KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Mephisto - Gabriel Blaze Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Mephisto - Gabriel Blaze Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Mephisto - Gabriel Blaze Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Mephisto - Gabriel Blaze Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Mephisto - Gabriel Blaze Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Mephisto - Gabriel Blaze Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Mephisto - Gabriel Blaze Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Mephisto - Gabriel Blaze Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Mephisto - Gabriel Blaze Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Mephisto - Gabriel Blaze

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Mephisto
Mephisto

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 43
◮ tartózkodási hely : Vegas
◮ hozzászólások száma : 34
◮ join date : 2014. Aug. 02.

Mephisto - Gabriel Blaze Empty
TémanyitásTárgy: Mephisto - Gabriel Blaze   Mephisto - Gabriel Blaze Icon_minitimeSzomb. Aug. 02, 2014 10:06 pm

Gabriel Blaze
New York, 1980.08.08.
33
Bérgyilkos
Maffia
Scott Adkins

Karakter személyisége
◆ Mindenki döntse el maga, hogy mit tart jó, vagy rossz vonásnak a jellememben:
Profi bérgyilkos vagyok. A munkámban pokolian elhivatott, következetes és alapos. Sosem hagyok nyomot. Félelmet, kegyelmet nem ismerek. Ahogy a becenevem is elárulja, maga vagyok az ördög. Egy titokzatos, intelligens ragadozó. A legjobbak egyike, épp ezért nem kis tarifával dolgozom. Szép summát halmoztam már össze, mégsem folytatok hivalkodó életmódot, hogy megőrizzem az inkognitómat. Megbízóim mind a felső tízezerből kerülnek ki; üzletemberek, politikusok, drogkartellek vezetői stb.
Kiválóan bánok a lőfegyverekkel, és a közelharcokban is jeleskedek a küzdősportokban való jártasságomnak hála.
188 cm magas, 90 kg vagyok. Sportos alkatomat a rendszeres edzéseknek köszönhetem. A hajam, és a szemem színe barna. Keménykötésű fickó vagyok, aki egyáltalán nem szívbajos. A higgadtságom legendás, annak ellenére, hogy anyai ágról spanyol vér csörgedezik az ereimben. Azért akadnak bőven helyzetek, amikor a szenvedélyem le sem tagadhatom.
Ha munkáról van szó, kőkemény, szigorú és morózus, de a mindennapokban egy közvetlen, jó humorú, már-már kedvesnek mondható fickó vagyok, akiről még a saját anyja sem mondaná meg, hogy miből él.
Nyugodtan alszom, a hivatásom miatt sosincs bűntudatom. Imádom a munkámat, és eszemben sincs felhagyni vele.


Történet vagy szerepes példa
Része vagyok egy rendszernek. Egy erőszakos, korrupt rendszernek, amiből már sosem fogok kiszállni. Lehet nem is akarok. Több tucat embert öltem meg. Már nem is emlékszem, hogy pontosan mennyit. Igazi profi vagyok és a munkámat mindig busásan honorálják.
Lassan már 10 éve, hogy beléptem ebbe a sötét világba. Megszoktam az álneveket, vagy épp a névtelenséget. Most épp Gabriel Blaze-nek hívnak. A hivatásomból következik, hogy roppant óvatos vagyok.
Általában más-más kocsival járok. Büszke vagyok rá, hogy a verdám alapján senki sem tud beazonosítani. Mint ahogy azt sem lehet tudni, pillanatnyilag éppen hol lakom. Muszáj, mert a nyomomban vannak a sáros FBI-osok. Meglovasítottam néhány milliójukat, amit ugyancsak sérelmeznek.
Tisztában vagyok vele, hogy azok, akik engem akarnak levadászni, ugyanilyen profik, mint én, és rengeteg energiát meg időt feccölnek abba, hogy információt gyűjtsenek rólam, csakhogy megtaláljanak. Gyakran váltok telefonszámot és email címet. Szisztematikusan eltüntetek magam mögött minden nyomot. A fejemre vérdíjat tűztek ki, aminek az árfolyama napról napra egyre emelkedik. Ráadásul bizonyos bűnszervezetek is keresnek, mert szeretnének felbérelni.
Jelentést kapok arról, hogy kik keresnek. Ne kérdezd, kitől és hogyan, nem árulom el az összekötőm kilétét. Mindig mindenről többet tudok, mint amennyit az újságok megírnak. Mégis úgy tűnik, mintha semmi kapcsolatom nem lenne a hétköznapi világgal.
Legfőbb elvem, hogy minden probléma orvosolható egy kis kenőpénzzel. Nem gond, ha elveszted az ideiglenes tartózkodási engedélyedet, pikk-pakk elintézik, hogy legyen új, amerikai vízumod. Csak ismerni kell a megfelelő személyt.
Ez az én valóságom, ahol két lehetséges válasz létezik: halál és hatalom. Korrupt politikusok, mocskos zsaruk, bukott celebek, bűnös CIA ügynökök és a dekadens uralkodó osztály többi tagja mindenütt. Én látom a világ valódi arcát, ahol az emberek csupán játékszerek, eszközök a láthatatlan erők és háttérhatalmak kezében. Ebben a játékban mindenki a túlélésre hajt. Lehet, hogy fájdalmas az igazság, de ez van. Nincs semmiféle hazugság a történetemben, sem félreértés.
Egy ideig az amerikai kormány titkos fegyvere voltam. Részt vettem több speciális kiképzésen az FBI-nál. Innen ismerem őket és az alattomos módszereiket.
Értek a lőfegyverekhez, és a küzdősportokhoz. Mit vársz egy mesterlövész bérgyilkostól? A legjobb vagyok.
El sem tudod képzelni, a szervezett bűnözés miért és hogyan ágyazódik be a gazdasági és politikai elit mindennapjaiba. Ember embernek gyilkosa, nem tudhatod melyik egyenruhás rendőrben vagy öltönyös ügyvédben bízhatsz meg. Gyakorlatilag senkiben, higgy nekem. Mindent, de mindent az égvilágon a pénz mozgat. Ahogy engem is. Szörnyetegnek tartasz? Nos? Igen? És félsz tőlem?
Jól teszed.
Hogy honnan a név: Mephisto? Még az összekötőm aggatta rám. Félre ne érts, semmi bajom vele. Tetszik. Mephistopheles mítoszából származik. Dr. Faust egy éjjel megidézte Mephistophelest, azt a pokolbéli ördögöt, aki Lucifer legkedvesebb gyermeke. Jómodorú démon, mely elegáns külsejű emberi alakot öltve jelenik meg. Gyűlöli a fényt, cinkosa a sötétség. Ő intézi a pokol ügyes-bajos dolgait, míg a Nagyfőnök elfoglalt. Summa summarum, az összekötőmtől megkaptam, hogy olyan vagyok, akár Mephistopheles: a végrehajtó és a lelkek elragadója. Van benne valami…



based on: TILLIE AT CAUTION <3
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Mephisto - Gabriel Blaze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mephisto - Gabriel Blaze   Mephisto - Gabriel Blaze Icon_minitimeSzomb. Aug. 02, 2014 10:47 pm

Elfogadva!

Üdv az oldalon, Mephisto!*-*

Isten hozott, s talán az ördög visz majd... Vegasban! Very Happy
Azt kell mondjam, nem szívesen lennék a munkád. o.O Ugyanakkor hiteles és ötletes karaktert hoztál nekünk, aminek személy szerint nagyon örülök, s még a jellem is ki lett fejtve.*-*

Foglalj előtöris avit, kérlek és máris alkothatsz a játéktéren is, kisördög! Very Happy Mephisto - Gabriel Blaze 3853069790

based on: TILLIE AT CAUTION <3
Vissza az elejére Go down
 

Mephisto - Gabriel Blaze

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakterek :: Old-timers-