KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Xavi&Cass Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Xavi&Cass Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Xavi&Cass Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Xavi&Cass Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Xavi&Cass Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Xavi&Cass Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Xavi&Cass Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Xavi&Cass Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Xavi&Cass Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Xavi&Cass

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Xavi&Cass Empty
TémanyitásTárgy: Xavi&Cass   Xavi&Cass Icon_minitimeSzomb. Jún. 07, 2014 9:17 pm

Kora este a suli felé vettem az irányt, hiszen megbeszéltük Xaviérrel, hogy befizet, és ma lesz az első órám. Útközben vettem egy nagy pohár kávét, azt kortyolgatva léptem be a hatalmas épületbe. Próbáltam némileg szolidabban felöltözni, pont mint a mai lányok, ezzel nem akadt problémám, amennyit ezek kitesznek magukból, nekem sem kellett sokat válogatnom. Az előadóterem felé indultam, feldiktáltam a nevem a névsorellenőrző emberkének, aki hatalmas nagy sansszal a tanár, aki... nem talált meg a listán. Idegesen kértem meg, hogy nézze át még egyszer, de így sem lelte. Dühös léptekkel hagytam el az intézményt, magamban konkrétan olyan szitkokat szórtam Xaviérre, mint talán még sosem. Megígérte, és megint ott lyukadunk ki, hogy nem tartja be. Amikor hazaértem, "egyenruhás" szekrényemből egy finomabb darabot húztam elő, amit itthon is szívesen viselek, nem csak akkor, ha másnál vagyok. Belebújtam, megigazgattam, hogy mindenhol tökéletesen álljon, majd magamra vettem egy vékony szövetkabátot, ami a térdemig ér, teljesen begomboltam, és a táskámat felkapva útnak indultam. Útközben telefonáltam egyet otthoni barátnőmnek Anne-nak, hogy megint itt tartunk, és hogy mekkora egy farok, majd mikor már a külvárosba értem, letettem a telefont, és a megfelelő címre navigáltam a taxit. A puccosabb társasház előtt kiszállva előkotortam a kulcsot a táskámból. Nem sokkal később már Xaviérnél nyomtam agresszívan a csengőt, majd a kulcsot finoman becsúsztatva helyére nyitottam ki az ajtót, és léptem be rajta. A két alkoholos pohárból ítélve nem rég fekhetett le, habár még elég korán, 11 óra tájt járhattunk. Biztos szar volt az a kurva, akit rendelt magának... balfék. A hálószobába belépve egy félálomban pislogó alakot pillantottam meg az ágyban, és mikor meggyőződtem róla, hogy engem néz, egy csábító mosollyal arcomon gomboltam ki a kabátot. Lassú mozdulatokkal vettem le magamról, hagyva, hogy a puha anyag magától csússzon le vállamon. Ezután az ágyhoz léptem, egy határozott mozdulattal átvetettem lábam a dereka felett, így tulajdonképpen lovaglóülésben térdeltem rajta, és még mielőtt nagyon szóhoz juthatott volna, megcsókoltam. Lágyan, mintha csak drága selyemhez érnék, kezem közben végig mellkasát cirógatta, egyre lejjebb, és lejjebb haladva, míg végül a takaró peremét el nem érte, ott egy darabig elidőzött, míg végül finoman alá csusszant, óvatosan, mégis valamelyest határozottan környékeztem meg férfiasságát, majd mikor már azt hihette, hogy rendben vagyunk legurultam róla, így mellette feküdve kötöttem ki, igencsak bosszús tekintettel nézve a nagyjából felébresztett futtatóra.
- Ezzel most egy darabig le vagy tudva, és beszélhetünk. Miért nem fizetted be a tanfolyamomat? Megígérted, Xaviér, és megint nem tartottad be. Miért? - nem kiabáltam -, egyelőre -, sokkal inkább ridegség, és harag csengett hangomban, halkan beszéltem, úgy, hogy ő is érezze, rosszat csinált. Megint átvert, és ez már nem az első, de még csak nem is a második alkalom, és be kell vallanom, nem is értem néha, mit hiszek róla, hogy azt gondolom megváltozhat, hogy a dolgok másképp alakulhatnak. És nem. És ez már a nagyon sokadik nem. Lassan megtelik az a bizonyos pohár Xaviér, és ha megvárod, míg kicsordul a peremén néhány csepp, annak nem lesz jó vége. Nagyon nem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Xavi&Cass Empty
TémanyitásTárgy: Re: Xavi&Cass   Xavi&Cass Icon_minitimeSzomb. Jún. 07, 2014 10:47 pm

Kritikán aluli volt; még azt sem tudta, hogyan kell rendesen leszopni valakit. Zsigerből jött, hogy leoltsam a fenébe, de valami csodás módon képes voltam türtőztetni magam és rászólni, hogy mára akkor ennyi. Kifizetni eszem ágában nem volt a pocsék semmi szolgáltatását, úgy hogy jobbára ki kellett rugdalnom a lakásomból, mert magától nem volt hajlandó szedni a sátorfáját. Elképzelhetitek, mennyire voltam dühös. A "kurvára" szó kevéssé írja le azt az idegrohamot, ami elkapott. Szexuális frusztráció rulzz. Mennyi ideje is nem dugtam egy jót? Egy hónap? Mind csak a harmatlelkű ribancokat fogtam ki, kurvaszájukat! Cassie rám se baszik, mióta Vegasba cuccoltunk. Neki is a kurva száját!
Fogtam magam, lezuhanyoztam, elintéztem a dolgot egyedül, ha már az a némber ennyihez sem értett, és ágyba bújtam; az alvás általában leviszi az agyvizem, de ne kérdezzétek a pszichológiáját inkább. Kb fogalmam sincs, hánykor, de arra ébredek, hogy valaki állatira nyomja a csengőt. Francokat fogom kinyitni, de a kelletlen nyögésem árulkodó: felkeltettek annyira, hogy megemelkedjek az ágyban és hasról hátra forduljak. A derekamat fedi ugyan a takaróként funkcionáló lepedő, de amúgy bottal üthető a ruháim nyoma.
Cassie... Másodpercekig csak bámulok rá, még a farkam is hamarabb reagálja le azt a vetkőzős kabátműsort, mint én: éledezni kezd, ahogy a csaj dinnyéi előtűnnek belebújtatva abba a szerelésbe. Édes Jézus, tudja jól, mennyire megkínozhat ezzel a viselkedéssel. Mire eszmélnék, már a csípőmre ül, a mellkasomat karistolja és... csókol. Úgy érzem, teljesen kiürül az agyam egy szempillantás alatt, képtelen vagyok tisztán gondolkodni, de a farkam azonnal haptákba vágja magát. Ha így folytatjuk, mindjárt megtalálja Cass lába közét, de no way, egy kis masszázs után legördül rólam, nekem meg a torkomból gördül fel egy artikulálatlan, mérges nyögés. Ez rohadtul övön aluli húzás volt.
Miafasz... ? Rohadt lassan kapcsolok, miféle tandíjról diskurálunk most. Ja, túlságosan lefoglal a felállított dákóm, bocsmár. Idegesen ülök fel az ágyban, bal lábam felhúzom magam elé és rákönyökölök, miközben beletúrok a hajamba egy mélyen rezgő sóhajjal.
- Szimplán elfelejtettem, oké? Most kell a zsé? - Tudom, hogy rezeg a léc és még sok ilyen korlátozás és elvesztem Cassie-t. Szándékosan nem fizettem be az órát, hisz akkor még ennyit sem látnám. Nem mintha most túlzásba vinné a fogadóórák számát. Már nyúlok is a tárcámért; lassan kezdem tényleg belátni, hogy nincs hogy korlátozzam, magamhoz láncoljam. Vagy jön magától, vagy nem, de a féltékenységemet ez nem csillapítja cseppet sem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Xavi&Cass Empty
TémanyitásTárgy: Re: Xavi&Cass   Xavi&Cass Icon_minitimeSzomb. Jún. 07, 2014 11:28 pm

Pont azt a hatást váltottam ki, mint amire számítottam. Ismerem Xaviért tudom mik a gyenge pontjai, hol kell finoman, hol pedig durvábban érinteni azért, hogy jó legyen neki. A legtöbb ribanc, akit felbérel, képtelen kiismerni a kuncsaftokat, nem is értem minek megy prostituáltnak -, főleg luxus prostituáltnak - az, aki azt sem tudja mi a különbség szezon és fazon között. Amint lefordulok róla alkudni, vagy lecseszni, kinek mi a jobb megfogalmazás, hallom a nyögést, azt a rosszalló nyögést, ami csakis azért hagyja el ajkait, mert baromira sikerült beletalálnom abba, amibe kellett. Na azt hozzá sem kell tenni, hogy éreztem, és abból ítélve, amilyen rövid ideig ez tartott, valóban szar volt a kurva. Ismétlem önmagam, de bevallom, jó érzés ebbe belegondolni. Felüdítő, hogy tudom, bénának tartja a nőket, nem is kicsit. Jelen helyzetben azt nem is akarom említeni, hogy én is vágyom rá, hogy a közelemben legyen, nem is kicsit, de ezt persze nem mondhatom ki, mert mindig csak időleges, amint megkapom, ami kell, Xaviér már nem is kell. Szemét dolog, tudom, de nem tehetek róla...
- Azt kérdeztem miért, ne hazudj a szemembe, ez szánalmas. - még mindig hideg hangon beszélek, bár kezem lassan körözget mellkasán, hogy fenntartsam a nem is régen elért állapotot. Nem fogom nyugton hagyni, mert tudom, hogy ez neki felér egy kínzással, főleg ebben a formában. Lassan felemelkedtem, kissé erősebben  löktem vissza az ágyra, mint kellett volna, pont azelőtt, hogy elérte volna a tárcáját. Így mondhatni félig rajta feküdtem, arcom az övétől kábé 2 centire, úgy ejtettem ki minden egyes szót. - Nem kell a szaros pénzed. Azt hittem, ezt már tudod. Az kell, hogy betartsd a rohadt ígéreteidet, mert baszottul unom, hogy mindig szopok miattad... - ezt már kéjesen jegyzem meg, még mindig rajzolgatva mellkasán, majd finom puszit lehelek arcára, elindulok lejjebb a nyakához, majd a mellkasához, egészen mellmagasságig húzódok lefele, ott pedig egy érzékenyebb ponton erősebb harapással támadok, majd ismét puszikkal haladok lefelé. A takarónál azonban megállok, és felpillantok Xaviérre.
- Örülnék, ha nem kéne többet emiatt idejönnöm. Unom már, hogy folyton folyvást megy a vita, mert nem tartod be, amit megígérsz, de ez még csak hagyján, 24/7 a hazudozol az okról.. - itt összeszűkítem kissé a szemem, és ismét felhúzódok arcához, pont úgy, ahogy az elébb. - ... miért? Őszintén. Nem jó az, hogy elfelejtetted, hogy így alakult, hogy a bank hibája, hogy épp nincs pénzed. Miért beszélsz a levegőbe ? Kérem vissza a régi éned.- van, amit kéjesebben, van amit pedig teljesen normális hanglejtéssel hozok fel, ilyen például az utolsó mondat. Régebben egy fokkal megbízhatóbb volt, nagyjából tartotta az ígéreteit... és ezért kapja meg mindig az az új esélyt. Ráadásul tudom, hogy most köcsög vagyok, és ő is így gondolja, hiszen úgy lehelem a szavakat, hogy szinte már a szó szoros értelmében a szájába beszélek, és tudom, hogy nem díjazza úgy, mint egyébként, mert beszélek, mert erről beszélek. Kíváncsi vagyok mi az a pont, ahol ideges lesz, ahol kiabál, ahol nekem esik. Most így belegondolván, lehet ezt akarom elérni? Nem. Nem, nem, sosem akarom, hogy ez legyen a vége. És mégis provokálok. Nem érteni saját magam, mit ne mondjak, érdekes.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Xavi&Cass Empty
TémanyitásTárgy: Re: Xavi&Cass   Xavi&Cass Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Xavi&Cass

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Cass & Steph

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-