KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
jonathan & tish || russian dancing Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
jonathan & tish || russian dancing Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
jonathan & tish || russian dancing Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
jonathan & tish || russian dancing Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
jonathan & tish || russian dancing Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
jonathan & tish || russian dancing Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
jonathan & tish || russian dancing Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
jonathan & tish || russian dancing Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
jonathan & tish || russian dancing Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 jonathan & tish || russian dancing

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


jonathan & tish || russian dancing Empty
TémanyitásTárgy: jonathan & tish || russian dancing   jonathan & tish || russian dancing Icon_minitimeHétf. Feb. 18, 2013 10:16 pm


[You must be registered and logged in to see this image.]
×turn the naughty on, coz tonight the night and it's only just begun

Egy ideje ez a srác áll mögöttem a parketten, amit természetesen nem bánok. Szorosabban nyomom csípőm az ágyékához, közben hagyom kezei hadd térképezzék fel a testem ahol csak kívánja. Nem új érzés, szinte mindig ezt csinálják. Már kezd hányingerem lenni tőle, de legalább fizetnek. Mára viszont azt se tudom ez az a dolog, ami miatt hajlandó vagyok elviselni, hogy továbbra is egy cafat rongynak nézzenek. De ez is vagyok, nem? Lehettem volna több is, de ez volt a legegyszerűbb megoldás -és persze az anyai ráhatás sem volt utolsó szempont-, akkor fogadjam is el, hogy nem vagyok más. Nem is lehetek már? 24 éves vagyok, a nők többsége ilyenkor vág bele a családalapításba egy számukra tökéletes férjjel, a tökéletes házukban, hátrahagyva a tökéletes munkáját, hogy háziasszony szerepében tündököljenek és szüljenek tökéletes gyerekeket. És én mit csinálok? Próbálom formában tartani magam, hogy minél tovább tudjam űzni a prostitúciót, mert 50 évesen nem hiszem, hogy tolonganának azok, akik ágyba akarnak bújni velem.
Megfordulok, belenézek szemeibe és alsó ajkamba harapok. Tudja mire gondolok, azonnal megcsókol, közben belemarkol a hátsómba is. Csak tegye amit akar, már megszoktam. És kivételesen élvezem is ahogy izmos karjaiban vagyok. Biztonság érzést keltenek, lehet fölöslegesen, mert kiderül hogy egy bárgyilkos. De mit érdekel már. Szinte egy feloldozással érne fel, ha valaki megölne. Legalább nem valami keserves, szenvedésben teli halálom lesz, hanem gyors, ráadásul a kivégző tisztem is jól néz ki.
A hely kezd már unalmassá válni. A füst már csípi a szemem, a zene is túl monoton. Elég volt itt. Végigsimítom az oldalát, ahol szintén érződik milyen izmos is a teste, majd a füléhez hajolok. - Ideje lenne menni, nem gondolod? -Mondom olyan hangerővel, hogy csak Ő hallja. Ismét szembe vagyok vele, megnyalom felső ajkamat. Ennyi ízelítő pont elég volt neki szerintem, így ha akar követ, ha nem, akkor élete hibáját követte el. Nem minden nap talál olyat mint én, kurvák közt is kiemelkedő vagyok a vendégek szerint. Az is kérdés mi számít annak. Azonkívül, hogy jó vele a szex, nem hiszem, hogy arra vágynak egy 20-as, fiatal lány keseregjen neki az életéről, eleget hallják a feleségüktől, anyjuktól, stb. Én sosem teszem. Lefekszem velük, addig hadd érezzék úgy, minden vágyam hogy jól megfarkaljanak aztán fizetnek, mert semmi jó nem tart örökké, ez esetben drága is.
Magabiztosan átvágom magam a tömegen, közben finoman ringatom a csípőmet. Még figyel, ebben szinte biztos vagyok. Kilépek az ajtón, ahol a hideg végigfut a gerincemen. Állok, várok, de semmi. Azt hittem, talán valahol legbelül reméltem is, hogy követ majd, de úgy tűnik én sem vagyok tévedhetetlen. Hátrasimítom a hajam, amikor megint meglátom kijönni a kapun. Elégedett mosoly csúszik az arcomra, miközben tűsarkaimon mellé lépek. - Davay.

created by [You must be registered and logged in to see this link.]

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


jonathan & tish || russian dancing Empty
TémanyitásTárgy: Re: jonathan & tish || russian dancing   jonathan & tish || russian dancing Icon_minitimeKedd Feb. 19, 2013 10:34 am

Néha ki kell engedni a gőzt, történetesen még akkor is, ha orosz vagy, és üzletember. Huszonnégy vagyok így természetesen jómagam is fel-feltünedezek egy-egy ilyen helyen, ahol a korosztályom szórakozik. Próbálok elvegyülni a "pórnép" között, de valahogy sosem sikerül, a legvégén minig egy ilyen puccosabb helyen kötök ki.
A tiszteletemre orosz zenét játszanak, mindenki tudja, hogy abban mennyi az erő, az ösztön, és a nyers vadság. Pontosan ilyen vagyok én is, ez messziről látszik rajtam, talán már az a csaj is látja, aki nem messze táncol tőlem.
Jól néz ki, meg kell hagyni. Hosszú combok, karcsú derék, őzikepillantás, kiben ne ébredne fel a vadsázösztön?
Persze fél perc után meglátszik róla, hogy kurva. Hogy honnan? Nem tudnám megmondani, a tekintetéből látszik, meg ahogy végigtekint az embereken.
Megrázom a fejem, és közelebb lépek. Tiszta az elmém, nem vagyok berúgva, de nekem ez a nő kell... VAgyis, érdekel.
Kezem a testére csúszik, és ráveszem, hogy velem mozogjo a zene ütemére. Látszólag nem is figyel, de testét erősebben nyomja hozzám, és látszik, hogy nincs ellenére a dolog.
Bebarangolom a testét, pont olyan, amilyet szeretek, feszes, és forró. A zene dübörög a fejemben, a vérem a fülemben, és lassan körvonalazódik, hogyan is szeretném az este további részét.
Amikor megfordul, veszem a lapot, azonnal szájon csókolom, és belemarkolok a fenekébe is. Prosti, ez tuti, de hát kit érdekel? Nem feleséget keresek, azt találtak már nekem. Ő pedig jön, ha jönni akar, én nem kényszerítem semmire, de hát a nők általában el szoktak jönni velem, nincs ellenükre, ez most sem lesz másként.
- Ideje bizony - mondom nyugodtan, és elindulok vele, nem gondolja, hogy hagyom, hogy egy hölgy egyedül induljon haza ezen a környékén? Aztán a bárpultnál megállok, és hagyom, hogy tovább menjen. Kis várakozás nem árt.
Felhajtok még egy vodkát, majd kifelé indulok.
Ott van, csak nem engem vársz cicus? Biccentek neki, majd mikor meghallom az orosz szót a szájából, elmosolyodok.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


jonathan & tish || russian dancing Empty
TémanyitásTárgy: Re: jonathan & tish || russian dancing   jonathan & tish || russian dancing Icon_minitimeKedd Feb. 19, 2013 10:30 pm


[You must be registered and logged in to see this image.]
×turn the naughty on, coz tonight the night and it's only just begun

Rég váltottam át ilyen hirtelen oroszba. Lehet, túl sokat ittam. Az alkoholt kifejezetten jól bírom, vagyis kevés olyan alkalom van, amikor magamon kívül önfeledten táncolok és hirtelen minden sokkal szexibbnek tűnik. És amíg nem jön el ez az állapot, addig az orosz felem dominál. Mert nem hiszem, hogy annyira zavarba jöttem. Anya halála óta csak ezek a lehetőségek, amikor visszatérek anyanyelvemhez. Miután apa elhagyott anya nem volt hajlandó angolul beszélni, így otthon csakis oroszul kommunikáltunk egymással, ami azzal járt együtt, hogy nem tanultam meg igazán angolul, kirúgtak a suliból és maradt egy idegesítő akcentusom. Életem kezdett kisiklani és megindultam a lejtőn, amin most sem tudok megállni és talán sosem fogok.
Nem tudom értette-e mit jelent, lehet azt sem tudta milyen nyelven invitáltam indulásra. Mindegy is, a lényeg hogy ne keljen tovább itt toporogni és az sem elhanyagolható akivel itt vagyok. Csak utánam jött, és ha fele olyan jó az ágyban, mint amennyire kinéz, rossz éjszakám már nem lehet vele.
- Hozzád vagy hozzám menjünk? -Simítom végig mellkasát, miközben bájosan mosolyogva kérdezem. Gyűlölném ha hozzám kéne menni. Nem szeretem azt a lakást, kicsi is és kevés nyomasztóbb dolog van nekem, mint abban a lyukban élni. Pont elég az az idő, amit a zuhanyzással és átöltözéssel kell eltöltenem. Ráadásul ha ránézek nem az első gondolatom az, hogy bármi megfelel neki mert az átlag kategóriába tartozik. A tartásából, mozdulataiból rögtön rá lehet jönni, hogy vagy kő gazdag szülei vannak, vagy csak túl nagyra tartja magát. Remélem inkább az első. Nem mintha számítana, valószínűleg soha többé nem látom, de ha már nem pénzért fekszem le vele, akkor jobb ha nem a tipikus vendég mintapéldánya. Az első sem mindig csodálatos, mert a szülők érdemeit gyakran magukénak is hiszik. De ez már tényleg mindegy, ez legyen a legnagyobb bajom most.
Nem várok, hozzá simulok, teszek egy lépést előre, utalva hogy nem annyira buli egész este itt állni. Egy út van innen úgyis kifelé, onnan pedig bármerre lehet majd menni.

created by [You must be registered and logged in to see this link.]

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



jonathan & tish || russian dancing Empty
TémanyitásTárgy: Re: jonathan & tish || russian dancing   jonathan & tish || russian dancing Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

jonathan & tish || russian dancing

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-