KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Barnabas Achterberg Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Barnabas Achterberg Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Barnabas Achterberg Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Barnabas Achterberg Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Barnabas Achterberg Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Barnabas Achterberg Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Barnabas Achterberg Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Barnabas Achterberg Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Barnabas Achterberg Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Barnabas Achterberg

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Barnabas Achterberg Empty
TémanyitásTárgy: Barnabas Achterberg   Barnabas Achterberg Icon_minitimeHétf. Feb. 25, 2013 8:07 am

Barnabas Achterberg
25 · Las Vegas · clients · the big bad wolf · Ed Westwick
Karakter személyisége
Egyáltalán nem vallhatom magamat jó fiúnak. Ez tény! Mint ahogy az is, hogy a vagyonos családi háttér is szerepet játszott abban, hogy a mai Barnabas-szá váltam. Mint szüleim egyetlen egy fia mindent megkaptam, semmiért sem kellett küzdenem, így nem is tapasztalhattam meg a nélkülözés keserű ízét. Nem küzdöttem, nem harcoltam, némán mosolyogva figyeltem, hogy hogyan lesz egyre több, és több azon értékek száma, melyeket a szüleim úgy gondoltak, hogy kétségkívül, és feltétlenül fontosak számomra. Nem voltak nagyra törő álmaim, lassan nem volt mit elérnem. Személyiségem kiforrásában tehát szerepet játszott az elején megemlített vagyon - az, hogy mindent megkaptam, amire valaha is vágytam -, és talán még az egyke lét is. Vannak testvérek, akik soha sem válhatnak azzá, akik lenni szeretnének. Hiszen az egy dolog, hogy mindig, minden helyzetben ott vannak egymás mellett, de kérdéses, hogy ez a fajta támogatás elegendő lesz-e vágyaik elérésére? A válasz a legeslegegyszerűbb nem. Fenébe a lelki támogatással, ha az anyagi jóval fontosabb, és hasznosabb. Nem tagadom, szeretem a zöldhasú bankjegyek illatát. Egyaránt magamhoz venni, és elkölteni is. Ugyanígy viszonyulok a nőkhöz is: ha van, legalább kellemes éjjeleket szerez; ha nincs, akkor bármelyik utcasarkon lehet találni egyet, aki egy kis juttatásért cserébe ölének puha ágyába enged. Sosem voltam a tartós, hosszú, komoly kapcsolatok híve. Miért is kellene lekötnöm magam egyetlen egy nőnél, amikor millió másik vár rám, arra, hogy sorban hódítsam meg a szívüket, majd pár éjszaka után magukra hagyjam őket? Az elkötelezettség egyáltalán nem nekem való. A munkában sem szeretem lekötni magam, jobban szeretek sokrétű, széles skálájú projektekben dolgozni, hogy ne keltsen unalmas hatást. Apám cégénél dolgozom, mondhatjuk, hogy az első számú helyettese vagyok, aki egykor majd a nyomdokaiba lép. Addig szorgalmasan tanulmányozom a céget úgy alapjában véve, és próbálom a lehető legtöbb dolgot elsajátítani édesapámtól, ami egyáltalán nem egyszerű, ha azt nézzük mennyire megromlott a kapcsolatunk az utóbbi 10 év alatt. Bár, soha sem voltam jó kapcsolataim fenntartásában, nagy részük - apámat is belevéve - csupán felszínes, álcázott viszony. Pontosan úgy, ahogy személyem is. A külvilág felé egy arcot mutatok, egy olyat, aki nem ismeri el, hogy valaha is hibázhat, aki nem gürcöl a megélhetésért, és, aki sosem érez senki iránt semmit. Mélyen belül tudom én, hogy ennek nem így kellene lennie, és, hogy a boldogság pontosan egy nő oldalán található meg, és egyáltalán nem a pénz által. Hiába, képtelen vagyok ezt beismerni..

◆ kedvencek: nők, éjszakák, whiskey, vagyon, családi cég, édesanyám, apám idegesítése

◆ utált dolgok: parancsok, egyedüllét, kötelezettségek, apám, emberi kapcsolatok, szerelem, álca alatti való élet

◆ egyebek: apám bosszantására egy újabb projektbe fogtam bele, összegabalyodtam egy luxus prostituálttal, akit el is jegyeztem!
Karakter kinézete
Karakteres arcvilág, mélyen ülő csokoládébarna szempár, kidolgozott alak. Végtére is, minden nő álma! Aki letagadná, úgysem mond igazat. Ha a mai világban élne valahol Casanova, még ő is megirigyelhetné a külsőmet. A belsőtől pedig pontosan úgy elborzadna, ahogy, ha tükörbe nézek, én is megteszem.. De most nem ez a fontos! Hanem, hogy úgy mutassam be magam a kedves olvasóknak, ahogyan a szüleim látnak a családi vacsorákon, vagy életem női szereplői egy izzadt éjszaka után.. Édesanyám mindig elmondja, hogy kiköpött apám vagyok, csak jó pár évvel fiatalabb kori kiadásban, és csomagolásban. Ugyanaz a sötétbarna, itt-ott göndörödő hajtincsek, ugyanaz a karakteres arcberendezés, ugyanaz a szempár, és még sorolhatnám.. Csupán annyi a különbség, hogy ha sokáig nézed az arcom, egy idő után felfedezhető az íriszekből áradó ravaszság, és gúny elegye, ugyanúgy, ahogyan a testtartásból érződő zárkózottság, ugyanannyi magabiztossággal fűszerezve. Öltözködésemet tekintve, kirívó, hogy üzletember vagyok. A mindennapos öltöny, ing, nyakkendő kombináció soha sem hiányozhat, még akkor sem, ha nem hivatalos napnak nézek elébe. Csak néha, lusta pillanataimban engedem meg magamnak, hogy kényelmesebb öltözéket húzzak magamra. Olyankor bizonyára senkivel sem találkozok, így semmi kellemetlen nem származik abból, ha bezárkózok lakásom magányába.. Hiszen, ha a külvilág előtt kell mutatkoznom, úgysem hagynám, hogy akárki is ne ugyanazt a Barnabas-t lássa, aki 25 éve vagyok..

◆ különlegességek: mindennapos öltöny, ing, nyakkendő kombó
Történet vagy szerepjátékos példa
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla legalább 400 szó, és nem lehet hozott szj példa, legyetek kreatívak, mert tulajdonképpen a karaktered gondolataira, vagy meghatározó élményére lennénk kíváncsiak itt. a minőség csak másodlagos szempont. : )
[You must be registered and logged in to see this link.]
All we know is... She's called The Stig.
Vissza az elejére Go down
 

Barnabas Achterberg

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-