KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Jordan O'Neal Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Jordan O'Neal Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Jordan O'Neal Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Jordan O'Neal Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Jordan O'Neal Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Jordan O'Neal Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Jordan O'Neal Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Jordan O'Neal Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Jordan O'Neal Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Jordan O'Neal

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Jordan O'Neal Empty
TémanyitásTárgy: Jordan O'Neal   Jordan O'Neal Icon_minitimePént. Júl. 04, 2014 2:25 pm

Jordan O'Neal
Amerikai Egyesült Államok, Nevada állam, Las Vegas-1976.06.02.
38
Munkanélküli
Addicts
Johnny Depp

Karakter személyisége
◆ pozitív tulajdonságok:
Robbantásszakértő: Bárhol, bármikor és szinte bármiből előtud állítani egy robbanószerkezetet, ami akár valamilyen fizikai hatásra, időzítésre vagy távirányítással felrobban.

Mesterlövész: A múltjának köszönhetően ez is az egyik előnyei közé tartozik. Nagyon pontos és hidegvérű, ezért nagyon jól ért a célzáshoz is.

Kés és dobókés mesteri használata: Bármilyen pengét mesterien használ, ami azért van, mert már gyerekkora óta érdekli őt mindenféle penge.

Hidegvérű: Akár egy háború kellős közepén is nyugodtan tud gondolkodni és nem blokkol le semmilyen veszélyhelyzetben. Képes bármilyen helyzetben kockáztatni is.

Jó stratéga: Nagyon gyorsan pörög az esze és szinte bármire talál megoldást. A stratégiai gondolkodása lenyűgöző. Ahol megjelenik, szinte mindent első látásra megjegyez és szemügyre vesz, például ha egy parkolóban elsétál, akkor tíz autóból ötnek megjegyzi fejből a rendszámát, a többit pedig csak felismeri, ha újra látja.

◆ negatív tulajdonságok:
Fizikum: A fegyverei, kései és robbanószerek nélkül nem mondható veszélyesnek. Persze nem könnyű vele elbánni, de egy tapasztaltabb harcművész elbánna vele. Mindössze annyit tud, amennyit az utcán, kocsmában vagy máshol tanult edzőtermeken kívül.

Gondolatokba merülés: Nagyon sokat kattog az agya, ezért néha megfeledkezik a külvilágról. Sokszor kétszer kell neki mindent elmondani, mert a környezete elemzésével jobban elvan foglalva, mint valaki mondandójával.

Dohányzás: Sokat dohányzik, ezért nem nevezhető valami egészségesnek sem. Ha esetleg valakit üldözni kell, akkor nem nagyon lehet rá számítani, mert hamar kifullad.

Nyugtatók: Amióta megölték a családját, azóta súlyosan rá van szokva a nyugtatókra is. Igaz, hogy már annyira hozzászokott a szervezete, hogy nyugtatókkal is képben van és képes a pontos célzásra, de jobban elmerül a gondolataiba és letompulnak a fizikai képességei is.

Bizalmatlan: Lehet, hogy ez nem akkora hátrány, de bizonyos esetekben igen. Senkiben sem bízik meg, talán csak a gyerekkori barátaiban, akiknek az egyik fele már halott, a másik fele pedig vagy a sitten van, vagy elhagyta a várost.

◆ egyebek:
Vezetés: Nagyon jól vezet és ha úgy van, akkor a rendőrök sem tudják elkapni. Szeret is vezetni és ért is a kocsikhoz egy keveset, legalábbis annyira, hogy a kisebb hibákat megtudja rajtuk javítani. Az összes létező jogosítvány megvan neki.


Történet vagy szerepes példa
Ismét itt. Minden péntek délután ebben a szobában kell üljek és kitárnom a lelkemet a Dokinak. Félig fekve ültem a kényelmes bőr fotelbe.
-Üdvözlöm ismét itt Jordan. Meséljen, hogy telt a hete?-Kérdezte a Doki.
-Szokásos unalommal. Ha nem íratna nekem fel nyugtatókat, akkor már rég egy kötélen lógnék a nappaliban.-Feleltem egy erőltetett mosollyal az arcomon. Ő az egyetlen ember, akinek megnyílok és anélkül hallgat végig, hogy bárkitől visszahallanám. Ha más is tudná rólam, amit ő, akkor életfogytig tartó börtönbüntetést kapnék.
-A régi emlékek szorongatják a lelkét?-Kék szemeit rám szegezte, mikor feltette a kérdést.
-Mégis mi más?-Mondtam gúnyosan felnevetve. Gúnyosan, hiszen szánalomra méltó az életem. Magamnak köszönhetek mindent. Ha nem keveredtem volna bele az egészbe, akkor nem lennék itt.
-Figyeljen Jordan, túl kell tennie magát rajta. A maffia már a múlté és sajnos..-Sóhajtott egy nagyon, majd folytatta.-Sajnos a családját sem lehet már visszahozni.-Ez a szörnyű igazság, de ez a dolog akkor is nyomaszt engem.
-Tisztában vagyok vele.-Lenéztem a padlóra és a családom arcát idéztem fel. A feleségem és a gyerekeim halottak.
-De akkor sem tudom megemészteni, mert miattam történt az egész.-Nehezen szorítottam vissza a zokogást.
-Szedje össze magát ember! Ha összeomlik, azzal nem csinálhat vissza semmit. Inkább hozza helyre az életét és mutassa meg, hogy nem egy esetlen ember. Föntről figyelik magát és büszkék akarnak lenni a családfőre.-A Doki megemelte a hangját, majd kicsit olyan arcot vágott, mintha elszégyellte volna magát és tovább jegyzetelt.
-Mennyország, pokol. Ha létezne Isten és a többi ilyen szarság, akkor nem halna meg ennyi ártatlan, köztük a feleségem, a lányom és a fiam. Ez nem ilyen egyszerű dolog. Ha elkerültem volna messziről a szervezett bűnözést, akkor még élnének, de sajnos nem egyszerű kilépni a maffiától. Ha valaki kiakar lépni, azt nem hagyhatják életben, sem a családját. Inkább öltek volna meg engem is.-Feleltem, de egyre nehezebb volt visszaszorítani a sírást.
-Ha ennyire magát hibáztatja nem tudok segíteni. Legyen együttműködőbb és mesélje el, hogy hogy kezdődött ez az egész.-Letett a jegyzeteit és érdeklődéssel várta a válaszomat.
-Hát legyen, de akkor egészen a gyerekkoromig vissza kell, hogy menjek.-Vettem egy mély levegőt és belekezdtem.

Gyerekkor
Ekkoriban kezdtem el taposni a tinédzser életet. Ilyenkor alakul ki egy ember személyisége és már nagyobb következményei vannak a tetteinek. Ekkoriban kezdtek el jobban érdekelni a lányok is. Amit tudni kell rólam, hogy gyerekkoromtól egészen, addig a-még a seregbe kerültem, egy agresszív ember voltam, aki kereste a bajt. Az iskolában sokat verekedtem és még ha engem vertek meg, akkor is élveztem a dolgot. Ekkoriban már értettem a késekhez és imádtam őket. Otthon gyűjteményeket tartottam, de még sose fordult meg a fejemben, hogy embereknek ártsak vele. Talán kicsit agresszív voltam, de sosem akartam embert ölni és viszonylag normális életem is volt. Anyám énekesnő volt és szállodákban lépett fel, apám pedig limuzinsofőr volt. A nagyszüleimmel is tartottam a kapcsolatot, de csak apám részéről, mert anyám szülei még a születésem előtt meghaltak valami idióta miatt, aki egy mozi kellős közepén kattant be és kezdett el lövöldözni, de ez lényegtelen. Az élő nagyszüleim Overtonban éltek, nem messze Las Vegastól. Általában havonta mentünk látogatóba és a nagyapám tanított meg a késekkel bánni. Szerettem ott lenni náluk, de öregek voltak, úgyhogy hamar meghaltak. Anyámékkal egy időre odaköltöztünk Overtonba, mert Apám nevére íratták a házat, amiben éltek. Új iskola, új környezet és új emberek. Ott ismertem meg Carlost, a félig brazil származású szomszédot. Ő lett a legjobb barátom és együtt csináltunk mindent. Ahogy idősebbek lettünk, együtt buliztunk, csajoztunk és együtt próbáltuk ki a kábítószereket is. Belőle talán e-miatt is lett díler, de mára már a hűvösön ül. Azokban az időkben ismertem meg egy Vicky Danes nevű lányt, aki az első szerelmem volt. Nem ő lett a feleségem, de egy ideig menyasszonyom volt és neki köszönhetem, hogy belekeveredtem a hülyeségekbe. Eléggé balhés lány volt és rábeszélt engem bolti rablásokra, kocsilopásokra és más kisebb bűntényre. Ekkor még gyerek voltam, mert még a tizennyolcat sem töltöttem be, nemhogy a nagykorúságot, ami huszonegytől kezdődik. Mindezek ellenére az iskolát sikeresen befejeztem, de nem tudtam mit csinálni és eléggé önfejű is voltam, ezért úgy döntöttem, hogy bevonulok a seregbe.

Katonaság
Mindig is érdekeltek a bombák és a robbantás, ezért robbantásszakértő akartam lenni. Egy kis szorgalommal, bátorsággal és hidegvérrel ez megvalósítható volt, ami nálam meg is volt mind. Miután kitanultam és papírt kaptam róla, hogy szakértő vagyok, megvártam a szerződés végét és hazajöttem, mert nem bírtam a távolságot.

Sofőr
A hazajövetelem után nem tudtam mit kezdeni magammal, de szerencsére apám segített elhelyezkedni ott, ahol ő dolgozott. A jogosítványt leraktam és én is limuzinsofőr lettem, ahol megismertem Leila Fanninget, aki később a feleségem lett. Körülbelül huszonhárom lehettem. Leila egy gazdag üzletember lánya volt és sokat fuvaroztam őket, mi meg egymásba szerettünk. Ennek a munkának köszönhettem a családomat, de ugyanúgy a maffiát is ezáltal ismertem meg. Több ember fuvaroztam és mind fontos, gazdag ember volt. Viszont volt egy különleges ember, aki Mr.Lenornak hívtak. Egy orosz származású, amerikai férfi, akinek már a megjelenése is bajjósló volt. Komoly és csöndes ember volt, de én mégis összebarátkoztam vele. Nagyon sokat beszélgettünk és elmeséltem neki, hogy mihez értek, honnan jöttem és a szokásos. Mikor meghallotta, hogy robbantásszakértő vagyok és a késekhez is milyen jól értek, egyből felcsillant a szeme és egy furcsa ajánlatot adott. Azt mondta, hogy készítsek neki egy időzített bombát, ami jól megfizet. Csak a pénz lebegett a szemem előtt, semmi más. Ekkor már Leila terhes volt tőlem és megakartam adni neki mindent, úgyhogy hamar belementem. A következő fuvarra megszerezte nekem a hozzávalókat, majd az utána lévő fuvarkor odaadtam neki a kész bombát. Tudtam, hogy nem lesz jó vége, de azt mondta, hogy fegyver és bombagyártó cég tulajdonosa. Még hivatalos papírokat is mutatott róla. Mondhatni azt hazudta, hogy ez egy álláshirdetés nekem. Leteszteli mit tudok és felvesz oda dolgozni jó pénzért. Pár napra rá robbanásban halt meg egy maffiavezér. Pontosan ugyanolyan robbanás, mint amilyen várható volt a bombámtól. Mikor rákérdeztem az öregnél, mindent bevallott és több munkát adott nekem. Rábeszélt, hogy bűnözőket gyilkolni, nem számít gyilkosságnak. Magamnak is bebeszéltem, hogy igaza van. Később csak adta a rendeléseket, amiket én megcsináltam plusz pénzért, majd még több pénzért nekem kellett elvégeznem a piszkos munkát.

A maffia
Majdnem két évbe telt, hogy teljesen megbízzanak bennem ezek az emberek. Az orosz maffia hírhedt volt a kegyetlenségéről, de sosem gondoltam volna, hogy nekik fogok később dolgozni, mint bérgyilkos. Robbantások után kaptam fegyvereket, késeket és dobókéseket is. Egyre különbözőbb és veszélyesebb feladatokat kaptam, amiket teljesítettem. Több éven keresztül dolgoztam nekik bérgyilkosként, de volt egy fordulópont, amikor kiakartam lépni az egészből. Kiderült, hogy lefizettek egy rendőrfőnököt, aki egyre többet és többet akart. Minden információt megadtak róla, de azt nem, hogy rendőr. Azt mondták nekem, hogy embercsempészetet vezet és sokan haltak meg miatta. Miután megöltem, akkor közölték az igazat, ami kiverte nálam a biztosítékot. Felmondtam, de még utoljára kértek tőlem egy bombát, amit muszáj voltam elkészíteni, mert ha ellentmondok nekik, abból jó nem sülhet ki. Az utolsó bomba, amit készítettem, az ellenem és a családom ellen volt. Nem bíznak azokban, akik kilépnek, így el kell őket és a családját hallgattatni. Legalábbis így voltak velem is. Az utolsó bombát arra használták, hogy velem és a családommal végezzenek. Az én kezeim által haltak meg. Én a kert végében beszélgettem a szomszéddal, amikor megtörtént a dolog. Annyira ért csak a robbanás, hogy átrepültem a szomszédom udvarába, de a családom nem volt ilyen szerencsés. Mindenki a házban volt. Ők voltak a legfontosabbak az életemben és elvették tőlem. Semmi másra nem tudtam gondolni, csak a bosszúra. Egyesével végeztem ki őket, hogy a többiek tudják, hogy ők következnek. Mire elérkeztem Mr.Lenorhoz, szinte mindenki halott volt, aki benne volt a kiiktatásomban. Mondanom sem kell, hogy megkínoztam, mielőtt megöltem volna. Szét vagdostam, megfosztottam az érzékszerveitől, majd a sivatag közepén temettem el élve. Könyörögni sem volt már ereje, annyira kicsináltam lelkileg és testileg is. A vérszomjam lecsillapodott utána, de a múlt még mindig üldöz.

Jelen
-Hát Doki. Ez a nagy büdös helyzet. Büntetlenül úsztam meg, hogy ennyi emberrel végeztem, köztük a saját családommal.-Összekuporodtam a fotelban és csak bámultam a pszichológusomat.
-Ez már a múlt és önt is megvezették. Nem maga végzett a családjával. Ne is mondjon ilyeneket. Remélem kicsit könnyített, hogy mesélt róla.-Az igazat megvallva tényleg kicsit megkönnyebbültem. A Doki írt egy papírt, majd felém nyújtotta.
-Tessék az e-heti adagja. Váltsa ki és ossza be az előírásom szerint. Jövőhéten ugyanekkor találkozunk és hívjon, ha bármi baj van.-Mosolygott egyet, majd felállt, hogy kikísérjen az ajtón. Összeszedtem magam, feltápászkodtam a fotelből és elindultam az ajtón kifelé.



based on: TILLIE AT CAUTION <3
Vissza az elejére Go down
 

Jordan O'Neal

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-