KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Benjamin Caleb Kalish Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Benjamin Caleb Kalish Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Benjamin Caleb Kalish Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Benjamin Caleb Kalish Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Benjamin Caleb Kalish Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Benjamin Caleb Kalish Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Benjamin Caleb Kalish Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Benjamin Caleb Kalish Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Benjamin Caleb Kalish Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Benjamin Caleb Kalish

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Benjamin Caleb Kalish Empty
TémanyitásTárgy: Benjamin Caleb Kalish   Benjamin Caleb Kalish Icon_minitimeHétf. Szept. 08, 2014 11:53 am

Benjamin Caleb Kalish
Las Vegas, 1984. február 2.[You must be registered and logged in to see this image.]
30
Barista
Civilians
Arthur Kulkov
A kávé-szaki
  Jómódú családból származom, s van egy húgom, akivel mondhatni tökéletes a viszonyom.
Hogyan is lehetséges ez? - Roppant egyszerű: Ő elhagyta a családi fészket úgy huszonkettő éves korában, és azóta nem tárgyalunk.

  Kicsiként nagyon ritkán vakkantottam valamit. Volt olyan, hogy szüleim attól féltek mutista vagyok. Erről viszont szó sincs. Nincs semmiféle bajom. - És nem, ezt nem azért mondom, mert nem akarom bevallani, hogy igenis beteg vagyok.
Mindig is csendes voltam, és ez mostanra sem igazán változott. Nem koptatom feleslegesen a lepénylesőm, spórolok az energiámmal. Ám sokan nem rajonganak azért, mikor néha kinyitom a szám, de alapjáraton kedves vagyok, figyelmes. Viszont empatikus egy kicsit sem vagyok. Nem érdekel mások nyűgje, baja. Nem én vagyok a megváltó, hogy segítsek rajtuk.
  Nem vagyok egy agresszív barom, ám szeretem, ha békén hagynak, és nem szólnak bele abba, amit épp csinálok - vagy nem csinálok.
Általában véve egy végtelenül nyugodt pasas vagyok, ellenben sokszor türelmetlen.

  Sajnos, vagy nem sajnos roppantmód sokat törődök a külsőmmel. Nem, semmiféle kapuzárási pánik nem gyötör, csupán szeretek jól kinézni, még így a harmadik X után is. Nincs ebben semmi rossz. Ráadásul az előkészületeim miatt nem kések el sehonnan.
Tudok valamit, mi?

  Anyám szerint egy nagyra nőtt gyerek vagyok. Nem értem miért mondja ezt. Talán néha gyerekesen (és röhejesen) oldom meg a dolgokat. De inkább úgy, mint sehogy, nemigaz?

  Van egy kérdés, amitől falra mászom...de erről majd később.

Pozitív tulajdonságok:


Negatív tulajdonságok:


  Munkámból kifolyólag sokan azt hinnék, hogy tapadok a nőkre, vagy épp ellenkezőleg. Nem mondom, hogy nem állok le néha-néha flörtölni, ha nagyon unatkozom, de annyi elég is nekem. Ellenben az egyik munkatársammal a bárban, ahol dolgozom. Azt hiszi nem veszem a jeleit.
Esetleg ha kevésbé kirívóan, s csendesebben tenné, talán nyitnék felé. De így...a kisujjam se mozdítom.
Once upon a time...
  Havonta egyszer összeülök a szülőkkel egy ebéd erejéig, had örüljenek nekem.
- Fiam, mikor állapodsz már meg végre valaki mellett? Zendül fel a kérdés anyám szájából rögtön a harmadik falat után.
Apám lassan csóválni kezdi fejét, majd bambán pislog felém, közben a villával az ételét piszkálgatja.
A válasz gondolom egyértelmű...
Csend.
  Vajon két orvos szülő minek szánja gyermekét?
Hát persze, hogy dokinak! Mindent megtettek annak érdekében, hogy húgommal együtt remek dokifajzatok legyünk. És mire volt jó a sok erőlködés? A húgom elment az országból, én pedig egy bárban ügyködöm.
  Ugyanolyan jelmezes melóm van, mint nekik. Ők köpenyt hordanak, én kötényt. Nem tudom melyik a rosszabb egyébként.


[You must be registered and logged in to see this link.]

  Minden áldott reggel ugyanaz a menetrend. Elkészülődöm úgy másfél órában, majd indulok is a munkába. Persze csak úgy lépek be a bár ajtaján, hogy előtte az ablakban még megtekintettem magamat. Miután megtörténik a hajigazítás máris munkába állok, miközben néha bamba, még fel nem ébredt ember pislog az asztaloknál. Van, aki az az újságja felett teszi, van aki szimplán csak üldögél egy csészével az asztalán.
  Lungo, Latte, Mochachino, Americano, Espresso, Macchiato, Mocha...és még sorolhatnám naphosszat, mivel tudnék neked előrukkolni. Sőt! Néha-néha szeretek kémikust játszani. Összeborogatok mindent mindennel. Aztán a végén vagy valami finom jön össze, vagy egy hasmenés valakinek. Túl lehet élni...
  Teljesítem én bármiféle kívánságod, ami kávéval kapcsolatos.
Ha kell leborítalak vele, ha te kiborítasz engem. Azt nevezem igazi reggeli felfrissülésnek...rögtön felpattansz a székből, mikor megérzed a forróságot a tested valamely részén. Nem sok embert öntött így a meleg, mi?
Sőt, hogy fokozzuk az élvezeteket, gondolkodom azon, hogy mivel kéne még előrukkolni. Újítani kellene.
Azok számára kéne valami szuper, akiken még három vödörnyi kávé se segítene...

  Hogy honnan jött a kávéőrületem? - Hmmm, nagyon nagy oka nincsen.
Otthon mindig úgy indították a szülők a napot, hogy egy nagy csésze kávét ittak. Persze nem tudták tűzforrón elkortyolgatni, ezért ott gőzölögtek a kávét. Annak illata csak úgy vonzza az ember orrát.
Imádtam, és a mai napig is imádom az ízét, ám sokkal inkább az illatát. Nem telik el úgy nap, hogy két vendég közt ne kezdjek el én is szürcsölni egy csésze kávét.
Baristának lenni mondhatni szórakozás, mintsem komoly munka. Az utóbbi egy-két évben pedig egyre inkább belekezdtem abba, hogy kiélem kreativitásom kávédíszítés útján. Leginkább kirsz-krasznak tűnnek ezek a dekorációk, ám valahogy mégis gyönyörűek tudnak lenni. Nem hiába, én csinálom...
Ám némely törzskisasszonyt megszoktam lepni egy-egy különlegességgel. Valaki a saját nevét kapja meg kávéján egy kisebb virággal a szélén, valaki valami szívszerűséget kap. Ennyi telik tőlem, igen.

  Egy nap elhatároztam, hogy mikor közeleg az esti váltás, elkezdek megpróbálni a kávé habjára egy baglyot varázsolni. Akkor vendégek már úgyse igazán jönnek be kávézni, így hát miért ne?!
  S nemrégiben eljött az én időm!
Gondolatban megterveztem már a dolgot, kivitelezni pedig nem volt egyszerű. Olyannyira koncentráltam, hogy szerintem a nyelvem is kidugtam egy pindurit. Mikor az utolsó vonásokat igyekeztem rajzolgatni a dekortollal, az egyik drága jó munkatársnőm odaosont mögém, majd két mutatóujjával megbökve oldalam - pont a bordáim alján persze, hogy kicsit se legyen kellemes - ijedten ugrok meg kicsit előre, beverve fejem a kávégépbe, s a díszítőtollat beledobva a kávéba.
A bagoly elúszott...akármilyen hülyén hangzik is ez.
  A fél életem rá mertem volna tenni, hogy ez az őrült Corina követte el ezt a merényletet ellenem. Nem bír magával az a kelekótya!
  Vissza fogja kapni még egyszer. Ebben egészen biztos vagyok...


  Jövőbeli kilátásaim egyelőre semmilyenek. Nincsenek nagy terveim.
Egyszer talán egy nővel állítok be anyámékhoz. Egyszer. Talán.
Nem rohangálok én senki után, az biztos. Amúgy is azt mondják az okosok, hogy abba a bizonyos valakibe az emberek csak úgy véletlen botlanak bele.
Nem kell nekem mindenáron valaki, bár nem tagadom, hogy néha jól esne valakihez hozzábújni egy-egy fárasztó nap után.
De én várok...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Benjamin Caleb Kalish Empty
TémanyitásTárgy: Re: Benjamin Caleb Kalish   Benjamin Caleb Kalish Icon_minitimeSzer. Szept. 10, 2014 12:25 am

Elfogadva!
Gondolom nem lesz meglepő a következő pár szó a múlt ismerete miatt; imádom az avit *-*

Az előtöri tetszik, ahogy maga a karakter személyisége is Very Happy Volt egy pont, ahol felnevettem: "Sőt! Néha-néha szeretek kémikust játszani. Összeborogatok mindent mindennel. Aztán a végén vagy valami finom jön össze, vagy egy hasmenés valakinek."
Őszintén megmondom, kétkedve engednék bárkit is a vegyészkedésed közelébe xDDD Hátha nem a jó dolog sülne ki a kísérletezéseid során. Az viszont tény.. vagy terv, hogy egyszer majd elkaplak Very Happy A lányaim amúgy is kávéfanok Very Happy

Tetszetős karakter, Corina pedig majd tesz róla, hogy ne unatkozz munka során sem Very Happy

Üdv köztünk, kicsit változtass az avifoglaláson, aztán tied is a játéktér Wink
based on: TILLIE AT CAUTION <3
Vissza az elejére Go down
 

Benjamin Caleb Kalish

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-