KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
A lány és a RÉM - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
A lány és a RÉM - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
A lány és a RÉM - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
A lány és a RÉM - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
A lány és a RÉM - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
A lány és a RÉM - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
A lány és a RÉM - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
A lány és a RÉM - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
A lány és a RÉM - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 A lány és a RÉM

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Danny Doyle Haynes
Danny Doyle Haynes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 47
◮ tartózkodási hely : Vegas
◮ hozzászólások száma : 448
◮ join date : 2013. Aug. 21.

A lány és a RÉM - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A lány és a RÉM   A lány és a RÉM - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Nov. 06, 2014 11:51 pm

- Vigyázz vele.. forró! - hívom fel a figyelmét mikor már elkéstem. Mégis így látom jónak. Amikor Amy... És itt sötétedik el a gondolat.
Összeszorítom a két ajkamat és igyekszem valamerre másfelé terelni minden gondolatom. A lány fele.. Igen, ő tökéletes lesz...

Talán ezért is szúr szemet pont a gépe, és mert szándékomban áll megtörni a csendet. Kommunikáció?? Igen, egykor remekül éltem vele. Azóta viszont.. igen.. megcsappant a lehetőségem erre, ezért szándékomban állt most kihasználni.
Mégis meglepődök mikor előttem végzi a gép.
Talán ő is meglepődhet a meglepődésemen, ahogy a homlokomra csúszik a szemem, és ahogy két, egymás előtt keresztbe fűzött kezem, lassan valahogy súrlódó mozgásba kezd.

- Ez kedves tőled.. - mosolyodom el, és csak ekkor engedem szabadjára a kezemet, a gépet megemelem, forgatgatom fel.. majd le, rendesen megnézem, mintha csak bármi fontosat jelentene, aztán visszarakom, halk koppanással az asztalra. - De lehet hogy a gazdájának hiányozni fog.. - mosolyodom el megint.. immáron másodszor, és bár az eszközt nem tolom vissza a lány elé, mégis magára hagyom.

- És te merre is laksz.. DÉELL.. - hangsúlyozom ki a még mindig furcsán hangzó nevet - valahol a környéken? - fonódik ujjam a bögrém fülére, majd csendben a számhoz emelem.

Hogy mire is vagyok kíváncsi igazán? Igazán fogalmam sincsen. Egyszerűen csak hasonlít valakire. A szeme.. a szája.. de lehet belőle semmise... Az is lehet csak nekem hasonlít.. Belül... Egy pokolirégen volt emlékre...

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Dorothy Lynn Dilworth
Dorothy Lynn Dilworth

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 18
◮ tartózkodási hely : Las Vegas kertvárosa.
◮ hozzászólások száma : 48
◮ join date : 2014. Sep. 13.

A lány és a RÉM - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A lány és a RÉM   A lány és a RÉM - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 07, 2014 11:17 pm



A lány és a RÉM





Lassan bólint az intelemre. Danny-nek igaza van, tényleg forró, így a következő kortyokat aprón, szürcsölve veszi magához. Tapasztalatból tudja, hogy a tea gyorsan kihűlik, gyorsabban, minthogy az ember meginná.
Azt kicsit sajnálja, hogy a gép nem kell a házigazdának, de persze jó is. Lehet Danny mérges lenne rá, amiért ilyen pofátlanul körbefotózott mindent, viszont az még nem döntötte el, hogy a „gazdájának” visszaadja-e a gépet. Egyáltalán hiányozna-e annak a majomnak… de az is lehet, hogy Adam megpróbálja elvenni tőle, s azt mondja mindenkinek, hogy ő csinálta a képeket?
Mer’ ő ilyen sunyi és gyáva! Nem mer bejönni!
Erről a gondolatsorról azonban hamar lekapják a kislányt Danny szavai. DL a kedvességét méltató mondatra – némi fáziskéséssel ugyan – bólint, majd tovább szürcsöl.
Máris kihűltebb ez a tea!
– Igen… – válaszolja kissé tétován, s mindkét kezét az asztal szélével párhuzamosan maga elé fekteti, majd helyezkedik kicsit, hogy jobban rálásson Danny-re… vagy szimplán csak magasabbnak látszódjon. – Ugyanebben az utcában. Nemrég költöztünk ide. Maga mióta lakik itt?
Jön reflexből a visszakérdezés, s a lány újra beleiszik a teájába, majd fogja a gépet, maga felé fordítja és…
Katt!
Katt!
 





A hozzászólást Dorothy Lynn Dilworth összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Nov. 21, 2014 10:44 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Danny Doyle Haynes
Danny Doyle Haynes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 47
◮ tartózkodási hely : Vegas
◮ hozzászólások száma : 448
◮ join date : 2013. Aug. 21.

A lány és a RÉM - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A lány és a RÉM   A lány és a RÉM - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 15, 2014 7:32 pm

Olyan.. nagylánynak tűnik ez a kicsi lány... Olyan.. felnőttes! Mégse engedek utat a mosolynak előttem, mert jól tudom, a gondolat valami egészen távoli vizekre vezet.

- Értem.. - felelem egy kósza mosolyt már szabadjára eresztve, de ez egészen másféle mosoly. - Akkor azért nem ismerlek. - sóhajtok bele, és a számhoz emelve a csészét, alig kettőt kortyolok.
Ám nem ment ki a fejemből az azt követő kérdése.. Hogy mióta? Ha én azt tudnám... - kutatok az emlékeimben, annyira sűrű.. és összefolyt minden, hogy nem tükröződnek az évtizedek.

- Itt.. ebben az utcában.. alig 8 éve.. - mosolygom a saját válaszom meg - Vegasban már emberemlékezet óta. Itt születtem.. - játszik el kezem az asztalszélen, csak hamisan elűzve az emlékezés keltette zavarom.

- És honnan jöttetek ide, DL!?? - kérdezem ismét kitérve a nevére, ízlelgetem és kezd tetszeni az érzés. Olyan szokatlan.. de kellemes.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Dorothy Lynn Dilworth
Dorothy Lynn Dilworth

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 18
◮ tartózkodási hely : Las Vegas kertvárosa.
◮ hozzászólások száma : 48
◮ join date : 2014. Sep. 13.

A lány és a RÉM - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A lány és a RÉM   A lány és a RÉM - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 21, 2014 11:06 pm



A lány és a RÉM





A nyolc év jó hosszú idő, DL szemei el is kerekednek… ez a nyolc év gyakorlatilag az ő egész élete… egész élete mínusz egy év!
Wow!
Leteszi a fényképezőgépet és újabb kortyokat szürcsöl ki a teából. Nem forró más, csak mókás szürcsölni. Shelly ezt nem szereti hallgatni, de talán Danny nem teszi szóvá. Eddig nagyon kedvesnek tűnt, s a kislány saját kis tapasztalásán át leszűri, hogy valószínű rendes fickó lehet. Ennek ellenére DL egy csöppet kényszeredett, s csöppet rövidéletű mosolykával bólint a hallottakra, majd a házigazda kérdése után visszafordul a bögre irányába. Most nem iszik bele, csak a fülénél fogva megfordítja, hogy megnézze a másik oldalát is. Nem minta olyan nehéz lenne a kérdésre a válasz, igazából nem is titok, egyszerűen csak a kislányból jönnek ki nehezen a szavak, ha a szülővárosa kerül szóba. Jó volt ott. Szeretett ott. Hihetetlen számára, hogy Shelly nem talált ott munkát.
– Los Angelesből jöttünk. Az anyukám itt kapott munkát – pillant Danny-re. Nem szeret erről beszélni, ezért némi szontyolodottság szökik a szemébe. – Egyszer majd biztosan hazamegyünk.  



Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Danny Doyle Haynes
Danny Doyle Haynes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 47
◮ tartózkodási hely : Vegas
◮ hozzászólások száma : 448
◮ join date : 2013. Aug. 21.

A lány és a RÉM - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A lány és a RÉM   A lány és a RÉM - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Nov. 27, 2014 12:06 am

Feltűnik a kislány kétkedése. Bátorsága? Hisz mennyire bátor gyerekre vall belépni egy szörnyeteg birodalmába!
Ha mással esne meg, még el is mosolyodnék a témára. Szörnyeteg vagyok.. az.. más szemekben és talán a sajátomé is megcsal ha a tükörképemet nézem, elvégre a múlt.. nem múlt el örökké.

Mégis valahogy visszatérek erre a kis emberi lényre, a magával húzott emlékekre, mindarra ami kellemes. Volt.. egykor. Talán ő is éppen így nézne...
Vajon hasonlóképpen bátor lenne?? Talán bemenne.. egyedül.. egy szörnyetegnek mondott barlangjába? Talán bármikor baja esne?
De elhessegetem a gondolatot, talán a fejem is megrázom kissé az érzésre és helyette jönnek a kérdések. Nem számítanak. Elterelések.. Mégis szükséges ez az elterelés.

- Miért... Nem jó itt? DL... - tágul ki kérdőn a szemem, de még mindig nem tudom mi érdekel benne. Talán ő az egyetlen.. Az egyetlen aki szóba áll velem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Dorothy Lynn Dilworth
Dorothy Lynn Dilworth

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 18
◮ tartózkodási hely : Las Vegas kertvárosa.
◮ hozzászólások száma : 48
◮ join date : 2014. Sep. 13.

A lány és a RÉM - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A lány és a RÉM   A lány és a RÉM - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 01, 2014 11:45 pm



A lány és a RÉM





Mintha Danny kivárna, tétovázna, DL legalábbis ezt érzi/látja. Sok felnőtt iszonyatosan sokat képes jártatni a száját, s egy részük előszeretettel gügyörészik, vagy vigyorog széles mosollyal egy gyerekre, de ez az ember itt mellette egészen másmilyen. Ő olyan, mintha valamiért nagyon szomorú lenne… vagy ha nem az, hát nagyon elvarázsolt… a beszélgetés folyamán legalábbis, mert azért az elég ijesztő volt, amikor rátört a szobában.
– Hááát… – gondolkodik el a teája felé fordulva, mert a kérdés végső soron nem is egyszerű. Aztán vállat von. – Nem tudom. Ez még nem olyan mint az otthon… Tetszik érteni? – mert a kislány érti, de ennél jobban nem tudja elmagyarázni. Újra az ajkaihoz emeli a bögrét és néhány nagyobb korttyal kiissza a tartalmát, csak aztán néz újfent a férfira. – Azt hiszem, hogy mennem kell.
Ahogy ezt kimondja, feláll a székről.
– Ki tetszik kísérni? 



Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Danny Doyle Haynes
Danny Doyle Haynes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 47
◮ tartózkodási hely : Vegas
◮ hozzászólások száma : 448
◮ join date : 2013. Aug. 21.

A lány és a RÉM - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A lány és a RÉM   A lány és a RÉM - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 08, 2014 11:12 pm

Elmosolyodom. Hogy értem e?? Egészen.

- Való igaz. Az otthon csak egy helyen van... Itt! - helyezem a tenyerem a szívemre és igaz. Nekem is ott az otthonom. Ott benn. Ott élnek mindannyian és én mindkettejüket bármitől megvédem. - De majd itt is megszokod.. - mosolyodom megint el, és már felkészült a következő kérdésem, de hirtelen talpra áll.
Meglepődöm.
Először.. aztán megadón adom át magam a ténynek, és egy rövid kötőszóval: "Máris?" valahogy én is felkelve útjára engedem.

- Hát persze. - egyezem bele, mert szívesen követem a vendégemet, de aztán az ajtóhoz érve megtorpanok. Még mielőtt a kezem ráfonódna a kilincsre.

- Deee.. máskor is meglátogatsz? - kérdezem bele a szemeibe és nem hiányozhat mellőle, az a régen szokásos volt, kedveskedő mosolyom. - Már ha van kedved. - pontosítok. - Az ajtóm mindig nyitva áll, csak megkérlek.. kopogj legközelebb. - mosolyodom el, végtére is.. nem szeretnék újabb meglepetéseket, vagy egyszerűen ráhozni a frászt mégegyszer egy gyerekre. Már ez is elég volt egyszer...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Dorothy Lynn Dilworth
Dorothy Lynn Dilworth

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 18
◮ tartózkodási hely : Las Vegas kertvárosa.
◮ hozzászólások száma : 48
◮ join date : 2014. Sep. 13.

A lány és a RÉM - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A lány és a RÉM   A lány és a RÉM - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 22, 2014 12:08 am



A lány és a RÉM





Nagyon komoly arccal tekint Danny arcáról a kezére, ahogy a férfi a szíve fölé emeli azt, s DL látja, érzi, hogy ez az ember itt mellette valóban sok mindent megért abból, amit ő mond. (Pontosabban ő ezt akarja hinni.)
– Áh, nem… nem hiszem… – ingatja meg még a fejét, s szavai is halkabbra sikerednek. Mert ez a megszokás dolog már más lapra tartozik. Meg lehet-e egyáltalán szokni ama változásokat, amelyek beleszólnak az életünkbe és nem rajtunk múlnak? Meg szabad szokni őket?
Ahogy Danny feláll, s elindul az ajtó felé, DL felkapja az asztalról a fényképezőgépet és besorakozik először a férfi mögé. Kifelé menet a tekintete újra végigkalandozik ama helyiségeken, melyen áthaladnak, s amennyiben a kislány rálát innen, újra elmélázik a gyerekekről készült fotográfiákon. Ekkor veszi észre, hogy jó néhány lépéssel lemaradt Danny-től, ezért megszaporázva lépteit mellé siet. Felnéz az arcára, kérdezne valamit, de csak addig, míg Danny vissza nem néz rá (feltéve, hogy ez menet közben megtörténik), mert abban a pillanatban maga elé kapja a tekintetét. Az ajtóba érve aztán már nem fél a férfi arcára nézni, ahogy meghallja a kérdést, igaz egy csöppet tűnődnie kell rajta.
– Én… hát talán… – bólint aprókat, s valóban… nagyon megfontolandó az ajánlat. Danny nagyon finom teát készített és nagyon tud hallgatni és figyelni. – …esetleg… szívesen… de legközelebb hozok sütit a teához – mosolyodik el végül.



Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Danny Doyle Haynes
Danny Doyle Haynes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 47
◮ tartózkodási hely : Vegas
◮ hozzászólások száma : 448
◮ join date : 2013. Aug. 21.

A lány és a RÉM - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A lány és a RÉM   A lány és a RÉM - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 07, 2015 2:14 am

Nem hiszi... Sosem értettem a gyerekekhez. Vagyis.. - vágtat át fejemen csak gyorsvonatként a gondolat - nem tanulhattam meg érteni hozzájuk. Már nem volt rá lehetőségem.. - nyelem vissza a feltörni kívánó keserű könnyeket, mégis egy mosoly az amit kierőltetek, de nem követi semmi más. Csak a megmozdulás, ahogy azt mondja mennie kell, én meg nem erőltetem.

Várok rá, de úgy tűnik, ő meg engem vár. Ezért hát elindulok az ajtó fele, és magam mögött hallom a gyengén koppanó lépteket. Lemarad. Biztos vagyok benne, a börtönben kiélesednek az érzékek, muszáj nekik, de aztán szaporábbá válnak a léptek és máris ott van mellettem. Érzem...

Az ajtóhoz érve megálljt veszek. Megtorpannak a léptek, de nem nyúlok a kilincsért, még nem fonom rá a kezemet, először felteszek egy kérdést. Habozva jönnek a válaszok...

- Rendben. - mosolyodom el aztán mégis a következőre, azzal megnyomom a kilincset - De ha előre bejelented, majd én is készülök valamivel. - egy kacsintás, csak amolyan pajtási féle, és már nyílik is az ajtó mellette, de eszemben sincs kituszkolni. Nyitom, de aztán mégis csak félig visszahajlik.

- És DL.. - halkítom lejjebb a hangom valamelyest - szeretném ha anyukád is tudna róla ha legközelebb meglátogatsz. - sóhajtányi szünet - Nem akarom hogy baj legyen belőle. - nézek mélyen a szemeibe, de hogy ezzel magam alatt vágom a fát?? Valószínűleg. Mégis.. A szülői vér.. vagy nevezzük egyszerűen rendőri tisztességnek, nem engedi hogy valaki háta mögött cselekedjek. Mert én is így szeretném.
Azzal újra megnyílik az ajtó a kislány előtt...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Dorothy Lynn Dilworth
Dorothy Lynn Dilworth

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 18
◮ tartózkodási hely : Las Vegas kertvárosa.
◮ hozzászólások száma : 48
◮ join date : 2014. Sep. 13.

A lány és a RÉM - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A lány és a RÉM   A lány és a RÉM - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 05, 2015 10:13 pm



A lány és a RÉM





Tétován vigyorodik el, pontosabban válik kis rókavigyorrá a mosoly. Nagy levegőt vesz a válaszhoz, aztán végül nem mond semmit, de egyelőre nem is kell, hiszen Danny nyitja az ajtót, amit végül mégse nyit, s a kis vöröske a szemébe néző szemekbe ugyanolyan mélyen visszatekint, ahogy amazok bele az övéibe.
Igen, a férfinak igaza van. Shelly nagyon nem örülne annak, ha DL suttyomban cselekedne, igaz, hogy már ezért is nagyon ki fog kapni. Persze azt biztosan nem fogja elmondani, hogy Danny kicsoda… vagyis… hogy mit mondtak róla a srácok, akik ide küldték. Talán elég neki annyi, hogy egy kedves szomszéd, aki… akinek… hmm… segít rendbe tenni a házat? Vagy ilyesmi. Talán nem is kell hozzá különösebb kommentár…
– Rendben – vágja rá, s bólint határozottan, majd az immáron kitárt ajtón át néz ki a házból. Tekintete azonnal megpillantja az út túloldalán álló Adam Thorne-t és kis csapatát, amelyből többen elinaltak, mikor meglátták az ajtóban Dannyt. A kislány résnyire szűkíti szemeit, ahogy az imént említett fiúval farkasszemet néz, majd felpillant a volt zsarura.
– Pénteken, iskola után be tudok nézni. Abból biztos nem lesz baj – mosolyodik el haloványan, majd kilép az ajtón, de tekintete még mindig Danny arcát figyeli. – Addig is… tessék vigyázni magára! Csókolom! – majd – hacsak nem ütközik akadályba – a választ meg sem várva hirtelen fordul meg és nemes egyszerűséggel elszalad előbb ki az út melletti járdáig, majd azon a házuk irányába.



Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Danny Doyle Haynes
Danny Doyle Haynes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 47
◮ tartózkodási hely : Vegas
◮ hozzászólások száma : 448
◮ join date : 2013. Aug. 21.

A lány és a RÉM - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A lány és a RÉM   A lány és a RÉM - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 06, 2015 2:59 pm

- Szóval pénteken.. - sóhajtok nagyot, de egy percig sem panasszal teli az a sóhaj, inkább a várakozásé. Jókedvé!?? Talán valami felcsillanó gyenge fényé az örökké tartónak hitt sötétségben. - Pénteken találkozunk. - ez már mosollyaltelin csúszik ki, ahogy kezem megtámaszkodik a kilincsen, és igen, most talán.. erre az egyetlen rövid pillanatra szabadonengedem.. megengedem hogy a fejem visszatekintsen egy emlékre. Egy régvolt emlékre, talán ő is.. most pont így nézne ki. Amy...
És ekkor jövök rá ezt a nevet utoljára milyen rég mondtam ki. Még ha csak gondolatban is...

Azzal záródik az ajtó....




Köszöntem a játékot, visszlát "pénteken"! Wink
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



A lány és a RÉM - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A lány és a RÉM   A lány és a RÉM - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

A lány és a RÉM

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Lány + Fiú + Sivatag = ???
» Fegyverboltos lány és a különc professzor

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Gé játékai-