KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Lindsay & Will.I.Am. Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Lindsay & Will.I.Am. Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Lindsay & Will.I.Am. Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Lindsay & Will.I.Am. Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Lindsay & Will.I.Am. Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Lindsay & Will.I.Am. Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Lindsay & Will.I.Am. Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Lindsay & Will.I.Am. Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Lindsay & Will.I.Am. Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Lindsay & Will.I.Am.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Lindsay & Will.I.Am. Empty
TémanyitásTárgy: Lindsay & Will.I.Am.   Lindsay & Will.I.Am. Icon_minitimeVas. Jún. 08, 2014 10:59 am

Lindsay & William

Bulik, bulik mindenütt! A ma este abszolút arról fog szólni, hogy kiélvezzem a szabadságom. Véget ért a fotósorozat és kaptam pár szabadabb napot, ami annyit tesz, hogy körbejárom a várost, szerencsejátékozom, szórom az amúgy töménytelen mennyiségű pénzem, csajozok és élvezem azt, amim van. Úgy unblokk elmondható, hogy ritkán járok a pórnép között, mint a fehér holló, de ez senkit se tévesszen meg. Teljesen tisztában vagyok azzal, hogy egy korombeli srác mit szokott csinálni szombat esténként, hiába nem bevett gyakorlat a normális életmód. Nem csíptem ki magam túlságosan, hajam kócosan meredezett mindenfelé, amin nem sokat segített, hogy bizonyos időközönként ujjaimmal végigszántottam rajta. Egy kopott farmer, egy laza póló – kivételesen nem a feltűnésre hajtottam, bár nekem ezért tepernem sem kell, mellesleg megjegyezve -, hozzácsapva egy tornacipő. Már csak a vadító tekintet hiányzott, de mint tudjuk, egy pillanatra csukom csak le a szemem, mikor pislogok, így az mindig látszik. Szóval igen, ahogy az ügynökségnél fogalmaztak, tökéletes vagyok. Indulás előtt nem használtam semmilyen cuccot, józanul vágtam neki az éjszakának, hiszen később úgyis részeg leszek.
Hogy őszinte legyek, iszonyat jól néztem ki már elindulásnál is, hát még most a szórakozóhely forgatagában. Páran fel-felismernek, volt, aki a mellére kért autogramot. Meghökkentő kérés ugyan, de ki vagyok én, hogy ellenálljak? Természetesen dedikáltam mindent, aztán táncoltam velük, talán kicsit forróbban is, mint az elvárható lenne. Erre legjobb haverom hívja fel a figyelmemet – történetesen Danie -, így unszolására a bárpult felé veszem az irányt, immáron csak vele, hölgyemények társasága nélkül.
- Egy whisky-t kérnék – intek a pultosnak, majd elégedetten és némileg öntelt vigyorral fordulok Daniel felé. A fogadásunk szerint, aki ma több csajt fűz be, az fizeti a másik egy havi kiadásait. Természetesen egyértelmű, hogy abban az egy hónapban a nyertes a gatyájából is kiforgatja a másikat, aki ennek köszönhetően háromszor annyi melót vállal. Hülye szórakozás, de néha úgy érzem, mi már tényleg nem tudjuk, mivel üssük el az időnket.
- Haver, ha ezt így folytatod, komolyan beverem azt a tökéletes képed – hangosan röhögve bokszol bele a karomba, mire csak megrántom a vállam. Megdöntenünk nem kell a lányokat, elég, ha egy ital, vagy egy tánc becsúszik, no meg persze ott a szikra. Végignézünk a termen és mindenhol mozgó, izzadt, szexi testeket látunk. Elképesztő.
- Kéne már valami normális csaj nekünk – sóhajtok fel, majd lehúzom a whisky-t és Danielre bámulok. Neki most ért véget egy kapcsolata, nekem meg még sosem volt. Ezt hívják szintnek.
- Számodra a monogámia teljesen ismeretlen fogalom, de ha meg akarsz állapodni… - széttárja karját és a tömegben keresni kezd egy lányt. Amint kiszúrja, felé bök és rögtön magyarázni kezd. – Ott az a vörös. Miért nem próbálkozol meg nála? – kérdő tekintettel találom szemben magam, aztán elmosolyodom.
- Talán az lenne az első lépés, hogy nem megfektetni akarok valakit. Ha valami kisül belőle, legyen – azzal odapillantok, és a hölgyeményt kezdem végigmérni. Tulajdonképpen elég jó bőr, hiába nem esetem a vörös. Tetőtől talpig szemügyre veszem, ami Danie figyelmét sem kerüli el és fél szemmel látom az elégedett vigyorát. Közben persze ő is kiszúr magának valakit, csak az a lány szőke és egyértelműen lerí róla, hogy egyéjszakás kaland lesz. Hiába érdekel, mit hoz ki belőle a haverom, én továbbra is a vörös csajt bámulom és gondolkodóba esek.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Lindsay & Will.I.Am. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lindsay & Will.I.Am.   Lindsay & Will.I.Am. Icon_minitimePént. Jún. 13, 2014 7:10 pm




William & Lindsay

'Are you ready for a perfect storm?'

[You must be registered and logged in to see this image.]

Néha muszáj kimozdulnom a komfort zónámból, a Las Vegas Daily épületéből, a munkahelyemről, ahol nem más a főnök, mint cseppet sem szerény személyem. Nem hiába vagyok munkamániás. Alapból szeretem azt, amit csinálok, imádom a munkámat, és elbírok a főnöki teendőkkel is. Így tehát nyilvánvaló, hogy sok időt töltök az épületben, és végzem a munkámat. Meg esetleg másét is, vagy csak korrigálok éppen, véleményt formálok, ítéletet alkotok, kritizálok. Sokan nem kedvelnek, sokan talán a pokolra kívánnak, de ezzel együtt tudok élni. Ha más nem, eljárok néha, és kitombolom magam. Ilyenkor igazán élek, mondjuk úgy, kirúgok a hámból. Ilyet körülbelül minden hétvégén csinálok, kivéve, ha éppen sok, vagy nagyon fontos irományon dolgozom éppen. Most nincs semmi dolgom, tehát a nehezen megkeresett pénzemet szórom. Mondjuk azt, hogy megtehetem. Nincs kire költenem, önmagamon kívül, hát megteszem!
- Tequilát kérek - nézek a pultosra, halvány mosolyra görbítve az ajkamat.
- Lime vagy narancs? – kérdezhette volna, hogy úgy is, hogy 'silver vagy golden', értettem volna.
- Mindkettő - mondom, szinte azonnal, mire elmosolyodik, és már ki is szolgál. Amikor a két pohár, egy-egy gerezd lime és narancs kerül elém, egy só-, és egy fahéjszóró társaságában, már nyúlok is a barna por után, hogy az előzőleg a naranccsal kissé bedörzsölt, puha bőrfelületre szórjam. Majd a kezembe veszem a poharat, a balomba, míg jobbomba kerül a narancs.
Nyal. Kiissza. Kiharapja a narancs húsát.
Ugyanez a folyamat vár a sóra, a lime-ra és a másik pohárka tartalmára.
A csapos végignézi. Élvezettel csorgatja a nyálát, amint nyelvemet végighúzom bőrömön, majd felhörpintem a szeszt, hogy aztán a gyümölcsök húsát harapjam ki.
- Még egy kört? – kérdezi, miközben visszaveszi a poharakat, és a tányért, melyen a citrusok voltak.
- Jöhet – bólintok határozottan.
- Ezt a ház állja, a szép hölgynek– kacsint rám, s már készíti is a hozzávalókat. Az ajánlata nem lep meg, tudom, hogy csinos nő vagyok. A vörös hajat gyakran kötik össze a szenvedélyességgel, és a tüzességgel, a határozottsággal. Lehet, hogy az új ruhám is az oka. Eléggé mélyen dekoltált, sötétzöld darab, mely a combom közepéig ér. Tökéletesen kiemeli karcsú alakom tökéletes vonásait és domborulataimat. Semmi különös, egyébként, egyszerű darab. Tudják, az a tipikus 'a kevesebb néha több' kategóriába sorolható. Hozzá fekete magas sarkú és egy ugyanilyen színű borítéktáska, a legfontosabb holmikkal – pénztárca, iratok, telefon, zsebkendő, kulcsok.
Megkapom az italom, s miután végzek a silverrel, só már a kézfejemen, az ital és a lime a kezemben; fürkészőn nézek körbe, valaki után kutatva, aki vevő lehetne egy táncra. És másra, ha eléggé részeg leszek hozzá. A zene dübörgő ritmusára ver a szívem, s bár nem szeretem ezt a stílust, elviselem, és táncolok is rá.
Észreveszem. Ő is engem néz. Meglep, egyetlen pillanatra. Aztán észbe kapok, és mosolyogva emelem kissé a poharat a magasba, majd egyenesen rá nézve nyalom le a sót a kezemről, szinte kínzó lassúsággal, hogy aztán egy gyors mozdulattal legurítsam a torkomon az italt, majd a citromot vegyem a számba.
Nyílt felhívás keringőre.

MUSIC: [You must be registered and logged in to see this link.] | NOTE: Tequila | WORDS: 482
Vissza az elejére Go down
 

Lindsay & Will.I.Am.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-