KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Az ex-zsaru és a professzor - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Az ex-zsaru és a professzor - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Az ex-zsaru és a professzor - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Az ex-zsaru és a professzor - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Az ex-zsaru és a professzor - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Az ex-zsaru és a professzor - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Az ex-zsaru és a professzor - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Az ex-zsaru és a professzor - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Az ex-zsaru és a professzor - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Az ex-zsaru és a professzor

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Danny Doyle Haynes
Danny Doyle Haynes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 47
◮ tartózkodási hely : Vegas
◮ hozzászólások száma : 448
◮ join date : 2013. Aug. 21.

Az ex-zsaru és a professzor - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ex-zsaru és a professzor   Az ex-zsaru és a professzor - Page 2 Icon_minitimePént. Okt. 03, 2014 9:49 am

- Igen... - biccentek - Egyszer... Talán... - tart ki a mosoly, de még mindig nem az öröm élteti, ez egyszerűen csak.. Remény?? Talán még az is... Én sokkal inkább hitnek nevezném, mert ha egy dolgot meg is tanultam az életben, hogy a hit az.. ami nélkülözhetetlen. Nem élhetsz nélküle.. Nem halhatsz nélküle, nem cselekszel. Egy semmi vagy ha nem hiszel, egy senki, nem élsz túl.. nincs miért élned... Elveszítetted az életed. És én ebben az egy dologban hittem. Hogy élni akarok.. Élnem kell! Mert nem akarok meghalni. Már.. nem... Egyszerűen ÉLNI akarok! Akárhogy is kell hogy ez kinézzen...

De ott van még az a második kérdés! Amit figyelmen kívül hagytam, nem mert egy percig is mellőznöm kéne, vagy mert akarnám, egyszerűen csak...

- Tudja nem sok ember volt akit a barátomnak nevezhettem... egykor.. - tart ki a mosoly, de már sokkal inkább az a cinikus féle, bár egy percig sem neheztelek senkire, az élet mégis ilyen. Játéknak tekinti az embert. - Mondhatja azt hogy ez az én vétkem. És igaza is lenne.. - bólintok rá, mintegy magamat is meggyőzve - Dylan-t is én kergettem el. Én voltam az aki azt mondta elég volt belőle, és én voltam az aki becsapott egy ablakot, amikor ő ajtót mutatott nekem. Nem léptem be. Hátrahagytam az egészet. Mindent. De akkor ez már nagyon nem számított... - újra az a cinikus mosoly, mégse tudom megállja bírni az arcberendezésemet. Hogy ez a figura tud valamit?? Nem gondolkodtam el ezen, mégis valahogy az elmúlt fél órában többet beszéltem mint az elmúlt 6 évben összesen. Talán ez jelent valamit... Vagy talán semmit sem. De az biztos, hogy meg sem közelíti az eddigieket.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Horatio D. Marble
Horatio D. Marble

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 73
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 43
◮ join date : 2014. Aug. 12.

Az ex-zsaru és a professzor - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ex-zsaru és a professzor   Az ex-zsaru és a professzor - Page 2 Icon_minitimeKedd Okt. 07, 2014 6:51 pm


Az ex-zsaru és a professzor

Danny helyesel. Ez remek. A mondatai között még mindig sok a szünet, de a gondolatok kifejezése nem áll le, bár így is sok az olyan utalás, amiből csak sejteni lehet ki az éppen szóban forgó illető.
A Dylan szó a következő, ami a papírra kerül. A professzor az órára néz, s leírja a név mellé a pontos időt. Az óra felénél járnak, s nagyjából most ítéli úgy Horatio, hogy a páciens nyugodtan beszél, hogy nem védekezik, nem terel, illetve nem szúr vissza. Ennek ellenére a professzor nem bízza el magát. Volt már olyan kezeltje, aki szépen haladt lépésről-lépésre, s egy 20-30 órából álló terápia után a doktor egy lelkileg stabil embert engedhetett útjára… Volt olyan, akivel óráról-órára küzdeni kellett. Minden alkalommal, mindig az elejéről. Hogy Danny melyik viselkedésmintát követi, az a jövő zenéje. Talán egyiket sem.
– Felépíthet új barátságokat, és kemény munkával a régiek is rendbe hozhatók. Tervezi, hogy Dylan-nel felveszi a kapcsolatot?


A hozzászólást Horatio D. Marble összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Márc. 05, 2015 2:48 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Danny Doyle Haynes
Danny Doyle Haynes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 47
◮ tartózkodási hely : Vegas
◮ hozzászólások száma : 448
◮ join date : 2013. Aug. 21.

Az ex-zsaru és a professzor - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ex-zsaru és a professzor   Az ex-zsaru és a professzor - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 09, 2014 1:17 pm

Nem szólok. Egy ideig... Elgondolkozom. Hogy tervezem e?
Aztán mégiscsak beszélni kezdek.

- Nem. Nem tervezem. - mondom tisztán és érthetően mégis részben megfeszülnek arcomban az inak. - Még nem.. - pontosítok, talán mert szükségét érzem, talán mert jön magától. Ebben az egyben biztos vagyok. Nem készültem fel. Erre még nem. És nem számolok előre vele mikor jön el a pillanat. Vagy egyáltalán eljön e...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Horatio D. Marble
Horatio D. Marble

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 73
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 43
◮ join date : 2014. Aug. 12.

Az ex-zsaru és a professzor - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ex-zsaru és a professzor   Az ex-zsaru és a professzor - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Okt. 25, 2014 5:39 pm


Az ex-zsaru és a professzor

Horatio a Haynes arcán megfeszülő kifejezést figyeli, majd megdörzsöli az állát a két mondat között.
– Értem… Tegyük fel, hogy Dylan felkeresi Önt, hogy a hogyléte iránt érdeklődjön. Majd kérdőre vonja Önt a tőle és a Mirabelltől való elzárkózása miatt. Mit mondana neki? – kérdi, s tekintetét továbbra is a volt zsarun tartja. Lassan kirajzolódnak a következő egy év terápiájának sarkalatos pontjai. Mirabell, Dylan… és igen… a két gyermek. A professzor már lassan felvázolta, hogy miféle stratégiát alkalmaz az elkövetkezendő egy évben. Feltéve, hogy Danny tovább hajlandó beszélni, pontosabban bevallani valakit, akivel a jelenben fontos a kapcsolata.
Horatio magánemberként együtt érez az előtte ülővel, hiszen az mindent elveszített, amit egy családját szerető férfi elveszíthet, pszichológusként ellenben tisztán kell látnia, hogy ez az ember képes volt gyilkolni, s a gyanúperrel élnie kell a doktornak, hogy erre képessé válhat a volt zsaru a jövőben is. Persze vannak enyhítő körülmények…
…és vannak (vagy inkább lesznek) a doktor fülét rágó felügyelőtisztek…
…továbbá korábbi tapasztalataiból kiindulva – meglehet – lesznek feltörekvő ügyészek, akik nehezményezni fogják Haynes csak hat évig tartó fogva tartását és nem átallják megkörnyékezni a pszichológust akár ígéretekkel, akár burkolt fenyegetéssel, hogy adjon ki bizalmas információkat, mellyel úgy vélik, visszadughatják Haynest a sittre.


A hozzászólást Horatio D. Marble összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Márc. 05, 2015 2:49 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Danny Doyle Haynes
Danny Doyle Haynes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 47
◮ tartózkodási hely : Vegas
◮ hozzászólások száma : 448
◮ join date : 2013. Aug. 21.

Az ex-zsaru és a professzor - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ex-zsaru és a professzor   Az ex-zsaru és a professzor - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 30, 2014 5:05 pm

Aztán újabb elgondolkodtató kérdések. Muszáj hogy az egészbe nézzek, mélyen le.. és ez beletelik némi néma időbe. Aztán...

- Dylan sohasem fog a közelembe jönni. - újabb mosoly.. olyan meggyőződött féle? Talán biztos. Igen, biztos vagyok benne. Ééén láttam azokat a szemeket, én emlékszem rá.. és én tudom hogy mi zajlott le benne akkor.. este.. és azt is én tudom hogyan zajlott akkor a válaszom. Még sohase fogtam azelőtt kést senkire akit a barátomnak nevezhettem.

- Egyéb kérdés?? Van más is?? Vagy ezzel végeztünk!!? - nem tudom mikor és miért vált az egész ellenkezőbe. Hogy mitől lettem ideges. Mikor... Hogy ezeken elgondolkoztam e... Odabenn.. amikor bőven volt rá lehetőségem, nem tudom hogy megoldottam e a felmerülő kérdéseket, de most.. egész biztos voltam benne hogy erről nem akarok beszélni. Dylan egy külön történet az életemben.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Horatio D. Marble
Horatio D. Marble

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 73
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 43
◮ join date : 2014. Aug. 12.

Az ex-zsaru és a professzor - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ex-zsaru és a professzor   Az ex-zsaru és a professzor - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 07, 2014 10:50 pm


Az ex-zsaru és a professzor

Nem kerüli el a figyelmét a hirtelen jött indulat. Ez komoly döntés elé állítja Horatiot.
Végeztünk?
Nem, semmiképpen, de megszakítható a terápia a jövő heti folytatásig. Minden attól függ, érdemes-e Danny-vel nyílt dominanciaharcba fogni. Túlzottan nagy az esélye annak, hogy a férfi bizalmát a professzor az előtt elveszítené, hogy egyáltalán megszerezte volna. Ha elengedi, talán a volt zsaru fejébe beül ama gondolat, hogy ő irányít…
A Dylan-nel való kapcsolatfelvétel témakörének kitárgyalása még korántsem a legegyszerűbb feladat, ami Haynes-re vár. Ott a két gyermek halála, róluk, az ő elengedésükről ugyanúgy beszélni kell; ott van annak a gallerynek a lemészárlása, amiről úgyszintén beszélni kell; ott van a hatévnyi börtön, amit fel kell dolgozni. Horatio szerint eme feladatokra Danny még messzemenőkig nincs készen.
Horatio szándékosan nem sieti el a választ. Figyeli a páciens arcát, az arcára kiülő mosolyt. Sejti, hogy eme következtetést nem a légből kapta a másik, mégis… az okot, amiért így gondolja, ismételten elhallgatja.
Rákérdezni, vagy nem kérdezni rá?
Aztán a döntés megszületik, s a második kérdést Horatio egyelőre válaszolatlanul hagyja, s visszatér az elsőre.
– Hány év távlatából gondolja így?


A hozzászólást Horatio D. Marble összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Márc. 05, 2015 2:56 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Danny Doyle Haynes
Danny Doyle Haynes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 47
◮ tartózkodási hely : Vegas
◮ hozzászólások száma : 448
◮ join date : 2013. Aug. 21.

Az ex-zsaru és a professzor - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ex-zsaru és a professzor   Az ex-zsaru és a professzor - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 15, 2014 6:53 pm

Meglep a következő kérdése.. Egy percig sem gondoltam úgy, hogy azt mondja mehetek. Az elmúlt években.. igen, számtalan ilyenen vettem részt, voltam már számtalan ember kezében, és ha nem volt más, csak néma hallgatás akkor is ki kellett töltsem az időmet. Megkövetelték.. Megteszik ma is, és biztos voltam benne, hogy az órára csak lopva pillantott alig háromnegyed óra elteltének ténye, nem nyitja meg számomra az újabb menekülési utat...

- Mit gondolok! - sikerül már erélyesen, kevésbé kérdőre, habár egy percig sincs szándékomban agresszívnek mutatkozni vele. Csak a feszültség.. igen, az ront el mindig mindent. Az tesz tönkre életeket, és az borítja el néha a fejet, amikor... Igen.. még mindig nem szívesen emlékezem azokra az időkre...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Horatio D. Marble
Horatio D. Marble

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 73
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 43
◮ join date : 2014. Aug. 12.

Az ex-zsaru és a professzor - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ex-zsaru és a professzor   Az ex-zsaru és a professzor - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 25, 2014 10:51 pm


Az ex-zsaru és a professzor

Danny erélyessége nem lepi meg, de egy pillanatra megriasztja. Nem lelkileg, inkább fizikailag. Túl sokáig ültek itt „kényelmesen” – ha úgy tetszik, s ebből a relatív nyugalomból most élesen csapott ki Haynes hangja.
– Talán helytelenül tettem fel a kérdést – ismeri be, elvégre a válasz tudható, s megigazítja a szemüvegét. – Hosszú idő telt el azóta, hogy Dylan-nel beszélt.
Ezt követően a doktor nyíltan az órára pillant, s maga is látja, hogy cirka negyed óra még mindig hátra van.
– A következő alkalommal az utolsó negyedórát elengedem, ha cserébe megtesz valamit – rövid szünetet tart. – Ha most nemet mond rá, akkor ez az ajánlatom áll a következő óránkra is. Egy A4-es lapra legalább ötszáz szóban írja le, hogy az Ön meglátása szerint miért nem akarja Önt többé látni Dylan.


A hozzászólást Horatio D. Marble összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Márc. 05, 2015 2:57 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Danny Doyle Haynes
Danny Doyle Haynes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 47
◮ tartózkodási hely : Vegas
◮ hozzászólások száma : 448
◮ join date : 2013. Aug. 21.

Az ex-zsaru és a professzor - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ex-zsaru és a professzor   Az ex-zsaru és a professzor - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 26, 2014 11:43 pm

A nyugodt hangvétel némileg lazít a helyzeten, én mégsem, vagyok nyugodt. Még nem. És nem tudom hogyan változhatna ez.
Aztán csak rövid.. észrevétlen sóhajt veszek, már régen megtanultam az ilyen kis trükköket, hogy hogyan.. lehet átverni ezeket, ha kétségessé válna a helyzet. És lassan engedem ki...

- Igen.. hosszú idő. - már némileg nyugodtabban válaszolok. A kezem.. a kezem még mindig indokolatlanul szorít a karfázaton, de aztán észre veszem.. és elengedve azt, vagy kétszer nyitva-zárva az ujjakat, lazítok az egészen.
De aztán meglepnek a következőleg történtek.

- Úgy nézek én ki mint egy diák!? - vesznek az előzőek, és a hangvétel megintcsak ellenséges. Nem lehet.. Nem szabad így tennem, tudom jól.. Konnncentráááálj... - beszélek magamhoz fejben és talán újra bejön az előbbi trükk.

- Miért akarja azt.. - a hangvétel már sokkal higgadtabb, a szemeim résnyire húzódnak és inkább fürkészem, mint nyíltan vagyok ellenszenves, mégis valami takarhatatlan a hangomon - hogy valamiféle esszét készítsek. - rövid szünet - És pont Dylanről. - és megint - Nem azért vagyok itt, hogy megvizsgálja szakadhat e el nálam a cérna?? Újra.. - nem, nem kihívó szemek, az érzések vegyesek, az igaz.. és a nem az, keveredett káoszának sűrűje, mégis érdekel a válasz. Talán mégis nehezebb lesz ez mint hittem...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Horatio D. Marble
Horatio D. Marble

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 73
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 43
◮ join date : 2014. Aug. 12.

Az ex-zsaru és a professzor - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ex-zsaru és a professzor   Az ex-zsaru és a professzor - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 30, 2014 10:50 pm


Az ex-zsaru és a professzor

Danny hangulatváltozásait elégedetten konstatálja, végülis ezt akarta elérni. Kibillenteni a pácienst a nyugalmi állapotából, majd újra lenyugtatni. Annyit lát, hogy Haynes ura a tetteinek és gondolatainak továbbra is. A volt zsaru kérdésére aztán megszólalna a professzor, de abban a pillanatban, hogy nekilátna válaszolni, Danny tovább kérdez, s a felhörrenő is feszültség alábbhagyni látszik saját szavai nyomán… vagy legalábbis nem háborog, csak méltatlankodik(?). Horatio gyakorlatilag nem lehet biztos abban, hogy ez az egész meglepettség nem csupán egy sokat látott zsaru blöffje-e.
– Dehogynem… és ez a vizsgálat része. A Dylanről való esszé megírásának is ez a célja. A terápia végig ezt vizsgálja – dől enyhén előre a széken, miközben a karfákra könyököl. – Ha kétkedik a feladat hatékonyságában, tegyen egy próbát. Írja meg és hozza el a következő alkalomra.
Lassan dől újra hátra, s ajkai szegletében most először – igaz haloványan – elégedett mosoly bujkál.


A hozzászólást Horatio D. Marble összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Márc. 05, 2015 2:57 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Danny Doyle Haynes
Danny Doyle Haynes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 47
◮ tartózkodási hely : Vegas
◮ hozzászólások száma : 448
◮ join date : 2013. Aug. 21.

Az ex-zsaru és a professzor - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ex-zsaru és a professzor   Az ex-zsaru és a professzor - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 04, 2014 7:21 pm

- Majd megfontolom. - biccentek rá a kérésre, de ennyi. Nem kevesebb és nem is több, nem teszek ígéreteket, de valamiért azt se mondom menjen a fenébe és dugja fel a seggébe, mint ahogy a többi őt megelőzőnek. Talán javulok. Vagy egyszerűen csak kezdem megunni ezt az egészet, hat év, hosszú idő, szétcincálni akaró zsarnokok kezeiben, mégis valahogy megadom magam. Félig.. Mondjuk. Félig.
Talán csak mert előbb szabadulhatok...

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Horatio D. Marble
Horatio D. Marble

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 73
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 43
◮ join date : 2014. Aug. 12.

Az ex-zsaru és a professzor - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ex-zsaru és a professzor   Az ex-zsaru és a professzor - Page 2 Icon_minitimeKedd Márc. 17, 2015 9:05 pm


Az ex-zsaru és a professzor

– Ennek örülök – bólint Horatio Danny szavaira, majd az órára néz. Még mindig van tíz perc. Visszafordul székestül az asztalhoz, ráteszi az eddig ölében tartott jegyzettömböt. Ezt követően elővesz egy a Haynes állapotának rögzítéséhez kapott fejléces papírt, s néhány mondatot feljegyez rá, pontosan azt, amit a nevelőtiszt kért abban az esetben, ha nem tapasztal a doktor semmi rendkívülit, s a terápiás órán tanúsított viselkedése alapján Danny emberek között tartható. Haynes-re pillant.
– Rendben, Mr. Haynes. Feltételezem, ismeri az elérhetőségeim, de nem árt, ha adok egy névjegykártyát – mondja miután az asztala egyik felső fiókjából elővett egy névjegykártyát, s maga elé teszi. Fehér alapon sötétszürke betűkkel szerepel rajta a professzor neve, munkahelyi elérhetőségei, no meg a Nevadai Egyetem címe és hivatalos logója. Még pár sor a papírra kerül, majd az aljára pecsét, végül egy aláírás. Újra az órára pillant. – Mára végeztünk. Köszönöm, hogy megjelent. Egy hét múlva találkozunk.
Amennyiben Danny-nek nincs ellenvetése, távozhat, s közben az említett kártyát is kézhez kaphatja, ha átveszi. Horatio az iroda ajtajáig mindenképpen kikíséri, majd kezet nyújt felé köszönésként. Az ajtón kívül már Juan mutatja az utat, ha a volt zsarunak szüksége lenne erre.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Danny Doyle Haynes
Danny Doyle Haynes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 47
◮ tartózkodási hely : Vegas
◮ hozzászólások száma : 448
◮ join date : 2013. Aug. 21.

Az ex-zsaru és a professzor - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ex-zsaru és a professzor   Az ex-zsaru és a professzor - Page 2 Icon_minitimeSzer. Ápr. 15, 2015 9:09 pm


Csak figyelem. A fickót. Nem tudom valamit várok e tőle, valahogy összekeveredett ez az egész. Mégis ura vagyok a tetteimnek.. a mozdulataimnak.. Azt hiszem.
Csak egyetlen szó nélkül figyelem, ahogy előránt egy darab papírt, valamit körmöl, és mindent megadnék hogy szabaduljak innen.
Egész sokmindent.

Felé nézek ahogy újra megszólal. Egészen az arcába. A szemeibe. Ez a fickó valahogy más mint a többiek. Nem megszabadulni akar tőlem, nem egy lerótt, letudott strigula a napi falon, hacsak nem rozsdásodtam be teljesen.
A papírra nézek, ami ott fekszik előtte, aztán vissza a szemeibe. Tudom hogy nem szabadulhatok. Meg kell tennem.
Biccentek, aztán mégis a kis kártyáért nyúlok. Rámarok, habár tudom, hogy ha hazaérek, elnyeli a szemetes mélye. Azt hiszem...

- Akkor a jövő héten.. - a hangom nem túl lelkes, de sosem lelkesedtem. Felállok, ahogy úgy tűnik megteszi ő is velem szemben, és elindulok a kijárat felé. Velem tart. Meglepő, meg is torpanok az ajtó előtt ahogy kinyitja nekem(?), de a felém nyújtott kéz még jobban meglep.
Habozom. Azon gondolkodom megéri e. Azon, hogy mennyire lesz ez az egész.. személyes.. vagy bizalmas, vagy hogy megadjam e neki magam, talán a játék így tökéletes! De aztán az a régi érzés győzedelmeskedik bennem.
Még mindig nem szólok, csak az övébe csúsztatom a kezem, vissza a szemeibe és megszorítom.
Ettől még nem vagyunk barátok...

Aztán minden további szó nélkül, ügyet se vetve az odakinn ülőre, elhagyom a terepet. Érdekes tapasztalatnak tűnt...
Lássuk a jövő hetet!






Kösz a játékot, FOLYT.KÖV! Wink
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Az ex-zsaru és a professzor - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ex-zsaru és a professzor   Az ex-zsaru és a professzor - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Az ex-zsaru és a professzor

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Nora és a professzor
» Fegyverboltos lány és a különc professzor

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Gé játékai-