KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Jonathan & Timothy Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Jonathan & Timothy Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Jonathan & Timothy Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Jonathan & Timothy Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Jonathan & Timothy Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Jonathan & Timothy Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Jonathan & Timothy Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Jonathan & Timothy Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Jonathan & Timothy Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Jonathan & Timothy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Jonathan & Timothy Empty
TémanyitásTárgy: Jonathan & Timothy   Jonathan & Timothy Icon_minitimeCsüt. Jún. 19, 2014 9:24 pm

Jonathan Dean Benton
Physio the rapist

wait, what?!

♂♂   Általában egy héttel - de inkább kettővel - előre beszervezik a reggeli műsorba a vendégeket a szervezők, no meg persze azt is előre lekötik, hogy kinek ki lesz a vendége. Néha azt kell mondjam, hogy sajnos nincs csere. Ha olyasvalakit kaptál, aki nem szimpi, akkor is bűbájosnak kell lenned, elvégre rontana a nézettségen az, ha tapló módon viselkednénk. Bááááár, manapság az emberek erre gerjednek.
    Ugye mindig kézhez kapjuk a beosztást, hogy legyen időnk felkészülni a kérdésekkel, és persze utánanézzünk annak az embernek, akivel épp beszélgetnünk kell. ha nem is híres az ember, de azért a munkája után se árt kutakodni.
Én persze szokásomhoz híven ismételten elhagytam a nekem szánt emberkék listáját. Mondjuk azt se értem, hogy miért engem kértek fel, hogy hajnalok hajnalán bájcsevegjek. Tudják nagyon jól, hogy nem erősségem a korán kelés. Mondjuk...ha nem akarom, hogy cipőmintás legyen a fenekem, akkor kénytelen leszek megerőltetni magam, és nagyon korán felkelni.
Arra emlékszem, hogy egy fura foglalkozású figurával fogok majd találkozni. Mintha fizikával kapcsolatos munkája lenne. Vagy nem is! Gyógy valami. Gyógyító fizika gondolom még nincs, úgyhogy valamire rosszul emlékszem. Hmmm, muszáj megkérdeznem a legjobb barátomat, Guglit, aki majd úgyis Wikihez fog küldeni. Hiába, a nők mindig is okosabbak...állításuk szerint, hehe.
Beülve a gép elé keresni is kezdek...
[...]
    Fizikoterapeuta! Ez az!
Igaz, hogy ki se tudom mondani, úgyhogy ezért sem emlékeztem erre. Hát jó, ez nem tűnik nehéznek, úgyhogy nem állítok össze kérdéseket, majd improvizálok, és lesz ami lesz. Általában ehhez a módszerhez folyamodok, mindig is rühelltem az előre legyártott unalmasabbnál unalmasabb kérdéseket. Persze, az elején olyanokkal kell kezdeni, hogy később belelendüljünk, de úgy tíz, tizenöt perc van minderre. Nekem ennyi idő kevés, és ezt úgyis tudják, így hát még mindig lövésem nincs, hogy miért engem kértek fel. Mintha annyira jártas lennék az egészségügyben. Vagy látnak rajtam valami olyat, ami javításra szorulna? Húha.

    Másnap reggel fél ötkor ébredek. Van egy órám elkészülődni, de szerencsére majd ott helyben fognak valami értelmes fejet varázsolni nekem, így hát van még harminc perc lustálkodási időm, amit kivételesen nem használok ki, inkább indulok is dolgozni.
    Odaérve felbattyogok a második emeletre, és már páran csodálkozva néznek rám. Tudom, irtó ciki a pofázmányom ilyenkor, de azért is jöttem előbb, hogy megrenováljanak - bármit is jelentsen ez a szó hajnalban -.
Mondanom sem kell, lehet azért esik ki pár kollégám szeme, mert a szokásoshoz képest eléggé visszafogottan öltöztem fel; egy farmering fekete gatyóval, és ugyebár a védjegyem; a felemás tornacipőm. Az egyik kék, a másik piros. Hogy miért, az titok. Eléggé idióta története van.
    Állítólag a vendégem hétre van idehívva és fél kilenckor kezdünk. Előtte úgyis össze kell melegednünk - na persze nem úgy, ahogy páran itt gondolnák -, hogy felkészítsem a lehető legrosszabbra; magamra. Jobb szeretek amúgy is megismerkedni adás előtt a másikkal, legalább kiderül, hogy mennyire is lehetek önmagam. Sokszor egy műsorvezetőnek amúgy is színészkednie kell. Ha valaki egy rettenetes viccet mesél, és nevet....röhögj vele te is. Ha éppenséggel nem egyezik a véleményed a másikéval, akkor is együtt kell értened vele, és bólogatni mindenre, mert élő adásban veszekedni órákon keresztül rosszul hathat a hírnevedre.
    Bemegyek a stúdióba, ahol a szépítők (vagy épp csúfítók?) már tárt karokkal várnak. Leülök a helyemre, és hagyom, hogy ,,körülrajongjanak”. Közben a kamerások ezerrel dolgoznak a fényekkel, mert persze, hogy nem mindegy, hogy hogyan jön a fény az óriási orromra és a pufók arcomra. Nem a fényektől lesz kisebb egyik sem, hiába strapálják magukat, rájöhetnének végre.

    Alig várom, hogy hét óra legyen, és belépjen az interjúalanyom. Remélem szóltak neki, hogy egy dilis kölyökkel lesz dolga, így hát gondolni fog arra, hogy mutogatni fog egy-két dolgot. Remélem a hanyag tartásom nem fogja majd észrevenni, mert biztosan össze-vissza nyomkodna. Vagy rögtön beutalna magához. Esetleg műsor után meghívna a rendelőjébe, vagy hova. Á-á, ilyenről szó sem lehet!
Jobb lesz, ha már most kihúzom magam, bár így egy zsiráfnak  érzem magam...de mintha nőttem volna!


A hozzászólást Timothy A. Muroi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jún. 22, 2014 11:04 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Jonathan & Timothy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jonathan & Timothy   Jonathan & Timothy Icon_minitimeCsüt. Jún. 19, 2014 10:27 pm



Nem érti... szerencsétlen nem ért túl sok mindent mostanában.
Első körben azt nem érti, hogy mostanában miért jut ilyen sűrűn a "nem értem" következtetésre. Miért mondogatja ennyit? Másodszor pedig tényleg nem érti, hogy miért pont ő kell a reggeli műsorba? Van a kórháznak saját szóvivője minden osztályon, miért pont Jonathan kell nekik? Neki kell elvégeznie minden szemét melót? Vagy szimplán ő az, aki a leginkább kamera képes? Ez így helyes? No mindegy is... Az a lényeg, hogy rajta kívül számtalan női egyed van még a kórházban akik tudnának mit mutatni magukból anélkül, hogy rosszul éreznék magukat. Nem úgy, mint Greg a maga 190 centijével, Joda füleivel, JarJar arckifejezésével. Na őt mondjuk senki nem állítaná túl szívesen a kamerák elé, mert rajta még a Photoshop se segítene. És ezt a legnagyobb jóindulattal mondhatja az ember. Ez esetben viszont kénytelen szót fogadni. Szaktapasztalata van elegendő ahhoz, hogy egy reggeli műsorban amit amúgy öregasszonyok és öregemberek vagy beszélni nemtudó kisgyerekek néznek, elmondhassa. Igaz nem tudja még, hogy mire ez a nagy felhajtás, de majd kiderül.
Megigazítva fehér ingét melynek legfelső két gombját szabadon hagyta a nyakkendő híján, már vágtázik is befelé a stúdióba.
Kíváncsian néz körül a teázgató, kávézgató emberek között, valamint ahogy egyre beljebb és beljebb terelik, a kamerákkal is szemez egy keveset. A fene gondolta volna, hogy még itt is ekkora sürgés forgás van. Bár hogy a fenébe ne? Saját magukat hoznák szégyenbe, ha elrontanának valamit nem?
Amint hetet üt az óra, mintha legalábbis az armageddon fenyegetne, egy újabb helyiségbe küldik szerencsétlent, ahol egy alig észrevehető, szinte gyerek kinézettel megáldott ázsiai sráccal találja szembe magát. Egy ideig fürkészi a furcsa figurát, majd biccent egyet. Nagyjából harminc centi lehet közöttük a magasság különbség, így akaratlanul is hátrébb lép, hogy ne kelljen nagyon lefelé bámulnia. Nem parasztságból, inkább megszokásból teszi, hisz a szakosztályon is van egy vele nagyjából egy magas munkatársnője, akivel hasonló módon szoktak kommunikálni.
- Ő, jó helyen járok igaz? - néz a másikra zavartan.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Jonathan & Timothy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jonathan & Timothy   Jonathan & Timothy Icon_minitimePént. Jún. 20, 2014 12:32 am

Jonathan Dean Benton
Physio the rapist

wait, what?!

♂♂  Sose szerettem mikor ketten járnak körbe, és próbálnak csinivé tenni. Csinivé...állandóan ezt a szót vinnyogják mellettem. Hiába...lányok. És sminkesek.
- Az isten szerelmére Maya! Nem akarok még kalóz lenni! - rántom el a fejem, gyorsan pislogva, egyszer-kétszer megdörzsölve a szemem. Sose tudott bánni a szemceruzával ez a lány!
Bevallom őszintén, hogy fiú létemre nem zavar, ha kimázolnak, de lassan nem az orrom fog lehúzni a földre, hanem ez az embertelen púdermennyiség. Minek ez nekem, ó mamám!
- Szerintem bőven sok lesz már. - úgy az ötvenhatodik púderpamacsozás után már eléggé morcos lettem.
Meggajdultak itt a lányok. Ha a mai vendégekkel is ilyenek lesznek, akkor ma senkit nem üdvözölhetünk élő adásban.
- Na. Sicc, sicc, sicc. - állok fel hirtelen a kis kanapéról, kezeimmel kalimpálva, hogy engem most aztán engedjenek utamra.
    Ha már az itteni fodrász nem képes ideérni sosem időben, akkor kénytelen vagyok én valami frizurát varázsolni magamnak ebből a mostani madárfészekből. Végülis legrosszabb esetben elég lesz csak hátranyalni...
Egészen addig babrálok, és fintorgok a tükör előtt - most őszintén, ha az ember a tükör előtt áll, vagy épp egy képet akar magáról csinálni, akkor mit csinál először? Hát persze, hogy idióta fejeket vág! -, míg hetet nem üt az óra.
Húnnye, itt aztán tényleg mindig repül az idő. Egyébként is, egy nap bőven lehetne úgy harminchat óra. Akkor talán lenne elég szabadidőm.

    Egy idegen figura lép be az ajtón. Gondolom őt várom, így hát integetek neki. Szegény biztos azt hiszi, hogy kezelésre szorulók várják itt. Vagy tényleg nem szóltak neki, hogy egy magamfajta lesz itt? Akkor talán még keresztet is vetett volna, mielőtt betette volna a lábát a stúdióba.
- A lehető legjobb helyen jár, igen. - máris indulok felé, hogy kezet nyújtsak, de ő egy-két lépést hátrébb áll.
Most ijesztő lennék? Vagy fél a húzott szeműektől? Esetleg büdös vagyok?
El kell hogy keserítsem így gondolatban, de nincs olyan, aki le tudna váltani.
Továbbra is nyújtom kezem felé, s bemutatkozom.
- Timothy vagyok, és én fogom kifaggatni a munkájával kapcsolatban, de gondolom tudja. - közben mutatom, hogy üljön csak le a kis fotelba.
- Így előjáróban szeretném, ha mesélne egy keveset arról, hogy mivel is foglalkozik, és miért épp ezt a hivatást választotta. nem szeretnék valami egetverő baromságot kérdezni élő adásban. Az mindkettőnknek gáz lenne, bár nekem jobban. - s miután leült, csatlakozom hozzá, s leülök a vele szembe levő kétszemélyes kanapéra. Igen, nem egyedül fogom vezetni a reggeli műsort, s nem kizárt, hogy a társam is kérdezni fog. Persze a kis naiv lánykának nem lesz erre lehetősége. A végén úgyis engem kell majd lelőni.
    Miután leült a kanapéra, a két sminkes leányzó máris kezelésbe venné szegény fizikó-bácsit. Megelőzve a lehető legrosszabbat - hogy tíz kiló vakolat legyen a vendégünk arcán -, máris a lányokhoz szólok.
- Menjetek, szerezzetek nekem valami ülésmagasítót, de gyorsan! Egy, kettő! - pluszban még csettintek is egyet. Igazából nincs szükségem az ülésmagasítóra, bőven megtenné két könyv is. Meg persze nem mintha zavarna a másik magassága. Én vagyok a legalacsonyabb itt a csatornánál, így hát soha nem törődtem azzal, ha nálam nagyobbakkal kell beszélnem.


A hozzászólást Timothy A. Muroi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jún. 22, 2014 11:03 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Jonathan & Timothy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jonathan & Timothy   Jonathan & Timothy Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 8:13 pm



Nem szokott TV-ben szerepelni, sőt! Nem nagyon bírja a nagy felhajtásokat, főleg nem azokat mikor a legtöbb ember figyelme rá összpontosul. Köszöni szépen, ő nagyon jól megvan anélkül, hogy mindenki vele foglalkozzon így többek között azon személyek, kik a televízió előtt butulnak. Lehet, hogy nem látja őket de tudat alatt ott ugrál a fejében az az idegesítő kis gondolat, hogy emberek több százainak tapad a szeme a TV-re, hogy őt lássák és figyeljék. Ilyenkor rögtön az kezd az agyában pörögni, hogy mi van akkor ha hülyeséget mond, mi van, ha olyat mond amivel egy életre elvágja magát mindentől és mindenkitől?
Szó nélkül tűri ahogy az egyik helyiségből a másikba terelgetik, mint valami eltévedt kisgyereket, aki azt se tudja, hogy merre van az arra. Mondjuk ez természetes, hisz illetéktelen behatolónak tűnhet, aki ugyebár bármit lenyúlhat, elronthat. Mert ez egy ilyen meló. A nagy kamerák eldőlnek, tönkre mennek, a vaku felrobbanhat ha elhasználódott, ha nincs biztosítva akkor lecsúszhat az állvány feje és vége a dalnak.
Miután remélhetőleg az utolsó állomáshoz száműzik, ott szembe találja magát a kiskölyök képű ázsiai sráccal, kit hirtelenjében nem tud hová tenni. A felé nyújtott kézzel nincs semmi baja, egyszerűen hirtelen éri a távolság csökkenése mint ahogy az is közre játszik, hogy Jonathanhoz mérten egy ténylegesen apró ember, akihez nehéz úgy beszélni, hogy ki akarjuk törni a nyakunkat.
- Inkább azt mondom, hogy ezek után sejtettem - hangja egyáltalán nem tűnik kétségbeesettnek, inkább közvetlen de határozott.
- Jonathan - fog vele végül kezet, s amint meghallja, hogy jelenleg mi lenne a feladata, máris helyet foglal, hogy a szék karfájának szövetével szórakozva mesélni kezdhessen. Nem tart túl sokáig ez a fajta határozottsága, mivel az őt megrohamozó két sminkes lány, kis híján belemászik az arcába. Igaz ami igaz, nem kell rajta túl sokat cicomázni. Soha életében nem volt még rajta smink és valószínűleg nem is lesz, az maradjon csak meg a nőknek. És épp ezért, hálásan biccent egyet Tim felé, aki elküldi a két csajt.
- Hú... - nyögi miután a két nőszemély után néz - szóval. Hogy mivel foglalkozok? Nemrég kaptam papírt arról, hogy fizikoterapeuta és gyógypedagógus lettem. Bénulásos, ideiglenesen bénult, vagy balesetből, egyéb kellemetlenségből visszamaradt fizikai gondokkal küzdő emberekkel foglalkozok. Segítek visszanyerni testük épségét, a jó kondícióját egyéb eszközökkel és módszerekkel. Emellett pár hete tettem le a szakvizsgámat gyógypedagógiából. Ott is a mozgássérültekkel fogok foglalkozni, valamint pszichológiából is diplomáztam, szóval ez is valamilyen szinten a hatáskörömbe tartozik, de minimális szinten - vázolja némiképp hosszasan a választ, és reméli, hogy elég érthetően foglalkozott. Az orvosokkal ellenben ő szeret hétköznapi nyelven beszélni, mivel nincs oda azért a módszerért, hogy ezer meg ezer bonyolult orvosi kifejezés formájában mondja el a betegének, hogy mi baja, mire azt a kérdést kapja, hogy: akkor most meg fogok halni?
- Különösebb oka nincs annak, hogy miért ezt választottam, talán arra vezethető vissza, hogy annak idején volt egy komolyan izomszakadás a combomban, és én magam is fizikoterápiákra jártam. Viszont ekkor már javában benne voltam a tanulásban. Egyszerűen megtetszett, foglalkoztatott. És örömömet lelem abba, ha segíthetek az embereknek. Ezt pedig nem csak sebészként vagy traumatológusként teheti meg az embert, mert a többiekre is szükség van.
Kíváncsi, hogy mennyire tudta azt a választ adni, amire a srác várt.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Jonathan & Timothy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jonathan & Timothy   Jonathan & Timothy Icon_minitimeVas. Jún. 22, 2014 11:04 pm

Jonathan Dean Benton
Physio the rapist

wait, what?!

♂♂   Mikor bemutatkozik, neve hallatán csak biccentek, s kétszer-háromszor megrázom a kezét, ahogy azt illik.
- Örvendek Jonathan. Zavarna, ha tegeződnénk? - teszem fel a kérdést, amit talán előbb kellett volna.
Végülis nem lehet sokkal idősebb nálam, szóval a folytonos magázás kicsit frusztrálna.

    Miután helyet foglalunk, igyekszem arra törekedni, hogy mindvégig kihúzott háttal üljek. Izgek-mozgok, mint akire három számmal kisebb ruhát adtak volna. Bár lehet úgy nézek ki, mint aki éppenséggel bolhás, és próbál nem vakarózni.
    Bőszen bólogatok, míg elmeséli kis történetét. Már most tele vagyok kérdésekkel, de akkor mi maradna majd az adásra?
Szóval gyógypedagógus! Hát ezaz. Eleinte mikor csak a szó eleje volt meg, hirtelen a gyógyszerész jutott eszembe. Elég furcsa párosítás lett volna a kettő, bár nem mintha bárki felett is ítélkezni akarnék. Valójában mindig is csodáltam és tiszteltem azokat az embereket, akik az életüket arra szánták, hogy másokon segítsenek. Ha újraszülethetnék, és a beszélőkém se járna állandóan, biztosan valami doki lennék. Mondjuk egyszerű háziorvos, akinek mégis változatos melója lenne.
- Minden elismerésem mindazokért, amiket elértél ez idáig. Azért mégiscsak különös lehetett az a combsérülés. Elvégre nem egy sérülés miatt lettek az egészségügyisek azok, akik. - legalábbis gondolom én.
De ha már így szóba hozta azt, hogy egyéb kellemetlenségből visszamaradt fizikai gond máris beugrik egy kérdés.
- Gágogó lúdtalppal is tudsz valamit kezdeni? - kérdezem, miközben próbálom magamba fojtani a nevetést. Elvégre a járás sokszor fájdalmas számomra...de lehet ilyesmivel nem is foglalkozik.
    Mondjuk elég komolynak tűnik a fickó, lehet jobb lenne, ha icipicit visszafognám magam. Igaz, hogy kora reggel van, de ahhoz képest egész jó kedvem van.
Én hülye, én hülye! Én hülye! Hát semmivel se kínáltam még meg Jonathant.
- Ó! - csapok a fejemre. - Már majdnem elfelejtettem...kérsz egy kávét, teát, esetleg valami gyümölcslevet? Tömény az sajnos nincs, hacsak a lányok nem hordanak maguknál egy-egy kis flaskát. - kezdek el hadarni, remélhetőleg Jonathan még bír követni.
Persze a lehetőségek tárháza ezekkel még nem ért véget.
- Netalántán egy ajándék tollat, bögrét, vaaaaagy kulcstartót? - nézek körbe a stúdióba, hogy vajon még mi a fenét tudnék felajánlani. Televagyunk mindenféle bizbaszokkal, amiket néha-néha odaadunk egy-egy vendégünknek. Ha mi nem is leszünk szép emlékek számára, legalább had örüljön egy kütyünek. Hol itt a logika?!
    Azért remélem, hogy nem egy új beszélgetőpartnert szeretne. Mert az jelen pillanatban megoldhatatlan. Hacsak nem az egyik sminkes lánnyal szeretne csevegni...amit erősen kétlek.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Jonathan & Timothy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jonathan & Timothy   Jonathan & Timothy Icon_minitimeHétf. Jún. 23, 2014 10:55 pm


Tim & Jonathan;
 

[You must be registered and logged in to see this image.]

-S
emmi akadálya - annak ellenére, hogy tisztel valakit, jobb szereti a tegeződést. Nem érzi magát annyira feszélyezve és kétségbeesve még akkor se, ha amúgy ez a helyzet. Mert ugyebár az, aki nem áll kamerák előtt, az hogy is ne érezné magát így? Életében talán kétszer készült róla úgy fénykép, hogy tudatosan állt az objektív elé, mégpedig egy barátja esküvőjén, mikor is őt kérték fel tanúnak. Élete egyik legkegyetlenebb pillanata volt, mikor kijelentették, hogy a fotózások alkalmával is látni szeretnék. Nem mondhatott nemet.
Úgy magyaráz Timothynak a munkájáról, mintha ténylegesen a mindenséget jelentené számára. Ebben van is némi igazság, hisz ehhez ért, ezért tett fel mindent. Embereknek akar segíteni még akkor is, ha ezerszer kiszökik a száján, hogy: Az emberiség megérett a pusztulásra! Mert tényleg annyi szemetet hall az ember nap mint nap, hogy sokan ott tartanak már, hogy meg se érdemlik az életet. Számtalanszor belegondolt már abba, hogy milyen érzés lehet kiontani egy életet... milyen lehet kést fogni valaki torkához, megfenyegetni. De aztán mindig ott lyukad ki, hogy túl vajszívű lenne ehhez.
- Nagyon sok orvos dönt úgy valamilyen traumának köszönhetően, hogy ezen a pályán akar elindulni. Mert tudja, hisz megtapasztalta magán vagy egy hozzátartozóján, hogy milyen rettenetes, kínzó és halálos lehet, teszem azt egy autóbaleset vagy egy rák. Nekem is elég volt ahhoz az izomszakadás, hogy érezzem, ilyen esetekben az emberek mellé kell valaki, aki segít, aki biztatja őket és akinek köszönhetően tényleges fejlődéseken lehet átesni. A mai napig fáradékonyabb és sérülékenyebb a jobb lábam, de ha belegondolunk abba, hogy mi lehetett volna még, akkor az ember tényleg hálát ad a bicegésért az orvosának. És én is ezeket szeretném elérni. Hogy az ember így fogja fel a dolgokat.
Sokat segített már az embereken, és nem csak a fizikai lényükön, de mentálisan is megtudta erősíteni őket. Ezt a pszichológiának köszönheti, valamint annak, hogy ért még a legidegenebb, legellenszenvesebb személyek nyelvén is.
- Ez inkább az ortopédia műfaja - vigyorodik el. Ez sajnos nem a hatás köre, pedig tényleg népbetegségnek számít.
Kis híján dob egy hátast fotellal együtt, mikor a srác a kelleténél hangosabb reakciót produkál. De ehelyett inkább csak felvonja a szemöldökét, majd próbálja fejben elmenteni a lehetőségeket.
- Értéktárgyakra nincs szükségem, viszont egy pohár vizet elfogadnék - szerencsére kávéval feltankolta magát még hajnalban, szóval az ébren maradással nem lesz baj.
Ha ezen a téren történik valamiféle előre lépés, átveszi a kérdezés lehetőségét.
- És? Tulajdonképpen mi lesz ma a feladatom? - érdeklődik kíváncsian.


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Jonathan & Timothy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jonathan & Timothy   Jonathan & Timothy Icon_minitimeCsüt. Jún. 26, 2014 12:20 am

// Bocsi a csúszásért. Kövibe már terveztem egy-két dolgot. ^^ //
Jonathan Dean Benton
Physio the rapist

wait, what?!

♂♂  Részben tudok csak egyet érteni azzal, amit mondott. Hiába, abban igaza van, hogy sokan azért választják az orvosi pályát, mert történt velük egy-egy kisebb vagy éppenséggel nagyobb baleset. De én amondó vagyok, hogy sokan csak a pénzért csinálják mindezt. Tény, hogy vannak remek szakemberek, viszont mennyi olyan bírósági eset van, amiben doktorok hibáznak, hujaj!
- Csak némelyik elég komolyan pályát tévesztett. - jegyzem meg talán kissé gúnyosan. Most tényleg, nem tudom megérteni azokat a bunkó, tuskó mamlaszokat a kórházban, akik csak arrébb rúgják az embert, és úgy kezelik, mint egy darab rongyot. Mondjuk nem kizárt, hogy eddig csak a rossz dokikat fogtam ki. Vagy éppenséggel a húzottszemű-gyűlölőket. - Persze le a kalappal azok előtt, akik bármikor, bárhol képesek segíteni önzetlenül másoknak. Gondolom te is ezeknek az emberek csoportjába tartozol.
    Jonathan biztosan észrevette, hogy elég kényelmetlenül ölök. Vagyis; meglehetősen furán, szinte már fáj, hogy nem görnyedhetek. Lehet nem ártana egy vállfát tennem a felsőm alá, akkor talán nemigen kéne arra koncentrálnom, hogy normálisan üljek. Ráadásul legnagyobb bánatomra még a lábam is tovább fog gágogni.
- Na de nehogy már ne tudj egy kis horpadást csinálni a telitalpamon! - annyira késztetésem van arra, hogy levegyem az egyik cipőm, s zoknim, és odatoljam Jonathan elé a lábam. Kétlem, hogy értékelné.
Nem szabadna poénra vennem egy ilyen témát, de kérdem én; hol van a lúdtalp egy bénulástól?

    Szomorúan fogadom, hogy semmi kacat-vacak nem kell neki. De nehogy azt higgye, hogy megússza valami bigyó nélkül. Kér vizet, ám legyen! Biztosan van valami hülye bögrénk. Bár milyen bolond ember iszik vizet egy bögréből?! Na mindegy. Ezen a helyen senki, és semmi se normális. Talán erre Jonathan is rájött ez idáig.
Fel is pattanok a helyemről, hogy gyorsan kifussak vízért. Persze, hogy találok egy bögrét, és ha Jonathan nem is tudja, az már az övé lesz. Nem mondom, hogy vigye, de biztos annyira megtetszik neki, hogy még dedikáltatni szeretné, és éjjel-nappal abból fog inni. Höhh.
Visszatérek a stúdióba, átnyújtom Jonathan felé a háromnegyedig vízzel töltött, csiricsáré bögrét, majd ismételten lehuppanok elé, és válaszolok is kérdésére.
- Nos, igazából az, ami most. Ülsz és beszélsz. Elvileg hozzák majd a kérdéseket, amit fel kell tennem... - válaszolom kérdésére, miközben nézek jobbra-balra. ...ha ez a némber végre kapkodná magát! - emelem meg a hangom, de a kisasszony sehol sincs.
A kezdésig van egy kis időnk, jobb lesz ha faggatózom addig. Csak egy picit persze...
- visszatérve így nagy hirtelen a régi sérülésedre. Mi is történt akkoriban, és hogyan sikerült így felépülnöd? - na igen, ez elvégre egy fontos kérdés.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Jonathan & Timothy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jonathan & Timothy   Jonathan & Timothy Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Jonathan & Timothy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-