KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Looking for some trouble tonight Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Looking for some trouble tonight Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Looking for some trouble tonight Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Looking for some trouble tonight Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Looking for some trouble tonight Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Looking for some trouble tonight Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Looking for some trouble tonight Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Looking for some trouble tonight Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Looking for some trouble tonight Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Looking for some trouble tonight

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Sonia Lucas
Sonia Lucas

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : vegas, baby
◮ hozzászólások száma : 19
◮ join date : 2013. Dec. 22.

Looking for some trouble tonight Empty
TémanyitásTárgy: Looking for some trouble tonight   Looking for some trouble tonight Icon_minitimeCsüt. Május 22, 2014 4:58 pm


[You must be registered and logged in to see this image.]

Cole & Sonia
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -    
let me take a selfie

A
pillanat, amikor rádöbbensz, hogy fogalmad sincs arról, hogy hol vagy… felbecsülhetetlen. Az még hagyján, de lassacskán már azt sem tudom, hogy én ki vagyok! Nem tudom, hogy mi lehetett abban a vodkás üvegben, de rég voltam már ilyen részeg. Sőt, talán még soha nem is voltam ennyire részeg, hiszen én köztudottan olyan vagyok, akár a szivacs. Kár belém az alkohol, túlságosan jól bírom. Ám ezúttal úgy vágott fejbe, mint Jean-Baptiste Grenouille azokat a szerencsétlen lányokat a parfümkészítés céljából. A beteg állat! Ezt még akár én is megirigyelhetném… Milyen kár, hogy manapság már ritka ilyen elvetemült embereket találni, pedig olyan jól elszórakoznék velük. Nem mintha jelen pillanatban nem szórakoznék jól ezekkel a vadidegenekkel itt, ebben a kocsmaszerű valamiben, ahol épp most perdülnek táncra néhányan az asztalon. Szívesen csatlakoznék ám én is hozzájuk, csak sajnos nehézkesen tudok megválni a legújabb ivócimborámtól, akivel szorosan egymást ölelgetjük, mint azok az igazi alkoholista piások a helyi büdös kiskocsmákban. Igazán imponáló látvány nyújthatunk külön-külön és együtt egyaránt. A legutolsó emlékképem még az volt, hogy a fiúkkal jöttem le ide sörözni, aztán szépen lassan mindenki eltűnt, mint ahogyan azt az ábra is jól mutatja. Közülük már csak én vagyok itt, és persze ez a sok részeg, akiknek a kilétéről mit sem tudok. Chris nem meglepő módon valami nőcskével lépett le, én pedig akkor kezdtem el nagy mennyiségben töményezni, és bumm… végül itt kötöttem ki, ennek a nem tudom kinek a karjaiban, akivel közösen ölelgetjük ezt az üveg vodkát. Azt hiszem, hogy ezután ő lesz az én legjobb barátom. Ha már úgyis ilyen nagy az együtt-értés közöttünk, legalábbis vodka ügyben. Az viszont nagy kár, hogy még a nevét sem tudom. És már a sajátoméra sem nagyon emlékszem.
- Izé – nyögök ki hirtelen ennyit. Eddig jó, csak így tovább. – Hogy is hívnak, újdonsült ivócimborám? – vigyorgok rá, merthogy én ilyet is tudok! De természetesen csak részegen, ugyanis józanul előbb halnék meg szégyenemben, mintsem hogy bárkire is csak úgy vigyorogjak vagy mosolyogjak, és a többi. Ugyan kérem, az én arcizmaim ehhez túlságosan életképtelenek.


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Looking for some trouble tonight Empty
TémanyitásTárgy: Re: Looking for some trouble tonight   Looking for some trouble tonight Icon_minitimePént. Május 23, 2014 7:03 pm

Első munkanap Vegasban. Túléltem. Szóval ma megyek inni. Még mindig nincsenek haverjaim, a fater egyelőre nem küld pénzt, így abból gazdálkodok, ami van. Mire is költhetném, ha nem piára? Torontóban szerettem tartálykocsit játszani, de itt lassan sörhasat fogok növeszteni. Majd beszerzek egy hörcsögöt, és elfoglalom magamat azzal, az ivás helyett. Úgy csinálok, mintha csak pár hétig kellene itt döglődnöm, de valójában tudom, hogy itt talán évekről van szó.
A whiskyvel sikerült megalapoznom a saját hangulatomat, és a pult tisztaságának a minőségét elemeztem. Nem voltam még berúgva, csak kezdtem ellazulni. Emberek jöttek-mentek, nekem meg a gyomrom játszotta el ugyanezt. Végül sétálásra adtam a fejemet, és átverekedtem magamat a berúgott testeken. Így telt az idő. Sétálva, pultozva, aztán váltottam vodkára, és nemsokára ehhez kaptam ajándékba egy lányt is. Ő sokkal jobban be volt állva, mint én, nekem meg eszembe se jutott kihasználni a helyzetet. Nem vagyok én erőszaktevő.
- Cole. - Nehéz volt kimondani a nevemet, a nyelvem nem arra akart kanyarodni, amerre én akartam. - És téged? Vodkáné? - Vigyorogtam, mint a vadalma. Azt hiszem elfelejtettem, hogy hol lakom. De még korán van a hazamenéshez, simán kijózanodhatok. Én, a naíív! - Szép a hajad. -
Vissza az elejére Go down
 

Looking for some trouble tonight

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-