KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Kennedy Gerkin Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Kennedy Gerkin Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Kennedy Gerkin Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Kennedy Gerkin Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Kennedy Gerkin Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Kennedy Gerkin Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Kennedy Gerkin Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Kennedy Gerkin Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Kennedy Gerkin Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Kennedy Gerkin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Kennedy Gerkin Empty
TémanyitásTárgy: Kennedy Gerkin   Kennedy Gerkin Icon_minitimeSzer. Feb. 20, 2013 3:51 pm

Kennedy Nicolas Gerkin
21 · London · media · Mr. Sex God · Harry E. Styles
Karakter személyisége
Kiskoromban én voltam az osztály strébere és jófiúja is egyben. Unalmas volt, így arra az elhatározásra jutottam 13 évesen, hogy ezen sürgősen változtatni kell, míg nem késő. Míg nem nőnek ki a ragyáim, nem leszek szemüveges és a vonzó ellentéte, így hirtelenjében egy hatalmas változáson estem át mind külsőleg, mind belsőleg, de talán a fontosabb részem változott a legtöbbet. Elkezdtem bunkóskodni és hát elég szépen megnőtt az egóm. Magamat helyezem onnantól kezdve mindenki elé, mert hát ki olyan helyes, kinek van olyan jó teste, olyan esze, olyan kibaszottul tökéletes gondolkodás módja, mint nekem? Jól mondod: senkinek. Talán a tökéletes nem is jó szó rám főleg ha a belsőmről beszélek erre valami nagyobb jelzőt kellene keresnem, de azért annyira már nem vagyok szorgalmas.
A lényem többi része viszont eléggé érdekes, sosem mondanám ki hangosan de talán vagyis lehetséges, hogy a kétszínűek táborát erősítem? Nem az lehetetlen. Kihasználom a lányokat, hazudok nekik és ennyi. Ez még nem kétszínűség főleg ha olcsó prostikról van szó. Számomra a legfontosabb ember is beállt ezek sorába, így úgy érzem hazug is lettem, mert sosem tudnám neki elmondani, hogy én azért élek, hogy lebuktassam őket. Na jó talán tényleg egy kétszínű fasz vagyok vagy nem vagy igen. Fogalmam sincs.
Lételemem a szex és ezt nem cserélném el senkiért. Abban lelem az összes örömöm, jobban szeretem a nőket, mint kellene vagy, mint szabad lenne. Ha megdönthetem őket vírul a fejem, de ha nem mindössze egy átlagosan szar napom van.
Ha még bármit meg akarsz tudni rólam keress fel az alábbi telefon számon: 07….


◆ kedvencek: *zene
*majmok
*Las Vegas
*szex
*látni, hogy mások hogyan szenvednek

◆ utált dolgok:*nyávogás
*igénytelenség
*kövér emberek
*makaróni
*cigiző nők

◆ egyebek: két színű, de ezt sosem vallaná be magának
Karakter kinézete
Ha meglátsz az utcán egyból felismersz egy, mert magas vagyok és kitűnök a tömegből, kettő, mert akkora szénaboglya található a fejem tetején, hogy azt nehéz nem észrevenni. Zöld szemeimmel és egy- egy haj rázással csábítom el a lányok vagy éppenséggel érett nők százait, akik csak a szemem elé kerülnek. A szex alatt pedig meg is pillanthatják testem többi észtveszejtő tulajdonságait, amik talán nem olyan hű, de jók, mint sok izmos pasinak a világ egyetemben hanem egyedien szexi. Testemen elvetve körülbelül 30- 40 tetoválást találsz. Hasam, kezem illetve talán még a lábam is lehetne izmos, de nem az. Régebben már jó úton haladtam, de nem volt bennem annyi kitartás, hogy befejezzem a kemény edzést és a lányok számára igazi álompasit varázsoljak magamból, de ennek ellenére minden más elbűvölő tulajdonság a markomban van: csábító mosoly, szemek, hajzat.
Őszintén: bármelyik lány ha rám néz nem szeretne legalább egy jó azaz tökéletes éjszakát velem? Á, dehogynem! Külsőre is tökéletes vagyok már nem úgy nézek ki, mint egykoron általánosban. Eltűntek a pattanások és egyb jelei a stréberségnek mára már igazi szívtipróvá nőttem ki magam és ha megpróbálnád letagadni sem tudnád. A tökéletességet nem keresed hanem szembejön veled Kennedy Nicolas Gerkin formájában és ez még csak a külső. Várj míg megismersz.


◆ különlegességek: *hold formájú anyajegy a fenekemen
*jó hosszú játékszer, emlyet a nadrágon keresztül is élvezel...
Történet vagy szerepjátékos példa
Ez az a dolog, amiről utálok beszélni vagy jelen esetben írni. Sokszor elszégyellem magam azokért a dolgokért, amiket teszek, hogy titokban egy olyan média csoport tagja vagyok, ami nem éppen a legjobb dolgokat teszik, de mégis élvezem. Önző módon minden nap más és más lányt dugok az ágyba az élvezetért, de nem mondanám azt, hogy a kliensük vagyok mindössze a lebuktatásért teszem. Ez mind és jó és lényegében szeretem is csinálni vagyis szerettem csinálni, míg legjobb barátom- aki furcsa mód lány- be nem állt e szépen szólva is kurvák sorába. Innentől kezdve lelkiismeret furdalás lepte el a testem egész lényét. Sosem tudta mi is vagyok igazából és ezáltal hiába nevezzük egymást legjobbnak nem is ismer. Mi van ha egyszer az egyik munkatársához megyek csak azért, hogy lebuktassam és ő meg fogja tudni, hogy mi is történt? Ez most úgy hangzik mintha szerelmes lennék belé pedig erről szó sincs mindössze ő az egyetlen nekem itt Las Vegasban, aki nem munkatárs vagy nem olyan akivel váltok pár szót és kész. Ő, aki mindent tud rólam, mert velem együtt ő is Londonból jött még anno Krisztus előtt. Ketten indultunk volna el az országúton ha nem lett volna repülő, ami elhoz. Ketten hagytuk volna el London városát, ha nem lettek volna még rajtunk kívül több százan a repülőn, de ennek ellenére mi voltunk az egyetlenek, akik nem tudták befogni a szájukat az út alatt, akik végig nevettek mindent és kiröhögtek mindenkit. Szép Love story lenne az már száz csak nem vonzódom hozzá és szerencsére ő sem hozzám.
Első hetünket egy hotelben töltöttük. ő pakolt, én meg jártam a különböző kaszinókat mindenféle nőnemű préda után kutatva. Minden éjjel más lányt vittem haza, míg nem fel nem fedeztem egy helyet, ahol több száz prosti dolgozik. Első pillanatban beálltam a kliensek sorába, de ez nem tartott sokáig, míg meg nem ismerkedtem egy jó kivágású úriemberrel, aki egy bizonyos Media csoport tagja, mikor elmondta nekem hogy ők végül is mit is csinálnak rögtön bele szerettem. Egy kis szex és utána még le is buktathatom a sok- sok prostituált hölgyeményt a nagy világ előtt, amitől boldog leszek, mivel nekem mindennél többet ér látni azt ha egy ember szenved. Beteges tulajdonság, de ez van és így kell engem szeretni.
Innentől kezdve az életem e körül forog és az sem érdekel hány embert taposok el ezzel a szakmával és kiknek okozok fájdalmat, ki csalódik bennem, mert ez a hivatásom. Ha megismersz eldöntöd hogyan tekintezs rám. Most jelenleg csak az a fontos számomra, hogy ő, akit legjobb barátomnak hívhatok ne csalódjon. Nagyot.
[You must be registered and logged in to see this link.]
All we know is... She's called The Stig.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Kennedy Gerkin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kennedy Gerkin   Kennedy Gerkin Icon_minitimeSzer. Feb. 20, 2013 6:29 pm

ELFOGADVA
Hát érdekes előtörténetet dobtál össze. Szex és szadizmus, ellentmondások. Kíváncsi leszek a játékaidra és arra mi lesz azzal a prosti legjobb baráttal ;D

Vissza az elejére Go down
 

Kennedy Gerkin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Kennedy & Lindsay
» Kennedy O'Keefe
» Kennedy O'Keefe

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-