KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Noel & Finley ~ Second Chance Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Noel & Finley ~ Second Chance Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Noel & Finley ~ Second Chance Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Noel & Finley ~ Second Chance Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Noel & Finley ~ Second Chance Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Noel & Finley ~ Second Chance Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Noel & Finley ~ Second Chance Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Noel & Finley ~ Second Chance Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Noel & Finley ~ Second Chance Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Noel & Finley ~ Second Chance

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Noel & Finley ~ Second Chance Empty
TémanyitásTárgy: Noel & Finley ~ Second Chance   Noel & Finley ~ Second Chance Icon_minitimeSzer. Szept. 03, 2014 10:49 pm

Noel & Finley


[You must be registered and logged in to see this image.]


Az íróasztalnál ülök, ujjaim unottan dobolnak székem karfáján. A szétszóródott iratok tetején a nemrég elkobzott telefon csücsül. Nagyképűen, gúnyosan villog rám. Tíz perc. Nagyjából ennyi ideje méregetem már. Sms-t kaptam, pontosabban nem én, a tulajdonos. A lényeg azonban nem ez, hanem az üzenet maga. Érdekesnek tűnik. Jó fogásnak. Mégse tudom, menjek-e.
Lehet csapda, lehet átverés, vagy csak egyszerűn tévedés, de ez minden, mi távol tart még. Munkaidőm rég lejárt már. Bambulásom az egyetlen oka, hogy az őrsön ragadtam.
Mély, szaggatott sóhaj szakad fel torkomból. Kollégáim érdeklődve pillantanak felém. Nem foglalkozok velük, rájuk se pillantok. Mégis, szinte látom, ahogy lemondóan legyintenek. Ismernek már, tudják, vannak furcsa dolgaim. Mikről akkor se beszélek, ha kézen állva, vagy hátukon pörögve kérlelnek.
Kinyúlok, ujjaim a készülék köré fonom. Egy óra. Ennyi van még sötétedésig, és a találkozóig. Az üzenetet megnyitom, újra elolvasom. Helyszín, időpont, néhány burkolt megjegyzés. Olyan, mint lennie kell.  Összeráncolom homlokom, felállok, és a készüléket zsebembe vágom. Kabátom, kocsikulcsom után nyúlok, és fennhangon köszönve kicsörtetek az épületből.
Egyből megtalálom autóm. Kiriasztózom, bepattanok, és a találkozó helyszíne felé indulok. Nem megyek végig, negyedórányira a megjelölt épülettől parkolok le. Kipattanok, bezárom kocsim, nyugodt tempóban indulok el.
A hely valóban kihalt. Néhány csöves csak, ki kódorog még erre. Nem zavarnak, tudom jól, nem szólnak bele semmibe, nem törődnek semmivel. Különösen akkor nem, ha a rend őre is civilben van. Sötét farmer, kényelmes cipő, világos póló, bőrkabát. Ez minden, mit viselek. Jelvényem, fegyverem, bilincsem, mélyen ruháim alatt pihen. Tökéletes helyen, bármikor előkaphatom akármelyiket, ha úgy adja a helyzet.
Ismét a telefonra pillantok, befordulok a sarkon. Egyből kiszúrom a nagyobb, régi épületet. Lebontásra vár, ki tudja, mióta már. Jól tudom, nem jár erre senki, kinek kis esze is van. Lassan, figyelmesen közelítem meg. Nem megyek a bejárathoz. Nem messze tőle, ott, hol tökéletes rálátásom nyílik mindenre, a falnak dőlök.
Van még egy kis időm. Bárki is írta az üzenetet, késni fog. Nem sokat, talán csak néhány percet. Ha nem kezdő már, körbejárja, figyeli egy kicsit az épületet. De legyen bármily szemfüles is, engem nem fog kiszúrni, míg nem akarom.
Szívem hevesen dobog, érzem, ahogy az adrenalin szétárad testemben. Ilyenkor imádom munkám igazán. Az irodában ülés, a papírmunka nem nekem való. A veszély, a bevetés az, mit igazán szeretek. Kockázatot azonban nem csak az összetűzések jelentenek. Ilyen helyzetekben mindig nosztalgiázni támad kedvem. Nem-nem, nem gyerekkoromra, családomra gondolok vissza, aki ezt hiszi, hatalmasat téved.  A drog, a tudatmódosító szerek azok, mik különösen csábítónak tűnnek.
Ujjaim nadrágom hátsózsebéhez kúsznak, s kiemelik azt, mit ott találnak. Apró zacskó, fűvel tele. Cigi papír, öngyűjtő, s minden más, mi szükséges hozzá. Könnyedén, probléma nélkül tekerek egy szálat. Az ember ilyesmit nem felejt el, pontosan tudom, miként kell. Rágyújtok, elégedetten fújom a füstöt az ég felé.
Nem szoktam vissza, sose tennék ilyet. Néha mégis szükségem van ilyesmire, ahhoz, hogy észnél maradjak, hogy kibírjam, hogy tovább léphessek. Ugyan nem épp erről van szó most, ennyi még bőven belefér. Időm úgyis, mint a tenger, s így ki se tűnök annyira az erre kószáló drogos tömegből.


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Noel Kuushi
Noel Kuushi

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 30
◮ tartózkodási hely : In the cellar of my bro's house, Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 237
◮ join date : 2014. Aug. 03.

Noel & Finley ~ Second Chance Empty
TémanyitásTárgy: Re: Noel & Finley ~ Second Chance   Noel & Finley ~ Second Chance Icon_minitimeCsüt. Szept. 04, 2014 1:38 am

Not so Dear Finley,
What the hell is wrong with you?

  Szirénázásra ébredve úgy pattanok fel az ágyból, mint aki friss, s üde. Ám valójában ijedtségemben ugrok ki, két ásítás, és pár pislogás közepette. Fél pillanat erejéig belenézek a tükörbe, és jó, hogy az nem törik apró kis szilánkokra. Nyúzott vagyok, hajam hatfelé áll, szörnyen aludtam, és máris rettenetesen indul a nap.
  Hirtelen eszembe jut a tegnap. Mi van, ha a rendőrök vannak itt a ház előtt, és értem jöttek?! Muszáj leszek megnézni mégis mi a franc folyik odakint. Talán nem lenne késő meglógnom.
Szép kis jelenet lenne, mit ne mondjak. Skótkockás pizsimben kiszöknék a hátsó ajtón, árkokat-bokrokat ugranék át, míg kikötnék valamelyik álmexikói haveromnál. Rosszabbik esetben elkapnának a zsaruk. Az talán még csodálatosabb lenne, minden értelemben. Mamuszban, és pizsiben vinnének be az őrsre. Talán még Finley-val is összefutnék, aki valószínűleg lőne egy közös képet, a későbbiekben pedig kitenné az asztalára.

  Nagy nehezen felvonszolom magam az emeletre, majd óvatosan kipillantva az előszoba egyik ablakán örömmel veszem, hogy a mentők bömböltetik a szirénát. Áll az autó, akkor mégis mi a francért kell szólaltatni azt a szart a tetején?!
De, ennyi bajom legyen most. Talán rosszabb is lehetett volna. Egy hatalmas kő esett le a szívemről.
  Következő utam, ha már így feljöttem ide, a konyhába vezet. A hűtő szinte üres, a spájzban egy rakat chips van, egy-két müzlis doboz, és pár üres polc. Tagadhatatlan, hogy ebben a házban pasik élnek.
Megragadva kedvenc kajámat - a mézes müzlit - megyek vissza a barlangomba, majd visszahuppanva az ágyamra, máris nyúlnék a párnám alá, hogy megnézzem a telefonomon az időt, de ugye valaki elkobozta azt, így aztán kutakodhatnék naphosszat a vánkosom alatt.
Kíváncsi lennék arra, hogy vajon mit kezdett a telefonommal az a kedves úriember, aki volt olyan drága, és nem adta vissza nekem.
- Vissza kell szereznem! - és hát erre mi is a legjobb megoldás? - Nem, nem az, hogy felhívom magam. Az túlságosan egyszerű lenne. Üzenetet kell írnom. Valami félreérthetőt, különben Finley a fenekét se mozdítaná meg, abban biztos vagyok.
  Felmorranok, eldobom a müzlis dobozt, majd átülök az asztalomhoz, hogy életre bírjam Sorát. Egy-két perc, mire észhez tér, s tátott szájjal látom, hogy dél is elmúlt.
- Hűűűű! - Gyorsan kell cselekednem, különben soha nem kapom vissza a telefonom. Nem mintha nem tudnék venni egy újat, de a tudat, hogy a régit talán visszakaphatom, máris egy fokkal jobb kedvre derít. Persze nem kizárt, hogy végleg lemondhatok róla, viszont nem akarom a falra festeni az ördögöt.

  Még jó, hogy az interneten szinte bármit megtalál az ember. Lehet SMS-t küldeni a gépről telefonra, szimplán csak egy név, telószám kell, na meg persze az üzenet - de ez nyilvánvaló. Nem kell ehhez nagy tudomány.
Meg is nyitok egy ilyen oldalt, majd pikk-pakk elküldök magamnak egy SMS-t, amit remélhetőleg Finley megnéz (végül is miért ne nézné meg? Csodás csengőhangom csak úgy vonzza az embert.), és máris gyanakodni kezd.
1 új üzenet
Feladó - James
6-ra gyere a lepukkadt kaszinóhoz...

  Ha nem is nézi meg Finley az egész üzenetet, akkor csak ennyit láthat. Azonban ha elolvassa az egészet:
6-ra gyere a lepukkadt kaszinóhoz, van valamim számodra, aminek örülni fogsz. Mindenképp egyedül gyere!

  Remélem elég jó volt ez ahhoz, hogy Finley gyanút fogjon majd a későbbiekben.
Én oda fogok menni a megbeszélt helyre, ha eljön, ha nem.
  Kikapcsolom a gépemet, és a fiókomból előkotrok egy őskövületi ébresztőórát, s beállítom, hogy ötkor ébresszen. Visszafekszem aludni, mert érzem, hogy egyáltalán nem vagyok kipihent. Fel se tűnt, hogy a mentők rég nem bömböltetik a szirénát.
Hallelujah! Legalább kuss lesz.
  Bebújok a takaróm alá, majd behunyom szemem, s pár perc után elalszom.


  Ötkor hatalmas hangzavar tölti be a kis szobámat, szívem kétszázzal ver mikor felébredek. Ezt a hirtelen felkelést nem nekem találták ki. Felülök, s egy óriásit sóhajtok, tíz percet még csak ásítással töltök, majd hatalmas kínok közepette átöltözöm egy melegítőbe. Hajam megborzolom, és ugyan ez nem változtat a képemen, mégis útnak indulok. Gyalog. A lerobbant, s elhagyatott kaszinóhoz vezető út nem túl alkalmas ahhoz, hogy deszkával menjek. Semmit nem viszek magammal, csak az óriási számat. Fel vagyok arra készülve, hogyha Finley ott lesz, szájkaratézni fogunk.

  Fogalmam nincs, hogy mennyi az idő, de egyáltalán nem sietek. Lassú léptekkel közeledem a régi épület fele, ahol pár hajléktalan támasztja a falakat. Egy fikarcnyit sem törődöm velük, sokkal inkább Finley-t keresem. Vagy valami rendőr fazont.
  Pár perc jobbra-balra nézelődés után, az egyik oldalon levő kitört ablakon át megpillantom azt, akit idehívtam. Nagyon bíztam benne, hogy el fog jönni, és hát imám meghallgatásra talált, Finley itt. Viszont valami nem kóser. Mi a francot csinál?!
  A falhoz simulva, az ablakoknál lebukva próbálok észrevétlen maradni, s közelebb kerülni a rendőrbácsihoz. Látni akarom mivel babrál. Egy másik ablakból közelebbről látom, hogy bizony tekerget valamit, majd meggyújtja azt.
- Csak nem vicces spanglit tekert?! - nem akarok fikciózni, de annyi tuti biztos, hogy nem sima cigit szív. Azt nem szoktak csak így tekergetni. Vagy igen?

  Lábujjhegyen odatipegek mögé. Ha nem vesz észre, mögé érve halkan krákogok kettőt, majd kissé ijesztően fülébe súgok, ám ha észrevesz, akkor is én köszönök előbb.
- Szervusz, Finley. - köszöntöm egy halovány, ördögi mosollyal, majd karba fonom kezeim. A kezében levő füstölő kis bigyóra nézek, majd az Ő tekintete után kutatok.
- Hát ez? - kérdezem mindezt úgy, mintha a világ legtermészetesebb dolga volna az, hogy valaki füstöl. Nincs nálam fényképező, amivel le tudnám kapni ezt a pillanatot, ami nagyon nagy kár.

Take care!


A hozzászólást Noel Kuushi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Szept. 17, 2014 2:55 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Noel & Finley ~ Second Chance Empty
TémanyitásTárgy: Re: Noel & Finley ~ Second Chance   Noel & Finley ~ Second Chance Icon_minitimeHétf. Szept. 08, 2014 6:20 pm

Noel & Finley


[You must be registered and logged in to see this image.]


Az előttem heverő telefont szuggerálom, mintha attól félnék, lába nő, és elszalad. Valójában csak nem tudom, mit kezdhetnék vele. Addig, hogy beadjam a laborba, és megnézessem a számlákat, nem jutottam. Csupán egy töltőt kértem kölcsön, hogy megakadályozzam a szerkezet ideiglenes halálát.
Tudom jól, hamarosan lépnem, cselekednem kell. Jogilag nem igazán helyes dolog magamnál tartani egy mobilt, különösen, ha azt tulajdonképpen elloptam. Ugyan nevezhetem bizonyítéknak, de vád, és persze az elkövető nélkül, ez igazán nem sokat ér.
Utóbbit nem lenne olyan nehéz előkeríteni. Tudom, hova jár, hova menjek érte, talán még címét se lenne nehéz megszerezni. Azt azonban, mivel vádoljam, mit mondjak, miért hozom be, nem tudom egyelőre. Korábbi remek lehetőségem elszalasztottam, csak azért, mert ilyen vajszívem van.
Mélyet sóhajtok, megcsóválom fejem. Azóta többször is megbántam már felelőtlen cselekedetem. Az sms ellenére be kellett volna hoznom, ki kellett volna faggatnom. Egyszerűen csak fel kellett volna használnom ellene az üzenetet. Hisz meglehet, annyira látni akarta volna beteg apját, hogy minden bevallott volna, csak azért, hogy láthassa, mielőtt még bíróság elé áll. Ezen lehetőséget azonban könnyedén hagytam kicsúszni ujjaim közül, még integettem is utána. Most pedig itt állok, minden nélkül, az oly sokat emlegetett telefonnal papírjaim hegyén.
A sikoly oly váratlanul ér, hogy kis híján székemről is leesek. Meglepetten forgatom fejem, nem tudván, mi folyik itt. Kell vagy egy perc, míg rájövök, nem élő ember hangját hallottam, csupán a telefon lépett működésbe. Azonnal utána nyúlok, megnézem, mi történt.
Talán kéne, olyasmi mégse fordul meg fejemben, hogy nem etikus dolog megnézni mások üzenetét. Jelenleg csak annyi jár fejemben, hogy valahogy bizonyítékot, megfelelő vádat szerezzek. Gondolkozás nélkül nyitom meg a levelet, és olvasom el a kérést.
Összeráncolom homlokom, mérlegelek. Lehet csapda, átverés. Lehet csak valami játék, mivel ki akarják deríteni, a telefon tolvaja mennyire szemfüles, vagy épp ostoba. Ugyanakkor, ugyanekkora az esélye annak is, valódi találkozóról van szó. Azt pedig nem engedhetem meg magamnak, hogy ismét kihagyjak egy ilyen remek lehetőséget. Nem véletlen tehát, hogy azonnal felpattanok, és az őrsöt hátrahagyva, útra kelek.
Korábban érkezek a jelzett helyre, és a bejárattól nem messze húzódok meg. Onnan nem szúrhatnak ki, én azonban mindent tökéletesen látok. Percek óta támasztom a falat már, és nem jön senki. Persze, korán van még, de akkor is. Unatkozok, feszült vagyok. Kezeim szinte maguktól csusszannak zsebembe, és kapják ki az ott tárolt zacskót. Nincs mindig nálam, természetesen, van annyi eszem, hogy az őrsre ne vigyem be. Most azonban nincs a közelben egyetlen rendőr se. Itt azt se tudják, ki vagyok, mi a munkám, nem érne baj, ha meg is látna valaki. Mi egyébként is valószínűtlen, hisz egy jó ideje a kutya se jár már erre.
Könnyed, megszokott mozdulatokkal állítom elő cigimet, mit azonnal ajkaim közé tolok, és meggyújtok. Nagyot szívok belőle, mélyen letüdőzöm a füstöt, orromon engedem ki a felesleget, és elégedetten sóhajtok. Rég nem csináltam már ilyet, hiányzott is, azt hiszem.
A megszólítás olyan váratlanul ér, hogy hozzám méltatlan mód, meglepetten nyikkanva ugrok egyet. Kell egy pillant, míg felfogom, ki szólt, s azt hiszem, nem vagyok már teljesen képben, mert ahelyett, hogy elhajítanám cigim, újra szívok belőle, és teljes testemmel a kölyök felé fordulok.
- Minek tűnik? - összeráncolom homlokom, apró mosolyra húzom ajkaim. Lassan újra a falnak dőlök, immáron nem a bejárat, hanem a srác felé fordulva.
- Noel ugye? Mi járatban vagy erre? - egyelőre meg se fordul fejemben, ő áll a dolog mögött. Sose voltam egy technikai zseni, örülök, ha az egyszerű dolgokat meg tudom csinálni.
- Egy ideje azon gondolkozok már, mivel vitethetnélek be. - merengve ingatom fejem, felé pislogva közben. Úgy, mintha tőle várnék ötleteket, segítséget.


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Noel Kuushi
Noel Kuushi

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 30
◮ tartózkodási hely : In the cellar of my bro's house, Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 237
◮ join date : 2014. Aug. 03.

Noel & Finley ~ Second Chance Empty
TémanyitásTárgy: Re: Noel & Finley ~ Second Chance   Noel & Finley ~ Second Chance Icon_minitimeCsüt. Szept. 11, 2014 11:17 pm

// Jó ideje írni akartam, hogy imádom ezt a gifet, de állandóan elfelejtettem. Very Happy //

Not so Dear Finley,
What the hell is wrong with you?

  Mikor megírtam azt az SMS-t, valójában nem gondoltam volna, hogy el fog jönni. Egyedül, külső segítség nélkül. Bár hogy mi lapul megint az ingje alatt, arról sejtelmem nincs. Biztos mindig elő tudna rukkolni valami újjal. - Egy fél pizzáért ölni tudnék most, de azzal hétszentség, hogy nem tud szolgálni. -
Valószínűleg most is hozott magával medvecukrot, felkészülve rám, vagy az állandóan korgó-morgó hasamra.
Nem mintha valami hírhedt bűnöző, vagy éppenséggel szökevény lennék, de sosem lehet tudni mikor mivel jönnek elő a hekusok.
  Amint megpillantom a hatalmas szívvel rendelekző Finleyt, nem sok választ el attól, hogy összeessek. Telefonom nincs, pedig igazán megérné lekapni ezt a pillanatot. Később simán vissza tudtam volna élni ezzel, de így lemondhatok erről az örömről. Sebaj. Ma furcsamód jó kedvem van, s igyekszem bevetni a bennem rejlő parányi kedvességet azért, hogy életem harmadik szerelmét visszaszerezzem. Két szép szemem úgyse fogja Őt meghatni.
  Odalopakodva mögé üdvözlöm, s reakciójára halkan felnevetek. Zsaru lelke van, nem kéne egy köszönéstől így betojnia.

  Kezdek kételkedni afelől, hogy megismer. Nem tudom mióta álldogálhat itt, de ha arra vetemedett, amire gondolok, akkor egész biztos, hogy a fél délutánját itt töltötte már, és rájött az unatkozhatnék.
Kérdésére természetesen a tőlem megszokott módon reagálok. - Visszakérdezek.
- Honnan szerezted? - nem mintha valójában érdekelnem, vagy nekem is kellene...nem élek ilyesmikkel.
  Az egyik vállamon a láthatatlan kisangyal énem - igen, létezik ilyen úgy tűnik -, másik vállamon a kisördögöm üldögél. Nem, még mindig nem szívtam semmit.
Az angyal azt súgja, hogy vegyem ki a kezéből a méregrudacskát, s segítsek neki, míg az ördög azt, hogy pár perc erejéig használjam ki, hogy Finley nem ezen a bolygón van most.
- Mi van akkor, ha ez az egész csak egy csapda, egy színjáték, hogy megtörjön? - gondolatban hunyorogva pillantok Finleyra, a valóságban pedig megdöbbentem figyelem, ahogy kezd átmenni egy másik dimenzióba.
Vagy nagyon jó színész, vagy valóban vicces spanglit szív teljes odaadással.
- Minden rendben van? - teszem fel kissé aggódva a kérdést, s akaratlanul is elhúzom kétszer-háromszor a tenyerem arca előtt, hogy legalább azt lássam, tisztában van-e még a külvilággal.
  Újabb kérdés merül fel bennem, mikor az egyik álnevemen szólít. Honnan emlékszik a Noel névre? Oké, tény, hogy egyszer felmerült tegnap, na de hogy pont azt jegyezte meg?!
- Nyomozott? Lebuktam? Elvisz most?! - nem, nem szabad kimutatnom, hogy kicsit parázom. Abban se vagyok biztos, hogy ő ezt most érzékelné.
  Nem tudom mitévő legyek. Ha igent mondok, baj lesz, ha nemet mondok, akkor meg úgyse jön vissza neki a tegnap elhangzott bugyuta koreai nevek egyike. Ha meg mégis...áh, tudom már!
- Látom nem megy a koreai nevek megjegyzése. - lassan csóválva fejem veregetem meg barátian a vállát, miközben széles vigyor jelenik meg arcomon.
- Ha te Noelnek könyveltél el, legyen úgy! - teszem hozzá félig-meddig nevetve. Válláról leveszem mancsom, s karba fonom kezeim, úgy figyelve minden mozzanatát.
- Gondolom kaptál egy üzit, és te azért vagy itt. Hármat találhatsz ki küldte. - kivételesen kijelentő mondattal válaszolok neki, nem kérdővel.
- Hova akarsz te bevinni? - pimasz módon muszáj voltam ezt megkérdezni tőle. Kíváncsi vagyok mennyire van még észnél.
- Ártatlan vagyok, mondtam már. Csak szeretném visszakapni a telefonom, aztán felejtsük el egymást örökre. - felé nyújtom egyik kezem, hogy tenyerembe tegye a készüléket, s alig várom azt a pillanatot, hogy sarkon forduljak, és soha ne lássam többé.
Talán még egy óriási cuppanós búcsú puszit is kap.

Take care!


A hozzászólást Noel Kuushi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Szept. 17, 2014 2:56 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Noel & Finley ~ Second Chance Empty
TémanyitásTárgy: Re: Noel & Finley ~ Second Chance   Noel & Finley ~ Second Chance Icon_minitimeVas. Szept. 14, 2014 6:21 pm

Noel & Finley


[You must be registered and logged in to see this image.]



Annak ellenére, hogy órákkal munkaidőm lejárta után is az asztalon heverő mobilt bámulom, nem is hittem volna, hogy megszólal. Nem tudom, mit is gondoltam pontosan. Valami olyasmi fordult meg fejemben, hogy a kölyök bejön majd megszerezni, vagy egyszerűen tesz magasról az egészre, és vesz egy újat.
Mióta nálam van, azon merengtem, milyen indokkal adjam be a laborba, mit mondjak, miért kéne megvizsgálniuk nekem. Jóban vagyunk, megtennék egyetlen mosolyért is, csakhogy a főnököm nem épp az a típus, ki elnézi az ilyesféle törvényelkerüléseket. S mostanában az az új hobbija, hogy a dolgaim után szaglászik. Mintha valami rossz kölyök lennék, kinek folyton azon jár az esze, hogy tegyen keresztbe a szüleinek. Van benne igazság egyébként, de lévén felnőtt ember vagyok már, kissé kínos ez.
Na de térjünk vissza a telefonhoz. Nem számítottam rá, mégis életre kel. SMS, csak ennyi jön, s bár megfordul fejemben, hogy nem valódi, hogy csak oda akarnak csalni, elmegyek a megjelölt helyre. Kíváncsiságommal sose bírtam. Attól tartok, egyszer ez lesz a vesztem.
Nem messze az elhagyatott épület bejáratától állok meg, a falnak dőlve, s hogy unalmam, és kalapáló szívem csillapítsam, olyasmihez nyúlok, mihez régóta nem. Hiába az eltelt idő, még mindig ugyanolyan gyakorlott, gyors mozdulatokkal rakom össze cigim, és pontosan ugyanolyan kellemes hatással van rám. Bár az talán időben eszembe juthatott volna, hogy ennyi év kihagyás után, nem olyan erőset kéne szívni, mint drogos korszakom fénykorában.
Meglepetten nyikkanok a nem várt üdvözlésre. Meglehetősen kínos, hogy zsaruként ilyen nyúlszívem van, de senki nem hibáztathat. Ezen a tetves helyen bárki mosolyogva, vidáman köszönve márt kést hátadba, gyomrodba.  A kölyök nevetésére horkantok, és sértetten ráncolom homlokom. Elhiszem, hogy humoros frászt hozni valakire, de titkolhatná jobban is, mennyire élvezi.
- Szerinted? – gondolkozás nélkül kérdezek vissza. Megszokhatta már, hogy normális válaszra nem igen számíthat tőlem, ha ily módon is reagálhatok.
- Mért ne lenne? Az élet szép, a madarak énekelnek, majd belefulladunk a szmogba, minden sarkon kirabolnak valakit. Ez a hely maga a paradicsom. – cigim ajkaim között felejtem, míg széttárom karjaimat, hogy jelezzem, miről is hadoválok. Újra a kölyök felé fordulok. Alaposan megnézem magamnak. Tudom ki ő, mármint tisztában vagyok azzal, az ő telefonja lapul zsebem mélyén, de azt, mi a neve, vagy mit keres itt, nem tudnám megmondani.
- A Noel nem is koreai név. – elhallgatok, mintha ebbe komolyabban is bele kéne gondolnom. Végül bólintok, és megpaskolom kézfejét, mivel vállamat veregeti éppen. Ha nem bánja, akkor megtartjuk ezt a nevet. Egészen jó egyébként is, meg illik hozzá.
- Valami Jamy, Jonathan, vagy Jordan. Esetleg Noel? Ja nem, az te vagy. – legyintek, horkantok, ismételten, mélyen letüdőzöm a füstöt. Továbbra is teljesen homályos a történet azon része, hogy ez a bosszantóan sokat kérdező kölyök lehet a dolog háta mögött. Öreg vagyok már ahhoz, hogy lépést tartsak a technikai fejlődéssel. Vagyis nem, egyszerűen csak hidegen hagy a dolog, és amúgy is béna vagyok benne.
- Az ör…, á, a rendőrségre. – az őrs egy bonyolult szó, hagyom is inkább a fenébe, és valami egyszerűbbel próbálkozok. Mély megkönnyebbülésemre sikeresen.
Felém nyújtott kezére pillantok, halkan hümmögve döntöm fejem jobbra, majd balra, aztán zsebembe csúsztatom ujjaim. Pár másodpercig kutakodok benne, végül elégedett, barátságos mosollyal ejtek egy csöppet használt, de eléggé jó állapotú zsebkendőt a kölyök tenyerébe.
- Tessék, még bőven használható.  – ismételten rámosolygok, kissé álmodozón. Gőzöm sincs, mit akart tőlem egyébként, mozdulata az egyetlen, mit tökéletesen felfogtam.
- Szóval..., mi lenne, ha szereznénk neked egy zacskó kokaint, vagy heroint? Máris lenne okom bevinni, és megvizsgáltatni a telefonod. - oldalra biccentem fejem, hatalmas szemekkel, szinte pislogás nélkül, gyerekes lelkesedéssel várom válaszát. Már nem azért, de szerintem ez egy csodás ötlet. Nem is lehet vele problémája.



Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Noel Kuushi
Noel Kuushi

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 30
◮ tartózkodási hely : In the cellar of my bro's house, Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 237
◮ join date : 2014. Aug. 03.

Noel & Finley ~ Second Chance Empty
TémanyitásTárgy: Re: Noel & Finley ~ Second Chance   Noel & Finley ~ Second Chance Icon_minitimeSzer. Szept. 17, 2014 2:48 pm

Not so Dear Finley,
What the hell is wrong with you?

  Valójában nem sok választ el attól, hogy jól kiröhögjem az állítólag komoly rendőrbácsit. Ám a lelkem mélyén valahol kezdem őt sajnálni. Biztos naponta meggyűlik a baja hozzám hasonló hülyékkel, esetleg rosszabbakkal - ha létezik ilyen -. Én meg ahelyett hogy javítanék a helyzeten, vagy éppenséggel elvenném tőle a füstölgőjét, sokkal inkább rontok mindezen. Állítólag beszívott emberekkel nem jó vitatkozni. - Szokták mondani a bölcsek, így hát megfogadom tanácsukat, és ráhagyom Finleyre amit csinál.
Ugye elég kíváncsi ember vagyok, így hát érdekel honnan is szerezte magának a boldogsághormonját - mert ugye valaki így nevezi.
- A helyi közértből, a csemegepultból van, igaz? - kérdezek vissza ismételten arra, hogy honnan szerezte a cuccot. Tulajdonképpen lövésem nincs honnan szedte. Lenyúlta a bizonyítékot valakitől meló közben? Itt találta a földön? Jóban van pár dílerrel?
- Nagyon rossz ez a Finley, nagyon rossz. - magamban csóválom a fejem, ám pár röpke másodpercben már a valóságban is ezt teszem, mikor Finley teljesen átadja magát....az élvezetnek, vagy minek.
- Jóóóól van Fifi, jóóól van. - lassan bólogatni kezdek, mikor kiselőadását befejezi. Össze meg vissza beszél, de ez most érthető, nem?
  LeFifiztem, hoppá! Jelen pillanatban ez lehet szemet, vagyis fület sem szúr neki. Mostanra már teljesen kikelt magából, és hippiföldön van. Már csak az hiányozna, hogy mindenét ledobja magáról, és azt képzelje el, hogy egy réten szaladgál az előbb emlegetett láthatatlan madarak közt.
  Azon viszont meglepődöm, hogy egy értelmes megjegyzést tett (ál)nevem kapcsán. Van egy sanda gyanúm, hogy mindez az egész egy színjáték még mindig, és hamarosan kezd kijönni a szerepéből. Na, azt a pillanatot kéne megvárnom, mikor végre hibázni fog...
- Mindegy, hagyjuk ezt. - legyintek, majd miután megpaskolta kezem, elveszem azt válláról.
Nem akarok én itt kiselőadást tartani arról, hogy valójában hány nevem is van, úgy szólít, ahogy akar. Lassan már én se fogom tudni, hogy melyik pillanatban ki vagyok.
És még csak nem is szívtam semmit!!! - Ez igazán dicséretre méltó.
- James. - javítom ki, mikor elkezd pár J betűvel kezdődő nevet felsorolni. Azt viszont nem értem, hogy az én nevem hogy került a lista végére, de annak örülök, hogy még felfogta - én, én vagyok.
- Egyik haverom kértem meg arra, hogy írjon magamnak. Akármilyen hülyén hangzik ezt, más választást nemigen hagytál nekem. - valahogy ide kellett csalogatnom Őt, még ha ezt sem valami tisztességes módon tettem. És látvány, amit itt kaptam, mondhatni kárpótol mindenért.
Igaz, hogy nem tudom megörökíteni ezt a pillanatot, de ezen változtatok nemsokára.
Hogy hogyan? - Azt egyelőre még nem tudom.

  Úgy tűnik félig-meddig még itt van, hiszen tudja hova akarna bevinni tegnap óta. Ráadásul még szinonimákat is tud...eszméletlen ez a srác!
Izgatottan, csillogó szemekkel figyelem amikor kotorni kezd zsebében, és nagyon reménykedem abban, hogy a telefonom kapom végre meg, és aztán  örökre eltakarodhatok innen.
- Ó, cseszd meg! - dörmögöm magam elé, mikor meglátom mit is vakart elő zsebe mélyéről.
  Finley körülbelül annyira használható, mint a zsebkendője. Magyarán semennyire. Mikor tenyerembe vágja a pézsét, finnyáskodva két ujjam közé fogom azt, s meglobogtatva Finley arca előtt dobom le a földre.
- A telefonomat akarom. A T-E-L-E-F-O-N-O-M-A-T! - ismétlem lassan, elbetűzve neki a lényeget. Mintha csak egy hülyével társalognék.
Mindez után enyhén ledöbbenek, mikor szóba hozza a drogokat. Nem értem az összefüggést a heroin meg a telefonom között, de hát ő biztos érti miről vakerál. Ám el kell keserítenem, drogokkal nem foglalkozom. Sőt, igyekszem a lehető legmesszebbről elkerülni azokat.
- Sajnálom, de én nem élek ilyenekkel. - nagy bánatára. Nem vagyok én rossz, csak ő akar engem annak elkönyvelni. Egy ujjal nem érek emberekhez, csak megfosztom őket pár dollártól. Meg se mukkan ez nekik.
  Az viszont érdekel, hogy ő miért is cuccozik itt, ezen az elhagyatott helyen.
Éppen ezért törökülésben leülök a földre, jobb tenyeremmel megütögetve azt, jelezve Finleynak, hogy üljön le, még mielőtt magától esne össze.
Félő, hogy focilabdának fog nézni, és hármat belém rúg, de én addig nem mozdulok el ma innen, míg a telefonom nem kapom vissza.
- Nekem kéne inkább téged bevinni, de nincs hozzá se kedvem, se erőm. Inkább áruld el azt, hogy mégis mi a fene ütött beléd, amiért ilyesmire vetemedtél. - arra vagyok kíváncsi mi vette őt rá arra, hogy a semmi kellős közepén füvezzen.
Bármit is mond, érzem, hogy valami halandzsa lesz megint. És ekkor jön majd el az én időm, mikor majd kikaphatom a szájából, vagy kezéből cigijét, és a telefonomért könyörögjek.
Valamit, valamiért!
  Ám egyelőre csendben, figyelmesen várom milyen sztorival fog előállni, hacsak nem itt fog elaludni, mondjuk a vállamon. Őszintén szólva, akkor már kicsit kezdenék pánikolni, viszont ha behorkantana, megszerezhetném a kincsem!
Nem is tudom mi lenne most a legjobb...

Take care!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Noel & Finley ~ Second Chance Empty
TémanyitásTárgy: Re: Noel & Finley ~ Second Chance   Noel & Finley ~ Second Chance Icon_minitimePént. Szept. 19, 2014 5:17 pm

Noel & Finley


[You must be registered and logged in to see this image.]



- Aha, a paprikás szalámik között találtam. Vagy nem. – tanácstalanul ingatom fejem. Tudom egyébként, honnan szereztem, legalábbis az előbb még tökéletesen tisztában voltam vele. Hmm, érdekes. Nem rémlett, hogy néhány slukktól ennyire szét lehet esni. Kíváncsi lennék, mit kevertek még a füvembe.
- Fifi? – felé pillantok, horkantok. Igazából fel se tűnik, hogy engem hívott így. Van azonban más, mi eszembe jut a megnevezésről. S ezt nem is vagyok rest megosztani cimborámmal. Vagy mivel. – Tudod, minek lenne jó név ez? Egy olyan nagyon bolyhos, pelyhes, puha, fekete kutyának. Puli, vagy mi. Lehet, veszek is egyet hazafelé. Mit gondolsz, a menhelyen adnak olyat? – megemelem szemöldököm, és őszinte, izgatott kíváncsisággal várom válaszát. De mielőtt bármit is mondhatna, eszembe jut valami igen fontos, és egyből elkomorodok. – Á, nem lehet.  A macskáim nem bírnák az úgy lakótársat. – sóhajtok, megcsóválom fejem, és nagy bánatomban újabbat szívok cigimből. Hangulatom pedig máris helyére billen.
- Miért? Nem izgatnak a nevek származási helyei?– kész csoda, hogy ilyen ügyesen összeraktam ezt a mondatot, komolyan. Meg is paskolnám vállam, ha nem kéne ahhoz teljes koncentrációm, hogy az ő kezét veregessem.
- Hát akkor az. – legyintek. Nekem aztán teljesen mindegy, mi a neve. A lényeg, hogy üzenetet kaptam tőle, erről a találkozóról. Azonban kezdem már úgy érezni, hogy valami nem kóser itt. Nagyon, nagyon nem.
- Be is jöhettél volna érte. Megkíméltél volna a…, attól a…, Fáradtság, ez az. Szóval a fáradtságtól. – hunyorogva pillantok rá, és igyekszek igazán sértettnek tűnni, amiért miatta kellett eljönnöm idáig. Ugyan biztos van jó oldala is a dolognak, de sajnos még nem jöttem rá, mi az.
Talán az, hogy ketten ügyesebben kitaláljuk majd, mégis mivel zárathatnám be. Legalábbis ezt remélem, de nem hajlandó segíteni, és nem értem miért. Hát nem jobb neki, ha elégedett vagyok?
Kezét nyújtogatja, gőzöm sincs, mi okból. Talán folyik az orra, és zsepit szeretne? Hát rendben, olyanom azt hiszem, van is. Lelkesen turkálok farmerem zsebeiben, és néhány pillanattal később egy elégedett mosoly kíséretében kapom ki, amit kerestem, és ejtem a kölyök kezébe. De nem elégedett vele, egyáltalán nem.
- Ó, azt nem. – meg is rázom fejem, jelezve, eszemben sincs visszaadni mobilját. Hogyan is tehetném? Hisz bizonyíték. Azt még nem tudom, mire, de valamire egész biztosan.
- Az nem baj, nem kell használnod, elég, ha nálad van. – felcsillannak szemeim, úgy, mint övéi az előbb, és lelkesen várom, hátha így már tetszik neki. A birtoklás is bűn, majdnem akkora, mintha az orrom előtt használta volna. S talán azt is rá tudnám bizonyítani, kereskedik is vele. Milyen mennyei is lenne. Különösen, hogy míg a hűvösön csücsül, lenne időm kideríteni, miben sántikál valójában. Most mondjátok, nem ez a világ legcsodásabb ötlete?
Pislogás nélkül figyelem, ahogy leül, és megpaskolja a földet maga mellett. Oldalra biccentem fejem, aztán úgy döntök, nem lehet baj belőle, ha teljesítem néma kérését, és lehuppanok mellé.
- Be tudok menni egyedül is, köszönöm szépen. – barátságos, már-már hálás mosolyt villantok a kölyök felé, és ezúttal én vagyok az, ki megveregeti a vállát. Aztán csak meredek rá néhány pillanatig, hatalmasra tágult szemmel, pislogás nélkül.
- Ez egy nagyon hosszú történet, visszanyúlik egészen a gyerekkoromig. Mert hát én is voltam kamasz, még ha ez a hozzád hasonló kölyköknek furcsa is. A rövid változata az, hogy unatkoztam. – összecsapom két tenyerem arca előtt, és rávigyorgok. Nem is tudom már, miért is csinálom ezt. Azzal se vagyok tisztában hirtelen, régen mi a fenének élveztem annyira a drogozást. Persze most igazán mókásnak hat, de józan eszem még életképes, maradék része azt súgja, hülyeséget művelek. Talán igaza is van, de sajnos nem vagyok már olyan állapotban, hogy hallgassak rá.
- Ti gyerekek nosztalgiának hívjátok az ilyesmit. Nosztalgia. Milyen béna szó, nem? – az ég felé lesek, mintha onnan várnék választ, vagy valami jelet, mi megmondja… miről is volt szó az előbb? Á, mindegy, egész biztos nem volt fontos.
- Szóval a haverod írt üzenetet. Akkor miért te vagy itt? – ez normál esetben annyira logikus lenne, hogy még véletlenül se fordulna meg a fejemben, megkérdezni meg aztán pláne nem kérdezném meg. De ez a mostani igen távol van az átlagostól.
- Te egy helyes kölyök vagy, Noel. Nem értem, miért adod bűnözésre a fejed. - kíváncsian pislogva fordulok felé. Közelebb is dőlnék hozzá, ha nem félnék attól, hogy elvesztem egyensúlyom, és rázuhanok. Azt pedig igen-igen problémás lenne kimagyarázni. Ugyan mondhatnám, hogy nem voltam teljesen önmagam már, de azzal csak még nagyobb bajt zúdítanék saját kobakomra.


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Noel Kuushi
Noel Kuushi

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 30
◮ tartózkodási hely : In the cellar of my bro's house, Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 237
◮ join date : 2014. Aug. 03.

Noel & Finley ~ Second Chance Empty
TémanyitásTárgy: Re: Noel & Finley ~ Second Chance   Noel & Finley ~ Second Chance Icon_minitimeSzer. Szept. 24, 2014 10:15 pm

Not so Dear Finley,
What the hell is wrong with you?

  - De. Biztos vagyok benne, hogy ott leltél a cuccra. - lassan bólogatva, meggyőzően mondom mindezt, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne az, hogy a szalámik közt spanglit találhasson az ember. Ki tudja, valahol biztos így működik a dolog.
  Míg egyik pillanatban eltudnám magam nevetni, a másikban döbbenten hallgatom végig, hogy mi jut eszébe neki a Fifi névről. Egy puli. Ez lenne a legtitkosabb vágya? Egy PELYHES állat?
- Mik ki nem derülnek rólad, barátom! - nem bírom ki nevetés nélkül, s egy kisebbfajta kuncogás tör ki belőlem. Először álmai kutyáját, aztán a macskáit hozza szóba. Ez eszméletlen!  
- Ha ilyen állapotban állítanál be oda, még egy döglött kutyát se vágnának hozzád, nemhogy bolyhosat. - muszáj vagyok elrontani a jókedvét.
- Egyébként a Fifi inkább illene egy macskára. Nem akarnál még egyet az eddigiek mellé? - egy fél pillanat erejéig félrepillantok a földre, ajkaimat összeharapom, majd úgy pislantok ismét rá.
- Jelen pillanatban csak két dolog érdekel. Az, hogy ne itt ess össze előttem, plusz a kis kütyü, amit tegnap elvettél tőlem. - vontam meg vállam, s miután tenyeremmel jeleztem, hogy oda tegye a telefonom, egy félig használt zsepivel akarja kibökni a szemem. Persze ennek a sorsa az volt, mint a medvecukornak tegnap; a földön landolt.

  - Ezt te sem gondoltad komolyan, hogy én foglak meglátogatni. - bármennyire is szeretett volna látni, s bennfogni, nem hagyhattam meg neki ezt az örömöt.
Valami azt súgja, hogy fel kell készülnöm arra, hogy Fifikém bármelyik pillanatban eldőlhet. Egyelőre a beszédével, gondolkodásával van egy aprócska kis gubanc...a következő lépés a megrogyás lesz, ez tuti. Azt viszont nem tudom felfogni, hogy arra bezzeg van esze, hogy ne adja vissza szerelmemet. Ennél jobb már csak az, mikor reagál a drogtémára. Ijesztő, ahogy rám néz. Akármennyire is azt szeretné, hogy valami illegálisat találjon nálam, el kell keserítenem megint.
  Fejem csóválom, közben rövideket hümmögök. Mindenki magából indul ki ez köztudott. S tényleg, a drogok rettentő távol állnak tőlem, nem úgy mint a nyomozó úrfitól. Ez azért szégyen, nem?
- Még mindig nem élek ilyesmikkel. Ebbe beletartozik az is, hogy nem birtoklok. - ismétlem önmagam, okoskodóan kiegészítve válaszom, majd lassan leülök a földre, s örömmel veszem, hogy ő is így tesz. Már egy kisebb darab kő esett le a szívemről...ha így dől el, kisebbet esik.
Amikor megveregeti a vállam, a kezére pillantok, majd fejemet nem mozdítva, felé pillantok.
- Máshogy is lehet unatkozni. Anélkül, hogy kárt okoznál magadban. Például... - folytatnám a mondanivalóm, ám mégis meggondolom magam. Elmondjam neki, hogy én hogyan unatkozom? Ha már ezt a szót használta...
  Nem, egyelőre még nem fedem fel titkomat. Várok még ezzel, mindaddig míg teljesen ki nem üti magát. Akkor aztán bármit mondhatnék neki, biztosan nem fog emlékezni másnap. Maximum emlékfoszlányok maradnak meg neki, de hát kombinálni olyasmikből nem éri meg, mert elég cifra történeteket lehetne összehozni.
- ...például ehelyett a szar helyett szívhatnád a hegyi levegőt. - mégis befejezem mondatom, ámbár nem így akartam, de így talán nem tud belém kötni, hogy én biztosan bűnözök.

  Amikor tapsol egyet, bevallom megijedek, mert váratlanul ér. Ahogy a vigyora is. Ha ki lenne mázolva egy bohóchoz hasonlóan, biztos rettegnék tőle. De így?! Így csak jókat derülök magamban.
Nagyon csípem, ahogy Finley a ,,mai kölykökről” vélekedik. Szörnyűek vagyunk, tisztában vagyok vele. Viszont kissé fura, hogy ő gyerekez le. Lemerem fogadni, hogy nem sok a korkülönbség köztünk.
- És mégis ki, vagy mi vett rá arra, hogy így üsd el az időd? - teszem fel érdeklődve a kérdést, míg ő továbbra is vigyorog rám. Kezd frusztrálni a dolog, éppen ezért is csusszanok arrébb pár centit, szinte észrevétlenül.

  - Nosztalgia. Nosztalgia. - ízlelgetem a szót, míg Finleyt utánozva én is az égre nézek. Nem, nincs odaírva a válasz, de igaza van.
- Kivételesen egyetértek veled. - tényleg idióta egy szó ez, ám ez most teljesen lényegtelen, ellenben az ő kérdésével.
- Tudod, én írtam az üzenetet. A haverom telefonjáról. Máshogy nem tudtalak volna elérni, nem? És ne, ne mondd ,hogy bemehettem volna hozzád! - színt vallva, még ha kicsit füllentve is, de elmondom neki a lényeget. Vajon felfogja?
  Hirtelen felé fordulok, mikor helyes kölyöknek titulál. Tudom, hogy nem ÚGY érti, de ez azért meglepett. Azt hittem eddig ki nem állja a pofámat. De a cigije használ, és ez szuper.
- Nem bűnözök. Csupán segítek magamnak, hogy egyszerűbb legyen az életem. - vonom meg a vállam, majd a földről felkapva egy-két követ, dobálom el azokat magam elé - amolyan pótcselekvés gyanánt.
- Megmutassam, hogy csinálom? - felé fordulva tenyerem mutatom ismét, így hát bízom bene eljut a tudatáig mit szeretnék. Szerintem már kezd kiütődni...
Merész dolog, amit most csinálni akarnék, de rettenetesen furdal a kíváncsiság.
  Ha most sem adja oda a telefonom, akkor hamar-gyorsan megszabadítva őt az utolsó két-három slukk örömétől, kikapom kezéből, vagy éppenséggel a szájából cigijét. Ha utána kapna, elhúzódom tőle, és akkor az sem érdekelne, ha teljesen felettem lenne. Akármilyen buzisan is néznénk ki. Célom még mindig a drágám visszaszerzése.
  És hogy elfutnék-e? Nem, egyáltalán nem.

Take care!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Noel & Finley ~ Second Chance Empty
TémanyitásTárgy: Re: Noel & Finley ~ Second Chance   Noel & Finley ~ Second Chance Icon_minitimeVas. Okt. 05, 2014 1:55 pm

Noel & Finley


[You must be registered and logged in to see this image.]



Habár ez az egész tiszta hülyeség, elégedetten bólogatok egyetértésére. Olyan szaporán, hogy beleszédülök, és egy pillanatig mintha azt érezném, a fejem képes lenne lepottyanni nyakamról.
- Ugyan már, olyan pesszimista vagy!  - felé legyintek, de egy kicsit el is szontyolodok. Hisz mi van, ha igaza van, és nem kapok semmilyen bolyhos kiskedvencet? Már-már kezdeném meggyőzni magam, hogy nem kell aggódnom, így is elég felelősségteljesnek tűnök, mikor eszembe jut, macskáim miatt, amúgy se vihetnék haza semmilyen élőlényt.
- Nem, már így is sokan vannak. Szerintem igaza van annak, aki azt hiszi, a macskák világuralomra törnek. Az enyémek pont úgy néznek ki. Az egyik még utál is. Bárcsak tudnám, miért – kezdő depressziósként sóhajtok, elnyújtottan, fejem ingatva. Néhány pillanatig némán bámulok még magam elé, azon gondolkozva, hogy oldhatnám meg a kutya, meg a macskák leleplezése problémát, de végül, amint új téma kerül a látóhatárra, el is felejtem, miről volt szó nem is olyan rég.
- Ne félj, nem fogok elesni, és a kütyüd is biztonságban van – rámosolygok, úgy, ahogy egy tanár szokott a kissé nehézfejű, de kedves kölykökre. Nem fogom visszaadni neki, annyi józanész még bujkál fejemben, hogy tudjam, a telefon fontos lehet. Fogalmam sincs még, miért, vagy mihez kezdek vele, de úgy még nehezebb lenne kitalálni, ha visszaadnám neki.
- Miért? Sokkal egyszerűbb lett volna – értetlenül, kistányérnyi szemekkel pislogok rá. Komolyan mondom, nem értem, miért olyan nagyon szörnyű gondolat, hogy bejött volna a telefonjáért. Oké-oké, biztos vagyok benne, nem rajong a zsarukért, nem csoda hát, hogy nem szívesen megy oda, ahol töménytelen mennyiség van belőlük.
- Olyan vagy… - lelkesedésem azonnal megsemmisül. Lebiggyesztett ajkakkal, szomorúan pislogva meredek rá, hátha mégiscsak meggondolja magát. – Pedig olyan jó ötlet volt – nem is értem, mi a gondja vele. Na jó, neki ez annyira nem lett volna kellemes, de most nem ő lényeg, hanem az, hogy benntarthassam valamilyen indokkal a kapitányságon.
- Sebaj, ne csüggedj, kitalálunk majd valami mást – megveregetem vállát, úgy téve, mintha nem én lennék az egyetlen, akit érdekel ez az egész őrsre vitelesdi. Holott nyilvánvalóan Ő közel se lelkesedik annyira a témáért, mint kéne. Nem is értem.
Kérdőn emelem meg szemöldököm megjegyzésére. Persze, hogy lehet másképp is unatkozni, nem ez az, ami meglep, hanem az ellenszenv, ami tettem iránt árad belőle. S ha még így, kissé homályos értelemmel is képes vagyok érzékelni, hatalmas lehet. Nem érdekel különösebben, felnőtt ember vagyok, azt csinálok, amit csak akarok, többnyire legalábbis. Arra viszont, mégis miféle egyéb elfoglaltságra gondol, nagyon is kíváncsi vagyok.
Meglepetten pislantok válaszára. Férfiasan bevallom, nem épp erre számítottam. Fogalmam sincs mire, de még csak hasonlóra se. Végignézve rajta, és figyelembe véve, mennyire oda, meg vissza van a telefonjáért, azt hittem, videojátékokra, és hasonló haszontalan dolgokra voksolna inkább.
- Ahhoz messzire kéne mennem. Itt csak szemetet tudok magamba szívni – unottan, kissé csalódottan legyintek. Szinte izgatott voltam az előbb, a hegyi levegő azonban nem olyasmi, ami túlzottan lázba hoz. Biztos jobban tetszik majd, ha elérem a nyugdíjas kort, de egyelőre nem vagyok öregember még.
- Ez volt kéznél – gőzöm sincs, milyen válaszra számított, de ha valami eget rengető, és komoly indokot akart hallani, csalódni fog. Semmi okom a füvezésre, egyszerűen csak felhasználtam az első dolgot, mi ujjaim közé került. S ugyan régen megfogadtam, többet ilyet nem, egyelőre nagyon is jónak tartom az ötletet.
Érdeklődve figyelem, ahogy ismételgeti a szót, mit én az előbb. Ízlelgeti, gondolkozik, az eget bámulja, akárcsak én, nem olyan rég. Nincs ott a válasz, még segítség se, mit már mondanék is meg neki, mikor megszólal végre. Egyetért velem, végre már, valamiben. Elégedett vigyor terül el képemen, és olyan lelkesen bólogatok hozzá, hogy beleszédülök.
- Pedig igaz, lásd be, hogy sokkal egyszerűbb lett volna – mutatóujjammal homloka felé bökök, de elvétem a célt, így reménykedve abban, nem vette észre, úgy teszek, mintha eredetileg is haját akartam volna megpiszkálni.
- Nem mindegy, mivel segíted ki magad – jegyzem meg hümmögve. A bankrablás is remek anyagi segítséget jelent, de pontosan ugyanúgy bűn, mintha megöltél volna valakit. Nem ugyanaz a szint persze, de mindkettőért gondosan rács mögé dugják az illetőt.
Kérdésére összeráncolom homlokom, felé pillantok. Szeretném tudni, csakhogy, akkor át kéne adnom neki a telefont. Ugyan azt már nem igazán tudom, miért tiltakozik minden porcikám ennyire a dolog ellen, megtanultam, ösztöneimre hallgatni kell.
- Inkább magyarázd el – felelek végül, roppant elégedett képet vágva, annak örömére, hogy sikerült ilyen remek köztes tervet kitalálnom. El vagyok foglalva saját magam néma dicsőítésével, így nem veszem észre időben, mire készül a kölyök, és már csak az tudatosodik bennem, megszabadítottak cigimtől.
- Hé! – szinte utána ugrok, de ahogy elhúzódik, és elvesztem célom, egyensúlyom is elpárolog. Meglepetten nyikkanva terülök, ki, félig a földön, félig a kölykön. Normál esetben zavarna a dolog, most azonban fel se veszem. Ugyanezzel a lendülettel emelkedek fel kissé, és csusszanok arrébb, hogy szembenézhessek a merénylővel.
- Add vissza, vagy lopásért vitetlek be! - oké, még én is érzem, mennyi sebből vérzik a dolog, kezdve attól, mégis hogy tudnám megmagyarázni a cigit, de ez most nem számít.
- Ha ezzel azt akarod megmutatni, mivel ütöd el az időd, ha unatkozol, nem tetszik a módszered. Na, kérem vissza - nem nyafogok, addig nem süllyedek még le, de már igen-igen közel járok hozzá. Kezem is felé nyújtanám, ha nem lennék biztos benne, minden végtagom kell ahhoz, hogy megakadályozzam az ismételt földre zuhanást.


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Noel Kuushi
Noel Kuushi

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 30
◮ tartózkodási hely : In the cellar of my bro's house, Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 237
◮ join date : 2014. Aug. 03.

Noel & Finley ~ Second Chance Empty
TémanyitásTárgy: Re: Noel & Finley ~ Second Chance   Noel & Finley ~ Second Chance Icon_minitimeCsüt. Okt. 09, 2014 10:08 pm

Not so Dear Finley,
What the hell is wrong with you?

  - Ha most azt mondanám neki, hogy realista vagyok, akkor vajon megértné? Bár biztosan nem, mert jelen pillanatban ő meg a realitás az három külön dolog. Vagy négy.
- Ígérem, hogy miután kijózanodsz, elmegyünk egy menhelyre, és annyi bolyhost dögönyözöl meg, és viszel haza, amennyit csak akarsz. - persze nem mondtam hogy vele maradok...na meg az se biztos, hogy ezt a mondatomat elraktározza abban a nagy kobakjában.
  Hirtelen kitör belőlem a nevetés, mikor meghallom a macskák világuralomra törését. Még csak az kéne, hogy mindenhol cirmosok legyenek. Fúj. Én amúgy sem rajongok értünk. Egész nap nyávognak, alszanak, meg esznek. Semmi hasznuk.
- Hopp, deja vu! Majdnem macska vagyok. Nyáuuuu.
- Nézd, Fifi. Ellenben a macskáddal, én tudom, hogy a lelked mélyén valahol te egy remek fickó vagy. Csupáááán... - mondom mindezt vigyorogva, hátha sikerül egy icipicit növelnem a máját, de ugye minden mondatot befejezek, így hát jöhet most az elszomorító rész.
- ...egy orbitális probléma van Veled. Rendőr vagy. - egy olyasmi arckifejezés varázsolódik arcomra, mint mikor az orvos sajnálattal közli a betegével, hogy nem gyógyítható a problémája. Meg is veregetném Finley vállát, sajnálatból, de bőven kapott ma már tőlem szeretetet.
  Nem hiszek abban, hogy nem fog elesni. Egyébként is, ami az enyém, annak nálam kéne lennie, nem igaz? Biztonságban csak, és kizárólag nálam lehet(ne). Hiába akart volna találkozni velem az őrsön, ülhetett volna a székében egy ideig, mert hogy még a közelébe se merészkedtem volna az épületnek, az biztos.
Telefont venni meg egyszerű, de minek pazaroljam a pénzt, ha nincs semmi baj a régivel, csupán átmeneti gazdája van?!
- Tudod, félek a nagy, gonosz, csúnya bácsiktól. Ha ekkora pupillákkal rendelkeznek, akkor meg pláne.- szinte észrevétlenül, de egy fél centit arrébb csusszanok mellőle. Ameddig nem produkál komolyabb tüneteket, addig szinte nyugodtan - ám lelkem legmélyebb bugyrában kissé aggódva - figyelem miként kezd el szervezetében feldolgozódni a cucc.
- Nem kéne megdolgoztatni az egyébként is haldokló félben levő agytekervényeid. A megoldás ott van a zsebedben. - próbálnám neki elmondani neki mi a helyzet, s míg vállam veregeti, addig mutatóujjammal a zsebe fele bökök, ami egy állonpöccentéssel végződik.

  Lám-lám, a fiatalabb akarja kioktatni az idősebbet. Nem vagyok egy angyal, talán tizennégy éves korom előtt az voltam, de annyi eszem van, hogy soha ne nyúljak drogokhoz. Nem lesz jobb az életem, fölöslegesen nem mérgezem magam.
- A sima cigi miért nem jó?! Az nem tesz ennyire boldoggá? Vagy ettől nagyobb embernek hiszed magad? Egy okot mondj, amiért ebben leled örömöd... - újból kavicsokat kezdek dobálgatni, és várom a komolytalan válaszait. Lehet ha másnap faggatnám erről, már normális, és elfogadható választ kapnék.
  Ha kirúgják, felmond, esetleg nyugdíjba megy, akkor nagyon szívesen elmegyek vele valami fánkoldába, esetleg mekibe, hogy elárulhassa a nagy titkot, amire most nem igazán akar fényt deríteni.

  A cigaretta a kezemben, Finley félig rajtam. Csodásan nézhetünk ki, mit ne mondjak. Kész szerencse, hogy nem a város központjában kértem Tőle ,,randit”! Oké, nem tagadom, hogy nagyon is élvezem a helyzetet, mert roppant mókás így látni Őt. Arra már inkább nem reagálok, hogy milyen remek ötletnek hiszi azt, hogy elég lett volna a bemenetel hozzá. Komolyan, ez már kezd feldühíteni! Nem tudom hány szinonimát kell majd felsorolnom neki, hogy felfogja mennyire szar ötlet volt az, amit ő csodásnak képzel el.
- Épp ezaz! Az én bűnöm elfogadhatóbb, mint a tied. - elszóltam volna magam? Nem. Erre megy ki a kis játékom. Kíváncsi vagyok mikor tér végre észhez. Hányan mondták volna el neki szinte önként, hogy miben sántikálnak?!
- Hajjj Finley, nagyon kis butuska vagy. - visszanyalhat a fagyi, tudom. De valami azt súgja, hogy holnapra semmire nem fog emlékezni, csupán iszonyatos fejfájása lesz.
- A cigi utolsó slukkja csak Rád vár, úgyhogy kérem szépen a telefonom. - mondom mindezt úgy, mint a hipnotizőrök szokták a TV-ben. Szabad tenyeremmel, nyújtott ujjakkal szemei előtt körözök egyszer-kétszer, mintha elbűvölném, és csettintek is, hátha működik a varázslatom.
- Előbb én kérem szépen. - csettintek, és reménykedem abban, hogy a humbugszerű bűvölésem beválik.
Felvonom szemöldögöm, majd halkan felkacagok kijelentésére. Bevisz, hát hogyne!
- Állj fel, had lám menni fog-e! - fejemmel biccentek egyet, jelezve, hogy mehet a menet. Nem fog neki menni, ebben egészen biztos vagyok. Még az se kizárt, hogy kézen fog itt állni. Akkor majd megtapsolom.
  Megvárom, hogy megpróbálkozik-e a nagy kihívással, vagy szimplán marad-e mellettem. Ha az utóbbi, akkor megpróbálom Őt vállammal ülőhelyzetbe hozni. Ha visszadől rám, akárcsak egy keljfeljancsi, akkor ismét megpróbálkozom őt egyenesbe hozni. Végül, ha a harmadik alkalomig kéne csinálnom, feladnám, hogy hátam az övének támasztanám.
- Illusztrálnom kell hozzá dolgokat. És ez nem megy úgy, hogy ide a földre rajzolom. - ujjammal az előttünk levő poros betonra próbálok valami absztrakt figurát rajzolni, de szinte nyoma sem marad.
- Látod, be is bizonyítottam. És azt ne merd nekem itt mondani, hogy nem érdekel mi rejtőzik abban a kütyüben. Szinte a fél életem benne van... - egy sejtelmes vigyort villantok felé, és harmadjára (!) is jelzem neki tenyeremmel, hogy oda tegye már VÉGRE.
- Ne aggódjá’, nem pirospacsizni akarok Veled. - szokásos sóhajom elmaradhatlan, amit szemforgatás követ. Sokszor hallom másoktól, hogy nem ártana már más reakciót kitalálnom, mert ez kezd már egy kissé unalmassá válni. De ki mondta, hogy én izgalmas vagyok?
  Ha a telefon a kezemben, akkor visszakapja kis füstölgő társát, ám ha most is üres marad tenyerem, a csikk ,,véletlenül” kipöckölődik ujjaim közül.
Olyat mutatnék neki, hogy az eddig tágra nyílt pupillái még nagyobbá válnak…
És Ő ezt kihagyná! Elképesztő!

Take care!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Noel & Finley ~ Second Chance Empty
TémanyitásTárgy: Re: Noel & Finley ~ Second Chance   Noel & Finley ~ Second Chance Icon_minitimeKedd Nov. 11, 2014 6:39 pm

Noel & Finley


[You must be registered and logged in to see this image.]



- Tényleg? – megcsillannak szemeim, arcomon bűbájos, álmodozó mosoly terül szét. Nem érdekel már, kivel társalgok, a kiskutyák teljesen betöltik fejem. Erre talán nem is emlékszek majd, ha kiürül belőlem ez a sok szar, most viszont úgy érzem, a karácsony érkezett el.
- Mi ilyen vicces? – zavartan ráncolom össze homlokom, sértett fintorba húzódik szám. Épp komoly gondom meséltem el, utálatos macskáimról, kik nem bírják a konkurenciát, ráadásként világuralomra is törnek, ő meg képes, és kinevet. Mintha ostobaságot mondtam volna. Na jó, józanul talán nem gyártanék összeesküvés elméleteket, emberekről se, nemhogy állatokról, most azonban igen messze vagyok az értelmes gondolkozástól.
- Valóban? Biztos voltam benne, hogy rühellsz – jegyzem meg, mintegy mellékesen, félbehagyott mondatára pedig kérdőn emelem meg szemöldököm. Talán sejtem nagyjából, mi a gondja velem, s lám csak, tényleg. Néhány pillanatig csendesen meredek magam elé, elemezgetve, rágcsálva megjegyzését, majd végül aprót bólintok.
- Ja, asszem igazad van. A zsaruk borzalmasak – fejem rázva horkantok, teljesen egyetértően. Bármilyen hihetetlen legyen is, néha-néha én is utálom őket. Más melót ettől még nem választanék, nem véletlen volt ez a döntésem, okom volt rendőrnek menni, s nem bántam meg azóta se.
Sajnálattal veszem tudomásul, eszébe se jutott becammogni hozzám. Pedig mily könnyű lett volna minden, ha önként jön az őrsre. Azt ugyan még mindig nem tudom, mivel tarthatnám bent huzamosabb ideig, különösen, hogy jelenleg én vagyok az egyetlen, aki törvényt szeg, több ponton is, de biztos vagyok benne, ha eljön az idő, kitaláltam volna valamit.
- Ne harapok, nem hiszem – fene tudja most már. Általában nem érzek késztetést megcsócsálni senkit, de rég nem csináltam hasonlót, gőzöm sincs, mivel jár, ha többet szívok, mint ami még viszonylag normális.
- Jól vannak az agy…, agy… tekercsek? Á, érdekel is engem, tudok még gondolkozni – talán ez most pont nem ezt bizonyítja, de nem számít. Biztos vagyok benne, felfognám, ha elmagyarázná, mit művel, mivel keres többet, mint én egy egész évben. Az persze meglehet, holnap nem emlékeznék már rá, de nem is ez volt, mit megkérdőjelezett.
- Hé, hagyd az állam – elhessegetem kezét, vagyis csak akarnám, de célzó képességem nem tökéletes már, így a levegő az egyetlen, mit legyezgetek.
- Ha kipróbálnád, rájönnél te is. Van sima cigim is, azonnal összehasonlíthatnád – türelmetlenül csillannak meg szemeim, egyértelműen bízok abban, ez elég indok már arra, hogy ne csak én szegjek törvényt ebben a szent pillanatban.
- Egyébként meg, a sima dohány nem jó semmire, csak pénzt dobálsz ki az ablakon, ettől úgy érzem magam, mintha egy japánkert kellős közepén ülnék. Tudod, fura pavilon, bizarr, színes növények, meg hatalmas halak valami folyóutánzatban, vagy tó, gőzöm sincs – hadonászok, karjaimmal illusztrálok mindent, amit csak lehet. Abban ugyan nem vagyok biztos, segítek ezzel bármit is, de az ilyesmi rég nem érdekel már.
Elveszi cigim, mit egyből igyekszek is visszaszerezni. A terv jó, a megvalósítás már nem annyira. Sajnálatos módon figyelmen kívül hagytam a tényt, egyensúlyom nem a régi már, képtelen vagyok hirtelen mozdulatok kíséretében megtartani magam. Nem is csoda hát, hogy olyan kecsesen dőlök el, mint egy zsák krumpli. A puffanás pedig csak azért marad el, mert félig-meddig sikerül puhára esnem.
- Áhá! Tehát mégiscsak bűnözöl – igyekszek felé bökni, de végül meggondolom magam, és csak fejem emelem fel. Kevéssé balesetveszélyes, ha kicsit mocorgok csupán.
- Nem is tudom, nem bízok benned - megpróbálkozok kezem mozgatásával, hogy felé mutathassak, de ismét csak úgy döntök, hagyom a fenébe az egészet, nem ér annyit a mutatvány, hogy megkockáztassak valami fura jelenetet.
Összeráncolt homlokkal figyelem, ahogy valami jedi elmetrükkel próbálkozik, de csupán iszonyatos szédülést okoz vele, mobilja átadására nem érzek nagyobb kényszert. – Hányni fogok, ha ezt tovább folytatod – figyelmeztetem, úriember módjára, reménykedvén abban, elég gusztustalan hír ez ahhoz, hogy befejezze a kapálózást. Még a végén tényleg ölébe fektetem a kisrókát.
- Akkor kérd, de szépen, ne így – a csettintgetés egész másra emlékeztethet, s talán én vagyok maradni, vagy túlságosan elszállt, nem tartom épp barátságos, jólnevelt kérésnek. Na nem mintha amúgy teljesíteni akarnám kérését, telefonja tökéletes helyen van nálam.
- Fel tudok állni, csak nincs hozzá kedvem – morgom bajszom alatt, továbbra is ugyanolyan passzívan. Összeráncolom homlokom, lassan, ahogy eljut tudatomig, a kölyök komolyan azt hiszi, nem vagyok képes arra, mire bárki más. Elégedetlenül mordulva moccanok meg, karjaimra támaszkodva igyekszem ülésbe tornászni magam. Kezeim azonban nem olyanok, mint általában, ruganyosabbnak tűnnek, mint használt, kinyúlt gumik, nem is tartják meg súlyom, halkan nyögve omlok össze, mint nyitott ablak mellett hagyott kártyavár.
- Fel tudok – ismétlem határozottságot préselve hangomba, min akadozó nyelvem ront, nem is keveset. De a két lábra helyezkedés, és én, még mindig két teljesen különböző dolog, arra azonban még jó vagyok, hogy félig-meddig ülésbe tornázzam magam.
- Szerezhetnénk papírt, meg ceruzát. Nincs nálad? – nálam nem igen akad, legalábbis nem hinném, hogy lenne. Toll még csak-csak, de egyebet nem hurcolok magammal, vagy igen ritkán csak.
Hangtalanul morogva, fintorogva fordulok felé, nem tudom, mit kéne most tennem. Egészen egyértelmű, mennyire érdekel, milyen titkokat rejt készüléke, de még mindig nem tudok bízni benne. A kíváncsiság azonban lassan elnyomja a kételyeket. Talán ez az egyetlen esélyem, hogy megtudjam, mire készül, mit művel, ostobaság lenne részemről kis paranoia miatt elszalasztani. Hozzá hasonlóan én is megforgatom szemeim megjegyzésére, de nem mondok rá már semmit, csupán halk sóhajjal veszem elő azt, mit ennyire vissza szeretne szerezni.
- Oké, megkapod a mobilod – összeráncolom homlokom, és tenyerébe csúsztatom a kis készüléket, míg szabad kezemmel bilincsem kattintom csuklójára, másik végét pedig sajátomhoz erősítem. Annyira képben vagyok még, hogy tudjam, mivel akadályozhatom meg elmenekülését.
- Csupa fül, vagyis szem vagyok – szabad kezemmel türelmetlenül intek felé, bízva abban, betartja ígéretét, ha már úgysincs más választása.
- Ne parázz, elengedlek, ha eljön az ideje - teszem még hozzá, mielőtt még elkezdhetne nyafogni, mert abban egész biztos vagyok, nem fog tetszeni neki a kialakult helyzet.


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Noel & Finley ~ Second Chance Empty
TémanyitásTárgy: Re: Noel & Finley ~ Second Chance   Noel & Finley ~ Second Chance Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Noel & Finley ~ Second Chance

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-