KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
will you save me? - Edward & Rhys Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
will you save me? - Edward & Rhys Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
will you save me? - Edward & Rhys Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
will you save me? - Edward & Rhys Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
will you save me? - Edward & Rhys Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
will you save me? - Edward & Rhys Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
will you save me? - Edward & Rhys Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
will you save me? - Edward & Rhys Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
will you save me? - Edward & Rhys Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 will you save me? - Edward & Rhys

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


will you save me? - Edward & Rhys Empty
TémanyitásTárgy: will you save me? - Edward & Rhys   will you save me? - Edward & Rhys Icon_minitimePént. Jún. 13, 2014 11:10 pm

Ez is ugyanolyan átlagos estének indult, mint a többi. Elegáns estély, kristálypoharak, pezsgő és drága ételek, szmokingos alakok, gyönyörű nők szebbnél szebb estélyi ruhákban, bézs- és aranyszínű díszítések a falakon. A kliensem elegáns üzletember, rendelésre készített szmokingja második bőrként simul tökéletes testére, meg is dicsérem, amikor senki sem figyel ránk. Kissé félénken, félszegen álldogálok mellette az egész estély alatt, csak akkor szólok, ha kérdeznek, vagy ha tényleg valami hasznosat tudok hozzátenni az adott témához, de a közgazdaság semmi esetre sem az én világom, így nagyrészt csak hallgatok és mosolygok, mikor néha lopva hozzám ér. Pillantása rajtam függ, a poharam mögül pillantok rá, majd lesütöm a szemeim és megízlelem a drága pezsgőt, amivel kínál. Látom rajta, hogy meg van elégedve velem; nem csacsogok, mint a piacon a kofák, nem nagyzolok, csupán szép kiegészítése vagyok az estéjének, valahogy úgy, mint a hölgyeknek a kristályokkal díszített nyakék vagy az arany fülbevaló. Csupán dísz, játékszer vagyok számára, mégis úgy néz rám, mintha valami több lennék, mint az egyik ismert galéria igazgatójának számára a felesége - a partner, a társ, valami több, mint csak öleb néhány órára, csak mert a társaságban nem illik egyedül megjelenni. Akkor még nem sejtettem, sőt, legmerészebb rémálmaimban sem hittem volna, hogy ez a kegyes, kedves, társasági ember mit fog majd tenni pár órával később, mikor a fizetségemért mentem a lakására. Az előző néhány alkalommal is így volt - pontban tizenkét perccel éjfél előtt távoztunk, aztán a lakására mentünk, ahol egy egyszerű, fekete borítékban megkaptam a megígért pénzem, aztán mehettem utamra, miután biztosítottam, hogy a legközelebbi alkalommal is csak egy hívásába kerül engem megtalálni. Ma éjjel is erre vártam, hogy majd enged elmenni, de a zárban nem volt benne a kulcs, és az ajtó sem nyílt ki, mikor lenyomtam a kilincset. Megtettem egyszer, kétszer, ötször, és hogy őszinte legyek, egyből pánikba estem. Bár sosem tartottam magam gyávának, de a szívem most egyből felszökött a torkomba és ott vert idegesen, a tenyerem pedig izzadt, mint minden alkalommal, amikor valamitől rettegtem... Pedig ilyen ritkán volt.  Engem akart. Láttam a pillantásán, egy pillanatra az őrület tükröződött benne, a birtoklási vágy, de én nem akartam, nem így, nem most, és amikor jéghideg tenyere az arcomra simult, úgy rezzentem össze, mintha csak megégetett volna. Reszkettem az érintésétől, de egyáltalán nem az élvezettől, hanem a félelemtől, a tehetetlen pániktól, ami fojtogatta a torkomat, és lebénultam, amikor elkezdett vetkőztetni. Nem volt erőm tiltakozni, nem, nem, NEM! Undorodtam tőle, és üvölteni volt kedvem, mikor a hálószoba felé húzott-lökdösött, mert nem voltam, nem vagyok holmi ribanc, de túl gyenge voltam ahhoz, hogy tiltakozzak. A naiv, paralizáló pánik fagyos karmai a torkomra szorultak, nehezen vettem levegőt, és csak hevertem az ágyon, miközben ő letépte rólam a ruháimat, majd félredobálta őket a földre, cafatokban, darabokban, megtépve. Érintése égette a bőrömet, le akartam őt lökni magamról, az arcába üvölteni, hogy hagyjon békén, mert nem épp így akarom tölteni az estém hátralévő részét, de mit tehettem ellene? Még magamhoz mérten is aprócska vagyok és törékeny, mit tehetnék akkor egy fénykorát élő férfival, aki a hét minden második napján meglátogatja az edzőtermet?  Nem voltam felkészülve rá, semmilyen téren - torkomból fájdalmas nyikkanás szakadt fel, minden izmom összerándult, mikor az éles fájdalom végigsöpört a gerincem mentén, fogaim pedig az alsó ajkamba vágtam, hogy ne üvöltsek fel minden alkalommal, mikor csípőmbe markolt és durván hatolt belém, nem törődve azzal, hogy könnyezem, hogy felharapott ajkamból vékony csíkban csordogál lefelé a vér, majd mikor kielégítette vágyait, ott hagyott mint egy olcsó kurvát. Nem mertem megmozdulni egészen addig, míg léptei el nem halkultak a fürdőszobában és nem kattant utána a zár; akkor is csak a plafont bámultam egy ideig, törölgetve a könnycseppeket az arcomról és próbálva ignorálni azt az átfogó fájdalmat, ami az egész testemet birtokába vette. A tőlem telhető leggyorsabban öltöztem fel, hanyagul kapkodva magamra a ruháimat, majd remegő kezekkel kezdtem átkutatni az ő zsebeit is, majd a fiókokat, a kulcs után kutatva. Mikor rátaláltam, eszembe sem jutott bármit is elvinni; a boríték, amiben a fizetségem volt, ott hevert a kredencen az előszobában, de nem nyúltam utána. Csupán a zárat nyitottam ki, majd vakon elindultam a semmiségbe magam elé, a város utcáin keresztül. Úgy éreztem magam, mint a rongybaba, akit megaláztak, a földbe tiportak, elvették az összes emberségét... Mocskosnak éreztem magam, mert ő hozzám ért, egy ócska ribancnak, fölösleges tehernek a világ hátán. Bár korábban egész jól éreztem magam, most megint undorodtam a saját, meggyötört testemtől, a hegekkel borított alkaromtól és a mai éjszakától, annak ellenére, hogy mindketten tudtuk, részben talán én is provokáltam őt. De tudta, hogy ez nem így működik, miért... Kósza gondolatmenetemből az autók fülsértő tülkölése ránt ki, mikor előzetes körülnézés nélkül lépek ki az úttestre, majd valaki hátraránt és valami kiabál. Ködös pillantásomat emelem rá, majd kitépem karom a szorításából és tovább indulok, bár magam sem tudom, hova megyek.


Vegasban az utcák sosem üresek. Minduntalan nekimegyek valakinek, amire csak ferde pillantásokkal válaszolnak a delikvensek, vagy egyáltalán. Vakon szlalomozok a tömegben, rá akarok gyújtani, de akárkire nézek rá, csak gyilkos, vörös pillantásokat látok és árnyakat. Ott vannak mindenhol, engem néznek, karmos mancsaik pedig lyukakat tépnek a tüdőmbe, ahogy a város utcájának mocskos levegőjét beszívom megviselt tüdőmbe. Meg akarok halni. Egyedül akarok lenni, de mindenhol tömegek vannak és pillantásuk a lelkembe vág, és egy idő után már csak rohanok, rohanok a semmibe, utcán balra, sikátorban jobbra, nekimegyek valakinek, rám kiabál, ignorálom. Tökéletes akarnék lenni, de nem tudok, NEM ÍGY, hogy mocskosnak érzem magam, és újfent csak kárt akarok tenni magamban, de mintha csak az univerzum is ellenem lenne, minden dolgom annak a szörnyetegnek a lakásán maradt - talán csak a telefonomat leszámítva, amit a nadrágom zsebébe süllyesztettem, mielőtt távoztam volna. Annyira fel akartam hívni valakit, hogy befogadjon egy éjszakára, segítsen megszabadulni ettől a tehertől, vagy csak engedjen meghúzódni pár órára, de tudtam, hogy nincsen senkim, és... Állj.  Van valaki. Bár tényleg nem kéne rá gondolnom, de mégis ott van.  Edward.  Azt mondta, bármikor felhívhatom, miért ne tehetném meg ezt most?  Őrültség. Ráadásul tudni fogja majd, meghallja a hangomon, hogy sírtam. Sőt, igazából még most is könnyezem, összemosódnak a szemem előtt a neonok villódzó fényei, a tömegek, és amikor újfent nekimegyek valakinek, úgy döntök, nem megyek tovább.  Tőlem balra lépcső, arra veszem az irányt, majd felkapaszkodva a fokok legtetejére leülök az ajtó elé és homlokom a tömény fának támasztom. Fájdalom számomra az ülés, ujjaim is görcsbe rándulnak, mielőtt felüvöltenék, majd néhányszor, egyenletes ütemben öklöm az ajtónak ütközik, nem is tudva, kinek az ajtaján kopogtatok. Fehér ingem gyűrött ujjával törlöm le a könnyeimet újra és újra, összekuporodva az ajtó tövében és reszketek. Undorodom magamtól, engedjetek meghalni!
don't you hurt me again
Edward
[You must be registered and logged in to see this link.]
lesz ez még jobb is, csak várd ki
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


will you save me? - Edward & Rhys Empty
TémanyitásTárgy: Re: will you save me? - Edward & Rhys   will you save me? - Edward & Rhys Icon_minitimeHétf. Jún. 16, 2014 11:56 am



every demon wants its pound of flesh,
But I like to keep some things to myself I like to keep my issues drawn It's always darkest before the dawn And I've been a fool and I've been blind I can never leave the past behind I can see no way, I can see no way I'm always dragging that horse around And I am done with my graceless heart So tonight I'm gonna cut it out and then restart And I'm damned if I do and I'm damned if I don't So here's to drinks in the dark at the end of my road And I'm ready to suffer and I'm ready to hope It's a shot in the dark aimed right at my throat 'Cause looking for heaven, found the devil in me Looking for heaven, found the devil in me-----------------------------------------
   
[You must be registered and logged in to see this image.]

Végtelen csendbe burkolózott az irodám, miután az utolsó páciensem is távozott. Az asztali lámpa füstös fényében hosszúra nyúltak a tárgyak, fekete, karcsú árnyak nyaltak végig a papírhalmokon.  Órák teltek el, mégsem vagyok képes letenni az ujjaim között rugózó tollat, nem merem félretolni a könyveket, sem fiókom mélyére rejteni a jelentést, hazamenni, letusolni, befeküdni az ágyba, és egészen úgy tenni, mintha a mellettem fekvő nő hozzám tartozna. Szemüvegem kissé feljebb tolom, szemhéjaim körül forró, vörös fájdalom terebélyesedik, a betűk összefolynak lassan, a világ egyetlen, hatalmas pacává változik, és többé nem tudom, hogyan lehetne hazamenni. Hogyan lehetne itt hagyni saját, fehér lapokra, macskakörmölésbe hajló szavakkal írt észrevételeimet. Órákkal ezelőtt kiürült kávésbögrém az asztal széléről figyel, és amíg ujjaimmal végig nem masszírozok az orrnyergem mentén, észre sem veszem, milyen száraz a szám, milyen forrón lüktető a nyelvem. Utoljára tíz óra körül pillantottam az órára, azt is futólag, két könyv kicserélése között. Hosszú bekezdések villódznak lehunyt szemhéjaim belsején, narancsos foltokba ágyazott leírások, lábjegyzetek, félkövérrel kiemelt, dőlttel nyomatékosított szavak. Kitapogatom a zsebemben pihenő telefont, a kijelző természetellenes fényétől hunyorítanom kell, szempilláim sűrűjén keresztül megjelenik néhány fehér hasadásnak tűnő szám. Negyed kettő.
Pillantásom végigsöpör az utolsó szavakon, a töltőtoll néhány tintapacát hagyott maga után, a lap teteje beszámozva, felülre, a bal sarokba felvéstem a nevét is, mintha össze tudnám keverni más lapokkal. Nem, ez bizonyíték. Bizonyíték arra, hogy nem figyelek rá jobban, hogy számoznom kell a lapokat, felvésnem a nevét, nehogy összekeverjem mással. Személytelen. Mutatóujjam leheletnyire megérinti a nevet, végigszalad az R betűn, átsiklik a H-ra, az ipszilon alsó hurkát kétszer is bejárja, majd továbbmozdul az S felé.
Nem, egyáltalán nem olyan, mint a többiek. Mint a férfi, aki hat órára érkezett, az antidepresszánsokat édesítőként keveri a teájába, azt hiszi, barátok vagyunk, úgy mesél az életéről, mintha a részese lennék. Vagy aki előtte öt órára érkezett, nimfomániás, letapogatható apakomplexussal, néhány hete diagnosztizálták nála a HIV pozitívságot, azóta mégis együtt volt legalább egy tucatnyi férfival védekezés nélkül. Vagy előtte a négy órás, az anyja nyakán élő, negyvenhárom éves, antiszociális férfi, aki madarak preparálásával foglalkozik magányos óráiban, és étkezési zavarokkal küzd. Vagy előtte a három órás, a tizenhat éves alkoholista, akit gyerekkorában négy éven keresztül molesztáltak, és aki azóta is a férfira hasonlító, magánál húsz évvel idősebb, lehetőleg nős férfiakban találja meg a boldogságot – és a szenvedést, arra kell az olcsó szesz.Szétmálló életformák, arc nélküli, recepttől nehéz lelkű emberek. Váltják egymást. Az én agyam már nem is vált, elsuhanó tehervonatok.
De Ő… Ő egészen más; kétségbeesetten csapkodó madár, vicsorgó farkas, egymásba olvadó állatiasság és védtelenség, valami olyan borzasztó létképtelenség elegye, amit nem tud kordában tartani néhány pirula, nem szedálja az igazság, nem oldozza fel a segítségnyújtás. Koponyám belső falán végigkaristol törékeny madárcsontjainak reccsenése, magam előtt látom a bordák mögé behúzódó hasat, a hústalan, vékony csuklót, a kézfején futó, halovány-kék ereket, a karján végigszaladó remegést, a megfeszülő inakat és izmokat. Harag, dac. Tenyerem erősen nyomul borostás államnak, onnan továbbcsúszik a bőrre tapadva, kegyetlen, kínzó nyomással a nyakszirtemig, és rámarkol a vaskos izomkötegre. Nem szabad, olvad szét bennem a gondolat, nem szabad, egyáltalán nem szabad. Sem rá gondolni, sem nem rá gondolni. Kezeimből kirázom a fáradtságot, és újból a toll felé nyúlok. Nem szabad, egyszerűen nem szabad.
2010-2012 között Tianeptinum natricum kezelést kapott, 2012-2013 között a mellékhatások tartós jelentkezése miatt Maprotilini hydrochloridum. A beteg ezután elutasította az antidepresszánsok szedését.
A pontnál megakad a töltőtoll, a tintapaca először aprónak tűnik, aztán terebélyesedni kezd, eléri az utolsó betűket, eléri a felette lévő sort is. Hazudni… Nem, nem szabad. Nem hazudni… Nem, nem lehet. Fogaim mélyen az alsó, cserepes ajkamba vésődnek.
Halk puffanás szakítja át az irodára telepedő, mélytengeri csendet, a hosszúra nyúló árnyak belerezzennek, szemüvegem ügyetlenül tolom feljebb orrnyergemen, mielőtt leesne. Bal szemöldököm magasra szökken, újfent a telefon kijelzőjére pillantok. Fél kettő. A folyosóról mindenki rég hazament, valamikor hét óra után nézett be hozzám Noland, csak futólag, meg se szólalt, nem is tudom, mondhattunk-e volna egymásnak bármit. Rhys nevéhez illesztem a töltőtollat, pontosan, precízen. Erőtlen kopogások követik a halk puffanást. Fék kettő múlt egy perccel. Nehezen, összeszorult mellkassal emelkedem fel a székemből, és gyorsan végigpörgetem magamban az elmúlt napok eseményeit. Kik jártak itt, kik ellenkeztek velem, kik kértek más gyógyszert, kiket nem sikerült meggyőznöm valamiről, kik kérvényeztek másik pszichiátert. Üres, minden üres, az elmúlt másfél hét gyanús eseménytelenségben telt.
Ujjaim bizonytalanul csúsznak a kilincsre, a tenyerem nyirkos, a fejem lüktet, minden gondolatom a félelem köré összpontosul. Pillantásom visszasiklik vállam felett a papírhalomra. Ha valami mégis történne velem, akkor… Az ajtó nyílik, már nem tudom, honnan sikerült erőt gyűjtenem ahhoz, hogy lenyomjam a kilincset, de nyikorgásmentesen, lassan siklik felém, és mögötte feltűnik az ismerős, apró, madárcsontú, törött test is a hozzá tartozó sötét hajtincsekkel és hóka bőrrel. A mellkasom görcsösen összerándul, egy halk sóhaj – a megkönnyebbülésé és aggodalomé egyszerre – szökik ki belőlem.
- Rhys…? – Már nem is emlékszem, mikor csorgott le a neve ilyen könnyedén, ilyen édesen az ajkaimról. Írni más, írni egészen más. Gondolkodás nélkül mellé guggolok, ujjaimmal az álla alá nyúlok, felfelé fordítom az arcát, hogy jól láthassam. Nedvesen csillog még a pillantása is. – Nem kellene itt lenned, te… nem lenne szabad, nem, amíg… - Lopva körülpillantok a folyosón, hangtalan sötétség ölel körbe minket minden oldalról. – Gyere… - Gondolkodás nélkül átölelem a derekát, hogy felsegítsem.


865 szó az én imádott páciensemnek, mindez Ben Howard Video Games feldolgozására íródott.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


will you save me? - Edward & Rhys Empty
TémanyitásTárgy: Re: will you save me? - Edward & Rhys   will you save me? - Edward & Rhys Icon_minitimeHétf. Jún. 16, 2014 2:55 pm

Nem emlékszem, mikor távoztam abból a pokolból és hogyan tettem meg azt a távolságot, ami ide hozott erre az üres, kietlen folyosóra. Nem emlékszem, mikor értem ide, de tudom, hogy éjszaka van, sötét és csendes, és lehet, hogy teljesen fölöslegesen ülök itt. Valahogy minden olyan ködös, ahogy felnézek a semmibe. Zihálok. Az arcom égetik a könnyek.
Keze gyakorlottan siklik le a gerincem mentén, ujjai a csípőmbe marnak, felnyüsszenek. Szemeim összeszorítom, reménykedve abban, hogy ez csak egy rossz álom és amikor felébredek, már nem leszek itt, de hatalmasat tévedek; újabb fájdalomhullám söpör végig a testemen, mikor belém hatol, és én elveszem, üvöltenék, de nem tudok, tiltakozni nincs erőm.
Vállaim megremegnek az elfojtott sírástól, a hideg a csontomig hatol, bár tudom, odakint az időjárás több, mint forró és élvezetes. Hogy lehet, hogy egy éjszaka ennyi mindent megváltoztat egy emberben? A gondolatok vadul cikáznak a fejemben, hogy utána kínhalált haljanak a felvillanó emlékfoszlányok között. Homlokom az általam már olyan jól ismert ajtónak támasztom, kezem pedig holdkóros mozdulattal emelem fel, hogy bekopogjak, egyszer, kétszer, ötször, bár nem igazán várok választ; hiszen ki töltené az éjszakát az irodájában, amikor otthon várják? Gyomrom összerándul erre a gondolatra, belekarmolok az ajtó tömény fájába, repedezett körmeim törnek, érzem, mintha csak a betont kaparnám, hogy kiszabadulhassak ebből a szarkofágból, ami a testem.
Nem lenne szabad itt lennem. Jelenlétem megszeg minden írott és íratlan szabályt, nem csak az övéit, de az enyémeket és az árvaházét is, és az összes emberi normát áthágom, amikor nem menekülök el, mikor nyílik az ajtó. A fal hidegen simul a hátamhoz, ahogy nekidőlök, hogy akadályok nélkül nézhessek fel Rá, kinek ajkain varázsige a nevem, és mikor feltűnik mellettem, könnyektől csillogó tekintetem rá emelem, bár inkább a semmibe nézek a feje mellett, mint rá. Nem kéne, hogy ilyen állapotban lásson, szégyellem is magam ezért, de nem tudok, nem akarok menekülni.
Látott már szörnyű állapotban, de vajon fel fog tűnni neki, hogy most sokkal rosszabb? Hogy ajkaim véresre haraptam, hogy alig állok a lábaimon? Elfordítom a tekintetem, nehogy kiolvassa belőle a megaláztatást, amit átéltem. Ha valaki jobban ismer engem, mint én saját magamat, akkor az biztosan ő lesz, akkor miért akarok titkolózni előtte? Nem pont azért jöttem hozzá, mert segítségre van szükségem?
- Edward... - Neve elhaló suttogás ajkaimon, magyarázkodni akarok, de a hangom elcsuklik, torkomon akadnak a szavak. Képtelen vagyok kimondani, hogy megerőszakoltak, nem tudom, nem akarom ezt elfogadni, és azt sem akarom, hogy Ő hozzám érjen, nehogy összemocskolja magát az én bűnömmel. El akarom tolni magamtól a kezét, de végül csak belé kapaszkodom, hogy egyáltalán fel tudjak állni. Gyenge vagyok, mint a harmat, haldoklom, vajon látja? Homlokomra égette bélyegét a szégyen, a pokol fattyának fognyomával a nyakamon jelölt meg; ott harapott belém, amikor elélvezett, mélyen bennem, és az a hely éget a legjobban, tompán lüktet, és ha tehetném, puszta kézzel tépném le a bőröm, hátha így megtisztulnék. Égess el, kínozz meg, ments meg!
Rémült macska módjára simulok Edwardhoz, karom tétován kulcsolva a nyakába, de a pillantásom a földbe szegezem. Pár perc és jobban leszek, mondom magamnak, aztán el kell tűnnöm, mielőtt bajba keverem őt és magamat is. Mégis, miért olyan nehéz ezt megtenni?
don't you hurt me again
Edward
[You must be registered and logged in to see this link.]
inspirál az iskola XD
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


will you save me? - Edward & Rhys Empty
TémanyitásTárgy: Re: will you save me? - Edward & Rhys   will you save me? - Edward & Rhys Icon_minitimeSzer. Jún. 18, 2014 10:25 pm



every demon wants its pound of flesh,
But I like to keep some things to myself I like to keep my issues drawn It's always darkest before the dawn And I've been a fool and I've been blind I can never leave the past behind I can see no way, I can see no way I'm always dragging that horse around And I am done with my graceless heart So tonight I'm gonna cut it out and then restart And I'm damned if I do and I'm damned if I don't So here's to drinks in the dark at the end of my road And I'm ready to suffer and I'm ready to hope It's a shot in the dark aimed right at my throat 'Cause looking for heaven, found the devil in me Looking for heaven, found the devil in me-----------------------------------------
   
[You must be registered and logged in to see this image.]

Éles szilánkokká zúzódik körülöttem a valóság, mutatóujjam lepkeszárny-finoman érinti csupán bőrét, mégis úgy érzem, megbillogoztak, süt, éget, mar a húsra tekeredő erekben lüktető vér, olyan nagyon forró, én pedig olyan iszonyatosan gyenge vagyok. Nem lenne szabad. Sem itt lennie, sem engednem, hogy tekintetünk egymásba vágjon egy pillanatra, a hatalmas, könnycseppektől csillogó szem írisze koponyám belső falán karistol végig, körülöleli végtelenül mély, sötét pupilláit, egy világ elférne benne, talán én is onnan másztam ki, talán nem is létezem, csupán egy kisülni vágyó elme tompa kísértete vagyok, néhány rosszul csatlakozó sejt, hibás atomok kollidálása, elkínzott emlékképek torz mása a tudatalatti ezüstös fonalain megtapadva. Összetört. Ha a csontjait a kezembe venném, darabok peregnének a padlóra, de Ő mindig össze van törve, minden csontja, minden gondolata, a lénye maga olyan, mintha egy szépen megkomponált műalkotás lenne a megcsonkítottságról.
Vonásai szétmállanak gondolatai súlya alatt, szinte látom, hogyan halványul el benne valami, valami rettentően fontos, amit szeretne megfogalmazni, és talán a gondolat, ami kiforr benne, el is jut a mellkasáig, végigszalad a torkán, látom levegőt venni, látom az ádámcsutkáját mozdulni, de képtelen kimondani, valami görcs visszanyom belé mindent, és a vonásokat átitató gyötrelem elharapott kínba halványul. Hiába keresem a tekintetét, nem találom sehol, a plafonra fordul, majd a padlóra, zsibbadtan követem pillantásommal, végig az ajtófélfa és a festékillesztések mentén, hátha véletlenül újra összeakadunk, és megint nyerek egy fél pillanatot, amíg elmerülhetek benne. Megmártózni. Szétbomlani a létezésében.
De mi történhetett vele? Keresett már telefonon az éjszaka közepén, néha szétcsúszó gondolatokkal, a nyelve összeakadt, a szavak nehezen jöttek, és jelentésük sem volt, máskor összefüggő rezignáltságban mesélt, majd kattant, mint amikor a pisztolyt élesítik, és a kattanást süvítő tombolás követte, Ő volt a golyó, és saját magát eresztette elméje legsötétebb bugyraiba. A lelke rángatózott. Most sima, mint az állóvíz, sehol egy hullám, sehol egy cseppnyi harag. A tehetetlenség ismeretlen érzése feszíti mellkasomat. Megkapaszkodik bennem, és érzem, hogy a vékony jég, amin táncoltunk, megreped alattunk, jéghideg víz ömlik szét a lábam alatt. Jeges villámok futkosnak gerincem mentén, mert nem lenne szabad, nem lehetséges, el kellene mennie, le kéne ráznom róla a ráerőltetett érintést, de milyen hidegek az ujjai, milyen ragaszkodónak marnak belém, mintha a világon nem létezne senki, csak én tudnám megmenteni Őt. De miért? Miért kell megmenteni?
Mielőtt azonban kinyithatnám a számat, megrezzen érintésem alatt, és vékony, törékeny testével felém lendül. Képtelen vagyok mozdulni, forró teste erővel csapódik hozzám, illata szétrobban a levegőbe, hirtelen minden félhomályba nyúló vonal élessé válik, és karommal sután ölelem magamhoz elkínzott testét. Lüktet alattam, apró szíve rebben, bordáimon érzem dobolni; a karjai felnyúlnak egészen a nyakamig, arcom tehetetlenül hull a vállára, orromat az öltöny anyagába fúrom, és mélyen belélegzem az illatát. És valami mást is. Valami szúrós, kellemetlen szagot, valami idegent, valami furcsát.
- Minden rendben van – suttogom puha hajtincsei közé. – Minden rendben van. – Pillantásom még egyszer végigszalad a folyosón, mely konok hallgatása burkolózva néz vissza rám. Sehol egy lélek. Kissé megemelem a testét, már két kézzel ölelem a derekát, hozzám ragasztották, belém olvad, képtelen vagyok elengedni. Néhány lépést teszünk, az iroda ajtaja hangosan csapódik, és ketten maradunk felütött könyveim és szanaszét heverő jegyzeteim között. A falon álló óra halkan üti a másodperceket. – Shhh… - Ujjaimmal a hajtincsei közé túrok, lágyan simítom le őket. – Minden a lehető legnagyobb rendben van.
Hazudsz, hazudsz, Edward.



539 szó az én imádott páciensemnek, mindez a háttérben szóló meccsre íródott.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


will you save me? - Edward & Rhys Empty
TémanyitásTárgy: Re: will you save me? - Edward & Rhys   will you save me? - Edward & Rhys Icon_minitimeSzer. Jún. 18, 2014 11:38 pm

Karjaiba hullok, mint a gyenge, őszi falevél, ujjaim görcsösen markolják az ingét a hátán, félek, hogy összevérezem azt agyonkínzott ujjaimmal, töredezett körmeimmel feltépem a drága anyagot. Mégis, karjaim nyakába vetem, elveszek benne, hozzá simulok, bár tudom, nem lenne szabad, soha. Szívem vadul zakatol, kiszakadna mellkasomból, ha bordáim nem tartanák helyén; mint a kalitkájában vergődő, sebzett madár, ami szabadulni szeretne, de nem tud repülni, és saját vérébe fagy lassan. Tekintetem is rá emelem, egyetlen röpke pillanatra, pillantásom az övét keresi, hogy újra erőt merítsek belőle, de a konfrontáció már sosem történik meg.
Annyira el akarom neki mondani. Hiszen tudom, bízhatok benne, nem enged elveszni, nem enged összetörni újra, de egy hang nem jön ki a torkomon. Képtelen vagyok kimondani az igazságot, ami a torkomra ég, fagyos ujjaival próbálja összeroppantani a légcsövem, mikor újfent felzokogok, arcom Edward mellkasához rejtve. Nem akarom, hogy rám nézzen most, el akarok bújni, de nem tudom őt elengedni, nem akarom.
- Nem, semmi sincs rendben! Semmi! - Tehetetlenül zokogok, könnyeim ingének anyagára hullanak, szégyenemben ég az arcom, érzem, ahogy fülig vörösödök. Az ajtó csapódására is összerezzenek, rossz emlékeket idéz bennem. Közelebb bújok, már ha ez még lehetséges, testem övéhez simul, bár minden idegszálam megfeszül, valami hang pedig mélyen bennem azt üvölti, el kéne húzódnom, mielőtt megégetem magam, vagy ami még rosszabb, Őt.
Ő is pont így ért hozzám. Pont így ölelt az este folyamán, karjai gyengéden simultak karcsú, törékeny derekamra, óvatosan cirógatta a kötést a derekamon, ami a friss hegeket takarta. Cigarettáját ajkaimhoz közelítette, beleszívtam, apró csókot leheltem ujjaira. Megesett, hogy kacérkodtam a kliensekkel, de a szerződésemben benne volt: semmi szex. Mindent a szemnek, semmit a kéznek. Hazugságokon alapult az is, hamis személyi igazolványon és egy naiv fiúcska vágyálmain, hogy gazdag legyen és kitörjön abból a sufniból, amibe bekategorizálták.
Igen, ő is ugyanígy érintett. Őt is ugyanígy öleltem, mikor szája sarkába leheltem az aprócska csókot, amit üdvözlésnek szántam. Akkor is ugyanígy kezdődött minden.

Fejembe őrjítő fájdalom hatol, mint derült égből a villámcsapás, karjaim erőtlenül hullanak a testem mellé, mikor ujjai hajamba simítanak, egy pillanatra elveszek, aztán újabb emlékképek villannak be.
Fejem hátrarántja, felsikoltok, fáj. Durva velem, egyre rosszabb lesz csak, nehezen kapok levegőt, könnyeim már átitatták a párnát. Érzem a vér szagát. Fáj ott, ahol ujjai a hegeimbe martak. Meg akarok halni.
Olyan hirtelen szakadok ki Edward öleléséből, hogy nincs időm felkészíteni a testem rá, megtántorodok, hátam a falnak ütközik, le is csúszok a tövébe, de mikor térdeim próbálnám egészen az állam alá húzni, csak fájdalmasan felvinnyogok. Mindenem fáj. Meg akarok fürdeni, lemosni magamról ezt a mocskot, amit az a pokolfajzat rajtam hagyott.
- Ne... ne hazudj, semmi nincs... rendben.... sosem fog... fogom tudni... le-lemosni magamról... azt a mocskot... - Újabb sírógörcs kap el, arcom a tenyerembe temetem, vállaim megremegnek. Egyszerre akarok innen elmenekülni, messze, kárt tenni magamban, meghalni, de élni is, és bár undorom a gondolatától is annak, hogy bárki újra hozzám érjen, legszívesebben megint Edward karjaiba vetném magam, mert ott legalább egy pillanatra azt éreztem, biztonságban vagyok. Nem értem már magamat, nem értek már semmit.
don't you hurt me again
Edward
[You must be registered and logged in to see this link.]
sajnálom a minőséget ő.ő
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



will you save me? - Edward & Rhys Empty
TémanyitásTárgy: Re: will you save me? - Edward & Rhys   will you save me? - Edward & Rhys Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

will you save me? - Edward & Rhys

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» bérénice | edward
» PHANTOMHIVE, rhys ivory
» Edward & Summer
» Edward & Lorainne
» Bérénice&Edward

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-