KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Cole&&Skyler Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Cole&&Skyler Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Cole&&Skyler Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Cole&&Skyler Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Cole&&Skyler Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Cole&&Skyler Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Cole&&Skyler Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Cole&&Skyler Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Cole&&Skyler Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Cole&&Skyler

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Cole&&Skyler Empty
TémanyitásTárgy: Cole&&Skyler   Cole&&Skyler Icon_minitimeSzer. Május 21, 2014 8:27 am



To: Cole Ainsworth


[You must be registered and logged in to see this image.]

Végre sikerült összehoznom egy szabad estét, amikor nem drogosnak adom ki magam, nem valami ismeretlen csajt fűzögetek, akinek a nevét másnap reggelre úgyis elfelejtem, aztán mindenki megy a maga útjára. Vannak problémás esetek, de a többségnek azért csak-csak sikerül felfognia, hogy semmi komolyat nem akarok tőle, és a csinos kis teste is csak egyetlen éjszaka erejéig érdekelt. Nincs időm és energiám egy normális kapcsolatra, és nem is akarok. Egy csaj sem értené meg, hogy zsaru vagyok, a munkám az első, és nem mondok le róla semmi pénzért, még ha szitává is kellene lövetnem magam. A másik meg, hogy beépültem egy drogos bandába, így a nap nagy részét én is betépve töltöm, azt meg pláne nem díjazná senki sem. Amúgy is! Szabad lélek vagyok, szóval mindenki bekaphatja, akinek ez nem tetszik.
Az utam este egy bárba vezetett, hogy bepótoljam a napi alkohol adagomat. Az a helyzet, hogy elhívtam volna a társamat, Peter-t is, de ő amúgy is mindig mellettem van és rohadt fárasztó tud lenni, szóval inkább elvetettem ezt az opciót. Ma lehet még csajozni sem fogok, totál nincs az a hangulatom.
Be is estem a kis vendéglátó helyiségbe, ami szinte zsúfolásig volt emberekkel. Rögtön a pulthoz mentem, mint mindig, hogy valami jó kis itallal nyissak. Általában a sör szokott a nyerő lenni, vagy ha az nem is tisztán, de whisky-vel tutira. Most simán csak whisky-vel akartam már rögtön indítani. A pultnál épp csak leadtam a rendelésem, mikor egy ismerős arcot véltem felfedezni.
-Cole! Helló! -köszöntöttem a srácot.
-Mi járatban erre? -tettem fel a nagyon elmés kérdésemet neki.



Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Cole&&Skyler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cole&&Skyler   Cole&&Skyler Icon_minitimeSzer. Május 21, 2014 3:35 pm

Skyler


Senki se mondta, hogy ilyen nehéz itt melót találni. Vagy csak én vagyok ennyire szerencsétlen? Lehet. De legalább sikerült. Mármint találnom, nem még szerencsétlenebbé válnom. Most van munkám, albérletem, pénzem, majdnem minden jó. Már csak haverok kellenének, de itt senkit se ismerek. Ezért kell most jól berúgnom. Részegen könnyebb új ismeretségeket kötni, de sanszos, hogy másnap már nem is fogok emlékezni az illetőre. Mindegy. Akkor is innom kell, mert ezt így nem fogom bírni. Itt még a szar is sokkal szarabb. Vissza fogok húzni Torontóba, akár tetszik apámnak, akár nem. Elpaterol egy idegen városba, ahol senkit se ismerek, ad pénzt, és ennyi. Ez mi?! Persze feltalálom magam, de legalább ha én választhattam volna ki, hogy melyik városba menjek..de így..
Egy korsó sör felett a pultnál görnyedve bámultam az előttem felsorakoztatott üvegeket, meg a pultost. Már nem tudtam, hogy be vagyok-e rúgva, vagy csak a gondolataim miatt érzem magamat ennyire furcsán, de ez sem érdekelt. Be akarok baszni, de rendesen. Jöhet bunyó is, nők, minden. El kell lazulnom, hogy túl tudjam élni ezt a napot. Hetet. Hónapot. Évet. Életet. Ajj, de depresszív lett valaki!
Hallottam, hogy valaki köszönt, de rá se néztem, csak unottan viszonoztam eme kedves gesztust.
- Csáó. - A hangja aztán ismerőssé vált, szóval nagy erőfeszítések árán oldalra fordítottam a fejemet, és rögtön fel is villanyozódtam. Elvigyorodtam, és már nem is éreztem olyan reménytelennek a helyzetet.
- Skyler! - Örültem, mint majom a farkának. Igaz, hogy ő nem is szőke, és nincs két nagy melle, de végre egy ismerős arc! Megveregettem a vállát, a másik kezemmel meg a korsót fogtam. Úgy szorítottam, mintha attól félteném, hogy valaki ellopja. Féltem is.
- Ideköltöztem egy időre. És te? Milyen meglepő, hogy megint egy ilyen helyen találkozunk. Második Anonim Alkoholisták találkozója. - Ha ezt tudom, már rögtön egy bárral kezdem, hátha felbukkan Sky.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Cole&&Skyler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cole&&Skyler   Cole&&Skyler Icon_minitimeCsüt. Május 22, 2014 10:33 am



To: Cole Ainsworth


[You must be registered and logged in to see this image.]

Amint beléptem a bárba, már megcsapott a tipikus kocsma szag. Alkohol, izzadt tömeg és hasonlók. Már megszoktam, így nem akadok fenn ezen, az utam azonnal a pulthoz is vezetett. Egy ideig figyeltem az emberkéket, aztán rendeltem magamnak egy whisky-t.
Kivételesen azért jó lett volna, ha Peter is elvonszolta volna a seggét, de erre nem kerüt sor, én meg nem fogok emiatt mély depresszióba zuhanni. Na jó! Semmiféle depresszióba nem fogok. A tekintetem aztán megakadt egy ismerős alakon, egy ideig csak szuggeráltam a gyereket, mígnem leesett, hogy Cole az. Kanadai. Egy elvetemült időszakomban elmentem abba az országba, és akkor ismertem meg. Egy ottani buliban. Érdekes, hogy Las Vegas egyik kocsmájában futunk össze újra. A sors útjai kifürkészhetetlenek, én meg mostanában olyan vagyok, mint valami bölcs, mindig idézgetek valami mondást. Le kellene szoknom róla.
A sráchoz léptem és már köszöntöttem is. Elsőre láthatóan és hallhatóan neki sem esett le, hogy ki a tököm vagyok, de végül leesett a tantusz és már a nevem is beugrott neki. Frankó, megtisztelő.
Feltettem a zseniális kérdést, hogy mi járatban erre, közölte, hogy ideköltözött. Hogy mit csinált!?
-Csábított a bűn városa, mi!? -vigyorogtam egy jót a dolgon, hogy idejött. De legalább már tudom kit keressek, ha ivó cimborára vágyom.
-Ja, a második. De ha többet lógtunk volna egy időben, egy helyen, akkor ez már szerintem a végtelenedik gyülekezet volna. -ráztam meg a fejemet. Tényleg poén, hogy megint egy alkesz helyen vagyunk.
-Én inni jöttem és fogok is. Meddig maradsz Vegas-ban? -a kérdés szinte már adta magát. Addig párszor berugatom a gyereket. Bár szerintem a bíztatásom nélkül is nagyon menne neki.



Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Cole&&Skyler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cole&&Skyler   Cole&&Skyler Icon_minitimePént. Május 23, 2014 5:55 pm

Pont ő rá nem számítottam, hogy itt lesz. De ha minden régi haverom, ismerősöm Vegasban van, akkor jó nagy szarban vagyok. A fél társaságra nem is emlékszem. Sky kivétel, vele lehetett jókat piálni, és nem borultam a pultra unalmamban. Nem, a részegség miatt borultam rá.
- Túlságosan is! - Inkább nem kezdtem el taglalni, hogy mennyire is szeretem ezt a várost. A bűn városát. Lehet akárminek a városa, mindig utálni fogom. Már csak azért is.
- Kellett neked lelépned. Te fogod fizetni az elvonót. Vagy az ingyen van? - Megvakartam a tarkómat, de nem lettem tőle okosabb. Sose voltam ilyen helyen, és azért annyira nem vagyok alkoholista, hogy ott kéne hogy kikössek.
- Passz. Egy hónapig, egy évig. Tudja a halál. Nem én döntöm el, de ez egy hosszú történet. - Visszatértem a sörömhöz, ki ittam a maradék tartalmát, és kedvesen kértem mégegyet. Sokat kell még innom, mert ha érdekli, sokáig fogunk itt ülni, és azt józanul nem lehet bírni. De ha nem érdekli, akkor is elmondom. - Meghívnálak egy-két italra, de mivel még mindig nem vagy nő, sajnálom de nem leszek kedves és önzetlen. - Az biztos, hogy én nemsokára hulla részegre fogom inni magamat, és remélhetőleg Sky is.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Cole&&Skyler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cole&&Skyler   Cole&&Skyler Icon_minitimeSzomb. Május 24, 2014 12:11 pm



To: Cole Ainsworth


[You must be registered and logged in to see this image.]

Tovább nem akartam ragozni azt, hogy Cole-t mennyire csábította a bűn városa vagy mennyire sem. Végülis nekem tök mindegy, én már ezer éve itt lakom, megszoktam, szeretem, imádom. Az éjszakai élet pedig kifogástalan, szerintem senkinek sem kell bemutatni.
-Hát nem vagyok nagy szakértője az elvonóknak, így nem tudom, hogy működik. De gondolom vannak olyanok, akik lehúzzák csórikámat, mások pedig ilyen jótékony szervezetek, vagy a faszom se tudja. -vontam meg a vállamat. Hát én lehet leléptem Kanadából, de ő idejött, így a névtelen alkeszek klubbja újra üzemelhet. És magunkat ismerve szerintem fog is, csak győzzük megtartani a névtelenségünket.
Felraktam aztán a 40 milliós kérdést, hogy meddig óhajt LV-ben maradni, de még ő sem tudja. 1 hónap, 1 év. Hát ez elég tág intervallum, ebbe minden belefér, és nem mindegy, hogy ebből mennyi időt tudunk ivással tölteni, miközben a csajokat bámuljuk.
-Oké, de ne lépj le szó nélkül. -jegyeztem meg vigyorogva.
-Szóval hosszú történet. És elmeséled vagy megtartod magadnak ezt a titkot? -néztem rá kérdőn. Csak jót mosolyogtam azon, hogy a vendége lennék pár italra, de mivel nem vagyok nő, így erre kevés az esély. Hát én is így vagyok a dolgokkal kapcsolatban. Ha valakit, hát tutira nem őt fogom ma hazavinni magammal.



Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Cole&&Skyler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cole&&Skyler   Cole&&Skyler Icon_minitimeVas. Május 25, 2014 2:54 pm

- A Vöröskereszt az egyetlen jótékony szarság, a többi..a többi az nem az. Az elvonókon meg bediagadszo.. - csuklottam egyet, aztán újra neki futottam ennek a nehéz szónak. - szóval bediagnosztizálják az embereket, amikor semmi bajuk sincsen, és bankautomatának használják őket. Ja, igazad van! - Nekem például jótékonykodhatnának egy üveg pálinkával, vagy sörrel. Esetleg borral, és konyakkal is. Na meg rummal. A mi alapítványunk, vagyis körünk, az Anonim Alkoholisták..mi se jótékonykodunk. Nemtudom, kezdem elveszteni a fonalat. Miről is beszélünk?
- Az nem nekem szokásom. Ugye, cimbora?! - Ő ment el, nem én. Nekem meg nem szokásom Tarzant játszva, szó nélkül lelépni. Bár ha elveszik a szilikonok között, akkor én biztosan nem fogom kihalászni onnan, hogy a keblemre öleljem és adjak neki egy búcsú pofont.
Az új sörömet szorongattam, miközben eszembe jutott, hogy ez előtt is ittam már valamit. Az első sör előtt. Az időérzékem már elveszett valahol az űrben, most a memóriám következik.
- A fater maffiózik, vagy maffiózott, engem meg ki akarnak nyírni a kollégái, szóval úgy határozott az öreg, hogy nekem ide kell jönnöm, mert biztonságos. Vegas és a biztonság. Nem mehetek el innen, ő meg adagolja a lóvét. De ez egy szar hely. Nagyjából ennyi. -Nem vigyáztam arra, hogy ezt halkan adagoljam be neki, mondtam én jó hangosan. Hadd halják, hogy milyen szar életem van. Leszarom.
- Belém fognak durrantani pár golyót. - Elvigyorodtam, és leittam a mostani sörömnek a felét. - Mesélj te is valamit. - Őt meg gondolom Rambo üldözi, és futunk majd együtt az életünkért.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Cole&&Skyler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cole&&Skyler   Cole&&Skyler Icon_minitimeHétf. Május 26, 2014 12:43 pm



To: Cole Ainsworth


[You must be registered and logged in to see this image.]

Várakozón és széles vigyorral néztem rá, mikor próbálta kifejteni a véleményét a jótékonykodásról és az elvonókról, na meg ahogy küzdött a diagnosztizálás szóval. De második nekifutásra csak sikerült neki. Hát tapsolni azért nem fogok neki, de tény, hogy hatalmas arc a gyerek és hogy már nem éppen tartozik a szomjas kategóriába, aki ma még nem ivott eleget.
-Nekem mindig igazam van! -emeltem fel a kezemet megadólag, miszerint itt én vagyok az istencsászár. Szeretem annak képzelni magam, hát ez van. De szerintem ezt már megszokhatta tőlem, hogy nem szoktam visszavenni az arcomból. A főnökeim meg pláne tudnának mesélni. Nem is nagyon kedvelnek a felettes kollégák, de pont leszarom őket, az érzés kölcsönös. Nagyon is. A lényeg, hogy Peter-rel jól kijövünk, még ha egymás agyára is megyünk.
Érdekelt, hogy mennyi ideig marad Vegas-ban, de még maga sem tudta, így a lelkére kötöttem, hogy ne lépjen le szó nélkül, de kaptam is a visszavágást tőle, hogy az nem az ő szokása. Sokkal inkább az enyém.
-Bocs, megszokás. Reggel a csajoktól is búcsúcsók nélkül távozok. -vontam meg a vállamat. Hát szerintem ő sem halt bele és voltak miattam álmatlan éjszakái, az tuti. Vagy volt ki megvigasztalja, efelől nincs kétségem.
Próbáltam kiszedni belőle, hogy mi szél hozta a bűn városába, mert gondolom nem a pia, a csajok és a szerencsejáték, de még csak nem is a sivatagos klíma. De így sok a bikinis bige, ha olyan napunk van. Lényegtelen most. Szóval a sokadik pia után már megeredt a nyelve és ontotta az információkat a maffiózó apjával kapcsolatban. Jöjjön ide, mert Vegas biztonságos. Hát persze! Tudnék mesélni.
-Hát nem tudom, hogy Vegas mekkora jó inkognitó lesz neked, de tartsd nyitva a szemed, itt nem csak apuci haverjainak szúrják az emberek a szemüket. Elég sok a gyilkosság újabban. -na mondjuk ez hülye vigasztalás volt a részemről, de mindig őszinte ember vagyok, kivéve ha egy csajnak teszem a szépet, akkor néha kell a ködösítés. De újabban mintha kezdenék leszokni róla.
-De csak nem lesz semmi bajod, szóval inkább hagyjuk is. -sóhajtottam lemondóan, majd arra kért, hogy meséljek én valamit.
-Melózok ezerrel, ezen kívül nem sok dolog történt velem. Hullák, rablások, rendbontás és a többi szokásos szarság. Meg teli van drogossal a környék. -és az egyik én vagyok, de nem önszántamból kezdtem bele az ördögi porozgatásba.



Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Cole&&Skyler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cole&&Skyler   Cole&&Skyler Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Cole&&Skyler

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-