KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Anthony & Fabrice Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Anthony & Fabrice Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Anthony & Fabrice Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Anthony & Fabrice Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Anthony & Fabrice Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Anthony & Fabrice Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Anthony & Fabrice Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Anthony & Fabrice Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Anthony & Fabrice Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Anthony & Fabrice

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Anthony & Fabrice Empty
TémanyitásTárgy: Anthony & Fabrice   Anthony & Fabrice Icon_minitimePént. Május 30, 2014 9:38 pm

Anthony &
Fabrice
notes: lesz ez még így se
Azt mondták, majd itt munkát találok. Azt sem tudom, mit keresek egy olyan helyen, ami nyüzsög a fotósoktól, modellektől, sminkesektől és ilyenektől, de azt mondták, szükségük van aktatologatóra, és ez leszek majd én - már ha felvesznek. De amikor idetelefonáltam, azt mondták, erre minden esélyem megvan, csak át kell mennem egy felvételi konverzáción, még fogalmam sem volt, hogy ez az épület ilyen szörnyen kegyetlenül nagy. Ujjaim görcsösen kulcsoltam a fekete mappára, amiben az (eléggé szegényes) önéletrajzom rejtőzött, meg néhány rajz, meg egyéb papír, amit illett volna kivenni, de kegyetlenül féltem attól, hogy még be sem megyek, de már kifigyelnek a kamerákon és megjegyzik, hogy teljesen haszontalan vagyok és még a klotyót sem engednék, hogy kisikáljam. Fölöslegesen paráztam csak rá a dologra, nem igaz? És lényegében már kezdtem ezt elhinni - hiszen a hall olyan barátságos volt, bézs- és barackszínű falaival és berendezéseivel, a kedves titkárnővel, akinek pár perccel később sikerült halálra rémítenie, de olyannyira, hogy elsápadtam.
- Az állásinterjúd a negyedik emeleten van, a folyosó végén balra, majd jobbra, megint balra, és a személyzeti lifttel szemben ott van az iroda, amit keresel. Sok szerencsét!
És ezzel el is bocsátott, előzőleg még megmutatva, hol is találom azt a liftet, amit mindenki használ, nem csak a személyzet. A szívem a torkomban dobogott, amikor megnyomtam a megfelelő gombot és néztem, ahogy a kis kijelzőn ugrálnak az emeleteket jelző számok, majd végül megállapodnak a négyesen, jelezve, hogy megérkeztem. Kiszállok a liftből, majd először egyik, majd a másik tenyerem törlöm az egyszerű, fekete farmerem szárába. Még utolsót igazítok az ingemen is - kicsit sem vagyok ideges, ugyan -, majd elindulok előre a folyosón, és... Merre is kellett volna menni? Balra? Jobbra? Hol kellett volna lekanyarodnom? Egyre tehetetlenebbül bóklásztam, percekig (vagy órákig?), össze-vissza, ide-oda, és valamiért kezdett olyan érzésem lenni, hogy igazából csak egyre messzebb kerülök a helytől, ahova mennem kéne. Végül teljesen feladva a keresést, találomra nyitottam be az első ajtón, előzőleg bekopogva...
...és egy stúdióban találtam magam, tele mindenféle fotózásokhoz szükséges cuccokkal, de nem volt bent egyetlen lélek sem.
- Hahó...? Van itt valaki? - Azért próba-cseresznye alapon megszólítom a semmit, a látszólag üres helyiséget, hátha akad bent valaki, aki útba igazít, ha meg nem... hát majd keresek tovább.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Anthony & Fabrice Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anthony & Fabrice   Anthony & Fabrice Icon_minitimeVas. Jún. 01, 2014 5:14 pm



To: Fabrice


[You must be registered and logged in to see this image.]

Ma kivételesen nem a saját stúdiómban voltam, hanem az egyik haveroméban, mert túl sok lett neki a munkája, így a felét átpasszolta nekem. Na, ez ám az élet! Még akkor is van munkám, ha nincs. Csak azt sajnálom, hogy Ashley nem ért rá. Na jó, azt hiszem komolyan kezdek belezúgni a kiscsajba, ami nem jó dolog. Nagyon nem!  Jézusom, mit csinálna, ha kiderülne, hogy még szűz vagyok. Szerintem sikítva futna el előlem, vagy jól kiröhögne, hogy neki ez nem kell. Hát, ezért fontolgatom én elég erősen azt, amit Mario mondott. Könnyebb úgy, ha már van valami tapasztalat és akkor van viszonyítási alap is.
Én meg tuti beszívtam, hogy ezeken gondolkodtam. Vagy csak az teszi, hogy már mindenki lelépett, csak én pakolászok még mindig itt. Amikor meghallottam egy srác hangját, elindultam abba az irányba, ahonnan az ismeretlen hang jött.
-Szia! Miben segíthetek? –néztem rá mosolyogva, miközben végigmértem a srácot. Tuti nem ismerem, nem járt még errefelé.



Vissza az elejére Go down
 

Anthony & Fabrice

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-