KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Kérdőív/OOC (user) Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Kérdőív/OOC (user) Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Kérdőív/OOC (user) Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Kérdőív/OOC (user) Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Kérdőív/OOC (user) Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Kérdőív/OOC (user) Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Kérdőív/OOC (user) Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Kérdőív/OOC (user) Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Kérdőív/OOC (user) Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Kérdőív/OOC (user)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Admin
Admin

Egeret ide és lenyílik!


◮ hozzászólások száma : 61
◮ join date : 2012. Mar. 30.

https://passioninlasvegas.hungarianforum.com
Kérdőív/OOC (user) Empty
TémanyitásTárgy: Kérdőív/OOC (user)   Kérdőív/OOC (user) Icon_minitimeSzomb. Május 24, 2014 4:38 pm

◮ Mióta szerepjátékozol?

...

◮ Melyek a legemlékezetesebb pillanataid?

...

◮ Ki volt a kedvenc karaktered és mit szabad tudni róla?

...

◮ Ki ITT a kedvenc karaktered és miért?

...

◮ Mi a közös benned és a karakteredben/karaktereidben?

...

◮ Mi alapján szeretsz alkotni? Mi ihlet meg?

...

◮ Mesélj a kedvenc könyvedről/íródról!

...
◮ Mit ad neked a szerepjáték?

...

◮ Alakult ki közelebbi (pl.baráti) kapcsolat közted és a többi játékos között FRPG-s pályafutásod során?

...

◮ Mit tartasz fontosnak egy FRPG-oldalon?

...

◮ Mit gondolsz Vegasról? Élnél ott?

...

◮ Mi hiányzik a Passion in Las Vegas-ról, mit látnál még szívesen? Ötleteket is örömmel veszünk!*-*

...


Kód:

[color=#009999][b]◮ Mióta szerepjátékozol?[/b]

...

[b]◮ Melyek a legemlékezetesebb pillanataid?[/b]

...

[b]◮ Ki volt a kedvenc karaktered és mit szabad tudni róla?[/b]

...

[b]◮ Ki ITT a kedvenc karaktered és miért?[/b]

...

[b]◮ Mi a közös benned és a karakteredben/karaktereidben?[/b]

...

[b]◮ Mi alapján szeretsz alkotni? Mi ihlet meg?[/b]

...

[b]◮ Mesélj a kedvenc könyvedről/íródról![/b]

...
[b]◮ Mit ad neked a szerepjáték?[/b]

...

[b]◮ Alakult ki közelebbi (pl.baráti) kapcsolat közted és a többi játékos között FRPG-s pályafutásod során?[/b]

...

[b]◮ Mit tartasz fontosnak egy FRPG-oldalon?[/b]

...

[b]◮ Mit gondolsz Vegasról? Élnél ott?[/b]

...

[b]◮ Mi hiányzik a Passion in Las Vegas-ról, mit látnál még szívesen? Ötleteket is örömmel veszünk!*-*[/b]

...
[/color]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Kérdőív/OOC (user) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdőív/OOC (user)   Kérdőív/OOC (user) Icon_minitimeVas. Május 25, 2014 2:37 am

◮ Mióta szerepjátékozol?

Ha jól emlékszem, akkor 2009. január közepe, február eleje tájékán csöppentem bele az frpg világába.

◮ Melyek a legemlékezetesebb pillanataid?

Nagyon sok volt :DDDD Imádom vinni a kis ártatlan karaktereket, és jó őket a gonosz bácsik elé dobni, mert az mindkét félnek elgondolkodtató játékot hoz. Ilyen volt egy angyal-démon páros, aztán egy árvaházi tanítónő-hibrid karakter játéka, egy hármas, amiben akkora őrültségeket hoztunk össze részeg és betépett karakterekkel, hogy azt nem fogom elfelejteni soha.

De a játék mellett számomra fontos az is, hogy megismerjem a karakterek mögött rejlő usert, mert úgy az adott karaktere csak még inkább megtelik élettel :)

◮ Ki volt a kedvenc karaktered és mit szabad tudni róla?

Egyet nehezen tudnék felemlegetni.
Az első oldalon, ahol megfordultam, Camael őrangyalhoz volt szerencsém. Férfi karakterrel annyira férfiatlan sosem voltam. Pillangóhaddal rendelkezett, de mindenképpen a legtürelmesebb és legtiszteletreméltóbb karaktereim egyike volt. Vele írtam, és nem pedig szerepjátékoztam. Mindig is a szívem csücske marad, de tudom, hogy már soha nem hozhatom vissza az élők sorába :/ :)
A sort David Cooper folytatja. Egy laza, bartender fényképész és modellt is álló srác, akit a húga az őrületbe kergetett, de bármit megtett érte. Nem volt féltékeny, minden baromságban benne volt és olyan poénjai voltak, hogy a játékos partnereim sosem maradtak mosoly nélkül a reagjaimat olvasva. Vele szórakozás volt az írás, Bob Marley zenéire nem is lehetett volna másképp. Egyszerűen imádtam. És az adott oldal hölgytagjai is xDDDD *-*
Aztán következett... Juliana Dodson. Az a bizonyos árvaházi tanítónő. Soha, eddigi pályafutásom során nem volt olyan tiszta, olyan jólelkű és segítőkész karakterem, mint amilyen ő volt. Mondanom sem kell, hogy sikerült összeengednem az egyik legkíméletlenebb karakterrel az oldalon, ugyancsak képes voltam arra, hogy írjak vele. Szj-s életem egyik legjobb döntése volt, még akkor is, ha a reagok 90%-ának írása közben végigsírtam az egészet. Olyan érzelmi töltetet senki nem adott még a karaktereim közül :) Egyszerre nyugodtam meg a nőt kiíva magamból és ugyanannyira is kavart fel az, hogy milyen megpróbáltatásokon kellett keresztülmennie. Very Happy Imádtam Very Happy

De sikerült rengeteg olyan karaktert kijátszanom, olyan partnerrel mellettem, akikkel egyszerűen fantasztikus játékaim voltak jellemfejlődésekkel. Itt köszönném meg Rachelnek, G-mnek, Adriannak, hogy összefutottam velük előző.. és ezen az oldalon is *-*


◮ Ki ITT a kedvenc karaktered és miért?

Hmm Very Happy Azt hiszem Danielle-t kell mondanom a maga süni jellemével. De nagyon hangulatfüggő nálam, ha épp dallamosabb zenék mennek, akkor biztosan Melissát mondanám. Mindegyiküket szeretem, mert az én kicsi lányaim és fiacskám Very Happy Mohó vagyok, mind kell Razz

◮ Mi a közös benned és a karakteredben/karaktereidben?

Nem tudok úgy kijátszani karaktert, hogy ne legyen bennük belőlem valami.. jellemvonást tekintve. Valahol, valamilyen mértékben én is bennük vagyok hol így, hol úgy.

◮ Mi alapján szeretsz alkotni? Mi ihlet meg?

Írni csak és kizárólag zenére és az általa kiváltott hangulatra.
Karaktert... Very Happy Kérésre.. ha megtetszik az adott szerepe, a jelleme, a másik karakterhez fűződő viszonya. Képről: meglátok egy híresebb személyt, akkor mindig párosul már az arcához, a testtartásához, a videóihoz, gifjeihez egy jellem, egy élet. Olvasat alapján; ha megihletnek előtörténetben, hirdetésben.

◮ Mesélj a kedvenc könyvedről/íródról!

Kedvencet itt is nehezen lehetne kiválogatni Very Happy A verseket imádom, régebben szórakoztam azzal, hogy ok nélkül megtanultam őket. De ha mondanom kell példát:
Villon - Ellentétek
Radnóti - Nem tudhatom
Petőfi - Szeptember végén
Könyveknél... Azt tudom, hogy a legtöbbnél a stílusa vagy mondanivalója megfogott. Ilyen a Zabhegyező, Robinson Crusoe, Az apáca, A vörös sárkány, Kétévi vakáció, A Pál utcai fiúk... De tényleg sok van, én pedig nem tudok választani Very Happy
Ó, még valami Very Happy Margit Sandemo - Jéghegyek népe c. sorozat 47 kötete *-* istennő a hölgy írás és kombinálás terén Very Happy

◮ Mit ad neked a szerepjáték?

Kreativitást mindenképp, együttműködést és plusz tudást. Sok esetben már maga az előtörténet írása közben olyan téma jön szembe, aminek utána kell néznem mindenképp. A szívsebészet, a tengerészgyalogosok imája, a druidák, maják életvitele, egy kalózhölgy életének megismerése... mind-mind olyan tudást adnak, amit lehet, hogy alapjában véve nem néztem volna meg. (ami nem biztos, sok dolog érdekel Very Happy)

◮ Alakult ki közelebbi (pl.baráti) kapcsolat közted és a többi játékos között FRPG-s pályafutásod során?

Barátság mindenképp.

◮ Mit tartasz fontosnak egy FRPG-oldalon?

Segítőkész (ugyanakkor objektív és nem részrehajló, önmagukkal nem kivételező) staffot, aki ha újabb ötleteket hall a játékosoktól, annak próbáljon megfelelni. Lehetőséget a fejlődésre, kulturáltság a stafftól és a játékosoktól egyaránt. Ide is sok mindent lehetne sorolni, azt hiszem, mert mindenki másra törekszik.

◮ Mit gondolsz Vegasról? Élnél ott?

Kizárt Very Happy Az USA-ban persze lógatnám a lábam, ameddig meg nem unom, de nem hiszem, hogy volna kedvem a sivatag közepére menni, ahol állandóan hőség van és nagyon nincsenek évszakok sem. Nem bírom a meleget, és az egy dolog, hogy ott valószínűleg a legkevesebb pollennel pacsiznék, de inkább allergia és Tavasz, nyár, ősz, tél.. és tavasz virágba boruló fákkal és rügyező növényekkel. Az úgy szép, a sokszínű és ezerarcú világot szeretem *-*

◮ Mi hiányzik a Passion in Las Vegas-ról, mit látnál még szívesen? Ötleteket is örömmel veszünk!*-*

Még több játékost, akik ugyanilyen befogadók, mint a jelenlévő userek *-*
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Fleur Dupont
Fleur Dupont

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 36
◮ join date : 2013. Dec. 25.

Kérdőív/OOC (user) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdőív/OOC (user)   Kérdőív/OOC (user) Icon_minitimeVas. Május 25, 2014 5:33 pm

◮ Mióta szerepjátékozol?

Úgy négy éve, viszont nem fórumon kezdtem, hanem egy sokkal bénább tárhelyen, ami igazából nem szerepezésre lett kitalálva:DD Fórumon kb. egy-másfél éve vagyok.

◮ Melyek a legemlékezetesebb pillanataid?

Rengeteg volt:DD Kezdve az első bírálással, ami az et-m stílusát dicsérte - hiszen kinek nem esnek jól ezek?! -, egészen addig, hogy megalkotják a keresetteimet, és a karakterekbe esek, mint egy szerelmes kislány; vagy épp nekem örülnek, hogy hoztam valakit:DD Emellett sok új ismerőst köszönhetek az szj-knek, vagy éppen barátokat. Az egyik legjobb barátnőmet, akivel már négy éve tartjuk a kapcsolatot - és többször is találkoztunk, annak ellenére, hogy sok-sok kilóméterre lakunk egymástól - például egy szj-s oldalnak köszönhetem.

◮ Ki volt a kedvenc karaktered és mit szabad tudni róla?

Ez jó kérdés, mert egy rakat karaktert legyártottam már:DD Nos, az egyik első frpg-s karaktereim egyike volt a Harry Potter univerzumból az asztronómia tanárnő, Aurora Sinistra. Ő még él, létezik, bár jelenleg eléggé inaktív, de imádom. Rory egy félvér boszorkány, akire vadásznak, mivel zseniális a nő:DD Élete egy nagyobb részét a varázstalanok világában élte le, de remek boszorkány, ért a mágiához, nagyon is, ezért hasznos lenne a 'sötét oldalnak'. Okos, ravasz és szívtelen. Emellett domina, és csak sétál a szíveken, jobb kezében egy varázspálcával, a balban pedig egy lovaglópálcával:3
Egy másik kemény, hideg nőszemély, Julia Prosser, Vampire Diaries-os oldalon töretlenül vadászik vámpírokra - többnyire -, miközben egy vérfarkas házában lakik. Érdekes szituáció, ugye? Nem vállalta a farkas és a családja leölését, amiért a vadász-klánjának a főnöke majdnem megölte, és jelenleg is célkeresztben van. Így tehát összefogott a másik célponttal, a farkassal*-* Imádom őket:3

◮ Ki ITT a kedvenc karaktered és miért?

Jajj, miért csináljátok ezt velem? Nem tudom:DD Mindenkit szeretek valamiért. Cassie-t a kedvessége miatt, Fleur-t a veszély-imádatáért, Lindsay-t az odamondós, nyílt stílusa miatt. Kate-et azért, mert csodálatos embernek tartom, aki erős, és mégis emberi tudott maradni, azok után, amik vele történtek - bár utóbbit tagadja. Victoriát azért, mert élete legrosszabb szakasza után is képes volt felállni a földről, és megmutatni, hogy valóban acélból van. Aurorával pedig még nem játszottam, de ő egy Killer Queen, az ilyen karaktereket csak szeretni lehet - legalábbis, én imádom őket.
A legközelebb hozzám, az én személyiségemhez, talán Fleur, Kate és Victoria áll, őket szeretem a legjobban. Cassandra pedig a jobbik énem, ha kedvesebb lennék, olyan lennék, mint ő:DD

◮ Mi a közös benned és a karakteredben/karaktereidben?

Aurora egyszerre vonzó és taszító:DD Kegyetlen, ravasz, csábos és okos. Nem tudod eldönteni, hogy inkább a barátja akarsz lenni, vagy távol akarod tartani magad tőle.
Cassie ugyanúgy Pán Péter-effektusban szenved, mint én. Mindketten örök gyerekek vagyunk, szerintem harminc éves korunkra sem fog benőni a fejünk lágya:DD
Fleur állandóan pörög, imádja a veszélyt, tudatosan keresi a kalandokat, és falja az életet, imád élni; éles nyelve van és kissé szúrós, csípős jelleme. Kellemes jelenség, jó beszélgető-, és vitapartner, ha felolvad, egészen szerethető ember.
Kate igazságos, józan gondolkodású és objektív. Emellett, a szíve mélyén, jó ember, törődik másokkal, bár ezt tagadja:DD
Lindsay, csak úgy, mint én, olykor eléggé élesen fogalmazza meg a gondolatait, és nagyon gonosz megjegyzései vannak. Önfejű, makacs és lobbanékony.
Victoria hűvös, kegyetlen és rettentően megerősödött. Az élet megedzette őt, történtek vele sorsfordító dolgok, amik megváltoztatták. Fel is adhatta volna, de végül talpra állt. Ezzel viszont az is kéz a kézben jött, hogy nem törődik másokkal, játszadozik a férfiak szívével és túlzottan egoistává vált. Ha Cass Pán Péter-effektusban szenved, akkor Vic biztosan Hook Kapitány-effektusban:DD

◮ Mi alapján szeretsz alkotni? Mi ihlet meg?

Többnyire zene. De van, hogy egy könyv-, film-, sorozat-beli karakter életét gondolom tovább, vagy adok neki új értelmet, és helyezem bele az adott világba.

◮ Mesélj a kedvenc könyvedről/íródról!

Lehet, hogy elcsépelt, és hétköznapi, de J.K. Rowling-ot, és az általa kreált, híres Harry Potter világot imádom. Konkrétan ezzel a könyvsorozattal nőttem fel. Az első könyvet tizenegy évesen olvastam el, az utolsót tizenhét évesen, vagyis együtt nőttem fel a szereplőkkel. Életem első mozi-élménye a HP első része volt. Azt hiszem, így teljesen érthető a dolog. De egyébként nagyon szeretem Dan Brown-t és Agatha Christie-t is.

◮ Mit ad neked a szerepjáték?

Az írói-készségem javulni látszik:D

◮ Alakult ki közelebbi (pl.baráti) kapcsolat közted és a többi játékos között FRPG-s pályafutásod során?

Igen*-*

◮ Mit tartasz fontosnak egy FRPG-oldalon?

A társaság és a staff nagyon fontos. A jó, kellemes, befogadó társaság eléggé vonzó, és ugyanez mondható el a segítőkész, aktív staffról is. Azt utálom, ha pl. egy, vagy több napot kell várnom az elfogadásra:D Nyilván nem az az elvárás, hogy 0-24-ben üljenek a gép előtt, de... na, értitek:D A történet, az alapszituáció is eléggé lényeges, meg kell fognia a vendéget.

◮ Mit gondolsz Vegasról? Élnél ott?

Egyszer tuti elmennék, pár napra, vagy egy hétre, de nem költöznék oda:DD Túl meleg van, én pedig a hűvösebb, csapadékosabb helyeket szeretem (user is a Londoner)^^

◮ Mi hiányzik a Passion in Las Vegas-ról, mit látnál még szívesen? Ötleteket is örömmel veszünk!*-*

Hiányoltam a fb-s csoportot, de varázsütésre lett - ezúton is köszi*-* -, szóval most nem hiányzik semmi, és jelenleg nincs semmilyen ötletem^^
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Gareth Ray Saintwood
Gareth Ray Saintwood

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 47
◮ tartózkodási hely : Las Vegas... mostly
◮ hozzászólások száma : 311
◮ join date : 2013. Aug. 14.

Kérdőív/OOC (user) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdőív/OOC (user)   Kérdőív/OOC (user) Icon_minitimeKedd Május 27, 2014 8:17 am

◮ Mióta szerepjátékozol?

Őszintén vagy ezer éve, de körülbelül olyan 11 éve, talán lassan 12... :)

◮ Melyek a legemlékezetesebb pillanataid?

Hát igazából sok ilyen volt, és talán fel sem tudom hozni, de talán amikor elkezdtem. Azt sem tudtam mi volt, csak olyan helyet kerestem, ahol írni akartam. Aztán tavaly elolvastam a legelső reagjaim egyikét, hát no comment. De számomra emlékezetesek az elfogadások, és az is, amikor fél év után rájöttem egy ismerősömmel, hogy ismét egy oldalon vagyunk :)

◮ Ki volt a kedvenc karaktered és mit szabad tudni róla?

Nekem minden karakterem kedvenc, de felsorolni is nehéz lenne őket, mert ennyi idő alatt volt vagy sok száz... A mostani kedvencem viszont Elijah Mikaelson: imádom a személyiségét, ahogy szemléli a világot, és bármilyen próbálkozás ellenére végül közel enged magához valakit. Pedig ő sosem teszi. Imádom, ahogy a családját akarja védeni, ahogy minden más elé helyezi a testvéreit, és ahogy elbánik azokkal, akik ártani akarnak nekik. Egy igazi erős báty, akire lehet számítani, aki mindig a családja érdekeit helyezi előtérbe a sajátjai helyett.
Joanne Shadows: Ő nem rég született egy X-menes oldalon, csak kipattant a fejemből egy lány, akit üldöztek és aki emlékeket manipulál. Egyéniség, és szókimondó, néha túlzottan is őszinte. Kezdeményez, és szeret beszélgetni, ámde nehezen bízik. Próbál egy normális életet kialakítani, de nem tudom, hogy fog neki menni... Nem mellesleg egy igazi kis szőke fruska :)
A többit fel sem sorolom, mert mind egyedi, és mindnek megvan a miértje, amiért szeretem.

◮ Ki ITT a kedvenc karaktered és miért?

És ez még kérdés? Hát természetesen Gareth. Imádom azt, amilyen. Egy igazi ősbunkó, akit csak az üzlet és a család érdekel. Bármikor eltapos bárkit, ha kell, és nem érdekli, ha kívül esik a törvényen. Bár egy futtató nagybácsi mellett nem csoda. Gareth őszinte, magával szemben is, és mindenki mástól elvárja ugyanezt. (Kivételek vannak, mert egy-egy sötét foltot ki kell színezni, szóval nem mindig jó az a túlzott őszinteség, de ezt tudja is) A munkában kemény, szinte kihajtja a belét, viszont, ha a családról van szó, akkor mindent eldob. Egyedül ért el idáig, a nagybátyja nem segítette pénzzel, így megbecsüli azt, amije van. Nem egy adakozó típus, sőt nem mondanám segítőkésznek sem, mert akármennyire is tagadnám, azért fejébe szállt az a bizonyos pénz manó, ami egész nap csak azt mantrázza, hogy még :) Mindent összevetve Gareth egy baromira ellenszenves kari, és nem is akarom, hogy megváltozzon, ha valaki képes áttörni a falon, kaphat valamit abból a feléből, aki a lecsupaszított ember, de csak ha négyszemközt vannak. Ezt a részét jól elrejti, habár mindemellett egy isteni színész.
Szóval a sok ellenszenves vonás ellenére szerethető, és ezért a kedvencem.

◮ Mi a közös benned és a karakteredben/karaktereidben?

A realitása. A nyers őszintesége, a céltudatossága.

◮ Mi alapján szeretsz alkotni? Mi ihlet meg?

Csak úgy jön. Örökösen karakterötletek járnak a fejemben, PB és név nélkül. Csak itt lebegnek, és olykor előszedek egyet, amit alkalmas megalkotni. Minden megihlet, egy sorozatbeli személyiség, egy könyv, talán a saját könyvem szereplői közül egy. Mindig más. Sosem ugyanaz. Van, hogy csak egy érzés, vagy egy élethelyzet. Az agyam örökösen forog, és ha mindent megalkotnék, akkor lenne 100-200 karim... Nem tudok konkrét dolgot mondani, hogy mi dönt arról, hogy most megalkotom. Gareth születésében közre játszott egy pont ez volt a végső pont, mert akkor már a fejemben félkész volt, az Excsajok szelleme című filmből, Joanne pedig egy kósza pillanatban született, egy harmadik karim azért, mert hirdetett volt, és láttam benne sok-sok lehetőséget.

◮ Mesélj a kedvenc könyvedről/íródról!

Hazudhatnék is sokat, de egyetlen írót szeretek jelenleg, az pedig Stephen King. Tökéletes horrorok, tökéletes fogalmazás, rendkívüli ötletek. A kedvencem tőle az "Az", amit érdemes elolvasni minden horror-rajongónak. Van még egy kedvencem Glenn Meade-től, ez pedig az ördög tanítványa, tele fordulatokkal, és meglepő eseményekkel, de nem lövöm le a poént.
A harmadik könyv az még készül, és a saját könyvem az, minden egoizmus nélkül ez egy 5-6 évesen megszületett ötlet volt, amit 13-14 évesen elkezdtem írni, 0 szókinccsel, így nemrég elkezdtem, hogy végre elkészüljön a mű. Még csak pár fejezet van belőle, de mikor elolvastam, alig ismertem fel magamat :)

◮ Mit ad neked a szerepjáték?

Szórakozást, feszültséglevezetést. Gyakorlást, hogy a szókincsem még körmönfontabb, még szövevényesebb lehessen. És persze tanulást, hiszen rengeteget tanulok mások írásai alapján.

◮ Alakult ki közelebbi (pl.baráti) kapcsolat közted és a többi játékos között FRPG-s pályafutásod során?

Persze, de szerintem ez természetes :)

◮ Mit tartasz fontosnak egy FRPG-oldalon?

Aktívság mindenekelőtt, sok-sok érdekes karakter, akikkel tudok játszani. Színvonalas játékok. Megmondom őszintén volt egy oldal, ahol a rosszabb ET-ket az egekig magasztalták, a jókra meg alig írtak pár mondatot. Nekem fontos, hogy akivel játszom, az szépen fogalmazzon, akitől tanulhatok, aki fejleszt, és ne olyan legyen, akit tanítani kell. Félreértés ne essék, szívesen segítek, de nem mindig.

◮ Mit gondolsz Vegasról? Élnél ott?

Vegas... Élni nem élnék ott, de elmennék oda, egy kis kikapcsolódás, egy kis bűn, és utána jöhetünk haza, ha nyertünk egy kicsit.

◮ Mi hiányzik a Passion in Las Vegas-ról, mit látnál még szívesen? Ötleteket is örömmel veszünk!*-*
~ Nekem elsőként ugye hiányzott a fb csopi, de már megvan.

~ A másik, amit hiányolok, egy-egy főbb helyszín, teszem azt kórház, színház, rendőrség, plázák, boltok, piac, vagy gyógyszertár, amin belül mindenki nyit magának egy témát a játszótársával. Így szerintem átláthatóbb lenne, mert sokszor nem találom a játékomat, ahová írnom kell.

~ Valami történetszál. Ami mentén folyik egy-egy sztori, amibe persze az szál bele, aki akar. De nagyon hiányzik, hogy tartsunk valamerre. Vagy teszem azt, lenne egy tényleg közös bál, külön helyszínekkel, aminek adunk egy történést, mondjuk a sok báli puccos újgazdag beragad a helyszínen, mert terroristák ejtik foglyul őket, és ahol veszélybe kerülne az életük(természetesen mesélővel is koordinálva).

Bírnám a kaszinós esteket, hogy tudomén sokan összegyűlnek, és ott is történik valami balhé. Mondjuk valakinek a valakije eltűnik.

Lehetnének utcabálok is, ami szintén lehetőségek tárházát adná egy-egy akcióra.

Vagy akár mivel egyre több a maffia, lehetne egy előre tervezett akció, amit végül lefülelnek.

Mindent összevetve nekem olyan történések hiányoznak az oldalról, amik feldobják a néha lapos játékokat. Akár segítek is szívesen, ha megszavazzátok az ötletem(sőt még mesélő karit is vállalnék)
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Danny Doyle Haynes
Danny Doyle Haynes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 47
◮ tartózkodási hely : Vegas
◮ hozzászólások száma : 448
◮ join date : 2013. Aug. 21.

Kérdőív/OOC (user) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdőív/OOC (user)   Kérdőív/OOC (user) Icon_minitimePént. Május 30, 2014 12:01 pm

◮ Mióta szerepjátékozol?

A jó ég tudja, néhány éve.. kábé.. előtte még azt se tudtam hogy egyáltalán tudok írni!  Shocked 

◮ Melyek a legemlékezetesebb pillanataid?

Volt néhány... Mondjuk hogy legkedvencebbek.. pl. egy arkangyal aki a legnagyobb ellensége ellen ment a földre, mégis gyerek lett belőle. Baromira nem vagyok romantikus típus, vagyis a csaj tudott valamit! :DDD Aztán egy vérfarkasos területharc, farkas alakban, állati elmével.. naa az ütött! Szeretem a spontaneitást. :DAkkor egy vércsapolás.. szintén real oldal, kokaintúladagolás, és a kapkodás miatti autóbalesetben, részleges kivéreztetés az útszélen. Laughing 4 fős játék volt, de azt hiszem az egyik legizgalmasabb! :DDD Ezeken kívül volt még emberrablás.. kiszabadulás egy erdő közepi sötét pincéből egy pszichopata nő karmaiból.. egy szülés levezetése.. (máig kirázza még a gondolattól is a hideg! O.O ).. vagyis akadtak még, de így elsőre ezek a legemlékezetesebbek. :)
És persze ne felejtsük el a kedvenc pszichológusnőmet aki.. magam sem értem hogy hogy, de csúnyán elcsavarta az één pszichodokim fejét! :DDD Jóóó, mondjuk a nő lehengerlő! Wink:DVagyis meglepő dolgok ezek.. Wink

◮ Ki volt a kedvenc karaktered és mit szabad tudni róla?

Máig nagy kedvenc George. Sőt, ő még él is és létezik, viháncol és osztja az észt, pedig neki nem sok van belőle. A figura egy idióta.. kőbunkó.. nőbuzi drogdíler - szintén - Vegas egyik külső negyedében. A farka irányítja, szó se róla, de mindig belekeveredik egy két érdekes helyzetbe. A sors fintora, hogy épp a legérdekesebb szituációkban lassulnak be végül a válaszok és tűnik el az ellenpartner. Szar dolog, mert az a fickó ötletekből kifogyhatatlan! Very Happy
Aztán szeretem még a bankrabló testvérpárt.. Gabriel és Nevil. Az ő viszonyuk se egyszerű, nyomukban a friscoi maffia, fejvadászok és zsaruk, és elég sokszínű életet élnek. Tűz és víz a kettő, de végül mégis egymást rántják ki a szarból ha úgy esne. Szeretem Castort.. mert tetszik az egyszerű világnézete, pszichopata, de közben mégis egy zseni. Csakis a pénz élteti, az emberek megtörése, a hatalom mások felett, és élvezi ahogy másokat megaláz vagy azok megalázkodnak neki.
Jared-et is csípem.. A mesterpéldája, hogy mit tehet egy emberből ha gyerekként egy elmebeteg neveli fel. Ugye a skizofrénia öröklődHET, mégse biztos hogy most Isten zsoldosának képzelné magát akinek feladata megmenteni az emberiséget. A válogatott kínzások és a Biblia szüntelen forgattatása és biflázása mégis megtették a kívánt hatást. Vagyis átlagember szimpla sorozatgyilkosnak mondaná.Wink
Ééés a nagy kedvenc még Mr. Vincent.. Morris.. Belvedere! Very HappyŐ a véletlen szülötte, két keresett karakter összegyúrása egybe és végül nagyszerűen kinőtte magát! Very Happy Hihetetlen egy koncepció épült lassan köréje, emberek.. kapcsolatok.. egy egész kis világ! Very Happy Lehet, az az amit szerettem(tek) benne, nem is feltétlenül a karakter! Very Happy De ami tuti hogy itt nagyon hiányzik nekem. :DNight klub tulajdonos.. különböző igények kiszolgálásával a VIP részlegen, illegális boksz és ketrecharcok,  műtárgyak csempészete.. tiltott szerencsejáték.. egész sokmindenbe beleér a keze, de mindez viszonylag kicsiben, nagy feltűnést nem kelthet mivel neki is megvan a maga múltbéli története. Very Happy Vagyis szeretem a sokoldalú figurákat! :)

◮ Ki ITT a kedvenc karaktered és miért?

Hogy itt.. Hm. Jelenleg első körben természetesen Danny a legelső kiemelt. Mivel ő az aki a jellemábrázolás szinte egész skáláján végigment, pontosabban elindult valahonnan és még most is folyamatosan változik. Nem tudom hogy hol lesz a vége, és ki lesz végül belőle, de érdekes menet. :)
Aki jelenleg még tartogathat meglepetéseket az Hero. Alias Héctor, ő valahogy.. most kezd kibontakozni az egészben, kíváncsi leszek mit rejt a mélye.
Bírom még a kis takony Jerome-ot, ott is kíváncsi leszek mit alakít majd, illetve jó néhány figura kiforrására még várok. Meglátjuk mi lesz még belőle! Wink

◮ Mi a közös benned és a karakteredben/karaktereidben?

Hm. Hogy mi? *na ezen el kell gondolkoznia* Azt szoktam mondani hogy egy részem George egy része(feljebb), egy részem Nick a pszichológus, de hogy a többiek.. A jó ég tudja honnan jönnek, én az olvasatokra, a filmekre és a megfigyelésekre alapozom. ;)Viselkedéspszichológia és színészet. E kettő keveréke.. Wink

◮ Mi alapján szeretsz alkotni? Mi ihlet meg?

Sajnos minden! O.O De mint az előttem szólók is részletekbe mentek, egy zene.. egy pofa.. a mozdulatai.. a viselkedése.. egy filmszerep.. egy gif.. egy ötlet. Valahogy mindig tovább gyűrűznek és végül felépítenek egy egész gépezetet!  Laughing 

◮ Mesélj a kedvenc könyvedről/íródról!

Sajnos az utóbbi években az olvasataim max egyes tudományok témaköreire terjedtek ki, ezért nemigen tudok itt meghatározó példával szolgálni, de.. mondjuk úgy, hogy sokan és sokmindennel hatással voltak rám, legyen az csak egy mondat, egy meglátás, egy idézet, egy perspektíva, volt hogy egész világokat tártak fel vagy romboltak le a fejemben és onnan egészen másfele fejlődtem, és ezért vagyok 'én' most itt. És nem az az 'én' aki egykor voltam. Wink

◮ Mit ad neked a szerepjáték?

Kikapcsolódást. Főként. Szünetet.. az embert körülölelő nagy rakás szarból, azt hogy írni kezdhettem, - egy nagyon régi barátom több hetes unszolásának köszönhetem, vagyis még ma is sokkal tartozom neki. Több lettem. Hogy miben? Fogós kérdés, de már nem úgy látom a világot ahogy  sokan mások és ahogy egykor tettem. Valószínű sokak látásmódja meg méég kiterjedtebb, de én most itt tartok, és nem is szándékozom megállni addig, amíg végleg el nem kap a kaszás! Wink
Vagyis sokat köszönhetek azoknak az embereknek is, akiket helyben ismertem meg. Online keretek között.. nem csupán jelen oldalon.:)

◮ Alakult ki közelebbi (pl.baráti) kapcsolat közted és a többi játékos között FRPG-s pályafutásod során?

Persze! Mondjuk hogy egészen mások is mint az életben, mégsem rosszabb vagy jobb az egyik a másikánál.Wink

◮ Mit tartasz fontosnak egy FRPG-oldalon?

Elsősorban a toleranciát. Bármikor és bármi módon az emberek között, nem a viták, a veszekedések mellőzését, a másik pocskondiázásának elkerülését, úgy anblock a másokkal szembeni türelmes viselkedést.
Fontos még az áttekinthetőség, a nem túlbonyolított elérhetőségek,- okééé, az én fejem egyszerű módra van kapcsolva Very Happy- és a megfelelő játékok és játékosok. A zsák úgyis megtalálja előbb vagy utóbb a foltját, szóval az élet végül kialakítja az egyensúlyokat! WinkVery Happy

◮ Mit gondolsz Vegasról? Élnél ott?

Kizártnak tartom, még a szokásosnál is több a hülye.. az idióta.. a hőséggel nincs bajom, de a kretének elkerülése elsőleges célom az életben. Ott a sűrűség miatt talán nehezebben menne.  *előítéletek..  Rolling Eyes* Very Happy

◮ Mi hiányzik a Passion in Las Vegas-ról, mit látnál még szívesen? Ötleteket is örömmel veszünk!*-*

Nos.. akár egy 'újság' megjelentetését előnyösnek tartanám, amin belül lehetnének részlegek, mint mondjuk apróhirdetések.. "ez történt vegasban" akár a jelenre értve fiktíven, akár a múltból merítve tényleges példákat, akár van elég újságírónk hogy cikkeket írjanak bele, és amik nyomán remek játékötletek születhetnének. ;)Pl. az álláskeresési címke is lehetne egy rovat.
És valóban.. az előttem szólókhoz szintén csatlakozva érdemesnek találnám nagyobb kaliberű, többkarakteres rendezvények szervezését, mint akár egy koncert.. egy sportesemény.. egy revű előadás, egy felvonulás, vagy akármi még ezer dolog, hisz ez VEGAS! Mindezek mellett a 'mesélő' kategória még mindig nem tudom mi fán terem - az én saram..-.- - de pl egy bankrablásban is simán benne lennék, egy elrablásban akár szemtanúként, vagy akár egy terrorista akcióban.. egy bejelentett bombatámadás utáni kiürítésben.. tűz.. - ott a tűzoltóink is jeleskedhetnének Wink- menekülés a szállodából.. Szóval elég sokszínűvé lenne tehető az élet.
Mindezek meleltt ami még most beugrott és egy ötlet, lehetne egy külön topik, amiben hozzászólásonként helyet kapnának Vegas híres/jeles épületei, képpel, és hogy mi található ott, mit lehet benne csinálni, mi történt ott akár valamikor - ha történt ott valami jeles esemény - csak oylan "segítség a játékokhoz" címen, ahová az ember belenéz és máris akad egy-egy jó ötlete, hogy ne csak.. "neked megyek az utcán".. "az öledbe öntöm a kávét" vagy.. "leszólítalak a bárban" típusú játékaink legyenek..

És u.i.: Bocs a színt megváltoztattam, mert viszketek ettől a kéktől! :DDD
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Carmin Holmes
Carmin Holmes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 28
◮ hozzászólások száma : 85
◮ join date : 2014. May. 03.

Kérdőív/OOC (user) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdőív/OOC (user)   Kérdőív/OOC (user) Icon_minitimeCsüt. Jún. 05, 2014 10:10 am

Én most csak egy rövidített verziót teszek közzé Very Happy

◮ Mióta szerepjátékozol?

Időtlen idők óta.

◮ Ki volt a kedvenc karaktered és mit szabad tudni róla?

Mindegyiküket nagyon szeretem! Volt pár, akikkel különösen emlékezetes játékaim voltak, de ebben az aktuális partneremnek is sok szerepe volt, inkább, mint a karakternek.

◮ Mi a közös benned és a karakteredben/karaktereidben?

Néha hülyeségeket csinálunk a számunkra fontos emberekért, és túl sokat gondolkodunk lényegtelen dolgokon.

◮ Mi alapján szeretsz alkotni? Mi ihlet meg?

Akkor kapok ihletet, mikor olyasmivel foglalkozom, ami leköt, például a hobbijaim. Inspirálóak a barátaim, azok, akiknek alkotok, és azok a reagok, amelyekre válaszolok; a világ, a többi karakter, az emlékeim.

◮ Mesélj a kedvenc könyvedről/íródról!

James Frey: Millió apró darabban - Ez a könyv többet tanított nekem az életről mint korábban bármi.
Hermann Hesse: Demian, Napkeleti utazás - Hesse a kedvenc íróm, mert egyrészt zseniálisan forgatja a szavakat (bár lehet, ez a fordítás miatt külön gyönyör), másrészt a gondolatai, amiket leír, ott maradnak a fejben, motoszkálnak, míg rá nem jössz, mit is akart mondani igazából.
Brent Weeks - Őt olvasom mostanában, megszállottan, minél nagyobb a könyve, annál jobb, bár a befejezésein mindig kiakadok, de az összes többi kárpótol érte, light fantasy, ajánlom mindenkinek!


◮ Mit ad neked a szerepjáték?

Megismered belőle a másik embert és azt, hogy mit gondol a világról, nagyon tanulságos.

◮ Alakult ki közelebbi (pl.baráti) kapcsolat közted és a többi játékos között FRPG-s pályafutásod során?

Hogyne, számtalan.

◮ Mi hiányzik a Passion in Las Vegas-ról, mit látnál még szívesen? Ötleteket is örömmel veszünk! *-*

Na, ezért a pontért töltöttem ki a kérdőívet!
Kérlek szépen, valahogy legyen feltüntetve az emberek profiljában, hogy milyen csoportban vannak, mert lehet, hogy csak én vagyok így ezzel, de képtelen vagyok megjegyezni a színeket, és nagyon hasznos lenne!
Nem lehetne az oldalt futó kis sávot valahogy hosszabbra venni, amin az jelenik meg, hogy mi volt a legutóbbi 10 poszt? Annyira rengetegen írnak reagot (*-*), hogy mire leér az aljára, elunom az életem, ráadásul sokszor nincs is a listán az, amit keresek.

Ennyi voltam kösziheló Ő.Ő
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Mäel Nahim Deshaies
Mäel Nahim Deshaies

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 36
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 17
◮ join date : 2015. Jun. 25.

Kérdőív/OOC (user) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdőív/OOC (user)   Kérdőív/OOC (user) Icon_minitimePént. Júl. 24, 2015 8:44 pm

Csonkîtott vàltozatot szeretnék megosztani. (:

◮ Mióta szerepjátékozol?
3 éve.

◮ Melyek a legemlékezetesebb pillanataid?
Az oldal ahol jàtszok szervezett egy ôt napos tàbort amin kôzel 70 ember vett részt. Mihelyst kiderült ki kicsoda, akadtak meglepetések. (: Sajnos kellemetlenek is. Néhànyan nem tudtak eltekinteni karaktereiktôl. 54-re csôkkent a létszàm.

◮ Ki volt a kedvenc karaktered és mit szabad tudni róla?
Kezdôként màris bedobtak a lehetô legmélyebb vîzbe. Elsô karakterem keresett volt, napokig gyôzkôdtek megalkotàsàval. Ôriàsi kíhîvàst jelent mind a mai napig.
Tùl van két kînzàson, szifiliszen, 9 àlszemélyiségen, tôbb bôrtôni erôszakon. Ha fizetnének érte sem tudnàm elereszteni. (:


Baptiste Hugo Naviaux - 34 - Gaspard Ulliel

rasszista hegedûmüvészbôl vàlt egy bûnszervezet kutyàjàvà elmebeteg kônyôrtelen az életben igazi balfék, munkàban mérhetetlenül precîz leginkàbb sajàt maga ellensége de férfiùi hiùsàga nem engedi neki ezt bevallani a tùlélésért bàrmit hajlandô megtenni anyanyelve ‘tràgàr’ nôi àldozatainak hajàt levàgja, trôfeaként azokbôl készîttet hegedûvonôt a motorok szerelmese

A spoiler csak erôs idegzetûeknek. Meglehetôsen 18+ a gyomorforgatô dolgok miatt.
Spoiler:
Miutàn fônôkének személyi asszisztense lett legùjabb bandàjàban, rà két hônapra egy munka soràn elkaptàk a zsaruk amint egy elhagyatott casino épületében friss disznôhùsba csempészett néhàny kilo cocaine-t.
Jelenleg sitten ül, onnan prôbàlja mozgatni a szàlakat. Illetve szabadulàsàt tervezi. Nagybàtyja ùgy jut be hozzà ha nônek ôltôzve Baptiste baràtnôjének vallja magàt.


◮ Mi a közös benned és a karakteredben/karaktereidben?
Legfeljebb annyi, a legtôbb francia és két keresztneve van. Ezeken kîvül az ég vilàgon egyetlen kôzôs sincs bennünk.

◮ Mi alapján szeretsz alkotni? Mi ihlet meg?
Àltalàban a helyi hîrek inspiràlnak a legjobban. ((((: Tôbbnyire viszont pàr gif. Néhàny instrumental zene hangulata is ad ihletet.

◮ Mit ad neked a szerepjáték?
Iszonyat sok fejtôrést. (: Emellett kikapcsolôdàst és remek szôrakozàsi lehetôséget. Nagyon szeretem màsok jàtékait is olvasni. Abbôl is tanulhat, fejlôdhet az ember. (:

◮ Mit tartasz fontosnak egy FRPG-oldalon?
Ôsszetartô kôzôsséget. Mindenre nyitott adminisztàtorokat.

◮ Mit gondolsz Vegasról? Élnél ott?
Egy iskolai ùt soràn voltam ott egy hétig. Màr màsnap haza akartam jônni. Tùl nagy a nyüzsgés, irritàlôak az ember fenekében màszkàló emberek.

◮ Mi hiányzik a Passion in Las Vegas-ról, mit látnál még szívesen? Ötleteket is örömmel veszünk!*-*
Oldalstatisztika. Ùjonnan regisztràlni vàgyôknak tàmpont lehet ha làtjàk hàny ember van per csoport.
Szabadon szerketszhetô ùjsàg esetleg blog. Akàr megtôrtént események alapjàn. Akàr kitalàlt szituàciôkat, tôrténéseket, pletykàkat lehetne belecsempészni ami befolyàsolhatnà karaktereinket. (:
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Lucas Metz
Lucas Metz

Egeret ide és lenyílik!


◮ hozzászólások száma : 24
◮ join date : 2015. Aug. 30.

Kérdőív/OOC (user) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdőív/OOC (user)   Kérdőív/OOC (user) Icon_minitimeHétf. Aug. 31, 2015 2:28 pm

◮ Mióta szerepjátékozol?

Régóta, naaagyon régóta :)

◮ Melyek a legemlékezetesebb pillanataid?

Régen egy vámpíros szerepjáték oldalon, ahol egy likantróp karakterem volt. A csávó igazi szép fiú kategóriába tartozott, tekintve a profilképét, amin egy régebben híres pankrátor arca tekintett vissza. Szóval ez a karakterem összehaverkodott egy, halál jó fej...hajléktalannal. Jó sokat röhögtem a párbeszédeken, főleg amikor nyolcvanhatodszorra nevezett "Billie"-nek. Aztán az oldal megszűnt.

◮ Ki volt a kedvenc karaktered és mit szabad tudni róla?

Abszolút első helyen, William Dejno nevű karakterem volt. Nem volt nagy szám az előtörténete meg úgy önmagába az egész, de Ozzy Osbournes profilképemmel nagyot arattam. Egész jó fej volt a karakterem, még egy nálam majd húsz évvel fiatalabb csajjal is kis híján összejött. Sajnos akkoriban mondott csütörtököt a gép egy adag füsttel búcsúzva, úgyhogy Will ma már nincs meg.

◮ Ki ITT a kedvenc karaktered és miért?

Régebben ami meg volt karakterem Sid Lyson volt. Laza volt és (legalább is szerintem) marha jó szövegei voltak. Nehéz lenne megmondani, hogy melyik a mostani kedvencem, hisz enyém Lucas Metz és Walter Skoolver. Bazinagy ellentétei egymásnak, de mindkettőben én, mint user benne vagyok. Mindkettő a kedvenceim közé tartozik. Walter az okoskodó, normálisabb énem. Lucas pedig a barátok közt lévő énem.

◮ Mi a közös benned és a karakteredben/karaktereidben?

A fenti utolsó pár mondat bővítve: Walter Skoolver karakteremre akkor hasonlítok igazán mikor komoly környezetben vagyok. Ilyenkor néha meglepően értelmesen beszélgetek, jól fejezem ki magam és megfontoltan beszélgetek. Ugyanakkor képes vagyok Walter "komoly humorát" előhozni, azaz a komolyság közepén egy-egy "elegáns humort" elnyomni. Luc pedig az abszolút otthoni viselkedésem. Igaz én vele ellentétben nem piálok (max 1-2 sör) de olyankor sokkal inkább tettlegességgel röhögtetek, nem a szavaimmal.

◮ Mi alapján szeretsz alkotni? Mi ihlet meg?

Rövid leszek: kinézek az ablakon. A Balaton messziről látszik és pikk-pakk! Kész egy karakter.

◮ Mesélj a kedvenc könyvedről/íródról!

Erről nehéz lenne beszélni mert minimum hat kedvenc írom van. Alapjáraton Leslie L. Lawrence, Stephen King, John Caldwell, Tolkien és férfilétemre, Vavyen Fable. Kedvenc könyvem nincs, mert ezen a téren mindenevő vagyok. Nem tudnám eldönteni, hogy a Joyland című könyvet jobban szeretem-e mint a Sziget a Ködben című könyvet.
◮ Mit ad neked a szerepjáték?

Unaloműző és ihletet is ad :)

◮ Alakult ki közelebbi (pl.baráti) kapcsolat közted és a többi játékos között FRPG-s pályafutásod során?

Természetesen :)

◮ Mit tartasz fontosnak egy FRPG-oldalon?

Az oldalak kínálatát és a lelkes ajánlásokat. Nem beszélve a barátias környezettől

◮ Mit gondolsz Vegasról? Élnél ott?

NINCS
AZ
AZ
ISTEN

Jelenleg a szobámban harminc fok van, de én már megakarok dögleni Very Happy

◮ Mi hiányzik a Passion in Las Vegas-ról, mit látnál még szívesen? Ötleteket is örömmel veszünk!*-*

Egy 18+-os topicot Very Happy Na de viccet félretéve, nem igazán tudnék bármit felsorolni, mert szívemre tett kézzel mondom, hogy ritkán látni ilyen kedves embereket, pláne mikor valakivel elkezdek egy privát beszélgetést, a végén pedig csak azért küldök neki egy üzenetet, mert ő éppen kajálni indult és jó étvágyat kívánjak neki Very Happy Jó a környezet és szépen kiépített az oldal. Ami talán jól nézne ki, egy az év végén készült videót készíteni, fasza zenével meg (nem muszáj, mert szerintem azért nem kis munka egy ilyet összedobni) a karakterek aláírásait belevágni egy ilyen videóba. :)
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Kérdőív/OOC (user) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdőív/OOC (user)   Kérdőív/OOC (user) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Kérdőív/OOC (user)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Kérdőív/IC (karakter)
» Kérdőív/IC (Karakter) – Csapó 2.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Játékok-