KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Lány + Fiú + Sivatag = ??? - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Lány + Fiú + Sivatag = ??? - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Lány + Fiú + Sivatag = ??? - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Lány + Fiú + Sivatag = ??? - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Lány + Fiú + Sivatag = ??? - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Lány + Fiú + Sivatag = ??? - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Lány + Fiú + Sivatag = ??? - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Lány + Fiú + Sivatag = ??? - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Lány + Fiú + Sivatag = ??? - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Lány + Fiú + Sivatag = ???

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Nevil Turner
Nevil Turner

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 35
◮ tartózkodási hely : Jelenleg Vegas
◮ hozzászólások száma : 95
◮ join date : 2013. Oct. 22.

Lány + Fiú + Sivatag = ??? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány + Fiú + Sivatag = ???   Lány + Fiú + Sivatag = ??? - Page 2 Icon_minitimeSzer. Ápr. 22, 2015 6:12 pm

- Határeset.. - futja még egy kóbor mosolyra, na meg egy pillantásra is, de a lényeget már jóval előre felmértem. Helyette indulok inkább a géphez, és ha csak szóval, de rántom magammal őt is, elvégre.. ha azt mondja menjünk, ne is vesztegessük egyetlen percet se. Mert miért is ne! Ha már ez a kívánság..

Már a kocsitól figyelem amikor majdnem hasra esik. Végülis puha a homok, max csak a bugyija lesz tele tőle, mégis csak egy vigyorgásra futja az egészre, aztán berakom magam.
Taposs a gázba, és IRÁNY! - követem a régi jól bevált receptet, és ahogy helyezkedik mellettem, csak a következő szavaira kapom felé a fejem.

- Vegas szélén van egy iskola.. Kevesen járnak arra így hétvége fele, de van ott valami más is! - kacsintok a szemeibe és követi egy mindenttudó mosolyom. Elvégre tudom, már rendesen felmértem egyes esetekben és úgy tűnik mester vagyok benne.
Visszajáró lélek!



Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Lily Claire Demian
Lily Claire Demian

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 32
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 403
◮ join date : 2014. Jun. 27.

Lány + Fiú + Sivatag = ??? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány + Fiú + Sivatag = ???   Lány + Fiú + Sivatag = ??? - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 23, 2015 11:01 pm

Szóval határeset.... Hát, így is mondhatjuk. Tény és faló, egy szoknyából sokkal könnyebb kiesni, de.... ki a francot érdekel ez most?
Egy félmozdulattal nyomom le az ajtózáró pöcit ha elindultunk - pont az hiányzik még a mai napomból, hogy menet közben bénázva kinyissam az ajtót és kizuhanjak rajta. Kikönyökölök az ablakon, kezem kilógatva tartok ellen a menetszélnek. Élvezem ahogy a süvölt a kinyitott ujjaim között, de nem játszom sokáig, inkább megtámasztom a fejem és Josh felé fordulok.
– Egy suli? – szalad fel kérdőn a szemöldököm, de csak ennyi. Nem. Csakazért sem fogok rákérdezni. Ha meglepetést akartam..... és egyébként hátha elmondja magától is. De... mégis mi lehet egy iskola mellett? Focipálya? Gördeszkapark? Roncstelep? És miért vigyorog Josh ennyire? Fene se tudja. De van egy olyan sanda gyanúm, hogy rá fogok jönni. Legkésőbb, mikor odaérünk.
– Amúgy... mit csináltál kint a sivatag közepén? – terelem a témát, mielőtt kifúrná az oldalam a kíváncsiság. – Csak mert kétlem, hogy egész nap az utakat rónád hátha valakinek épp hős megmentőre lenne szüksége. – nevetek rá, de tényleg érdekel a válasz. Úgy tűnik nem nagyon zavarja mondjuk, hogy a nyakán ragadtam és talán egy életbevágóan fontos üzleti tárgyalásról sem tartom épp vissza... – Ennél tuti egyszerűbben is lehet csajokat összeszedni – szélesedik a vigyor, ahogy teljesen felé fordulok az ülésben. Eddig határozottan jófejnek tűnik a srác. Még az is lehet, hogy megtartom.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Nevil Turner
Nevil Turner

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 35
◮ tartózkodási hely : Jelenleg Vegas
◮ hozzászólások száma : 95
◮ join date : 2013. Oct. 22.

Lány + Fiú + Sivatag = ??? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány + Fiú + Sivatag = ???   Lány + Fiú + Sivatag = ??? - Page 2 Icon_minitimeKedd Ápr. 28, 2015 9:55 pm

- Aha.. - bólintok, nagyon nem győzködve, egy.. mert nem is nagyon várja el tőlem és kettő.. Hát nem meglepetéés!??
A kocsi falja a mérföldeket, habár azért fél szemmel figyelek, csak amíg szabad az út, nehogy valami mocskos zsaru lefüleljen a sötétben, de aztán belecsiripel ez a kis szőke az egészbe és egy pillanatra felé fordítom a fejem. De csak egy pillanatra.. Aztán vissza a vezetésre.

- Ha azt mondanám hogy de.. egész nap az utakat rovom, meg lennél lepve!?? - megint az a mindenttudó mosolyom, egyenest a szemeibe de nem adom fel. - De ennél egyszerűbb a történet.. - vigyorodom el - pisálnom kellett és jókor voltál jó helyen! - kacsintok a szemeibe. - vagy pont hogy én. Nézőpont kérdése.. - lassítok kissé ahogy feltűnnek az első.. fények a messziben, de csak közeledik az a célpont. Nekem meg még mindig nincs kedvem belefutni egy unatkozó traffiba.
Egyszerűsítsük meg az életet!

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Lily Claire Demian
Lily Claire Demian

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 32
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 403
◮ join date : 2014. Jun. 27.

Lány + Fiú + Sivatag = ??? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány + Fiú + Sivatag = ???   Lány + Fiú + Sivatag = ??? - Page 2 Icon_minitimeHétf. Május 04, 2015 10:50 pm

Rövid és felettébb semmitmondó válasz. Okosabb nem lettem, de.... nem. Tényleg nem. Újra fészkelődök az ülésben. Hátam az ajtónak vetve, törökülésbe összegömbölyödve állapodok meg. Egy időre legalábbis. Sosem volt erősségem, hogy normálisan tudjak ülni hosszútávon. Miért épp a kocsi lenne a kivétel? Hajamat lelkesen fújja, borzolja a menetszél, tépi az ablakon kívülre, de marhára nem zavar. Még vicces is.
– Talán. Kicsit. – vigyorgok rá vállvonva. – Rendkívül prózai. Hát... még egyszer köszi. A legtöbben leléptek volna. – mondom, de nem is igazán várok rá választ, csak pillogok csöppet. Joshra és ki a retekbe a szélvédőn át. Lassan tűnik csak fel a város, de annyira azért még bőven nem járunk közel. Megtévesztő tud lenni az a fényár, amit Vegas tud kiköhögni magából.
– A város melyik végébe megyünk? –kérdem, hisz nem nem mindegy, hogy még meg is kell-e kerülnünk az egészet, vagy sem. Mindenesetre közeledünk és ez valahogy, valamiért csak megnyugtat. Fel sem tűnt, hogy  még mindig feszült lennék.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Nevil Turner
Nevil Turner

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 35
◮ tartózkodási hely : Jelenleg Vegas
◮ hozzászólások száma : 95
◮ join date : 2013. Oct. 22.

Lány + Fiú + Sivatag = ??? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány + Fiú + Sivatag = ???   Lány + Fiú + Sivatag = ??? - Page 2 Icon_minitimeHétf. Május 11, 2015 9:13 pm

Prózai.. Háttt.. ezt a szót még nem hallottam a csövezésre, de mindent el kell kezdeni egyszer. Azt mondják..
Csak egyet vigyorgok, helyette, viszont mégiscsak befut valami más.

- Szívesen. - tisztán és egyszerűen elvégre.. mivé lennék ééén - ha már próza - ha hagytam volna hogy az a gyökér csak úgy egyszerűen lecidáztassa!
Újabb mérföld, közeledik a város. A terv még nem konkrét a fejemben, a cél egyetlen hely, de hogy onnan hogyan tovább.

- Mindjárt ottvagyunk.. - beszélek a szélvédőnek, aztán újabb fél mérföld, még nem erősek a fények, de a parkoló rendben ki van világítva. Ezért állok én hátul, a drótkerítés mellett meg.
Elhal a motor, és felnézek a lányra.

- Megjöttünk. - intek fél szemmel a mögötte húzódó kerítésre, és az amögött álló épület, egy "uszoda" felirattal a háttérben.

- Nem szökőkút.. de megteszi. - újabb vigyor, azzal mielőtt ellenkezni kezdene, kilököm az ajtót.

- Csak csendben.. - suttogom ha kiszállt, a kocsi teteje fölött, de ha beleragadt az ülésbe csak félig hajolok le - A legutóbb még kutyás őr volt.. - aztán halkan csukom az ajtót.
Hogy a tűzzel játszom e!?? Minden egyes alkalommal. De ha hallgatok Gabe-re.. Csak unalomból állna az életem!
Ezért nem érdekelnek a következmények...
Aztán ha golyó végzi a fejemben.. így jártam, de nem mástól várom a segítséget. Csakis én vagyok a felelős!

Azzal megközelítem a kerítés szélénél kivágott lukat.


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Lily Claire Demian
Lily Claire Demian

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 32
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 403
◮ join date : 2014. Jun. 27.

Lány + Fiú + Sivatag = ??? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány + Fiú + Sivatag = ???   Lány + Fiú + Sivatag = ??? - Page 2 Icon_minitimePént. Aug. 21, 2015 11:17 am

Tekintetem a sötétségből egyre inkább előtűnő fényáron pihen. A millió neon ugyan még nem rikít annyira, de a házak, az utcalámpák is elég lelkesen dolgoznak és.... na jó, azért ott pillognak a hotelek, kaszinók és egyéb turistalátványosságok is. Hivatásos giccsparádénak is beillene mégis.... egészen csípem ezt a helyet.
Röviden bólintok egyet, egészen túlragoztuk már a témát. A következő megjegyzésre mégis oldalra fordulok felé. Ott? Hát ha Josh azt mondja.... Tekintetem vissza a városra, és veszettül pörög az agyam, de őszinte milkalila elképzelésem nincs mit is forgat a fejében. Meglepetést!
– Hm? – szalad ki röviden és tömören, majd csak elpillogok amerre mutat, kibogarászom a feliratot, s felcsillanó tekintettel, széles mosollyal fordulok vissza felé. – Meg hát! – vágom rá nevetve, s nem kell kétszer kérnie - nyitom az ajtót és szállok ki én is.
Meglepetten kerekednek a szemeim a kutyás őr hallatán, de... nem. Nem érdekel. Vicces! Amíg farkasszemet nem nézek a blökivel legalábbis mindenképpen az. Röviden gondolkozom el, hogy itt hagyjam-e a táskát vagy vigyem, de.... ha futunk akkor úgyis a kocsihoz, nem? Marad hát az ülés alatt, én meg próbálom halkan becsukni az ajtót magam mögött. Többé kevésbé még sikerül is.
Lopakodó üzemmód on, ahogy én is Josh után osonok, de azt az idióta vigyort csak nem tudom letörölni a képemről.
– És most? Merre? – pillogok, de nem .. ugyan! Azt az emlegetett őrt skubizom veszett elszántsággal, hátha.... Az meg csak feltűnik majd, ha megyünk... asszem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Nevil Turner
Nevil Turner

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 35
◮ tartózkodási hely : Jelenleg Vegas
◮ hozzászólások száma : 95
◮ join date : 2013. Oct. 22.

Lány + Fiú + Sivatag = ??? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány + Fiú + Sivatag = ???   Lány + Fiú + Sivatag = ??? - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 23, 2015 1:04 am

Csak csendben figyelem ahogy betuszkolja a táskát az ülés alá. Nem mondom hogy a legcsendesebb, de fél szemmel azért közben pásztázom a környéket és úgy tűnik hogy minden nyugodt.
Egy darab őr.. Nem valami puccos.. állami létesítmény ez vagy katonai támaszpont ezért bőven jó hogy nem kell számolni többel és ahogy úgy néz ki végzett, csak a szám elé tartva az ujjamat csendre intem.

- Ssssshh.. - húzom el, de már indulok. Egyenesen a korábban kivágott rés fele, sose árt ha van nálad egy drótvágó, pláne ha már bűzlesz és nem ártana fürdened, mindig a legegyszerűbb megoldás a legnagyszerűbb! Életművészet!
Igen, Gabe valahogy így emlegette, de engem sose érdekelt. Az se ha bajba keveredek, úgyis kimászom egyszer!
Vagy legalábbis eddig mindig sikerült.

- Csak kövess..! - köpöm félfogról felé, persze ha igaz ott sunnyog a hátam mögött én meg előre beszélek, de ráfűzve a kezem félrehajtom az elcsípett drótokat.

- Ha bennvagy, három lépés jobbra, és onnan az épületfele. Ott lesz egy hátsó bejárat! - a kerítést tartom. Nem tudom mennyire lát a sötétben, bár a messzi lámpák félhomályában részben látható a terep, mégse tudom hogy egyértelmű voltam e.

- A lakattal már nem lesz gondod. - rándul meg a szám egy rövid nevetésbe, de ennyi. A lakatot már lecsaptam a múlthéten! Senki nem vette észre.. Szabad az út!


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Lily Claire Demian
Lily Claire Demian

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 32
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 403
◮ join date : 2014. Jun. 27.

Lány + Fiú + Sivatag = ??? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány + Fiú + Sivatag = ???   Lány + Fiú + Sivatag = ??? - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 17, 2015 11:07 pm

A kezem a vállára csúszik ahogy az előttünk, körülöttünk húzódó sötétet vizslatom. Csak egy stabil pont.. perpill, mielőtt a nagy semmitevésben is hasra vágódom. Megesik néha. A legjobb családban is.
Kissé késve veszem észre a bejáratot, s pár kétkedő másodperc csak amíg az arcát nézem. Az útvonal megvan, elvégre nem atomfizikát magyaráz a drága és egy ajtót azért még csak-csak megtalálok, de...
– Ha itt mersz hagyni esküszöm, hogy seggbe rúglak. Remélem tudod. – megy még a szemeibe a hullakomolynak szánt, de csak húzódik a vigyor a fülemig. Egy nagy levegő, és egy röviden megfontolt csakazértis, csessze meg! és lépek is át azon a résen.
Három lépés jobbra, aztán iszkiri ahhoz az ajtóhoz, de hogy gyorsan vagy csöndesen? Leginkább mindkettő, de mégis csak a zajokra figyelek inkább. Hogy mi a retekért porzik még a homok is hangosabban, mikor csendben kellene maradnod?!  
Röviden pillantok hátra, hogy jön-e, de ha nem..... Mégsem hiszem, hogy lelépne. Azt már megtette volna a sivatagban, de ha tévedek.... hát, nagyobbat is szívhattam volna ma végülis.
Az egyenes még megvan, aztán a keresett is, de csak tapizom valami kilincsféle után kutatva. Fülelek hátra és lassan tolom be az ajtót. Tudja retek, hogy nyikorog-e az a vacak. Beslisszolok és tartom Joshnak is és ha beért mögöttem.... akkor lesz csak igazán dögsötét, ha visszacsukom magunkra a cuccot.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Nevil Turner
Nevil Turner

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 35
◮ tartózkodási hely : Jelenleg Vegas
◮ hozzászólások száma : 95
◮ join date : 2013. Oct. 22.

Lány + Fiú + Sivatag = ??? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány + Fiú + Sivatag = ???   Lány + Fiú + Sivatag = ??? - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 28, 2015 7:30 pm

Most se.. mint legutóbb, nincs semmi gond. Csendes a terep, és úgy néz ki még mindig nem vettek észre semmit, pedig már nem először járok itt. Éljenek a figyelmetlen őrzések!

- Ne tojj be, nincs háború! - kacsintok a szőkére, a kerítést meg tartom. Félig nyitva, hogy nehogy összekarcolja a széle, de amikor bújik még mindig a terepet vizslatom.
Tiszta. Senkise jár erre, ezért egy szó nélkül követem és ha útközben eltévedne a tenyerem csak az alkarjára fűzve tolom a megfelelő irányba. Végig a nyomában lépkedek.

Taperol.. hallom a matatást. Megvan a kilincs is, asszem, csak halkan nyikordul a zár. Legközelebb zsírt is kéne hozni ha megint épségben túlélem, de annyi is az egésznek, ajtó nyílik, belép, én meg hátulról csak óvatosan taszajtom meg. Csak amíg visszazárhat a szelep..

- Pár perc és hozzászoksz. - szövegelem még mindig a háta mögött állva, az első fal végig üveg felület, kintről beszűrődnek a gyenge fények, csak a szemnek kell megszoknia. Egész tűrhető.

Most vagy magától indul meg, vagy ellépek mellette és csak a markom fűződik a csuklójára hogy magam után húzzam. Azt akarom hogy ne álljon ott. Ne dekkoljon, hisz szórakozni jöttünk vagy nem!?? Az épület teljesen különáll. Az iskolától, nem hallatszanak át a zörejek, se semmi kifele, többnyire.. legalábbis ez a tapasztalatom.

- Itt már nincs mitől félned. - már normál hangerővel beszélek, a csempe körbe gyengén visszaveri a hangomat. - Nem hallanak meg. - engedem el ha kéne, és most hátrahagyva lépek el mellette hogy megálljak a medence szélén. Leguggolok. Kézzel bele, aztán..

- Tökéletes! - vigyorgom el, aztán hirtelen gondolat és vetkőzni kezdek. Póló le, aztán jön a két bakancs. Cipzár zaja visszhangzik a félsötétben.

- Isteni a víz, hibbant vagy ha kihagyod. - vigyorgok vissza rá, de ha nincs ellenvetés tovább intézkedem, gatya le, az alsó is, aztán egy hirtelen fejes! Nagyot csobbanva török be a közepébe.
Mikor a fejem kinn, kiszórom a fülemből a vizet és nagyjából felé sandítok. Arra ahol áll úgy saccperkábé.
Már ha ott áll még.

- NA!?? - víztől csöpögő fejjel kérdezem - Csak nem beijedtél..(?) - vigyorgom, de ha szégyenlősködni kezdene, egyszerűen fordulok és elkezdek úszni a cseszett nagy ablakok fele. Isteni ilyenkor innen a kilátás...
Legalábbis amikor a kutyás őr nem tart épp ellenőrzést ellemlámpázva a környéket.
Csakis akkor van "háború"...


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Lány + Fiú + Sivatag = ??? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány + Fiú + Sivatag = ???   Lány + Fiú + Sivatag = ??? - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Lány + Fiú + Sivatag = ???

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» A lány és a RÉM
» Fegyverboltos lány és a különc professzor

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Las Vegas :: Külváros-