KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Avery & Nath Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Avery & Nath Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Avery & Nath Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Avery & Nath Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Avery & Nath Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Avery & Nath Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Avery & Nath Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Avery & Nath Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Avery & Nath Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Avery & Nath

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Avery & Nath Empty
TémanyitásTárgy: Avery & Nath   Avery & Nath Icon_minitimeHétf. Jún. 02, 2014 5:01 pm


- Dylan ne - sikítok fel, de tök feleslegesen, mert a társam a golyó elé veti magát, nehogy én kapjam azt. Lemerevedek, ami a legrosszabb taktikának minősül ebben a pillanatban, az egyetlen szerencsém csak az, hogy nem vagyok egyedül ezzel.
Minden megáll, mintha nem is záporoztak volna golyók két pillanattal ezelőtt. A rohadt életbe, nem hiszem el, hogy nem képes megmaradni a seggén. Sose.
- Oké, ti... vigyétek innen, és hívjátok Warrent - össze kell szednem magam, ha már én vagyok a vezetőjük. Igen, levizsgáztam megint. Konkrétan azt sem értem, miért követnek még mindig, már azon kívül, mert szeretnék az állásuk megtartani, de ez... ez így nem jó, legalább némi utálkozó tekintetet had kapjak, de nem... Greg inkább vállon vereget, ezzel gallyra vágva mindennemű büszkeségem. Persze nem fogok mindenki szeme láttára összetörni, már perfectül tudom magamban lejátszani ezeket a dolgokat.
Szitkozódok egy sort, mikor konstatálom, a férgek persze elpucoltak, tehát szart sem értünk, csak még valaki ment gallyra. Idegesen vágok ököllel az épület falába, nem törődve a fájdalommal, most még úgy se érzem. Aztán nekivetem a hátam, és próbálok lenyugodni, hogy összeszedhessem a gondolataim. Így nem állhatok apám elé, nem hinném, hogy olyan elnéző lenne, tekintve, hogy nem ez az első helyzet. Most biztos nem úsznám meg a "nagy fába vágtad a fejszét" szöveget, vagy esetleg az "oké, hogy öngyilkoshajlamokkal küzdesz, de a többieket ettől kíméld meg" változatot. Az apám elsősorban a főnököm, sőt... egy kezemen meg tudom számolni, mikor volt az apám, de ezt már sikerült megszoknom.
- Nem kérek most belőled Nathaniel - nem nézek a lépések irányába, az ő lépéseit meg már messziről is felismerném. Na, igen, mert ha már letudtam, vagyis... sikerült nagyjából túllépnem az egyik legnagyobb hibám okozta következményeken, bumm... rántom magam bele a másikba.

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Avery & Nath Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avery & Nath   Avery & Nath Icon_minitimeKedd Jún. 03, 2014 6:01 am

Avery ismét slamasztikában. Majdnem eluralkodott rajtam az együttérzés, de még idejében emlékeztettem elmém, hogy ez a nő ízig-vérig az az embertípus, akivel sosem fogok megférni igazán. Az FBI és a bérgyilkosok nem arról híresek, hogy együtt járnak kávézni vagy ebédelni. Hogy Averyvel hogy kerültünk mégis ismeretségbe? Az egy másik mese, elég, ha mi ketten tudjuk; két ember között még titok, ennél többel már pletyka, az pedig árt mindenki üzletének.
Nem szándékoztam közbeavatkozni, semmi közöm nem volt a rendfenntartók és a helyi utcakölykök vitájához. A szememben ezek az olcsó pisztolyokkal rohangáló, koszos, szó szerint mosdatlan senkiházik nem voltak többek utcagyerekeknél, akiket rendesen ki sem kupált senki a fegyverforgatásról, csak önképző körük után vagánykodtak, mi mindent tudnak. Például célozni és elvéteni, mert nyilván Averyt akarták leszedni, ehelyett a Dylan nevű pasas kapta be a golyót. Ohó, az aztán megalázás volt, kedvesem, láttam ám a vállveregetést!
Tisztes távolságból vártam be, hogy mindenki arrébb álljon minimum két házszámmal, csak aztán indultam meg lassú léptekkel, zsebre vágott kezekkel Avery felé. Feldúlt volt még mindig, elégnek bizonyult csak a feszült vállaira néznem. A hallása még mindig prímán szuperált és a tény, hogy a puszta lépéseim üteméről beazonosított, különösen hízelgett a májamnak.
- Pedig felajánlottam volna egy teát a lakásomon és némi információt, Kedvesem. Biztos vagy benne, hogy nem óhajtod elviselni a társaságom? – Ó, ne értse félre senki, nem voltunk barátok, “csak” ismerősök; olyasfélék, akik megvakarják egymás hátát, ha úgy hozza a szükség bizonyos határokat így is betartva. Elnézve Avery-t, ráfért egy brandys tea, vagy épp egy üveg abszint. Hajlandó voltam megadni a szabad választás lehetőségét amennyiben mutatott némi készséget az együttműködésre. Nem az én érdekem volt győztesen kijönni a háborúból egy vesztett csata után, hanem az övé.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Avery & Nath Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avery & Nath   Avery & Nath Icon_minitimeKedd Jún. 03, 2014 6:58 pm

Mivel a tervem kudarcot vallott - pedig tényleg csak annyit akartam, hogy épségben megússzuk ezt a párnacsatát -, és megint csak csúfot vallottam, mint vezető - ezen vajon miért lepődök még mindig meg -, úgy gondolom, nyugodtan dühönghetek.
Persze ez is csak ideiglenes, az agyam ugyanis már azon zakatol, hogy a fenébe tálaljam ezt apámnak. Oké, elég elnéző velem, de szerintem ez már pont az a határ, amit ő se képes tolerálni. Na de arról szó sincs, hogy feladnám, mert ez a szó még most se szerepel a szótáramban, csak... csak bele kell jönnöm, és azt ne várja senki, hogy három röpke hét alatt ez menjen.
Nathanielbe már annyiszor botlottam, hogy konkrétan az lenne csoda, ha most nem futnánk össze. Már a lépéseit is megismerem, mert azok olyan jellegzetesek, lassúak, mégis fenyegetőek, igen, nőiesen bevallom, bennem is van némi félsz, de nagyobb a kíváncsiság. Na, meg... specialításaim közé tartozik, hogy tiltott területen lépkedek, akár szó szerint, akár átvitt értelemben.
- Mégis miféle infóid vannak? - naná, képes arra, hogy röpke egy perc alatt felkeltse a figyelmem, így kikászálódva az önsajnálatból, inkább neki szentelem a figyelmem.
- Legyen, egy tea. De iparkodjunk, tuti visszajönnek csekkolni a terepet - sóhajtok fel, mert arra is jó lenne rájönni, mi okom van arra, hogy "védjem" őt, már azon kívül, hogy néha roppant hasznos tud lenni, ha van egy bérgyilkos majdnem szövetségese az embernek.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Avery & Nath Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avery & Nath   Avery & Nath Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Avery & Nath

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-