KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Blair Devin Parker Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Blair Devin Parker Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Blair Devin Parker Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Blair Devin Parker Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Blair Devin Parker Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Blair Devin Parker Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Blair Devin Parker Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Blair Devin Parker Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Blair Devin Parker Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Blair Devin Parker

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Blair Devin Parker Empty
TémanyitásTárgy: Blair Devin Parker   Blair Devin Parker Icon_minitimeCsüt. Jún. 05, 2014 11:47 am

Blair Devin Parker
Los Angeles, 1980.03.20.
34
Pszichiáter
Cops
Báthory Zoltán

Karakter személyisége
◆ pozitív tulajdonságok: objektív, bátor, hűséges, optimista, segítőkész

◆ negatív tulajdonságok: túl sokat iszik, túl sokat gitározik, nem tűri a változást, el tud veszni a saját világában, olykor infantilis

◆ egyebek: BDP az a férfi, akinek az irodájából állandóan a gitárszóló ömlik kifelé, ha nem, akkor valószínűleg vége a munkaidejének és valamelyik kocsmában lézeng. Nem ő a kiskedvenc az állományban, de erre büszke is. Tudja, hogy böki a csőrét sokaknak, de rátesz egy lapáttal, ha tud.


Történet vagy szerepes példa
Kopognak az ajtón. Rámeredek a bejáratomra a whiskys pohár fölül, sandán, lassított felvételként. Este 11 óra van. Én Doctor Who-t néznék és innék. Ritka alkalom, hogy nem odakint a bűn fertőjében tengek-lengek, de olykor bizony előfordul. Viszont kinyitni az ajtót nem akarom. De úgy tűnik ezt a zargatóm is tudja. Egy boríték puffan puhán a parkettán, ahogy kizúdul a levélbedobómból. Egy unott, elcsigázott sóhajjal állítom meg a tévét, hogy felvegyem. LVPD. Mondja a pecsét. Ki más is keresne engem ilyenkor?
Hat éve dolgozom itt a rendőrségen, noha nekem eredetileg semmi közöm sem volt hozzájuk. A véletlen műve volt az egész, hogy én itt kötöttem ki. Én pszichiáter és kriminálpszichológus vagyok. 18 évesen már készen volt a mesteri tervem, miszerint én ezzel fogok foglalkozni, csak apámnak és anyámnak nem tetszett kicsit sem az ötlet. Mi világéletünkben a hajózással foglalkoztunk. Apámé a Parker Hajózási Vállalat LA-ben, aminek elsődleges profilja a Japánból való luxuscikk importálás. Ez alatt lehet érteni mindent. Még a prostituáltakat is.
Felbontom a borítékot és üres tekintettel meredek rá. Nehezen fogom már fel, úgyhogy a fejemre rakom az előszobaszekrényen ülő piros fezt. Totálisan idiótán nézek ki, de erőt ad, hogyha ezzel végeztem, akkor nézhetem tovább a sorozatom. Természetesen tudom mi lesz a dolgom holnap. Profilozás. Eleinte persze örültem, mikor átkerültem Vegasba, tanítani. A pályám egy bűnözőknek fenntartott elmegyógyintézetben kezdtem, Washington állam sűrű, erdős részén. Aztán jött ez az öltönyös úr, adott egy ajánlást és én elfogadtam. Aztán korpa közé keveredtem. A katedráról fél lábbal, majd teljes testtel a bűnüldözésbe kerültem.
A borítékban egy gyilkossági helyszínen készült képek hada van és a szöveges summázása az ügynek. Nagyon kellhet a gyilkos, ha éjnek évadján már rá akarnak állítani. Rásandítok a képernyőre. Még öt perc van hátra. Megnézem… Amit elkezdtem, be is fejezek.
Leülök a tévé elé még arra a semminek tűnő öt percecskére, ami alatt két felest húzok le. Aztán felveszem a dzsekim és elindulok. Még a társasház folyosóján rágyújtok, noha a házmester rühelli, ha valaki itt cigizik. De már úgyis alszik. Én pedig kiérek a házból. Megrázom magam és mélyre szívom a levegőt, majd a füstöt. Látnom kell a helyszínt. De vezetni most nem vezethetek, gyalog nincs közel ééés… nem tömegközlekedek. Gyaloglás lesz a vége.
Egy sarokkal arrébb jutok el, mikor megcsörren a mobilom és én némi kutakodás után tudom előhúzni. Georgia. A húgom. Milyen vicces, hogy rólam a nevem alapján azt hiszik nő vagyok, a húgomról meg, hogy férfi…
- Igen, tessék? – dörmögöm bele a telefonba, de ledermedek egyből, ahogy meghallom a szipogását. Ne… Egek, ne.
- Blair? Segítened kell. Oltári nagy bajban vagyok… – sírja a vonalba, nekem pedig majdnem a világ is elsötétül. Régen nem beszéltünk. De mélyen belül éreztem, talán tudtam, hogy egyszer ez lesz. Egy vérvonal két fele ellentétes oldalra keveredik. Nem tudom, mit tegyek…



based on: TILLIE AT CAUTION <3
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Blair Devin Parker Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blair Devin Parker   Blair Devin Parker Icon_minitimeCsüt. Jún. 05, 2014 12:05 pm

Elfogadva!
Kriminálpszichológus... Oké, engem megvettél, mert imádom a pszichológiát, a megismerést és a kiismerést Very Happy Szóval Blair Very Happy Aki nem nő xDDDD
Tetszik a hajóvállalatos vonulat, ahogy a húgod gondja is érdekessé vált, no meg persze a karakter stílusa is. Remélem azért nem fogsz az alkohol miatt kipotyogni a rendőrségtől, de majd egyszer kérek tőled játékot, mert lenne pár érdekes eset, akit biztosítani tudnék számodra xDDDD

Foglalj kérlek avit, és már mehetsz is játszani :lávmí: Üdv köztünk, félig rendőrbácsi Razz
based on: TILLIE AT CAUTION <3
Vissza az elejére Go down
 

Blair Devin Parker

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-