KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Chris & Sutton Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Chris & Sutton Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Chris & Sutton Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Chris & Sutton Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Chris & Sutton Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Chris & Sutton Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Chris & Sutton Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Chris & Sutton Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Chris & Sutton Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Chris & Sutton

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Chris & Sutton Empty
TémanyitásTárgy: Chris & Sutton   Chris & Sutton Icon_minitimeSzer. Május 28, 2014 12:14 pm


Chris & Sutton


[You must be registered and logged in to see this image.]
Szükségem volt már erre. Kicsit elszakadni a várostól, az örökké nyüzsgő, zajos forgatagától, a turistáktól, a tömegtől. Közöltem az "ügynökséggel", hogy szabadságra megyek, még, hogyha az a kiruccanás csak egy napig tartott is. Egy nap a vízparton egyes körülmények között bőven elég lehetett, hogyha jól kihasználtuk az időt. Áldottam Christiant ezért az ötletért, feltételeztem, hogy neki sem ártott egy kis lazítás, kiszakadni a hétköznapokból, a mókuskerékből. Annak ellenére, hogy nem élt annyira botrányos életet, mint én, neki is nehéz dolga volt, megérdemelte hát a pihenést.
Nem mondom, hogy túlzottan közel voltunk magához a vízhez, de az utazás minden egyes perce megérte. Mindig is imádtam nézni az elsuhanó tájat, az embereket, új helyekre látogatni. Igazság szerint a legnagyobb problémám az volt, hogy régen szabadultam már ki a városból. Állandóan a betontömeget láttam a hatalmas népsűrűséggel, nem pedig a szép, zöld tájat, ami itt kint volt megtalálható. Nem, nem szerettem a természetet, de az autó ablakán keresztül csodálatosnak tűnt az egész. Másnak, nem a megszokottnak, és ez az, ami megfogott.
Nem hoztam magammal túlságosan sok cuccot, a fekete bikinim már rajtam volt, a papucsommal együtt. Az egész fölött egy kis rövidnadrágot és egy fehér toppot viseltem, amitől félúton meg is szabadultam a nagy meleg miatt. Komolyan, lehet, hogy még csak május vége volt, de az időjárás a nyár közepére hajazott. Nem mintha bántam volna, nem. Imádtam a meleget, és itt, kint a szabadban, a víz mellett az egész sokkal elviselhetőbbnek tűnt. A sminket erre a napra nélkülöztem, hajamat egy copfba fogtam fejem tetején, hogy valamelyest megóvjam.
- Koktélt? - sétálok Chris felé a bárból jövet. A cuccaink az egyik hatalmas napernyő alatt hevertek egy kupacban, rajtunk kívül a vártnál kevesebben választották ezt a helyet a napjuk eltöltésére. Én ennek csak örültem, legalább azért lett egy kis privát szféránk. Még nem mentem a víz közelébe, helyette belekortyoltam az egyik koktélba. Szex on the Beach... Ígérem, nem célzás értékű. Egyszerűen csak jobban szerettem az ízét, mint a többi, túlédesített löttynek. A felesekhez pedig szerintem még túl korán van, így maradt ez. Jobb, mint a semmi.
Finom mozdulattal teszem le a két koktélos poharat a közöttünk lévő asztalkára és helyet foglalok Chrissel szemben az egyik fonott székben. Itt, a napernyő takarásában határozottan jobb a meleg, mint odakint a tűző napon, de ez nem azt jelenti, hogy a gyermeki énem nem szeretne azonnal a part irányába rohanni, és belevetni magamat a csillámló kék vízbe.
Azt hiszem, túl sokat voltam a városban.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Chris & Sutton Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chris & Sutton   Chris & Sutton Icon_minitimePént. Május 30, 2014 9:26 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
E gy meleg nyár eleji napon, nincs is jobb, mint a hasunkat süttetni a napon. Mikor nincs semmi dolgunk sem, csak hogy élvezzük az életet, és pihenjünk egy sort. Persze arra nem gondoltam volna, hogy belemegy az ötletembe bárki is. Mondjuk sokkal jobb közösen lazítani a parton semmint hogy egymagamban ücsörögjek. Sutton klassz nő volt, és benne volt pár lazulós pillanatban. Igaz szívesen mentem volna úszni egy kicsit, de egyenlőre csak a parton ücsörögtem fejem mögött összekulcsolt kezekkel, miközben süttettem a hasam.
Mindig is szerettem volna egy ilyen lazulós napot. Jó persze ott vannak a kanapén űcsörgős filmnézős pillanatok, és az italozás, amit Sonia-val töltök el, de néha olyan is kell, amit mással töltök. Olyan nővel, aki felvállalja nő mivoltát, és nem csak akkor, amikor épp benne volt pár ital.
Lassanként visszaért az italszerző körútjáról. Felegyenesedtem öltömben, majd elvettem az egyik poharat.
-Kösz!-villantottam meg egy mosolyt felé.
Belekortyoltam, majd visszadőltem kényelmesen a székembe. Lehunytam szemeim, s egy pillanatra mindent kizártam gondolataimból. Csak én voltam, a melegen sütő nap, és az a csodálatos pillanat, hogy ma nincs semmi dolgom.
-Surf, vagy úszás?- pillantottam fél szemmel Sutton-ra  a lehető legkomolyabb képpel, amit csak arcomra tudtam költöztetni. Igaz a legszívesebben belevetettem volna magam a habokba, és búvárkodtam volna egy jót, de nem egymagamban voltam. Igaz úgy nem lett volna annyira bulisa dolog, de pihentető.
-Vagy valami más gondolat?- meg sem vártam a válaszát, már kaptam is fel karjaimba, és egyenesen a víz felé mentem vele. Nem gondolkodtam, pusztán csak az elhatározásomat akartam megvalósítani.
Mikor odaértem a vízhez, kicsit beljebb mentem, de annyira, hogy még ne érjen hozzá, majd miközben még a karjaimban tartottam dőltem be vele a vízbe, mint valami súlyos fadarab. Bíztam benne, hogy nem akar mindezért meglincselni majd, és ő is olyan viccesnek találja majd, mint ahogy azt én magam. A víz alatt elengedtem egy pillanatra, majd megragadtam derekát, és vele együtt jöttem a felszínre.




Vissza az elejére Go down
 

Chris & Sutton

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-