirtelen felindulásból elkövetett gyilkosságért. – Olvasta fel kórlapom egyetlen érdekes mondatát.  – Mit tett Connie? Ki volt az, aki ennyire kihozta a sodrából? – Pillantott fel rám szánakozva, sajnálkozva, mégis meleg tekintettel.
Megöltem az apámat. Megtettem, mert bántott és mert roppant idegesítő személyiség volt. Így láttam jónak. Előtte megvertem egy kalapáccsal, aztán feldaraboltam. Anyám nem volt otthon, ő már csak arra jött haza, hogy csurom vér az egész ház. Én a kanapén ültem, mindenhonnan apám vére folyt rólam, kérdés sem volt számára, hogy ki tette. Apámat a fészerben találták meg, felismerhetetlen állapotban. Csupán a jegygyűrűje alapján tudták azonosítani. Túl sok évet kaptam, de annyira elragadó és bájos voltam, hogy a börtönből áthoztak ide. Még egy évem van itt az intézetben és kiengednek a többiek közé. Kiengednek hozzá…
-Erről nem beszélek, úgy hogy ha megbocsájt. – Álltam fel határozottan, kikerültem és a tükörben eligazítottam a hajam. – Láttam, mennyire felizgatta amit meséltem. Le sem tagadhatja. De kurvára nem fog megkapni. – Számra gonosz mosoly húzódott és a derék doktorúrnak beintve, kiléptem az irodából. A szobámig meg sem álltam. Magamra zártam az ajtót és összepakoltam mindenemet.
Még aznap éjszaka megszöktem. Sikerült… ha elég embernek teszed szét a lábaidat. A szabadulásért pedig bármit megtettem volna. Betegesen ragaszkodom emberekhez, olyan emberekhez, akik ellöktek maguktól, akiknek semmit nem jelentett az, hogy mi történt velem.

based on: TILLIE AT CAUTION <3


A hozzászólást Constance E. Mladenov összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Május 19, 2014 4:02 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
 

x Constance Evangeline Mladenov x

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-