KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Wini & Isla Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Wini & Isla Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Wini & Isla Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Wini & Isla Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Wini & Isla Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Wini & Isla Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Wini & Isla Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Wini & Isla Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Wini & Isla Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Wini & Isla

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Wini & Isla Empty
TémanyitásTárgy: Wini & Isla   Wini & Isla Icon_minitimeVas. Jún. 01, 2014 6:59 pm

Ma szerencsére nem kellett suliba mennem és egész nap szinte itthon vagyok, csak lesz egy fotózásom a tengerparton.
Már alig várom. Fotózás után, pedig lazulok kicsit, úszkálok és valakit még megdugok ma, mert hiányzik a punci vagy a pucu már.
Ettem itthon, mert ott már nem lesz idő rá, meg amúgy is sokáig fog tartani a fotózás. Enni sem tudok majd.
Felvettem egy rövidnadrágot, felülre egy topot, belebújtam a szandámba, táska a kézbe és indultam is. Fehérneműt azért nem vettem, mert úgy is bikinibe fognak fotózni, ott meg le kell hogy vegyem, ezért nem vettem fel. Meg szeretem, ha nincs rajtam.
- Késtél! Irány öltözni! - parancsolt a fotós.
Hát jól van elkéstem, mert út közben találkoztam az egyik haverommal és lenyomtunk egy gyors numerát náluk. Nem tehetek róla na. Bementem a lakókocsimba, lepakoltam, leöltöztem, felvettem az első bikinit, aztán kimentem.
Délután 4-kor kezdtük el, és most van este 8 óra. Eléggé kifáradtam. Ja egyébként egy elzárt részen voltunk a partnak, ahol nem nagyon zavarhatnak minket.
[You must be registered and logged in to see this link.], megtarthattam, így összepakoltam a dolgaimat, és ebben a bikiniben, elindultam valahová, ahol találok még egy kis életet.
Lepakoltam, aztán bementem a vízbe és úsztam egy kicsit.
Egy jó óra múlva kijöttem, kifeküdtem a helyemre és pihentem egy kicsit.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Wini & Isla Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wini & Isla   Wini & Isla Icon_minitimeVas. Jún. 01, 2014 7:51 pm

Wini az egiyk kedvenc szexpajtim. fiatal, gyönyörű, és bevállalós, az ember nyála összefut a szájában, mikor csak meglátja tökéletes alakját, formás melleit, szép arcát.
ÉN se vagyok egy matyóhímzés, de az a csaj lófaszt is bevállal, szó szerint, tökre felnézek rá. Bár nekem nem lenne gusztusom hozzá tény és való.
"Van kedved ma?" - írom neki viberen, csak ennyit nem többet. Neki bőven ennyi elég is, nem kell kertelni, meg ilyesmi, ezt szeretem benne annyira.
Az igenlő válaszra összekapom magam, és elindulok a tengerpartra.
Látom, ahogy a vízparton ül, szexi és gyönyörű, az új bikinije csodálatos harmóniában van a vonalaival, és érzem, hogy feltámad bennem a vágy.
Óvatosan mögé lépek, lehajolok hozzá, és belecsókolok a nyakába.
- Szia te kurva. - súgom neki forrón, ajkammal finoman érintve a nyakszirtjét, tudom, milyen érzékeny pontja az. - Nagyon szexi vagy, remélem tudod, hogy ki foglak nyalni, mint a huzat - ígérem neki, masszírozva végigsimogatom a vállát, a hátát, majd csókot lopok a füle mögé.
Winonával nagyon spontán dolgokat szoktunk művelni, csináljuk ahol csak rájön, mindegvy, hogy ki néz minket, vagy ki hall. Őt nem érdekli, és engem sem. Vele nem kell lelkizni, mégis mindent tud rólam. És fordítva. Így van ez jól. Sose akarok belegondolni abba, hogy mi történt velem. mert az fájna. Ez van.
- Mi a helyzet? - kérdezem tőle, és mellételepszem, ujjaim a hátán játszanak, a melltartója pántjánál. - Milyen napod volt?
Csönd van. Alkonyodik, és ürül ki a strand, ez nem túl népszerű szakasz itt. Már előre nedvesedek, ha arra gondolok, hogy mit fogunk itt művelni, a tengerpart amúgy is a gyenégm, nagyon izatónak tartom.
- mikor akarsz elkezdeni... Játszadozni? - súgom neki. - Ma myen perverzséget próbálunk ki? - Winona már dugott meg műbránerrel, elégítettem ki őt vibrivel, bilincs, ostor, és sorolhatnám, nincs olyan, amit ne próbálnánk ki. Ő ilyen. És ezt imádom benne.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Wini & Isla Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wini & Isla   Wini & Isla Icon_minitimeVas. Jún. 01, 2014 8:58 pm

Imádom Isla-t. Ő a legjobb szxpartnerem. Benne van mindenbe amire csak vágyom. Nem zavarja, hogy fiatak vagyok. Szexy vörös hajavan, karcsú teste, és formás idomai. Valamikor délután, írt nekem egy üzenetet viberen,hogy van- e kedvem ma? Csak ennyit írt és én tudtam, hogy mit akar. Szóltam neki, hogy csak estére lenne jó, mert ma fotózásom van, de jöjjön a partra.
Ahogy a parton feküdtem, valaki hírtelen a nyakamba csókolt. Tudtam, hogy csakis ő lehet, mert éreztem azt a szexy illatát.
- Hali ribanc. - köszöntöttem őt.
- Már alig várom, hogy kinyalj. - mondtam az igazat, aztán felültem, hogy láthassam őt.
Isla-val szeretjük spontán csinálni. Ahol esik, ott puffan. Mindent tudok róla, és ő is rólam. Jó is ez.
- Kissé fárasztó. Eléggé elfáradta. - mondtam el a dolgokat, közben élveztem ahogyan simogat.
- És neked milyen napod volt? Sokan megbaszták a pinádat? - kérdeztem, közben elkezdtem a kezemmel a combjain játszani.
Alig várom, hogy jól szétujjazzon és kinyaljon. Lassan alkonyodik és a levegő is lehül lassacskán.
- Amikor csak szeretnél cicuskám. - kacsintok egyet, majd nyomok egy csókot a nyakára.
Isla-t basztam már meg vibrátorral, felcsatolós műfasszal, sőt meg is öklöztem már a puncisát. Alig várom a mai szeretkezésünket. Tengerparton csináltam már, úgy három alkalomma, de Isla babyvel még nem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Wini & Isla Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wini & Isla   Wini & Isla Icon_minitimeVas. Jún. 01, 2014 10:42 pm

- Jaj de heves itt valaki - nevetem a fülébe, és ki a faszt érdekel alapon kicsatolom a saját melltartómat, és ledobom.
- Ha akarsz valamit, utánam jössz - közlöm az insrukcióimat, és besétálok a vízbe.
A sós víz simogatja a testemet, nincs mit szégyelljek rajta,úgyhogy csöppet se érdekel, ki lát meg. Tudom, hogy Winona kíván engem, tökmindegy mit csinálok, úgy fogad el ahogy vagyok, és úgy akar megbaszni ahogy vagyok. Úgyhogy tökmindegy mit csinálok.
- Utánam jössz vagy sem? - kibálok ki a partra, és elkezdek úszni a mély felé, ahol végtelen a kilátás, és olyan jó, olyan jó. Utánam akarsz jönni, mert akarsz engem. mindegy neked, hogy gyerekem van, hogy volt dolgom mással, és hánnyal, te jó isten , de akarsz engem. Téged nem érdekel, ha nem vagyok szalonképes, de szépenek taláslz, és kívánatosnak. Akarsz engem, Winona. Gyere utánam.
kinézek magamnak egy jó kis öblöt, arra veszem az irányt, határozott léptekkel és karcsapásokkal, még jó, hogy itt ilyen sekély a víz.
- Gyere már, aki lemarad, kimarad! - kiabálok a part felé.
Aztán támad egy ötletem.
Kisétálok a szembelévő öbölhöz, kiülök a homokos partra. Közbegn feljön a hold, leülök vele szemben, és lassan simogatni kezdem a testem előtte. mellem, a hasam, lassan lecsúszik a lábam közé a kezem, bugyimba, hátravetem a fejem, és hangos nyögésekkel kezdem kényeztetni magam, egy pillanatra sem levéve a szemem róla.
- Gyere, és... Segíts... - súgom neki, a víz viszi a hangot, úgyhogy tökéletesen hallja, visszazámlok, mielőtt elkezd utánam úszni, és tudom, hgy utána feledhetetlen élménben lesz részem.
- Gyere Winona, gyere, én... várlak. - lehelem neki, úgyis hallja, bugyimba csúszik a kezem, ujjaim becsúsznak magamba, hátravetem a fejem, és ujjazni kezdem magam. Ha erre nem indul be, akkor semmire, hangosan nyögök, hadd vigye a víz a hangomat felé, gyere, gyere, te szabados, szadista állat, szeretkezzünk, szexeljünk a parton, és ne törődjünk azzal, ki lát meg minket, csak gyere és csináljuk, ne törődj a holnappal. Te vagy a mindenem, Winona. Várlak téged.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Wini & Isla Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wini & Isla   Wini & Isla Icon_minitimeHétf. Jún. 02, 2014 12:45 am

- Ahogyan te is heves vagy baby. - kacsintok felé egyet és nézem mit csinál.
Nem piskóta ez a csaj, az biztos.  Aztán fogja magát, feláll és elindul a vízbe. Nem megyek utána egyből, megvárom mit művel. Kicsit csigázom az idegeit. A partról figyeltem, hogy mit csinál. A tengerben úszik, és közben hívogat, hogy menjek vele, de még nem mehetek. Izgatom még kissé. Kíváncsi vagyok, hogy mit csinál majd.
Már nem bírom sokéig, szóval lassan utána megyek majd. de még nem most!
Készültem ám a mai napra. Még otthon raktam a táskámba néhány segédeszközt, amivel kényeztethetjük egymást itt a parton, de úgy látom más terve van, és egyre beljebb úszik, majd talál egy sziklás részt és oda megy.
Ez egy őrült nő és én szétfogom nyalni mindjárt.
- Te szuka megyek már! - kiabálom neki.
Leöltözöm teljesen meztelenre, a táskámból előhalászom a felcsatolhatós műfaszt és beleugrom a vízbe.
Ahogy úszok egyre közelebb hozzá, úgy látom, hogy mit is művel magával. A kis piszok bestia, keze már a bugyijában volt és ujjazta magát. Na, de adok én neki mindjárt, ha odaérek. Mert ha odaérek, belevágom a műfaszom és szétkefélem a pináját.
- Megyek és szétbasznak! - kiáltom már fél egyenesből.
Úszás közben éreztem, hogy teljesen benedvesedtem és alig vártam ,hogy szétbaszhassam őt.
Végre ideérve hozzá, hanyatt döntöttem, a bugyiját félrehúztam és belevágtam a műfaszomat. Nem érdekelt semmi sem, ha fáj neki. Tudtam, hogy úgy sem fáj neki. A számat pedig rátapasztottam az övére és csak faltam.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Wini & Isla Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wini & Isla   Wini & Isla Icon_minitimeHétf. Jún. 02, 2014 1:01 am

Elmosolyodom, mikor meghallom, ahogy Winona utánam kiabál. Nagyon helyes, jöjjön csak, mert nagyon kívánom őt, nem magamtól akarok elmenni, hanem őtőle. Akarom őt. A melleim már megfeszültek, a bimbóim kemények, a gyönyöröm pedig olyan nedves, hogy hallom a saját cuppogásomat.
- Ne csak a szád legyen nagy - nyögöm érzékien - hanem gyere ide és csináld!
Mikor úszni kezd felém, szabályosan remegni kezdek, főleg mikor megláttam a fityegő tartozékot az ágyékánál. Imádom a kis kütyüit, mindig meg tud lepni. Egy felcsatolható műbráner, mindig izgatja a fantáziám.
- Gyere bassz meg, Win - mondom neki - várok rád. - ígérem, és még széjjelebb csúsztatom a lábam. Nem menekülök. Nem megyek sehova. Itt fogok várni, és tudom, hogy megkefélsz.
Nem is kell sokáig várnom. Hamar ideér, jó úszó, nedves, tökéletes teste kiemelkedik a vízből, mint a Vénusz, és nem teketóriázik, rám mászik, és semmi előjáték, vagy ilyesmi, belém vágja a műpéniszét.
Felnyögök, a hátába kapaszkodok, a combajimat formás csípője köré kulcsolom, és érzéki hangon felsikoltok, ahogy keményen és durván mozogni kezd bennem.
- Fantasztikus vagy, könyörgöm... Ne... hagyd... abba... - zihálok, a kemény műanyag dolgozik bennem, miközben Win puha ajkát falom, és feszes fenekét markolom az ujjaimmal. - Csináld, Win, kefélj... meg.... erősen...
Imádom ezt a nőt, mert mindent megtenne a kielégülésemért. Ilyet még sosem éreztem, hogy valaki ennyire törődjön velem. Mindig az a fontos neki, hogy én élvzzem a szexet, és a saját kielégülését az enyém után helyezi... z több, mint fantasztikus.
Vadul mozog rajtam, érzem, ahogy az ágyékát az enyémhez dörzsöli, hogy neki is jó legyen, majd... majd segítek, édes angyali szajhám, de előbb... ezt... ezt... nem lehet kibírni, én... ordítani fogok, én...
Felsikoltok, mikor eljutok a csúcsra, és kimerülten pihegnék, de ő nem hagyja abba, vadul mozog tovább, én a hajába markolok, és megragadom, erőszakosan, testem ívbe feszül, körmeim a hátába vájnak, és nem tudok mit tenni.
- Win... fantasztikus vagy... én... szeretlek, imádlak, akarlak - zihálom, és nem tudom, milyen szavakat mondjak még neki, mert ez... Ez maga a földi gyönyör. - Imádom, ahogy megkúrsz.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Wini & Isla Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wini & Isla   Wini & Isla Icon_minitimeHétf. Jún. 02, 2014 2:48 pm

Én a nő, teljesen az őrületbe tud kergetni. Annyira felizgatott, hogy már nem bírtam magammal és utána mentem a vízben úszva. Előtte felvettem a kedvenc kis játékszeremet, Antit-t, mert így hívom ezt a kis fütyköst.
- Nah, csak várd meg míg odaérek! - kiabáltam neki, közben úsztam amilyen gyorsan csak tudtam. Kiváló úszó vagyok, szóval ez a táv meg sem kottyan nekem.
-Már megyek te kurva! - kiabálom és látom, mindjárt itt a cél és végre szétbaszhatom, ezt a kurvát.
Ahogy odaérek hozzá, kimászok a vízből, odamegyek hozzá és semmi kertelés nélkül, belevágom a kis Anti-t.
Imádom ahogyan alattam sikítozik, és nyögdécsel ez a nőszemély. Én meg csak dugom, és dugom, erősen. Nem hagyom abba semmi pénzért sem.
Imádom ezt a nőt kényeztetni. Elsőnek azt szeretem, ha én kényeztetem őt, őt élvezzen el, aztán majd én. És tudom, hogy nem lesz hálátlan a bestiám. Keményen meg fog ő is baszni engem ezzel a kis műanyag barátommal.
Vadul mozgok alatta, és addig meg nem állok, amíg el nem ordítja magát, és tudtam, hogy akkor elélvezett, de nem állok meg. Nem!
Vadul mozgok még benne, közben el nem engedem számmal az övét. Falom, harapom, nyalom, ajkait. Az sem érdekel amiért a hátamat karmolja. Kit érdekel, amikor ilyen dögös csajjal baszhatok együtt? Már megszoktam amiket csinál velem. Azt csinál ilyenkor amiket csak akar velem.
- Ahhhhh! - visítok fel amikor engem is elér a gyönyör.
Nagy nehezen leszállók róla és mellé fekszem.
- Imádlak, te kurva! - mondtam lihegve. - Feltüzeltél amiket mondtál és nem hagyhattam amott Anti-t. - mondtam még mindig lihegve, közben a melleit markolásztam.
- Most pedig szopj te ribanc! - parancsoltam szajhámnak és vártam, hogy
szopja Anti barátunkat.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Wini & Isla Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wini & Isla   Wini & Isla Icon_minitimeKedd Jún. 03, 2014 1:18 am

Hát megkefélt. Megint az élvezésig, hihetetlen ez a nő, nem tudok vele lépést tartani, vagy mégis?
Alig kapok levegőt a kéjtől, de tudom, hogy imádja a szexi szövegelést, úgyhogy átkarolom a nyakát, és lihegve a fülébe duruzsolom.
- Szereted a melleimet, Winona? Szereted gyűrögetni a kezedben, szereted a mellbimbóimat nyalni, szereted a puncim illatát? - kérdezem suttogva, miközben hozzá-hozzádörgölőzöm.- Szeretsz jó erősen megbaszni, és szereted, mikor elmegyek, forrón, és lüktetve? Szereted a nyelvemet a szádban? - kérdezem, átölelem meztelen testét, ő is kimerült, készülünk a következő körre, mert ennek nincsen vége.
Olyan winonval a szex, hogy szerelmes leszek tőle, addig, ameddig tart.
Mindig többet akarok belőle, mert egyenesen megőrjít, akarom őt, kívánom őt, úgy kényeztet, mint egy férfi, és pontosan úgy ad meg nekem mindent.Sose unom meg.
De nincs időm pihenni, rámparancsol, hogy szopjam le.
- Ezt akarod? - kérdezem hunyorítva, és elétérdelek,lágy ujjakkal fogom meg a műpéniszt, mintha igazi lenne, ujjaim lgyan játszanak rajta, úgy, hogy sima nőiségét simítsam vele - Ezt akarod, hogy a számba vegyem? - finoman megnyalom a tetejét, aztán lassan, lassan egyre beljebb veszem a számban, miközben ujjaim a gyönyöréhez siklanak, és cirógatni kezdem, majd mélyen belétolom, és ki be mozgatom a kezemet, miközben a műpéniszt szopogatom.
Testem kéjesen nyújtózik közben, lássa milyen élvezettel csinálom, és közben ujjazom, először gyengéden, majd egyre vadabbul és vadabbul, amíg el nem jut a csúcsra.
- Akarsz még, Winona? - kérdezem utána, mikor hallom, hogy piheg. - Akarod, hogy a te szexi kiscicád megbüntessen? Szeretnéd? Tudom, hogy imádod, ha a cicuskád megbüntet. De ahhoz - hajolok a füléhez - előbb ki kell nyalnod, szerelmem! Igen, ne nézz így rám, tudod, hogy te is ki akarsz nyalni. Most. Azonnal.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Wini & Isla Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wini & Isla   Wini & Isla Icon_minitimeKedd Jún. 03, 2014 9:30 pm

Imádom amikor mocskosságokat suttog vagy mond a fülembe. Ettől még jobban begerjedek és még jobban  szétkefélem.
Melleit markolászom, szopom, harapom, közben kefélem pináját.
Olyan ezzel a csajjal a szexelés, hogy teljesen belé szerettem. Vajon tényleg belé szerettem vagy csak az élvezet köde borította el a elmémet és az játszadozik velem?
- Ne hergelj szívi, mert rossz vége lesz! - mondtam lihegve már alig bírtam ezt a nőt baszni.
Azután a jó kis menetünk után, ráparancsolok, hogy szopja Anti barátunkat. Már amikor a nyelve a műfasz tetejéhez ért, akkor felnyögtem.
Behunytam szemeimet és élveztem amit csinál velem. A kis bestia, addig cirógatta majd ujjazta a puncimat, míg el nem élveztem, másodjára.
- Akarlak te kurva! - kiabáltam. Nem érdekelt, hogy ki hallja és ki nem.
Imádom amikor húzza az idegeimet. Felülök a szikláról, közel hajolok hozzá és egy vad nyelves csókot adok neki. Azonban mielőtt jól kinyalnám ezt a kurvát, felálltam, kibújtam Anti-ból, majd arrébb löktem. Most nincs rá szükség. Egyenlőre!
Ismét megcsókolom, közben hanyatt döntöm a sziklára. Egy percre sem hagyom abba édes ajkai csókolását, közben egyik kezemmel elkezdem mellit markolászni, mellbimbóját csipkedni, másik kezemmel meg lassan haladok puncija felé. Amikor elérek kajszibarackjához, rögtön három ujjamat belé nyomom, hisz olyan nedved már, hogy ez meg nem kottyan neki.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Wini & Isla Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wini & Isla   Wini & Isla Icon_minitimeKedd Jún. 10, 2014 12:08 am

- tudom, hogy akarsz. - súgom neki vissza nyakát ölelve, hangosan fel-felnyögve. - Tudom. Én is akarlak. Vedd el, amit akarsz. Csináld, Win. Akarom, hogy csináld.
Hanyat dönt, heves, és szenvedélyes, és nem tehetek róla, de rá kell jönnöm, hogy egyre többet érzek iránta. Nagyon sokszínűek a szeretkezéseink. Hol heves, és rövid, hol hosszú, és szenvedélyes, hol csupa finomság, nőiesség, lágyság, és cirógatás, és minden alkalommal egyre jobb, kívánom, és akarom, sosem unom meg.
Keze végigcsúszik a testemen, igyekszek még jobban a keze alá bújni, és érzem, hogy hogy csap át a szenvedély lágy decressendoba, egyre inkább bújok hozzá, hogy még nagyobb felületen érjen össze a testünk, nem győzöm hol megérinteni, lábaim engedelmesen széjjelebb nyitom, hogy még beljebb engedjem magamba, még közelebb hozzám.
- Ahh.. - nyögök fel, mikor belémtolja három ujját, igyekszek úgy mozogni, hogy még jobban érezzem, érzékisége lenyűgöz, és az egekbe csap. Hátravetem a fejem, és nem győzök zihálni, elfogy a levegőm, saját alkaromba harapok, és a csípőm ringatom.
- Beszélj hozzám, Win - suttogok neki lihegve - Mondd, hogy akarsz. Mondd, hogy imádsz. mondd, hogy imádsz velem szexelni. Mondj édeset. Mond mocskosat. Akarom hallani a hangodat, Win, én... - megmarkolom kerek mellét, és ráhajolok, szomjasan habzsolom tejfehér kebleit, érzem a kezét magamban, és nem akarom, hogy vége legyen.
- Utána én csatolom fel - súgom a fülébe - és szeretkezni fogok veled, itt, a parton, a tenger hullámzásának ritmusára, mélyen, és hevesen, és akarni fogod, hogy sose hagyjam abba, te vagy az én drogom, Win, érted? - hangom fnatikus, de tudom, hogy ezt is élvezi, mert mindent kíván ami én vagyok, és ez lenyűgöz. - Jó lesz? Akarod? Akarsz? Csak csináld még Win, ne hagyd abba, kérlek, az édes nyelved akarom érezni a puncimon, hallod? CSókolj meg ott lenn, és csináld... Kérlek... kérlek, Win... - a könyörgésem felizgatja, tudom jól. - Tedd meg a kiscicádnak, Win...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Wini & Isla Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wini & Isla   Wini & Isla Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Wini & Isla

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» polli x isla
» yusuke x isla
» hope x isla
» cicc - bri x isla
» Isla Grace Malloy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-