KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Alek & Niko & Olga Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Alek & Niko & Olga Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Alek & Niko & Olga Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Alek & Niko & Olga Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Alek & Niko & Olga Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Alek & Niko & Olga Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Alek & Niko & Olga Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Alek & Niko & Olga Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Alek & Niko & Olga Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Alek & Niko & Olga

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Alek & Niko & Olga Empty
TémanyitásTárgy: Alek & Niko & Olga   Alek & Niko & Olga Icon_minitimeCsüt. Jún. 12, 2014 2:27 am

A függőség furcsa dolog, érdekes kis rubikkocka, forgatod innen, izzadsz a heroinért, forgatod onnan, remegsz a napi felesért... És ott van az én biankóm. Nincs semmi. Semmi a testben.
Viszont a hihetetlen sivárság, ahogy szűkülnek a kis útjaim, hogy nem köszönnek vissza fél napig, az meg fog ölni ha figyelnem kell rá. Valósággal bekebelez a valóság. Félelmetes szürkeség.
Morcos vagyok miatta, nem tetszik, ftusztrál, körülölelem magam, érzem a meleget is. Ezt a kibaszottul tikkasztó, undorító, homokszagú meleget. Másra figyelek. Belerúgok valami kis moszatnyi kavicsba, vagy fémdarabba, lényegtelen. Nem izgalmas. Újra, nagyot. Nézem a lábam, ahogy felrepül olyan szép ívben, hogy a táncosok nyújtás nélkül inakat szaggatnának vele. A tornacipőm szép lila, és nincs más rajtam mellette, csak egy férfi atléta meg egy farmersort meg a folyton viselt halványságom. Pedig ma kapucnis kedvem volt.
Tikkasztó, undorító, homokszagú meleg.
A hely elémjön végre, benyomom a kapucsengőt, és mikor hallom a létre-kattanó kapcsolatot az alvéggel, unottan bégetek bele a fémhálós részbe, ami a mikrofont rejti. Én vagyok, tessék beengedni. Ismernek, szóval végig tudom járni az utam az apartmanpokol kapujáig.
Pokolnak hívom, bár nem itt kezdődnek a bugyrok, de hol máshol lakna a két devil, ha nem a pokolbant. Szerintem a belső kör ott is valami középkategás apartman lehet. Pont pokoli prosztó kiscsászároknak való. Egyszer rajzoltam is nekik ilyet. Nem tudom, mit ünnepeltek a városban, de sok volt a szín. Több mint szokásos. Pedig itt minden neonos, és megfognivaló, csillagos, cukros gyönyörűség. Szóval ünnepelt a város, és ha ünnep, akkor ajándék. Rajzoltam nekik, őket. Mindkettejüknek nagy farka volt és két-két szarva... és volt hátul is nyílban végződő farkinca. Nem emlékszem, mennyire értékelték, nem láttam azóta sem kirakva a hűtőre.
Az orrom előtt a lakásajtó. A két perces séta eltelt, ennyivel is kijjebb vagyok a nagy szürke masszából. Kopogok. Ritmusra. Egy OCD-s lekaparná az arcát, mert lemaradt a végéről a két "tá".
És ha ez nem volna elég, lábujjhegyre billenek, kinyitom a számat, és lefedem vele a kukucskalyukat. Ők hívtak. Megérkeztem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Alek & Niko & Olga Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alek & Niko & Olga   Alek & Niko & Olga Icon_minitimePént. Jún. 13, 2014 9:38 pm

Egy liternyi kávét bekészítettem magam mellé, tudtam, hogy kelleni fog és mennyire igazam volt! Ma Nikolaj ellenőrizte az összes lányt, akikről tudjuk, hogy szükséges, én itthon maradtam az „otthoni papírmunkát” végezni, ami lényegében nem más, mint az ügynökségre befutott jelentkezések értékelése, kiválogatása (bár ezzel nincs sok meló, még az sem baj, ha dagadt a csaj, valami azt szereti) – és a legnehezebb része, a levelezések lebonyolítása. Ez már csak azért is feladat, mert teljesen hülyének azért mégsem nézhetjük őket, valószínűleg hozzátartozók is megnézik ezeket, de ha ez nincs is feltétlenül így, erre is tekintettel kell lenni. Mindeddig voltunk olyan szemfülesek, hogy senkinek se tűnjön fel az átverés és ne jelentsen fel minket a hatóságoknál.
De ha mégis, gondolom Nikonak van rá valami B terve. Mármint gondolom én. Ő olyan B terves srác, én meg hozom a „lesz, ami lesz vonalat”.
A napot egyébként is elrontotta már az elején az a hír, hogy Bea túllőtte magát. Beáta volt az utolsó magyar lányunk, a barátnője, akivel együtt érkezett, Mariann, ő már hetekkel ezelőtt feladta és egy nagy adag gyógyszerre ráivott némi töményet. A hentessel próbáltuk kimosatni a gyomrát, de lófaszt se ért akkorra már, túl későn találta meg Bea, aki persze rögtön sírva hívott telefonon. Érdekes, hogy ha a szükség úgy hozza, a leggyűlöltebb embertől is őszintén képesek vagyunk segítséget remélni. Én ne tudnám? Beát én törtem be annak idején, míg Mariannt Nikolaj vitte szobára. Hisztis lányok voltak, de azért, ha őszinte akarok lenni, akkor volt bennük némi értelem. A kliensek is hasonlóan vélekedtek, több visszajáró vendégük is volt. Nem mintha gyászolnék. Sajnáltam kicsit, de jobban sajnálom ilyenkor azokat a dollárezreket, amelyektől a haláluk miatt most elesünk. Magyar lányt szerezni pedig tömény macera, fel is hívtam Olgicskát, hogy legyen szíves idevágtatni a szivárványhintóján. Tippem szerint mondjuk nincs már a legutóbbi adagból, amilyen tempóban fogyasztja.. vagy csak nagyon kevés, pont ideális pillanat lesz ez arra, hogy ismét munkára fogjam. Hogy lássa, milyen rendes vagyok, legutóbbi körutamon, melyet cigarettáért tettem meg, útba ejtettem egy KFC-t, így néhány csirkecomb is várja.
Egészségtelenül görnyedve hajlok a monitor felé és a sokadik szálat nyomom el a hamutálban, ugyanúgy a sokadik email-t olvasom újra, hogy mindent elég körültekintően fogalmaztam-e meg, így hátra sem nézek a csengetésre, csak az egyik kezemet emelem meg, intve Nikolajnak, hogy menjen ő, én most ettől nem tudok elszakadni még feszült másfél percig, míg végig nem érek. Mire Olga felér, addigra remélhetőleg már letudom a munkának ezt a részét és tudok vele is foglalkozni.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Alek & Niko & Olga Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alek & Niko & Olga   Alek & Niko & Olga Icon_minitimeSzomb. Jún. 14, 2014 10:01 am

A nap nagy részét a dolgozószobámban töltöttem és telefonokat bonyolítottam. Helyeket béreltem és más helyeket mondtam fel, az egyik lány sirámait hallgattam és a Hentessel vitattuk meg a fizetés mikéntjét. És még volt néhány beszélgetésem, ami annyira sem volt fontos, hogy megjegyezzem, pedig köztudottan jó a memóriám. Ezeket a felesleges infókat tudatosan szórom ki a fejemből. Mindenesetre most megszavaztam magamnak egy kis szünetet, meg Olgának is szóltunk, hogy jöjjön el, aminek szintén lassan itt lesz az ideje.
Nem szólok Alekhez, látom, hogy kellőképp belemerült az írásba. Ha valami nem megy neki, akkor majd úgy is szól, amúgy meg épp elég régóta csináljuk ezt, hogy ne kelljen tartanom tőle, hogy elbaltáz valamit. Nem mintha rossz véleménnyel lennék egyébként róla, hiszen az öcsém... csak azért összességében tisztában vagyok a képességeivel.
Így végül a magam halk lépteivel a konyha felé veszem az irányt, kinyitom a hűtőt, ahol első körben a KFC-s csirkecombokat szúrom ki. Kicsit felhúzom az orrom. Nincs bajom Olgával, jó munkát végez az esetek nagy részében, csak nem tudom miért kell etetni. Ennyi erővel a kóbor macskáknak is rakhatnánk ki kaját, aztán majd azok is mind ideszoknak.
Ráfogok a papírzacskóra, majd egyszerűen kidobom a kukába. Az én üzleti kapcsolataimban ne legyen csirkecomb, nem idomítani akarjuk, hanem munkánk van a számára. Ha erről Alek máshogy is vélekedik, akkor nagyon szívesen előadom neki is a miérteket.
Viszont arra már nem jut időm, hogy egyek, ugyanis megszólal a kapucsengő. Kinézek az öcsémre, de szemmel láthatólag, ő nem fog mozdulni, szóval rajtam a sor, hogy meginduljak és az ajtó mellett lévő kis dobozon megnyomjam a gombot. Mielőtt azonban még beleszólhatnék, érkezik a bégetés. Csak egy pillanatra lep meg, homlokomat összeráncolom, fejemet talán egy kicsit oldalra is billentem, majd végül egy beletörődő sóhajjal, nyomom le a beengedő gombot.
- Lassan már pszichiátrián lenne a helye... - Jegyzem meg félhangosan tőlem telhető semleges hangnemben, bár nem tudom Alek mennyire is figyel, mert nyilván neki mondom, hiszen más nincs itt rajtunk kívül. Egyébként amíg várok, hogy Olga felérjen, kicsit közelebb lépdelek a géphez Alek mögött és úgy vetek egy pillantást a monitorra.
Arra figyelek fel, hogy mintha valaki nekidőlt volna az ajtónak, így oda is sétálok és megpróbálok kinézni... sikertelenül. Szóval végül kinyitom az ajtót. Nem köszönök, csak egy kicsit szélesebbre tárom, jelezvén, hogy jöjjön csak be. Valahogy az öcsém mindig jobban szót tudott vele érteni.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Alek & Niko & Olga Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alek & Niko & Olga   Alek & Niko & Olga Icon_minitimeVas. Jún. 15, 2014 3:03 pm

Hallom, hogy van motozás túloldalt. Helyes, legyen is, nem sétálok hiába. Vagy legalábbis ha meló ígéretéről van szó.
Motozás közelebb, ahogy nyílik az ajtó. A keretnek támaszkodom két oldalt, szóval amikor elnyitják előlem az ajtót leginkább úgy festhetek, mintha egy felfújhatós szerető. Elment a szám elől a kukucskalyuk.
És aztán tíz centivel kevesebb vagyok. A sarkaim megérkeznek a földre, egymás mellé, mint Dorothy-é. Sárga út egyelőre nincs, de más megvan.
- Sziá Bádogémber.
Rámosolygok, ami őszinte arra a két másodpercre, aztán el is múlik az valós öröm. Elnézek a válla mellett, és már lépek is be amikor ő is fordul. A kezeim kulcsolnak, hátul, egymásba, kislányos lesz a nézelődés körben - unalmas minden. Így mindig unalmas minden.
És ahogy megpillantom a másik tarkóját, ki is old a fűzés, nekem is lendületesebb lesz az a két szökkenősre nyújtott lépés, amivel Alek mellé rékezem. A kezeletlen szénaboglya a fejemen még egy másodpercig rugótta is magát, megdobva az összképet.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Alek & Niko & Olga Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alek & Niko & Olga   Alek & Niko & Olga Icon_minitimeVas. Jún. 15, 2014 8:11 pm

Hallom a hátam mögött a motozást, a nyíló hűtő hangja, ahogy egy tompa pattanó hanggal enged a nyomásnak a zár és kinyílik. Papírzörgés, recsegő puffanással landol valami a kukában és nincsenek illúzióim arról, hogy mi az. Kár érte, ha annyira nem akarja odaadni, akkor én is megehettem volna, de a kukából aztán ki nem szedem. Szedegettük ki mi eleget régen, gyerekként a csomagolt péksüteményt és a még ehető ételeket a konténerekből, miután eljöttünk otthonról. Ebből az időkből megmaradt bennem egyfajta késztetés, hogy lehetőleg semmi se menjen pocsékba, s bennem is van az inger, hogy megforduljak és rászóljak Nikora, de egyszerre egyvalamire kell összpontosítani ahhoz, hogy jól csinálja az ember. Mármint igazán jól. Mondhatják a nők, hogy ők aztán sokfelé tudnak figyelni, de az a nagy tehetség csak felületes eredményre elég olyankor. Oldalra nyúlok a kávéért, lehajtom a maradékot, szemem továbbra is a sorok között cikázik, elég igényes-e, elég informatívnak tűnik-e: minél meggyőzőbben előadni a semmit, tulajdonképpen biztosítási ügynöknek vagy használtautó-kereskedőnek is elmehetnék, de ahhoz még a hozzám hasonló gazembereknek sincs gyomra. Ami sok, az mégiscsak sok. Elköszönés. Aláírás. Küldés.
- Kész. Ha ez összejön, lesz egy olaszunk. Amúgy meg lehet, sőt, biztos, de akkor ki szerezné nekünk a kelet-közép-európai hölgyeket? – Vagy közép-kelet-európai? Biztos a felsőfokú végzettség hiánya, de sosem tudom eldönteni, hogy melyik melyik. Egyszer rákerestem a google-ön, de mondhatom, sok hasznát nem vettem. Mindegy, egyébként is költői kérdés volt, ha nagyon akarnánk, biztosan találnánk mást is, de Olga egyelőre határozottan a "hasznos pet" státuszba esik. Megropogtatom a nyakam, megmozgatom a vállaim, teljesen elgémberednek az ember tagjai az egész napos gubbasztás közben. Mire bezárok minden felesleges ablakot és egyszer végiggörgetem az email listát ellenőrözni, hogy mástól jött-e már válasz, Olga is megérkezik.
- Szevasz, kislány. – Hátranézek a vállam fölött, majd a lábammal a forgószékkel felé fordítom magam. – Látom ma nem szivárványhintón jöttél. – Ez jó hír, legalább nem kell majd olyan sokszor elmagyarázni a feladatot, mint amennyivel alapesetben számolni kell.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Alek & Niko & Olga Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alek & Niko & Olga   Alek & Niko & Olga Icon_minitimeKedd Jún. 17, 2014 6:47 pm

Az a probléma, hogy Alek érvelésében van ráció Olgát illetően. Egyébként az olasz lányra csak bólintok egyet, a továbbiakra meg lenne kedvem valamit mondani, de igazából nem ismerek senki olyat, aki hasonlóan hasznos munkát tudna végezni, mint az elvarázsolt szőke. Így végül csak valami mormogásszerűség hagyja el a számat, semmi különösebben artikulált, vagy figyelemre méltó... de Alek azért kihallhatja, hogy "Han er ikke den skarpeste kniv i skuffen". Ritkán beszélek az anyanyelvemen, mint a legtöbben én is csak az indulatszavakat használom, vagy amikor egyszerűen nem tudom kifejezni magam angolul.
Meglep, amivel szembesülök az ajtóban. Mondjuk ez csak annyiban nyilvánul meg, hogy kicsit feljebb siklanak a szemöldökeim, ahogy rezzenéstelen tekintettel Olgára nézek. Most kedvem lenne normális hangerőn elismételni, amit előbb mondtam, úgy érzem megerősítést nyertem. A megszólítását meg egyszerűen nem tudom hova tenni. Ha van ember, aki nem foglalkozik a mesékkel és gyerekkorában sem meséltek neki, akkor az én vagyok, pedig gondolom valami ilyen szintű összefüggés lehet a megszólalás és köztem.
- Látom a humorodat is magaddal hoztad. - Jegyzem meg szinte már bírálónak tetsző hangon, nem vagyok éppenséggel elragadtatva, de mint örök elégedetlen, ez igazából eléggé alapfelállás. Valószínűleg már ő is kiismert annyira, hogy akkor kell tőlem kevésbé tartani, ha rám nézve képes megmondani, mit is gondolok róla.
Jólnevelt inas módjára csukom be mögötte az ajtót és innentől már nem is igazán szándékozok figyelni a viselkedésére. Annyira véletlenszerű és esetleges, hogy kár is lenne tanulmányoznom, kettőnk közül Alek a jobb emberismerő egyébként is. Ez azonnal meg is nyilvánul, amikor közli, hogy Olga nem a szivárványhintón érkezett. Hát én meg nem mondtam volna, hogy nem volt meg a mai bélyeg, nekem így is úgy is tökéletesen egyforma. Kicsit ráncolom is a homlokom, ahogy elhallgatom a kis párbeszédet.
- Mi történt azzal az adaggal, amit múltkor tőlünk kaptál? - Lehet, hogy hülye kérdés, de annak azért el kellett volna tartania egy darabig. Legalább is szerintem. Közben lassú léptekkel indulok meg a fotel felé, de egyelőre nem ülök le, csak így félig-meddig szembekerülök mindkettejükkel. Bármennyire is kecsegtető lehetőség a tarkójukat bámulni, inkább kihagynám hosszútávon.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Alek & Niko & Olga Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alek & Niko & Olga   Alek & Niko & Olga Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Alek & Niko & Olga

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Olga Lyshchenko
» Alek&Cassie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-