KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Jeremy Matthew Howe Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Jeremy Matthew Howe Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Jeremy Matthew Howe Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Jeremy Matthew Howe Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Jeremy Matthew Howe Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Jeremy Matthew Howe Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Jeremy Matthew Howe Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Jeremy Matthew Howe Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Jeremy Matthew Howe Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Jeremy Matthew Howe

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Jeremy Howe
Jeremy Howe

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 32
◮ tartózkodási hely : a gépe közelében
◮ hozzászólások száma : 4
◮ join date : 2014. May. 21.

Jeremy Matthew Howe Empty
TémanyitásTárgy: Jeremy Matthew Howe   Jeremy Matthew Howe Icon_minitimeSzomb. Május 31, 2014 9:19 pm

Jeremy Matthew Howe
Poitiers, France, 1991.10.14.
23
Egyetemista, színész
Clients
Max Irons

Karakter személyisége

A tökéletesség nem az, amihez nincs mit hozzátenni, hanem amiből nincs mit elvenni."


A legfiatalabb Howe kölyök igazán szerencsés génekkel lett megáldva, nem igazán fukarkodtak a pozitívumokkal, amikor a külső jegyeket osztogatták neki. 188 cm magas, arcvonásai kissé markánsak, álla széles, szemei zöldek és amikor arcára kacér, csibészes mosoly ül, akkor leány legyen a talpán, aki ellen tud állni neki. Haja szinte mindig kócosan áll, göndör szőkésbarna ágyba ugrós fürtjei, tökéletesen rendezetlen káoszban meredeznek a szélrózsa minden irányába, ami fantasztikusan illik is féktelen jelleméhez. Nem igazán „vastag” alkat, mondhatni inkább vékonynak is, azonban úszik, vízilabdázik és kosarazik is, ami azért meglátszik rajta. Inkább szálkás, mint izmos, de nem is célja kiépíteni a hat kockát, hiszen a rendszeres edzés azt jelentené, hogy valamiféle állandóságot kellene beépíteni az életébe, de az nem jellemző rá. Spontán, szertelen és a legkevésbé sem komoly. Neki Sohaország lenne a tökéletes lakóhely, hiszen felnőni nem szándékozik, úgy nagyjából soha. Egyetlen pillanatra nem tud a helyén maradni, lételeme, hogy a középpontban legyen, nincsen olyan, aki ne ismerné, s aki ne akarna a közelébe kerülni. Nem rosszindulatú, viszont olyan szintű én központúság él benne, ami néha megtéveszti környezetét és félre ismerhetik. Alaposan rá is játszik az imázsára, hiszen sebezhetetlennek és tökéletesnek tűnni nagyon vicces dolog. Cselekedetei saját szórakozását szolgálják, benne van minden buliban, nem fukarkodik sütkérezni a hölgyek körberajongásában és igazi sztár alkat. Rá a csillagok sétánya vár, ez nem is kétség, azonban kissé aggasztó lehet, hogy nem akar benőni a feje lágya, már-már kétségbeejtően felelőtlen, s sajnos még asszisztál is hozzá a világ, hogy játssza a kisherceget. Mellette soha nem áll meg az élet, unatkozni nem lehet, heccekkel és felelőtlen „kikapcsolódási” lehetőségekkel üti el szabad idejét. No meg előszeretettel szórja a pénzt, de hát ha van mit…

"Színház az egész világ. És színész benne minden férfi és nő: Fellép s lelép: s mindenkit sok szerep vár Életében..."


Történet vagy szerepes példa
Tudod milyen érzés a világ közepének lenni? Hát sajnálom, azért nem tudod, mert az én vagyok és mint tudjuk, mindennek csak egy közepe lehet… Azért elmesélhetem neked, de csak most az egyszer!
A család második gyerekeként születtem, tudod, mondják, hogy az első volt a bemelegítés, majd másodjára sikerült a tökéletes. Ráadásul mi meg is kíméltük édesanyánkat a sok várakozástól, nem kellett engem sokáig nélkülöznie, hiszen mindössze hét perccel a bátyám után születtem. Lovagias voltam és előre engedtem, nah… Néha ilyet is kell. A bárba is ő megy be először, hogy ha ütnek, felfogja előlem az ütéseket, az én arcomnak csak ártana, de az övé… annak teljesen mindegy.
Alexander Howe, az apám. Ismerős a neve, mi? Igen, ő pontosan az a színész, akivel most hirtelen két tucat film jutott az eszedbe. Többszörös Golden Globe díjazott és egyszer jelölték az Oscarra is, de az végül megmaradt csak jelölésnek. A színházat is kipróbálta már, olyannyira, hogy jelenleg tulajdonosa az egyiknek New Yorkban, de a színpadi szereplésektől már visszavonult. Még fel-feltűnik egy-egy film fontosabb mellékszereplőjeként, azonban mára inkább már csak üzletember. Miért is fontosak ezek a részletek a világközepeségemben? A tehetségemet és az ambícióimat tőre örököltem, hiszen a babérjaira törni készülök és átvenni a királyságát. Vagy olyasmi. Öt éves koromban szerepeltem először színházban, körülbelül öt percet voltam fent a színpadon, de elvarázsolt a világ. Azóta már fel-feltűntem filmben, reklámban, klipben, soroljam még? Sok felé… Szóval nem idegen számomra ez a világ, tehetségemet nem igazán firtatják, sokkal inkább a lustaságom és a megbízhatatlanságom az, ami közkedvelt téma a „mestereim” között.
Francesca Howe az édesanyám, róla is hallhattál már, híres modell és szépségkirálynő, ma a tehetséges fiatalok támogatásával foglalkozik, illetve vendégtanárként néha megjelenik az egyetemen, előadásukat tart és kiváló háziasszonya megannyi estélynek, amiknek nem tudom, mi értelmük, de egyet jelentenek a rengeteg piával, a fiatal lányokkal és a megannyi figyelemmel irányomba. Ilyen szülők mellett csodálkozol, hogy a művészet irányába kacsintgatok? Én nem…
Játszom gitáron, a hangommal nincsen probléma, tanultam táncolni és lovagolni, öt évig éltem Londonban, szóval simán elmennék egy angol Lordnak, egészen, ameddig fel nem ébredek. De tényleg, ameddig alszom, addig eszméletlenül kedves kisfiúnak tűnök, sőt, már sokan vádoltak azzal, hogy cuki vagyok alvás közben. Tudod mit? Az vagyok! Azonban, amint kinyitom a szemem, máris feje tetejére áll a világ. Gyerekként a csilláron lógtam, a korlátokon csúsztam, Ming vázákkal egyensúlyoztam, kézzel csomózott szőnyegen szórtam szerte szét a legóimat, üveggolyót gurítottam mindenki lába alá, aki éppen nem számított rá és mindig, mindig kitaláltam valami olyat, amivel sikító frászt hozta a nevelőimre, a beosztottainkra, a szüleimre, vagy éppen a tanáraimra. Jensen amolyan csendes társ volt mindig ebben, azonban ez sosem zavart. Nem mindig csatlakozott, sőt, néha szólt is (ez még a mai napig sem változott sokat), hogy azért ne vigyem túlzásba, de soha nem dobott fel és nem köpött a levesembe. Bajtársak, ennyi. Gondolod, hogy elszalasztottuk a cseréket? Te csak viccelsz, ugye? Rendszeresen utánoztam le Jensen viselkedését, hogy összetévesszenek vele és ő vigye el a balhét helyettem. Az más dolog volt, hogy utána a sárból szedtek ki minket, mert olyan verekedésbe kezdtünk, hogy szinte veszélyes volt közénk nyúlni. Mi így oldottuk meg a konfliktusokat. Persze azért Tomot sem kell félteni… Háh, most megkavartalak, ugye? Tom, ő Jensen. Én hívom őt Tomnak, egy igazán egyszerű okból. Még gyerekként kaptam tőle a Jerry becenevet, amire a Jenny-t visszaválaszolni nem lett volna szép tőlem… (Várjunk csak, érdekel ez engem?) Végül azonban ráragasztottam a Tomot, a kedvenc mesénk után. Bár soha nem engedte meg, hogy kipróbáljak rajta egy-két húzást a meséből… Jó, azóta már értem, miért nem… Egyszer belöktem magam helyett a spanyol vizsgámra… Báááár, az nem volt szép tőlem, mert neki éppen tornaórája lett volna, ahol előszeretettel legeltette a tekintetét akkori kiválasztottján – az igaz, hogy én is… az ízlésünk nem mindig tér el -, szóval aznap nagyon sietősen hagytam el az iskolát, hogy ne találjon meg, majd csak otthon. Éppen csak sikerült, de megúsztam. Azt hiszem komolyabb konfliktus soha nem alakult ki közöttünk. Ne csodálkozz, hiszen nem lehet engem nem szeretni! Nah jól van cica, ennyi mese éppen elég volt mára, megiszod még azt a koktélt? Mert van egy kellemes kis szoba a tulajdonomban az éjszakára… Mit szólnál, ha megnéznénk, hogy tettek e Good night csokit a párnára?


based on: TILLIE AT CAUTION <3
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Jeremy Matthew Howe Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy Matthew Howe   Jeremy Matthew Howe Icon_minitimeSzomb. Május 31, 2014 10:04 pm

Elfogadva!
Üdv itt, Jeremy! És többszörösen is hűhahűha!*-* xDD Imádtam a kifejtett jellemet és Shakespeare idézet!*--* :szív: Most valljam be, hogy le lettem nyűgözve? Embarassed Na jó, nemcsak azért, mert a színház gyenge pontom, de egyszerűen imádtam azt, ahogyan fogalmazol!*-* :pls: Ha nem lennék foglalt, örömmel meglesném azt a szobát veled, így viszont... fájó szívvel ugyan, de megkérlek, hogy foglalj avit és kapj el valaki mást! Razz (Remélem, egy játékot rabolhatok majd tőled valakimmel, valahol, valamikor...) Very Happy  Jeremy Matthew Howe 3853069790 
based on: TILLIE AT CAUTION <3
Vissza az elejére Go down
 

Jeremy Matthew Howe

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakterek :: Old-timers-