KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Nadja & Lucas Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Nadja & Lucas Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Nadja & Lucas Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Nadja & Lucas Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Nadja & Lucas Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Nadja & Lucas Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Nadja & Lucas Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Nadja & Lucas Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Nadja & Lucas Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Nadja & Lucas

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Nadja & Lucas Empty
TémanyitásTárgy: Nadja & Lucas   Nadja & Lucas Icon_minitimePént. Jún. 20, 2014 3:07 pm


- Fiam, gyere ide! -hallom meg nevelőapám éles hangját, ami az eddig egyedül töltött néma csöndben elég irritálónak hat. Sóhajtva teszem le az egyik kicsikémet, amit eddig békésen tisztogattam, szívesen folytatnám ezt az időtöltést, de az öregnek nem lehet ellent mondani, különben én húzom a rövidebbet. Nem rest kinyilvánítani tettekben is a nem tetszését, elvégre papíron a fia vagyok, joga van hozzá. Vagyis, csak lenne, ha már nem léptem volna át a felnőtt korhatárt, de őt ez olyannyira nem érdekli... a rendőrségen meg elvégre nem tehetek feljelentést, mert neki akármeddig elér a keze, nem kihívás neki elintézni egy embert úgy, hogy éppen a börtönben tengeti mindennapjait. És, merem feltételezni, az se érdekelné abban az esetben, hogy a fia vagyok. Vagyis, a nevelt fia. Elvégre tíz évet töltöttem az oldalán, ő csinált belőlem ilyen, igen csak félresikerült tagot. De ő világított rá arra, hogy nem vagyok olyan kis szende szűz, cuki srác, aminek mindenki hitt. Kitértem a komfort zónámból, és meg kell hagyni, igen csak jól döntöttem. A Glock-ot reflex szerűen teszem bele a farmerom korcájába ahogy felpattanok a székről, majd zsebre vágott kézzel közelítem meg az öregemet.
- Tudom, hogy ez nem a te hatásköröd, de te vagy az egyik legjobb emberem... a külvárosban lenne egy kis dolgod. Az illető Mulligan lenne, gyártulajdonos, jó sok priuszt tudhat magáénak. Régebben volt vele egy afférom, most ismét a nyakamba szállt, és kéri a pénzét. A dolgodat innentől kezdve szerintem te is tudod. -nyújt felém az illetőről egy képet és a történetet hallgatva, tekintetemet nem emelem le a fotóról. Memorizálom a pasas arcát, ami tele van hibákkal, úgyhogy ezt az arckifejezést nem lesz nehéz felismerni. Amint a címet is megtudom, csak bólintok egyet, és magára hagyom a főnököt. Visszatérve a fegyverekhez, gondosan belepakolom azt a sporttáskába, majd azt felcsapva a vállamra, magam mögött tudom az épületet. Bevágva magamat, és a táskát az igen csak drága kocsiba, beindítom a kocsit, és rögtön indulok is a helyszínre. Szerencsémre az út nem hosszú, köszönhető ez a jó útviszonyoknak, és a sport kocsi gyorsaságának egyaránt. Kiszállva a járműből, fejemre teszem a napszemüveget, majd a vállamra csapom a táskát, és megindulok a helyszínre. Most jön a neheze... általában a magas épületekkel tarkított helyek a kedvenceim, mert ott a legmagasabbat megpályázva, gond nélkül le tudom kapni az áldozatot. De itt csak egy elhagyatott gyárépület van, és merem feltételezni, az illetők ott lakoznak. Az meg nem kis zajt szokott csapni, ahogy a régi, rozsdás tűzlétrákon felbaktatunk az épületre, úgyhogy ez kilőve. A közelharc pedig annyit tesz, hogy egy ember, és a majmai is megkapják a magukét. Kiválasztva a legjobb fegyveremet, a fal mentén várom az áldozatokat, akik szinte varázsütésre lépnek elő az épület rejtekéből. Amint mellém érnek, fegyvert ragadok, és először a főnököt kapom le, majd a három biztonsági őrét is, akik már éppen nyúltak a fegyverért. Szegények nem voltak elég gyorsak... de az én munkám ezennel bevégeztetett.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Nadja & Lucas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nadja & Lucas   Nadja & Lucas Icon_minitimePént. Jún. 20, 2014 4:09 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

A félelem minden más dolognál hamarabb születik.




Még egy vonal ide, aztán egy oda is, és kész is. Felemelem a papírt, és jól szemügyre veszem. Nagyszerű! Pontosan olyanra sikerült, mint az előttem levő épület. Valójában fogalmam sincs, hogy mi lehetett itt régen, de nagyon a szívemhez nőtt. Már jó ideje vagyok itt, teljesen lekötötte a figyelmemet ez a hely. Ki tudja... talán még a szívemhez fog nőni ez a híres Las Vegas, ahová olyan undorral jöttem, mintha itt hirdetnék ki a halálomat. Jó... persze odahaza Németországban sokkal jobb volt, de mindig kell a változás az ember életében. Ez pedig az enyémben nagyon nagy fordulat. Hát mit mondjak? Az biztos, hogy cseppet sem unalmas az itteni élet. Mindig van ahová mennem, és mindig van amit csinálnom. Nem tudom... sikerülni fog majd egyszer kiismerni a város minden kis zugát? Talán majd egyszer... vagy ki tudja. Ha erre két hónap nem volt elég, akkor talán sosem fogom magam igazán otthon érezni ebben az elzüllőt nagyvárosban. Úgy döntöttem, hogy város nézésre megyek, csak éppen az a probléma, hogy valahova igen csak elkeveredtem. Abban a reményben fogtam neki a rajzomnak, hogy talán amíg azzal elkészülök jön valaki... akárki, aki útba igazít, de sehol senki. És ennek már vagy két órája. Nagyon úgy tűnik, hogy magamtól kell haza keverednem, amitől azért egy kicsit félek, mert nem szeretnék még jobban eltévedni. Eléggé fáradt vagyok, mára ennyi a város tanulmányozásából úgy gondolom, hogy bőségesen elég. A vicces az, hogy a telefonom is lemerült, szóval esélyem sincs azon kevés emberek közül, akikkel sikerült összebarátkoznom, bárkit is felhívjak. Ezt nevezik az igazán nagy pechnek! Pedig általában egész jól szoktak alakulni a dolgaim. Úgy tűnik ez ma nagyon nem az én napom.
Az eddig két copfba kötött, rózsaszín hajamat szabadon engedem, az meg zuhatagként omlik a vállamra. Csupán csak azért kötöttem meg, mert idegesített, hogy folyton a szemembe lógott... zavart a műalkotásomban. A rajzomat és a szénceruzámat berakom a kis oldal táskámba. Ekkor pillantok meg négy igencsak jól öltözött fickót. Nagyszerű. Ők az én embereim. Reménykedve, lassú léptekkel indulok meg feléjük. Nagyon remélem, hogy ők legalább egy kicsivel okosabbak nálam, és a segítségemre lesznek. Azt meg még ugyan remélem, hogy nem valami bunkó parasztok, mint a legtöbb angol ember. Mert igazán nincs kedvem veszekedni senkivel. Csak haza menni, enni valami finomat, aztán lefeküdni, és holnap délig ki se kelni az ágyból.
Szökdécselve haladok feléjük, aztán puff. Minden annyira gyorsan történt. Valaki lő... egyet... meg még egyet... meg... A négy férfi egymás után hullik a földre, én meg csak állok ott. A lábam a földbe gyökerezett, hang nem jön ki a torkomon, és csak bámulom a tőlem nem is olyan messze álló alakot, akinél fegyver van... aki a szemem láttára ölt meg négy embert. Aztán tekintetem újra a földön heverőkre csúszik. Egyáltalán meghaltak? Vagy csak megsebesültek? Oda menjek? Vagy csak simán szaladjak el? Mennyi az esélye, hogy megúszom ezt élve? Mi van ha engem is le lő? Nyelek egyet, de még mindig nem mozdulok. Nem tudok. Nem merek. Olyan, mintha valami krimi sorozatba keveredtem volna. Ja... bárcsak ott lennék.





500 || :soo: 



'mama won't you let me do the hump' by [You must be registered and logged in to see this link.] at [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Nadja & Lucas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nadja & Lucas   Nadja & Lucas Icon_minitimePént. Jún. 20, 2014 6:48 pm


Nincs mese, ha a főnök szólít, akkor menni kell. Én pedig így is teszek, igaz, egy kis hezitálást követően, ami a fegyver tisztogatásnak köszönhető. Olyan békés programnak ígérkezett, bár csak a feléig jutottam. Mindig ez van, elkezdeném megszépíteni őket, erre máris jönnek, hogy akció van. Vegasban élek már mióta, de még én se hiszem el, hogy mennyi embert kell eltenni láb alól. Soha nem tudtam, ezek csak így lazán kinőnek a földből, vagy mi a fene? Esetleg más városból jönnének át ide, remélve, hogy itt nem kapják el őket? Hát, én akkor inkább Mexikóba mennék, az sokkal biztosabb. Itt a rendőrök éjt nappallá téve köröznek, mert tudják, a gonosz sose nyugszik. És ez milyen igaz! És ezt tökéletesen megszemélyesíti nevelőapám, akinek a fene se tudja, hogy mért is van ennyi ellensége. Az egyszer biztos, az öreg nem él túl unalmas életet, hogyha ennyit bezsákmányolt magának. Igaz, én kicsit túlzásnak tartom azt, hogy megölünk egy embert azért, mert visszaköveteli a pénzét, ami lássuk be, ésszerű. De ahhoz nincs merszem, hogy megkérdőjelezzem, ugyan mért is kéne ezt tennem. Ez a feladatom, ha ölnöm kell, hát ölnöm kell, el kell fogadni. Ezt nem is úgy kell felfogni, hogy ismét meghalt miattam valaki, mindig arra kell gondolni, hogy az emberiségnek lesz jobb, hogyha az a parazitát végre valahára ellepi a föld. Igaz, a bűnbakok, a maffia továbbra is, nyugodtan éli ezáltal a mindennapjait, de lássuk be, ezzel a rendőrök munkáját is segítjük. Elvégre, bűnözőket kapunk el mi is, csak kicsit véresebb módon megközelítve ezt. És, ezért a mi fejünkre is vérdíjat tűznek ki. Senki nem mondta, hogy nem jár veszélyekkel ez a szakma, én pedig nem is foglalkozok az ilyenekkel, ha elkapnak, most mi tudok csinálni? Legfeljebb gondoskodnak arról, hogy mihamarabb kiszabadulhassak, egy-két rendőr megölésével, vagy akármilyen módon, hiszen van bőven elég pénzünk a váltságdíjra.
Amilyen gyorsan kerítettem hatalmamba a kocsit, olyan tempóval is hagyom magam mögött. Nincs nekem arra időm, és lehetőségem se, hogy valami csigát megszégyenítő gyorsasággal szeljem át a köztem, és a gyár épülete közti távolságot. Miután megállapítom, hogy a közkedvelt módszeremet itt lehetetlen bevállalni, előhalászom az egyik, sokkal inkább rövid távra alkalmas fegyveremet, és várom az áldozatot, kit egyből lekapok, ahogy kidugja a fejét az ajtón. Persze, ez őt követő buldózerek is kapnak belőle, nem hiányzik nekem, hogy a végén én húzzam a rövidebbet. Elégedetten nézek a négy hullára, amikor egy egy ötödik, idegent vélek felfedezni alig pár méternyire tőlünk. Na bassza meg! Nagy szarban vagyok, hogyha végignézte ezt a műveletet. És, ez elég valószínű, hiszen látni az arcán a megszeppentséget, és a tehetetlenséget egyaránt. A fegyvert a kezemben forgatva teszek felé pár lépést, és megállva, farkasszemet nézek vele.
- Ne sikíts, ne csinálj semmit, és talán megúszod... -jelentem ki nemes egyszerűséggel ujjaim közt forgatva a Glock 19-est. Az ezt követő dolgok pedig csak rajta állnak. Ha élve el szeretné hagyni ezt a helyet, jobban teszi, ha engedelmeskedik nekem.
- Ki vagy?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Nadja & Lucas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nadja & Lucas   Nadja & Lucas Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 12:03 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

A félelem minden más dolognál hamarabb születik.




Ha bárki is azt szeretnéh, hogy megutáljam Las Vegast, meg az angolokat, akkor egészen jó úton haladnak. Mi németek sokkal békésebbek vagyunk, mint ez itt. De nem fogok visszamenni oda. Többé nem. Maximum majd csak látogatóba. Az igazság az, hogy egy kicsit azért hiányzik az otthonom. Az igazi otthonom. Na meg a családom... a barátaim. De mindezzel nem szabad törődnöm, mert most ez az új otthonom, és majd talán idővel új barátaim is lesznek. Angol barátaim... Mert valószínűleg belőlük is akadnak normálisak. Bár eddig nem sokkal találkoztam, de mindegy. Majd lesz valahogy. Ami a biztos az az, hogy én innen sehová nem megyek, még akkor se mindennap valami idegbeteg fegyverrel támad rám.
- Nem... tényleg nem. – felelem kérdésére, és szinte lerí róla, hogy nem nagyon hitte el. Hát persze, hogy nem... annyira azért Ő sem hülye. Az én szerencsétlenségemre ugyebár. Mert mennyire jó lenne, ha valami agyilag fogyatékos tartaná rám ezt a fegyvert. Akkor simán be tudnám csapni. De így túl könnyű dolgom is lenne. Nagyon olyan érzésem van, hogy olyan könnyen nem szabadulok a jövendőbeli gyilkosomtól. Mert tegyük fel, hogy sikerül megszöknöm... vagy nem... az biztos nem. De akkor tegyük fel azt, hogy elenged. Mi a garancia arra, hogy két vagy három nap, esetleg 5 hónap, vagy egy év múlva nem öl meg? Mi van, ha innentől kezdve majd gondoskodik arról, hogy pokol legyen az életem? Csak tudnám, hogy mit ártottam én neki. Nem tudtam, hogy ez a hely a gyilkosoké... Demokrácia van... ami annyit tesz, hogy oda megyek és akkor, amikor csak éppen kedvem tartja. Akkor meg mégis mi a fene baja van?
- Nem... – morgom, aztán nyelek egyet. Igazából, de... jó lenne innen megszabadulni már. Magabiztosan kihúzom magam, majd a szemébe nézek.– Nincs szükségem menekülésre. Hiszen szabad vagyok. – teszem hozzá bátorságot színlelve. Lehet, hogy ezt nem kellett volna. Mindenre csak rá kell bólintanom, szépen kell beszélnem vele, és akkor megúszom élve. Nem lehet olyan nehéz. Egyszer az életben én is csinálhatnám azt, amit mondanak, nem? Egyre jobban reszketek, érzem, hogy az erő megy ki a lábamból. A könnyeim összegyűlnek a szememben, sírni volna kedvem. Ugyan már Nadja! Össze kell szedned magad! Szólal meg a fejemben egy hang, mire ismét nyelek egyet, ezzel tartva vissza a könny cseppeket. Ez az! Nem is olyan nehéz.
- Tudom, hogy nem... vagyis... gondolom. De fogalmam sincs, hogy hogyan jutok haza... sajnálom... nem akartam... nem akartam itt lenni. Had menjek... – A szavak csak úgy ömlenek belőlem. Te jó ég! Én most valóban könyörgök? Mert az kurvára nem én vagyok. Én nem szoktam. Hát persze, hogy nem... egészen eddig a pillanatig. De most jelenleg az életemről van szó. Nem viselkedhetek úgy, ahogyan szoktam. Ez is én vagyok. Csak eddig nem tudtam róla. Mert honnan is tudhattam volna? Még sosem kerültem ilyen helyzetbe. Sosem akart senki megölni. Most meg... fogalmam sincs, hogy mi tévő legyek? Nem akarom... nem akarok itt lenni... és meghalni sem. Legbelül abban reménykedek, hogy talán csak az egész egy rossz álom... majd mindjárt felkelek.
- Nadja... – még mindig reszkető kezemmel begyúrom a rajzot a táskámba, aztán ügyetlenül húzom vissza a cipzárt. Tekintetemet végig a rám szegezett fegyveren tartom. Valójában azt terveztem, hogy hazudok a nevemmel kapcsolatban, de kicsúszott a számon. Bizonyára a félelem miatt, ami egyre jobban az uralma alá vesz. Esküszöm, ha haza jutok valahogyan innen elmegyek bulizni és megrészegedek örömömben. Képzeletben máris az egyik las vegasi clubban iszogatok.





560 || :soo: 



'mama won't you let me do the hump' by [You must be registered and logged in to see this link.] at [You must be registered and logged in to see this link.]


A hozzászólást Nadja Koenig összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jún. 21, 2014 7:21 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Nadja & Lucas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nadja & Lucas   Nadja & Lucas Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 4:06 pm


Beletelik pár percbe, míg a főnök elmondja, mi okból folyamodunk ehhez a választáshoz, én pedig kihasználva ezt az időt, megjegyzem a pasas értelmetlen, igen csak ronda arckifejezését. Nem esik nehezemre, elvégre nem olyan arcmimikával rendelkezik, ami mellett az ember csak úgy elsétálna. Amikor megszűnik a beszéd, visszaadom a képet, és egy bólintással jelzem, hogy tudom a dolgomat. Sarkon fordulok, és szépen elrendezgetve a fegyvereket, már kapom is fel a táskát a vállamra, hogy beülve az autóba, az említett helyszínre mehessek. A fekete BMW i8-as motorja hangosan bőg fel, mikor beülve a járműbe, elindítom azt. Alig 4,4 másodperc alatt gyorsul fel százra a kicsike, én pedig ezt a roppant jó tulajdonságát ki is használom. Sajnos az időpont az általában bizonytalan, úgyhogy ahogy megmondják, hogy hova kell menni, máris mehetünk, mert ki tudja, mikor akarja elhagyni a helyszínt. Nem is telik túl sok időre, elvégre a drágám végsebessége megközelíti a 250 km/órát. Kiszállva a kocsiból a táskámmal megközelítem a gyárépület egyik eldugottabb részét, ahol kis válogatást követően ki is választom a tetszőleges fegyvert. Most, hogy nem tudom alkalmazni a fejvadászok által olyannyira kedvelt, inkább hosszú távúnak számító módszert, közelharcra alkalmas revolverre esik a választásom. Nem is kell sok idő ahhoz, hogy végre valahára eltudjam sütni. Egymás után hullanak a földre, én pedig már indulnék is vissza az autómhoz, amikor egy ötödik személyre is felfigyelek, immáron egy nő személyében. Meg kell hagyni, a rózsaszín haja igen csak felkeltette a figyelmemet, de jelen esetben arra pont nincs időm, hogy a haja színét elemezzem. A fegyvert szorongatva indulok meg felé, magam előtt tartva azt, mintha legalábbis akármilyen fenyegetést jelentene számomra.
- Ja, nem láttál semmit, mi? -forgatom meg a szememet, kifejezve ezzel is a nem tetszésemet. Aki nem lát semmit, esetleg a durranásokat hallja, az elmegy, de az arckifejezése se arra utal, hogy elkerülte volna a figyelmét az itt történt események. A hangja az egekbe szökik, amit betudhatok a felé tartott fegyvertől való félelmének is. Amint észreveszem, hogy kétségbeesetten tekintget össze-vissza, arrogáns mosoly ül ki az arcomra.
- Csak nem menekülni szeretnél? -hangzik el tőlem a kérdés, és gondolom erre is, valami egér hangnemét megirigylő módon fog válaszolni. Nem tűnik valami talpraesett csajnak, az egyszer biztos. Bár, a helyében szerintem én se igen örülnék, ha egy gyilkossal néznék farkasszemet, de nálunk is úgy van, mint az állatoknál. Nem szabad mutatni a félelmet, azzal az ember csak sokkalta rosszabbul jár.
- Igen, te csak éppen erre jártál... ez nem kislányoknak való vidék, csibém. -jegyzem meg egy félmosollyal a képemen, és a fegyvert a sátorvasnak köszönhetően a mutatóujjamon forgatom. Nem éppen a legbiztosabb tartása ez, de hát, senki nem arra utazik. Remélem ezek után megtanulja, hogy Vegas hogy működik. A bűn városában nem éppen a legbiztosabb helyek egyikének számítanak a sikátorok és egyéb, elhagyatott helyszínek. A hozzá hasonló, fegyvertelen bandának nagyobb biztonságot nyújt a házuk, vagy, hogyha szimplán a belvárosban sétálgatnak, sehol nem téve kitérőt.
- Roppant szép, de tudtommal nem az volt a kérdésem, hogy mit csináltál, hanem, hogy ki vagy! -határozott, és dühösnek ható hangnemet ütök meg, majd a revolvert ismét a nőre szegezem. Talán kicsit vissza kéne fognom magamat? Elvégre, az elmondása szerint a véletlennek köszönhetjük, hogy ide tévedt.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Nadja & Lucas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nadja & Lucas   Nadja & Lucas Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 7:19 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

A félelem minden más dolognál hamarabb születik.




Ha bárki is azt szeretnéh, hogy megutáljam Las Vegast, meg az angolokat, akkor egészen jó úton haladnak. Mi németek sokkal békésebbek vagyunk, mint ez itt. De nem fogok visszamenni oda. Többé nem. Maximum majd csak látogatóba. Az igazság az, hogy egy kicsit azért hiányzik az otthonom. Az igazi otthonom. Na meg a családom... a barátaim. De mindezzel nem szabad törődnöm, mert most ez az új otthonom, és majd talán idővel új barátaim is lesznek. Angol barátaim... Mert valószínűleg belőlük is akadnak normálisak. Bár eddig nem sokkal találkoztam, de mindegy. Majd lesz valahogy. Ami a biztos az az, hogy én innen sehová nem megyek, még akkor se mindennap valami idegbeteg fegyverrel támad rám.
- Nem... tényleg nem. – felelem kérdésére, és szinte lerí róla, hogy nem nagyon hitte el. Hát persze, hogy nem... annyira azért Ő sem hülye. Az én szerencsétlenségemre ugyebár. Mert mennyire jó lenne, ha valami agyilag fogyatékos tartaná rám ezt a fegyvert. Akkor simán be tudnám csapni. De így túl könnyű dolgom is lenne. Nagyon olyan érzésem van, hogy olyan könnyen nem szabadulok a jövendőbeli gyilkosomtól. Mert tegyük fel, hogy sikerül megszöknöm... vagy nem... az biztos nem. De akkor tegyük fel azt, hogy elenged. Mi a garancia arra, hogy két vagy három nap, esetleg 5 hónap, vagy egy év múlva nem öl meg? Mi van, ha innentől kezdve majd gondoskodik arról, hogy pokol legyen az életem? Csak tudnám, hogy mit ártottam én neki. Nem tudtam, hogy ez a hely a gyilkosoké... Demokrácia van... ami annyit tesz, hogy oda megyek és akkor, amikor csak éppen kedvem tartja. Akkor meg mégis mi a fene baja van?
- Nem... – morgom, aztán nyelek egyet. Igazából, de... jó lenne innen megszabadulni már. Magabiztosan kihúzom magam, majd a szemébe nézek. – Nincs szükségem menekülésre. Hiszen szabad vagyok. – teszem hozzá bátorságot színlelve. Lehet, hogy ezt nem kellett volna. Mindenre csak rá kell bólintanom, szépen kell beszélnem vele, és akkor megúszom élve. Nem lehet olyan nehéz. Egyszer az életben én is csinálhatnám azt, amit mondanak, nem? Egyre jobban reszketek, érzem, hogy az erő megy ki a lábamból. A könnyeim összegyűlnek a szememben, sírni volna kedvem. Ugyan már Nadja! Össze kell szedned magad! Szólal meg a fejemben egy hang, mire ismét nyelek egyet, ezzel tartva vissza a könny cseppeket. Ez az! Nem is olyan nehéz.
- Tudom, hogy nem... vagyis... gondolom. De fogalmam sincs, hogy hogyan jutok haza... sajnálom... nem akartam... nem akartam itt lenni. Had menjek... – A szavak csak úgy ömlenek belőlem. Te jó ég! Én most valóban könyörgök? Mert az kurvára nem én vagyok. Én nem szoktam. Hát persze, hogy nem... egészen eddig a pillanatig. De most jelenleg az életemről van szó. Nem viselkedhetek úgy, ahogyan szoktam. Ez is én vagyok. Csak eddig nem tudtam róla. Mert honnan is tudhattam volna? Még sosem kerültem ilyen helyzetbe. Sosem akart senki megölni. Most meg... fogalmam sincs, hogy mi tévő legyek? Nem akarom... nem akarok itt lenni... és meghalni sem. Legbelül abban reménykedek, hogy talán csak az egész egy rossz álom... majd mindjárt felkelek.
- Nadja... – még mindig reszkető kezemmel begyúrom a rajzot a táskámba, aztán ügyetlenül húzom vissza a cipzárt. Tekintetemet végig a rám szegezett fegyveren tartom. Valójában azt terveztem, hogy hazudok a nevemmel kapcsolatban, de kicsúszott a számon. Bizonyára a félelem miatt, ami egyre jobban az uralma alá vesz. Esküszöm, ha haza jutok valahogyan innen elmegyek bulizni és megrészegedek örömömben. Képzeletben máris az egyik las vegasi clubban iszogatok.





560 || :soo: 



'mama won't you let me do the hump' by [You must be registered and logged in to see this link.] at [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Nadja & Lucas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nadja & Lucas   Nadja & Lucas Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 8:27 pm


A kocsinak köszönhetően a lehető leggyorsabban érek oda az adott helyszínre. A város határában igen csak szerencsés elbújnia az embernek, ha tudja, a maffia körözi. De, előlünk igen csak bajosan lehet elbújni, hisz a yakuza keze mindenhova elér, igen csak nagy hírnévnek vagyunk tulajdonosai. Szerintem őt se fogja meglepetésként érni, hogyha kap egy golyót a fejébe, ami azonnali halált von maga után. Na, ki gondolta volna, ugye? Ehhez pedig az egyik legjobban praktizáló fegyveremet halászom elő a sokaságból, és leellenőrzöm, hogy a revolver forgótárjában minden lőszer helyét foglalja-e. Igaz, hogy biztos nem érintett ebben az esetben hét ember, de a biztonság kedvéért az összesbe beleteszek egy golyót, hisz váratlan helyzetek akármikor érhetik az embert. A tárat precíz mozdulattal csúsztatom vissza a helyére, majd a fal mentén a sarokra araszolva pillantok ki az ajtó felé, ami pont abban a pillanatban nyílik ki. Milyen jó időérzékkel vagyok megáldva! A lehető leggyorsabban bújok vissza a fal rejtekébe, és amint mellém szegődik a négy ember, rögtön megajándékozom őket a várva várt áldással. Szép sorjában hullanak a földre, a vér lassan eléri a cipőmet. Ezt elkerülve indulok utamra, de egy nőnek köszönhetően tehetek egy kis kitérőt. Mégis csak jó ötlet volt megtölteni mindet. Lehet, hogy akad még egy ötödik áldozat is? Kicsit se hiányzik, hogy köpjön a zsaruknak.
- Ezt annyira tartom valószínűnek, minthogy most egy egyszarvú fog előttem elugrálni... -utálom, amikor valaki hülyének néz. Tisztában vagyok vele, hogy végignézte az egészet, elvégre másért nem vágna ilyen megszeppent képet. Ha meg a kezdetet nem is nézte végig, de a végkimenetel igen csak láthatóvá válik számára. Csak úgy folyik a vér... sokak számára nem éppen ez a legkellemesebb látvány, de nekem ez jelezi, hogy a munkámat a lehető legjobban végeztem el. Nem ér meglepetésként, hogy a menekülési irányt figyeli. Remélem azzal azért tisztában van, hogyha megpróbál elrohanni, egyszerűen le tudom lőni. Futó célpont soha nem okozott még kihívást, szerintem ezzel most se lenne problémám. De ütközik az elveimmel ez a felvetés... ártatlan embert nem szoktam ölni, csak ha az rám támad. Azt viszont kétlem, hogy ez a kis lányka olyan nagy sérüléseket tudna nekem okozni. A miheztartás végett biztos megjutalmaznám valamivel, de biztos nem egy golyóval.
- Nincs? És még most is úgy gondolod? -szegezem a fegyvert közvetlen a fejéhez, de hamar el is emelem onnan. Ártatlan ember élettel nem játszunk. De a megfélemlítés mindig is kedvemre volt, remélem ez most letörte az agancsát, ha már annyira felbátorodott. Talán hagynom kéne futni? Lehet, hogy ez lenne a legjobb megoldás, de olyan rég szórakoztam már egy jót, ennek most minden pillanatát kiélvezem.
- Anyuci nem tanított meg rá, hogy ne kóborolj csak úgy el otthonról, ha nem tudod a haza felé vezető utat? Sokan nem akarnak egy gyilkosságot végignézni, de néha a dolgok nem úgy történnek, ahogy azt mi akarjuk. És szerinted a könyörgéssel meg tudsz hatni? -a kis naiv... sajnos rám nem tud azzal hatni, ha szépen meglebegteti a pilláit. De a félelem akármit ki tud hozni az emberből, nem de? A hatás viszont nem mindenkinél ugyan az. Lehet, hogy valaki meghatódna, és szépen elengedné a hölgyeményt. De ott van benne a bűvös kis szó, hogy "valaki". Nem én.
- Nos, kedves Nadja, mennyire szereted az életed? Elvégre, ha ennek szemtanúja voltál, nem engedhetlek csak úgy el, remélem ezzel te is tisztában vagy. -gonosz mosoly jelenik meg a szám szegleteiben, és ismét elkezdek a revolverrel játszadozni. Kinyitom a tárt, megnézzem, mennyi lőszer van benne, visszacsúsztatom azt a helyére, az ujjamon forgatom, és mi egymás.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Nadja & Lucas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nadja & Lucas   Nadja & Lucas Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 9:22 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

A félelem minden más dolognál hamarabb születik.




Általában tudom, hogy mit csinálok, vagy, hogy mit kéne csináljak. Még sosem történt olyan, hogy akár egy percig is kételkedjek a képességeimben. Pedig a dolgaimat sosem gondolom végig, előbb mindig cselekszem, aztán töröm rajta a fejem. És láss csodát, mindig, de mindig szerencsével járok. Mert van bennem elég ambíció, hogy aminek neki fogok, azt biza végig is csinálom. De ez most valahogy mégis más. Valószínűleg ha nem rettegnék ennyire, akkor könnyű szerrel ki tudnék találni valamit, amivel kimagyarázom magam, de ez most nem sikerül. Bármit mondok, bárhogy mondom, úgyis az sül ki belőle, hogy félek. Túlságosan is nyilvánvaló ez a tény. Pedig eddig nagyon is azon személyek közé tartoztam, akiket elég nehéz kiismerni, mindig tökéletes poker face-t tudtam vágni. És talán ha babonás lennék, akkor elhinném azt, hogy aki reggel bal lábbal kel fel, annak bizony az egész napja el van cseszve.
- Egy egyszarvú... – motyogom, majd akaratom ellenére is elmosolyodom. Emlékszem, mikor kicsi voltam mindig szerettem volna egyet. Óriási nagy csalódás volt rájönni, hogy az csak a mesékben van. – Ó... pont egy egyszarvú hiányozna innen még. – Próbálok tréfálkozni még ebben az idióta helyzetemben is. Remélem, hogy azért érti a poént Mr. Tudomhogyláttálmindent is. Talán nem épp a legjobb szituációt választottam a humorizáláshoz, de mi mást tehetnék? Ha már előre eltervezte, hogy meg fog ölni, akkor lényegében mindegy, hogy mit csinálok vagy mit mondok, mert úgyis megöl. Ha meg esze ágában sincs megölni, csak itt ijesztget – amit kevésbé tudok elképzelni, de tegyük fel -, akkor is mondhatok és csinálhatok akármit, mert úgysem öl meg. Ez az egész ilyen egyszerű. De vajon fájni fog? Vagy azelőtt meghalok, hogy bármit is érezhetnék? Vagy talán mire felfogom a fájdalmat, arra teljesen mindegy lesz, mert már végem. Mióta találkoztam ezzel a fenevaddal, most először érzem azt, hogy túl akarok már lenni rajta végre. Öljön meg ha meg akar, fel vagyok rá készülve. Ha meg nem, akkor engedjen el és keressen más játszótársat... öljön más embereket. Egy pillanatig biztosra veszem, hogy meghúzza a ravaszt, de olyan hamar el is kapja. Rémülten fújom ki magamból a levegőt, aztán kitágult szemmel pillantok hol rá, hol a kezében tartott szerkentyűre. Érzem, hogy a víz folyik le az arcomon. Vagy csak képzelem? Nem tudom... csak abban vagyok biztos, hogy a rémület teljesen a hatalmába kerített.  Nem válaszolok a kérdésére, csak megrázom a fejem. Én már semmit sem gondolok. Vagyis... basszus! Akkor most elrabolt? Szédülök, nem tudom, hogy hol vagyok, meg, hogy mi történik körülöttem. Csak azt látom magam előtt, hogy meghúzza a ravaszt és vége. Az eddig elért sikereimnek, az életemnek... mindennek. Tényleg... vajon mennyi időbe telne az egész? Lehet, hogy már másodpercek alatt túl is lennék rajta. Ekkor pillantok a négy – most már minden bizonnyal -, halott ember felé. Csak most látom, hogy minden csupa vér.
- De igen. Megtanított. Csakhogy most anyuci nincs velem... egyedül vagyok. És ha tetszik ha nem én végig néztem. Igen! Anélkül, hogy akartam volna. És nem is könyörgök, csak... – elhallgatok. Fogalmam sincs, hogy hogyan akarom fojtatni. Kifolyik egy könny csepp a szememből, amit azonnal le is törlök, aztán ismét az előttem álló fazonra nézek. – valóban szeretnék már haza menni. – fejezem be végül a mondatot, és reménykedő pillantást küldök felé. A szívem hevesebben ver, forog velem a világ. Érzem, hogy semmire sem vagyok jó ebben az állapotban. Egyáltalán haza tudnék menni? Valaki tudna rajtam segíteni? Mikor lesz már vége? Ó, a csudába!
- Nem mondom el senkinek. Megígérem. – mondom, majd megrázom a fejem. Kíváncsian nézem, ahogyan ki, majd be rakja a golyókat abba a szarba. Vajon mióta tud bánni vele? Na nem mintha kíváncsi lennék rá vagy valami, de azért mégis jó lenne tudni. Nyilván nem most. Bár sehogy sem tudom felfogni, hogy egy ember, hogy képes megölni egy másik személyt? Ez annyira... hátborzongató. Sok gyilkosságot hallottam már a tévében, meg rádióban, meg olvastam is róluk... de az egészet valahogy mindig úgy fogtam fel, hogy csak valamiféle bolond, horror sztorik. Erre tessék. Én magam is egy ilyen rémtörténetbe pottyantam bele... végig néztem egy gyilkosságot, ahol egyszerre négy embert öltek meg, és most én következek. Mindezt miért? Mert sosem tudok a házban ülni, és mert pont ezt választották a gyilkosság helyszínének.





686 || :soo: 



'mama won't you let me do the hump' by [You must be registered and logged in to see this link.] at [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Nadja & Lucas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nadja & Lucas   Nadja & Lucas Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 10:39 pm


A négy illető innentől kezdve a túlvilág táborát erősítheti, fényűző jelenlétével. És könnyen megeshet, hogy egy ötödik is fog hozzájuk csatlakozni, mint a csapat női tagja. A fegyveremet magam előtt tartva, mintha olyan nagy veszélyt jelentene rám, elé állok, hogy alaposabban szemügyre vehessem az illetőt. Lehet, hogy élből le kellett volna lőnöm, ahogy felfigyeltem rá? Könnyen megeshet... de nővel még nem volt szerencsém végezni, valahogy a rossz fiú szerepet mindig egy pasi tudhatja magáénak. Na meg a védtelen nőnél nincs könnyebb célpont, ebben így nem is lenne túl nagy élvezet. De kihasználva, hogy csak puszta jelenlétemmel megfélemlítem az illetőt, elszórakozok vele egy ideig. Lehet, hogy ő abban a tévhitben él, hogy én ma megfogom ölni, de lássuk be, nekem éppen ez a célom. Szadista lennék? Ezen még nem igen gondolkoztam el, de így belegondolva, nagyon könnyen megeshet ez is. Egyre több mindent vélek felfedezni magamban, viszont az emberség legkisebb szikrája is kihalni látszik. De sajnálom... Számomra is nagy kérdés, hogy mért is érzek örömöt abban, hogy jelen esetben ezt a nőt úgy rángathatom, mint egy marionett babát. De ha már elkezdtem akkor egyik pillanatról a másikra nem hagyhatom csak úgy abba.
- Ugyan olyan realisztikus meglátás, mint az, hogy te márpedig nem láttál semmit. Ha gondolhatod, egy golyó, és máris ugrálhatsz egyel a felhők távoli partján. Csak egy szavadba kerül, és megvalósíthatóvá válik régi ábrándod. -nem jó ötlet a részéről, hogy próbálja viccesre fogni a figurát. Meg kell hagyni, merész a kislány. Ennél már csak az okoz nagyobb meglepetést, amikor a talpára állva, magabiztosságot tanúsít. Nem biztos, hogy ezt jól átgondolta. Legalábbis, neki most valami ilyesmi futhat át az agyán, én viszont tudatában vagyok annak, hogy nem ma leli a halálát. Hogy alább hagyjon egy kicsit az imént felbátorodott énje, a homlokához tartom a revolver csövét. Látva az ijedtséged a szemében, ami igaz, eddig is fellelhető volt, elemelem onnan a fegyvert.
- Jaaa, hogy te már nagy kislány vagy! Hát, az egyedülléthez sajnos elengedhetetlen a tájékozódási képesség, és nem csak úgy menni a nagyvilágban, mert ilyenekbe csöppenhetsz, mint ami itt történt. Ha ez nem könyörgés, akkor te minek nevezed? -könnyek is, most komolyan? Ha így halad, talán még el is fogom engedni. Hát, egyszer biztos, de most olyan jól elszórakozok, és ki is használom minden percét annak, hogy nem a többi maffia taggal kell töltenem az időmet. Ott egy árva nő sincs, és annyi időt eltölteni férfiak társaságában, nem valami élvezetes.
- Megígéred? Milyen kedves ez tőled. -sóhajtok egyet lemondás képen, és már éppen kijelenteném, hogy elengedem, csak, hogy kocsicsapódás, és idegen hangok ütik meg a fülemet. Értetlenül fordulok a hang irányába, és további öt embert vélek felfedezni a négy mellett, akik már megkapták a magukét.
- Hé! -ordítja el magát az egyik, és, mintha ez lenne a jel, már kapják is elő a fegyvert.
- Na bassza meg... -jelentem ki nemes egyszerűséggel, én pedig készenlétbe helyezem a fegyvert, megfordulva védem a nőt. Ha eddig nem lett volna érdekes a helyzet, akkor most már az lesz! Legelsőnek az én fegyverem sül el, az egyik dől is le a földre, de a másik négynek nem kell több, és máris a fegyver durrogtatásnak lehetünk fül, és szemtanúi.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Nadja & Lucas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nadja & Lucas   Nadja & Lucas Icon_minitimeVas. Jún. 22, 2014 3:33 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

A félelem minden más dolognál hamarabb születik.




Sosem volt még halál közeli élményben részem. Pedig ha valaki, akkor én tudok élni. Mégis valahogy mindig megúszom sérülések nélkül. Még csak begipszelve sem volt egyik testrészem sem... Talán éppen most jött el annak az ideje, hogy kicsit ebbe is bele kóstoljak. 22 évesen nem szégyen. De, hogy egyből egy ilyenbe keveredjek. Hát ez nagyon kemény. Azt hiszem, hogyha életben maradok, akkor eztután majd meggondolom, hogy hová kóborolok el. Amíg meg nem szokom az itteni életet, addig valóban nem túl jó dolog olyan helyeket felkutatni, amik ilyen... veszélyesek. Ja... csakhogy ránézésre semmiről nem lehet megállapítani, hogy milyen lesz. Én mindig úgy tudtam, hogy gyilkosságok ennél kreatívabb helyen szoktak történni. De úgy néz ki, hogy több horror filmet, meg krimit kéne nézzek. Komolyan mondom, ha valahogy haza érek, megnézek valamit.
- Nem, köszönöm. Ezzel a lehetőséggel nem élnék. – Milyen mogorva már! Vajon minden gyilkos ilyen komoly? Nincs bennük egy csepp humorérzék se? Huh... ki tudja hány ilyen szaladgál szerte szét a nagy világban. A rendőrök igazán tehetnének ez ellen valamit. Elvégre is ezért vannak. Nagyon nem fair, hogy mégse tesznek ez ellen semmit. Egyáltalán bárki is észre fogja venni ezt a négy halott embert? Vagy ötöt, ha én is csatlakozok hozzuk. Bele se merek ebbe gondolni. Bár az tény, hogy a halálomat úgy terveztem el mindig, hogy nem akarnám, hogy eltemessenek. Mert beraknának egy hülye ládába, a föld alá... á-á. Jobb szeretném, ha inkább elporlasztanának, aztán azt szét szórnák valahol. Na nem mintha a halál után nem lenne ez mindegy, de akkor is. Akármilyen hülyén is hangzik, de én hiszek az újjászületésben. Istenben nem, de ebben igaz. A szüleim mindig is azt mondták, hogy fura egy teremtés vagyok, de hát ez van. Ők teremtettek, nem? Akkor most viseljenek el olyannak, amilyen vagyok. Esetleg, ha mondjuk kettővel többet löktek volna, akkor megeshet az is, hogy pont olyan normális és tökéletes lennék, mint amilyennek terveztek. De hát ez van.
- Majd következőkor jobban figyelek, hogy hová megyek. De nem volt ahonnan tudjam, hogy itt mi lesz. Ez csak egy kérés volt... az távol áll a könyörgéstől... azt hiszem. – Próbálok nagyon dühösnek látszani, bár nem tudom, hogy mennyire jött össze. Pedig az vagyok. Az mellett viszont kétségbeesett is. Nem biztos, hogy képes leszek sokáig játszani a kemény kislányt. Mert folyton csak sírnom kell. Pedig nem akarok... meg nem szoktam. De valahogy most mégis azt érzem, hogy muszáj. Ez a nap még nekem is túl sok. Pedig engem óriási nagy tűrőképességgel áldott meg az ég. Lehet, hogy jobb lett volna Németországban maradni. Bár nem. Ideje volt végre önállónak lenni egy kicsit. Míg a világ nem maradhattam volna a szüleim nyakán úgy sem, bármennyire is szerették volna. Egy idő után belőlük is kezd sok lenni. Meg persze azt is megoldhattam volna, hogy esetleg csak pár házzal messzebb költöztem volna, de úgy se lenne jó, mert folyton a nyakamon ülnének. Így legalább, hogy Las Vegasba jöttem, megelégszem, ha egy fél évben egyszer meglátogatnak, vagy én látogatom meg őket.
- Igen, megígérem. – Erősítem meg az előbb elhangzottakot, és titkon remélem, hogy végre elenged. Elég volt ennyi ahhoz, hogy innentől kezdve, az elkövetkező napjaimban rémálmaim legyenek. Mert tuti, hogy lesznek. Egészen addig, amíg mind ezt ami az elmúlt nem tudom hány percben történtek, fel nem dolgozom. Ekkor aztán minden olyan gyorsan történt, hogy valójában már tényleg semmit nem értek. Társaságunk érkezett, tele fegyverekkel. Ó, te jó ég! Egy percig azt is gondoltam, hogy az előttem álló pasashoz jöttek, meg, hogy most elvisznek magukkal valahová, de nem. Hiszen látszik rajta is, hogy váratlanul érte a látogatás. Aztán puff. Egy lövés, aztán még egy. A tenyeremet a szájam elé rakom, így próbálom visszafojtani a sikolyomat. Teljesen össze vagyok zavarodva. Remegek, félek... és nem tudom eldönteni, hogy tulajdonképpen most élek, vagy már meghaltam. Vagy, hogy akkor most ki itt a rossz, kitől is kell félnem. A fickó, aki nemrég még engem akart megölni, mintha most védeni próbálna. A fenébe is! Hát sosem lesz már vége?





653 || :soo: 



'mama won't you let me do the hump' by [You must be registered and logged in to see this link.] at [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Nadja & Lucas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nadja & Lucas   Nadja & Lucas Icon_minitimeVas. Jún. 22, 2014 4:17 pm


A fegyvert szorosan a nő felé tartom, mintha attól félnék, bármelyik pillanatban nekem támadhatna, nekem pedig szükségem lenne arra, hogy ezt követően rögtön a szívébe küldjek egy golyót. Holott nekem sokkal inkább az a célom, hogy elszórakozzak vele egy kicsit. Lehet, hogy ennek egy igen csak durva módját ragadtam meg? De egy gyilkos mit is tudna tenni egy fegyverrel a kezében? Van más lehetőség is, de annak helyszínéül egy kicsit mást tudnék elképzelni, ez túl rideg. Főleg, hogy rálátásunk van négy hullára. Meg kell hagyni, szép, ahogy a négy különböző tónusú vér keveredik. Legalábbis, nekem ez a véleményem, a csaj pedig... hát, őt nem igen nyűgözi le a látvány. Hozzá kéne szoknom, hogy mások nincsenek olyan gyilkos hajlamokkal megáldva, mint én, és nem repes azért, ha láthatja, ahogy egy ember egy baszott nagy lyukkal a fejében hullik a földre. Nekik nem nyújt olyan nagy élvezetet, ellentétben velem.
- Bölcs döntés. -fontolóra veszem, hogy végre eltegyem a kezemben szorongatott fegyvert, ezzel a csaj tudtára is hozhatnám, hogy nem áll szándékomban őt is megölni ezen a napon. De így érzem, hogy van némi hatalmam felette, holott eddig még a létezéséről se tudtam. Valamiért úgy érzem, hogy neki nem a szíve csücske a köztünk kialakult helyzet, de az embernek néha olyan élményben van része, amit szívesen kihagyna. Az élet nem lehet mindig fenékig tejfel, és szerintem ezt most kellőképp meg tudom vele értetni. Eddig biztos abban a tévhitben élt, hogy vele semmi rossz nem történhet, mindent meg fog úszni, mint a lakosság nagyobb része. De kérdezem én, mit várnak Vegastól? Itt a rendőrök olyan mértékben élnek meg jól, hisz mindig van valami munka nekünk, vagy más bűnözőknek köszönhetően.
- Én első sorban tanácsolnám azt, hogy amilyen gyorsan csak tudod, hagyd el Vegast. Ha tudnád, hogy hány maffia működik ebben a városban. De azért annyira nem akarlak elrémíteni, úgyhogy inkább ne közlöm veled a pontos számot. Ha viszont mégse hallgatsz egy olyanra, aki ebben a körökben mozog, legalább a kihalt helyeket kerüld el, akkor nem kerülhetsz ehhez hasonló helyzetekbe. -soha nem hittem volna, hogy én egy embernek fogok tanácsokat adni, hogy mit is kell kezdeni Vegasban. Itt az ember sosincs biztonságban, tulajdonképpen még az se, aki büntetlen életvitelt tudhat magáénak. Az is valahogy belekeveredik a szarba, mint most ő. De ezek alapján, amit itt lezavartam nagy hirtelen, kétlem, hogy megfogadja a tanácsaimat. Pedig, én aztán tényleg tisztában vagyok Vegas minden hibájával, hisz én vagyok az egyike.
- Ennyire meg akarsz puhítani? -szánok neki egy most nem komornak, sokkal inkább érdeklődőnek ható vigyort. A választ érdeklődve várom, de hirtelen idegen hangok törik meg a csendet, kocsicsapódással és mi egymással kerítve. Ahogy hátra tekintek rögtön öt, öltönyös, fegyveres pasassal találom szembe magamat. Na, most már tudom, hogy eddig mi hiányzott... Én sütöm el először a fegyvert, és mivel tudom, hogy ennek mi lesz a következménye, rögtön próbálom eltakarni a lányt, hogy ő ne szerezzen be egy golyót se. Arról viszont kezeskednek, hogy én minél többet kaphassak. Egy-kettő súrolja a karomat, mely nem vészesen, de elkezd vérezni. Körbetekintek, hogy hova tudom küldeni a lányt, majd egy rakodón akad meg a tekintetem.
- Menj oda! Most! -mutatok rá a dobozokkal és mi egymással tarkított helyre, farkasszemet nézve az előttem álló vadbarmokkal. Nem tudom, hogy hogyan tudnék eljutni a fegyvereimért, elvégre csak két golyó maradt négy emberre. Remek!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Nadja & Lucas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nadja & Lucas   Nadja & Lucas Icon_minitimeVas. Jún. 22, 2014 6:03 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

A félelem minden más dolognál hamarabb születik.




Az élet csupán egy ostoba játék, amit teljes mértékben ki kell élvezni. Én eddig is élveztem, és ezután is ki fogom. Mert nem halok meg. Olyan könnyen azért nem hagyom, hogy az emberiség megszabaduljon tőlem. Pár nap múlva majd elfelejtem ezt az egészet, és fojtatom a saját kis életemet, a lázadásomat a világ és mindenki ellen. Igen. Pontosan ez fog történni. Hiszen elég mázlista egy teremtés vagyok. Ha eddig mindig mindent megúsztam karcolás nélkül, akkor ez is gyerekjáték lesz.
- Tudok ám jó döntéseket is hozni... – mondom, majd félénken rá mosolygok. Nem értem. Mégis mit várt? Hogy esetleg azt mondom majd, hogy ”igen persze! Minden vágyam egy unikornissal lovagolni odafent! Á, nem. Jó nekem itt a földön is az emberek társaságában. Nincs szükségem semmiféle mesebeli lényekre. Ha egy percig is azt gondoltam volna, hogy unalmas az életem, akkor óriásit tévedtem. Mert nem az. Főleg most nem. Bár most valahogy mégis úgy vagyok ezzel, hogy inkább szenvednék óriási unalomban, mint, hogy gyilkosok szegezzék rám a fegyvereiket, aztán meg kelljen azon gondolkodnom, hogy vajon mikor húzza meg a ravaszt. De nagyon van egy olyan érzésem, hogy jó úton haladok a szabadságom felé. Mire nem képes egy – két könny csepp. Talán gyakrabban kéne sírnom, akkor lehet, hogy még jobb életem lehetne. De még amúgy sincs semmi eldőlve. Valószínűleg egy gyilkosban sem szabad megbízni teljesen. Sőt... nem, hogy gyilkosba, senkibe. Az emberek nagyon ravasz teremtmények, sosem lehet tudni, hogy ki mikor szúr hátba. Ennyit azért az életről még én is tudok.
- Hát... köszönöm a jó tanácsot, de nem fogok elmenni Las Vegasból. Ez az otthonom. – az utolsó szót kicsit kelletlenül mondom ki, mert még én magam sem vagyok abban biztos, hogy az otthon szó lenne a legmegfelelőbb jelző erre az igen csak izgalmas városra. – Ami meg az ilyen helyeket illeti... nem áll szándékomban még egyszer ide jönni. – Újra körbe nézek. Nem is olyan rég még milyen csendes kis hely volt ez. Most meg hátborzongató az egész. De, hogy maffia! Hát komolyan mindent gondoltam volna, csak ezt nem. Úgy értem, hogy... én mindig azt hittem, hogy maffiák csak a filmekben vannak. Meg a könyvekben. De semmiképpen sincsenek a való életben. Csak most tudatosult bennem igazán, hogy mennyi mindent nem tudok erről az egész világról. De, hogy tud bárki is maffia lenni? Ki képes ártatlan emberek életére törni? Na, de... várjunk csak! Senki sem mondta, hogy az a négy ember ártatlan volt. Lehet, hogy ők is ilyenek voltak... ilyen maffiák. De akkor azoknak nem kéne össze tartani, vagy valami? Nem is értem. Meg nem is számít. Valahogyan nem érdekel az egész. Csak haza akarok végre menni valahogyan, és túl lenni ezen a rémálmon. Egyre biztosabb vagyok abban, hogy életben maradok. Legalábbis nem ez az ember fog megölni. És tényleg nagyon örülök ennek, de mit fogok tenni ezek után? Hallgassak négy ember haláláról? Akkor ez most olyan lenne, mintha én is bűnrészes lennék ebben. Azt hiszem, hogy így hívják azokat, akik tudnak valamit, de nem szólnak a zsaruknak. Ha meg viszont mégis elárulnám, akkor korántsem olyan biztos, hogy hosszas életem lesz. Nem is tudom, hogy mi a jobb. Meghalni, vagy hallgatni valamiről, ami azért elég komoly dolog, aztán meg, ha minden kiderül ki tudja mennyi időt kéne lenyomjak a börtönben. Mert gondolom ezt büntetik. De ugyan már! Mégis, hogy derülne ki? Mire bárkinek is feltűnne ez a néhány halott, arra én már rég sehol sem leszek, és folytatom az életemet ott, ahol abba hagytam. Nem kéne ennyit mérgesítsem magam.
A vigyora láttán megkönnyebbülten veszek egy mély levegőt, majd kifújom azt. De mielőtt bármit is mondhatnék, az események felgyorsulnak. Újabb újabb emberek jönnek, én meg tehetetlenül állok ott. Mi mást is tehetnék? Nekem nincs fegyverem... ha lenne se tudnék vele mit kezdeni. Megmozdulni se merek. Mire elhittem, hogy minden rendben van és életben maradok, arra jönnek még egy páran, hogy ismét a pokolba érezhessem magam. Hát ilyen tényleg nincs! Mikor lesz már holnap végre? Elképesztő, hogy a fickó, aki nem olyan rég még hideg vérrel le akart lőni engem is, most Ő az, aki a védelmébe vesz. Elég nehéz kiigazodni ezen a pasason. Rémülten pislogok és próbálom felfogni, hogy tulajdonképpen mi is történik, meg, hogy ki lő le kit. Miért nem lehet megbeszélni a dolgokat? Miért kell egyből lövöldözni. Ahogyan meglátom az előttem álló ember karján a vért, elsápadok. Basszus! Ezt lelőtték! Ijedten sikítok fel. Nem, nem, nem! Mikor hagyják már abba! Ennyi elég! Nem tudom, hogy kik ezek az alakok, de menjenek már el.
- Én nem... nem akarok... Vérzel... – suttogom, miközben a fejemet rázom. Először is, olyannyira reszketek, hogy ha akarnék sem tudnék eljutni arra a helyre, ahová kéne, másodszor pedig ez a férfi megsebesült. Az tény, hogy még a nevét sem tudom, meg, hogy nemrég még le akart lőni, de... nem akarom, hogy megöljék. Bár az tény, hogy itt vagyok, vagy néhány méterrel arrébb mindegy, mert úgysem tudok mit tenni, de mégis itt akarok maradni.





811 || :soo: 



'mama won't you let me do the hump' by [You must be registered and logged in to see this link.] at [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Nadja & Lucas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nadja & Lucas   Nadja & Lucas Icon_minitimeVas. Jún. 22, 2014 8:13 pm

NADJA & LUCAS
• • • • • • • • • • • • • • • • • • •  


[You must be registered and logged in to see this image.]

S
zerintem már ő is észrevehette, hogy itt, és most nem fogja halálát lelni. Vagy, ez csak számomra evidens? Nem tudom, lehet, hogy ő a fegyver láttán még mindig abban a tévhitben dédelgeti magát, hogy ki fogom nyírni. Hát, akkor nagyon tudom sajnálni, ezzel csak saját magát kergeti az őrületbe. Észrevehette volna, hogy nem igen mutatok gyilkolásra jellemző hajlamokat, a fegyver szorongatásán kívül. De, ha tudná, hogy körülbelül mindig a kezemben tartom a kis revolvert, nem hitetné el magával. Szerencsémre a bőgésbe nem kezd bele, ami igen csak nagy előny a számomra. Most akkor nézném végig, ahogy elbőgi magát? Képes lennék szó nélkül elengedni, bár nem jutna túl sokáig, elvégre eltévedt szegénykém... a segítségemet meg kétlem, hogy önként és dalolva elfogadná. Az viszont már nem az én hibám, elvégre annyi emberség még szorul belém, hogy nem vezetném félre. Csak, ő nem ismer annyira, hogy ezzel tisztában legyen. Igaz, ismerőseim se erről vélekednek. Az viszont nem rám vall, hogy túlzottan hallgatok az emberek véleményére.
- Aki tud jó döntéseket hozni, az nem sétálgat egymagában egy kietlen síkságon egy elhagyatott gyárépület mellett, ahol bármi megtörténhet. -vagy, ez csak számomra teljesen logikus? Hogyha nem tudom magamról, hogy akármikor megvédem magamat, nem sétálgatok csak úgy random ilyen helyeken. Vagy, legalább más emberek társaságában, akit többet konyítanak a harcművészethez, mint jó magam. Ezt, persze a lány nevében értve, aki máris belekezd a könnyezésbe, gondolván, ez majd még inkább meg tud hatni. Ha minden jól halad, perceken belül elmehet, de egyelőre még nem úgy áll a szénája. Majd, idővel. Rég volt már női társaságom, most hadd használjam már ki, hogy én vagyok a domináns fél.
- Jó, de akkor ne érjen meglepetésként, hogyha még párszor ilyen helyzetekbe fogsz keveredni, és olykor velem is összefutsz. -hát igen, egy gyilkos szavait nem túl sok ember fogadja meg, holott mindenkinél jobban tudjuk, mik is Vegas hátrányai. Előnyöket nem igen tudnék sorolni, maximum annyit, hogy az ember kellőképp el tud bújni, hogyha neki az a legfőbb akarata.
- Ne csak ide, sehova, ami legalább egy kicsit is hajaz erre. Maradj szépen a tömegben, ott talán nem eshet akkora bajod. -na mi van, felcsaptam segédszolgálatnak? Most aztán bárki jöhet tanácsokért, hisz úgyis, annyira belelendültem. Valamiért úgy érzem, hogy az imént hallottak igen csak lesokkolták. Hát igen, nem sokan tudják, hogy mi is folyik a háttérben, hisz az ember nem minden nap gondol arra, hogy vannak hozzánk hasonlóak. Mindenki azt hiszi, hogy minden szép, és jó, de nem tudják, hogy kik is teszik ilyenné. Általában azt hiszik, hogy a rendőrökre hárul az a feladat, hogy elkapják a rossz fiúkat. Erre fel, mi takarítjuk el őket, és ezáltal mi is olyanná válunk. De, ennyi kockázatot megér, nem? Ha már úgyis itt tartunk... társaságunk akadt, öt baszott nagy csávónak köszönhetően. Az első lövés joga engem illet, és ennek köszönhetően eltávolítom az egyiket, ezáltal négy maradt hátra. Na, persze nekik is van fegyverük, elvégre nem hülyék ők se. Miközben azon igyekszek, hogy Nadja ne zsákmányoljon be egyet se, én ügyesen kapok egy golyót a kezembe, de jelen esetben nem ez a legnagyobb problémám, hanem békében el akarom juttatni a csajt a kiszemelt helyre.
- Na ne mondd, tényleg?! -nyögöm ki, majd lőve még egyet a négy pasas felé, máris előttem tolva a csajt, elfutok vele a csövek, és a dobozok mögé, mindezt ellentmondást nem tűrve. Ha élve ki akar innen jutni, akkor hallgatnia kell rám. Csak, hogy nekem már csak egy töltény van a fegyverben, és ez se fog túl sokáig tartani. Egyelőre leülök a csövek szélére, és lekapva a bőrkabátomat, alaposan szemügyre veszem a karomat.
- Segítened kéne... 


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Nadja & Lucas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nadja & Lucas   Nadja & Lucas Icon_minitimeVas. Jún. 22, 2014 10:26 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

A félelem minden más dolognál hamarabb születik.




Minél tovább vagyok ennek a férfinak a társaságában annál jobban átlátok rajta. Tudom, hogy nem fog bántani, különben nem húzná itt az időt, hanem már rég végzett volna velem. Meg tanácsokkal sem tömné a fejem. Teljes mértékben nyert ügyem van. Mégsem ez az a nap, amikor utoljára vagyok az élők között. Hihetetlenül fantasztikus érzés, bár azért nem iszok előre a medve bőrére. Még bármikor meggondolhatja magát, és lőhet. Vagy ki tudja mit tudna itt művelni velem. Amíg el nem teszi a kezéből azt a vacakot, addig teljes mértékben kiszámíthatatlannak tartom.
- Ez igaz. De mint már mondtam én eltévedtem. És, ha nem egy fegyverrel támadtál volna rám, akkor valószínűleg már rég itt sem lennék... – Kicsit kezdek észhez térni. A félelmem egy kicsit enyhült, bár még mindig borzongok maga a tudattól is, hogy fegyvere van. Meg az a véres látvány... Annyira ijesztő. Na ez a mai nap biztosan, hogy azon emlékeim közé tartozik, amit sosem fogok elfelejteni. Bármennyire is szeretném, nem fog menni. Álmomban sem gondoltam volna soha, hogy mindez egyszer velem fog előfordulna. Egy gyilkosság szemtanúja vagyok... és hallgatnom kell. Tudom, hogy ezt kell tennem. Először is azért, mert bizonyára egy jó ideig nem szabadulnék meg a rendőröktől, hiszen valószínűleg egy nap nem lenne elegendő ahhoz, hogy elmondjam ami történt. Meg az ilyesmi sok cécóval is jár. Aztán másodszor pedig ki tudja ezek hányan vannak... lehet, hogy ezt a pasast elkapják, de mennyi az esélye, hogy a társai nem nyírnak ki utána? Igazán nincs kedvem meghalni. Ezt a gondolatot elhessegtetem magamtól. A legbölcsebb, amit tehetek az, ha befogom a számat, és fojtatom az életemet, mintha mi sem történt volna. Az utóbbi elég lesz, de nem igen van más választásom. Aztán ha szerencsém van, nem kell elviselnem többé egy maffia társaságát sem.
- Más városban is előfordulhat az ilyesmi... – komolyan nem értem, hogy miért jön mindenki azzal, hogy Las Vegas ilyen, meg olyan. Mindenhol vannak bűnözők is és ártatlan emberek is. Nem csak itt. Lehet, hogy itt több a rossz ember, mint a jó, de akkor sem hagyom el ezt a helyet. Van lakásom, van munkám... ha már a szüleim voltak olyan rendesek, hogy segítettek itt elhelyezkedni, hogyan is hagyhatnék most magam mögött mindent? Mindezt csak azért, mert a sors összehozott a gyilkossal. Ó, nem. Majd ha meg kell halnom, meghalok. Vagy itt, vagy Berlinben. Mindegy, hogy hol vagyok, a halált úgysem tudom elkerülni, bármennyire is szeretek élni.
- Majd igyekszem. – mondom egy magabiztos mosoly kíséretében. Nocsak... Mr. Gyilkolásihajlamaimvannak épp jó tanácsokkal lát el. Most búj elő belőle a kis angyal. Mert ugye minden gonoszban ott lakozik valahol a jó is. Minden félelem ami bennem volt eltűnt, most már magabiztosan állok előtte. Közben pedig várom, hogy mikor jelenti végre ki, hogy szabadon távozhatok. Az igaz, hogy nem tudom, hogy merre, meg, hogy hogyan, de jelen pillanatban mindegy is. Csak el ettől a helytől. Minél messzebbre. Csak akad majd valaki aki útba igazit. Igaz, hogy az is megfordult a fejemben, hogy majd ettől az embertől kérek segítséget, de nem. Annyira azért mégsem bízok benne. Ki tudja, hogy hová lyukadnék ki, ha rá hallgatok. Mert tuti, hogy nem haza.
A jól ismert lövés hangra ismét összerezzenek. Utálom ezt a zajt és ezt a helyet. Kik ezek az emberek? És mit akarnak? Miért nem tudják megvárni, hogy haza érjek innen? Aztán itt addig öldököljék egymást, amíg megunják. Ha nemrég még azt állítottam volna, hogy nem félek, akkor visszaszívom. Mert ez az érzés ismét a hatalmába kerített, de ez most másabb, mint az előbbi. Sokkal irtózatosabb. Forog velem a világ, levegő után kapkodok, és próbálom felfogni, hogy tulajdonképpen mi is történik. Most akkor ki akar megölni kit? Előbb a védelmébe vett fickó – aki amúgy azt hittem, hogy holtan akarna látni – lő, aztán a túloldalról. Nem igazán tudom, hogy a golyót neki vagy nekem szánták, de, hogy nem engem talált el, az biztos. A rohadt életbe! Mit csináljak? Mit kezdjek mindezzel a sok dologgal? A szívem egyre vadabbul és gyorsabban ver, nincs erőm megmozdulni és ezúttal a könnyeim már patakként folynak végig az arcomon. Annak ellenére, hogy utálok sírni, most azt teszem. És persze tudom, hogy hiába, mert a könnyeim úgysem mentek meg, de egyszerűen nem tudok vele mit kezdeni. Miközben a biztonságosabb hely felé haladunk, a kezemet a füleimre tapasztom. Hogy pontosan azért-e, hogy ne halljam a zajt, vagy azért, mert védekezni próbálok jó magam sem tudom, csak úgy reflex szerűen jött. A kiszemelt helyszínhez érve rémülten pislogok és szimmogtatok. Ez az ember itt vérzik, kint gyilkosok lőttek ránk, ó, és, hogy még jobb legyen igazából a megmentőm is egy gyilkos, csak éppen talán egy jobbik fajta.
A szavai hallatán még rémültebben figyelek rá. Mégis hogyan segítsek? Én nem vagyok orvos... és... nem rég még meg akart ölni... fegyver van nála. Most meg azt akarja, hogy segítsek? Akarok segíteni? Hát persze, hogy akarok. Hiszen megmentette az életemet. Engem is lelőhettek volna akár... vagy... nélkülem is ide jöhetett volna... Vagy talán ha én nem lennék itt, akkor ő sem sebesül meg. Mert nem lett volna akit védjen, és jobban tudott volna koncentrálni. A csudába. Közelebb lépek hozzá, aztán megtörlöm a könnyes szememet - amin valószínűleg eddig szétfolyt a festék is -, aztán reszketve érek a karjához, hogy jobban megnézhessem a sebet. Benyúlok a táskámba és elő kotorászom a szalagot, amivel nem is olyan rég még a hajamat kötöttem meg. Remegve kötözöm meg a kezét a seb felett. Azt hiszem ezt kell csinálni... vagy nem tudom... a francba is! Nem doktoráltam le... honnan is tudhatnám?
- Megmentettél... – motyogom, amikor végzek a bekötözéssel és leülök mellé. Vajon ennyi elég? Vagy még kell csinálnom valamit? Nem tudom... nehogy itt meghaljon nekem...





932 || :soo: 



'mama won't you let me do the hump' by [You must be registered and logged in to see this link.] at [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Nadja & Lucas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nadja & Lucas   Nadja & Lucas Icon_minitimeHétf. Jún. 23, 2014 12:34 am

NADJA & LUCAS
• • • • • • • • • • • • • • • • • • •  


[You must be registered and logged in to see this image.]

T
udom, hogy a lány is tisztában van vele, nem fogom elsütni a fegyvert, de némi félelmet, és bizonytalanságot mégis észreveszek a hangjába. Elvégre, az itt láttak alapján kialakult rólam egy bizonyos képe, amit igencsak nehéz levetkőzni alig pár perc leforgása alatt. Bizalmat biztos nem fogok tőle szerezni, pedig kezes bárányként felajánlottam volna a segítségemet, miszerint hazavezetem, ha neki arra van szüksége. De, ha a helyében lennék, én se fogadnék el semmiféle tanácsot. Az se biztos, hogy én akkor már az élők között lennék. Ismerve magamat, úgyis kikeltem volna magamból, és képes lettem volna még a leendő gyilkosommal is csetepatézni egyet a szabadságom érdekében. Megkaptam volna, az tény, de nem ugyan abban az értelemben.
- Na, az azért túlzás, hogy rád támadtam. Ha ezt tettem volna, akkor már nem élnél. -egyre kevesebb bizonytalanság cseng a hangjában, de még így se képes ezt mellőzni. Talán betudhatom ezt a kezemben szorongatott, és bőszen lóbált fegyvernek is? Minden eshetőséget figyelembe veszek, ezért még nem helyezem el a jól megszokott helyére. Majd idővel, ha úgy tartja kedvem. Most is átfut a fejemen a gondolat, miszerint szabad lábra engedhetném, elvégre nem tűnik annak a típusnak, aki megkaparintva a szabadságot, egyből rohan a rendőröknek beszámolni a látottakról. De, volt már rá példa, hogy úgy engedtem el egy szemtanút, hogy megbíztam az ígéreteiben, aztán mégis rám szálltak a zsaruk. Rá meg a maffia, ez ilyen egyszerű. Számíthatott volna rá, hogyha egy taggal kikezd, akkor vonja magával a többit is. Azért vagyunk annyira összetartóak, hogy ne hagyjuk a másikat elveszni a süllyesztőben.
- Nem is állítottam, hogy nem történhet meg, csak ott kevesebb a valószínűsége annak, hogy a hozzád hasonló, naiv kislányok belecsöppennek. -mért olyan nehéz megérteni, tudom, mit beszélek? Amikor még Ausztráliában éltünk, egy ilyen esetről se lehetett hallani, de áttérve Las Vegasba, máris, szinte hetente érkeztek a halálról szóló hírek. És vajon mért? Mert több maffia csoport is működik, és egyik se hagyja nyugodni a várost.
- Legalább ezt a jó tanácsot megfogadod. -én is, hozzá hasonlóan egy mosolyt engedek meg magamnak, de a bájcsevegésről, és a kedveskedésről itt, és most lemondhatunk. Meglátva az öt idegent, gondolkodás nélkül kezdem el óvni a mögöttem álló lányt, és már sütöm is el a fegyvert, ezzel némi előnyt szerezve magamnak. Nem is tudom, hogy hova gondoltam akkor, amikor azt hittem, ennyivel könnyen megúszhatjuk, lekapom mindet, és mindenki boldogan él, míg meg nem hal. Csak, hogy abba nem gondoltam bele, hogy a földön fetrengő halottaknak köszönhetően már csak három töltényem van, amivel nem tudok egyszerre ötöt is kinyírni. Na, remek! Hogy ezt hogy fogom megcsinálni. Valamit ki kell találnom... egyelőre az a legbiztosabb, ha egy kicsit menedékbe húzódunk, hogy a beszerzett sérülésemet is kezelni tudjuk. Az évek során már megtanultam annyit, hogy a lőtt vagy szúrt sebeket valahogy el kell szorítani. Ezért, amikor a csövek mögé érünk, rögtön ledobom magamat, hátamat az imént említett tárgyaknak döntöm, miután levettem a kabátomat. Egyedül ha akarom se tudom normálisan elszorítani, ezért tekintetemet a kétségbeesett, immáron síró lányra irányítom. Nem tudom, hogy mennyire lesz segítségemre, elvégre percekkel ezelőtt még fegyvert szegeztem rá.
- Várj... -nyögöm halkan, majd leszedem a kezemre felkötött kis rongyot, és a nadrágszíjamhoz nyúlok, amit kicsatolva, ki is rántok a helyéről. - Ezzel csináld. -adom ki az utasítást, átnyújtva neki a tárgyat. Tisztában vagyok vele, hogy igen csak fájni tud az ilyesmi, de van más választásom? Erősen kétlem.
- Természetes... úgy szorítsd rá, amilyen erősen csak tudod, jó? -kiskutyákat megirigylő tekintettel nézek a lányra, várva arra, hogy cselekedjen. Elvégre, az ellenfeleim se hülyék, másodpercek alatt idejöhetnek mellénk, és akkor ennyit a hősködésről.


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Nadja & Lucas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nadja & Lucas   Nadja & Lucas Icon_minitimeHétf. Jún. 23, 2014 1:39 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

A félelem minden más dolognál hamarabb születik.




Oké! Mikor rakja már el végre az a vacakot a kezéből? Hát ennyire nem látja, hogy nincs rá szükség? Anélkül is felfogtam, hogy ő a főnök. Több, mint valószínű, hogy fegyver nélkül is elbírna velem, nem kell itt hadonászni azzal. Addig biztosan nem fogok megnyugodni, amíg úgy szorongatja, mintha pénzt adnának neki azért. Tényleg... vajon kap azért pénzt, hogy ártatlan emberek életére tőr? Vagy csupán egy hobbi az egész? Mert ha az, akkor nagyon fura egy időtöltés. Helyette inkább jógázhatna, vagy mit tudom én. Vagy... ha valóban örömet lát ebben az egészben, akkor talán el kéne mennie egy pszichológushoz. Azok az agykurkászok sok mindenre képesek.
- Akkor csak simán nem akartál haza engedni... mindegy. A lényeg, hogy a te hibád, hogy még mindig itt vagyok. – Tényleg nem tudom, hogy honnan van ennyi bátorságom, de van. Valószínűleg csak azért, mert tudom, hogy úgysem használja a fegyverét, csak itt játsza vele a kemény legényt. Valószínűleg mára négy ember megölése bőségesen elég volt neki. Vagy csak egyszerűen van benne annyi gerinc, hogy figyelembe veszi, hogy mégis csak nőből vagyok, és nincs ahogyan megvédjem magam. Na igen... ebben a pillanatban adok ezért hálát a szüleimnek, hogy lányt nemzettek. Lehet, hogy ha az ellenkező nem lennék, akkor már rég valahol a túlvilágon lennék, és unikornisokat keresnék. Jól vagyok én itt, ahol vagyok. Mesebeli lények nélkül, egy zavaros világban, ahol az emberek öldökölik egymást pusztán azért, mert unatkoznak. Ez az inkább nekem való hely, mint az egyszarvúak között lenni.
Egyre inkább úgy tűnik, hogy nagyon szeretné, hogy elhúzzak ebből a városból. És legbelül valami azt súgja, hogy valóban ez lenne a leghelyesebb döntés, de ezekre a belső hangokra oda sem figyelek. Nem hagyom itt Las Vegast. Két hónappal ezelőtt nem azért hagytam magam mögött mindent, hogy most feladjam ezt az új életemet a régiért cserébe. Még akkor sem, ha mindennap megfenyeget valamilyen maffia. Majd legfeljebb kerülöm az ilyen helyeket. Ha a többi ártatlan embernek összejön ez, akkor valahogy csak sikerül nekem is.
- Én jól megleszek itt. – Elhiszem, hogy tudja mit beszél, de elég nagy kislány vagyok ahhoz, hogy ezt én magam döntsem el. Meg szerencsére a makacs természetemnek, ha akarnék sem tudnék szót fogadni, mert egyszerűen ilyen vagyok én. Már 22 éve élem úgy az életemet, hogy fütyülök a szabályokra, meg arra, hogy ki milyen jó tanácsokkal lát el, ezen miért változtatnék pont most? És különben is... miért kéne megfogadnom egy gyilkos tanácsát? Nem sok szükségem van a társaságára, vagy arra, hogy itt jó pofizzon velem. Jobb lenne, ha ez a baráti csevej helyett inkább hagyná, hogy elhúzzak innen a francba. Miért nem tud csak egyszerűen menni és végezni a dolgát? Boldog lehet, mert nem fogom beköpni. Csak hagyjon már végre haza menni.
- Hát elhiheted, hogy azok után, amit itt láttam, elment a kedvem az ilyen helyektől. – Ó, de még mennyire, hogy el.

Egyik cselekmény a másik után következik, már én sem tudom, hogy hol vagyok, vagy, hogy hol kéne lennem. Mit szabadna és mit nem. Egy lövés innen, egy lövés onnan, és teljesen össze vagyok zavarodva. A könnyeim záporként folynak, aki az előbb még a szemem láttára ölt meg négy embert, és az én fejembe is golyót akart röpíteni, most az életemet menti meg. Vérzik... és bár már biztonságos helyen vagyunk, még mindig nincs vége. Tudom, hogy nincs. Azok az emberek bármikor ide jöhetnek. Hát valóban azt akarják, hogy ez legyen az utolsó napom az élők között? Mit ártottam én nekik? Csupán annyi a bűnöm, hogy ide tévedtem, és nem tudok haza menni. Esküszöm, hogy ezentúl csak maximum a munkahelyemig megyek el, és onnan haza. Nem biztos, hogy kibírnék még egy ilyen napot, mint ez. Feltéve, ha ezt megúszom élve.
Egy ideig csak bámulom a nadrágszíjat. Mi lesz ha nem sikerül? Még sosem csináltam ilyet... De tudom, hogy legalább meg kell próbálnom. Egy cseppet sem magabiztosan bólintok, majd elveszem a kezéből az övet és meghúzom... amennyire csak tőlem telik. A kezem még mindig reszket. Már nem csak a félelem miatt, hanem azért is, mert félek, hogy valamit nem jól csinálok. Nem akarom, hogy meghaljon itt nekem... Annak ellenére, hogy Ő nem olyan rég még holtan akart látni, én nem szeretném, hogy meg haljon. Ennyi halott ember mára elég... nem akarok többet.
- Kik ezek? – kérdezem csak azért, hogy eltereljem a gondolataimat a hülyeségekről. Közben még húzok egyet a szíjon, és reménykedek, hogy nem okozok neki túl nagy fájdalmat.





725 || :soo: 



'mama won't you let me do the hump' by [You must be registered and logged in to see this link.] at [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Nadja & Lucas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nadja & Lucas   Nadja & Lucas Icon_minitimeHétf. Jún. 23, 2014 3:42 pm

NADJA & LUCAS
• • • • • • • • • • • • • • • • • • •  


[You must be registered and logged in to see this image.]

K
edvemre van a tény, hogy tudja, már csak szórakozok vele, és ezért némileg nagyobb bátorságot mutat, mint eddig. Így is van egy kevés bizonytalanság a hangjában, de már normális körülmények között tudunk váltani néhány szót. Bár, nem nevezném túl normálisnak azt, hogy én mindezek közepette egy fegyvert szorongatok. Vagyis, inkább ő vélekedik erről így, nekem ez már megszokott. Magam se tudom, hogy mért nem engedtem még el, hiszen bízok a szavaiban. De aki pasi létére az egész napját a saját nemének megfelelő egyedekkel tölti, néha kell egy kis kikapcsolódás. És, ehhez most a csaj tökéletesen hozzájárul. Szerintem a többi nő már térden állva könyörögne nekem, hogy engedjem el őket, mondván, ennek érdekében bármire képesek lennének. Persze, ezzel a felvetéssel bármit tudnék kezdeni, de most ez a beszélgetés is bőven megteszi. Majd talán máskor kerítünk ennél izgalmasabb dologra is időt. Feltéve, ha az életében akármikor látni szeretne engem.
- Igen, így is mondhatjuk. De azért azt se felejtsd el, hogy segítség nélkül azt se tudnád, hogy jobbra vagy balra indulj. -ennyit arról, hogy a nőknek térkép van a fejükben. Biztos vannak ilyenek is, de az előttem álló hölgyemény nem ezt a tábort erősíti. Én olyan lelkesen állnék a rendelkezésére, de kétlem, hogy az itt lebonyolítottak után érdekelné a segítségnyújtásom. Viszont, ha már így is, egy jó kis bájcsevejnek lehetek részese, elmondom a véleményemet a városról, és az itt tartózkodásáról. Szerintem hiba a részéről, hogy pont egy ilyen helyen kötött ki. És most nem csak a gyárról, hanem egész Vegasról beszélek. Egy hozzá hasonló nőt kétlem, hogy annyira magával ragadott volna a kaszinó és a szórakozóhelyek világa, úgyhogy biztos valami munka vagy pasi lehet a dologban, ami miatt kénytelen megszakadni a helytől.
- Ahogy gondolod, elvégre nem szólhatok bele az életedbe. De ne felejtsd, én figyelmeztettelek. -tartom fel a kezemet védekező mechanizmusként. Végül is, ki vagyok én ahhoz, hogy megmondjam, mi lenne a helyes cselekedete? Ha gondolja, maradjon a bűn városában, de számítson még ehhez hasonló izgalmakra. Talán a kelleténél többször fog velem találkozni ilyen helyzetekben, de legalább tudhatja, hogy én nem az a személy vagyok, aki ezek után még ki is nyírja. Csak megfélemlíti, és ennyi.
- Őszintén szólva, nem csodálkozok rajta. -ez az utolsó pár szavam, mielőtt egy golyó tulajdonosává válhatnék. És ezt a rossz oldaláról közelítettem meg. A töltény szépen beleékelődött a karomba, ahelyett, hogy a revolveremet erősítené. Mára csak ez hiányzott nekem, ezek után bizonytalan időre kiesek a munkámból. De, ha én már ilyen önzetlenül felajánlkoztam a golyónak, azt már nem szeretné, hogy Nadja és gazdagodjon eggyel, úgyhogy egy biztonságos helyre vezetem, ahol a karomat is lekezelhetjük. Nekem még nem igen volt szerencsém tapasztalni, milyen is ez, de már kellett segítenem munkatársamnak, aki ugyan így járt. Mivel olyan helyen van, amit ronggyal nem lehet elszorítani, rögtön kapcsolok, és a nadrágövemmel kezdek el bíbelődni, és átnyújtom a lánynak, hogy segítsen. Látni a bizonytalanságot a szemében, és a tehetetlenség is jelen van, de ilyenkor nem szabad kétségbeesni, én se tettem, holott az én kezem esett áldozatul. Felhívom rá a figyelmét, hogy olyan erősen húzza meg, ahogy csak tudja, és követi is az utasításomat. A szorítást érezve felszisszenek, de hangosabb ordítást nem produkálhatok.
- Nyilván annak az emberei, aki miatt itt vagyok. Biztos hiányolták már, és utána akartak járni, miért is nem köszöntötte őket... -pillantok ki a csövek felett, és abban pillanatban érkezik meg egy golyó pár centivel a fejem mellé. Meg kell hagyni, elég közel volt. Rápillantva a lányra, és a kezemre, elveszem tőle a szíjat, egy igen csak erőset rántok rajta. Talán a kelletnél hangosabban tudatom a jelenlévőkkel, hogy ez mennyire is fájt, de nem foglalkozva velem, körbetekerem a karomon, és bedugom a bújtatóba a végét. És akkor már csak egy ötlet kell, hogy honnan szerzek töltényt...


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Nadja & Lucas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nadja & Lucas   Nadja & Lucas Icon_minitimeHétf. Jún. 23, 2014 6:48 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

A félelem minden más dolognál hamarabb születik.




Ki gondolta volna, hogy egy gyilkos még normálisan is tud beszélni? Így már nem is olyan ijesztő a szituáció. Ha nem egyéb még összebarátkozok vele. Hát... maffia barátom még úgysem volt. És valószínűleg nem is lesz. Bár persze mindig jól jönnek a barátok, bármikor szükség lehet rájuk, de, hogy egy maffia... ezt valahogy elképzelhetetlennek tartom. Nekem igazából itt Las Vegasban a munkatársaimon kívül nem is igazán vannak barátaim. Nem, hogy barátaim, még ismerőseim sem. Nem tudom, hogy ez miért van. Pedig elég barátkozós fajta vagyok. Valószínűleg azért, mert az angolok annyira furák. Sőt... több, mint furák. A férfiak beképzeltek, arrogánsak... vagy éppen gyilkos hajlamaik vannak... a nők meg... hát azokról jobb nem is beszélni. Ilyen elkényeztetett cicababák, akik még az árnyékuktól is megijednek. Nem is értem, hogy miért van belőlük olyan sok, ha ez a város valóban olyan veszélyes, mint amilyennek azt mindenki állítja.
- Igaz... De valahogy biztosan megoldottam volna... – Ebben azért nem vagyok teljesen biztos, de már mindegy is. Az igazság az, hogy elég szar a tájékozódási képességem. Nem tudom, hogy ezt minek köszönhetem, valószínűleg csak még meg kell szoknom az itteni életet. Vagy ezt is simán foghatnám a szüleimre, akik valószínűleg ezzel sem teljesítették jól a feladatukat, elhamarkodtak. Elég nehéz lehet tökéletes gyereket nemzeni. Talán lehetetlen dolog is. Talán ezért is tartja úgy a mondás, hogy tökéletes ember nincs. De ki is akar az lenni? Annyira unalmas lehet. Ha mindenkinek minden jól alakul az életében, ha mindig minden sikerül, amibe belefog, ha nincs szépség hibája, ha mindenki szereti... ugyan már, hagyjuk! Csak olyan van, aki ezt képzeli magáról, de olyan nincs, aki valóban ilyen hiba nélküli is lenne. Vagy legalábbis én még nem találkoztam. Ezért is lehet nekem egy ennyit elnézni, hogy éppen hajlamos vagyok bárhol eltévedni. Egy aprócska hiba a többi apró hibám mellett. Igazán nem nagy tragédia.
- Nem felejtem. És köszönöm. – Azt nem igazán értem, hogy ha annyira veszélyes ez a város, akkor miért élnek ennyien? Mert gondolom mindenki, aki Las Vegas népességét gazdagítja, nem veszélyes bűnöző. A jók miért nem mennek el? Valószínűleg, mert ha csak rosszak lennének, akkor az úgy nem lenne nekik valami nagy móka. Ha meg a rendőrök jól végeznék a feladatukat, és kiirtanák innen a bűnözőket, akkor mennyivel másabb lenne. Bár ez nem is olyan biztos. Valószínűleg úgy is tök unalom lenne az egész, mert akkor semmi izgalom nem lenne a világon. Tehát ebből csakis arra a következtetésre lehet jutni, hogy így jó az élet ahogyan van. Leszámítva azt a tényt, hogy alig úsztam meg élve! Nem kell ahhoz végignéznem egy gyilkosságot, hogy izgalomban részesüljek, azt én másképp is meg tudom oldani. De ha már így alakult, akkor végig játszom. Amíg biztosra tudom, hogy az életem nem itt fog véget érni, és nem ez a férfi miatt, addig nagyon is úgy gondolom, hogy nincs amiért paráznom.

Hihetetlen, hogy mikor már ennyire jól alakult minden, pont akkor kell felbukkanjon néhány nem várt személy. Minden olyan gyorsan történik, hogy mire felfognám a cselekményeket úgy igazán, már biztonságos helyen vagyunk. Akiről nemrég azt gondoltam, hogy a halálomat fogja okozni, most pont ő az, aki megment. Elég egy furcsa alak. Nagyon hamar változtatja a döntéseit. Honnan tudjam, hogy most itt mégis nem ő lesz, aki az életemre tőr? Bár elnézve a sebesülését ezt kötve hiszem. Nem is tudom, hogy mi jobb? Itt lenni egy gyilkossal, aki megsebesült, vagy elszaladni úgy, hogy tudom, hogy néhány még odakint is van. Akiknek ki tudja, hogy mennyi idő kell, hogy ide jöjjenek. Valaki nagyon nem akarja, hogy túléljem ezt a napot. Valóban ez a sors van nekem szánva? 22 évesen, Las Vegas egyik isten háta mögötti helyén, néhány golyó által halált halni? De most komolyan.
Ahogyan felszisszen, kitágult szemekkel nézek rá. Nem akarok neki fájdalmat. Bár igaz, hogy neki sem árt, főleg azok után, hogy meg akart ölni. De meg is mentett. Azért ezt sem lehet figyelmen kívül hagyni. És még ki tudja mi vár rám... A gondolattól is borsózik a hátam.
- Ó! Vagyis akkor esélyünk sincs, igaz? Meg fognak minket ölni... – ezt először kérdésnek szántam, de nem úgy hangzott, mintha ott lenne a végén az a bizonyos kérdőjel. Sőt, valójában válaszra sem várok. Tisztában vagyok a helyzettel. Azok az alakok hamarosan ide érnek, és megölnek. Mindkettőnket. Óriási... tényleg. Ahogy egy golyó majdnem elkapja ijedten sikítok fel ismét, majd elkapom a kezét és megszorítom. Aztán a kezem hamar el is kapom. Igazából nem tudom, hogy miért csináltam azt, csak nem akarom, hogy meghaljon. Nem csak azért, mert nem akarok még egy halál szemtanúja lenni, hanem azért is, mert nem akarok egyedül lenni itt.
- Ne... ne csináld ezt... – Suttogom, majd miután kiveszi a kezemből az övet, kicsit távolabb leülök mellé, a térdemet felhúzom és a karommal átölelem. Behunyom a szemem, és várom a közeli halálomat.





789 || :soo: 



'mama won't you let me do the hump' by [You must be registered and logged in to see this link.] at [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Nadja & Lucas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nadja & Lucas   Nadja & Lucas Icon_minitimeKedd Jún. 24, 2014 12:15 am

NADJA & LUCAS
• • • • • • • • • • • • • • • • • • •  


[You must be registered and logged in to see this image.]

Megfordul a fejemben a gondolat, hogy végre valahára elengedjem a nőt, elvégre, az utóbbi jó néhány percben szerintem ez vált a legnagyobb álmává. Meg is tehetném, akár útba is igazíthatnám, hogy ne mászkáljon csak úgy, tétlenül a külvárosban, de nem teszem. Túlzottan élvezem a társaságát ahhoz, hogy csak úgy, se szó, se beszéld, elengedjem. Lehet, hogy ez azt tükrözi, hogy túl sokat vagyok férfiak társaságában? Vagy tényleg ilyen felemelő lenne a nő jelenléte? Könnyen megeshet. Elvégre, amilyen nőkkel itt Vegasban lehet találkozni, hozzájuk mértek ő egy főnyeremény. És meg kell hagyni, ő is a szép egyedek táborát erősíti, csak a rózsaszín hajat elég extrémnek tartom, de végül is, egy idő után hozzászokik az ember. Végül is, még mindig jobb, mint a hupikék, vagy az élénk zöld. Na jó, az már tényleg, túl extravagáns lenne. Bár, itt nem csak a kinézet a lényeg. Mindenki könnyen megkaparintható, nem csoda, hogy minden második nő, aki velem szembe jön, az prostituáltként működik a városban. Félreértés ne essék, nem ellenzem őket, csak már túlzásba viszik a létszámot.
- Hogy? Kóvályogsz, mint gólyafos a levegőben, várva az Isteni sugallatra, ami hazairányít? Vagy a fényre, ami jelzi a számodra helyes utat? -bár ki tudja, lehet, hogy valahogy csak megtudta volna oldani. Az elmúlt idők alapján már megtanulhattam volna, hogy a nők találékonysága semmivel nem összehasonlítható. Nem mindenki rendelkezik ezen csodálatos jelzővel, de mégis van, aki magáénak tudhatja. Az viszont igen csak nagy hiányban szenved, aki se tájékozódni, se kitalálni nem tud valami a saját maga érdekében. Az, konkrétan a nagyvárosban el van veszve, és a legésszerűbb megoldás ilyenkor az, ha leül egy helybe, és elkezd bőgni, míg meg nem érkezik a fehér herceg fehér lovon. Inkább a sötét herceg BMW-n. Mostanság már az a menő. Így már én is jó befutóként indulok.
- Mégis mit köszönsz? Ez csak baráti jó tanács, bár ezzel a jelzővel még nem igen illetném kettőnk kapcsolatát. -majd talán, idővel. Elvégre, senkinek nem árt egy maffia tag barát, aki bármikor a másik megmentésére siet, ezzel mondjuk felrúgva a saját, és a főnöke elveit. De, ha egy ismerősöm veszélyben lenne, szerintem az érdekelne a legkevésbé, hogy milyen szidást kapok a nevelőapámtól. Erre mondjuk még nem volt precedens, mert egy embert se engedtem túl közel magamhoz, elvégre tudom, milyen veszélyes szerény személyem társasága. Talán miattam kerülnének ebbe a helyzetbe az emberek.
Most, hogy végre biztonságban tudhatom Nadja-t, és magamat is, egyből két dolgon kezdem el törni a fejemet. Az egyik, hogy mivel szorítsam el a kezemet, a másik, hogy honnan a viharból fogok most lőszert szerezni? Az első kérdésre elég hamar választ kerítek, egy nadrágszíjnak köszönhetően. Magamnak ha akarnám se tudnám normálisan felköti, így a lányra hárul ez a feladat. Ilyenkor, akármilyen nehéz is, nyugodtnak kell maradnia az embernek, ami rá most éppenséggel nem jellemző.
- Bízz egy kicsit a tudásomban. És reménykedj abban, hogy mi hamarabb kitaláljak valamit... -jelen esetben az a legjobb ötletem, hogy feláldozva magamat, kirohanok, felkapom az egyik pasas fegyverét, és elintézem a maradékot. Kockázatos, de lehet, hogy hasznos. Közelharcba nem tudok szállni, elvégre sérült kézzel egyedül, négy nálam jócskán nagyobb hapsi ellen... öngyilkosság, de komolyan. Felpillantok a csövek biztonságából próbálom beazonosítani, hogy a táskámig vajon milyen nagy a távolság, de ennek köszönhetően majdnem a fejembe is kapok egy golyót. Még szerencse, hogy nem valami jó a célzójuk egy sima pisztollyal. Nem lepődök meg a lány reakcióján, de azzal már elkéstem, hogy felhívjam a figyelmét, talán mégse ez a megoldás.
- Mért, azt akarod, hogy vér hiányában elájuljak, és ezáltal magadra maradj? -kapom ki a kezéből az övet, és amilyen erősen csak tőlem telik, meghúzom azt, és igen csak erőteljes ordítás hagyja el a számat. De tudom, ez nem megoldás, úgyhogy továbblépek efölött, és máris visszatér a gondolatom a maradék egy kérdésre. A biztonság kedvéért leellenőrzöm az összes zsebemet, de amúgy se láttam rá túl nagy esélyt, hogy pont a revolverbe való töltényt fogom megtalálni. Így marad a felvetés, miszerint ki kell rohannom.
- Te maradj itt, jó? -kérem meg rá, bár sokkal inkább hangzik ez utasításnak. Felguggolva még egyszer kipillantok, és egy ideig próbálom győzködni magamat, hogy kirohanjak-e, vagy sem. Öngyilkosság lenne...



Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Nadja & Lucas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nadja & Lucas   Nadja & Lucas Icon_minitimeKedd Jún. 24, 2014 4:36 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

A félelem minden más dolognál hamarabb születik.




Hazudnék ha azt mondanám, hogy a szívemhez nőtt ez a város. Mert igazából utálok itt élni, főleg azok után ami ma történt, ez a véleményem csak megerősödött. Mégis... azt gondoltam, hogy talán majd egy kis idő múlva, ha nem is nő a szívemhez Las Vegas, de legalább egy kicsikét majd megkedvelem. Csak addig késő, amíg az ember talál magának megfelelő barátokat. Bár az igazat megvallva ez a nap után kétlem, hogy szükségem lenne bárki barátságára is. Honnan tudnám, hogy kivel lehet itt haverkodni, és kivel nem? Biztosan nem fogok senkiben megbízni annyira, hogy elhiggyem, hogy majd nem akar megölni. Vagy ki tudja... talán majd egyszer. De nem a közel jövőben az biztos. Sőt, talán megmaradok a magányomban. Még az is jobb, mint az angolok társasága, akikben csörgedezik az ölni akarás vére. Hiszen olyan barátaim úgyse lesznek, mint Németországban voltak. De ez lényegében mindegy is. Mert nem azért jöttem pont Las Vegasba.
- Vagy csak simán útbaigazítást kérnék... valakitől. – morgom, aztán ismét körbe pillantok az üres környékre. Áhá... hát szóval nem mintha olyan sok mindenki lenne erre alkalmas. Ettől az embertől pedig akkor sem kérnék segítséget, ha az egész Las Vegasban nem lenne más csak Ő, meg én. Nem csak azért, mert valószínűleg rossz fele irányítana el, de valószínűleg az, aki nem olyan rég még megölni akart, az nem töltené azzal az idejét, hogy haza irányítson. Sőt, inkább valószínűbb, hogy itt hagyna. Nem is értem, hogy miért gondolkodok folyton azon, hogy mi lenne ha... Hiszen semmi értelme az egésznek. Jelen pillanatban ez van, és kész. Egy fegyvert fognak rám, és nem akarják, hogy elhúzzam innen a csíkot. Ez a nagy büdös helyzet. És hiába tudom, hogy nem fog bántódásom esni, hiszen kurvára nem úgy néz ki ez a fickó, mint akinek minden vágya, hogy lelőjön, de azért mégsem szeretném megkockáztatni, hogy elszaladok, és akkor csak nem úszom meg a goló nélkül. Meg úgy gondolom, hogy néha nem árt egy kicsit engedelmeskedni. Mert az oké, hogy az ember a saját hibájából tanul, de néha nem is muszáj elkövessen hibát. Csak szépen azt kell tennie, amit mondanak neki. Ja... csak kár, hogy ez annyira nem rám vall.
- Hát... azt hiszem, hogy valóban nem jól fejezted ki magad. – Barátok... hmm... Nem mondom, igazán jól hangzik, de ugyan már! Egy barát nem fog a másikra fegyvert. Talán ha nem itt és nem ilyen szituációban találkoztunk volna, akkor lehetne róla szó. De így, hogy akár meg is ölhetett volna... hát kétlem. Nem vagyok biztos, hogy pont maffia barátokra lenne szükségem, akit, ha véletlenül feldühítek, talán golyót repít belém. Márpedig én elég gyorsan fel tudok dühíteni szinte bárkit, ez köztudott tény. Szóval jobb ha annyiban maradunk, hogy ismerősök. Aztán meg ha vég lesz valahogy enne az egésznek, szépen elfelejtünk mindent.

Hirtelen úgy érzem magam, mint aki valami háborúba csöppent, ahol éppen a mi csapatunk áll vesztésre. Mert, hogy a csudába ne, mikor mi ketten vagyunk, és abból is csak ő az aki harcra képes. Ráadásul még sebesült is. Ó... hát nem is tudom, hogy körülbelül mennyi esélyünk van a túléléshez, de a remény hal meg utoljára, nem?
Miért mentett meg? Miért nem hagyta, hogy engem lelőjenek, ha már úgyis holtan akarna látni? Mert én azért segítek, mert muszáj. Mert nem bírom azt nézni, hogy valaki szenved, mert nem akarok egyedül lenni, mert nem akarok végig nézni egy újabb halált, és mert ha semmi másra nem vagyok jó, akkor legalább ennyivel had segítsek. Aztán ha valahogy felszívódnak a támadóink, vagy meghalnak, vagy búsulom én, hogy mi lesz velük, akkor talán végre valahára valahogyan haza keveredek, és holnapra az egész már csak egy rossz rémálom lesz, amiből jó érzés lesz felébredni.
- Bocsi... de a bizakodás most valahogyan nem fog menni... – Semmi mást nem látok lelki szemeim előtt csak azt, hogy meghalok. Kik ezek az emberek, hogy beleszóljanak ebbe? Ők nem dönthetnek arról, hogy minek mikor van itt az ideje.
A rémület egyre jobban szétterjed a testemben, nem vagyok biztos abban, hogy sokáig fogom ezt bírni. Ahogyan a meg mentőmet majdnem elkapja egy golyó csak még jobban megijedek. Nehogy már itt lelőjék. Menjenek innen, a francba is!
- Nem. Nem akarom. – válaszolok, majd egy kicsit távolabb tőle leülök. Vajon mikor lesz már vége ennek az egésznek? Addig biztosan nem hagynak minket békén amíg meg nem ölnek. Vagyis most vagy meghalok, vagy meghalok. Nem igazán van más választásom. Már valahogy úgy vagyok, hogy teljesen beletörődtem a sorsomba. Csak akkor essünk végre túl rajta. Kezdek fázni, éhes is vagyok... és szükségem van egy jó forró zuhanyra is. Szóval vagy engedjenek végre utamra, vagy tegyék a dolgukat és öljenek meg. Ne kínozzanak azzal, hogy azon kattogjon az agyam, hogy túlélem-e ezt az egészet, vagy sem.
Kitágult szemekkel figyelem. Ez nem normális? Hová akar menni? Ó, nem, nem, nem! Hiszen megsebesült. Mit akar csinálni?
- Nem! Nem mehetsz oda ki! Meg fognak ölni... – ismét közelebb csusszanok hozzá és csak bámulom. Ennek a fickónak elment az esze. Oké, hogy teljesen nyilvánvaló, hogy így is úgy is meghalunk... de akkor már itt várjuk meg és ne szökjön egyből bele. Nem akarom sem azt, hogy egyedül hagyjon itt, sem pedig azt, hogy megölesse magát. A francba már! Ennyi elég lesz mára!





856 || :soo: 



'mama won't you let me do the hump' by [You must be registered and logged in to see this link.] at [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Nadja & Lucas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nadja & Lucas   Nadja & Lucas Icon_minitimeCsüt. Jún. 26, 2014 4:04 pm

NADJA & LUCAS
• • • • • • • • • • • • • • • • • • •  


[You must be registered and logged in to see this image.]

Utóbbi megnyilvánulása hallatán értetlenül meredek rá, majd, mint ahogy ő is teszi, körbetekintek. Érdekes felvetései vannak, az egyszer szent. Csak azt nem tudom, hogy mire alapozta ezt, ha eddig nem volt rajtunk kívül itt egy árva lélek se, valószínűnek tartom, hogy most se. És, ezek alapján én vagyok itt az egyetlen, aki tudja a hazafelé vezető utat.
- És kitől? Azoktól ott? -mutatok át a vállam felett, a négy halottra. - Vagy esetleg tőlem? Vagy nem bízol meg bennem annyira? -ül ki egy halovány mosoly a képemre, majd zsebre vágom bal kezemet, a jobban továbbra is a fegyvert tartogatom. Tudom, nincs rá szükség, de néha már észre veszem annak jelenlétét a kezemben. Már, szerintem nem csak többszörös emberölés vádjával lehetne fellőni a sitten, már közrejátszik az emberrablás is. Bár, ez nem számít túlzottan annak, elvégre nem vittem sehova se akarata ellenére, csak szóval tartom egy helyen, ahol éppenséggel egymásba futottunk. Az már más kérdés, hogy fegyverrel, és halállal fenyegettem. Az legyen az ő baja, ne az enyém. Ha van benne annyi emberség, akkor nem fogja ezt felhánytorgatni se egy barát, se egy rendőr előtt. Nem én húznám a rövidebbet, sokkal inkább ő. Tisztában vagyok a maffia képességeivel, és sokszor élnek ezekkel. Talán a kelleténél többször is? Na nem probléma, engem nem zavar. A lényeg, hogy csendes gyilkos módjára intéznék el a nőt, hogy mentsék az irhámat. Jól összeszokott csapat vagyunk, ezt szó nélkül is megteszik, nem kell ahhoz a könyörgés.
- Igen, az önkifejezés valahogy soha nem tartozott az erősségeim közé. -jegyzem meg egy nemtörődöm hangnemben, vállamat rángatva. Ezt azért így nem jelenteném ki, de tudok mást tenni? Elvégre, alig félórás ismertség után, ami nem éppen a legjobb mederben zajlott, az ember csak úgy nem titulálja a másikat barátjának. Vagy mégis? Ki tudja. Soha nem foglalkoztam ilyen kérdésekkel, valahogy mindig akadt ennél sokkalta jobb dolgom is. Mint most, hogy elintézzem, egyikünk se haljon meg. Ez azért már inkább leköti a gondolkodásomat. Behúzódva egy viszonylag biztonságos helyre, máris nekikezdünk a kezem ápolásának. Az övem tökéletesen megfelel arra, hogy a tátongó lyukat, ami kezemen éktelenkedik, elszorítsuk. Erre megkérem a csaj segítségét, hiszen én ha akarnék se tudnék normálisan hozzáférni.
- Én ezt teljes mértékben megértem, csak tudod, ha éppen egy olyan ötletet próbálok kitalálni, amivel megmenthetem magunkat, nem éppen a legszerencsésebb, hogyha a másik fél rögtön így áll hozzá. Úgyhogy, ha kérhetem, bízzál meg bennem, legalább egy kicsit. Tudom a dolgomat, csak egy cseszett tölténnyel négy embert nem tudok lelőni. -pedig ebben az esetben milyen jól is jönne... hívhatnék segítséget, de nem rám vallana, és amíg idetolják a seggüket, mi nyolcszor meghalunk. Ez is kilőve... szuper. Inkább, hogy minél hamarabb tudjak cselekedni, kirántom Nadja kezéből az övet, és saját erőmben bízva húzom meg azt, amilyen erősen ilyen esetben tőlem telik. Nem a legkellemesebb érzés, amit az ember tapasztalhat, de ha megmenti az életemet, akkor hússzor is megcsinálnám, egymás után. Egy ötlete merült fel bennem, amit szerintem perceken belül alkalmazni is fogok. Hát, lehet, hogy a kelleténél hamarabb a vesztemet fogja okozni, de egy próbát minden esetre megér. Csak nem tudom, melyik a szerencsésebb. A lelőtt pasas fegyverét elcsenni, vagy a sajátomért menni. Mindkettő elég kockázatos.
- Ha nem mondod, esküszöm, hülyén halok meg! De most mit vársz? Itt ülök, és malmozok, amíg ide nem jöttek, és fejembe repítenek egy golyót, vagy megpróbálok tenni ez ellen. És, mivel engem akarnak, ha én meg is halok, de téged békén hagynak. Ha viszont idejönnek, akkor mindkettőnknek annyi! Válassz, legyél oly kedves. -ezzel a felvetéssel teljes mértékben tisztában vagyok. Elvégre a csaj csak idekeveredett, ő nem tehet a dolgok végkimeneteléről.  



Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Nadja & Lucas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nadja & Lucas   Nadja & Lucas Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Nadja & Lucas

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-