KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Mr. & Mrs. di Salvatore Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Mr. & Mrs. di Salvatore Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Mr. & Mrs. di Salvatore Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Mr. & Mrs. di Salvatore Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Mr. & Mrs. di Salvatore Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Mr. & Mrs. di Salvatore Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Mr. & Mrs. di Salvatore Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Mr. & Mrs. di Salvatore Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Mr. & Mrs. di Salvatore Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Mr. & Mrs. di Salvatore

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Aurora di Salvatore
Aurora di Salvatore

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 42
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 3
◮ join date : 2014. May. 24.

Mr. & Mrs. di Salvatore Empty
TémanyitásTárgy: Mr. & Mrs. di Salvatore   Mr. & Mrs. di Salvatore Icon_minitimeHétf. Május 26, 2014 7:24 pm




Alessandro & Aurora

'Let's have dinner!'

[You must be registered and logged in to see this image.]

Jó életet élek. Nincs okom panaszra, az engem fenyegető maffia csoport lassan teljesen elvész, a feledés homályába merülnek, és azt hiszem... vagyis, szeretném azt hinni, hogy, ha végleg eltűnnek az életemből, akkor végre boldog lehetek. Ha eltűnnek az életünkből, boldogok lehetünk. Mert, bár magam is nehezen vallom be, vagy hiszem el, már nem vagyok egyedül. A férjemhez, Alessandróhoz már egy ideje szoros szálak fűznek. Először csak munka voltam a számára, egy nő, a tömegből, aki segítséget kért tőle, hogy védje meg az életét, és iktassa ki a másik maffiát. Ez a mondhatni ’munkatársi’ viszony hamar átcsapott szenvedélybe. És, hogy mi született ebből a lángból? Ami engem illet, egy gyönyörű, tűzben ragyogó jégszobor. Hogy Alessandróban mi változott, hogy milyen hatással voltam az életére, azt nem tudom. Ő is csak annyit tud, hogy szeretem. Mert elmondtam neki. Egyszer. Kimondtam, aztán úgy tettem, mintha meg sem történt volna. Mert én ilyen vagyok.
A fekete bentley-ben ülök még, amikor ő kiszáll. Még ellenőrzöm a sminkemet a visszapillantóban, elnézve a sofőr feje mellett. Ő egy pillantást sem vet rám, nem teheti. A főnöke nője vagyok, ha egy vágyódó pillantást küldene felém, élve kibelezné az egyik emberünk.
Alessandro nyitja az ajtót, kisegít, hogy az oldalán lépjek be a hatalmas, fényűző házunkba. Szinte egész nap gyűlésen voltunk. Minél kevesebben vannak az ellenségeim, annál nehezebb őket előkeríteni és megölni. Szétszaladtak, mint a patkányok, és ki tudja, hol rejtőzködnek. Ezen felül más problémák is felütötték a fejüket, amiket mihamarabb orvosolni kell.
Mielőtt bárki azt hinné, hogy díszként ültem Alessandro mellett, a hatalmas, mahagóni asztal mellett, mert olyan csodálatos vagyok, és mert egyfajta felnőtt játékszere vagyok Alessandrónak. Nem. Nem állítom azt, hogy tipikus maffiafőnök vagyok, mert nem. Tudok egy, s mást erről a világról, de Fernando mellett, és hatására, hogy kinevezett főnökké. Nem vezettem sokáig a maffiát, de, ha másra nem is volt jó, megtanultam, hogy bárki, bármikor hátba szúrhat. Nem bízok én senkiben, Alessandrón kívül.
Nyílik a nagy, kétszárnyú ajtó, belépünk a tágas előcsarnokba, ahol körülölel minket a fény, ami a csillárból hullik alá.
- Végre itthon - fújom ki a levegőt, miközben leveszem a szövetkabátomat. Nem öltözök át, rögtön az étkezőbe megyek. A vacsora tálalva, így kértem, erre az időpontra. Egy maffia feleség nehogy már csak a bizniszben legyen jó feleség, hanem otthon is. Ezt anyámtól tanultam, aki hasonló cipőben járt, mint én. Lehet, hogy én nem főzök, nem sütök, nem varrok, és nem nevelek gyereket, de két lábbal állok a talajon, és biztos támasza vagyok Alessandrónak.
Ő az asztalfőn, én pedig mellette. Belekortyolok a vörösborba.
- Mit gondolsz, mennyien lehetnek még? - szólalok meg hirtelen, halkan, de hangom magabiztosan cseng. - Ki kellene találnunk, hogy hogyan tartják a kapcsolatot egymással... a rohadékok, nagyon tévednek, ha azt hiszik, túljárhatnak az eszünkön - ingatom meg a fejem. Elment az étvágyam, csak piszkálom az ételt a hófehér tányéron, az ezüst villával.

MUSIC: [You must be registered and logged in to see this link.] | NOTE: Tell me I'm your National Anthem | WORDS: 467
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Mr. & Mrs. di Salvatore Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mr. & Mrs. di Salvatore   Mr. & Mrs. di Salvatore Icon_minitimeHétf. Jún. 02, 2014 9:54 pm

A fárasztó nap után jár a megérdemelt kikapcsolódás. Egész állónap tárgyaltunk és fárasztottak az ostobaságaikkal. Nem tűröm, ha hülyének néznek. Rühellem a tétlenséget, épp ezért dolgozunk olyan hatékonyan. Nem engedem senkinek sem a lustaság örömét. A főnük- vagyis én, az más. Én lehetek lusta, mikor az embereim nem látnak. Ha azt látnák, hogy nem teszek meg mindent, ellenem fordulnának. Zendülést viszont látni sem akarok a házam táján.
Mia moglie-nak megígértem, hogy elpusztítom a rosszakaróit. Immáron, már egy jóideje, személy küzdelmem ez a harc. Pontosan azóta, mikor feleségül vettem Aurorát. Nem azért vettem el, mert szeretem. Nem, szerelmet nem érzek. De tudom a nőmről, hogy vakon megbízik bennem és sosem árulna el. Tökéletes feleség egy maffiafőnöknek, még szerelmes is belém. Nem akadályoz semmiben, még egy darabig főnök is volt, így találkoztam vele.
- Az itthon Olaszországban van- jegyzem meg és elveszem tőle a kabátját, amit levesz.
Majd a fogasra akasztom. Megigazítom a nyakkendőmet, és követem Aurorát az étkezőbe. Főzni még sosem láttam, de legalább arról mindig gondoskodik, hogy legyen vacsora. Igaza lett apámnak, egy feleség sok terhet levesz az ember válláról.
Apám a fellegekben járt, mikor megkapta a hírt a házasságomról. Szükségből kerestem feleséget, vagyis ez nem fedi a valóságot. Találkoztam egy fekete hajú, csábító némberrel, akivel először munkakapcsolat volt, majd szerető, végül pedig feleség. Negyven múltam, egy feleség nélküli Cosa Nostra főnök gyanús a Cupolának. Márpedig a Cupola vezetőjeként nem engedhettem meg, hogy elveszítsem a tekintélyemet. Így feláldoztam agglegény életemet és házamba engedtem az immár Aurora di Salvatoret.
A szokásos helyemet foglalom el, az asztalfőt. Csendesen kezdünk enni, majd Aurora megszólal.
- Már nem sokan- válaszolok neki nyugodtan. Már felhúztam magamat a picciottik szerencsétlenkedéseiken. Itt már senki sem hibázhat.
Felvágom a hús és lassan emelem a számhoz.
- Ne nyavalyogj és egyél!- nézek rá szúrósan. Még csak az ő dühe hiányzik nekem. Rossz nézni, ahogy nem eszik. Az étel azért van, hogy megegyük, ne játszon vele.- Nem a te feladatod kideríti a mikénteket. Majd beszélek az egyik consiglierevel*, ő felveszi a kapcsolatot a Bonanno családdal, ők ismerik az ilyen csőcseléket. Aztán ha üzennek, akkor kiküldök pár caporegimet**, hogy az embereikkel nézzenek körbe.

* consigliere=tanácsadó, közvetítő a családok között
** caporegime=kapitány, kb. 10 embere van
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Aurora di Salvatore
Aurora di Salvatore

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 42
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 3
◮ join date : 2014. May. 24.

Mr. & Mrs. di Salvatore Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mr. & Mrs. di Salvatore   Mr. & Mrs. di Salvatore Icon_minitimeHétf. Jún. 09, 2014 2:17 pm




Alessandro & Aurora

'Let's have dinner!'

[You must be registered and logged in to see this image.]

Szeretem Alessandrot. Ezért várja meleg vacsora, amikor hazaér, vagy találja a tiszta ingeit, zakóit és minden mást tisztán, a szekrénybe akasztva. Persze, vannak fontosabb dolgok is ennél. Például ezért vagyok hű hozzá és ezért tisztelem. Ha nem szeretném, nem lennék lojális sem, ahogy a tiszteletet sem adnám meg neki. Alessandro néha egy pokróc, olykor eléggé morcos és néha kiállhatatlan. De én sem vagyok tökéletes, és hibátlan. Még, ha annak is tűnök, akkor sem. Vagy pont az tesz bosszantóan irritálóvá, hogy tökéletesnek tűnök...
Tudom, hogy Alessandro mostanában nincs túl jó hangulatban, ezért a kedvenc ételét kértem, és testes, olasz vörösbort. Én is a legjobb formámban akarok lenni, az egyik kedvenc, fekete ruhámat vettem fel, még reggel, ami kiemeli szép alakomat. Azt a parfümöt fújtam magamra, amelyiket tőle kaptam, és amelyről tudom, hogy megveszik érte. De még így is feszült, kihallom a hangjából.
Megjegyzésére nem ragálok. Bennem vegyes érzelmek maradtak meg, ami Olaszországot érinti. Vannak kellemes emlékeim is a gyerekkoromból, amikre örömmel gondolok vissza, de mégis... Firenzében láttam, vagy ezerszer, ahogy apám öl. Gyilkolt, vér tapadt a kezéhez. Míg, egy nap, őt meg nem ölték. Igen, ez-, és a menekülés, a félelem emléke is Firenzéhez kötődik. Nekem nincs kifejezetten otthonom. Most itt lakom, ide térek haza minden nap.
Tömören válaszol a kérdésemre. Tudom, hogy neki is épp annyira van elege a rohadékokból, mint nekem. Én másra sem tudok gondolni. Már nem sokan - ismétlem magamban a szavait, de valahogy nem nyugtat meg. Mert még mindig vannak. Ez is egy, rossz tulajdonságaim közül: a pohár mindig félig üres. Szavaira azonban csak bólintok, és tovább piszkálom a húst a villámmal. Nincs étvágyam, tényleg...
- Nem nyavalygok - viszonzom a szúrós pillantást, letéve a villát. Nincs kedvem enni, tehát nem fogok. Néha igen csökönyös tudok lenni. Máris nem vagyok olyan tökéletes, ugye? - Örülök neki, hogy te ilyen eszméletlenül nyugodt vagy - mondom, bár hangomból nem lehet érezni, hogy én mennyire nem. Hanghordozásom tiszta, hűvös és kimért. Belül tombolok. Kívül azonban olyan vagyok, mint egy megtörhetetlen királynő. Szeretem fenntartani ezt a látszatot, nem engedhetem meg magamnak, hogy gyengének tűnjek. Így tehát egyenes gerinccel ülök a széken, kezeimet ölembe ejtem. Tekintetem néha Alessandrora téved, néha elkapja a pillantásomat, miközben én türelmesen várok, hogy végezzen.
Néha úgy érzem, hogy ő könnyen beszél. Mögötte tucatnyi ember áll, mögöttem egy. Ő. És, ha ő nem lenne, az ő tucatnyi embere sem állna mögöttem. Tehát igen, van okom arra, hogy nyugtalan legyek. Különben is... én cselekvő vagyok. Hozzászoktam, hogy mindent magamnak intézek el - esetleg más emberek által. Tipikusan 'itt és most' alkatú ember vagyok, aki ugyan tud várni, de csak akkor, ha biztos benne, hogy minden a saját medrében folyik. Ha a munka lassan zajlik, én meghajtom az embereimet. Tudom, hogy Alessandro is, de neki van fontosabb dolga most. Most, hogy azok, akik rám vadásznak, megfogyatkoztak, kicsit lazított az emberei gyeplőjén, akik ezzel az üggyel foglalkoznak. Legalábbis, én így érzem, de tévedhetek.

MUSIC: [You must be registered and logged in to see this link.] | NOTE: Tell me I'm your National Anthem | WORDS: 480
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Mr. & Mrs. di Salvatore Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mr. & Mrs. di Salvatore   Mr. & Mrs. di Salvatore Icon_minitimePént. Jún. 13, 2014 10:06 pm

Nyugtalanul felsóhajtok. Hogy neki állandóan ellenkeznie kell! Miért nem lehet mindig, minden helyzetben kezes bárány? Nyilván akkor nem vettem volna el feleségül.
- Ne is!- nézem elégedetlenül, ahogy leteszi a villáját és szúrósan méreget. Csökönyösség, asszony a neved.
A nyugodság egy olyan dolog, amit neki is meg kellene tanulnia. Én is sokszor elvesztem az eszem, kifordulok magamból. És ha azt hiszi, hogy most nyugodt vagyok, akkor súlyosan téved. Viszont ilyen pitiáner ügy miatt nem fogom magamat felhúzni. Azért vannak az embereim, hogy az ilyen piszkos munkát, felderítést elvégezzék. Van más problémám is, sokkal veszélyesebb és komolyabb. Ezekről természetesen nem beszélek vele, nem tartozik rá. Holnap intézkednem is kell az egyik szállítmányommal kapcsolatban, valamint a helyi madame-mal is egyeztetni kell.
- Ne vonj le elhamarkodott feltételezéseket- mordulok rá, és folytatom az evést. Amit ő lát általában az csak a felszín. Höh, majd én leszek az, aki megnyílik. Álmodik a nyomor!
Helytelenítően pillantok rá olykor-olykor, mikor látom, nem kezdi újra az evést. Nem értem, miért nem képes enni, mikor elképesztő az étel. Remélem, ez csak aféle futó-hóbort és nem fog rendszert csinálni belőle. Az étel azért van, hogy megegyük. Nem szabad vele játszani, meg kell becsülni. Elégedetten mormolok, miközben kiiszom a poharam tartalmát. Ráadásul még a vörös bor is finom. Nemhiába, szicíliai lankákról származik. Hamár egyszer Sin City-be helyezem a székhelyemet, akkor a boraim kövessenek engem.
- Hamarosan Palermoba kell utaznunk- mondom Aurorának, mialatt befejezem a vacsorát.- A Cupola vezetője nem lehet sokáig távol. A többi család lázongani kezdett, példát kell statuálni. A polizia is kiszimatolta a Camorrák legutóbbi akcióját. Stupidi...
Felállok az a asztal mellől. Aurora mögé lépek, vállára helyezem a kezeimet.
- Készülj úgy, nemsokára utazunk- súgom a fülébe, majd visszaülök.
Töltök magamnak még egy pohár bort, amit szakértelemmel megint megszagolom. Még mindig tökéletes az aromája. Egy kis alkohol kisimítja a ráncaimat, bár nem teljesen. Ezernyi gondolat kavarog a fejemben; mikor kéne haza utaznunk, kiket kell felhívnom, holnap kiket kell meglátogatnom. Csupa-csupa tennivaló, tante cose. Túl sok a munka. Lavoro, lavoro, lavoro...
Felkönyökölök az asztalra, elmélyedten nézem a falra akasztott festményeket. Bár már otthon lehetnénk. Itt sem rossz, de ez nem Itália. Las Vegas... megannyi lehetőség, de micsoda korlátok!
- De ma már eleget beszéltünk hivatalos ügyekről...-sóhajtok, és leteszem a poharamat.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Mr. & Mrs. di Salvatore Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mr. & Mrs. di Salvatore   Mr. & Mrs. di Salvatore Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Mr. & Mrs. di Salvatore

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-