KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Chara Vrettos Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Chara Vrettos Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Chara Vrettos Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Chara Vrettos Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Chara Vrettos Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Chara Vrettos Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Chara Vrettos Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Chara Vrettos Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Chara Vrettos Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Chara Vrettos

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Chara Vrettos Empty
TémanyitásTárgy: Chara Vrettos   Chara Vrettos Icon_minitimeCsüt. Jún. 05, 2014 6:24 pm

Chara Vrettos
Los Angeles, 1982.12.12
32
Lakberendező
Civilians
Tamta Goduadze

Karakter személyisége
pozitív tulajdonságok: Mosolygós, Vicces, Kreatív, Optimista, Dögös

negatív tulajdonságok: Pörgős, Nem szereti a tétlenséget, Néha szétszórt, Érzékeny, Szeszélyes

egyebek: ---


Történet vagy szerepes példa
Mikor már majdnem összejöttünk volna…

Korán van, és álladóan energikusan ébredek. Kipattanok az ágyból, aztán első dolgom, hogy Mariora gondoljak. Szerelmes vagyok belé, mert a nap 24 órájában róla álmodozom. Elképzelem magamban, hogy mi mindent tehetnénk meg egy nap leforgása alatt az én tempómban. Elkacagom magam, mert eszembe jut, hogy hozzám képest olyan, mint egy csiga. Ettől természetesen nem utálom, inkább szórakoztat. Ha vele vagyok, akkor sokkal többet mosolygok, mint más emberekkel. Dúdolni kezdek egy közös kedvenc dallamot, amit rongyosra hallgattunk már, miközben hozzá készülődök. Lassan eltűnnek az álmosság utolsó darabkái. Érzem, hogy egyre inkább felperdül a vérem, és alig várom a találkozást. Belenézek a tükörbe, s egy dögös nőt látok. Szép egyenes haj, némi smink és a többi. Sok férfi fog utánam fütyülni, de én hallani sem akarok róluk. Ők nem úgy néznek ki, mint Mario és valószínűleg érzéketlenek lennének. Ezzel szemben ő a pasik pasija. Öltözködés után jön a reggelizés. Meleg szendvicset készítek magamnak, ráadásul készítek többet, mert nem lehet tudni, hogy később nem kell e. Ha megéhezünk, akkor megetetem őt, és nem kerül pénzbe. Telerakom a hasam, aztán felszerelkezek négy életmentő szenyával. Szusszanok egyet, aztán marad a fogmosás. A feladat végeztével marad az ellenőrzés, hogy minden rendben van-e? Mivel igen, így marad a cipőnek a felvétele, aztán indulnék az ajtóhoz, amikor édesapám viharzik hozzám.
-Nem mész sehová kisasszony! Gyorsan öltözz át valami olyanba, amiben nem vagy feltűnő. Nem kell hoznod magaddal semmi fontosat, mert nincs időnk rá. Indulj! – Kissé meglepődök, hogy mi történt hirtelen. Tegnap még arról volt szó, hogy elmehetek vele. Nyitnám ki a számat, hogy kérdőre vonjam a szülőm, de az rám ordít teljesen.
-Gyerünk már! Nem érek elmagyarázni most, de később mindent megtudsz. – Még sosem láttam ilyennek, egyrészt idegesít, másik részt megijeszt. Végül nem vitatkozok vele, mert tudom, hogy képes lenne felpofozni. Kisebb koromban volt rá példa. Gyorsan felmegyek és átöltözök a kikötésnek megfelelően. Mikor leérek, akkor ott már anya hasonló felszerelésben. Nem tudom mi ez az őrültség, de még nem vesztem el a fejem. Úgy gondolom ez csak egy vicc a részükről, s haza fogok menni. Odasétálok hozzájuk, mikor a fejemre nyomnak egy baseball sapkát. Előveszem a mobilom, hogy írjak Marionak, hogy késni fogok, ám apám elkobozza tőlem. Anyuval sem kivételez, ami még inkább idegesít.
-Üzenetet legalább hagyhatnék neki. Nem gondoljátok? – Teszem fel a halkan a kérdést, de kissé el vagyok bizonytalanodva, hogy helyesen tettem e. Apám szigorú szemmel rám néz, hogy mit képzelek, s a további szavak bennrekednek. Végül elkészül a család, ám édesapám a következőket mondja.
-Felejtsd el azt a huligánt örökre! Míg élek te nem mehetsz hozzá ilyen senkiházi emberekhez. – Szavai bántanak, sőt mikor rájövök, hogy örökre eltiltott Mariotol, akkor összeszorul a szívem. Mi történt? Ez valóság, vagy egy nagyon rossz álom? Nem tudok semmit, hogy hová megyünk. Elszomorodok, mert a mai szép nap helyett a világ legrosszabb napja válik. Odasietünk az autóhoz, bepakolunk, aztán beszállunk. Egy halvány reménysugár pislákol bennem, hogy apum azt mondja, hogy ez csak egy vicc. A városban több lámpánál reménykedek, aztán Los Angeles elhagyása már eltűnik. Dühös vagyok apára, anyára és a világra. Szomorú, elárult és nem tudni, hogy mi minden. Sírni kezdek, s anyám nyugtatni próbál. Távolodok Mariotol, életem egyetlen szerelmétől. Fogadalmat teszek, hogy egyszer még visszajövök érte. Később tudom meg, hogy apa benne van egy komoly ügyben, s el kellett menekülnünk valahova, ahová mondták neki. Gondolok egyet, aztán elkezdek naplót írni, hogy mindenről emlékezzek, de leginkább Mariorol.



based on: TILLIE AT CAUTION <3
Vissza az elejére Go down
 

Chara Vrettos

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-