KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Mark Ivanov irodája - Ravin&Mickey Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Mark Ivanov irodája - Ravin&Mickey Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Mark Ivanov irodája - Ravin&Mickey Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Mark Ivanov irodája - Ravin&Mickey Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Mark Ivanov irodája - Ravin&Mickey Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Mark Ivanov irodája - Ravin&Mickey Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Mark Ivanov irodája - Ravin&Mickey Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Mark Ivanov irodája - Ravin&Mickey Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Mark Ivanov irodája - Ravin&Mickey Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Mark Ivanov irodája - Ravin&Mickey

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Mickey Vallejo
Mickey Vallejo

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : Általában a színpadon, LV
◮ hozzászólások száma : 83
◮ join date : 2014. Sep. 17.

Mark Ivanov irodája - Ravin&Mickey Empty
TémanyitásTárgy: Mark Ivanov irodája - Ravin&Mickey   Mark Ivanov irodája - Ravin&Mickey Icon_minitimePént. Szept. 19, 2014 9:00 pm

NJK Mark Ivanov, a Chaos Instinct menedzserének lakásán

[You must be registered and logged in to see this image.]

Éles fájdalom, a fejembe nyilalló, késként hasító. A tegnapi buli nagyon király volt, bár sok mindenre nem emlékszem. Valami hozzám ér, oldalt fordítom a szikla nehéz fejemet és csak egy vörös hajzuhatagot látok. Ha Carol, nem volt semmi, ha nem, akkor… meg lehet. Mivel igen kipihentnek érzem magam, eltekintve a kurva nagy fejfájástól, biztos volt valami. Elsöpröm a haját a nőnek, hogy meglássam a fejét, Carol az. Gondolom hazaszállított, miután kész voltam, vagy nem. Bekukkantok a takaró alá, van rajta fehérnemű, szóval minden oké. Mármint nagyon szexi, dugnám, mint a csokit Ravin elől, de jobb ez így mindkettőnknek. Amúgy sem emlékeznék rá, pedig azért kár lenne.
- Mi a faszt nézel Mick? – vigyorodik el csukott szemmel, amire nekem is görbületbe ugrik a szám. Kész ez a csaj, mégis mit gondolt, mit nézek? Kapott-e új tetkót az éjszaka, vagy mi?
- Csak ellenőriztem, hogy kivel aludtam az éjjel – az aludtam-ot jól megnyomom a szétcseszett hangommal, majd leteszem a lábam a földre és kábán pislogok. Örülök, hogy Ravin nincs itt… hol is van?
- A kis tükörtojást elvitte Mark – gondolatolvasó ez a csaj, még a végén elveszem. Lehorgasztom a fejem, a tagjaim ólomként elnehezednek és hat rájuk keményen a gravitáció.
- Ja tényleg, még jó, hogy itt vagy, fingom sem volt… ezidáig – pukkan a dugó, a békegalambok kiröppennek. Carol magára rántja a takarót, és alattomosan megrúgja a seggem.
- Hülye köcsög vagy – hörgi, de azért röhög is, én pedig felállok, mert a szagélmény engem sem tart az ágy közelében. Nem reagálom le, kurvára igaza van, szóval elbotorkálok a fürdőig, és magamra húzom a zuhanyt. Nem kell bajlódni a vetkőzéssel, mert teljesen meztelen vagyok, volt pofája mindent lehúzni rólam. Kb. fél órát állok a zuhany alatt, mire úgy-ahogy magamhoz térek. Aztán még gyorsan letusolok, fogat mosok, még meg is borotválkozom, legalábbis megigazítom az arcszőrzetem. Egészen felfrissülök, mikor kiérek, Carol még bőven az ágyon fekszik, igaz, most már keresztbe.
- Rosszabb vagy, mint egy nő baszod! Meddig tollászkodsz? – néz rám a nagy szemeivel, én meg csak legyintek.
- Kávét? – érdeklődőm.
- Isten vagy Mick – elvigyorodom a szavaira, majd elindulok a konyhába, ami nem túl nagy, de legalább van. Gyorsan megcsinálom a fekete aranyat, és kiöntöm két csészébe. Beviszem a basszeremnek, aki hálás pillantásokkal veszi át. Nyújtok neki egy cigit – ez most normál -, majd veszek én is egy szálát. Tök kussban elkávézunk és elszívjuk a dohányunkat.
- Amúgy tök jófej lennél, ha nem lennél néha ilyen szarházi. Ravinra meg jobban kéne ügyelned, hogy ne legyen olyan belőle, mint mi – mondja, majd felpattan és elhúz ő is tisztálkodni.
- Oké anya - vigyorgok rá, ő pedig legyint egyet, de tudja Carol is, hogy komolyan veszem. Csak betartani fene nehéz ezeket az okosságokat.
Közben keresek egy nadrágot, meg egy felsőt, bőrkabát és már kész is vagyok. Nem kell túlöltözni, végül is a managerhez megyek, nem bálba. Mondjuk oda nem is mennék, egyre fogok, ha Ravinnak lesz valami ilyenje.
- Na pá, majd zárj be mindent! – kiabálok be, és hallom is a szokásos „oké, csá” nyugtázást, elindulok kifelé. Kaptam Marktól használatra egy új [You must be registered and logged in to see this link.], már nyomom is a gombot és bepattanok. Izgalmasan dorombolni kezd, ahogy beindítom és elindulok a managerem irodája, egyúttal Ravin felé. Remélem, hogy tényleg eltette magát egykor…
Bő egy óra út mire befordulok az irodaház parkolójába, és megállok a mínusz harmadikon. Bezárom a kocsit, majd felmegyek a 22.-re. Beköszönök a titkárnőnek, aki rövid kommunikáció után Markkal beenged.
Elindulok felé, most is éppen pötyög valamit a laptopján, én pedig kérdezés nélkül bevágom amgam a fotelbe. Igazán kényelmes, simán eldurmolnék pár órát benne.
- Helló főnök, mi a stájsz? Hol van Mákvirág?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ravin Vallejo
Ravin Vallejo

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : Az idegeiden
◮ hozzászólások száma : 93
◮ join date : 2014. Sep. 04.

Mark Ivanov irodája - Ravin&Mickey Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark Ivanov irodája - Ravin&Mickey   Mark Ivanov irodája - Ravin&Mickey Icon_minitimeSzomb. Szept. 20, 2014 10:38 am

Mark épp a tőzsdeárfolyamokat tanulmányozta a laptopja monitorján, amikor apám berongyolt hozzá. Nem különösebben húzta fel magát a faterom hanyagságán. Nyugodt, laza fickó, apámat meg már ismeri.
Mark békén hagyja az indexeket, s hideg, szürkéskék szemei apámra szegeződnek, ahogy gurulós székével felé fordul a fényesre polírozott íróasztal mögött.
- Helló Mick. Kérlek, foglalj helyet. – döngi somolyogva az őszülő menedzser tökéletes angollal, miután apám már ledobta magát az egyik csokoládébarna bőrfotelba. Mark szülei Moszkvából vándoroltak be, és ez a pénzimádó fickó, aki néhány éve felfedezte apámat a bandájával együtt, már itt született Vegasban. Pokolian ért az üzleteléshez, de a pénzhez annál inkább. Kifinomult szaglásával azonnal megérzi a hatalmas összegeket rejtő lehetőségeket. A tehetségeket is simán kiszúrja, ő az első, aki lecsap rájuk. Szóval Mark a legjobb a szakmában.
- Hogy vagy, haver? Kipihented magad? – ereszti meg az udvariassági nyitó kérdést. Nem ez lenne az első, sem az utolsó alkalom, hogy apám egy vad éjszaka után kerül elé.
- Sonjával van. Az erkélyen pingálják egymás körmeit. – világosítja fel Mark apámat a hollétemről. Gondolom én voltam a biztosíték, hogy apám tényleg feltűnjön ma az irodában. Ügyes trükk.
Sonja egyébként szintén orosz származású. Egy hidrogénszőke csaj. Nem tudom eldönteni, hogy milyen minőségben dolgozik Mark-nak. Amolyan mindenes. Elég masszív csaj. Formás, meg minden, de piszok jó kondiban van. Nem sok nő büszkélkedhet olyan bicepsszel és hasizommal, mint ami neki van. Mark jobb keze, testőre, masszőre és alkalmankénti ágybetéte is. Az utolsót csak én gondolom. De biztos így van. Azért eleget láttam már az életből, hogy tudjam hogyan megy ez.
- Mielőtt kérdeznéd, - folytatja Mark – Ravin már fél egykor kidőlt. De előtte még megnézette velem a Förtelmes főnököket… remélem nem célzás jelleggel. – rándul sunyi vigyorba Mark szájsarka. – Vagány kiscsaj, büszke lehetsz rá. Róla akarok beszélni veled.
Mark kényelmesen hátradől a székében, s két kezének ujjait összefűzi maga előtt.
- Egyik nap hallottam hegedűn játszani… Azt mondod, sosem járt zenetanárhoz? Öregem, a lányod átkozottul tehetséges. Sőt, nem csak hogy tehetséges, egy minizseni, én mondom. Lefogadom, hogy abszolút hallása van. – ez az a pillanat, amikor Mark szemeiben dollárjelek kezdenek pörögni.
- Arra gondoltam, hogy a következő koncertre összeállhatnátok. Néhány szám erejéig bevehetnétek Ravint is a bandába. Nem, nem akarlak benneteket szétrobbantani, nyugi, ez fel sem merült bennem. A Chaos Instinct úgy jó, ahogy van, de egy kis újítás, és fűszer sosem árt. Írhatnátok egy-két olyan dalt, amiben Ravin és a hegedűje is szerepet kap. Egy apa-lánya fellépés mindkettőtöknek jót tenne, arról nem beszélve, hogy ezzel továbbra is megőriznétek a toplisták vezető pozícióit. Oké, tudom, hogy azóta nem játszott közönség előtt, amióta… - Mark felsóhajtott, nem akart ajtóstul rontani a házba, a megfelelő szavakat kereste. Hiába a pénz a mindene, de azért tapintatos. – …az édesanyja elment.
Jah, már amennyiben az iskolai kötelező előadásokra összegyűlt ősöket meg kölyköket közönségnek lehet nevezni. Amióta anyu meghalt, azóta tényleg csak a négy falnak játszom. Mark meg szemfüles és kipécézett magának.
Mark széttárja a tenyereit.
- A te lányod, én nem mondom meg mit csinálj vele és hogyan neveld, de olyan, mint te. A vérében van a zenélés. Ebben a legjobb. Kár lenne egy ilyen páratlan tehetséget veszni hagyni. A legszebb korban van ahhoz, hogy elinduljon a karrierje. A tehetséget gondozni kell... Előbb veled akartam ezt megbeszélni, neki nem is említettem. Figyelj… Dobd be nála az ötletet, és kérdezd meg a kis Paganinit, hogy lenne-e kedve fellépni veled. Tutira nagyot nőnél a szemében egy ilyen ajánlattal. A többit meg majd meglátjuk. De azt tudnod kell; örömmel patronálnám. Semmiben sem szenvedne hiányt. Egy kis közös stúdiómunka, és a fellépés még titeket is jobban összekovácsolna. Mit gondolsz?
Nem tudom miféle beszélgetésről maradtam le, de most léptem be Mark hatalmas irodájába az erkélyről. Apám háta mögött settenkedek. A mutatóujjamat a számra emelve jelzem az asztalnál ücsörgő menedzserúrnak, hogy sssssssss, el ne áruljon, hogy lopakodó üzemmódban vagyok.
A következő pillanatban aztán orvul betámadom a gyanútlan apámat, és a tenyereimet rátapasztom a szemeire. Ha még üzemel az orra, és nem szívta szét a nyálkahártyáját, akkor érezheti a friss körömlakk jellegzetes illatát. Sonja neon rózsaszínre festette a körmeimet, én választottam ezt a színt.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Mickey Vallejo
Mickey Vallejo

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : Általában a színpadon, LV
◮ hozzászólások száma : 83
◮ join date : 2014. Sep. 17.

Mark Ivanov irodája - Ravin&Mickey Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark Ivanov irodája - Ravin&Mickey   Mark Ivanov irodája - Ravin&Mickey Icon_minitimeSzomb. Szept. 20, 2014 10:34 pm

Bírom Markot. Nagyon laza faszi, ráadásul annyira udvarias, hogy néha zavaró. Sosem szól rám, most sem, még poénkodik is, igaz ironizál közben. Úgy látszik, hogy ez a mai egy ilyen nap. Előbb Carol, aztán ő. Nem érek rá álldogálni, amíg hellyel kínál, még nem vagyok a toppon. Talán még egy kávé jól esne.
- Nem hiszem, ahhoz egy napot kéne aludnom, de megvagyok – válaszolok sóhajtva és kényelmesen tolom bele a búrámat a bőrfotelbe. Kár, hogy nincs beépítve egy masszázsgép bele, el tudnám viselni, ha közben kényeztetne. Ha már így említi, Sonja is masszírozhatna, bár szőke, de azért… tudjátok.
- Jó, az legális – mivel még mindig ez az egyik legjobb dolog, amit csinálhat Mákvirág, leszarom, hogy az iskolában nem szeretik. Állandóan jönnek nekem, hogy Ravin így, Ravin úgy, és miért nem figyelek rá. Hát, nem nagyon lehet nem figyelni rá, mert odatolja a rózsaszín pofiját a képembe, ha éppen nem érdekel a mondandója. Egészséges önérzete van…
- Csak szívat, de jól bírod, gondolom. Elég szar film – annyira nem tudtam röhögni az egészen, hogy Rabin háromszor nézette meg velem, amiből háromszor aludtam el. Szóval úgy nagyjából megvan, de nem érdekelnek az ilyen „vicces filmek”.
- Igen? Mit csinált már megint? – komolyodik el a hangom, mert bár jó volt a bevezetés, félek, hogy ki akarja húzni valamiből. Komolyan mondom, fel kéne már világosítanom, hogy még csak gyerek és viselkedjen ahhoz méltóan. Túl sokat látott már az életből ahhoz, hogy a hercegről beszéljek neki, aki fehér lovon jön majd érte.
De kiderül, hogy Mark valahol hallotta a kis tökit játszani. Hát, ja, eléggé csapja a húrokat a szentem, és egész ügyesen, tényleg. Nagyon ritka, hogy fájjon tőle a fejem, de akkor is csak azért, mert direkt csinálja. „Csak gyakorlok apu!”. Faszt.
- Nyilván az van neki, az én lányom – erősítem meg, ezzel axiómává változtatva Mark tippjét. Tényleg jó a kölyök, még néha belepofázik a dolgainkba is. Főleg az enyémbe, de nekem se rossz a hallásom, csak a buli végén. Az „adok még egy sört” azért még meg szoktam hallani.
Oké, Mark tényleg kurva nagy zseni, de ez az ötlete… hát nem tudom.
- Amúgy te is ittál? Azt elismerem, hogy Ravin jó, de egy metál bandába, egy tíz éves hegedűs, aki az apja lánya? Hát bebaszna, ha koncertekre kárhoztatnám, nem beszélve a sok köcsögről, aki meg akarná húzni. Mondjuk úgy, hogy a hegedű nem autentikus hangszer egy metálbandába, Ravint pedig nem akarom ilyen életbe taszítani – ritkán szólítom a nevén, olyankor nagyon komolyan beszélek.
Mark is komolyan gondolja, és megpróbál befűzni, hogy a Mákvirág milyen büszke lenne rám, ha bevenném a bandába, meg minden.
- Tudom, hogy te mindenkiben meglátod a tehetséget, akiben van… egyezünk meg abban, hogy beszélek neki róla, valahogy. Amúgy pedig a többiektől is megkérdezném, hogy mit szólnának hozzá, nem szeretném, ha bárkinek nem tetszene a dolog – fejezem be, és elgondolkodom a dolgon. Bár az ötlet baszottul bejön, de Ravin tényleg kicsi. Tökös, de kicsi és nem küldhetném el aludni a koncert után, nem lenne szívem. Mire ezekre rájövök, valaki befogja a szememet, és a körömlakk illata, menthetetlenül dugítja el az orromat. Megjött Mákvirág, hisz másnak nincs kicsi keze, akiről nekem itt tudni kéne.
- Helló kiscsaj! Na, mutasd a karmaid! – megvárom, amíg ő maga lesz olyan kedves és pózolva mutogatni kezd. Ha szerencsém van, nem csak a középső ujján mutatja meg, a vadiúj körömlakkot.
- Rózsaszín? Mi vagy te, Micimackó? – heccelem, már várom a fejeket, amiket ilyenkor vágni szokott.
- Hallom rendes voltál, szóval… mit gondolsz, fellépnél velem valaha? – mosolyodom el. Majd én elmondom neki valahogy, ja. Gratulálok! Ennél hülyébben nem is intézhettem volna, de még van egy-két mentőkártyám, amit időközben bedobhatok.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ravin Vallejo
Ravin Vallejo

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : Az idegeiden
◮ hozzászólások száma : 93
◮ join date : 2014. Sep. 04.

Mark Ivanov irodája - Ravin&Mickey Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark Ivanov irodája - Ravin&Mickey   Mark Ivanov irodája - Ravin&Mickey Icon_minitimeVas. Szept. 21, 2014 11:59 am

- Nem tudom… - feleli sunyin somolyogva Mark arra, hogy apám szerint csak szívattam a filmmel. – Egynek elment. Apropó, jut eszembe. Tudom, hogy Kopasz John a haverom rokona, de az a neandervölgyi pöcs nem Ravin mellé való. Biztonságinak jó, de szart sem ért a kölyökhöz. Nem mintha én értenék, de azt jó jelnek veszem, hogy az én ruhámat nem akarta rám gyújtani a lányod. – röhögi el magát Mark, ahogy visszaemlékezik az ominózus esetre. Szerencsétlen Kopasz John lángra kapott a színpadon, miközben a koncert előkészületei folytak. Jah. Azóta sem jöttek rá honnan szereztem gázolajat. Keletkezett egy kis tűzkár, de az is csak a böszméjét érintette. Felléphetett volna a srácokkal, mint kísérő tűztáncos és látványelem. Flatley bá nem szedi olyan gyorsan a lábait, mint ahogy az a kopasz majom akkor. Olyan szólót levágott, hogy különdíjas lett volna a break világbajnokságon.
Mark türelmesen végighallgatja apám pro és kontra érveit a közös fellépés ötletének kapcsán, aztán mutatóujját felemeli összefűzött ujjai közül.
- Szerintem frankó páros a hegedű a metállal. Egy példa: ott vannak azok az apokaliptikus finnek, csellóval öregem. Tudod mit? Megoldjátok. Vannak köztetek ügyes zeneszerzők és dalszövegírók. A srácoknak és Carol-nak meg ajánlom, hogy békéljenek meg a gondolattal. Vili? Egy alkalom, néhány dal. Ennyit mindnyájan kibírtok. – döngi Mark baritonja határozottan. Apám megkérdezheti a bandát, mit szólnak, de Mark a bigboss, ő pénzeli az egész mindenséget. Ennélfogva mehet a nyunnyogás, ha Mark valamit akar, az úgy is lesz.
- Ugyan, menj már! – legyint Mark, mikor apám emlegetni kezdi a köcsögöket, akik meg akarnak majd húzni. – Ott leszel neki te. Mi baja eshet melletted a színpadon? Addig sem a biztonságiakkal akarja felturbózni a pirotechnikát.
Hehe. Ez a legütősebb érvük, hogy miért lépjek fel én is? Hű, nagyon félhetnek tőlem. Azt a gyújtogatós merényletet már sosem fogják elfelejteni. A sírfeliratom is hasonló lesz, az fix.
- Oké, öregem. – bólint Mark. Elég diplomatikus, és nem akarja összerúgni a port a bandával. Tiszteli apámat és a többi zenészt is. Belőlük él, kell a kompromisszum. – Beszélj a többiekkel, hadd emésszék meg.
Közben Sonja és én bemegyünk az irodába. Mikor Jelzek Marknak, hogy be ne köpjön, alattomosan összevillan a szemünk. Rendes arc, nem árul be. Lehet csak nem akarja úgy végezni, mint a tűztáncos Kopasz John?
Nem is értem apám honnan jött rá, hogy én fogom be a szemét.
- Szia apa! – sikkantom élénken, miután leengedem a tenyereimet a szeméről. Megkerülöm a fotelt, amiben tehénkedik, és az arcába tolom mindkét kezemet, hogy jól lássa a rikító neon pink körmeimet. Megrezegtetem a levegőben az ujjaimat, mintha zongoráznék.
- Tetszik? – tudakolom halál cukin, holott tudom, apám magasról leszarja milyenre pingálom magam. A divathoz annyi köze van, mint Paris Hiltonnak az űrkutatáshoz.
Beleszökkenek az ölébe. Apám egy trabális férfiállat, meg sem érzi a csontos seggem súlyát. Ha hagyja, akkor a bal karomat a nyaka köré fonom. Hű, a faternak ritka gyűrött képe van így másnaposan. Ijesztgethetné a gyerekeket. Olyan táskákat növesztett a szeme alá, hogy a határon megvámolnák érte.
Sonja, a szőke asszisztens kecsesen odalibben Mark íróasztalához.
- Szia Mick! – köszön kedvesen apámra mosolyogva.
- Cica, megtennéd, hogy főzöl nekünk kávét, jó erőset, Ravinnak meg egy csésze forrócsokit? – búgja Mark Dögös Sonja csinos arcán legeltetve a pillantását, mire a csaj bólint.
- Máris hozom. – feleli azon a farokállító rekedt altján, és elslisszan mellőlünk összeütni az itókát.
Micimackó?
Komoly ábrázattal szembenézek apámmal, aztán játékosan megpöckölöm a mutatóujjammal az orrát.
- Malacka. – javítom ki. Szerintem erősen téveszti a színeket. – Apa, mit szívtál? Abból én is kérek. – heccelem. Reggel csak nem ezzel nyitotta a napot.
- Ahha, rendi voltam. – bólogatok szaporán. A kérdése meglep. Fellépni? Vele? Felvonom a fél szemöldököm. A homlokára tapasztom a tenyerem, hogy meggyőződjek róla, nem lázas-e. Mintha félrebeszélne az öregem.
- Az csúcs lenne! – vallom be élénken, kék szemeim és az arcom felragyog, de még mindig nem tudom eldönteni, hogy nem szórakozik-e velem. – Eddig mindig távol akartál tartani a színpadtól technikai okokból. Mi csípett meg?
Hm. Gondolkodóba esem. Kattognak az agykerekeim, ilyenkor még a számmal is erősen csücsörítek, ahogy meghányok-vetek dolgokat. Utoljára ötéves koromban zenéltem közönség előtt. Anyukám halála óta viszont többet nem hegedültem másoknak, csak magamnak.
Apám még sosem állt elő efféle ötletekkel. Ettől függetlenül feldobna, ha vele nyomulhatnék. Az olyan… buli, meg menő.
- Egy álom válna valóra, ha a naaagy Mickey Vallejoval zenélhetnék! – vigyorgok apám arcába szélesen. Talán kissé cinikusnak hatok ezzel a teátrális lelkesedéssel és drámai túlzással, de apám is folyton szívja a vérem, ha kell, ha nem. Rosszabb, mint egy vámpír.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Mickey Vallejo
Mickey Vallejo

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : Általában a színpadon, LV
◮ hozzászólások száma : 83
◮ join date : 2014. Sep. 17.

Mark Ivanov irodája - Ravin&Mickey Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark Ivanov irodája - Ravin&Mickey   Mark Ivanov irodája - Ravin&Mickey Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2014 9:28 pm

- Ja, ahogy mondod. Nem fog még egyszer vigyázni rá, az kurvabiztos, különben kitépem a szívét és megetetem vele – keménykedek, pedig biztos csak jól tökön rúgnám kétszer, ha ilyen balfasz.
Kitalálni ilyet, hogy Ravin és mi együtt játszunk. Hatásvadász bullshit, még akkor is, ha ez kell a népnek és Mákvirág sem zenebohóc. Volna pofám beülni egy sima hegedülésére is, mégiscsak a lányom, és jól nyomja, akkor miért is ne? De, hogy a bandával? Agyrém. Marknak valami beütése lehet, hogy ilyeneket kitalál egy tízéves gyereknek.
Tíz éves, bár fújja a nótáinkat – ha azokat lehet fújni, hehe – azért nem kell minden szarral teletömni a fejét, lesz még ideje rá. A csúnya szavakért biztos vagyok benne, hogy sorba állnak nála az osztálytársai, ő meg pénzért osztogatja. Nem azért mert kell neki, hanem mert így gúnyos mosollyal riherongyozhat le bárkit, aki még fizet is érte.
- Ühü, oké, meglátom – ja, elő is adta, hogy kurvára nincs választási lehetőségem. Viszont azzal tisztában kell lennie, hogy a lányom nem áru, és nem kereskedhet vele, különben szétverem azt a csinos pofáját.
- De, ha úgy gondolom, lemegy a színpadról és a közelébe sem jön többet. Remélem érted. A lányom fontosabb minden hülyeségnél, meg nyerészkedésnél, meg minden faszságnál nekem. Szóval … - széttárom a kezemet, majd hátradőlök, mert miközben ecseteltem, hogy azért vannak határai a gyerekkereskedelemnek, még én is itt vagyok. De ezzel bele is mentem a baromságba, de résen leszek, mint a szomszéd Greg, aki kurvákat fogad, amikor nincs otthon az asszony.
Azért próbál még nyugtatni, ezért ennyire piszok jó ez az állat.
- Jól van, jól van. Egy alkalom, néhány dal. Aztán majd én meglátom – nagyon kihangsúlyoztam az „én”-t, ezzel véglegesen beadva a derekamat. Néhány dal az mondjuk kettő, és valami béna, hogy a közönség ne szeresse, főleg a sajtó ne. Nem akarom, hogy híres legyen idő előtt – mert kurvára az lesz, apja lánya -, és átélje ő is ennek az árnyoldalát, amit én csak fűvel tudok kiheverni. Aztán már csak bólogatok, nyilván a többieknek nem lesz beleszólása Carol meg imádni fogja az ötletet, lehet, telei is pisili örömében a tangáját.
Közben megérkezik Mákvirág, kár, hogy Mark bandáinak aranylemezei tükröződnek a falon, így észreveszem azalattomosan közelítő lopakodószörnyikét.
- Kurva jó szín – villannak meg a szemeim, amikor az orromba nyomja azt a büdös körömlakkszagú rózsaszín ujjhegyeit. Miután kiélvezi a dicséretem, már be is mászik az ölembe,én meg elhelyezkedem, hogy ne nyomja szét a tökeimet a kis sajtkukac. Miután mindketten kényelmesen üldögélünk, azért megjegyzem neki, hogy úgy néz ki, mint Róbert Gida gazdája.
- Akkor az, tök mindegy. Az se jön ki a kétholdas templomból, vagy mi a szar az – vonom meg a vállaim nevetve és megcsikizem a nyakát Mákvirágnak. Mivel már belementem nincs mit titkolni előle, előadom Mark nagy ötletét. Erre ő kiküldi a luxuscicát, aki nem a pénzért van vele. Nem hát, hogy is gondolok én ilyet?
Hogyhogy nem Ravnak tetszik az ötlet, meglepődnék, ha nem tetszene neki, ő lehet a hegedűkirálylány az apja koncertjén, amit amúgy is szeret. Mármint az apját, azaz engem. Néha elgondolkodom, hogy én vagyok-e valóban az apja, de a modora és füle tuti az enyém. Az én kis malackám.
Ejj, nagyon elgondolkodik abban a két percben, amíg lejátssza a fejében, hogy mekkora kemény lesz a színpadon. Mark örüljél, már rég látom, hogy benne van a kisasszony. Te meg már két hete. Ezért ő a menedzser, nem én.
- Perverz vágyaid vannak kislányom – forgatom meg a szemeimet, majd jól megölelem. Aztán két kézzel eltolom magamtól és a szemit fürkészem, halvány mosollyal a szám szegletében.
- Írunk valami szépet anyának, jó? – nézek rá gyengéden most, és muszáj ezt csinálnom, akaratlanul is így teszek. Tudom, hogy ha így lesz, ahogy mondtam, mindent belead majd, sőt, még az is lehet, hogy addig, amíg meg nem lesz a produkció se balhé, se lógás, se feleselés nem lesz. Tudom, hogy szerette, én is, összehozunk neki valamit.
- Na, mit szólsz Mákvirág?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ravin Vallejo
Ravin Vallejo

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : Az idegeiden
◮ hozzászólások száma : 93
◮ join date : 2014. Sep. 04.

Mark Ivanov irodája - Ravin&Mickey Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark Ivanov irodája - Ravin&Mickey   Mark Ivanov irodája - Ravin&Mickey Icon_minitimeKedd Szept. 23, 2014 8:38 am

- Arra ne is gondolj, hogy valami szart összecsaptok. Ezt gyorsan felejtsd el, öregem! – bök Mark intőn a mutatóujja hegyével apámra, mint aki belelát a fejébe. – Ezzel csak magatok alatt vágnátok a fát. Hidd el, értem én a problémád, csak meg akarod óvni a lányod, nem is az apja lennél, ha nem akarnád, de talán mégsem kéne visszafognod attól, hogy kibontakozzon, mint művész. Még a javára válhat. – fűzi tovább apámat Mark rámenősen és kitartóan, végül bólint a faterom azon szavaira, hogy majd ő eldönti mi lesz a későbbiekben. - Oké. Rendben, ahogy akarod. De azért kérdezd meg Ravint is.
Közben előkerülök és bevágódok apám ölébe. Rögtön helyezkedni kezd. Gondolom nem akar tükörtojásokat.
Ujjaimmal fazonra igazított szakállát kezdem birizgálni az álla alatt. Szerintem jól áll neki a loboncával együtt, de eszemben sincs az orrára kötni. Így is el van szállva magától.
Az arcszőrzete halkan serceg, ahogy vakargatom.
Ahogy hallom, ő sem a mesekönyveket bújta gyerekkorában, hanem a play boy magazinokat. A képekkel meg biztos kitapétázta a budit. Most erre mit mondjak? Nekem meg még sosem volt Barbie babám. Egyébként mindegy, már nem is kéne, öreg vagyok hozzá. A mesék helyett speciel én is inkább Eminem dalszövegeit bújom, de azért képben vagyok egyszervolt-holnemvolt berkekben. Erről anyukám gondoskodott még.
Azért apám is emberből van. Jó mélyre elásta azt az érző lelkét, ami most mégis kitör belőle pár pillanatra, míg atyai életérzéssel megölelget. Hiába, az apám, az apám. Ha nem is járkálok „I ♥ MY DADDY” feliratú pólóban, attól még odáig vagyok érte. Ennél fogva monopoljogom van arra, hogy szívassam.
Perverz vágyak? Felsóhajtok.
- Van kire ütnöm. – duruzsolom és megeresztek egy szemtelen vigyort.
A szöszi asszisztens közben előkerül mögülünk, és egy ezüstszínű tálcán szervírozza a kávékat, valamint a forrócsokoládét. Jó sűrű és habos, pont, ahogy szeretem.
- Kösz, Cica. – mondja Mark a csaj mogyoróbarna szemébe mosolyogva, amint a tálca lekerül az asztalra.
Sonja nagyon rendben van. Apám feketekávéját leteszi a fotel melletti kis üveglapos asztalkára, egy dizájnos poháralátétre, hogy a másnapos öregem könnyedén elérje. Az én itókámat pedig a kezembe adja. Nem egyszer jártunk már itt a menedzseri irodában, Sonja tudja mit hogyan iszunk.
- Köszi! – nézek fel a csajra, és kénytelen vagyok abbahagyni a fater bizgerálását, hogy megtartsam a poharam. Teljesen átforrósodott, és nem akarom apám ölébe borítani a cuccot. Akkor nagy valószínűséggel kivágná a magas C-t. Végre nem csak hörögni hallanám.
Sonja okos, dögös, és olyan, mint a világvevő rádió, van mit fogni rajta. Szerintem a fegyverhasználat sem áll távol tőle. Szúrós, amolyan tipikus maffiózó tekintete van. Mark csak egyet füttyintsen, állítom, hogy gond nélkül fejbe lő bárkit az ellenzékből. Apám is biztos fantáziálgat hozzá hasonló vagány macákról, nem csak felfeszített ajtajú borospincékről. Azért mákja van az öregemnek, hogy a pia, a fű és a csöcsök után valahol még én is szóba jövök a kultivált dolgai toplistáján.
- Anyunak? – bámulok apám erősen Johnny Depp-es ábrázatába. A meglepődöttségtől az arcom egészen elkerekedik, mint egy O betű. – Az oltári lenne! – vigyorodok el aztán, ahogy lecsöpög a tudatomba, hogy miről is van szó éppen. Lassan felfogom mi történt. Mark tuti kitalált valamit. Megint. Azt akarja, hogy hegedüljek a metálvagányokkal. Szerintem apám csípőből lehülyézte, vagy megvádolta, hogy be van lőve.
Amíg apámmal lehetek, és anyumnak szól a dal, addig több motiváció nekem nem is kell.
– De ne siratóéneket hozzunk már össze. – rázom meg a fejem. – Azokért sosem volt oda, tudod.
Bármi legyen végül az eredmény, anyu biztosan hallgatni fogja a mennyből, és imádni fogja.
Sokszor még mindig olyan érzésem van, mintha velünk lenne és körülöttünk sertepertélne. Nem mondom apámnak, mert megkapnám, hogy Eminem kikezdte az agyamat, de sokszor érzem a jázminos parfümjének az illatát. Nem, nem Eminemét, anyumét, te.
- Nos, kisasszony? Mit mondasz? Benne vagy a buliban? – faggat Mark, a képén ott fityeg az a ravaszdi, pénzéhes mosolya.
- Naná! – bólogatok hevesen, a széles vigyor fültől fülig vágja ketté az arcomat.
- Helyes! Nem csalódtam benned. – formál pisztolyt Mark a mutatóujjából és rám mutat vele. - Még valami... – szól most már apámhoz. - Jövő héten csütörtök este 10-RE - nyomja meg hangsúlyosan a helyes ragozást. Apámat ismerve okkal. - jelenésed van az Energy FM stúdiójában. Addig még rád szólok párszor, hogy el ne felejtsd. Egy bizonyos Gwen Seeger fog veled interjút készíteni. Ott akár megragadhatod a lehetőséget, hogy bejelentsd; a legközelebbi koncerten a lányoddal fogtok fellépni, és a Chaos Instinct új albumán a közös számaitok lesznek a bónusz track-ek.
Mark előredől az asztalhoz és a gőzölgő kávéért nyúl, hogy belekortyoljon. A fehér csésze fölül folyamatosan apámat vizslatja azokkal az acélszürke, hideg, számító, sunyi szemeivel. Szinte az ember csontjáig képes hatolni a tekintetével.
- Beszéld meg a srácokkal. – döngi mélyen zengő orgánuma kikezdhetetlen határozottsággal, ami Mark sajátja. - Van bőven időtök összehozni a produkciót és gyakorolni. Ti vagytok a legjobbak, bízom bennetek, mint mindig. – somolyog Mark okosdin, szemeiben pokoli elégedettség fénye villan. Ő az a fajta fickó, aki mindig eléri, amit akar. Nem hiába lett dúsgazdag, még a bőre alatt is pénz van.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Mickey Vallejo
Mickey Vallejo

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : Általában a színpadon, LV
◮ hozzászólások száma : 83
◮ join date : 2014. Sep. 17.

Mark Ivanov irodája - Ravin&Mickey Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark Ivanov irodája - Ravin&Mickey   Mark Ivanov irodája - Ravin&Mickey Icon_minitimeKedd Szept. 23, 2014 2:22 pm

- Khhh – horkantok fel, ez a pacák belelát a gondolatimba baszod. Jó, mondjuk szirszarral én sem küldeném fel leégetni Mákvirágot. Hogy nézne már az ki, hogy a sok jó között előhozakodnánk egy béna dallal. Amúgy sem menne bele a királykisasszony, mert véletlenül egész jó hallása van, és addig hisztizne, amíg nem lenne valami használható dal. Aztán már csak tökéletesre csiszoltatná. Igen, ilyen.
- Persze, hogy megkérdezem, nem kell aggódni – legyintek most már végül, a gyomrom pedig egy hatalmasat korran. A reggeli kávé nem hozta meg a hatását, még ugyanolyan éhes vagyok, csak ugye nem maradt már arra is idő, hogy bezúzzak némi tápot is az arcomba.
Elvan a kisasszony, ha játszik. Közben bemászik az ölembe a megérkező Ravin, miután leadta a mesterkém filmbetétet, megcsodálhatom a rózsaszín körmeit, és már a szakállamat birizgálja. Kis cuki, de most egy fontos beszélgetésen vagyunk, úgyhogy előrántom a farbát. Nem, nem azt, hanem, hogy ő is játszani fog a színpadon.
- Igen, neki – nosztalgiázom közben az agysejtjeim között, ami feleleveníti a közös emlékeket. Sok sajnos nem volt, gyorsan elreppent az a pár év.
- Dehogy lesz, siratóének olyannak nézünk mi ki? – forgatom meg a szemeimet, közben Mark is bekapcsolódik a beszélgetésbe. Ravin belemegy a dologba, nyilván én intézem majd a szerződést, a kiscsaj meg majd aláírja csak. Fasza, belerángatom a lányom az éjszakába, igazán apás tett, nem?
Azt hittem ezzel ennyi, ezért akart Ravinra vigyázni, hogy bevezesse a dolgokat. Közben megjön a kávé, ez nem az otthoni fajta, hanem a 20 dolláros. Csészéje. Mindig szeretek itt kávét kapni, de nem dobálnám ki a pénzem ilyenekre. Egyelőre elteszem, ki tudja még, hogy mit hoz a jövő. Oké, ami kell, azt megveszem, de nem hajigálom szét, mint a többiek. Olyan most, mintha egy soha be nem száradó pénzcsap alatt állnánk, és ha kell, kiveszünk valamennyit. De jobb az, ha nő a vagyon a bankban, Ravin sem mondta még, hogy mennyünk jobb helyre. Akkor meg minek?
- A rádióba? Én? El tudsz oda képzelni engem? Legalább fekete hajú a bige? – röhögök fel, és már tudom, hogy megint öltönyt akarnak rám kényszeríteni. Mindig mondom, hogy a rádióban amúgy senki sem lát. Megragadom a kávéscsésze fülét és megiszom a feketét.
- Jól van, elmegyek – vonom meg a vállam, tudja jól, hogy utálom az ilyen szarokat, meg az újságírókat is. Majd letéve a csészét felkapom Mákvirágot és felállok. Kicsit megpörgetem, majd leteszem.
- Öltözz, aztán húzzunk, gyakorolnod kell – vigyorgok rá, majd bólintok Marknak, hogy megbeszélem a srácokkal. Egy élmény lesz.
- Köszi mindent Mark, és akkor megyek a csajhoz. Majd dobd át a címet smsben. Csá bögyi, Marko – kacsintok Sonjára, aki kedvesen visszamosolyog. Nem tudom, hogy csinálja, de hogy nem lehet tudni mennyire igazi a mosolya, most biztos nem volt az. Megvárom, amíg Rav elkészül, aztán csapunk egy apa-lánya napot. Ami kábé abból fog állni, hogy melyik boltban mit vegyek neki, meg hol kajáljunk, meg valami faszom zenéket fog megmutatni, amitől elmegy a hallásom. Holnap meg suli.
***Köszi a játékot lol! ***
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ravin Vallejo
Ravin Vallejo

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : Az idegeiden
◮ hozzászólások száma : 93
◮ join date : 2014. Sep. 04.

Mark Ivanov irodája - Ravin&Mickey Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark Ivanov irodája - Ravin&Mickey   Mark Ivanov irodája - Ravin&Mickey Icon_minitimeKedd Szept. 23, 2014 3:22 pm

Siratós ének meg apám kérdése, hogy szerintem hogy néznek ki. Gonosz grimasszal vigyorgok az arcába.
- Erre inkább hadd ne válaszoljak.
Jön az újabb kérdés tőle, de az már Marknak szól.
- Tudtommal szőke. – feleli a menedzserúr. – Legalább biztonságban lesz tőled.
Jah, egy bige a városban, akit apám még nem húzott a déltájéki bőrkeményedésére. Az ilyenek védett fajnak számítanak, de ettől függetlenül gyorsan csökken a számuk.
Nem tudom. Szerintem apámat megint leverte a víz, hogy öltönyt kell viselnie. Fingom nincs honnan veszi, hogy kötelező a puccparádé, nem bálba megy, csak a rádióba.
Még szerencse, hogy bevedeltem a forrócsokim, és letettem a csészét, különben apám most mindkettőnkkel jól kicseszett volna. Szeretem, mikor felkap és megpörget, de ez a mostani megmozdulása kicsit váratlanul ért. Szerintem el van szállva. Egyre határozottabb a gyanúm, hogy elfüstölgött valamit idefelé jövet. A felszólításra, hogy öltözzek fel, kigúvadnak a szemeim.
- De apa! – szólok rá méltatlankodva. – Fel vagyok. Cöh!
Mark inkább már nem is szól semmit. Csak somolyog az orra alatt és bölcsen hallgat.
Le van már strapálva az öregem, nah. Ettől függetlenül, ha tudnám, hogy következő életemben is ő lesz az apám, újjá akarnék születni. De ilyenekkel nem cukkolom.
Szóval ezt is megéltem. Végre eljutottunk odáig, hogy tartsunk egy apás-lányos napot. Kibasszak vele? Berángassam a pláza csillivilli üzleteibe? Áh, nincs szívem. Inkább elcimbálom a Mekibe kajálni. A bányarobbantásnak nincs olyan hangja, mint apám korgó bendőjének. Na, mi van fater, reggel csak kávéra futotta mi? Meg egy kis fűre. Én úri reggeliben részesedtem Marknál. Volt minden: nutellás goffri, tejben ázó műzli, meg amit egy gyerek kívánhat. De most már dél van. Legfőbb ideje burkolni valamit.

/ Én is köszönöm! :kk:  :fff: /
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Mark Ivanov irodája - Ravin&Mickey Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark Ivanov irodája - Ravin&Mickey   Mark Ivanov irodája - Ravin&Mickey Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Mark Ivanov irodája - Ravin&Mickey

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Kórház Dr. Wayne irodája Yvi vs. Doki
» jill x mark
» Mark&Charlotte
» Fun night out - Mickey & October
» Amadieu & Ravin – Lorenzi Park

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-