KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Noah ❤ Sera - please don't leave me Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Noah ❤ Sera - please don't leave me Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Noah ❤ Sera - please don't leave me Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Noah ❤ Sera - please don't leave me Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Noah ❤ Sera - please don't leave me Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Noah ❤ Sera - please don't leave me Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Noah ❤ Sera - please don't leave me Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Noah ❤ Sera - please don't leave me Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Noah ❤ Sera - please don't leave me Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Noah ❤ Sera - please don't leave me

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Noah ❤ Sera - please don't leave me Empty
TémanyitásTárgy: Noah ❤ Sera - please don't leave me   Noah ❤ Sera - please don't leave me Icon_minitimeSzer. Feb. 20, 2013 8:53 pm

'cause you make my heart race
Nem, ez nem lehet. Ez képtelenség. Biztos rossz ez a vacak. Vettem még egyet, azt is ki kell próbálnom. Igen, már selejtes volt, amikor a boltokba került. Ezzel a tudattal vágtattam át az apró lakáson át, hogy a szobámba lévő táskából kivegyek egy másik terhességi tesztet. Indulattal telve téptem fel a dobozt és léptem be a mosdóba. Magamba döntöttem 1 liter narancslevet, gyakorlatilag 10 percenként pisilni járok, most az idegességtől mégsem tudok. Itt ülök és próbálok kisajtolni magamból valamennyit, hogy megbizonyosodjak arról, nem vagyok terhes. El kell terelnem a gondolataimat és amint másra terelődik a figyelmem, máris meg van az, amire vártam. Idegesen fektettem le a ketyerét a mosdó sarkára és leültem az ágyamra. Teljes rálátást kaptam az időzített bombára. Lehetetlen az egész. Noah gondosan ügyel a védekezésre, orvoshoz is elvitt, fogamzásgátlót vett nekem és… uramisten!
Villámcsapásként ért a felismerés, hogy napok óta nem is hallottam a tablettákról. Arról sincs fogalmam, hova raktam őket. Noah megöl, elevenen megnyúz. Már előre látom, hogy a kapcsolatunk, ami tele van hullámvölgyekkel, most végleg lent ragad a mélyben. Nem akarom én ezt. Azt akarom, hogy minden folyjon a régi mederben. Nem állok készen egy babára. Arra meg pláne nem, hogy elálljak és közöljem vele. Ismerem már annyira, hogy tudjam, semmi jó nem származna abból, ha elmondanám. Túlságosan fiatalok vagyunk egy gyerekhez. Kurva vagyok, egy gyerek szent, csak a kiváltságosok kaphatják meg őket. Én nem tartozom közéjük. Noah biztos arra kérne, vetessem el, de ahhoz túlságosan önző vagyok. Semmim sincs, amivel magamhoz láncolhatnám. Beleszerettem, ezt nem tagadhatom magam előtt, de előtte elég sokáig eltitkolhatom. Hiszen ezt teszem most is. Eleget teszek perverz kéréseinek, fejet hajtok utasításai és parancsai felett, mint egy alávetett fél. De nem rejthetem el előle az igazságot arról, mi növekszik a pocakomban. Idővel szemet fog szúrni neki. Túl okos Ő, azonnal rájönne, amint visszautasítom a durva és erőszakos próbálkozásait. Alkoholt sem ihatnék, pedig néha a szesz segít feloldódnom társaságában. Szeszélyes, hangulata az egyik percről a másikra változik. Nehéz lépést tartanom vele, mégis szeretem. És bár tudom, hogy ennek a kapcsolatnak nincs jövője, mégis reménykedem.
Tenyeremmel finoman simítottam végig puha, kötött pulóveremen, épp a hasamon. Képes lennék elvetetni? Nem, határozottan nem. És nem csak azért, mert félig Őt látnám benne, hanem magam miatt sem. Nem vagyok szörnyeteg.
A faliórára pillantottam. Itt az ideje, hogy szembesüljek a hibánkkal. Lassú, kimért léptekkel mentem a mosdóba, de bőven elég volt a küszöbig mennem, onnan is láttam az eredményt. Két vastag, kék csík adta tudtomra, hogy Noah Holloway utóda bizony megfogant. Nem tudtam hirtelen, sírjak e vagy nevessek. A markomba fogtam a tesztet és az ágyamon nyugvó táska egyik zsebébe csúsztattam. Noah arra kért, pakoljak össze mindent, amire szükségem van egy utazáshoz. Én megtettem, szófogadó lányként és most ott vár az ágyamon a bizonyítékkal együtt.
Az óra hangosan kattant. Összerezzentem hangjától és csak most vettem észre, hogy isten tudja mennyi ideig nem vettem levegőt. Belebújtam a cipőmben - abba a cipőbe, amit először kaptam tőle – és karomra akasztottam a táskát. Vettem egy mély levegőt és kiléptem apró lakásomból. Gondosan bezártam és lebaktattam a lépcsőn.
A szél alábbhagyott a reggeli vihar óta, a felhők felszakadoztak és előbukkant a nap is, ami most arcomat cirógatta. A ház előtt már ott parkolt a koromfekete Audi s8-as. A szívem ugrott egyet, vadul dörömbölt a fülemben, a levegőt is szaporábban vettem. A sofőr mosolyogva lépett elém, kinyitotta az ajtót, de mielőtt beülhettem volna, még elvette a csomagot és miután az ajtó hangosan csattant és a táskám is eltűnt a csomagtartóban, a motor dorombolni kezdett. Félve helyezkedtem el az ülésen és ahogy felpillantottam, ott ült Ő, a maga teljes valójában és izzott a levegő. Egyszerű, szürke öltönyt viselt, kigombolt inge láttán lüktetni kezdett a lábam köze, de összeszorítottam combjaimat és mosolyt varázsoltam az arcomra. Igézően kék szemei mintha a lelkembe láttak volna, teljesen megbabonázott. Ajkam résnyire nyílt, mély levegőt vettem.
-Szia. – Köszöntem félénken, ajkamba harapva. Agyamban számtalan ötlet és pillanat futott végig, hogyan és miként közöljem vele azt a tényt, hogy 9 hónap múlva apa lesz.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Noah ❤ Sera - please don't leave me Empty
TémanyitásTárgy: Re: Noah ❤ Sera - please don't leave me   Noah ❤ Sera - please don't leave me Icon_minitimeCsüt. Feb. 21, 2013 7:11 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
trip to Paris...


Készen voltam. Megfürödtem, bepakoltam és megvacsoráztam. Útra készen álltam. A sporttáskám tömve olyan dolgokkal, amit az ember ilyen helyekre nem visz. Úgy értem, hogy egy céges rendezvényre ki visz sexkellékeket? Persze rajtam kívül, senki nem visz bilincset, ostort és egyéb finomságokat az év embere választásra. Persze már mind tudjuk, hogy ki lesz az idei év embere, hiszen az egész dolgot Franciaországban rendezik, és miért rendeznének ott egy ilyen eseményt, ha nem odavalósi a kitüntetett személy? Pierre Bejo akinek a hoteljeitől hemzseg fél Franciaország ahogy Európa is. Las Vegasba még nem jutott el a hotelja, de már eleget hallottam róla. Ha Európába megyek, mindig az ő szállodáiban szállok meg, és nem csak azért, mert Pierre nagyon jó barátom, hanem mert kedvelem a körülményeket, amit a luxushotelek nyújtanak. Ez az egész pedig megjátszott dolog, mindenki főleg a sajtó azt hiszi, hogy csak az esemény előtti napon tudjuk meg, hogy ki lett a választott ember, pedig nem. Már fél éve tudjuk, hogy Pierre lesz az, mindent neki kell megszerveznie, és mindennek franciásnak kell lennie, a beszédét pedig úgy kell írnia, mintha a „ nagy nap” előtt tudta volna meg. Pedig nem. Már azt is tudjuk, hogy a jövő évi év emberét Las Vegasból választják, így az ottani jelöltek, már megkapták az értesítőket, a leveleket, hogy mi alapján döntenek az év emberéről, mik az elvárt dolgok. Engem is jelöltek, mint a Holloway cég egyetlen örökösét, és bár nem az enyém még az egész kóceráj, röpke két év múlva az enyém lesz. Addig is megjelöltek engem, mint a fiút aki a legnagyobb hozomány örököse a világon. Persze ez nem aranyélet, apám kijelentette, hogy mindent meg kell tennem azért, hogy jövőre én legyek a nyertes, különben sohasem örökölöm a céget. De én akarom, mert nagy hatalom, és nagyhatalmat akarok! Éppen ezért, a legtöbb sajtó eseményen meg kell jelennem, ahhoz, hogy egész évben versenyben maradhass havonta minimum kettőn részt kell venned, és ebből minimum egyszer kell rólad írniuk. A többi pont elég komplikált. Rendezvényeket tartani, részt kell venni olyan eseményeken amik vagy természetvédelemmel vagy gyerekekkel kapcsolatosak, állatokkal esetleg öko dolgokkal. Aztán a magánélettel kapcsolatban is vannak követelések, hosszú, nagyon hosszú levél amit unalmas végigolvasni, és ha az ember akar valamit akkor muszáj többször is megtennie.
Megigazítottam a nyakkendőm, és beültem az audi A8-asom hátuljába, és hagytam, hogy Hutch a sofőröm bepakolja a táskámat, és komótosan beüljön a volán mögé. Tudok vezetni, imádok is vezetni, de túl gyorsan vezetek. Jelenleg elvették a jogsim egy fél évre, mert sikerült annyit perkálnom, hogy ne végleges legyen ez az ítélet.
Unottan kipillantottam az ablakon, és néztem ahogy a házak lassan suhannak el mellettünk. Egyre laposabbakat pislogtam, éjjel nem sokat aludtam, a kocsi pedig kellemesen ringatott. Mire feleszméltem a kocsi lefékezett, a sofőröm pedig kiszállt. Morcos voltam, nem tudom, hogy miért, de az voltam. Türelmetlenül kopogtam az ablakon, a szemem pedig Serán tartottam aki akkor lépett ki az épületből. Őt is magammal akartam vinni, nagyon sok időt töltök vele, és egyre jobban érzem azt, hogy megkedvelem. Már nem csak megdugni akarom, hanem mást is, de ez megijesztett. Nem akartam kötődni senkihez, akiket eddig kedveltem vagy szerettem, ellöktek anyám pedig meghalt. Nem akarom őt magamhoz közel engedni, mert el fogom veszíteni. Néztem ahogy bemászott mellém az ülésre, a szemem idegesen villant meg.
- Félsz tőlem, hogy olyan messze ülsz vagy beteg vagy? Mert ha az utóbbi akkor mondhattad volna, hogy nem tudsz eljönni.. - Szinte rögtön letámadtam. Nem voltam vele kedves, mert rossz pillanatom volt. Folyton ez van. Hangulatváltozások. Néztem ahogy a sofőr újra beszáll a kocsiba.
- Hutch, ha kérhetem akkor ne bámulja ilyen bambán az utat, hanem taposson a gázra! Ha lekésem magam miatt a magángépet –mert az sem vár örökké – és fapadossal kell utaznom, akkor az egész évi fizetését megvonom! - Förmedtem rá, aztán magamban puffogva néztem ki az ablakon. Nem volt kedvem most elmenni, nem akartam jó pofizni, csak otthon akartam ülni. Egyedül Serával, és hallgatni akartam ahogy csacsog, hogy mindent elmond pedig csak bókoltam neki. Szeretem ahogy beszél, hogy nem érdekli ki vagyok, és nem kell vele csendben ülnöm. Megmozdítottam a lábamat, és megrúgtam az ajándékszatyrot. El is felejtettem, hogy vettem ajándékot Serának.
- Sera ne haragudj! Nem akartam veled ilyen goromba lenni! - Sóhajtottam föl, és teljes testemmel felé fordultam.
- Én vettem neked valamit! - Tettem le közénk a vajkrém színű díszes szatyrot. - Szeretném ha ezt viselnéd az este folyamán. Roderica szerint a méregzöldet kellett volna választani, de én tudom, hogy a piros sokkal jobban áll neked. Csipke.. nem tudom, hogy szereted-e a csipkét. Ne aggódj nem olyan öreges, elegáns, és rövid. Kivillannak a lábaid. Mondtam már, hogy imádom a combjaid? Mindegy. Vettem hozzá illő táskát és ugyan olyan színű cipőt is. Ha nem tetszik akkor választhatunk másikat is, majd Párizsban.. - Zavartan fordítottam el a szememet. Megköszörültem a torkomat és kifelé bámultam az ablakon. Zavarban éreztem magamat. az ajándékozástól, ettől mindig zavarban leszek..
- A magángépemmel fogunk Párizsba menni, ha ott öltöznél fel az jó lenne, mert késésben vagyunk! - Sötéten pillantottam a sofőr felé.
- Ha esetleg megszeretnéd nézni Párizst akkor szakíthatunk rá időt mielőtt haza jövünk! - Emeltem rá nagy kék szemeimet. Őszintén reméltem, hogy másra is szakad időnk a hálószobánkban, mert voltam olyan bátor, hogy közös szobát választottam.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Noah ❤ Sera - please don't leave me Empty
TémanyitásTárgy: Re: Noah ❤ Sera - please don't leave me   Noah ❤ Sera - please don't leave me Icon_minitimeCsüt. Feb. 21, 2013 9:31 pm

right from the start, you were a thief, you stole my heart
Már megint ez a rideg hangnem. Gyűlölöm, mikor így viselkedik. Pattogó, basáskodó és úgy beszél az emberekkel, mintha a seggéből rángatta volna ki őket. Megteheti, milliárdokat fog örökölni, mégsem teheti ezt. Velem sem teheti ezt.
-Szia Noah. Örülök, hogy újra látjuk egymást. – Fordítottam felé arcomat, hangomból enyhe gúny csengett ki, de nem tudtam levenni szemem kigombolt ingéről. Gyűlölöm, hogy szinte pillanatok leforgása alatt képes a szunnyadó vulkánból emberéleteket követelő természeti katasztrófává változtatni az érzéseimet. Tudatában van annak, hogyan hat rám és ezt teljes mértékben kihasználja. Barna haja kócosan lóg a szemébe és bizsereg az ujjam, hogy beletúrjak. Mesterire faragott ajka vonzza a tekintetemet. Úgy szeretném megízlelni, habzsolni őket, de nem merem. És az öltöny… a kedvenc öltönyömet viseli. Azt, amelyiknek nadrágja olyan hanyagul lóg a csípőjén és még a fehér ingen keresztül is láttatni engedi, hogy Mr Seggfej mennyire tökéletes.
-Nem vagyok beteg, nincs meg a menzeszem sem és nem félek tőled. Ha félnék, nem ülnék itt arra várva, hogy mikor csókolsz meg, úgy ahogy szoktál. – Mondandóm végére elfordultam és kibámultam a sötétített ablakon. Ki az utcára, az elsuhanó házakra, az emberekre, akik felkapták fejüket, valahányszor csak megálltunk egy lámpánál. Sejtelmük sincs, mekkora veszedelem ül mellettem, a jól szabott Calvin Klein öltönyében, duzzadó ágyékkal. Noah fáradhatatlan. Ehhez nem fér kétség. Ellenben én az vagyok. Hiába próbálok lépést tartani vele, néha nem megy. Ilyenkor persze azonnal szárazra gondolkodom az agyam. Nem vagyok elég jó neki. Nem is értem, miért épp engem szemelt ki magának. Elég hosszú ideje ismer már, mégis csak az elmúlt fél évben lett a kapcsolatunk… ügyvédileg is hivatalos. És itt a lényeg… ügyvédileg.
-És ne beszélj így Hutch-al. Nagyon jól tudod, hogy városon belül mennyivel lehet hajtani. Elvették a jogosítványod. – Lerúgtam az éjfekete kopogót a lábamról, felhúztam lábaimat magam mellé és a hosszú pulóverem bojtjaival szórakoztam. Talán most kellene elmondanom. Amíg még ilyen harapós. Talán észhez térítene és nem ragaszkodnék annyira ahhoz, hogy megtartsam. Egy aprócska élet, ami a véletlen műve volt. Azén hibám, mert képtelen voltam fejben tartani a tablettákat. És most miattam kárhoztatik halálra. Szörnyeteg vagyok… De nem, nem ez a megfelelő alkalom. Egy egész hétvége vár még ránk, talán előbújik a csigaházból a vicces, játékos Noah és akkor elmondhatom. Ujjaim hasamat cirógatták, de ebből Ő nem sokat vehetett észre. Szemem továbbra is a forgalmas városra szegeztem, testem azonban nagyon is vele volt. Bizsergett, izzott és pillantásaival egyre intenzívebb érzés bontott virágot az ágyékomban.
-Hozzá szoktam a hangulatingadozásaidhoz Noah. – Feleltem szárazon, ujjaimmal végigszántottam hajamon, majd az ölembe ejtettem őket és csak akkor fordultam feléje és engedtem meg magamnak egy apró mosolyt, amikor elém rakta a krémszínű ajándéktasakot. Ebből a szempontból nagyon is lehengerlő és igazi úriember. Az már más kérdés, hogy vannak olyan pillanatai, amikor a szart is képes lenne kiverni belőlem egy lovaglóostorral. Izgatottan túrtam a táskába és csippentettem ujjaim közé a piros csipke csodát. Tágra nyílt szemmel néztem a címkét, majd az árcédulát. Túl sokat költ rád… harsogta tudatalattim.
-Nem, a piros jó lesz. Szeretem a pirosat. – Hajoltam oda hozzá és lágy csókot nyomtam a szája sarkára. Nem szokásom, próbálok csak akkor felengedni, amikor Ő akarja, de iszonyatosan nehéz visszafognom magam. - És a kiegészítők is biztos gyönyörűek. – Mosolyodtam el és még néhány percig csodáltam a ruhát, csak azután tettem vissza a táskába.
Szóval magángépe is van a szarházinak. Ugyan, mit hittem, mikor centeket forgatott a szájában babarágóka helyett. Nem is értem, miért lepődöm meg ezen. Legutóbb nem magángéppel repültünk Atlantába. Vagy talán mégis és az emlékezetem játszik velem? De nem, mert határozottan nem erre a gépre emlékszem, ami most hatalmasnak tűnik a kocsi mellett.
-Értettem. – Rövid válasz volt, de felfogtam mindent. A gépen kell átöltöznöm és ha nagyon könyörgök, talán elhagyjuk az ágyat és bebarangoljuk Párizst. Mennyire szeretném, kéz a kézben andalogni a városban, megnézni az Eiffel tornyot, jókat enni és nevetni. De kár álmodozni… nagyon is tudom, mi lapul abban a sporttáskában, ami mellé az enyém került.
A kocsi hirtelen lefékezett, én nagyot sóhajtottam, Noah-t pedig mintha elfogta volna a lelkesedés. Legalábbis ezt éreztem, ahogy kipattant a kocsiból. Meg sem vártam, míg az én oldalamra ér, kiszálltam és tűsarkaimon egyensúlyozva becsaptam a kocsiajtót. Inkább hallottam, mint láttam elégedetlenségét. Nesze neked Holloway. Megigazítottam feljebb csúszott ruhámat, bár azt hiszem jobban értékelte volna, ha többet mutatok formás combjaimból, csak hogy Mr Holloway másik kellemetlen szokása a féltékenység.
-Nem is mondtad, hogy saját géped is van. – emeltem kezemet a szemem elé és úgy pillogtam fel a hatalmas masinára. Hófehér volt, rajta valami ismeretlen mintha. Mintha láttam volna már valahol, de nem emlékszem hol.
Hutch a hátunk mögött kullogott a csomagokkal, ahogy feltipegtem a lépcsőn. A repülő persze csodás volt. Lakkozott fa és citrus illat áradt mindenből. Tömör fa bútorok várták az utasokat.
-Nem akarsz körbevezetni? – Emeltem szemmagasságba a tasakot, ami a piros ruhát rejtette. Nekem csak a hálófülke kell, semmi más. Ja és a mosdó… a repüléstől kikészülök. Hol is van a gyógyszerem? Egyáltalán, szabad ebben az állapotban bármilyen tablettát bevennem? El kell mennem egy orvoshoz, de sürgősen…
Vajon mikor tűnik fel neki, hogy az átlagosnál jóval kevesebbet kommunikálok vele? Istenem, adj időt, mert jelen pillanatban semmi másra nem vágyom, minthogy maga alá gyűrjön és addig keféljen, amíg nem könyörgök azért, hogy hagyja abba. ÉS ebben a percben gondolkodnom kellene… erősen.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Noah ❤ Sera - please don't leave me Empty
TémanyitásTárgy: Re: Noah ❤ Sera - please don't leave me   Noah ❤ Sera - please don't leave me Icon_minitimeVas. Feb. 24, 2013 12:40 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
One way or another I'm gonna win ya
I'll getcha, I'll getcha...


Felvontam az egyik szemöldököm, mikor hozzám szólt, s hangjából csöpögött a gúny. Velem nem beszélhet így! Velem senki sem beszélhet így, és nem csak azért, mert annyi pénzem van, amit megszámolni sem lehetne, hanem mert nem bírom. Az én világomban ez úgy megy, hogy amit szabad a Jupiternek, azt nem szabad a Kisökörnek.
- Hát még én hogy örülök! - Az arcomra egy hatalmas, tenyérbe mászó mosoly ült ki. A pillantását követtem, és lenéztem az ingemre, amit felül direkt nem gomboltam be. Egyrészt még nem kívánok megfulladni, elég lesz majd azon a hülye partyn, másrészt, mert tudtam, hogy Sera oda fog pillantani, és az, hogy minden valószínűséggel tetszik neki a látvány elég nagy elégedettel tölt el. Semelyikünk nem panaszkodhat. Tényleg nem. Neki a csodás pofikája és a formás combjai, nekem a sármom. Szemeim lesiklottak rajta, végig a mellein, a hasán a combjain, aztán vissza ugyan ezen az úton a szeméhez. Habár ülve nem látni annyira, hogy mennyire szexis combjai vannak, én azért tudom. Nagyot kellett nyelnem, hogy ne vessem rá magam az ajkaira itt és most. Ez a rövidke út nem lenne elég ahhoz, hogy most itt egymásba gabalyodjunk.
- Remek hír! Annyira reméltem, hogy nem most lesznek női gondjaid Sera! Nem akartam volna az egész hétvégét üres fecsegéssel tölteni, de így biztosan feltaláljuk majd magunkat! - Megkönnyebbülten fújtam ki az eddig bent tartott levegőt. Észre sem vettem, hogy a tüdőmbe zártam, csak akkor jutott el a tudatomig amikor hangosan távozott. Egész tegnap azon rágtam magamat, hogy bepakoljam-e a kedvenc szex kellékeim, vagy hagyjam-e otthon őket, de jól döntöttem, hogy az egész sporttáskát szinte azokkal tömtem meg. Sera másik megjegyzését elengedtem a fülem mellett. Kérésre biztosan nem fogom megcsókolni, azt hiszi, hogy nem akarom? Hogy nem akarom most lerángatni róla az összes ruhát, végigcsókolni a testét, és kielégíteni minden vágyunkat? Mert vágyunk biztosan volt, vagyis nekem egészen biztosan. Férfiasságom már a nadrágomnak feszült, pedig semmit sem csináltunk. Éppen ezért meg kellett köszörülnöm a torkomat, és fészkelődni kezdtem. Olyan kiszolgáltatottnak éreztem magamat. az egyik lábamat felhúztam és a vezető ülés háttámlájának nyomtam hanyagul. Kissé lejjebb csúsztam, a fejemet hanyagul a támlának támasztottam, a kezemet a fenti fogantyúba akasztottam és kibámultam az ablakon.
- Ne utasítgass Sera! - Csattantam föl. A hangulatom mag igazán ingoványos talajon mozog. Fogalmam sincsen, hogy mitől is függ ez nálam, de olyan gyorsan változik, mint másnál a nyálcsere. Az egyik pillanatban még kedves vagyok, figyelmes, a másik pillanatban pedig már ilyen fölényeskedő. - Az a rendőrök hibája volt, nem is léptem át olyan sokkal azt a hülye sebességkorlátozást! Amúgy is nemsokára vissza fogom kapni már csak négy és fél hónap! - Türelmetlenül elmosolyodtam. Utálom amikor így másokra vagyok utalva, várnom kell, és nem irányíthatok. - Következőleg Tunéziába fogunk utazni, mert ott nem számít, hogy itthon mit mondtak, ott vezethetek én! Szegény autó berozsdásodik ebbe a sebességbe.. - Simítottam végig az autó ülésén. Imádom ezt az autót, és nem csak azért mert automataváltós, hanem mert dorombol, és olyan könnyű lenyomni azt a bizonyos gázpedált.
Dühösen csillogó szemeimet rászegeztem, néztem az arcát ahogy kifelé bámul, nézi az elsuhanó várost, az embereket. A szemem lecsúszott a nyakára, végig a hosszú pulóverén, aztán elnéztem. Kibámultam a szélvédőn, néztem ahogy az autók sorban leelőznek minket, és egyáltalán nem éreztem azt, hogy nekem ez így lenne. Fújtattam, egyre mérgesebb lettem, idegesen végigszántottam az ujjaimmal a hajamon. Inkább visszapillantottam rá. Nem válaszoltam. Hozzá szokott? Akkor jó, mert biztosan nem fogja váratlanul érni, ha esetleg a következő pillanatban tombolva fogok ordítozni, na nem mintha ebben a pillanatban éppen arra készültem volna. Elkaptam az apró mosolyát, és szárazon viszonoztam.
- Én is szeretem a pirosat! - Bólintottam miközben a ruhát néztem. Egy kép úszott az elmémbe, ahogy Sera áll előttem abban a ruhában, ami épp csak a combjáig ér le. Az egész finoman a testére simul, az ajkai pedig pontosan olyan színben pompáznak, mint a ruhája. Meg kellett nyalnom az ajkaimat, mert a gondolataimtól kiszáradtak.
Hagytam, hogy ajkai finoman a szám széléhez érjenek. Ha akartam volna csak elfordítom a fejem, és hagyom, hogy szánk egymáshoz érjen, és olyan dolog kezdődjön aminek nem tudunk majd megállj-t parancsolni. De nem tettem. Mereven előre pillantottam miközben puha ajkai csak egy pillanatra érintettek.
Hutch lefékezett, én pedig mint azok a buta kölyökkutyák akik izgalomba jönnek a gazdájuk láttán, pattantam ki az autómból. Az arcomra egy izgatott mosoly kúszott, ruganyos léptekkel kerültem meg az autót, de mire odaértem Sera már kiszállt. Elégedetlenül toppantottam és fújtattam. Ezt én akartam csinálni!
- Miért szerinted mindig olyan idétlen közrepülőkön utazom? A múltkori egyedi eset volt, apámnak Canadába kellett repülnie, az ő gépe pedig vizsgán volt, úgyhogy mi kényszerültünk a tömegekhez.. - Vontam vállat, és hatalmas léptekkel indultam a nagy masina felé. Már messziről éreztem a frissen lakkozott bútorillatot. Olyan megnyugtató.
- De, természetesen! Gyere! - A kezéért nyúltam, és ujjaimat a csuklójára kulcsoltam, mintha bilincsbe zártam volna. Nem szólaltam meg, csak húztam magam után. Elhaladtunk sok kényelmes fotel mellett, három zárt ajtónál, amik apró szobák voltak az itt dolgozóknak. Addig húztam magam után, amíg a gép hátuljába nem értünk.
- Ez itt az én fürdőm! - Böktem a jobb oldali ajtó felé, aztán a vele szemben lévőhöz húztam. Belöktem az ajtót, és szinte berántottam magam után. - Ez pedig a szobám.. a szobánk! - Köszörültem meg a torkomat. Elengedtem a csuklóját, amin most ott éktelenkedett a kezem lenyomata. Észre sem vettem, hogy ilyen erősen szorongatom. Sera mögött bevágtam az ajtót, a pillantásommal nem engedtem el a tekintetét. A vállánál fogva az ajtónak nyomtam, hallottam a lélegzetét.
-Még nem is üdvözöltelek.. - A fülébe suttogtam, és egy pillantott sem várva az ajkaira vetettem magamat. Vadul csókoltam, semmi finomsággal. Az ajkaim teljesen vadul falták az övéit. A nyelvem az ajkán simított végig, kezem pedig erősen szorította a csípőjét. Amikor az összes levegőm elfogyott, elszakítottam az ajkaimat az övétől, és levegőt kapkodva a füléhez hajoltam.
- Menj, vedd be a gyógyszered.. de aztán siess vissza! Nem szeretek várni.. - Löktem el magamat, és tüzes szemekkel kezdtem el hátrálni. A kezem az ingemhez emeltem és lassan kezdtem el kigombolni. Néztem ahogy kilép, és amikor a fürdőszoba ajtaja becsukódott az én hófehér ingem a földre hullott.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Noah ❤ Sera - please don't leave me Empty
TémanyitásTárgy: Re: Noah ❤ Sera - please don't leave me   Noah ❤ Sera - please don't leave me Icon_minitimeVas. Feb. 24, 2013 3:29 pm

tell him that you love him...you've got nothing to lose but you'll always regret it if you don't...
Remegő térdekkel álltam előtte, kezemben a táskát szorongatva, miben ott lapult az a gyönyörű ruha, amit viselnem kell ma este. Csakhogy egyáltalán nem érzem úgy magam, mint aki csillogni fog a nap folyamán. Szívem szerint le sem venném ezt az agyonmosott pamut ruhát. Egész nap ebben lófrálnék, lófarokba fogott hajjal, smink nélkül. Minden kimondott szava eltörpül az mellett, hogy terhes vagyok. Babánk lesz, egy gyönyörű gyermek, akinek létezéséért már most felelőséggel tartozom és akit anélkül, hogy ismerném, már most rajongásig szeretem. Vajon Noah is képes lesz ugyan erre? Vagy amint megtudja, ellök magától. Nem tudom, melyik fájna jobban. Ha arra kérne, vetessem el vagy ha visszafordítaná a gépet és elhagyna. Olyan rövid idő alatt képes vagyok megszeretni valakit. Nem kellet volna igent mondanom neki, a szerződést sem kellett volna aláírnom.
Ms Seraphina Carmen Alvarado Munez kijelentem, hogy a fent leírtaknak mindig és mindenhol megfelelek.
Csupán néhány szó, mégis beleégett a memóriámba. Több tucat oldalon át ecsetelik, mi mindennek kell megfelelnem. Nem csókolhatom, csak ha Ő csókol meg. Nem mutatkozhatok idegen férfiak társaságában. Nem vagyok a szeretője, csupán egy csinos barátnő, aki kedvességből kíséri el mindenhová. És legutolsó sorban… a legfontosabb. Nem szerethetek bele.
Ezzel már réges rég elkéstem. Már akkor szerettem, amikor még csak pár hete voltunk együtt. Már akkor magával ragadott személyiségének egy olyan része, amit ritkán mutat meg másoknak, többek között nekem is. Aztán fordult a kocka, kimutatta a foga fehérét, de akkor már túl mélyen voltam a szakadékban, hogy visszakapaszkodjak és ami azt illeti, nem is akartam. Szeretem olyannak, amilyen. Ennyire egyszerű.
Most mégis félek. Rettentően félek attól, hogy elveszítem és a világom szétesik. Nem érdekel a pénz, leszarom a gyémántokat. Nekem Ő kell, nem a milliárdjai.
Megmarkolta a csuklómat és önkéntelenül is pár nappal ezelőtti álmom jutott eszembe. Most már mindig ez lesz? Ilyen durva lesz velem? Nem akarom, ebben az állapotban meg pláne nem. Elsétáltunk pár impozáns bútor mellett, néhány fehérre mázolt ajtó mellett, míg végül elértünk a fürdőszobáig. Elmosolyodtam zavarán és nagy szemekkel vettem szemügyre a hálószobánkat. Belsőm elolvadt, ahogy kimondta… hálószobánk.
A levegőt, amit isten tudja mióta tartottam bent, most hangosan távozott belőlem, ahogy az ajtónak préselt. Combjaim találkozásánál éreztem kemény férfiasságát, ahogy hozzám dörgölőzik. Fordult bennem valami, a légzésem szapora lett, cseppfolyós halmazállagú lettem a másodperc tört része alatt. Ujjaim hajába túrtak, magamhoz húztam és ugyan akkora hévvel csókoltam vissza, ahogy az ő ajkai falták az enyémeket. Istenem, mióta vártam erre a csókra. Napoknak tűnnek ezek az órák, amíg a repülőtérre érkeztünk. És olyan hűvös volt, olyan távoli. Sosem tudom mikor teszek jót vagy rosszat. Annyira nehéz kiigazodni rajta.
Csókja követelőző volt és meglehetősen vad, így levegő után kapkodva, kábán léptem el mellőle és az ágyon pihenő táskám után nyúltam. Elhúztam a cipzárt és elém tárult a bizonyíték, amit gondosan elrejtettem… Egy pillanatra elfehéredtem, de nagy levegőt vettem, a táska mélyére tuszkoltam és elővettem a gyógyszereim. Nem vehetem be őket. Ha beveszem, megmérgezem vele a babát. Azt pedig nem szeretném. Én akarom ezt a parányi csomócskát bennem.
Mégis a gyógyszereimmel együtt léptem meg a mosdóba, behúztam magam mögött az ajtót és lepakoltam a gyógyszereket a csillogóra polírozott márványlapra. Kipattintottam mindegyikből egyet, majd a megnyitott csapnál a lefolyóba engedtem őket. Megittam néhány korty hidegvizet és kellemesen felfrissültem tőle. Beletúrtam a hajamba, nedves ujjaimmal eligazgattam a rakoncátlan tincseket és miután elzártam a csapot és magamhoz vettem a tablettákat, kiléptem a szűk helyiségből. A padlót fixírozva mentem a táskámhoz, beledobtam a gyógyszereket és amikor felnéztem, Noah tökéletes felsőtestével találtam szemben magam.
Istenem, kérlek… ne most. A gyomrom liftezik, a melleim fájnak, súlyosan lefelé húznak, hiperérzékeny vagyok minden érintésre. Mégis teljesen készen várom Noah-t. Combjaim találkozásánál az izmok összerándultak, kellemes nedvesség töltött el. Most nem, le kell dőlnöm. Nem bírnék eleget tenni szexuális éhségének.
Kikerültem és fáradtan dőltem az ágyra. Jól esett a matrac puhasága, a jellegzetes Noah illat, ami bekúszott orromba és rabul ejtett. Izmaim elernyedtek, pillám nehezek lettek, de nem szabad aludnom. Korholtam magamat.
-Fáradt vagyok Noah és nem érzem jól magam. Csak hozzád szeretnék bújni és túlélni a repülést. Tudod, hogy mennyire félek tőle. – Ahogy kimondtam, a gép mozgásba lendült, kerekei csikorogva indultak útnak és pillanatokkal később már Las Vegas terült el alattunk.
-Kérlek… – Nyújtottam felé kezem és lejjebb tornáztam magam az ágyon, de ügyetlenségemre az egész táskám a földre borult. Falfehéren nyúltam utána és pakoltam vissza bele mindent, beleértve a pozitív terhességi tesztet is. Az volt a legelső, amit visszanyomtam a mélyére.
-Francba… tök béna vagyok. – Mérgesen dobtam a táskát az ágyra, egyik kezemet csípőmre tettem, másikkal a homlokomon babráltam. Még egy pillanat, egy érintés, egy szó és elbőgöm magam. Senki nem mondta, hogy nehéz a terhesek élete. Fáj a fejem a visszatartott sírástól, hányingerem van és mindezek tetejébe Noah ingerlően közel van hozzám tökéletes testével. Nem tudom, minek tegyek eleget. Gyomromnak, ami erőszakosan tör felfelé vagy a nemi szervemnek, ami lüktet a lábam között.
Csak éljem túl ezt a pár órát… semmi mást nem kérek.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Noah ❤ Sera - please don't leave me Empty
TémanyitásTárgy: Re: Noah ❤ Sera - please don't leave me   Noah ❤ Sera - please don't leave me Icon_minitimeVas. Feb. 24, 2013 5:51 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
One way or another I'm gonna win ya
I'll getcha, I'll getcha...



Az ingem halkan puffant a földön, ahogy az utolsó gombot is kigomboltam. Kirázott a hideg a levegőváltozástól, meg a gondolattól, hogy milyen kellemes két órát fogunk eltölteni ebben a csodás ágyban. Ma igazán nagyon aktívnak érzem magam, biztosan sokat tudnék neki adni, és jelen pillanatban nem is várnék sokat. Az ágyhoz kötözném, én pedig fölémászva élvezném, hogy olyan tehetetlen, aztán addig szexelnénk ameddig mindketten a fáradtságtól össze nem esnénk. Igen így fog történni, egészen biztosan. Muszáj így lennie, mert ez a hülye nadrág kezd túl kicsi lenni nekem. Lenyúltam, és meglazítottam az övet, bár így sem engedett, ugyan annyira volt kényelmetlen, mint eddig. Muszáj lesz levennem. Elégedetlenül sóhajtottam, nem tetszik, hogy Sera folyton ezt váltja ki belőlem, hogy azt érzem, csak ő bír teljesen kielégíteni. Idegesítő.. roppantul zavaró. Más lányok, olyan mások.. nem olyanok mint ő, és mostanában azt veszem észre magamon, hogy nekem csak ő kell, hogy senki más nem végez olyan tökéletes szájmunkát, mint ő. Senki nem tűri el úgy a szexuális szokásaimat mint ő. Soha nem szól, nem mondja, hogy elég. Pedig azt kéne, mondania, hogy állj, ha fáj le kéne állítania. Mert tudom, hogy fáj, csak akkor nem jut el az agyamig, mert akkor élvezem. Bírom a beteges játékokat, bírom amikor bőr fehérneműben feszít, mikor kivillannak a mellei, és a combjai olyan feszesen hívogatnak. Na nem mintha ez olyan sokszor lenne, hogy bőrszerkóban mászik fölém, pedig nagyon is bejönne. Akkor hagynám, hogy irányítson, mert nem sokszor engedem. Szeretek én lenni a vezér még az ágyban is, szeretem, amikor alattam szuszog és nyög, szeretek úgy elaludni, hogy a fejem a mellein nyugszik, hogy szinte összenyomom, hogy a bőre illata az orromba kúszik. Jó illata van, finom illata, nyugtató illata. Imádom, amikor a bőre vanília illattól illatozik, már csak az fel tudja borzolni a vágyaimat. Elég csak rám néznie, és már az ágyamba kívánom, ruha nélkül, csábító ajkakkal. Istenem, ha most hivő lennénk biztosan a templomban ülnék és gyónnám a bűneimet amit vele kapcsolatban követtem el. Mert van jó pár. Sokszor vagyok vele durva, a hangulatomtól függ. Ha jó kedvem van egészen gyengéd tudok lenni, ha rossz akkor nagyon durva. Most kifejezetten kedves hangulatban leszek, érzem, hogy nem akarom bántani, nem akarom hallani ahogy az ostor a bőrén csattan, ahogy felszisszen, ahogy véres ajkát csókolom. Nem akarom most ezt, csak finomkodást, puha csókokat.. Ó uram kérlek, hozd vissza hamarabb Serát, had dőlhessek vele be az ágyba, és had recsegjen ez a rohadt nagy franciaágy a testünk alatt. A nadrágom puhán ért földet, a számat meg egy elégedett sóhaj hagyta el. Végre nem szorított a nadrág, nem éreztem úgy magamat, mint akit fogva tartanak, bezártak. Sokkal felszabadultabb érzés volt, így alsógatyában. Szinte remegtem, vágyakozásomba, de Sera még mindig nem tért vissza. Pedig él bennem az emlék, a csókjai emlékei, az a vad köszöntés még csak a kezdet. Jelen pillanatban bármit megígérnek csak azért, hogy végre jöjjön és enyhítsen ezen. Meghallottam a lépteit, elégedetten morrantam föl, és türelmetlenül vártam, hogy belépjen. Néztem ahogy az ágyhoz sétál, bedobja a gyógyszereit, és nem bírtam tovább várni, közelebb léptem, hallottam a saját lélegzetem, hogy ziháltam. A kezem már indult, hogy finoman végigsimítson a testén, de ekkor Sera az ágyra dőlt. Türelmetlen sóhaj szaladt ki a számon. Ez most komoly? Van egy olyan érzésem, hogy nem ugyan azt szeretnénk ma..
- De mindjárt jobban leszel nem? - A szemem reménykedve csillant föl. Ha most bevette a gyógyszert, akkor nemsokára jobban lesz nem? Egészen biztosan igen!
- Tudom, hogy félsz, de elterelhetjük a figyelmed! - Néztem le az alsónadrágomra, ami csak úgy feszült duzzadó férfiasságomon.
- Ez most komoly Sera? Akkor legalább nem lehetne, egy gyors menet? Aztán ígérem, hogy egész végig ölellek.. - Szinte már könyörögtem. Muszáj igent mondani, kifejezetten nem szeretném megerőszakolni. - Nem csinálhatod ezt velem! Kérlek! Sera! - Sóhajtottam, és éhes szemekkel bámultam. Ez az egész fáradt dolog nem lehet komoly..
Néztem ahogy a táskája a földre borul, hogy bénázik. Levágtam magamat az ágy szélére.
- Mi van most veled? - Vontam föl magasra a szemöldököm.
- Gyere ülj ide az ölembe, majd én beindítalak! - Nyújtotta felé hívogatóan a kezemet. - És ha fáradt vagy, akkor gyorsan lerendezhetjük.. - Lelkesedtem be. Csak egy lépés, és ide csüccsen, kérlek Sera. Annyira nem fájhat a fejed. Nekem is fáj a hajam, meg a kezem, de attól menni fog..
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Noah ❤ Sera - please don't leave me Empty
TémanyitásTárgy: Re: Noah ❤ Sera - please don't leave me   Noah ❤ Sera - please don't leave me Icon_minitimeHétf. Feb. 25, 2013 6:14 pm

Nem is értem, miért hittem azt, hogy könnyű menet lesz Mr Szexmániással. Azt hittem megérti, hogy nem vagyok túl jó állapotban. Hányingerem van és félek… rettentően félek. Nem csak a repüléstől, ez mellett eltörpül a tény, hogy terhes vagyok. Persze a tesztek hibázhatnak, de akárhogy is próbálok elsiklani felette, két teszt nem hazudik. Biztosat mégis csak az orvos tud majd mondani.
-Nem tudom Noah, bevettem a gyógyszert. Nem azonnal hat, még várni kell. – Ez volt a lehető legokosabb mondat, ami eddig elhagyta a számat. Idő… igen, ez kell nekem. Idő, amíg átgondolhatom, hogy mondjam meg neki az igazat. Hogy nem a repülés miatt van hányingerem. - Igen, tök komoly. Nem vagyok mindig olyan állapotban, hogy kielégítsem a mérhetetlen szexuális éhséged. Ez nem az a pillanat, amikor kedvem van hozzá. Fáradt vagyok, nem érzem jól magam. Csak le szeretnék ülni… vagy feküdni. Olyan nagy kérés ez? – Ügyes vagy Sera, bírd ki… nincs sok hátra. Leültem mellé, távolságtartóan, ölembe ejtettem kezem, de nem bírtam ki, hogy ne simítsak végig még lapos hasamon. Én szeretném ezt a babát. Még nem láttam, azt sem tudom mekkora, hány hetes. Már az sem érdekel, ha Noah tajtékzik majd a dühtől és kidob a gépből ejtőernyő nélkül. Szükségem van valakire, aki feltétel nélkül szeret és egy szerek ilyen. Szeret amikor elfelejted megvenni a kedvenc játékát és szeret akkor is, amikor a karjaidban éri az álom. Sosem fogom megérteni, miért félnek a férfiak egy gyerektől. Olyan gyönyörűek és ami babánk nem is lehet más, mint csodaszép. Noah szemeivel és magasságával igazán csábos lesz majd. Feltéve, ha lány lesz, de ha kisfiú, akkor ő is képes lesz bugyiszaggató mosolyt villantani, akárcsak az apja.
Kövér könnycseppek csordogáltak arcomon, úrinőhöz nem méltó módon, kézfejemmel töröltem le őket és mocorogni kezdtem az ágyon. Kész… ennyi volt. Most kell elmondanom.
Hátat fordítottam neki, éreztem magamon értetlen tekintetét, ahogy a táskámban kotorászva megtaláltam azt, amit kerestem. A markomba gyűrtem, csak nem elveszett ujjaim között és kezemet az ölembe ejtve fordultam ismét hozzá. Minden bátorságom kellett ahhoz, hogy végre elmondjam neki a titkot, amit már egy ideje sejtettem, mégis csak ma reggel nyert bizonyosságot.
-Valamit el akarok mondani neked. Kérlek hallgass végig és ne szakíts félbe. – Mondtam szipogva, visszanyelve könnyeimet, erősen szorongatva a pozitív tesztet. Nyeltem egyet, majd még egyet és a szám szóra nyílt, de egy hang sem jött ki. Mély, tisztító levegőt vettem, szemeimet összeszorítva fújtam ki a levegőt leküzdve az egyre erősödő hányingert.
-Terhes vagyok. – Keze után nyúltam és felfordított tenyerébe raktam a tesztet. - Semmit nem várok el tőled. Nem kell részt venned az életünkben. Pénzt sem kérek, semmit sem. De arra kérlek, ne is próbálj meg arra kérni, hogy vetessem el, mert nem fogom. Szeretem őt… ahogy téged is szeretlek. Te elhagyhatsz, de őt nem engedem el. – Tenyerem hasamon pihent és már nem érdekelt, hogy sírok. Szinte zokogok, testemet rázza a sírás, de nem érdekel. Felkészültem a legrosszabbra. Semmi olyan nem történhet, amit ne pörgettem volna le a fejemben. Dühös lesz, átkozottul dühös. Megvádol majd azzal, hogy szándékosan tettem. Elhord majd mindenféle kurvának és amint landol a gép Párizsban, felültet egy turista osztályra és visszarepít Vegas-ba.
-Ne legyél dühös ránk, kérlek Noah. – Néztem fel rá könyörögő szemekkel. - Elfelejtettem a tablettákat. – Suttogtam bűnbánóan, majd a táskám után nyúltam és a maradék ruhát visszapakoltam bele. Letettem Noah mellé a csipkeruhát rejtő ajándéktáskát.
-Erre már nem lesz szükség. Ha leszáll a gép, gondolom többé nem látjuk egymást. – Borzalmas érzés tudni, hogy soha többet nem érezhetem az illatát, nem ölelhetem és nem csókolhatom majd, de lesz egy aprócska lény, aki majd emlékeztetni fog rá. Akit majd ugyan úgy fogok szeretni, mint ahogy Őt szeretem.
Elvettem a táskát az ágyról, a karomra akasztottam és abban reménykedtem, hogy lesz elég erőm kimenni ebből a szobából, de képtelen voltam rá. Visszaültem mellé és némán hallgattam, ahogy légzése lassan megnyugszik. Szó nélkül kucorodtam az ölébe, ajkaimat a nyakához nyomva. Magamba szívtam az illatát, hogy emlékezzek rá akkor is, ha már nem leszünk együtt.
Leszarva a papírt amit aláírtam, ajkaimat az övére tapasztottam és addig csókoltam, míg a levegő elfogyott a tüdőmből. Nagyon is hasonlított ez inkább egy búcsúcsókra, mint két szerelmes vad, heves csókjára. Elengedtem, kimásztam az öléből és az ajtóhoz léptem. Ujjaim a kilincsre tekeredtek, de még nem nyomtam le. Vártam a csodát… azt vártam, hogy felpattan, magához ölel, végigcsókol, ahogy azt a rendes apák szokták örömükben. Csak hogy az én Noah-m távol áll a normálistól…
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Noah ❤ Sera - please don't leave me Empty
TémanyitásTárgy: Re: Noah ❤ Sera - please don't leave me   Noah ❤ Sera - please don't leave me Icon_minitimeHétf. Feb. 25, 2013 8:38 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
One way or another I'm gonna win ya
I'll getcha, I'll getcha...



Csak bámultam rá. Nemet fog mondani, látom a szemén, hogy nemet fog mondani. Keményen mondja majd ki, nekem meg újra rossz kedvem lesz tőle, fel is készíthetném magamat akár. De azért reménykedhetek nem. Reménytől csillogó szemekkel bámultam rá, azt akartam, hogy igent mondjon, csókoljon és simogasson, testünk, pedig tökéletesen simuljon a másikéhoz, mint két puzzle. Egy olyan érzés fogott el, hogy nem kellett volna ma őt magammal hoznom, jöhettem volna egyedül. Hiszen mi értelme van, ha csak ülünk egymás mellett?
- Hát ez remek Seraphina! - A hangom fortyogott a dühtől. - Ezért aztán tényleg érdemes volt velem jönnöd, hogy üljünk egymás mellett! Múltkor miért nem volt semmi bajod? Akkor szinte epekedtél.. - A fejéhez vágtam, de próbáltam modorálni magamat. de így az egész csak egy sziszegés volt. Felpattantam, és nem akartam ránézni, elfordultam, hatalmas léptekkel szeltem át a távolságot először az ingemig. A nadrág még mindig kényelmetlen lenne, most támadhatom le az egyik stewardess-t, hogy elégítse ki a vágyaimat, mert a lány akinek ezért fizetek nem volt rá képes.
Magamra rángattam a hófehér inget, és idegességtől remegő kézzel kezdtem el begombolni.
- Remélem, hogy nagyon gyorsan leülsz, ne akard, hogy én ültesselek le! - Hihetetlen, hogy ilyen gyorsan képes felhúzni. Idegesen gomboltam be a maradék két gombot, de az utolsónak nem maradt helye. Remek félregomboltam. Hatalmasat fújtattam, és dörömbölő léptekkel vágtam le magamat a lány mellé. Nem néztem rá, nem akartam ránézni, nem akartam bántani. Ha ráemeltem volna a tekintetem, biztosan eljárt volna a kezem. Sosem bántottam még eszközök nélkül, szex nélkül, de talán képes lennék rá. Nem szándékosan, de a harag tudna vezérelni.
Magamban fortyogtam. Hát persze, majd legközelebb kérdezgetni fogom, hogy akarja-e, majd engedélyt kérek azért is, hogy ránézhessek. Lehet, hogy én értettem valamit félre, de én úgy tudom, hogy én fizetek, az én pénzemen él, tehát nekem van jogom azt mondani, hogy nem akarom, hogy nincs hozzá kedvem, és nem akarom, hogy kielégítsen. De persze biztosan rosszul tudom, tuti én vagyok a hülye meg a seggfej amiért erőszakosan akarom a szexet.
A nadrágomat nyúltam, fogtam és elkezdtem magamra rángatni. A textil durván csúszott végig a lábamon, szinte szétszakítottam.
- Köszönöm Sera! Erre vártam.. - Direkt mondtam félhangosan a szavakat, akartam, hogy hallja, hogy tudja haragszom rá. Őt választottam, pedig választhatnék mást, és erre.. erre mit kapok egy nemet. Mintha házasok lennénk, és fejfájásra kéne hivatkozni, mert nem akar dugni. - De ugye azért nem gondolod, hogy ez rendszeres lesz? Mert akkor szerintem felbonthatjuk azt a hülye szerződést, mert én nem erre vágyom.. - Fordítottam felé végül a tekintetemet, miközben felálltam, és gyors mozdulattal bekapcsoltam az övemet. - Kint leszek, megkérem a szőke ribancot, hogy tegye a dolgát, ha már te erre sem vagy képes! - Bántani akartam, de nem azért mert jól esett, hanem mert olyan dolgot éreztem iránta, amit nem akartam érezni. Legbelül szerettem volna magamhoz ölelni, megnyugtatni, hogy nem lesz semmi baj, hogy nem haragszom, de haragudtam. Nem akartam vele kedves lenni, nem akartam hozzá kötődni, azt sem akartam, hogy ő kötődjön hozzám. Nem akartam vele komoly kapcsolatot, nem akartam, hogy azt érezze, szeretem. Félek ettől az egésztől, az anyámat is úgy szerettem, és mi lett a vége? Meghalt.. és ha vele is ez lesz? Beleszeretek, kedvelem, magam mellé emelem, vele élek.. és majd meghal? Megölik? Akkor mi lesz? Megint szétesek? Csak, hogy őt nem bírnám pótolni, hiszen hogy lehet valakit pótolni akihez ennyire ragaszkodok, aki forró csókokat nyom az ajkaimra, aki szinte bármit megtenne csak azért, hogy kielégítsen?
Már indultam az ajtó felé, hogy kirobogjak, de visszafordultam. Minek menjek ruhában?
Az ágyhoz léptem, fogtam, és a fejemen keresztül rántottam le az inget, amin a gombok elpattantak. Az ágyra ülve rángattam le magamról a nadrágomat, de megtorpantam a mozdulat közepében. Most komolyan sír? Tágra nyílt szemekkel fordultam felé, de csak a hátát láttam. Hallottam, ahogy szipog.
- Sera? - A hangom félénken zengett az előbbi kemény szavakhoz képest. Nem bírtam nem meglepődve nézni rá.. Most miért? Mert ezeket mondtam? Nem akartam megbántani. Már majdnem bocsánatot kértem tőle mikor felém fordult. A szemeiből patakokban folyt a könny.
- Megijesztesz édesem.. - Suttogtam, de aztán bólintva ráemeltem szemeimet. Féltem a mondandójától, nem tudtam mit akar, de megijesztett az egész dolog.
Ahogy kimondta bennem azt a szót, azt nem bírom elmondani, amit akkor éreztem. Kedvem lett volna felpofozni, magamat agyon verni, közben, pedig örülni, hogy termékenyek vagyunk. Bambán bámultam a tesztet, miközben a düh egyre nőtt bennem. Dühös szemeimet ráemeltem, a szám tátva maradt a döbbenettől. Nem tudtam megszólalni, nem tudtam neki mit mondani, csak bámultam a tesztet, aztán egy hirtelen ötlettől vezérelve a falhoz vágtam a kis tesztet.
NE LEGYEK DÜHÖS? - Üvöltöttem rá, nem érdekelt, hogy ki mit hall, hogy mit gondol rólam, rólunk. - Elfelejtetted.. az Isten áldjon meg! Annyi pénzt költök rád, te meg leszarod a kéréseimet? - Felpattantam, és fölé magasodva ordítoztam vele. Idegesen téptem a nadrágom amit nem vettem le. Felé emeltem a kezem, de aztán remegve visszahúztam, és végül is magamra csaptam. Ökölbe szorított kézzel csapkodtam a combomat. - A kurva életbe Sera!! Párizsban megyünk az orvoshoz! - Nem bírtam csillapodni, levágtam magam az ágyra, lehúztam az egyik cipőmet, aztán a falhoz vágtam. Csattanva pattant vissza, lehúztam a másikat azt is odavágtam, és az is csattanva ért célba. – Te most ezt komolyan végig gondoltad? Biztosan nem tőlem van a gyerek! Melyik fasz az apja? - A hangom meglepően higgadt maradt, én is megdöbbentem, hogy nem üvöltöttem, hanem nyugodtan a falra bámulva kérdeztem meg.
- Igazad van tényleg nem lesz rá szükséged! - A hangom érzelemmentesen csengett, kiűztem belőle mindent. Én a lehető legtöbbet tettem meg, erre ő mit tesz? Kötődni kezd.. - És majd visszahoznád azt a gyűrűt amit neked adtam? Amiben az a nagy smaragd kő van.. tudod az anyukámé, és szeretném visszakapni.. - Nem néztem rá. Előre bámultam, úgy beszéltem, mintha nem ismerném, mintha soha semmi se történt volna köztünk.. Nagyot nyeltem, és hagytam hogy a nyakamat csókolja, nem ellenkeztem. Fájt, hogy vége lesz, hogy mit kell majd tennem, hogy mindent elbasztunk. Szó szerint. Nem akartam, de ez lett belőle.. pontosan ezért nem akartam ezt az egészet, hogy kötődjön, hogy érezzek.
- Egy hét múlva gyere el hozzám felbontjuk a szerződést! - Álltam föl, és csak bámultam rá, néztem, ahogy az ajtónál áll, de nem léptem közelebb. Vártam, hogy elmenjen, hogy kimenjen, hogy tombolhassak, csapkodhassak, és akárhogy, bárhogy kiverjem a fejemből. Mert meg kell tennem, muszáj elfelejtenem.. Gondolatban hátba veregettem magamat. Okos Noah, seggfej Noah.. szerencsétlen fasz. Igen ez vagyok én..
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Noah ❤ Sera - please don't leave me Empty
TémanyitásTárgy: Re: Noah ❤ Sera - please don't leave me   Noah ❤ Sera - please don't leave me Icon_minitimeKedd Feb. 26, 2013 5:29 pm

Homlokomat az ajtónak nyomtam, ujjaimmal a kilincset szorítottam, de olyan erővel, hogy elfehéredtek ujjvégeim. Mégis mit vártam? Pontosan tudtam, hogyan fog reagálni. Tudtam, hogy ordítani fog velem, elhord majd minden szerencsétlennek és azzal is tisztában voltam, hogy felbontja a szerződést. Akkor mégis miért szorít ennyire a mellkasom? Miért folyik patakokban a könnyem, mikor tudtam, mennyire mérges lesz. Tűrtem minden egyes szót, amit kiejtett a száján, hallottam, ahogy tajtékzik a dühtől. Mégis, agyam egy kicsi része nem akarta, hogy mindezt szó nélkül hagyjam. Megfordultam, letöröltem a könnyeimet és minden sérelmemet, amit átéltem, rázúdítottam.
-Szerinted nekem olyan egyszerű? Szerinted én felkészültem egy gyerekre? Kurvára nem vagyok kész Noah, de megtörtént. És akármennyire vagyok még én is gyerek, vállalom a felelősséget. Nőj fel, lépj ki a csodaváradból és gondolkodj úgy, mint egy felnőtt. Ha már annak tartod magad. – Kezem hasamon pihent, úgy öleltem át magam, mintha megóvhatnám a babámat attól, ami most vár rá. Nagyon is jól hallja, mennyire seggfej az apja és mennyire nem akarja őt. Szegénykém… de nem kell félnie, nem engedem, hogy baja essen.
Már nem is tudom, mi volt az, amit hozzávágtam. Talán egy fésű vagy dobozka, ami a szobát díszítette. Jól esett, nem mondom, de a haragom cseppet sem hagyott alább. Ezt akartad Holloway? Mert nem fogom hagyni magam.
-Megmondtam, hogy nem kérünk belőled. Se a baba és most már én sem. Nem kell a francos pénzed, a támogatásod. Egyedül is felnevelem. De jól figyelj rám… soha a büdös életbe nem fogod látni. Nem érdekel, hogy könyörögsz majd, térden csúszva, ajándékoktól rogyadozva. Leszarom… – Azt hittem, ha kiadom magamból a mérget, ami már hetek óta gyűlt bennem, könnyebb lesz az életem, de tévedtem. Ugyan azt teszem, mint amit az előbb Ő is tett velem. Megbántom… pedig 20 perccel ezelőtt még bármit megtettem volna érte.
-A te gyereked. Hetek óta nem voltam senkivel, csak veled. Úgyhogy ne akaszd másra a felelősséget. Te nem bírsz a farkaddal és a beteges mániáddal. Hány nő tűri el, hogy megkötözd és lovaglóostorral csapkodd? Elbaszott egy szarházi vagy Holloway. – Tüdőmből a levegő elfogyott, kapkodva vettem egy újabbat és tovább folytattam nem túl kedves mondandómat. Megérdemli…
-Nem veszed el tőlem a babát. Magadat sikerült ellöknöd, nem hagyom, hogy őt is bántsd. Nem megyek orvoshoz, még akkor sem, ha fejre állsz. - Észre sem vettem, mikor kezdtem el ismét sírni. Már csak arra lettem figyelmes, hogy a pamutruhám átázott a mellkasomon. Szaporán szedtem a levegőt és próbáltam lenyugodni. Nem Noah kedvéért vagy az én kedvemért... egyes egyedül a baba miatt.
-Az a rohadt gyűrű, ami az anyádé volt nálad van. Azóta ott pihen a széfedben, amióta visszaadtam, mert nem tetszik. – Tetszik az a gyűrű, sőt, nagyon is, de mondanom kellett valamit és az anyjával nem akartam megbántani. Annyira gonosz nem vagyok. - És ha most megbocsájtasz, a gyerekem és én távozunk. Csinálj magaddal, amit akarsz. Dugd meg az összes alkalmazottad, az sem érdekel. – Kinyitottam az ajtót és akkora erővel csaptam be magam után, amekkorával csak tudtam. Lábaim önkéntelenül is a személyzeti kabinok felé vittek és a középsőbe be is nyitottam. Itt is citrus illat fogadott, gondosan megvetett ágy és anélkül, hogy levettem volna a cipőmet, az ágyra dobtam magam. A takaró alá bújtam, összekucorodtam és zokogtam. Isten tudja mennyi ideig tettem ezt, a fejem már fájt, a szemeim égtek, végtagjaim elgémberedtek. Ujjaim hasamat cirógatták és az elmúlt óra eseményei gondolkodtam.
-Nem lesz semmi baj. Nem kell félned. Apukád egy seggfej, de kedves is tud lenni. Szeretlek kisbogár. – Mély, álomtalan álomba zuhantam és már csak arra ébredtem, hogy a pilóta hangja tölti be a szobát. Mély baritonja simogatta megsebzett lelkem. Egyáltalán nem így képzeltem ezt a hétvégét. Andalogni akartam a szerelem városában, felfedezni új és ismeretlen helyeket. Ehelyett távol vagyunk egymástól és érzem, hogy ez a távolság egyre csak nőni fog, ahogy a pocakom növekedésnek indul.
Összeszorult a szívem és ismét elsírtam magam. Gyenge vagyok, gyengévé tesz engem Noah. Az a mérhetetlen szerelem, amit iránta érzek, még engem is meglepett. Nem tudtam, hogy képes vagyok ilyen mély és intenzív érzelmekre.
Éreztem, ahogy a gép lassan eléri az aszfaltot, ahogy lassul és kellett néhány perc, mire összeszedtem magam annyira, hogy kikászálódjak az ágyból. Még csak utánam sem jött. Vajon végigkefélte az utat, ameddig én aludtam? Nem, ezt nem tehette… Megráztam a fejem hátha így majd a gondolatok is elröpülnek a szoba valamely sarkába, de velem maradtak.
Cipőmet az ajtó előtt találtam meg, bár nem is emlékszem arra, hogyan került le a lábamról. És az ajtó… mintha becsuktam volna magam után. Most azonban nyitva van. Talán utánam jött? Meggondolta magát? Kár beleélnem magam, Ő aztán sosem fog megváltozni. Nem akartam látni, távol akartam tudni magamtól, mert ha a közelemben van tudom, hogy még én leszek az, aki a bocsánatáért könyörög majd. Most az egyszer nem… becsuktam az ajtót, visszamásztam az ágyba és összegömbölyödve vártam. Másodperceket… perceket…
Jönnie kell… fontos vagyok neki, Ő maga mondta. Több mint egy átlagos kurva. Egy baba nem állhat közénk. Ő a mi kisbabánk… vér a vérből.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Noah ❤ Sera - please don't leave me Empty
TémanyitásTárgy: Re: Noah ❤ Sera - please don't leave me   Noah ❤ Sera - please don't leave me Icon_minitimeCsüt. Feb. 28, 2013 6:57 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
I’m sorry baby, I don’t think abaout...

A szobával szemben álltam, aminek immáron régen nyitva volt az ajtaja. Ugyan Sera bevágta maga után, miután bevágtatott. A szavai a fülemben csengtek, hiszen minden igaz volt amit a fejemhez vágott.. éppen ezért nem tettem semmit, csak lehajtott fejjel, kissé megfutamodva hallgattam. Teljesen igaza volt, mindenben. A saját világomban élek. Egy fal van körülöttem aminek nem látok, nem akarok a másik oldalára látni. Még mindig nem szeretnék, tökéletesen jól érzem magamat így, hogy egy tökéletes világban élek, ahol nők, szex és pia található, és úgy élem az életem, ahogy szeretném, nem kell elvárásoknak megfelelnem, nem kell olyan problémákkal küzdenem, mint, hogy egy nő, aki mellesleg szépen szólva is a kurvám, terhes az én gyerekemmel.. de ez a valóság. Nincs aki elrendezné a dolgot helyettem, nincs aki azt mondaná :” Várjon Mr. Holloway, nemsokára azt is elfelejti, hogy ez megtörtént! ” Mert egy gyereket nem lehet elfelejteni, mert sír, meg nevet..
Hiába mondja azt nekem, hogy nem akar látni, hogy nem kell majd, és én sem láthatom a gyereket, mindketten tudjuk, hogy ez nem így lesz, és nem csak azért mert nekem olyan sok pénzem van, és befolyásom, hanem mert nem bírna nélkülem lenni.. azt hiszem, és őszintén azt hiszem, hogy én se bírnám sokáig ő nélküle. Hiányozna az a naiv szeretet amit mutatott felém, az édes pillantások, és sós könnyei amik akkor folytak végig tökéletes arcán, mikor a beteges játékaim fájdalmat okoztak neki. Mindenben igaza volt, amikor azt mondta, hogy elbaszott egy szarházi vagyok, bántotta a lelkemet, mert tudom, hogy komolyan gondolta. Igazából minden szava olyan komolyan csengett, mint a tökéletese opera hang. Hagytam neki mindent, hogy tomboljon, és hogy hozzám vágja azt a tárgyat ami egy kicsi doboz szerű valami volt. Fájdalmas volt, ahogy a szívemnél talált el, nem vagyok puhapöcs, de azért egy porcelán tárgyat megérez az ember. Megéreztem, még be is lilult a hely, ahol nekem csapódott az a szar. Persze aztán darabokra tört, ahogy elérte a földet. Millió meg egy darabra. Mindegy, úgy is ronda volt, csak nem volt szívem nekem a földhöz vágni, mert drága volt, még egy aukción nyertem..
Miután Sera kivágtatott, miközben a szeméből patakokban csorgott a könny, és fújtatva léptem a bárhoz, és vettem ki egy egész üveg whiskeyt. Nem fáradoztam azzal, hogy kitöltsem egy pohárba, vagy hogy jeget vegyek elő.. lecsavartam a kupakját, és meghúztam az üveget, egyszer.. kétszer.. háromszor.. Égett a szám, és éreztem, hogy a pia elkezdte a dolgát. Türelmesen sóhajtottam, és miközben újabb kortyok csúsztak le a torkomon, elindultam a sporttáskám felé. A cipzár könnyen kinyitódott, és ahogy a teteje hátrabukott, megpillantottam a kedvenc játékaim. Az ostor, a bilincs, az olaj és sok egyéb finomság. Kikaptam az elsőt ami a kezembe került. Az ostor. Mennyiszer használtam már, és hányszor sírt miatta Sera.. fogtam és a földhöz vágtam. Később a bilincset is a hátam mögé hajítottam, a masszázs olaj is valahol a fal mellett koppant. Fújtatva tapogatóztam az üveg Jack Daniel’s felé, amit újra meghúztam. Kirángattam egy élre vasalt inget, ami roppantul hasonlított a másikra amit tönkre tettem. A nadrágom övét becsatoltam, és kutakodni kezdtem az ugyan olyan piros nyakkendőmért, mint a Serának vásárolt ruha színe. Sikerült megtalálnom, bár hosszas percekig turkáltam a táskában, pedig nem is volt benne sok minden. Pizsamát nem hoztam, meztelenül szoktam aludni, pár ruha, és a játékaim..
Idegesen a nyakamba akasztottam, és megpróbáltam megkötni. A nagy helyzet az, hogy nem tudok nyakkendőt kötni, mindig megköti nekem más, és az, hogy kicsit piás voltam egyáltalán nem segített nekem. Azért megpróbáltam, de a végére úgy nézett ki, mint egy óriási nagy csomó. Mindegy, jó ez így!
Kicsit megszédülve léptem ki a saját szobámból, és a csukott ajtó felé lépkedtem. Lenyomtam a kilincset és benyitottam. Aludt. Sóhajtottam, közelebb léptem, lehúztam lábáról a cipőt, és kisétáltam a szobából. A bűntudat mardosott, és borzalmas érzés volt. Az ajtóval szemben álltam meg, de mikor mocorgást hallottam arrébb lépkedtem. Néztem ahogy kijön, és becsukja maga mögött az ajtót. Mélyeket lélegeztem. A pia amit magamba döntöttem megnövelte az önbizalmamat. Hatalmas léptekkel értem az ajtó elé, még egy mély levegőt vettem, és bekopogtam. Nem vártam meg, hogy válaszoljon, csak beléptem úgy ahogy volt. megbánt, alkoholtól csillogó szemekkel, egy nagy csomóba kötött nyakkendővel, és zavarban. Az ajtót halkan csuktam be magam mögött. Nem szóltam semmit, csak gyors léptekkel, az ágy mellett teremtem, és mögé mászva bebújtam én is a takaró alá.
– Én.. - a hangom nagyon rekedt volt, és mély, muszáj volt megköszörülnöm a torkomat, hogy ne hasson olyan zavarónak. - Sajnálom Sera… nem gondoltam komolyan, csak annyira lesokkolt a helyzet.. - Bámultam föl a „plafonra”. Felé fordultam, és mielőtt akár tiltakozhatott volna, odahúztam magamhoz. A kezeimmel olyan közel húztam magamhoz, amennyire csak tudtam.
- Figyelj ide! Nem tudom, most visszafordítani a gépet, szóval el fogunk menni a szállodába, de csak akkor amikor már teljesen jól érzed magadat. Nem kell részt venned az esten, kérhetünk neked külön szobát.. Holnap reggel pedig miután részt vettem a villásreggelin, elmegyünk egy orvoshoz. Csss.. ne aggódj, én megesküszöm, hogy nem teszünk semmi olyat, amit te nem szeretnél édesem.. - Simítottam végig a haján. Teljesen lenyugodtam, máshogy láttam a dolgokat, és habár még mindig egy pengeélen táncoltunk, sokkal kellemesebb volt a hangulat.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Noah ❤ Sera - please don't leave me Empty
TémanyitásTárgy: Re: Noah ❤ Sera - please don't leave me   Noah ❤ Sera - please don't leave me Icon_minitimePént. Márc. 01, 2013 6:20 pm

Hiába is igyekeztem, a könnyeim csak úgy jöttek maguktól. Már nem is azon sírtam, hogy Noah mekkora pöcs volt, hanem attól eredtek meg ismét, ahogy a kicsi, kék szemű, barna hajú kisfiúra gondoltam, akinek meghalt az anyja. Tudom, hogy fél, hisz a szemében visszaköszönt ez az érzelem, amikor elmondtam, hogy terhes vagyok, de én is félek. Hiába van családom, apám és anyám, leszarják, hogy élek e vagy halok. Nekem megszűntek létezni, nem tekintek rájuk szülőkként. Nem akarom, hogy az én kisbabám is így érezzen. Azt szeretném, ha rajongásig szeretné az apját. Azt akarom, hogy minden napot együtt töltsenek. Semmi másra nem vágyom, csak normális családra, ahol apa és anya mindent megtesz ezért a csöpp életért.
Jelen pillanatban anya bármit megtenne érted, apa viszont látni sem akar minket.
Pocakomon pihent tenyerem, szemhéjai súlyosak lettek és hiába is küzdöttem, a fáradtság legyőzött. Álmomban hatalmas pocakom volt, egy lepukkan lakásban ültem, a hajam ragacsos volt, ruháim koszosak és irdatlan bűz terjengett. Nem mozdultam, bár éretem, hogy könnyek marják arcomat. A babám azonban nagyokat bukfencezett a pocakomban. Jól érezte magát, olykor megpihent, de többnyire nem hagyott nyugodni. Sokat rugdalt. Semmim nem maradt, csak ő. Egyedül voltam, magányosan, az utolsó hónap utolsó napján. Elment… elhagyott egy másik nőért. Feladtam mindent, Ő mégis elhagyott. Az új nő is barna, meglepően hasonlít rám. De hozzám nem ér fel. Engem nem lehet csak úgy pótolni. Együtt láttam őket az újságban. Noah boldog, kiegyensúlyozott. Én szenvedek és megszakad a szívem.
Egyedül maradtunk… csak te és én. Anya szeret téged kincsem…
-Anya szeret téged. – Suttogtam a párnába, amikor felébredtem kimerítő álmomból. Fáztam, rázott a hideg, égett a szemem a sok sírástól és tudtam, hogy nem vagyok olyan állapotban, ami megengedné, hogy nyilvánosság elé lépjek. Pedig meg kell tennem. Eleget kell tennem a szerződésben leírtaknak. Már ha ez a szerződés még érvényben van. Ismerem, csak egy telefon és máris ugyan az vagyok, aki hónapokkal ezelőtt. Luxus prosti, aki érzelem nélkül kefél és aki élvezi a csillogást. Nem akarom… nem akarok újra a régi Seraphina lenni. Boldog voltam mellette, még akkor is, amikor a szart is kiverte belőlem szex közben. Mert tudtam, hogy utána az az ember lesz, akibe beleszerettem. A gondoskodó, a kedves, a figyelmes Noah. Ma azonban az a Noah tört a felszínre, akitől félek és akitől a józan eszem távol tartana.
Észre sem vettem, hogy valaki bejött a szobába. Már csak arra eszméltem fel, hogy a puha matrac benyomódik súlya alatt és hátam kemény mellkasának szorul. Némán hallgattam szaggatott lélegzetvételét, mondandójának minden egyes szavát és a mécses, amit gondosan őriztem a lelkem polcának legtetején, eltörött. Pedig azt hittem, több könnyet már nem tudok ejteni.
Szipogva, orromat dörgölve fordultam vele szembe, egyenesen kék szemeibe néztem és egy pillanatra újra elhittem, hogy köztünk komolyabb dolgok is történhetnek.
-Elcseszted Noah. Hogy hihetted azt, hogy direkt csináltam vagy hogy nem a tiéd? Én sem vagyok kész erre a babára, de Ő úgy döntött, hogy velünk akar élni. Félek, piszkosul félek attól, hogy nem leszek jó anya, de hidd el, azt sem engedném meg, hogy te rossz apja legyél. Tudom azt mondtam, egyedül is menne, de hazudtam. Nem tudnám végigcsinálni egyedül, de nem akarom megszakítani a terhességet. – Szívtam be alsó ajkam és kicsit eltávolodtam tőle. Ezt most meg kell beszélnünk. Muszáj, nem tehetünk mást.
-Elmegyek veled arra a puccos estre. Megpróbálok csinos lenni, de ne várd el tőlem, hogy most néhány napig teljesítsem a kívánságaidat, mert nem lennék képes rá. Ordibáltál velem. Ezelőtt sosem tettél ilyet. Megijesztettél… – Töröltem le egy újabb kósza könnycseppet. - Ami meg az orvost illeti, jobb szeretnék a sajátomhoz menni. Nem bízom meg másban. – Tudom, eszébe se jutna elkábítva betolatni egy műtőbe, hogy elvegyék a babámat, de azok után, hogy kiabált velem és tört-zúzott… még mindig félek.
Szorosan összezártam szemeit, majd újra kinyitottam és felültem az ágyban. Kócos hajamtól szinte felismerhetetlen lettem, elmosódott sminkemtől úgy festettem, mint egy cirkuszi bohóc és a ruhám… gyűrött volt és kinyúlt.
-Mennyi ideig aludtam? – Fordultam felé, rendezgetve tincseimet és a szívem összeszorult attól a nézéstől. Miért nem tudsz te is ugyan olyan lenni, mint a többiek? Miért vagy ennyire különleges?
Anélkül, hogy bármi jelét adtam volna közeledésemnek, lehajoltam hozzá és finoman megcsókoltam.
Sírástól puha ajkaim óvatosan csókolták ajkait, félve a visszautasítástól. Amikor azonban nem ütköztem ellenállásba, ajkaim szétnyíltak és nyelvem felfedező útra indult a szájában.
-Szeretlek Noah és ezen nem tudsz változtatni. Ő is szeret téged. – Néztem le mosolyogva a hasamra. Ugyan még semmi jele annak, hogy egy aprócska élet növekszik bennem, én nagyon is tudom, hogy az agyonrágott, agyonlapozott könyvemnek egy új fejezete kezdődött el ma…
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Noah ❤ Sera - please don't leave me Empty
TémanyitásTárgy: Re: Noah ❤ Sera - please don't leave me   Noah ❤ Sera - please don't leave me Icon_minitimeHétf. Márc. 04, 2013 6:45 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
I’m sorry baby, I don’t think abaout...


Belülről egy érzés akart felemészteni, mardosott. Borzalmas volt, mert előtte sosem éreztem ilyet, vagy ehhez foghatót. Folyton csak az járt a fejemben, hogy mennyire paraszt voltam. hogy mondhattam olyanokat neki? Nem azért, de én nem vagyok olyan fajta aki, sajnálkozik, de Sera ő más tészta, ő megváltoztat..
Háta a mellkasomnak nyomódott, éreztem ahogy remegve veszi a levegőt. Nagyot sóhajtottam. Ki akartam mondani, mindent rá akartam zúdítani, hogy minden a mi hibánk, és az egész már akkor elkezdődött amikor megláttam azon az éjszakán, a flitteres mini ruhában, ahogy az autóm fénye megvilágította a ruháját, visszacsillant, és habár akkor sem voltam éppen józan állapotban, leparkoltam és utána mentem abba a bárba amibe egy férfivel kézen fogva belépett. Akkor már tudtam, hogy az enyém lesz, hogy én fogok aznap éjszaka beletűrni barna hajába, és az én nevemet fogja nyögni. Eltökéltem magamat, és utána mentem. A faszi aki vele volt, mérgesen nézett rám, nem voltam neki szimpatikus, amiért olyan tolakodóan közel ültem hozzájuk, és amiért olyan kedvesen viselkedtem Serával. Meghívtam italkörökre, és szó szerint udvaroltam neki. Persze aznap éjszaka semmi sem lett ebből az egészből, de másnap, másnap küldtem neki egy nagy csokor liliomot, és elvittem autókázni, aztán aznap este megtörtént, soha nem fogom elfelejteni azt a sóhajt, amit a végén hallatott. Aztán azok a találkák, és a papírok amiket aláírtunk. Minden bizonnyal akkor rontottuk el, nem kellett volna magamhoz láncolni, de egyszerűen agyvérzést kapok a tudattól, hogy esetleg másnak is olyan teljesítményt nyújt mint nekem, esetleg jobban, persze én is tudom, hogyha hagyom, elengedem akkor más lenne minden. Nem lenne most terhes az én gyerekemmel, nem sírna most miattam, nekem pedig egészen biztosan lenne egy kertvárosi feleségem akit agyba-főbe csalnék, ő pedig szemet hunyna felette, mert a fiunk miatt nem tehetne semmit, úgy si tudná, hogy enyém lenne a gyerek. Akkor minden időmet olcsó kurvákra fordítanám és kaszinóra, a feleségemet meg minden éjjel jól helyben hagynám, kiélvezném, hogy én vagyok a domináns, és megtiltanám, hogy mással is szexeljen.. ő pedig nem szegné meg a tilalmat mert félne, hogy szíjat hasítok a hátából.. Biztosan ez lenne, egy szőke feleség, buta kék szemekkel, és egy fiú trónörökös olyan idióta névvel, mint Simon vagy Jacob. Még jó, hogy nem ez történt, bár Serának mindenképpen könnyebb lenne a dolog.. Most nem növekedne a hasában egy új élet, a mi közös jövőnk. Haragszom magamra? Jó hogy! Egy idióta vagyok amiért nem használtam óvszert, és hagytam, hogy áltasson, pedig tudhattam volna, hogy a sok szex között biztosan elfelejti majd. Bár Sera már most beleszeretett a kis lénybe ami a hasában kezdett fejlődni, nekem folyton a fejemben motoszkált egy fránya gondolat. Mi lesz most? Mit fogunk tenni? Összeköltözünk és feleségül veszem? Begyepesedett pár leszünk a kertvárosban? Ugyan az lesz a történet, mint az én elképzelt jövőm Sera nélkül? Az egészben csak annyi különbség lenne, hogy Serát nem tudnám megcsalni, mert egészen biztosan kiherélne egy vajazó késsel. Mert nem tűrné el, ő egészen biztosan nem. Én eléggé féltékeny típus vagyok, és szerintem Sera is.. én nem szeretek osztozkodni azon ami az enyém, így egyértelmű, hogy ő az én ribancom, én csinálok vele azt amit akarok, én bántom úgy, ahogy akarom és én bókolok neki úgy, ahogy tudok. Próbáltam örülni ennek az egésznek, hogy gyerek, meg minden, és én tényleg próbáltam úgy nézni a dolgot, hogy minden jó lesz. Mi a jó oldala? Egészen biztosan lesz örököse a családi cégnek..
Ránéztem, ahogy megmozdult. Hagytam, hogy felém forduljon, nem öleltem ár, de nem is löktem el, hatalmasat sóhajtva néztem le rá, és próbáltam a hüppögésből kihallani amit mond. Elcsesztem.. inkább megcsesztem.. felcsináltalak.. ezt kéne neki mondanom, de nincs szívem kimondani a bántó szavakat.
- Tudom, hogy elcsesztem, mindent Sera! - Sóhajtottam. - Azt hiszed nem tudom? Bántottalak. Megint bántottalak.. folyton bántalak. Ez a gyerek téma, örülnöm kéne veled, de én üvöltözöm helyette.. - A könyökömre támaszkodtam, és mélyen a szemébe néztem. - Sajnálom, tényleg! Nem tudom máshogy mondani. - Hirtelen dőltem hátra, belehuppantam a puha ágyneműbe. Nem sűrűn mondogatom ezt a szót, hogy sajnálom, és kicsit úgy érzem magam miatta, mintha kiszolgáltatott lennék.
- Nem kell jönnöd Sera, kifizetek mindent, de nem kell úgy tenned mintha minden rendben lenne, nekem kell úgy tennem. Nem várok el tőled semmit Sera, ahogy azt sem várom el, hogy megbocsáss. Csak ne sírj! Kérlek! - Nyúltam az arcához és letöröltem két könnycseppet. A gyengéim a síró nők. Egyszerűen egy könnyedző lánynak, hogy mondhatnál nemet, hogy lehetnél vele durva? Sehogy.
Hirtelen, magam sem tudom miért, csak kitörtek belőlem a szavak, ahogy fölállt és kócosan nézett le rám, a szemei sírástól dagadtak voltak, a ruhája elnyűtt, és még így is azt éreztem, hogy kell nekem, hogy gyengéd érzelmeket táplálok felé. Halkan beszéltem, szinte suttogtam, de nem mertem ránézni. A csomóba kötött nyakkendőmet piszkáltam.
- Annyira akarlak gyűlölni Sera. Bántalak, hogy fájjon neked, és azt gondolom ha fáj neked, és rám nézel akkor gyűlöletet látok majd a szemedben, és ha te úgy nézel rám akkor nekem is könnyebb lesz.. De te sosem nézel így rám, én pedig sosem tudlak gyűlölni! Egyszerűen megrémít ez amit irántad érzek Sera, hogy nem jó a szex a pultos lánnyal, az eladóval, a pincérnővel, de még a titkárnő sem tud olyat nyújtani, mint te, és hiába szexelek velük, hiába adok bele mindent, csak te jársz közben a fejemben, hogy mit gondolsz erről az egészről, hogy fájni fog-e neked, és gyűlölni fogsz-e miatta! Az agyam annyira szeretné ha utálnál, ha elfelejtenél, de egy másik részem pedig örül neki, hogy nem utálsz, hogy kedvelsz.. - Végül ráemeltem a szememet. Zavartan bámultam rá, nem tudtam, hogy mit fog reagálni. Apám azt mondta nekem, anya halála után, hogy nem szabad szeretni, mert a szeretet öl. Azt mondta, hogy miattunk halt meg anya, a szeretetünk ölte meg, én pedig hiszek neki, mert igaza van. Akit szeretsz mindig elveszted, én pedig féltem Serát, nem akarom, hogy meghaljon, nem akarom elveszíteni.
Éreztem, hogy puha ajkai finoman az enyémekhez érnek, hagytam, hogy csókoljon de túl rövid volt. Nem mondtam semmit. Szeret? Én is szeretem, de ezt nem mondhatom el neki, még biztosan nem. Szavak helyett felpattantam, és magamhoz rántottam. Habár a kezeim erősen szorították csípőjét, az ajkaim gyengéden értek sós ajkaihoz. Soha azelőtt nem csókoltam még így meg ennyi érzelemmel és ennyi kedvességgel.
- Én is Sera.. én is.. - Suttogtam két csók között, de nem mondtam ki a varázsszót. Ajkaim lassan elvándoroltak, le a nyakára, és olyan finom csókokat nyomtam könnytől nedves nyakvonalára amilyeneket csak tudtam.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Noah ❤ Sera - please don't leave me Empty
TémanyitásTárgy: Re: Noah ❤ Sera - please don't leave me   Noah ❤ Sera - please don't leave me Icon_minitimeKedd Márc. 05, 2013 7:03 pm

Annyira vágytam a közelségére, hogy az megrémisztett. Soha nem éreztem így még senki iránt, de ezt annak is betudom, hogy féltem szerelmes lenni. Nagyon jól tudom, hogy egy kurva nem lehet szerelmes, mert ha ez bekövetkezik, lőttek mindennek. Noah előtt is volt egy férfi, jóval idősebb volt nálam, de meg se közelítette apám korát. Szeretett, bármit megtett volna értem és azt hiszem, ez fordítva is igaz volt, mégsem működött. Elengedett és amikor az életem mélyponton volt, akkor jött Ő és rángatott ki a keserűségből. Először féltem tőle, ijesztőnek találtam furcsa szexuális szokásait és sokszor otthagytam. Elfutottam, napokra eltűntem, elzártam magam tőle, de idővel rájöttem, hogy függök tőle. Olyan nekem, mint egy drogos napi adagja. Minél hosszabb távon vontam meg magamtól, annál jobban szenvedtem. Beláttam, hogy nem vagyok képes nélküle létezni. Beleszerettem annak ellenére, hogy a kapcsolatunk eleve halálra van ítélve.
-Ez nem igaz. – Ráztam meg a fejem ellentmondóan. - Nem bántasz állandóan. Olyan sokat köszönhetek neked. Fel sem tudnám sorolni. – Összeszorult a szívem, vérem a fülemben dobolt, a gyomrom liftezett. Tudtam, hogy kétségbeejtő helyzet lesz, de nem számítottam rá. Nem is tudom igazán, mire számítottam. Kiabálásra nem, csúnya szavakra se, mégis megkaptam mindkettőt. Vajon komolyan is gondolta őket, vagy a csak a pillanat hevében jöttek a nyelvére? Rémisztő a tudat, hogy egy aprócska élet éket verhet közénk.
-El akarok menni, veled akarok lenni Noah. Ha ehhez az kell, hogy bájologjak a többi milliárdossal, akkor megteszem. Unatkoznék a szállodában és a világért sem hagynám, hogy a kéjenc, milliomos szukák rajtad legeltessék a szemüket. – Húztam fel az orrom, majd halványan elmosolyodtam. Jól tudom, milyen reakciót vált ki a nőkből. Nagyon is ismerem azt a nézést, amivel megajándékozzák Őt. A kósza pillantások és érintések, az ócska utalások arra, mennyire tisztelik a munkáját azt, amit a világért tesz. Minden ismeri, hisz minden nap olvashatsz róla az újságban, de senki nem lát a jól szabott öltöny alá úgy, ahogy én. Senki nem tudja, milyen gyengéd és gondoskodó, ugyanakkor mennyire félelmetes, basáskodó és mennyire képes uralkodni rajtam. Régen visítva rohantam volna el tőle, mostanra azonban annyira megszerettem, hogy csak akkor leszek hajlandó megválni tőle, ha sírgödörbe pakolnak.
Már nem sírtam, már nem éreztem késztetést arra, hogy eltoljam magamtól kiélvezve azt a jogomat, amit magánszférának neveznek. Minél közelebb akartam kerülni hozzá, így visszabújtam mellé az ágyba. Olyan közel simultam hozzá, amennyire csak tudtam. Magamba szívtam émelyítő illatát és boldogan vettem tudomásul, hogy csak az enyém. Senki másé.
-Fejezd be Noah. Már akkor megbocsájtottam, amikor beléptél ebbe a szobába. Az, hogy utánam jöttél, sokat jelent nekem. – Túrtam bele sörényébe. Hiányozna, ha nem lenne. Egész lénye olyan intenzív erővel hat rám, amit képtelen vagyok szavakba önteni. Nem bírtam egy helyben lenni. Amilyen hirtelen bújtam hozzá, most olyan hirtelen ültem fel. Csendben hallgattam monológját, könnyes szemmel, mosolyogva küszködtem azzal, hogy ne kotyogjak közbe vagy ne vessem rá magam azonnal. Ha nem ismerném, biztos azt mondanám, két személyiség lakozik adoniszi testében. Egyik percben kedves és odaadó, a másikban gonosz és sértő. Nem tudom, melyiket szeretem jobban, de tény, hogy hiányozna, ha csak egyik énjét látnám nap mint nap.
-Ne kefélj egész Vegas-al, csak hogy rájöjj, szeretsz engem. – Mosolyodtam el, bár a szívem mélyén tudtam, hogy ez így van. Nem hazudna nekem. Hivatalosan nem vagyunk pár, bárkivel szexelhet, akivel csak akar. Én is ezt tehetném, mégis nehezemre esik megtenni.
Csókjai kizökkentettek a szürke gondolatok rengetegéből. A fejbőröm bizseregni kezdett, mellbimbóim megkeményedtek kemény mellkasának érintésétől és vágy sajdult fel combjaim találkozásánál. Emlékszem, mit mondtam percekkel ezelőtt, de egyszerűen nem tudtam parancsolni a testemnek. Mintha minden zsigerem hozzá lenne igazodva, mintha hozzá programoztak volna. Fejemet hátravetve élveztem ajkai érintést puha bőrömön, nyelvem végigsiklott száraz ajkaimon, apró terpeszre nyitottam térdeimet.
-Kívánlak Noah… dugj meg kérlek, mert széthullok. – Könyörögtem ajkaiba, szinte sírva. Annyira feltüzelt, hogy visszafordulni erről a buja ösvényről már szinte lehetetlen volt. Ujjaim automatikusan gombolták háromrészes öltönyének mellény gombjait és csúsztatták le válláról, hogy a padlóra hulljon. Csak ezután estem neki ingének, közben pedig tettem arról, hogy Ő is kapjon valamit belőlem. Nyelven erőszakosan furakodott be a szájába és simított végig Noah nyelvén. Életemben ilyen gyorsan még nem fosztottam meg a keményre vasalt ingétől, mint ahogy most, hogy aztán apró csókokkal halmozzam el tökéletes felsőtestét.
Nekem ennyi is elég volt ahhoz, hogy teljesen készen álljak. Minden mozdulatnál a csipke fehérnemű hozzásúrlódott csiklómhoz és vissza kellett fognom magam, hogy ne sikítsak fel a gyönyörtől. Pedig még csak hozzám sem ért.
A feszültség, ami dolgozott bennem, ki akart törni. Mindenáron… és meg kell hagyni, a legjobb útját választotta annak, hogy távozzon belőlem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Noah ❤ Sera - please don't leave me Empty
TémanyitásTárgy: Re: Noah ❤ Sera - please don't leave me   Noah ❤ Sera - please don't leave me Icon_minitimeCsüt. Márc. 07, 2013 8:20 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
I like you, I like sex.. I love you and i love sex


Serával lenni olyan volt, mint valami frissítő nyaralás. Mellette elfelejtettem, hogy huszonhét éves vagyok, hogy közelítek a bűvös harminchoz. A kerek középhez. Ettől félek a legjobban, utána már csak öregebb és öregebb leszek, lassan megjelennek majd az első ősz hajtincseim, elkezdek majd kopaszodni, és elveztem azt aki most vagyok. Félek attól, hogyha meg öregszem a kapcsolatom megváltozik majd Serával, hiszen ő hozzám képest olyan fiatal, persze az érett kapcsolathoz mindig kell egy bizonyos korkülönbség, de az a nagy helyzet, hogy fogalmam sincs mire is van igazán szüksége. Hosszútávon még nem volt rendes kapcsolatom, ugyanis semmi szükségem nem volt a lányok hülye szokásaira. Persze jártam már sok mindenkivel de a leghosszabb ilyen fajta hivatalos járásom két hónapig tartott egy Camilla nevű lánnyal aki négy évvel volt idősebb nálam. Igazán bírtam, hogy érett volt, de túlzottan flegmán viselkedett, így dobtam. Soha nem tudtam, hogy mit akar, és soha nem akartam megfelelni neki, de Sera ő más. Annyira más. Ő is érett a szex terén, de néha annyira kell védeni és szeretgetni, nekem pedig ez nagyon tetszik. Szeretem ha a kapcsolatban én lehetek az erősebb, ha éreztetik, hogy mennyire számít a közelségem, és az, hogy megvédjem. Pont ilyen, de ennek ellenére nem tudom, hogy mit kezdjek vele. Rettenetes érzés, hogy nem tudom mit tegyek, de amit teszek azzal csak bántom, vagy éppenséggel túl közel engedem. Nem értem, hogy miért szeret, hogy miért ragaszkodik hozzám, hogy miért mondja ki újra és újra azt a szót, amire a szívem nagyobbat dobban. Próbáltam mondani neki, hogy én is szeretem, hogy akarom, és ki szeretném sajátítani, de a szavak nem akartak az ajkamra jönni. Ki tudtam volna őket mondani, de hamisan csengtek volna, és nem azért mert az egész hazugság, hanem mert még nem vagyok rá kész. Egyszer elmondom majd neki, egyszer, bár még nem tudom, hogy mikor. Lehet, hogy még ma este, de lehet, hogy csak hónapok múlva.
- Miket köszönhetsz nekem? Őszintén Sera? A könnyeket vagy a sebeket? Melyikért mondasz nagyobb köszönetet hmm? - A hangom nem volt ideges inkább a keserűség uralkodott rajta. Az igazság az, hogy amikor Sera sír mindig rosszul érzem magamat. Nem tetszik, hogy a sós könnyek végigfolynak mesés arcán, aztán pedig a mellkasára hullanak és eltűnnek a mellei közti gödörben. Nem hiszem el, hogy köszönhet nekem bármit is, mert én konkrétan semmit nem adtam neki.
- Majd te beolvasol a kéjenc milliárdos szukáknak? - Egy pillanatra elmúlt a rossz érzésem és halkan felnevettem. A kezem az arcára csúszott, és barátságosan, szeretettel tele simítottam végig puha bőrén. Kedvem lett volna odahajolni, és megszimatolni az arccsontját, hogy most is olyan ellenállhatatlan krém és parfüm illata van-e, mint amikor eljön hozzám vagy találkozunk. Imádom azt az illatot, egyszerűen megőrjít. Nem bírtam megállni, közelebb hajoltam és beszívtam a kellemes illatot. Nem éreztem olyan erősen a kedvenc illatomat, lemosta a sok könny, ami miattam hullott.
Élveztem, ahogy a hajamba túr, ahogy apró ujjai végigszántanak a fejbőrömön.
- Persze, hogy utánad jöttem édesem! Miért ne jöttem volna? - Néztem rá értetlenül, mintha a világ legegyértelműbb dolga az lenne, hogy én utána jöttem. A kezem a hajához ért, ami kócosan.
- Akkor csak téged keféljelek? - Húztam perverz vigyorra ajkaimat. Persze, hogy menne. Reggel, este, napközben, mindig csak szexelnénk, de vannak olyan időszakok amikor ez nem válik be, vannak amikor összeveszünk, és én bosszúból megyek és megdugom az összes nőt akivel aznap este összefutok, de erről legjobb tudásom szerint Sera nem tud. Nem akarom, hogy tudjon róla, mert azzal megint megbántanám, de tudom, hogy nem hülye, hogy sejti a dolgot..
- Dugjalak meg? Szeretnéd édesem? Szeretnéd, hogy az enyém legyél? - Nem is kellett rá válaszolnia, tudtam, hogy akarja.. és én? Naná, hogy igen! Azt akarom, hogy ma egész nap az enyém legyen. A liftben, a széken sőt még a tánc közben is szexelni akarok vele.
A szám automatikusan szétnyílt nyelve puha érintésétől, és kezdett vad táncba vele. Hagytam, hogy lerángassa rólam az ingemet, és csókjaival beborítsa a felsőtestemet. Egy halk sóhaj hagyta el a számat, kezem pedig már siklott le a testén, hogy megszabadítsa elnyűtt fölsőjétől. Az ujjaim közé csippentettem a kötött anyagot, és lassan húztam feljebb és feljebb. Kisujjaim érintették mindkét oldalon az oldalát majd a bordáit, és végül lehúztam róla a régi ruhadarabot. Csak egy aprócska ruhadarab takarta el a testét, bár így is tudtam, hogy mit fogok majd a bugyi alatt találni. Egy határozott mozdulattal fogtam és lenyomtam az ágyba, én pedig feltérdelve, kicsatoltam az övemet, és letoltam magamról az összes maradék ruhadarabot. A szemeim éhesen siklottak végig nőies testén, férfiasságom pedig meredezve várta, hogy végre bekerüljön oda ahova menni szeretne. Sera fölé másztam, ajkaim durván csókolták, erőszakosan beleharaptam az ajkába, mert ehhez volt kedvem. A csókot megszakítva a nyakára tértem át, a vállára, ajkaim sietve csókolták végig felsőtestét, elidőzve melleinél pár pillanatra. Aztán lejjebb és lejjebb haladtam, kezeim a combjába markoltak, erősen szorítottam, egészen addig míg szám a csipke fehérnemű vékony pántjához nem értek. Vágytól csillogó szemekkel pislogtam föl rá, ajkaimra kéjes mosoly kúszott, kezem pedig a feneke alá csúszott. Belemarkoltam, és egy határozott mozdulattal felemeltem. Fogaim összezáródtak az aprócska ruhadarab szélénél. Erős leginkább ráncigálásra hasonlító mozdulattal rángattam a combja közepéig, majd kezemmel rásegítve húztam le róla és dobtam el a többi ruhadarab közé. Kezem visszafelé út gyanánt a combja belső felén siklott végig, egészen addig míg el nem ért a szeméremdobjáig. Ujjbegyeim gyakorlott mozdulattal simítottak újra és újra végig az érzékeny területen, míg ajkam visszatalált egy vad csók erejéig az ajkaihoz. Aztán egy határozott mozdulattal már a fejem újra a lábai közt volt.
- Nagyon szexis ez a két szürke nem is tudom minek kéne őket neveznem itt a combjaidon, de ha nem bánod.. - Egy határozott mozdulattal lerántottam mindkettőt a lábáról. A farkam már szétdurranni készült a vágytól, de nekem előbb el kell intéznem valamit. Ma akarom hallani a sikolyát, ahogy kéjesen a nevemet ordítja.
- Megjöttem! - Suttogtam Sera felé, és ujjaim gyakorlott mozdulattal választották el egymástól a nagyajkakat, nyelvem pedig mintha folyton ezt csinálná olyan gyakorlattal kezdte el izgatni csiklóját. Szabad kezem a combját tolta arrább, hogy közelebb férjek Serához, de közben nyelvem megállíthatatlanul tette a dolgát.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Noah ❤ Sera - please don't leave me Empty
TémanyitásTárgy: Re: Noah ❤ Sera - please don't leave me   Noah ❤ Sera - please don't leave me Icon_minitimePént. Márc. 08, 2013 6:20 pm

Soha senkit nem kívántam még ennyire és soha senki nem tudott csupán egyetlen szóval vagy érintéssel felizgatni. Noah mesterien űzte ezt és ki is használta, amikor csak alkalma adódott rá. Nem ellenkeztem, mert tudtam, hogy Ő így fejezi ki az érzéseit. Minden egyes veszekedés agyeldobó szexszel végződött. Megbántott, pengét húzogatott amúgy is sebzett szívemen, de utána addig kefélt, míg ki nem fáradtunk. Mert törődik velem, mert gondoskodik rólam és mert szeret.
-Igen, ezt akarom. – Válaszoltam kipirultan, ajkaim mohón kaptak ajkai után, tűzforró nyelvem az övé után kutatott, lágyan simított végig rajta, birtokba véve. Kezeimet a fejem fölé emelve átbújtatott az elnyűtt pulóveren. Igazán nem bántam, hogy nem vettem fel melltartót. Hátam a puha matracba nyomódott, szám sarkában apró mosolyt bujkált. Elégedett voltam, mert ahogy fölém helyezkedett, éreztem kőkemény farkát a belsőcombomnak nyomódni. Már csak ez az érzés is elég lett volna ahhoz, hogy sikítva elmenjek. Meztelen volt és forró. Tusfürdője illata keveredett bőre aromájával, ami nyugtatólag hatott rám. Ujjaimmal a mellkasához értem és a meztelen bőrön játszadoztam. Tudtam, mit váltok ki belőle ezzel az apró mozdulattal. A szája a nyakamra siklott, majd a vállamra és sietős csókokkal halmozta el felsőtestemet, hogy aztán ráérősen lehorgonyozzon a melleimnél. Ajka a mellbimbómra tapadt és szívni kezdte, amitől azok kemények és feszesek lettek. Ágyékomban visszhangot vert ajka vad játéka. Egyre síkosabb lettem, egyre jobban vágytam arra, hogy kitöltsön, hogy birtokba vegyen.
Engedelmesen emeltem meg csípőmet, amikor megéreztem tenyerét a fenekemen. Lenéztem rá és amikor megláttam kéjes vigyorát az arcán, a testem jelzett. Apró remegés futott végig gerincemen, ahogy fogai gyengéden érintették érzékeny, duzzadt résemet. Minden idegvégződésem vigyázban állt, képtelen voltam nyugton maradni. Vállai szétfeszítették lábaimat és a kéj végighullámzott rajtam. Hüvelyen összerándult, a torkomból feltörő halk nyöszörgésem keveredett Noah zihálásával. Összeszorított szemekkel, levegő után kapkodva, ajkaimon mosollyal nyugtáztam, hogy lekerült rólam a zokni.
Ujjaival nyitva tartott és nyelve lecsapott lüktető csiklómra. Gerincem hátrafeszült, már nem törődtem azzal, hogy az ajtó – akárcsak én – tárva nyitva van. Vágytam rá, érezni akartam a szerelmét. Már az is elég volt egy kisebb orgazmushoz, hogy láttam fejét a lábam között. Minden egyes nyelvcsapással egyre közelebb lökött az orgazmus felé. Vonaglottam a gyönyörtől, testem összerándult az orgazmus első lökéseitől.
-Istenem! – Vad rohammal élveztem el, veríték gyöngyözött ki a bőrömön, alig kaptam levegőt, mellkasom vadul hullámzott. Noah nyelve már a kisajkaimat szívta és olyan erővel falta őket, hogy beleremegtem a tehetetlenségbe. Duzzadt és érzékeny voltam. Védtelen voltam egy ragadozóval szemben, aki többet és többet vette el tőlem. Pillanatokon belül másodszor jutottam a csúcsra, körmeim a takaróba mélyedtek, halk sikkantással adtam a tudtára, hogy elég volt, szünetet akarok, félidőt, amíg újra magamhoz térek ismét.
Ez az idő épp elég volt arra, hogy fordítsak a felálláson és lelökjem az ágyra. Megcsókoltam és éreztem önmagam sós, ragacsos ízemet. Fogaimat alsó ajkába mélyesztettem, nyelvem enyhített a fogaim okozta fájdalmon, hogy állát, nyakát, kulcscsontját csókolhassam. Ráérősen nyomtam apró puszikat mellkasára, izmos hasára és követve a kockákat, elidőztem egy kicsit a köldökénél, majd eljutva az ösvényig, megnyaltam a felsőajkam. Hozzá sem értem, de már kőkemény volt. Bármit megadnék azért a pillantásért, ahogyan most néz rám.
Aztán már a kezemben is volt hatalmas, csodálatos farka. A számban… felnyögtem, amikor megízleltem. Amikor éreztem bőre melegségét és bársonyosságát. A nyelvem végig követte a vastag ereket a végétől a tetejéig. Hallottam, ahogy összecsikordulnak a fogai, ahogy minden izma megfeszül alattam és ez csak rásegített arra, hogy tovább kínozzam. Hosszú húzásokkal fejni kezdtem. Noah combja megfeszült én pedig ettől teljesen megőrültem és olyan vadul szoptam, hogy abba belesajdult az állkapcsom. Azt akartam, hogy megbocsásson, amiért hibáztam. Elfelejtettem a tablettákat. Olyan köteléket hoztam létre kettőnk közt ezzel az apró kis malőrrel, amelyet soha nem lehet meg nem történtté tenni. Gyerekünk lesz és amikor majd rám un, akkor sem tud majd elszakadni tőlem, mert ott lesz neki a baba. Fájdalmas érzés kerített hatalmába, a szívem összeszorult a gondolattól, hogy csak azért marad velem, mert teherbe estem. Ettől a furcsa gondolattól vezérelve képtelen voltam leállni. Lassú, ráérős tempóban nyaltam végig a farkát a tövétől a tetejéig, nyelvem eljátszadozott a selymes makkon. Rámarkoltam, mert már nem bírtam tovább szívni. Fel-le húzogattam, miközben szememet az övébe fúrtam. Buja mosoly játszott ajkaimon.
-Szeretnél elmenni a számban? – Hajoltam hozzá, a fülébe búgva, miközben ráültem, duzzadt résembe igazítottam és tovább mozgattam a kezem. - Vagy szeretnél ide élvezni? – Ültem rá lassan és fejemet hátravetettem, amikor teljesen befogadtam. Hatalmas farka felhorzsolta a hüvelyem, felszisszentem a fájdalomtól, de amikor lassan mozogni kezdtem, az érzés elmúlt. Tenyerem mellkasára tapadt, hajam sátorként takart el előle, cirógatva kemény hasfalát.
A feszültség, ami kettőnk közt vibrált, eltűnt. Semmi más nem maradt, csak a szenvedély, a vágy és a kéj, amely súlyosan töltötte meg a levegőt.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Noah ❤ Sera - please don't leave me Empty
TémanyitásTárgy: Re: Noah ❤ Sera - please don't leave me   Noah ❤ Sera - please don't leave me Icon_minitimeSzomb. Márc. 09, 2013 9:26 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
I like you, I like sex.. I love you and i love sex



- Szeretem amikor a szeretném szó helyett az akarom hagyja el a szádat.. Imádom ahogy az ajkaid mozdulnak.. - Vigyorodtam el. Burkolt célzás? Még jó hogy az, Sera nagyon jó munkát tud végezni a szájával és a nyelvével. Ő az a személy aki totálisan ki tud elégíteni kézzel, szájjal vagy akármivel, és ő az akivel ha szexelek nem érzem azt hogy nem elég nekem. Másoknál sokszor érzem azt, hogy olyan, mintha csak felizgatnának, de nem szexelnénk, hanem álló farokkal távoznék. Ez pedig kicsit sem kellemes érzés. Egyáltalán nem, mert utána vagy magamnak csinálom, vagy keresek olyat aki ténylegesen ki tud elégíteni vagy megyek Serához. Alig vártam, hogy ehhez a részhez érjünk. Ajkaink vadul érintették egymást. Sera ajkai olyan ízűek voltak, mint egy jóízű eper amibe az ember szívesen beleharap. Nagyon puhák voltak, és forróak. Szinte vétek beleharapni, de én megtettem. Mert imádom harapdálni, imádom csókolgatni, és imádom dugni. Éreztem, hogy az ujjai a mellkasomon voltak, amitől az ajkamat akaratlanul is egy halk morgás hagyta el. Általában mindig morgok és fogalmam sincsen, hogy miért, csak megszokás. Egészen kicsi korom óta morgok, morgok ha jól esik valami, ha tetszik valami és ha élvezek valami intim dolgot. Ezért mordultam fel akkor is, hogy a tetszésemet fejezzem ki. Imádom ha valaki a mellkasomat piszkálja, egyszerűen beindít és barom jól esik, mint ahogy most is. Éreztem, hogy a vágyam ha még lehet nagyobbra nőtt, a farkam már rendesen feszített, szét akart durranni. Egyre lejjebb és lejjebb haladtam a lány tökéletes testén. Tényleg tökéletes. A hasa olyan lapos amilyennek szeretem, és borzalmas belegondolni abba, hogy ez már sosem lesz ilyen, mint most. Terhes, a hasában növekszik egy kis élet, a hasának bőre megfog nőni, és habár a terhesség nagyon szép dolog, én kétlem, hogy a szülés után is gyönyörű hasa lesz. Tudom én, hogy van plasztika, de hogy állhatnék oda elé. „Szia édes! Szültél egy gyereket, ez szép és jó, de gyere menjünk varrassuk föl a hasad..„ de én azért bízom benne, hogy Sera gyönyörű marad, nem fog kihullani a haja, nem sárgulnak meg a fogai, nem esnek le a körmei, és foglalkozik majd magával. Láttam már terhes nőt, szépet és csúnyát egyaránt. Az apám húga meglehetősen szép volt terhesen, foglalkozott magával, nem hordott idióta hat számmal nagyobb felsőket, nem hordott béna susogós nadrágot, de a haját levágatta, bár szerintem sokkal jobban állt neki a rövid vörös mint a hosszú fekete..
Viszont a szomszédom kifejezetten csúnya volt, és tudom a világ legnagyobb bunkósága ezt mondani, de ez az igazság. Lila karikák a szeme alatt, sárga fogak, zsírós hosszú haj, igénytelen öltözködés.. na én így sosem szeretném látni Serát, bár ha rajtam múlik, az összes ruháját átszabatom terhes formába, csak legyen szexis nekem..
Imádtam, ahogy mozdulataim, és nyelvem kiváltott belőle valamit. Imádom, hogy kiváltom ezt belőle. Amikor a remegés végigfutott rajta elmosolyodtam. Amikor felnyögött, még jobban vigyorogtam, de nem hagytam abba a mozdulatokat, hanem gyorsítottam a tempón. A nyelvem gyorsan mozgott. A lábát lefogtam, ahogy elindult az orgazmus felé, de a nyelvem kicsit sem lassított. Pontosan tudtam, hogy mi a dolgom, hogy miként érintsem csiklóját nyelvemmel, és hogy milyen gyorsan kell csinálnom. Öröm volt érezni, ahogy Sera vonaglik és vergődik a gyönyörtől, ahova én jutottam el. Kicsit sem zavart, hogy nem csuktam be az ajtót magam után, hogy a hangok kiszűrődnek, és az sem érdekelt, hogy megpillantják ahogyan a csúcsra juttatom, ahogy együtt jutunk majd a csúcsra. Éreztem, hogy Sera átélte az orgazmust, abbahagytam csiklójának izgatását, kisajkait szívtam, faltam, élveztem ízét. Már teljesen kész volt, amennyire lehetett benedvesedett, már rég beléhatolhattam volna, hogyha egy egyszerű kis szexet akarok, de nekem nem volt elég az egyszerű szex, mert nekem sokkal több kellett erős lökéseknél. Mikor felsikított abbahagytam. Megnyaltam az ajkaimat, és elégedetten mosolyogtam. A sikolya számomra maga volt a gyönyör, beleremegtem hangjába. Miközben újra felé másztam, hogy megtudjam csókolni újra végignyaltam ajkaimon, így már csak nyelvemen éreztem őt. Aztán csak azt éreztem, hogy a vállam belenyomódik a puha ágyneműbe, még feleszmélni sem volt időm, már ajka az enyémeket falta. Tudtam, hogy érzi a saját ízét, és ez valami beteg módon felizgatott. A hátába mélyesztettem ujjaim, mikor ajkamba harapott. Pillanatokkal később megéreztem a sós vér ízét. Megnyaltam kiszáradt ajkaimat, szemem követte az utat amit megtett szájával. Bőröm felforrósodott ott ahol ajka hozzá ért, és be kell vallanom, hogy hangosan felnyögtem mikor kockáimat végigcsókolta, és nyelve vad játékot űzött köldökömmel. Vártam, hogy menjen lejjebb, de rám nézett. Nagy, vágytól égő szemekkel pislogtam rá, értetlenkedtem, miért is várt. Szerencséjére nem kellett sokat várnom, keze már a farkamon volt. felnyögtem újra, aztán mikor a szája is hozzáért eres végtagomhoz, erősen felmordultam és hangosan. A nyögések semmik, a morgás na az nem volt semmi. Mint valami rossz kutya, de egyszerűen nem tudok mit tenni ellene, kijön és kész. Türelmetlenül szorítottam össze fogaimat, nem szerettem folyton hangot adni annak, hogy mennyire jó is nekem, hiszen úgy is tudja. Ahogy nyelve végigsimított az ereken, a fogaim összecsikordultak, hangosan, már azt hittem, hogy ki fognak törni, hogy az állkapcsom összezúzódik, olyan erősen szorítottam össze. A combom megfeszült, az ujjaim erősen szorították a lepedőt, markolták, ami tehetetlenül gyűrődött össze a kezeim között. Szinte a körmeim átszakították. Le kellett hunyom a szememet, mikro Sera szopni kezdett, és olyan erősen tartottam csukva, hogy csillagokat láttam.
Zihálni kezdtem, olyan hangosan szedte a levegőt, hogy nem hallottam hogy ajka mit művel velem, csak éreztem. Remek érzés volt, felrepített, és remegéseket váltott ki belőlem. A testem megremegett, erősen szorítottam össze a szemem és a fogaim. Türelmetlenül vártam, hogy Sera abbahagyja, mert nem akartam a szájába elmenni, nem azért mert, nem tudtam volna pillanatok múlva újra működőképessé tenni a farkamat, csak jobban szerettem volna becsusszanni a síkos vaginájába. Megkérdezte, és már tette is. Ráült a farkamra, amire újra hatalmasat mordultam. Tényleg le kéne szoknom erről mert olyan vagyok, mint egy kutya..
- Ha lehet beléd élveznék.. - A hangom teljesen rekedt volt az elfojtott vágytól. Megköszörültem a torkomat de még így sem csengett tisztán a hangom.
- Bocsa morgásokért, nem akarom, hogy azt hidd kutya vagyok.. - Ezt minden egyes alkalommal eljátszzuk. Én bocsánatot kérek, ő pedig válaszol.
Megint felmordultam, mikor farkam teljesen belehatolt, és rögtön utána elégedetten felsóhajtottam. A kezemet rögtön a derekára nyomtam, erősen szorongattam, adva a ritmust neki, hogy miként csinálja. Szemeim vágytól csillogva nézték Serát, kinek haja a hasamra lelógott, és minden mozdulattal végigcirógatta a hasamat. Kirázott a hideg, a bőröm libabőrös lett ettől.
- Mondj valamit! - A hangom megtörte a vágytól fűtött csendet, egyszerűen szükségem van rá, hogy szex közben beszélgessenek velem.
Miközben ő rajtam lovagolt, én éreztem, hogy elindultam a csúcs felé. Megállítottam a mozdulatban, ráemeltem kék szemeimet, és bármilyen szó nélkül magam alá fordítottam anélkül, hogy kicsusszantam volna az ölelő forróságot. Ahogy fölé kerültem az ajkamat az övére tapasztottam, mellette megtámaszkodtam, és eleinte lassú mozgásba kezdtem. Kicsusszantam belőle, aztán újra vissza belé, aztán megint ki, aztán megint vissza.
- Gyorsítunk! - Jegyeztem meg mikor éreztem, hogy közel a csúcs. Őrült módjára adtam a lökéseket, szaporán, nagyon gyorsan. A farkam teljesen eltűnt Sera ölében, és beleharaptam a vállába, hogy nehogy hangosan felkiáltsak, mikor egy utolsó lökéssel csúcsra vittem magunkat. Éreztem, hogy beléömlik termékenységem jele, és éreztem, hogy folyton összehúzódik ő, az orgazmus hatására. Morogva csókoltam meg, és teljesen ráereszkedtem. Tisztában vagyok vele, hogy össze tudnám nyomni, de én mindig ráfekszem. Az arcom a melleire nyomtam, de még nem húztam magam ki belőle, egyenlőre azon ügyeskedtem, hogy lenyugtassam lélegzetem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Noah ❤ Sera - please don't leave me Empty
TémanyitásTárgy: Re: Noah ❤ Sera - please don't leave me   Noah ❤ Sera - please don't leave me Icon_minitimeHétf. Márc. 11, 2013 6:44 pm

Noah pontosan tudja, mivel lehet egy nőt az őrületbe kergetni. Én pedig vagyok olyan elborult, hogy hagyom neki. Lassan kevertem a csípőmmel az ölében, lubickoltam az érzésben, amely átjárta az egész belsőmet és megolvasztotta. A kéj úgy söpört végig rajtam, mint egy gyors vonat. Ujjnyit emelkedtem csak fel, de a hirtelen becsapódástól felszisszentem. Sosem fogom megszokni hatalmas farkát. Ugyan akkor sosem tudnék élni nélküle. Tenyere csípőm két oldalát szorította, ritmust adva vágytól megrészegült, egyeletlen mozgásomnak. A bőröm kipirultan bizsergett, a melleim kemények és feszesek voltak, figyelmet követeltek maguknak. Kezei után nyúltam és rátapasztottam őket a melleimre. Ettől az ártatlan mozdulattól annyi vágy gyűlt az ágyékomban, hogy percekre voltam a mindent elsöprő orgazmustól. A vágy szaga súlyosan és nedvesen töltötte meg a levegőt, a kéj és a feromonok elegye átjárta egész testemet.
Lehunytam a szemem, mintha ezzel kizárhattam volna a külvilágot. Túlságosan kiszolgáltatottnak éreztem magam. Az ajtó nyitva volt, bármikor rajtakaphattak volna minket és ettől elszégyelltem magam. Vajon az előttem lévő nőkkel is megismerkedtek az emberei? Vagy csak én kaptam meg ezt a megtisztelő címet?
Lehajoltam hozzá, csókot loptam ajkáról. Szemtől szembe voltunk egymással, ujjaim hajába túrtak, miközben a világ ott nyüzsgött körülöttünk. Testem megfeszült a gondolatra és még mélyebbre szívtam magamba. Bőröm verítéktől gyöngyözött. Olyan forró és nedves lettem, hogy simán végigcsúszott bennem a farka, egészen a tövéig. Néma sikoly tört fel belőlem, amikor befogadtam teljesen. Olyan mélyen volt, hogy alig bírtam elviselni és oldalra billentettem a csípőmet, de akkor egy rántással alulra kerültem, hátam a matracba mélyedt. Az új pozíció megváltoztatta a szöget, én pedig megnyíltam, teljesen befogadva Őt. A légzésem szapora lett, a vérem lüktetett, torkomból hangos sóhajok szakadtak fel és ujjaim bekalandozták a testemet. A mellbimbóimat morzsoltam, majd fürge ujjaim megtalálták a csiklómat és vadul köröztek addig, amíg már nem bírtam. Valahol útközben elvesztettem a tudatomat, a testem felett a vágyak uralkodtak. Semmi másra nem tudtam figyelni, csak a szex mindent elsöprő késztetésére, a vad vágyra, hogy addig keféljen, amíg a feszültség bombaként nem robban ki belőlem. Még egy utolsó lökés, még egy vad csók, egy újabb hang, ami Noah-ból tört elő és nekem végem volt. Mikor az ágyékom megfeszült rájöttem, hogy már csak pillanatok választanak el az orgazmustól. Egy utolsó mély döfés kellett, hogy cafatokra essek szét a karjaiban. Amikor szétrobbant bennem az orgazmus, testem reszketve követelte közelségét. Zihálva markoltam nyirkos hajába és próbáltam rendezni a légzésem. Még mindig bennem volt, amikor végre sikerült összeszedni magam annyira, hogy meg tudjak szólalni.
-Úristen Noah. – Csúsztam lejjebb, hogy arcunk közel legyen egymáshoz, úgy helyezkedtem, hogy egymás mellett feküdjünk, mert bár szeretem, ha kényelmesnek talál, most levegőt próbáltam kortyolni és súlyától képtelen voltam. - Ez most az agyeldobó békülős szex volt? – Kérdeztem mosolyogva, csatakos hajamat a fülem mögé tűrve. Szemem a falon lógó hatalmas ezüst órára esett és ijedten ültem fel az ágyban.
-A picsába! – Tekertem magam köré a takarót. - Egy óra múlva ott kell lennünk a rendezvényen és nekem „most keféltem” hajam van. Öltözz Noah, én addig elmegyek fürödni. – Odahajoltam hozzá és nyomtam egy apró csókot ajkaira.
-Szeretlek! – Aztán már ott sem voltam. Sietős léptekkel lépkedtem a fürdőszobába. Beálltam a zuhany alá, forró vizet engedtem magamra és hiába is akartam nem az elmúlt órák eseményein rágódni, önkéntelenül is előre tolakodtak a fejemben. Van még remény arra, hogy rendes családom legyen. Olyan emberekkel, akik szeretnek és törődnek velem, akiknek fontos a véleményem és akik figyelnek rám. Noah meg tudja nekem ezt adni. Képes boldoggá tenni minket.
Hajat mostam, alaposan végig suvickoltam magam, illatozva léptem ki a mosdóból és mindezt röpke fél óra alatt tettem meg. Kapkodtam, bevallom, így a hajamat sem tudtam rendesen megszárítani, szóval az est végére úgy fogok kinézni, mint egy birka.
Beletúrtam az ajándéktáskába és kivettem a tűzpiros ruhát. Elgondolkodva néztem és arra a megállapításra jutottam, hogy ez túl rövid lesz. Noah-nak nagyszerű ízlése van, de ezt nem vehetem fel. Kurva vagyok, nem kell rátennem még egy lapáttal azzal, ha úgy is öltözöm. Azt tudtam, hogy piros kiegészítőket kaptam és azt is, hogy Noah nyakkendője színben passzolni fog az én ruhámhoz, szóval felcsaptam a bőröndöm és kivettem belőle azt az estélyit, amit még hónapokkal ezelőtt kaptam tőle. Gyönyörű darab, hosszú ujjas, a háta nyitott egészen a fenekemig. Combig felvágott szoknya résszel, derekán egy apró masnival hangsúlyozva. Belebújtam, megnéztem magam a tükörben és elégedetten mosolyodtam el. Hajamat az egyik oldalra fésültem, leheletnyi sminket vittem fel hibátlan arcomra és a kontrasztot vérvörös rúzzsal tettem csodássá.
Belebújtam a piros Manolo cipőbe, felvettem az ékszereket, a kistáskába gyógyszert, rúzst és púdert tettem, majd Noah keresésére indultam. Nincs elég időnk arra, hogy eljussunk a hotelig. Csupán a nevét tudom. A csomagjainkat majd biztos átszállítják.
Néhány perc után megtaláltam. Mint mindig, most is tökéletesen festett háromrészes öltönyében és kedvem lett volna leszaggatni róla.
-A másik ruha túl rövid volt. Idősek és gyerekek is lesznek ott. – Adtam magyarázatot arra, miért döntöttem úgy, hogy ruhát váltok.
Lassú, kimért lépsekkel közelítettem meg és ügyelve arra, hogy ne kenjem el a rúzsom, lágyan megcsókoltam. Eligazgattam kusza tincseit, lesöpörtem a port a zakójáról és kezemet az övébe kulcsoltam.
Az első nyilvános megjelenésünk veled. Viselkedj és ne okozz gondot anyának.
A hasamat cirógatva néztem fel Noah-ra, majd magammal húzva kiléptem a párizsi levegőre, ahol már várt ránk egy koromfekete, sötétített üvegű Audi s8-as.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Noah ❤ Sera - please don't leave me Empty
TémanyitásTárgy: Re: Noah ❤ Sera - please don't leave me   Noah ❤ Sera - please don't leave me Icon_minitimeKedd Márc. 12, 2013 6:22 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
in the ceremony


Lihegtem, kapkodtam a levegőt, és hagytam, hogy Sera szinte lelökjön magáról. Máskor talán szóltam volna érte, de mivel terhes nem mondtam semmit. Mellesleg nagyon szeretek rajta aludni, mert egyrészt nagyon puha a bőre, másrészt pedig nagyon finom illata van. Neki mindig jó illata van. Nem igazán szokott zavarni, hogyha agyon nyomom, szeretek arra elaludni, hogy hallgatom a szívét ahogy ütemesen ver. De mivel most áldott állapotban, nem kíséreltem meg kinyomni belőle a gyereket.
A hátamra fordultam, és az állmennyezetet kezdtem bámulni, miközben azzal küszködtem, hogy a légzésem visszaálljon és ne halljak meg mondjuk szívrohamban.. remélhetőleg kicsi ennek az esélye, és nem fogok idő előtt kidőlni a sok szextől.
A hajam kissé izzadtan tapadt a homlokomra, és az egész testem nedves volt az izzadságtól. A hátamnak tapadt a finom ágynemű, mire elfintorodtam. Viszketett a hátam miatta. Persze ez elenyésző érzés ahhoz képest amin akkor mentem keresztül, mikor még én voltam felül.
- Igen, ez az volt! Bár nem tudtam, hogy te elnevezted a szexfajtákat.. - Sóhajtottam mosolyogva, teljesen nyugodt, kiegyensúlyzott légzéssel. Már éppen odahajoltam volna Serához, hogy férfias vágyaimban újra kezdeményezzek, amikor olyan hirtelen ült föl, hogy azt hittem rosszul van.
- Jól áll ez a „most keféltem” haj neked. Ne is mosd meg! Hagyd így, legalább minden pasi tudja, hogy igen, mi most keféltünk, nem mászhatnak rád.. - Nem igazán vettem komolyan, hogy már rég félúton kéne lennünk, sőt talán ott kéne lennünk. Sokkal szívesebben kefélnék, mint jó pofizni. Mindegy, Sera úgy is elhatározta magát, hogy fürdik.
A kezemet végighúztam a karján, aztán néztem, ahogy sietősen bevágódik a fürdőbe készülődni. Nem értem én ezt a fürdés mániát, nem lenne elég befújnia magát, felöltözni, megfésülködni és kifestenie magát? Akkor még jutna időnk egy ötperces extra gyors menetre is. De persze Sera nőből van abból a rosszabbik fajtából amelyik előszeretettel készülődik hosszú órákig. Na én nem vagyok ilyen. Befújom magamat azokkal a márkás hülyeségekkel amit megjegyeznék általában nem én veszek, sokkal jobban szeretem az ilyenekkel fárasztani a sofőrömet vagy valaki mást, én nem igazán bírom a vásárlást. Na jó ez így persze nem igaz, csajoknak jó vásárolni, de magamnak egyszerűen unalmas. Szóval magamra fújok egy fél üveg parfümöt, és talán fésülködök. Én így tudom le a félórás fürdést napközben.
Még hosszú percekig feküdtem az ágyban, és unalmamban az órát kezdtem bámulni. Akárhogy is számolom, én előbb leszek kész, mint ő, ami azt jelenti, hogy unatkozhatok.
Mikor meghallottam a víz csobogását, elszámoltam magamban százig aztán ráérősen, és teljesen pucéran elsétáltam a pilótafülkéhez. Persze a pilóta amikor meglátott csak döbbenten állt, és nem tudott válaszolni a kérdésemre, erre pedig én csak sóhajtva otthagytam. Azért megjegyezném, hogy elég beteg egy pasas a pilótám ugyanis nem tudott a szemembe nézni, a farkam bámulása valahogy jobban érdekelte, mint a szemeim színe. Mondjuk, ezzel majdnem mindenki így volt, a stewardessek viháncolni kezdtek és belepirultak, én pedig ráérősen töltöttem ki magamnak egy pohár whiskeyt, sőt miközben hallgattam a víz csobogását, három pohárral is elfogyasztottam. Nem hiszem, hogy ma szomjas leszek..
Végül mikor úgy ítéltem meg, hogy legalább húsz perce bent van a fürdőben elindultam és magamra rángattam a ruháimat. Az ingem elég gyűrött volt, de mivel ez nem igazán látszott, nem igazítottam meg. Magamra fújtam egy fél üveg parfümöt, aztán a tükörbe bámulva bólintottam. Nem kell fésülködnöm. Nem szeretek fésülködni, a hajam általában össze-vissza állt, mert lusta vagyok végighúzni rajta a hajkefét háromszor. A piros nyakkendőt a kezembe fogtam, hát igen öt perc alatt nem tanultam meg megkötni, mindegy, majd Sera megcsinálja, aztán a pulthoz léptem, és igen lehúztam még egy pohár whiskeyt. Azért remélem, hogy még nincs nagyon pia szagom, elég, hogyha este nézek ki alkoholistának.
- Jöhettél volna abban, vagy legalább szólhattál volna, mert akkor hozattam volna egy hozzá passzoló nyakkendőt.. - Fintorodtam el. Nem volt időm a kezemet a derekára fonni, mert gyorsan elhúzódott a csókból. Megnyaltam az ajkaim, hogy letöröljem a rúzst ami a számra tapadt. Hagytam, hogy húzzon, aztán felvállalva én a vezető szerepét lesegítettem a lépcsőn, és beszívtam Párizs és Franciaország illatát. Bár nem hiszem, hogy más lenne, mint az otthoni de azért én mégis éreztem a különbséget.
A kezénél fogva, elég lassú léptekkel az audi a8-ashoz léptünk, én kinyitottam neki az ajtót, hagytam, hogy bemásszon, aztán én is bevágtam magamat.
- Ha nem ízlik a kaja, akkor szólj, mert tipikus francia ételek lesznek, csiga meg minden, és most mivel érzékeny a gyomrod nem hiszem, hogy jó ötlet lenne ilyen különlegességeket enned. Mond el, hogy mit szeretnél ma enni, és majd szólok Pierrenek amikor gratulálunk neki..- Fordultam félig felé, a térdem a lábának támaszkodtam, és az utat bámultam. Természetesen nem Hutch ült a volánnál, és nem is az én kocsim volt, csak bérelt, de mivel bolondulok az audikért jó, hogy ilyet választottam.
- Taposson a gázra jóember! - Szóltam előre cseppet sem barátságosan, mert konkrétan tizenöt percünk volt odaérni, ami ezzel a sebességgel teljes mértékben lehetetlen volt. A férfi értetlenül nézett hátra, és elmotyogott egy „quoi”-t. nekem persze itt telt be az a bizonyos pohár, nem igazán tudom, hogy a pia miatt-e vagy, csak amúgy de elegem lett.
- Azt mondtam gyorsítson! Ordítottam teljes hangerőből, mire összerezzent, és megértette mit is szeretnék. Az autó gyorsabban kezdett menni.
- Idiote! - Fröcsögtem előre mérgesen. Meg van az-az idegesítő szokásom, hogy ugyan tudok beszélni azon a nyelven –vagy el tudok makogni pár szót- ahova éppen megyek, de én ahelyett, hogy az anyanyelvükön mondanám el, szeretem fárasztani és idegesíteni a népet.
- Mennyire van akcentusom? - Felhúzott szemöldökkel bámultam rá, és halványan mosolyogtam. Nem, vele nem üvöltöttem.
– Je t’amie! Mon nom est Noah. La belle femme à côté de moi Seraphina !- Elmosolyodtam és vártam, hogy válaszoljon. - Tudsz franciául ma fleur? - Tettem a kezemet a kezére amikor a kocsi megállt. Kipattantam, és nyitva hagytam az ajtót Serának. Halvány mosollyal bámultam föl a hatalmas hotelre, ami nem hazudtolta meg magát. Ötcsillagos, gyönyörű épület, ami elé hatalmas vörös szőnyeg volt kiterítve, és a fotósok kattintására minden csillogott és villogott. Magamra erőltettem azt a hülye álmosolyt, ami az este további részébe is az arcomra fog ragadni. Megfogtam Sera kezét, az ujjainkat összekulcsoltam. Jöjjön az állkapcsolat része, amikor éppenséggel boldogan veszünk részt ilyen eseményeken.
- Mr. Holloway? Egy fényképet!? – Kiáltott ki az egyik fotós, én pedig mosolyogva bólintottam, és a szőnyeg közepére húztam Serát. Elengedtem a kezét, az enyémet pedig a derekára helyeztem. Hosszú percekig álltunk egymás mellett, mosolyogva a villogó fénybe, amitől tuti, hogy még órákig foltokat fogok látni. Mikor szerintem már vagy száz kép készült rólunk, előre engedtem Serát, és beléptünk az épületbe. Pompa és csillogás fogadott bennünket, francia és más nyelvek keveredése, francia konyha illat és a vonós zenekar halk játéka.
- Ha fotósok rád szállnának akkor szólj nekem, ma fleur! És mosolyogj! - Hát persze, hogy bent is tele volt paparazzikkal. Lehetetlen kettőt lépni anélkül, hogy valaki le ne fotózná az embert. Türelmesen mosolyogtam miközben valaki megörökítette minden egyes másodpercünket.
- Mielőtt bemegyünk.. megkötöd a nyakkendőm? - Kértem hozzá közel hajolva, és a nyakamba tettem az említett darabot. Kár lenne félrevonulni, a sajtó szereti az olyan sztorikat, mint „Noah Holloway elfelejtette felvenni a nyakkendőjét. A barátnője kötötte meg neki. Vajon mit csinálgatott előtte az újdonsült szerelmespár? Csak nem a családalapításon gondolkoznak máris?” Az ajkamba harapva vártam, hogy Sera megcsinálja nekem, és mikor erről is csináltak legalább húsz képet, végre ketten maradtunk, már amennyire egy ilyen helyen lehet ketten maradni.. Valaki közben a nevemet mondta, de lehet, hogy csak nekem csengett a fülem. Felkaptam a fejemet, és arrafelé fordítottam ahonnan a hang jött.
- Noah? – Lágy, kedves nőies hang, és.
- Virgine? - Lepődtem meg, és még a számat is elfelejtettem becsukni. Szaporán pislogtam, úgy bámultam a szőke lányra, aki régen a szívszerelmem volt, de kidobott, pedig nekem kellett volna őt kihajítanom. Nem szeretek a vele lévő kapcsolatomra gondolni, de nem is tudok rá haragudni..
- Látom, még mindig nem tudsz nyakkendőt kötni! – Kuncogott, miközben az én szemem végigsiklott rajta. Fekete csillogós ruha volt rajta, ami éppen csak a fenekéig ért le. Szőke haja a vállára volt eresztve, és olyan magas magassarkú volt rajta, hogy majdnem akkora volt mint én.
- Jól látod! - Küldtem felé egy kedves mosolyt, a szemeimet pedig nem tudtam levenni a melleiről. Igen még biztosan emlékeznek rám..
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Noah ❤ Sera - please don't leave me Empty
TémanyitásTárgy: Re: Noah ❤ Sera - please don't leave me   Noah ❤ Sera - please don't leave me Icon_minitimeSzer. Márc. 13, 2013 6:25 pm

Tizenöt centin lebegtem a föld felett, amikor letettem vérvörös Manolo cipőm talpát a párizsi repülőtér betonjára és meg se fordult a fejemben, hogy ez a mennyei érzés néhány órával később a pokolra taszít majd.
Ujjainkat összefűzve követtem a kocsiig és készségesen szálltam be a hátsó ülésre. Elrendeztem a ruhámat, nehogy Noah ráüljön és izgatottan dőltem hátra a bőrülésen. Nagyon ideges voltam. Legszívesebben visszabújtam volna az elnyűtt pulóverembe a most keféltem hajammal együtt és egész nap feküdtem volna. Mégis erőltettem magamra némi kedvet, mert szeretem Őt annyira, hogy ezt megtegyem érte.
Nem csak én vagyok ideges. Abból, ahogy beszél hozzám és ahogy viselkedik látom csak igazán, mennyire ideges ez miatt a rendezvény miatt. Foghatnám arra, hogy a szavazás miatt van, ahol az év emberét választják meg, de magam is tudom, hogy nem ez miatt van. Az egész rólam szól. Rólunk… arról, hogy mit gondolnak majd az emberek, ha végre nyilvánosan is megjelenünk és nem csak néhány ócska, titkon elkapott képről csámcsog a világ. És bevallom, rettentően félek tőle. Sosem bírtam a kritikát annak ellenére, hogy előszeretettel használom. Nem bírnám ki, ha azt olvasnám viszont, hogy cseppet sem illek hozzá és az Ő nagyvilági életéhez. Tudom, mit hisznek rólam az emberek majd és kicsit sem tévednek, de az már a múlt. Igen, a pénze fogott meg először és a sármja, amivel az első pillanatban levett a lábamról. De aztán megismertem és senki, de tényleg senki nem ismeri az igazi énjét rajtam kívül. Nem látnak a jól szabott öltöny alá, nem tudják miféle démonokkal küzd és azt se tudja senki, mekkora szíve van valójában. Csak is én ismerem annyira, hogy elítéljem vagy az egekig magasztaljam.
Ez az apró mozdulat - térdeink találkozása – épp elég volt arra, hogy újra lobbanjon bennem a vágy és az ágyékom fájdalmasan összehúzódott. Mit meg nem adtam volna azért, ha most egy limóban ülnénk, ahol elég hely van arra, hogy csillapítsam az iránta érzett mérhetetlen vágyamat. Benedvesedtem és el kellett húznom a térdem és az arcára koncentrálnom, hogy ne essek neki, miközben egész Párizs mellettünk cikázik.
-Illetlenség lenne nem megkóstolni. Ne aggódj, nem lesz semmi baj, de köszönöm, hogy gondolsz ránk. – Melegséggel tölt el, valahányszor gondoskodik rólam. Eszembe juttatja, miért vagyok az, aki vagyok. Miért igyekszem megfelelni mindenkinek és miért vágyom olyan rettentően a szeretetre. Igénylem a törődést, szükségem van rá, különben összeroppanok. Egész életem hiányt szenvedtem belőle és amióta csak ismerem, a világom teljesen felfordult és Ő lett a világegyetemem központja. Egyetlen tett miatt. Szeret és nem fél kimutatni.
-Kérlek, ne beszélj így az emberekkel. Nem a sofőr hibája, hogy araszolunk az úton. Mindenki meg van őrülve ez miatt a nagy cécó miatt. Ne idegeskedj, mert árt a jóképű pofikádnak. – Odahajoltam hozzá, hogy a vörös rúzs ellenére is egy óvatos csókot nyomjak ajkaira, majd hüvelykujjammal letöröltem a rátapadt festéket. Bár szívem szerint ott hagytam volna. Had lássák csak, kihez is tartozik. Ezt valahogy franciául is a tudtukra kéne hoznom, csak hogy ezen a nyelven nem beszélek. Spanyolul tudok, mert apám megtanított rá. Mellesleg a francia nem épp a kedvencem.
-Fogalmam sincs mit mondtál, nem tudok rá válaszolni és ettől csak még idegesebb lettem. – Túrtam bele hajamba, levegőért kapkodva. Istenem, egész idáig bele sem gondoltam, hogy nekem beszélnem is kell majd. Mert biztos lesz olyan, aki majd próbál kihúzni belőlem ezt azt Noah-val kapcsolatban.
Időm sem volt összeszedni magam, mert megérkeztünk. Követtem Noah-t és a lehető legkecsesebben kiszálltam a kocsiból, hosszú ruhámat a földre ejtve. Úgy festettem benne, mint egy menyasszony. Felnéztem a hotelre, a szépen faragott kövekre, majd vissza a bejáratra és az előttem vadul kattogtató paparazzókra és fizetett fotósokra. Remegő ujjaimat Noah ujjaiba kulcsoltam és boldog, nyugodt mosolyt erőltettem ajkaimra. Követtem Noah-t és mosolyogva pózoltam a villanó vakuk kereszttüzében, miközben gyomrom fel-le liftezett. Rettentő ideges voltam és annak roppant örültem, hogy Noah a derekamra fonott karral tartott, mert nem tudom egyedül képes lettem volna megállni.
Kerek szemekkel léptem be az épületbe és azonnal lenyűgözött a pompa és csillogás, ami fogadott. Csodálatosan berendezett terembe léptünk, ahol virágillat kígyózott kifelé, az emberek beszéde sűrű morajjá olvadt össze, én pedig remegő térdekkel fordultam Noah felé. Ügyetlenül nyúltam a nyakkendő után és kötöttem meg úgy, ahogy anyámtól láttam. Oldalra billentett fejjel néztem végig a tökéletesen elegáns Noah-n és ettől csak még idegesebb lettem.
-Annyira ideges vagyok. – Nyomtam homlokomat az övének és megfeledkezve a fotósokról, csókot szerettem volna nyomni ajkaira, de neve hallatára elfordította a fejét és az én szemem is kereste a hang forrását. Gyönyörű, kifinomult, bájos szőke nőn akadt meg a tekintetem, akinek csípője úgy ringott a rászabott ruhában, hogy még engem is lenyűgözött. A ruha mély dekoltázsa nem hagyott sok fantáziát a férfiak számára és mellette szürke kisegérnek éreztem magam. Elhúzódtam Noah-tól, idegesen babráltam apró táskám díszítésével és egy arra járó pincér tálcájáról lekaptam egy pohár gyöngyöző pezsgőt. A számhoz emeltem, de eszembe jutott a baba és inkább letettem az asztalra.
Úgy éreztem magam, mintha ott se lennék. Úgy nézték egymást, hogy majdnem felfalták egymást a szemükkel. Ha szemmel lehet szexelni, akkor most ők pontosan ezt tették. Ordítani tudtam volna vagy toporzékolva követelni Noah figyelmét, de nem kaptam meg. Nem engem tüntetett ki figyelmével, hanem a szőke bombázót.
El akartam bújni, eltűnni innen, visszamenni a repülőgépre vagy felmenni a hotelszobába, de mire rászántam volna magam, hogy elmeneküljek, a nő észrevett és csalóka mosolyt villantva, felém nyújtotta szépen manikűrözött kezét.
-Örüök, hogy megismerhetlek. Virgine Giroux vagyok. – Mosolygott rám tökéletesen fehér fogsorral, bájosan, de átláttam rajta. Akcentusa rettentően idegesített. Vártam, mikor fogja belém döfni a nagykést és nem csalódtam, amikor Noah-ra pillantva így folytatta.
-Csodálatos 3 évet töltöttünk együtt. Nagyon hiányzik… – Sóhajtott fel színpadiasan és elengedte a kezem, hogy azonnal Noah karjára simíthassa. Tehetetlenül néztem, ahogy összenevetnek és felelevenítik a múltat. Be sem tudtam mutatkozni. El sem mondhattam, hogy ki vagyok és milyen szerepet töltök be ennek a férfinek az életében. Nem mintha mutatott volna felém valami érdeklődést. Ahogy Noah sem és talán ez fáj a legjobban. A csillagokat ígérte nekem, azt mondta szeret, most mégis úgy bámulja ezt a nőt, mintha az élete múlna rajta.
Mi lesz velünk? Simítottam végig a hasamon és könnybe lábadt szemekkel törtem utat magamnak a tömegben, hogy felfrissítsem magam és meg sem álltam egészen addig, amíg egy gyönyörű szép, gondozott kertbe nem értem. Kisebb tömeg verődött össze mellettem, halkan nevetgéltek és sikerült lenyugtatnom magam annyira, hogy nem törtem be annak a fotósnak az orrát, aki lefényképezett összetörve, könnyes szemekkel.
-Dios mío! – Szólaltam meg rég óta először második anyanyelvemen. Így legalább biztos voltam abban, hogy senki nem érti meg, amit mondok. Elfordultam, az asztalról elvettem egy epret és a csokoládé szökőkút alá tartottam, majd szépen lassan megettem, amikor mellém lépett egy magas, kisportolt, kreol bőrű pincér és mosolyogva ezt kérdezte tőlem.
-Estoy aburrido? – Kérdezte mély baritonján és önkéntelenül is elmosolyodtam ez elmúlt percek nyomorúsága ellenére is. Elmúlt a szorító érzés a mellkasomban, de csak azért, mert végre valaki olyannal beszélhetek, aki nagyon is tudja milyen az, amikor egyik napról a másikra élsz.
-Ennyire látszik? – Mire ő bólintott és a kezembe nyomott egy üdítőt. Fogalmam sincs, miből gondolja, hogy nem ihatok alkoholt, de elfogadtam és mit sem törődve az illemmel, egy szuszra meg is ittam. Aztán kézfejemmel letöröltem a számat annyira, hogy a rúzsomnak ne essen bántódása és vállaim fölött hátrapillantva Noah-t kerestem a szememmel, de sehol sem találtam.
Időközben annyira belemelegedtem a beszélgetésbe Manuel-el, hogy észre sem vettem, a mellettem összeverődött tömeg már bement. A fejem fölött szürke esőfelhők gyülekeztek, egyre hidegebb lett, de képtelen voltam betenni a lábam a bálterembe. Nem akartam látni, miként olvadnak össze, hogyan simulnak egymáshoz, miközben észre sem veszik, hogy mindenki róluk beszél. És rólam… a rejtélyes nőről, aki most egyedül áll kint a kertben. Szánalmasan festek és ócska nőként könyvelnek majd el ez miatt a nőstényribanc miatt.
Gyűlöllek Giroux, bárcsak el se jöttem volna erre a baromságra…
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Noah ❤ Sera - please don't leave me Empty
TémanyitásTárgy: Re: Noah ❤ Sera - please don't leave me   Noah ❤ Sera - please don't leave me Icon_minitimeSzomb. Márc. 16, 2013 2:07 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Where are you honey?



Ezek a rendezvények mind a csillogás miatt vannak. Olyan emberek gyűlnek össze, akiknek a neve takar valami fontos dolgot. Van aki szállodalánc tulajdonos, van akinek éttermei vannak, Michelin-csillagos szakácsok, számítógép zsenik, akik valamitől híresek, vannak cégtulajdonosok, tőzsdézők, ruhatervezők és olyan emberek akik nem azért lettek híresek, mert jó hangjuk van, és nem is azért mert remekül színészkednek. Mi mind azért vagyunk itt, mert az elitbe tartozunk, és habár nem küzdöttünk ezért, de azok lettünk, és az újság címlapján talán többször is szerepelünk, mint a híres sztárok. Van amikor jó, de van mikor a legrosszabb dolog a világon. Amikor a lesifotósok követnek, és olyan helyzetekben kapnak le, amit sosem szeretnél, és bekerülnek az újságba. Mint mindenhol, itt is a botrányokra hajtanak.. ami azért valljuk be, hogy előfordul, és mindig az a nagyobb sztár, aki többször szerepel a címlapon.. Izgultam, nem tudom, hogy miért, talán ez a terhes dolog nyomott rám egy kis félszet. Féltem, hogy kiderül, hogy Serát veszik célba és akkor csaphatok egy olyan balhét amiért hónapokig én leszek a címlapon, és egyáltalán nem jó értelemben. Mert igen, képes lennék rá, én ne csinálnám meg? Biztosan szétszednék mindenkit. Ezért utálom őket, túl akaratosak, paparazzik ez a munkájuk, de én nem bírom amikor ráakadnak az emberre. Fényképet? Persze, de ne kövessenek hazáig és ne kérdezősködjenek. Ha el akarom mondani a nagyközönség előtt, akkor el fogom mondani..
Szeretem Serát, mert mindig próbál nyugtatni. Akkor is amikor éppen olyan ideges vagyok, hogy szemmel ölni tudnék. Akkor is ez volt, ott az autóban. Keresztül akartam döfni a sofőrt a szememmel, amiért olyan lassan vezetett. Sera egyszerűen olyan aranyosan próbálkozott, hogy nem bírtam nem elmosolyodni. Pedig nem akartam kizökkenni az ideges Holloway szerepemből, de kirázott belőle.
- Azt mondtam, hogy.. hmm inkább maradjon ez a titkom! - Vigyorogtam rá Serára. Talán sosem fogom elmondani neki, mit említettem szeretem az embereket idegesíteni azzal, hogy olyan nyelven beszélek hozzájuk, amit egyáltalán nem értenek. Szerintem vicces az értetlen fejük, és azon is jókat szoktam derülni amikor visszakérdeznek, hogy tessék? Bocsánat, de nem beszélem ezt a nyelvet.. én pedig csak mondom, és mondom a magamét.
Az autóból kiszállva a vakuk csak úgy kattogtak, erősen fogtam Sera derekát, mert az arcára nézve láttam, hogy olyan fehér lett, mint az ingem. Hosszú percekig nem pislogtam, a szemem szinte fájdalmasra száradt, míg végre meg nem jött a következő vendég, és hátat fordíthattunk a tömegnek. Kifújtam az eddig bent tartott levegőt. Serára való tekintettel nyugodtan néztem körbe, nem idegeskedtem, és külön plusz pont nekem, hogy nem kezdtem el üvöltözni.
- Nagyon remeg a kezed! - Suttogtam, miközben a nyakkendőmet kötötte meg. Istenem el ne ájuljon itt nekem.. Hagytam, hogy homlokát az enyémnek döntse, kezemet szorosan az övébe fűztem, és próbáltam csillapítani a remegését.
- Próbálj meg megnyugodni Sera, nem akarom, hogy elájulj!- Suttogtam neki, aztán már nem is rá figyeltem, hanem a szőke ismerősömre, akit pont nem vártam ide. Nem hittem, hogy az eset után valaha is találkozni fogunk, hogy összefutunk, arra pedig egyáltalán nem gondoltam, hogy beszélgetünk majd…
Elvigyorodtam amikor Virgine kedvesen Serához lépkedett és be is mutatkozott. Szeretem, hogy ilyen közvetlen, és ennyire kedves. Sosem feledkezik meg másokról, és még mindig olyan szép, mint anno évekkel ezelőtt. A combja formásabb lett, és szerintem átesett egy plasztikázáson is, mert mellei nagyobbak lettek. Éreztem, hogy keze az enyémre simul, én pedig lenéztem összeérő végtagjainkra. Egy pillanatra kirázott a hideg. Eszembe jutott sok közös emlék.
- Emlékszel, amikor részeg voltál és elrángattál fürdeni abba a hülye tóba? Az a sárga ruha volt rajtad, és levetkőztél, én meg csak néztelek, hogy miért csinálod amikor én megfagyok.. De te csak nevettél, és franciául hadováltál. Ketten a tóparton a sötétben. Belerángattál a hideg vízbe, én pedig majdnem megfagytam miattad… - Csóváltam nevetve meg a fejemet, ahogy az emlékek lassan ellepték az agyamat. Hirtelen elfelejtettem, hogy hol vagyok, miért jöttem ide.
-De aztán kárpótoltalak.. – Harapott bele ajkába, az én szemem pedig rögtön odatévedt. Eszembe jutottak csókjai, hogy mennyire finom volt, eszembe jutott az is, hogy mennyire kedves voltam vele és gyengéd. Sosem mert vadulni, mert mindig is olyan törékenynek tűnt akit összetörne ha túl erőszakos lennék. A látványa éréseket elevenített fel bennem, ízeket és illatokat, amiket hozzá kötöttem. Míg Serának epres illata volt, addig Virgine mindig orgona illatot árasztott, és ha találkoztunk mindig enni mentünk. Mivel francia, nem igazán főzött, sőt főzni sem tudott, elég az ha én remekelek benne. Jó ha az embernek híres ismerősei vannak, olyanok akik remekül tudnak főzni, és olyan jó fejek, hogy szívesen megtanítanak ingyen. Hát igen ez történt, valószínűleg ezért tudok olyan ételeket, aminek normális emberek a nevét nem tudják, nem hogy elkészíteni. Virgine miatt kóstoltam meg a csigát, amit az első négy alkalommal ki is hánytam. Csodás volt, hogy míg ő nagyban falatozott és nevetgélt, én kidobtam a taccsot. Valamilyen fura oknál fogva nem zavarta, ő evett tovább, és rendelt nekem valami normálist. Aztán másodszor is ugyan ez történt. Harmadszorra le tudtam nyelni, de ahogy lecsúszott a gyomromba öklendezni kezdtem, Virgine meg csak nevetett, és nevetett, miközben én még a reggelimet is kiadtam magamból. A negyedik alkalommal is kijött belőlem a francia étel, de mára már nem szoktam kihányni, bár egyáltalán nem tartozik a kedvenc ételeim közé. A sajtokat szeretem, meg azt a kicsi színes süteményt amiből egyszer ettem egy rózsa ízűt. Na az nem volt valami jó, de a többi. Imádom.. Azt hiszem elmondhatom magamról, hogy nagyon sok féle ételt ettem már, amik valamilyen szinten különlegesnek számítanak, és a felét legalább egyszer kihánytam. Ez nagyon hülyén fog hangzani, de zavar, hogy tudom miből van. A thai kaja, a gyomrom még most sincs megbarátkozva a sáskákkal, meg az egyéb ilyen „finomsággal”, de én olyan beteg ember vagyok, hogy addig eszem ezeket az ételeket, amíg meg nem kedvelem, de van amit sosem fogok megszeretni. Például a polipot. Ha rágondolok elfog a hányinger, ha elképzelem az ízét öklendezni kezdek attól függetlenül, hogy előttem van-e vagy sem. Még a hideg is kirázott tőle, és mielőtt azon kezdtem volna gondolkozni, hogy milyen érzés mikor a számba kerül, eltereltem a figyelmemet.
-A barátnőd? Hova ment? - Kérdezte Virgine csillogó szemekkel, halvány mosollyal az arcán, és akkor vettem észre, hogy az ő keze még mindig az alkaromon pihen, viszont Sera keze rég kicsúszhatott az enyémből. Észre sem vettem. Annyira lekötött Virgine figyelése, hogy észre sem vettem Sera eltűnt mellőlem. Nem éreztem, amikor kihúzta apró kezét az enyémből, és az sem tűnt föl, hogy mondott valamit, hova megy. Ha egyáltalán elmondta. Nem tudom. A szememmel őt kerestem, átlestem az emberek feje fölött, hátha megpillantom a ruháját, hátha meglátom a haját, de semmi.
- Nem tudom. Biztosan elment a mosdóba! - Vonta meg a vállamat. Végül is hol máshol lehetne? Biztosan nem akart fárasztani azzal, hogy mosdóba kell mennie, vagy éppen rosszul van. Pedig mondhatta volna. Mindegy, Ő Sera, Ő ilyen. Lassan hozzá kéne szoknom, hogy sosem fog majd másképp viselkedni. Bezzeg Virgine még azt is az orromra kötötte, hogy.. na az volt a dolog, amire sosem lettem volna kíváncsi.
-Akkor menjünk be a terembe, biztosan odajön majd! – Karolt belém. Eddig fel sem tűnt az akcentusa, de valahogy most kihallottam a hangjából. Nem egészen biztosan nem álltam még át a franciára. Át kéne cserélnem az agyamat, hogy útközben ne kelljen azon gondolkoznom, mit is mondtak nekem. Van az a hülye agykontrolos dolog, ahol ezt tanították. Lehunyod a szemedet, mély levegőt veszel, és azt mondogatod francia vagyok, értem a franciákat, franciául beszélek. Ezt úgy egy röpke tízszer meg kell tenned, és talán működik.. Talán nem..
- Gyere! Emlékszel, amikor rémálmaid voltak Vegasban? - Elevenítettem föl a múltat. - Ezért elmentünk autókázni, aztán a motorháztetőre feküdtünk, betakaróztunk én meg egésze éjszaka altatódalokat énekeltem neked? - Vontam föl a szemöldököm.
- Csodás hangod volt – Nézett rám őszintén mosolyogva, miközben a bejárat felé igyekeztünk. Valamiért elfordítottam a tekintetemet, és megtorpantam, mikor megpillantottam Serát és egy pincért. Rögtön elöntött a harag, mert láttam, hogy jól érzi magát, hogy boldog, és hogy csillognak a szemei. A férfi pedig nevetett, arcán csodálat tükröződött, rajtam pedig olyan érzelmek suhantak végig amiket nem tudtam hova tenni. Féltékeny típus vagyok, nem is kicsit. Nagyot nyeltem, és összeszűkített szemmel bámultam rájuk.
- Úgy látom, nem mosdóba ment.. – Kuncogott Virgine én pedig idegesen pillantottam rá.
- Mosolyogj Noah, képet készítenek rólunk! – Virgine közel simult hozzám, éreztem orgona illatát, szívének dobogását, de nem bírtam mosolyogni, sőt még csak nem is a kamerába néztem. Ideges tekintettel bámultam feléjük, aztán egy határozott mozdulattal, elrángattam Virginet a bejáratból.
- Várj meg itt! - Állítottam meg az üvegajtónál, én pedig erősen kicsaptam az ajtót, és feléjük indultam. Öt lépésre álltam meg tőlük, szemem a férfin tartottam.
- Alkalmazott nem kezdhet vendéggel! Indulj befelé pincérfiú, tedd le a tálcát és mehetsz is haza! Ki vagy rúgva! - A hangom vészesen csendes volt. Vihar előtti csend.
- Te meg induljál meg befelé! - Förmedtem rá Serára. Zsebre vágtam a kezemet, és vártam, hogy mindketten elinduljanak. Mérges voltam, remegtem a dühtől. Szemem végigkísérte. ahogy a fiú befelé sietett.
- Aztán nehogy azt hidd, hogy valaha találsz még munkát Rómeó! - Utána kiáltottam, és láttam, ahogy hitetlenkedve hátranéz. Ha tudná mekkora hatalmam van. Azt hiszi, hogy nem rúgathatom ki, pedig megtehetem..
Meg sem vártam, hogy Sera elinduljon, ha egy kis esze van, követni fog. Határozott, gyors léptekkel haladtam el Virgine mellett. Nem állta meg mellette, nem néztem rá, egyszerűen csak bevágtattam a terembe, levágtam magam az első asztalhoz, ahol a névtáblám volt, jobb oldalamon Virgine, bal oldalamon Sera nevével. Idegesen döftem a villámat az asztal közepén lévő ételekhez, és remegő kézzel választottam ki a sajtot. Igen, pontosan így képzeltem el ezt az estét..
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Noah ❤ Sera - please don't leave me Empty
TémanyitásTárgy: Re: Noah ❤ Sera - please don't leave me   Noah ❤ Sera - please don't leave me Icon_minitimeSzomb. Márc. 16, 2013 5:20 pm

Az esőcseppek makacs pöttyöket hagytak ruhámon, ahogy próbáltam beljebb húzódni előlük az eresz alá. Manuel kedves volt, esernyőt varázsolt elő valahonnan és felém tartotta, amíg valahogy elviselhető külsőt varázsoltam magamra. A lábam sajgott a magas sarkak miatt, fáztam is egy kicsit, de ezek a kellemetlen érzések mind eltörpültek amellett, hogy Virgine Giroux könyörtelenül kínzott egy éles pengével, amit előszeretettel simított végig szívemen.
-Köszönöm Manuel, de be kell mennem. Van bent valaki, aki vár rám. – Mosolyogtam rá kedvesen, letettem az üres poharat az asztalra, megfordultam, hogy végre bemenjek és összeszedve minden bátorságomat, szembenézzek félelmeimmel, de megtorpantam az üvegajtó előtt. Haragos pillantással nézett rám. Sosem tudom megszokni ezt az arcot. Önmagában is gyönyörű. Amikor ajkai felfelé kunkorodnak, bármit megadnék neki és reszketve menekülnék, amikor vonallá préselődnek. Elfutni, eltűnni, elsüllyedni… ezt akartam most. Az sem segített, hogy Virgine az üvegajtón túl engem figyelt és gonosz mosoly játszott tökéletesre pumpált ajkain. Istenem adj erőt, hogy elviseljem, mert a határán vagyok annak, hogy az arcába lökjem a ragacsos üdítőket, amik az asztalon sorakoznak.
-Ne csináld ezt Noah. – Sziszegtem fogaimon keresztül a szavakat, miközben egy műmosolyt varázsoltam magamra. - Ő legalább foglalkozott velem, nem úgy, mint te. – Vetettem oda neki ellentmondást nem tűrő hangon és igyekeztem visszafogni a dühömet. Azt hittem túljutottunk birtoklási vágyának mélypontjain és tisztában van azzal, hogy csak Őt szeretem, de tévedtem. Fogalmam sincs, hogyan bizonyítsam még, hogyan mutassam ki, mennyire szeretem, miközben mit sem törődve az érzéseimmel, látványosan falják egymást egy olyan nővel, akivel 3 éven keresztül osztotta meg az életét. Mit vár tőlem? Hogy mosolyogva tűrőm, ahogy felelevenítik a múltat? Francokat… ami az enyém, ahhoz ragaszkodom. Könnyen elhatároztam magamban, erőt merítettem a pocakomban aprócska bukfencező emberből, de elszállt az erőm, ahogy megpillantottam őket együtt.
-Nem beszélhetsz így velem. – Fújtattam dühösen, lehagyva őket, mert persze Virgine azonnal mellé szegődött. Csontos ujjait ismét Noah karján járatta és azt hiszem egy cseppet le is nyugodott tőle az én háborgó uram. És ez számomra milyen érzés volt? Pocsék. Leírhatatlan. Én nem vagyok gazdag. Az voltam, de semmi nem kell a szüleimtől. A vagyonuk meg pláne nem. Semmim sincs a gyerekemen kívül, akit óvok mindentől. És a kapcsolatom, ami amúgy sem volt mentes a hullámvölgyektől, a szemem láttára meg tönkre egy nőtől, akinek hidrogén szőke haja és természetellenesen nagy melle már felháborító.
Az ajtóban ácsorogva néztem, ahogy egymás mellett ülnek és kellett egy kis idő, mire összeszedtem magam annyira, hogy bemerészkedjek a tigris barlangjába. Reszkető lábakkal tettem meg a távolságot az ajtó és az asztalunk között és megnyugodtam, amikor fenekem a puha széken elkényelmesedett. Unottan piszkáltam az ételt a villával, feszengtem mellettük, miközben Virgine ontotta magából a szavakat. Megpróbáltam kizárni és a ceremóniára összpontosítani, de idegesítően lágy hangja minduntalan bekúszott a fülembe.
-Emlékszel, amikor megkérted a kezem? – A víz, amit percek óta forgattam a számban félrement és köhögve igyekeztem levegőt venni. Hörögve szívtam magamba néhány kortyot belőle és könnyes szemmel dőltem a szák támlájának. Körbenéztem és vizslató szempárokat láttam. Az egész olyan volt, mint egy film, aminek az elején még én vagyok a főszereplő, de a közepén elveszítem a szerepem és hirtelen azon kapom magam, hogy két soros statisztává avanzsálódom.
A hangos taps és éljenzés rántott vissza a valóságba. Tenyereim gépiesen csattantak egymásnak és a légzésem is rendeződött. Miért is hittem azt, hogy csupán a szex miatt voltak együtt. Nyilván bolondultak egymásért. Nem haragudhatok Virgine-re, ki tudna ellenállni a jóképű, vicces, gyengéd Mr Holloway-nek és a vaskos pénztárcájának. Kicsinek és egyszerűnek éreztem magam a ruhámban, a hajammal, amit nem mesterfodrászok kreáltak és a sminkemmel, amit röpke 10 perc alatt kentem fel. Nagyvilági nőnek tűnt mellettem mindenki.
-Csodás a ruhád… drágám. – Mosolygott rám Virgine, majd végig mért de olyan pofátlan módon, hogy kedvem lett volna a villámat a koponyájába állítani. Nem leszek kedves vele, de azt az örömöt sem akarom megadni neki, hogy lássa rajtam, mennyire dühít a jelenléte.
-A nevem Seraphina és köszönöm. Bár az igazi köszönöm Alexander McQueen-t illeti és persze Noah-t. – Emeltem le tekintetemet arcáról és tovább tapsolva adtam meg tiszteletemet az év emberévé választott férfinek.
Azután már összefolyt minden. Az állófogadáson jobbára idegenekkel beszélgettem, vagyis próbáltam magam megértetni, hisz nem beszélem a francia nyelvet, de még így is akadtak olyanok, akikkel szívesen váltottam néhány szót. Egy pillanatra sem tévesztettem szem elől Noah-t, aki tökéletesen, némi akcentussal ugyan, de mosolyogva beszélgetett az emberekkel. Virgine nőstényribanc meg hozzásimulva bólogatott, bekapcsolódott az üzletről szóló társalgásba és minden szem rászegeződött, amikor csak kinyitotta felpumpált ajkait. Egyedül éreztem magam és bosszút akartam állni, de féltem Noah haragjától. Nem tudtam, mit tehetnék. Fáradt voltam, émelyegtem s fájt a lábam is a cipőtől, de tudatni akartam mindenkivel, kivel is jöttem.
Ezért bátor lépésekkel közelítettem meg Noah-t és vállára téve a kezemet befurakodtam közé és Virgine közé. A nő szeme szikrákat szórt, meglepetten lépett hátra, utat engedve nekem és elégedett mosollyal nyugtáztam, hogy a tervem sikerült. Az illemet meghazudtolva mutattam meg, hogy összetartozunk és nem érdekelt néhány ember megbotránkoztató pillantása.
Égtem a vágytól, hogy végre Virgine tudtára adjam. A tied volt, talán még szeretett is, de most már az enyém. Engem szeret, velem kefél kifulladásig és én vagyok az a nő, aki majd egy gyerekkel ajándékozza meg. De egy idő után ráeszméltem, hogy nem állhatok Noah és a munkája közé. Virgine még mindig ott vonaglott mellettünk, belekotyogott a beszédbe és jobbára ő irányította Noah-t még akkor is, ha öt lépés távolságra álltak egymástól. Egy idő után aztán meguntam…
-Nem érzem jól magam. Felmegyek a szobánkba. – Mosolyogtam rá lágyan, megszorítottam a kezét és elléptem tőle. Nem vágyom másra, mint nyugalomra és valami nassolni való.
A liftekhez érve úri hölgyhöz nem méltó módon a falnak támaszkodtam, mert nem voltam biztos abban, hogy remegő térdeim képesek megtartani. Az ájulástól és fejem a márvány padlóval való találkozástól Manuel mentett meg. A semmiből jött és úgy szorított magához, mintha az élete múlna rajta. Felnéztem rá, levegőért kapkodva és amikor már biztos voltam abban, hogy képes vagyok a saját lábamon megállni, ellöktem magamtól, bemenekültem a nyitott liftbe és megnyomtam a gombot. Még láttam arcán a döbbenetet és elrebegtem egy „sajnálom”-ot, amikor az ajtó becsukódott. Percek múlva már a penthouse egyik keményre tömött fotelében ültem, fejemet a térdemre hajtva, küszködve a sírással. Feladtam a harcot, mert nem vagyok méltó ellenfél. Bármit is tettem a mai nap folyamán, nem azt értem el vele, amit szerettem volna. Noah dühös rám, a figyelmét más nőre fordítja. Befellegzett mindennek. Egyedül maradtam…
Lerúgtam a cipőm, kibújtam a méregdrága ruhából, ott hagytam a padlón és fehérneműben vágtam át a lakosztályon, hogy újra az a lány legyek, aki elnyűtt, használt pulóverében szállt fel a gépre Las Vegasban és akinek szívét ma darabokra törte egy undok ribanc, akinek több múltja van azzal a férfivel, akit szeretek.
Belebújtam a kötött pulóverbe, leültem az ágy szélére és megmasszíroztam elfáradt talpaimat, amikor az ajtó nyitódott és olyan hangos csattanással vágódott be, hogy összerezzentem. Térj magadhoz Munez, mert amit egész nap magadba fojtottál, most kiadhatod.
Felszívtam magam még dolgozott bennem a féltékenység és harcos amazonná változtam. Elegem van abból, hogy megtörnek, megaláznak. Vége… készülj Holloway.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Noah ❤ Sera - please don't leave me Empty
TémanyitásTárgy: Re: Noah ❤ Sera - please don't leave me   Noah ❤ Sera - please don't leave me Icon_minitimeSzomb. Márc. 16, 2013 7:30 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
I’m fucking nervous !!


Azt hiszem, elmondhatom, hogy átéltem életem legkínosabb két óráját. Nem a legjobb érzés úgy végigülni egy nemes eseményt, hogy két nő ül melletted, akik ugyan nem is ismerik egymást, de már utálják. Annyi negatív érzelem sugárzott felém, hogy attól féltem, én is utálkozni kezdek. Én ténylegesen próbáltam élvezni a vacsorát, nem foglalkozni velük, de ez szinte lehetetlen volt. A szememet előre szegeztem, bámultam a pódiumot, ahova először a tavalyi év embere lépett föl, és mesélte el, hogy mit is kezdett a címmel, milyen jótékonysági eseményeken volt jelen a névvel, és, hogy mit ért el, mit újított és mennyi pénzt adományozott az egész ceremóniának, aztán pedig felkonferálta az idei év emberét, Pierret. Én ténylegesen próbáltam figyelni, kizártam azt, amiről beszéltek, Virginere nem figyeltem, mert ő akkor is csacsog, ha nem válaszolok, sőt akkor sem veszi észre, hogy nem figyelek, ha egy eldöntendő kérdésre azt felelem: ’aha’. Az estek nagy többségében nem figyelek arra, amiről éppen mesél, mert vagy nem érdekel, vagy olyan unalmas, hogy elaludnék rajta, Serára meg azért nem figyeltem, mert még mindig mérges voltam a pincérfiús incidens miatt. Ő egy pincérfiúval? Mégis, ezt hogy képzelte? Ha még egy vén kujonnal trécselt volna, azt is jobban elviseltem volna, mint, hogy egy olyan senkivel, mint az a fiú. Mert egy igazi senki volt. pincérkedni, egy rendezvényen nem egy nagy karrier. Tálcával föl és alá sétálgatni, mindenkihez jó képet vágni, olyan idióta egyenruhában lenni, azt hiszem előbb halnék meg, minthogy ezt elviseljem. Sosem szeretnék ilyen mélyre süllyedni, így élni, még szerencse, hogy az én szüleim biztosították számomra a jövőmet, és habár anyám már rég meghalt, ő úgy távozott el, hogy nekem mindenem meglegyen. Apám most készül leadni nekem a Holloway vállalatot, és már most annyi pénzem van, hogy sosem tudnám elkölteni..
Éppen egy csigafalatot emeltem a szám felé, rágtam meg, és ízlelgettem, mikor Virgine olyat mondott, amitől nem csak Sera nyelt félre, de az én torkomon is megakadt a falat. Köhögni kezdtem, a mellkasomat ütöttem a kezemmel, és próbáltam nem megfulladni. A köhögési rohamom csak akkor enyhült, mikor a pezsgőspohárért nyúlva –fogalmam sincs kié lehetett, de nem az enyém az egészen biztos – leöntöttem az egész pohárnyit a torkomon. Mély levegőt vettem, aztán hitetlenkedve fordultam a szőke lány felé.
- Te most viccelsz velem ugye? Sosem kértem meg a kezedet! Sose kértem meg senki kezét! Ne terjessz téveszméket Virgine, így is a fél sajtó rajtunk lovagol, nem kell, hogy az egész ezt tegye! - Néztem komolyan a szemébe. Igen egészen biztos vagyok, hogy ez a dolog nem marad majd a hotel falai közt. Előre látom, hogy a jövő heti újság címlapján két kép lesz. Az egyiken Serával, a másikon pedig Virginevel leszek, és a kép alatti feketén szedett vastag betűs szöveg, pedig azt állítja, hogy én nem érem be egy bombázóval, nekem kettő kell, de ha szerencsém van akkor Sera és Virgine kerül címlapra, ahogyan egymás haját tépik, én pedig a háttérben, döbbent vigyorral nézem a cicaharcot. De én nem tartozom a szerencsés esetek közé, ez egészen biztosan nem fog bekövetkezni, bár ha a két lányon múlik, bármi megtörténhet. A feszültség csak vibrált köztük, szinte megkönnyebbülés volt, amikor Pierre megkért, hogy fényképezkedjek le vele. Mintha azt kínálta volna föl, hogy nekem ajándékozza a vállalatát, úgy pattantam föl, és menekültem ki a veszélyes zónából. Tisztelettudóan kezet fogtam franciabarátommal, és gratuláltam neki, aztán a nap folyamán sokadszorra hagytam, hogy a vakuk megvakítsanak, hogy ezernyi kép készüljön rólunk, ahogy ő mint a nyertes, én pedig, mint egy rendes barát, vigyorogva és átkarolva örüljek ennek az egésznek. Bárhol máshol szívesebben lettem volna abban a percben, mint azon az átkozott rendezvényen. A franc se gondolta volna, hogy Virgine megjelenik, nem is értettem, hogy pontosan mit is keresett ott a férje nélkül. Persze roppantul izgatott a dolog, így az egészet megérdeklődtem Pierrenél, aki angolul próbálta elmondani, hogy a lány elvált a férfitől miután a mi szeretői kapcsolatunk véget ért – igen Pierre tudott róla – és beadta a hatóságoknak, hogy a férje verte. A francia férfi ahelyett, hogy ügyvédet fogadott volna szép kis summát adott a pénzéhes Virginenek, aki minden további nélkül visszavonta a vádakat, és eltűnt a pénzzel együtt, olyannyira, hogy senki nem tudta, hogy hol van, egészen a múl hónapi francia eseményig, ahol megjelent, mint egy étteremlánc tulajdonosa Ausztráliából. Szerettem volna még faggatni ezzel kapcsolatban Pierret, de vele nem csak én szerettem volna beszélgetni, így hagytam, hogy eltűnjön az őt fényező tömegben. Persze Virgine azon nyomban mellém szegődött. Ott volt amikor beszélgettem a szakács barátommal, aki megtanított főzni, és akkor is mellettem volt, amikor a tőzsdéről beszélgettem az egyik ismerősömmel. Igazán jártas volt minden témában, mindenhez hozzá tudott szólni, profikat megszégyenítő szavakat használt egy-egy témában, és még én is meglepődtem szóhasználatán. Azt est folyamán nem volt alkalmam kettesben beszélgetni vele, pedig igazán érdekelt volna, hogy mi történt vele az elmúlt években. Miközben élveztem a fontos emberek társaságát, és figyelmen kívül hagytam a paparazzók vakujának villanásait, fél szememet Serán tartottam. Minden pillanatban tudtam, hogy éppen hol tartózkodik kivel beszélget, és habár rettenetesen haragudtam rá még mindig, jobbnak láttam, ha tudom merre van. Virginet direkt a másik irányba terelgettem, nem szerettem volna újra bekerülni kettejük harcába, ahol folyton egymást ócsárolják, kedvesen mosolyognak, közben pedig a másik halálát tervezik. Igazából nem értem, hogy miért csinálják. Sera tudhatná, hogy nem érdekel Virgine és habár még mindig érzek iránta valamit – ami nem közelíti meg sem a szerelem, sem a szeretet fogalmakat – soha nem cserélném le a szőke picsát a barna ribancomra. Virgineben pont az nincs meg amit Serában szeretek, a vad szenvedély, és, hogy olyan odaadóan szeret engem. Bármit mondhatok neki, megbánthatom de ő ugyan úgy érez irántam, és belül sosem lenne képes engem bántani. Virgine megtette. Szerettem, tetszett, hogy olyan gyenge, hogy vigyáznom kell rá, de akkor amikor ő tiport a földig, amikor kidobott, elzártam a szeretet fogalmát mélyen , és soha többé nem vettem elő. Sera folyton a kulcsokat keresgélte, és feszítette a zárat azon a bizonyos lakaton, annyira, hogy kezdett kiszivárogni az-az érzés amit én elzártam magamban. Nem terveztem elővenni, de miatta nekem magamnak kell majd megkeresnem azokat a fránya, rozsdás kulcsokat, és nekem szeretnem kell majd őt. Azért, mert terhes a gyerekemmel, mert szeret, mert bízik bennem, mert elvisel, mert velem tölti legtöbb idejét, mert nem panaszkodik , csak tűr, mert fontosnak tart, mert elvisel, mert nem fél, és mert kitart mellettem. Nem fordíthatok csak úgy hátat ennek, és habár egyáltalán nem bízok az érzéseimben, nem tudom, hogy elég-e amit majd neki tudok adni, meg kell próbálnom.
Már rég nem figyeltem arra a beszélgetésre, csak arra eszméltem föl, hogy Sera nekem mond valamit. Ráfókuszáltam a hangjára, belenéztem csillogó szemeibe.
- Rendben! - Bólintottam komoran, és figyeltem, ahogy remegő léptekkel távolodik el. Aggódtam érte, féltem, hogy valami baja esik, talán ez vezérelt akkor is, amikor két és fél perccel távozása után sűrű bocsánatkérések közepette, én is utána indultam. Nem jutottam messzire, megtorpantam az ajtóban, ahogy megpillantottam az idegesítő pincérfiú kezében Serát. Elöntött a düh, éreztem, hogy az agyvizem forrni kezdett, hogy a vérnyomásom az egekbe szökkent, a szívem vadul kezdett verni, a kezem ökölbe szorult, és ha képes lettem volna a fülemből biztosan gőz szállt volna föl. Nem mentem rögtön utána, kikaptam az egyik pincér kezéből a pezsgős üveget, és majdnem egy húzásra ledöntöttem a felét. Megtöröltem a számat, aztán öles léptekkel az idegesítő pincér után indultam. Nem kellett sok idő, hogy megtaláljam, mellé értem, kivertem a kezéből a tálcát a félreeső folyosón, ahol éppen a konyha felé tartott. Megdöbbenve nézett előbb a csörömpölve darabokra hulló poharakra, majd rám, akinek a szemei vérben forogtak.
- Nem voltam elég világos? - Ordítottam rá, és gallérjánál fogva a falnak csaptam. A szeme tágra nyílt, és egy szó nem jött ki a torkán. Kezét a csuklómra fonta, próbált elnyomni magától, de engem a harag tüzelt, lehetetlen lett volna most kiszabadítania magát. Térdemet ágyékának csaptam, engedtem, hogy összegörnyedve rám nehezedjen, aztán már lendült az öklöm. Az arcánál találtam el, felszakadt a bőre. Jajdult egyet, de a én szemem előtt csak az lebegett, hogy csókot lophatott Serától, hogy talán berántotta a kiszolgáló folyosóra az én terhes barátnőmet, és felkérte egy gyors menetre.
Éreztem, ahogy az ő ökle az arcomnak csapódik, csak azért, hogy mentse magát. Az ajkam felszakadt, ahogy a bőröm is. Újra ütöttem, ahogyan ő is. Míg az én öklöm a gyomrába talált, az ö keze az orromat vette célba, amiből rögtön ömleni kezdett a vér. Akkor kattant egy vaku, valaki lerántott a srácról, és lefogott, nehogy neki ugorjak, és agyon verjem. Mert arra készültem. Vergődtem a karok között amelyeik, alig bírtak visszatartani, hallottam a női sikolyokat, Pierre ideges hangját, ahogy franciául hadar a pincérnek, ahogy üvölt vele, és olyan szavakat használ rá, amit soha nem ejtett még ki a száján.
- Hagyjatok! - Ráztam le magamról a két embert, akik minden erejüket bevetve, próbáltak távol tartani a sráctól. Vért köptem a lába elé, és hátat fordítva mindenkinek, a lépcsőházban kettesével szedve a lépcsőfokokat indultam föl a közös szobánk felé. Az orromból ömlött a vér, a zakómat rendesen átitatta, ahogy felfelé igyekezvén odaszorítottam a kezemet. Nem kellett sok idő, hogy fölérjek. Számláltam az ajtókat, megálltam a miénk előtt, és mitsem törődve azzal, hogy mások is vannak a szállodába, olyanok akik nem vettek részt a rendezvényen, berontottam a szobába. Kicsaptam az ajtót, majd olyan erősen, ahogy tudtam bevágtam magam mögött. Az ajtó tok beleremegett, én pedig dühtől remegve rángattam le magamról a zakómat, dobtam le a földre, és fehér ingemet szorítottam még mindig vérző orromhoz. Rögtön átitatta a fehér anyagot, de én ezt rögtön elfelejtettem, mikor megláttam Serát elnyűtt ruhájában.
- TE MÉGIS MI A FRANCOT KÉPZELSZ MAGADRÓL? - Soha az életben nem ordítottam vele, sőt senkivel ilyen hangosan mint most. Ténylegesen remegtem a dühtől, az agyamat ellepte az a bizonyos köd, ami ugyan halványabb volt, mint amikor a srácot vertem meg, de még nem tűnt el teljesen.
- AZT MONDTAD ROSSZUL ÉRZED MAGAD, NEM AZT, HOGY AZZAL A NYOMORÉKKAL AKARSZ HETYEGNI! - Magamból kikelve ordítottam. Nem bírtam abbahagyni, nem bírtam leállni. Ugyan nem léptem közelebb, nem tettem semmi fenyegetőt, a hangom elég volt ahhoz hogy megijedjen.
- MIT KÉPZELSZ KI VAGY TE, HOGY ILYEN HELYZETBE HOZZ? HMM?? - Vertem bele egyet a falba, rúgtam bele a szekrénybe, és vágtam a vázát a földnek, végül pedig ráemeltem kék szemeimet vadul emelkedő és süllyedő mellkassal.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Noah ❤ Sera - please don't leave me Empty
TémanyitásTárgy: Re: Noah ❤ Sera - please don't leave me   Noah ❤ Sera - please don't leave me Icon_minitimeVas. Márc. 17, 2013 4:51 pm

Felálltam az ágyról, kihúztam magam és felkészültem a legrosszabbra. Erős vagyok, egész életemben az voltam, legalábbis annak mutattam magam. Képes vagyok megvédeni magam. Most is ezt teszem majd, de mire felépítettem volna a hanyagság és közönyösség falát magam körül, megjelent az ajtóban és a szívem összefacsarodott. Bátortalan léptekkel indultam meg feléje, szememet le sem véve vérző arcáról, feldagadt ajkairól.
-Ki tette ezt veled? – Kérdeztem aggódva, de ahogy a jégkék szempárba pillantottam, elszállt minden bátorságom. Soha nem láttam még ilyen dühösnek és bevallom, minden erőm kellett ahhoz, hogy hátrálni kezdjek anélkül, hogy belegabalyodnék méregdrága ruhámba, amit a padlón felejtettem. Térdeim hajlata az ágynak ütközött és kellett néhány perc, mire az aggódást – amit Noah feldagadt arca okozott – felváltotta a mérhetetlen düh. Némán tűrtem, hogy ordítozzon velem, de legbelül csak arra vártam, hogy kifogyjon belőle a szusz és végre én beszélhessek. Mert tele voltam sérelmekkel és ezeket a sérelmeket egyre csak gyűltek és gyűltek bennem. A mai nappal betelt a pohár. Nem bírom tovább…
-Ne beszélj így velem Noah. Semmi okod arra, hogy kiakadj. Akinek ma oka lenne hőbörögni az én vagyok. – Otthagytam az ágyat és a szófába kapaszkodtam. Egész nap émelyegtem, az előcsarnokban majdnem elájultam, nem kockáztatom meg azt, hogy beverjem a fejem a padlóba.
-Miről beszélsz? Kedves volt hozzám, törődött velem, amikor te Virgine-re csorgattad a nyálad. Láttam Noah, ne is tagadd. Pofátlan módon legeltettétek egymáson a szemeiteket és tudomás sem vettetek rólam. Szerinted nekem ez olyan jól esett? Vajon miért hagytam ott az estét? Mert elegem lett abból, ahogyan lopva egymásra pillantotok. – Felemeltem a hangom, néhány oktávval meg is emelkedett, hevesen gesztikuláltam és levegőért kapkodtam. Iszonyatosan dühös voltam, csalódott és vérig sértett. Mégis mit képzelt, mosolyogva tűröm el, hogy a szemem előtt flörtöljenek? - A hányinger kerülget attól a nőtől. A nagyvilági stílusától és az akcentusától. Kiráz a hideg tőle és soha a büdös életbe nem akarom viszont látni. – Dőltem a szófa hátának, karjaimat összefontam magam előtt és kitartóan álltam Noah tekintetének ostromát. Most nem inoghatok meg. Pedig legszívesebben a karjai közé futnék, megcsókolnám az összes karcolást az arcán. De erős vagyok és nem hagyom, hogy néhány sérülés eltérítsen attól, hogy lehordjam a sárga földig. Érezze csak milyen érzés, amikor az érzésekkel játszanak.
-Rosszul is vagyok. Egész nap émelygek, alig ettem valamit. Terhes vagyok, mellettem kellett volna lenned, de te őt választottad. Ne csodálkozz azon, ha valaki a közelembe férkőzött. – Manuel csak kedves volt és végre olyannal beszélgethettem, aki meg is értett és nem azt nézte rajtam, milyen márkába bújtattam terhességtől változó alakomat.
-Fogalmam sincs ki vagyok neked Noah. A kurvád, a szeretőd, egy barát vagy az egész életed. Nem tudom és megbolondulok a tudattól, hogy elveszíthetlek egy ilyen nő miatt. – Lehajtottam a fejem, hajam sátorként takarta el arcomat, állam megremegett, könnycseppek követelőztek kitörni szememből, de összeszedtem magam és a közönyösség maszkját felöltve pillantottam ismét a férfire, aki csalódást okozott nekem.
Összerezzentem ismét vad kitörésére és elképedve néztem, mekkora pusztítást okozott néhány perc alatt. Ijedten hátráltam el tőle a szoba másik végébe és vadul hullámzó mellkassal szorítottam szétfeszített ujjaimat a hasamra. Térdem remegett, ajkaim sírásra görbültek, de tartottam magam. Nem adom meg neki azt az örömöt, hogy ismét sírni lásson.
-Mit képzelsz, hogy minden egyes apró hibám miatt nekem eshetsz? Vedd észre végre te én központú seggfej, hogy nem vagy tökéletes. Ma ugyan úgy hibáztál, mint én. Nem kellett volna más társaságát keresnem, neked meg nem kellett volna Virgine melleit bámulnod. – Furcsa bizsergés futott végig a gerincemen, felállt a tarkómon a szőr és apró késszúrásokra emlékeztető fájdalom hasított a hasamba. Leültem az ablakpárkányra és vadul simogattam növekvő pocakomat. Mély levegőt szívtam be a tüdőmbe, hangosan kifújtam, aztán megint és a fájdalom eltűnt, mintha soha nem is éreztem volna. Újult erővel álltam fel a párkány nyújtotta kényelmetlen helyről és tettem néhány óvatos lépést Noah felé.
-Menj vissza hozzá. Fogadni mernék, hogy alig várja, hogy ápolhasson. Add meg a sajtónak, amit kíván. Had beszéljenek rólam, már az sem érdekel. – Tisztes távolságban kerültem ki, mert tudtam, ha csak egy kicsit a közelébe kerülök, elgyengülök. Az előszobában találtam szegényes csomagomat. Felkaptam és visszamentem hozzá a hálóba. Útközben felvettem a vérvörös ruhát a földről, beletömködtem a táskába és behúztam a cipzárt. Percek teltek némán és visszanyeltem a könnyeimet, velük együtt pedig minden fájdalmamat, amit a lelkemen ejtett, de úgy tűnik, néhány kósza pillanat egy pincér fiú társaságában elég volt ahhoz, hogy felbátorodjak. Remélem Manuel nem vesztette el az állását miattam. Azt sosem bocsátanám meg magamnak. És akkor, mint villámcsapás a sötét éjszakába, megvilágosodtam.
-Megütötted. Te megütötted Manuel-t. Ő visszaütött és azért néz ki így a képed. – Normális esetben boldogsággal töltene el a gondolat, hogy verekedett értem, de jelen pillanatban semmi mást nem éreztem iránta, csak tehetetlen dühöt. Elhagyni nem vagyok képes. Ahhoz túlságosan szeretem. - Úristen Noah, az a szerencsétlen semmi rosszat nem tett. – Emeltem égnek a szemeimet, megcsóváltam a fejem és leültem az ágy sarkára. Semmi olyat nem tettünk, ami okot adott volna neki arra, hogy megüsse vagy elvegye a munkáját. És akkor előtört egy aprócska emlék, amiben Manuel karja védelmezőn fonódott körém, megóvva engem egy esetleges ájulástól. Ezt láthatta meg. Ebből az egyszerű kedves gesztusból elindult egy kombináció és fantáziája szárnyra kapott.
-Azt hiszed odaadtam magam neki? – Néztem rá hitetlenkedve. - Ezt én is gondolhatnám rólad. Miután feljöttem, bőven volt időd feleleveníteni a múltat Ms Nőstényribanccal. – Hangom fröcsögött a gúnytól, ahogy megkerültem és a vendégszoba felé sétáltam öles léptekkel. Kifáradtam, belefáradtam, beleuntam. Elég volt mára. Pihenni akarok. Egyedül… magányra vágyom. Ujjaim a kilincsre fonódtak, erőteljes mozdulattal lenyomtam és még visszanéztem széles, izmos hátára, aztán becsuktam magam mögött az ajtót és ráfordítottam a kulcsot. Az ágyra dobtam magam és már nem próbáltam meg visszatartani a könnyeimet. Magzatpózba gömbölyödtem keresztben az ágyon és órákon át zokogtam, mire elnyomott az álom.
Néhány órával később, nagyokat pislogva ébredtem meg. Sötét volta, a hotel csendes volt, csak néhány fojtott nevetést hozott hozzám a szél a nyitott ablakon át. Libabőrös lettem, ahogy befurakodott az ablakon és meglegyintette felforrósodott bőrömet. Felültem a sötétben, világítást csupán az utcáról beszűrődő lámpák nyújtottak. Megdörgöltem a szemem, összezártam térdeimet, de furcsa nedvességet éreztem, ahogy combjaim összeértek. Felhúztam a pulóverem és benyúltam combom összetalálkozásához. Ragacsos kézzel nyúltam a kislámpa gombja után és miután felkattintottam, felsikítottam… hangom úgy szelte át a szoba csendjét, mint az éles kés egy fémdarabot. Hátrálni kezdtem az ágyban, magam után húzva vérem árulkodó nyomait. Alvadt vértől volt mocskos a combom és friss, fémes illat keveredett parfümömmel, bizarr elegyet alkotva.
Zokogva töröltem kezemet a pulóverembe és az ajtóra pillantottam. Fogalmam sincs, hogy hol van. Lehet Virgine-el múlatja az időt, elfelejtve engem.
-Noah!! – Sikítottam fejhangon, zihálva, sírva, zokogva, levegőért kapkodva és igyekeztem nem elájulni.
Kérlek istenem, ne essen bántódása. Ne vedd el tőlem őt is…
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Noah ❤ Sera - please don't leave me Empty
TémanyitásTárgy: Re: Noah ❤ Sera - please don't leave me   Noah ❤ Sera - please don't leave me Icon_minitimeSzer. Márc. 20, 2013 6:51 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
I’m calling an ambulance !!


- Hagyj! - Förmedtem rá, mikor közeledett. A szememből sütött a mérhetetlen düh, amit iránta éreztem. Mardosott belülről, és nem hagyott nyugodni. Szemmel vertem pontosan ezt tettem. Nem sajnáltam, és nem éreztem bűntudatot. Hangulatember vagyok, aki az egyik pillanatban kedvesen mosolyog, ölel és szeret, a következőben pedig már haragosan bámul, és csak kimérten szól hozzád. Elviselhetetlen. Azt hiszem ezért nem volt sok hosszú távú kapcsolatom, csak rövidek, amik általában a szexre épültek az én beteg szexuális vágyaimmal. Nem sok nő viseli el, nehéz megtalálni azt aki kedveli, és ráizgul olyan dolgokra amikre én is igazán beindulok, és itt nem éppen olyanokra gondolok, hogy egy szexis tánc… Beteges a szexuális étvágyam..
- Komolyan ezért jöttél Seraphina? Hogy féltékenységi jeleneteket rendezz egész nap? Azért hogy úgy tegyél, mint egy ötéves, megsértődj olyan dolgokra amiket beképzelsz? Mert akkor igazán otthon maradhattál volna ahelyett, hogy engem idegesítenél halálra ezzel az idióta féltékenységi rohamaiddal… Már más nőre néznem sem szabad? Mert ha így gondolod tudod merre van az ajtó! - - Förmedtem rá fújtatva. Már nem üvöltöztem vele olyan hangosan ahogy az előbb. Ahogy kiejtette a száján, hogy ne beszéljek vele úgy, viszább vettem a hangerőmből, ha még egy igen kicsit is. Amit a fejéhez vágtam, tudtam, hogy én is elkövettem, de egyszerűen képtelen vagyok a saját hibáimat belátni. Én nem fogdostam Virginet, nem hagytam, hogy a karomba dőljön és a nézésemtől elaléljon, bezzeg ő enyelgett azzal az idiótával. Nem is értem mit eszik azon a selyemmajmon, egyáltalán nem helyes, nem mintha én bármelyik férfit helyesnek találnám, de a srác szerintem olyan volt, mint egy kisfiú.. és mellesleg Sera az ENYÉM. Papíron is, nincsen joga másokkal randizni és szexelni, vagyis az én világomban nincsen joga, nem igazán szeretek osztozkodni. Önző vagyok egészen biztosan, de így neveltek. Amit kaptam csak az enyém volt, nem volt testvérem akivel meg kellett volna osztozkodnom a játékon vagy a szeretetem, fogalmam sincs, hogy milyen az ha valami másé is nem csak az enyém.
- Enned kellett volna valamit, nekem kell erről is szólni? Én erőszakoljam beléd az élelmet? Legyen Seraphina, legyen, de ebben nem lesz köszönet! - Toppantottam a lábammal, és ezúttal az egészet halálosan komolyan gondoltam. A szemem sugározta eltökéltségemet, elnyomva egy kissé a haragomat. Terhes, elfelejtette bevenni a gyógyszert, pedig direkt a legjobb orvost választottam, elvittem, kifizettem, mindent megtettem, erre ő elfelejti beszedni. Nem neki kellett fizetnie, nem neki kellett megvennie, mert megvetettem, az ő feladata csak annyi volt, hogy megfogja a rózsaszín bogyócskákat, betegye a szájába, fogjon egy pohár vizet, és mindennap lenyelje egy pohár vízzel. De nem, ő elfelejtette. Mi lenne ha én azt mondanám, hogy elfelejtettem milyen kedvesnek lenni, hogy milyen a szex a játékszereim nélkül, és hogy elfelejtettem, hogy hogyan is néz ki, ezért keféltem a szőke csajjal.. nem hiszem, hogy repesve fogadná a hírt, és ugyan a kapcsolatunk –elvileg- csak papíron létezik, ő halálosan megsértődne, és sohasem bocsátaná meg azt a dolgot, nem mintha sértődött állapotában nem kéne lefeküdnie velem.
- Hát az jó, mert én sem tudom, hogy ki vagy te nekem.. - Suttogtam alig hallhatóan, csak magamnak. Nem tudom, hogy ki is ő nekem, mit is szeretnék tőle. De elsőnek nem egy gyereket akartam volna az egészen biztos. Nem ismerem annyira, hogy elkötelezzem magamat, és nem tudom mit is érzek iránta. Megrémiszt a gondolat, hogy kedvelem, hogy csak őt akarom, és kívánom mindenhogy. Néha azon kapom magamat, hogy rágondolok, hogy nem tudok a munkámra koncentrálni, és ez… ez.. megrémiszt. Néha azt akarom, hogy tűnjön el, hogy lépjen ki az életemből, ne keressen, ne nézzen rám, sőt a nevemet se ejtse ki, máskor pedig azt kívánom, bár minden percben mellettem lenne..
- Ne akard, hogy eljárjon a kezem, és ne merj még egyszer ilyet feltételezni rólam! - A hangom vészjóslóan halk és nyugodt volt, a megfélemlítős hang. Amikor a szemeim szikrákat szórnak, a hangom indulatot és haragot sugároz, és olyan magabiztos vagyok, akit szinte lehetetlen megingatni. - Megértetted? - A szememet összeszűkítettem, a kezem ökölbe szorult, és haragos tekintettel bámultam a lány szemeibe. A feltételezés, hogy Virgineval keféltem biztosan nem volt véletlen, de hogy gondolhat ilyet? Na nem mintha nem tehettem volna meg, lehet, hogy megtettem volna. Este egészen biztosan bepróbálkoztam volna Seránál, de ha ő visszautasította volna, gondolkodás nélkül Virginet döngettem volna.. és ezt az előttem álló barna hajú lány is jól tudja. Nem mentem utána, sőt nem is fordultam utána. nem akrtam bocsánatot kérni, nem akartam vele beszélni, csak le akartam nyugodni, le akartam mosni az arcomról a rászáradt vért, eb akartam állni a zuhany alá, és addig áztatni magamat, amíg a bőröm olyan puhává nem válik, hogy egy lépéstől felszakad. Hallottam, hogy a zár kattan, és kifújtam az eddig bent tartott levegőt. Mintha mi sem történt volna lenyugodtam. Öles léptekkel haladtam a kis fehér telefon felé, ami az egyik komódon pihent. Felkaptam, és röviden benyomtam az egyes gombot. Két csöngés volt összesen. Meg sem vártam, hogy a recepciós kisasszony beleszóljon, erőteljes hangommal elnyomtam.
- Szobatakarítást a 2048-as szobába.. Most! - Az utolsó szót megnyomtam, és lecsaptam a kis fehér készüléket. Nem vártam meg, hogy bejöjjenek, rögtön a fürdő felé vettem az irányt. Magamra zártam az ajtót, a csaphoz sétáltam, és a gyönyörű üveg mosdókagylóra támaszkodtam. Belebámultam a tükörbe ami visszaadta a kinézetemet. A hajam néhol összeragadt a vértől, és olyan kócos volt, mintha a szél tépte volna meg. Az ajkam megduzzadt, és egy pontban belilult. Az arccsontomnál bedagadt az arcom, az orrom pedig csurom vér volt. Megnyitottam a csapot, és lemostam a rászáradt vért. Az orrom nem fájt, nem dagadt be, és a szemem alatt sem lilult, nem tört el. Ha ez történt volna, abban a percben fordultam volna vissza és szétvertem volna az amúgy is szétvert gyereket..
Az inget lerángattam magamról, ez a második, ami ma tönkremegy. A vér rászáradt, és gyűrött volt. lehúztam a nadrágom, és beálltam a forró zuhany alá. Kimostam háromszor a hajamat, és lemostam a testem háromszor drága férfiparfümmel, mire kiértem, és ránéztem az órára, az hajnali fél négyet mutatott. Csak sóhajtottam, és elfogadtam, hogy aznap már nem fogok aludni. Egy kötött krémszínű pulcsit húztam magamra, és egy farmert, már rend volt, és éppen a tévé elé ültem volna le, amikor kopogtattak. Komótosan mentem oda, és nyitottam ki az ajtót. Pierre állt ott, zavartan bámulta a földet, és ahogy meglátott szabadkozni kezdett angolul, szinte teljesen érthetetlenül.
- Én sajnálom Noah, fiú az bolond.. képzelt ő nagyon sokat barátom, én elraktam innen, ő többé nem itt dolgozik nekem, nem dolgozik nekem már! Barátom, én sajnálom ezt annyira! - Habogott, gesztikulált, és szabadkozott.
- Pierre, semmi gond, nem haragszom, és igazán meg vagyok elégedve ezzel a szállodával, de menj haza, a feleséged biztosan aggódik..! - Még váltottam pár bíztató szót Pierreval, aztán beléptem a hotelszobába, és indultam a kanapé felé, amikor újra kopogtattak.
- Hát ezt nem hiszem el! - Füstölögtem, és mérgesebben feltéptem az ajtót. Virgine állt ott, zavartan nézett engem, szőke haját lófarokba fogta, és a pizsamája volt rajta.
- Jajj Noah, én úúúgy aggódtam! – Nyávogta, én pedig fáradtan dőltem az ajtónak.
- Ne most Virgine! - Rácsaptam az ajtót. Nem érdekelt, csak le akartam ülni, és nézni akartam valami unalmas francia adót. Akkor eljutottam a kanapéig, kényelembe helyeztem magamat, éppen a távirányító felé nyúltam, amikor valaki sikított. Pontosabban Sera sikított. Felpattantam, és sietős léptekkel indultam az ajtaja felé. A nevemet sikította, és én akkor lettem nagyon ideges. Kezemet a kilincsre helyeztem, de az ajtó nem nyílt.
- A francba, bezártad! - A hangom rémült volt, nem is gondolkoztam, csak rúgtam. Nem tudom, hogy honnan jött a mozdulat, de a zár megadta magát, és az ajtó nyekeregve nyílt ki. Az olvasólámpa fényében nem láttam sokat, de amit igen az éppen elég volt ahhoz, hogy a zsebembe nyúljak, és előrántsam a telefonom. Gondolkodás nélkül tárcsáztam, közben pedig odafutottam Serához. A diszpécser franciául szólalt meg, de engem nem érdekelt, a saját anyanyelvemen beszéltem hozzá, még jó, hogy értette.
- Noah Holloway vagyok, a Rou Ortolan Hotelből hívom, a barátnőm terhes és vérzik! - Ziháltam. A nő nyugtatni próbált, de én leordítottam a fejét, mire letettem, és rögtön Serához rohantam.
- Istenem Sera! - Suttogtam, és megrémülve bámultam. Messziről, már hallottam a szirénák hangját, a korház csak pár utcányira volt onnan.
- Kapaszkodj a nyakamba, a diszpécser azt mondta, vigyelek le! - A hangom félelemmel volt tele, és nem tudtam, hogyan nyúljak hozzá. Kirohantam a pénztárcámat felkaptam, meg a táskáját, aztán őt fogtam a kezembe. Egyik kezem a térdéhez, másikat pedig a lapockájához tettem, és a mellkasomhoz szorítottam. Gyorsan, szaladva mentem vele a lifthez, a zárt kabinban eltöltött percek óráknak tűntek.
- Nem lesz semmi gond, minden rendben lesz! - Próbáltam nyugtatni, és esetlenül nyomtam csókokat a hajába, bár tudtam, hogy semmi sem lesz rendben. Aztán mindent mintha kívülről láttam volna, a mentősök elvették tőlem, franciául beszéltek, én pedig franciául válaszoltam, de a hangok összemosódtak. Serát rögtön a mentőbe vitték, be kellett vinni kivizsgálásra, én pedig utána szálltam. Lenyomtak oldalra a kis valamire, én pedig elképedve csak bámultam. Sokkot kaptam. A térdemre támaszkodtam, ahogy becsukódott az ajtó és szirénázva elindult. A fejemet a kezembe temettem, tudtam, hogy Serához franciául beszélnek, de ő semmit sem ért. Oda akartam menni, de szégyelltem magamat. Minden az én hibám volt, ahogy beszéltem vele, fölzaklattam. Nagyot nyeltem, az agyam csak kattogott. Ha Serának valami baja lesz, azt sose fogom megbocsátani magamnak, képtelen leszek..
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Noah ❤ Sera - please don't leave me Empty
TémanyitásTárgy: Re: Noah ❤ Sera - please don't leave me   Noah ❤ Sera - please don't leave me Icon_minitimePént. Márc. 22, 2013 7:49 pm

Lehunytam a szemeimet, olyan szorosan préseltem őket össze, hogy amikor kinyitottam őket, csillagokat láttam. Azt hittem, ha veszek egy mély levegőt és becsukom a szemem, amikor újra az ágyamra nézek, semmit nem látok ott, csupán a gyűrött ágyneműt. Ehelyett azonban a vérem ott virított a takarón, a párnákon, a ruhámon, a kezeimen, és azt hiszem már az arcomon is, mert idegességemben azt tettem, amit mindig is szoktam. Beletúrtam hajamba, elkezdtem rágni a körmöm és csak akkor hagytam abba, amikor megéreztem saját vérem ízét a számban. Kétségbe voltam esve, a sírástól semmit nem láttam, homályosan tapogatóztam a szobában, alig kaptam levegőt és minduntalan arra gondoltam, egyedül képtelen vagyok eljutni a kórházig. Nem számítottam arra, hogy ilyen hamar a segítségemre siet. Abban a tudatban estem le az ágyról és másztam négykézláb az ablakig, hogy amikor levegőért kapkodva kinézek, őket látom majd az utcán, ahogy egymáshoz simulva beszállnak egy limuzinba és eltűnnek a szemem elől.
Már nem emlékszem, ahogyan kerültem ismét az ágyra, ahogy arra sem, Noah mikor jött be a szobába. Testemet rázta a sírás, hideg veríték folyt le melleim közt, a tarkómon felállt a szőr és a tenyerem is izzadt. Másra sem tudtam gondolni csak arra, hogy elveszítem a babát. Az egyetlen kincset az életemben, ami erőt adna ahhoz, hogy tovább éljek.
-A baba, istenem Noah… – Szipogva simogattam a hasamat, a görcsök, amik egyre erősödtek összerántották elgyötört testemet. Az ágy végében feküdtem összegömbölyödve és hiába is igyekeztem ébren maradni, a pilláimra ólmos súlyokat aggatott a fájdalom. Még hallottam Noah távoli hangját, éreztem, hogy a karjaiba vesz és megindul velem, de elképzelni sem tudtam, hová megyünk. Próbáltam, minden erőmmel azon voltam, hogy ébren maradjak, de nehéz volt.
Mélyeket lélegeztem, ahogy azt már láttam megannyi tévéműsorban, csak épp ezekben olyan kismamák szerepeltek, akik boldogságukban sírtak, nem pedig mérhetetlen fájdalmukban. Lenéztem magamra, a vértől csatakos öltözékemre, Noah krémszínű pulóverére, ami már elvesztette régi színét és valami új, bizarr árnyalatot kapott. A válla fölött hátra pillantottam és remegés futott végig rajtam, ahogy megláttam önmagam nyomait mélyen beleivódva a dollár tízezreket érő perzsaszőnyegbe. Túl sok a vér, túl sok a veszteség… és amíg az én agyam ezen kattogott, idegen kezek értek felforrósodott bőrömhöz és szakítottak ki annak a férfinek a karjai közül, ahová most a leginkább vágytam. Két férfi magasodott fölém, kezeik sietősen dolgoztak rajtam, szemükben aggodalom és tudatlanság tükröződött vissza. Franciául karattyoltak hozzám, az ágyhoz nyomtak, kemény és hideg fémek karcolták fel bőrömet, ahogy elrántottam tőlük a kezeim. Jó szándék vezérelte őket, de én csak a ragadozót láttam bennük. Iszonyatosan féltem, izegtem mozogtam kezeik között, aminek az lett a vége, hogy néhány pillanat múlva a fájdalom enyhült, béke szivárgott az ereimbe nyugtatónak álcázva magát. Lelassult körülöttem a világ, ismerős férfihang csapta meg a fülem, ahogy némi akcentussal beszél, ordít, tajtékzik. Uram és parancsolóm itt van. Fel akartam ülni, de képtelen voltam rá. Az izmaim és a végtagjaim nem engedelmeskedtek. És amikor már azt hittem elér a vég, erős fény vakított el, én pedig megadtam magam. Nem ellenkeztem, nem harcoltam tovább, álmos voltam, lehunytam a szemem és eltűnt a külvilág.
A torkom kiszáradt, nyelni akartam, de még ez apró mozdulat is kínkeserves volt. A szememet bántotta a fény és kellett néhány perc, mire résnyire nyitottam. Rózsaszínre meszelt falak vettek körbe, erős virágillat furakodott az orromba, keményre vert párnán feküdtem, hófehér takaróba bugyolált valaki és oldalra pillantva megláttam Noah-t. Az ágyon feküdt, fejét karjaira támasztva aludt. Késztetést éreztem, hogy ujjaimat a hajába túrjam jelezvén, magamnál vagyok, de a fáradtság legyőzött. Ismét elaludtam…
Pár órával később újult erővel ébredtem meg. A szemeim hirtelen pattantak ki, idegesen néztem körbe a kórteremben és csak akkor nyugodtam le, amikor megláttam Őt a hatalmas ablak előtt álldogálni, összefont karokkal. Már nem a krémszínű pulóver volt rajta. A haja kócos volt és biztos voltam abban is, hogy tökéletesre borotvált arcát most borosta teszi még ellenállhatatlanabbá. Szóra nyitottam a számat, a tudtára akartam adni, hogy jól vagyok és vágyom a közelségére, de egy árva szó nem jött ki a torkomon. Mellettem ott volt a vizes pohár félig töltve az éltető folyadékkal és bizonytalan kézzel nyúltam utána. Meg is lett az eredménye, a pohár kicsúszott fáradt ujjaim közül és a padlóra esett, milliónyi szilánkra törve.
Nem bírtam tovább. Elsírtam magam. Az elmúlt 24 órában immár sokadjára. Ülésbe tornáztam magam és amíg Noah két lépessel leküzdötte a kettőnk közt tátongó távolságot, addig én azon igyekeztem, hogy valahogy végre abbahagyjam a könnyezést.
-Hol az orvos? – Nyeltem egy nagyot és kétségbeesve nyúltam a keze után. - Mond, hogy semmi baja. Kérlek mond, hogy még velünk van. – Haraptam ajkamba, hogy elfojtsam feltörő zokogásomat. Nem tudom, mennyi ideig voltam eszméletlen. Már nem érzem azt a különös érzést. Már nem vagyok biztos abban, hogy anya leszek…
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Noah ❤ Sera - please don't leave me Empty
TémanyitásTárgy: Re: Noah ❤ Sera - please don't leave me   Noah ❤ Sera - please don't leave me Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Noah ❤ Sera - please don't leave me

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Francesca and Noah. your first one sex with me!!
» Sera & Barry (Dexter)
» Seraphina and Noah
» I hurt you Im Sorry - Sera&Caleb
» Noah & Julie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-