KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Gabrielle & Joel ~ Játszótéri rosszalkodás Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Gabrielle & Joel ~ Játszótéri rosszalkodás Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Gabrielle & Joel ~ Játszótéri rosszalkodás Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Gabrielle & Joel ~ Játszótéri rosszalkodás Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Gabrielle & Joel ~ Játszótéri rosszalkodás Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Gabrielle & Joel ~ Játszótéri rosszalkodás Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Gabrielle & Joel ~ Játszótéri rosszalkodás Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Gabrielle & Joel ~ Játszótéri rosszalkodás Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Gabrielle & Joel ~ Játszótéri rosszalkodás Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Gabrielle & Joel ~ Játszótéri rosszalkodás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Gabrielle & Joel ~ Játszótéri rosszalkodás Empty
TémanyitásTárgy: Gabrielle & Joel ~ Játszótéri rosszalkodás   Gabrielle & Joel ~ Játszótéri rosszalkodás Icon_minitimeVas. Szept. 21, 2014 6:49 pm

Távoli fülsiketítő zaj kúszik be az esteledő csöndbe. A parkba már nem jutnak el a forgalom zajai. Valami mégis mint ha erősödne. Lövések, léptek. Valami zúg, majd ordítás hallatszik. Hangok a pokolból, amik azóta kísértenek, amióta hazajöttem. Nem találom a nyugtom, folyamatosan felébredek éjszaka, vagy hosszasan csak a plafonra meredek. Keresem az életem új céljait. Hármat úgy érzem elveszítek, ha menten nem teszek valamit. Eddig egyszerű volt élni, követni a parancsokat és hallgatni a túlélési ösztönömre, ami folyamatosan a fülemben dübörgött, elnyomva a háború borzalmas zaját.
Most másképp van. Ha beáll a csönd, ezek a hangok felerősödnek és kiűznének akár a világból is. De most nem fújhatok visszavonulót. Pedig senki sem számít rám, pláne nem az érkezésemre. Csak Stacy tudja hova igyekszek ennyire. Hiába a puskadörgés valahol az emlékeim bugyrából, ha csak azt látom magam előtt, hogy végre láthatom a lányomat. Hosszú percekig könyörögtem, mire elmondta. Tisztelem és szeretem a feleségem, de amit mostanában művel, az kiveri a biztosítékot nálam. Csoda hát ha egy picit elszáll az agyam? Egyre jobban meggyűlölöm csak. A gyerekeket ellenem hangolja és ha ez még nem lenne elég, akkor szembesülhettem a tudattal, hogy pár éve folyamatosan megcsalt. Csak eddig nem volt pofája ezt bevallani senkinek. Főleg nem nekem. Azt hiszem akkor megszegtem volna azt az esküt, hogy nőt nem bántok.
Fogalmam sincs, hogy milyen lesz ez a találkozó. Jesse már egyszer a szememre hányta, hogy nem akar látni. Annak ellenére egyszer mégis eljött. Hálás voltam azért a pár percért. Ami pedig a lányomat illeti, látom a szemeiben, hogy tart tőlem. Csak remélni tudom, most hogy csak ketten leszünk, nem ijesztem el. Nem szeretném. Ahogy bántani sem. Sohasem volt igazán lehetőségünk arra, hogy hosszasan elbeszélgessünk. Most itt van temérdek idő és egyszerűen úgy érzem falakba ütközök. A családom nem látja bennem a biztonságot nyújtó személyt. Ahogy a társadalom is kivet magából. Mégis mit csináljak így?
De nem fogok visszafordulni, főleg hogy megpillantom a játszótéren. Háttal van nekem, nem akarok csak úgy odaszólni. Odaigyekszem, már amennyire a lábam engedi a sétát. Annyira, hogy legalább a szeme sarkából láthasson.
- Szia Elle... csatlakozhatok?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Gabrielle & Joel ~ Játszótéri rosszalkodás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gabrielle & Joel ~ Játszótéri rosszalkodás   Gabrielle & Joel ~ Játszótéri rosszalkodás Icon_minitimeVas. Szept. 21, 2014 10:19 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Apa csak egy van. Igaz, van, hogy nincs. De amikor nincs, akkor is küzdünk vele: a hűlt helyével, meg azzal, amikor kiderül, valaki mégiscsak van.
Daddy & Me
Fogalmam sincs, hogy miért vagyok itt. Valahol legbelül egyáltalán nem akarom ezt. Mert miért pont most lenne szükségem az apámra? Mikor kellett volna nem volt, most miért kellene? Ezekre a kérdésekre még válasz sincs, de én mégis itt vagyok, készen a találkozásra. Anya szerint azért legyek óvatos, és mindig tartsam a kezembe a mobilomat, hogy könnyen tudjak telefonálni vagy neki, vagy éppen Jesse-nek, mert sosem tudhatom, hogy az apámra mikor jön rá valami roham... és fél, hogy bántani fog. És az igazság az, hogy én is félek egy kicsit. Akár hogy nézzük, de mégis csak katona volt... És olvastam valahol, hogy az ilyen emberek agresszívek. Mi van, ha mondok valamit, ami nem tetszik és...?
Mikor kicsi voltam, anya és Jesse mindig erre a játszótérre hoztak. És mindig sírtam, amikor láttam valakit, aki az apukájával játszott. Sosem tartottam igazságosnak, hogy másnak van, nekem pedig nincs. Vagyis van... de hol? Sosem fogtam fel igazán, hogy miért nincs soha velünk, és minél nagyobb lettem, annál jobban beletörődtem a dolgokba. És most, hogy találkoznom kell vele... fogalmam sincs, hogy mit érzek. Félelmet azt biztosan... de nem csak azért, hogy bántani fog, hanem azért is, mert mi van, ha nem fog kedvelni? Na nem mintha akkora szükségem lenne a szeretetére, de azért mégis. Lesz köztünk valaha is igazi apa lánya kapcsolat? Vagy annak nem most kéne neki fogni. Mert nem olyan könnyű elfelejteni azt a sok iskolai fellépést, ahol pont az az ember nem volt ott, akit a legjobban vártam volna. Hiába tudtam, hogy mindenki más engem néz és tapsol, a papám akkor sem volt. És talán semmiségnek tűnik, de egyáltalán nem volt az. Nekem nem.
Egy hintán ülve várom az apámat, közben pedig meggyújtok egy szál cigit. Körülbelül két hónapja cigizek, és eddig egészen jól csináltam, még Jesse sem tudja. Mert ha tudná, akkor nem biztos, hogy nem próbálná megakadályozni, ugyanis mindig azzal mérgesítenek, hogy „csak 14.” Mintha Ők direkt akkorának születtek volna, mint amekkorák.  Gondolataimból az apám ébreszt fel. Rémülten dobom el a kezemben lévő cigit, aztán aztán felpattanok a hintáról, és hátrálok két lépést.
- Szia... apu. Persze.  - Motyogom a lehető legszerényebb hangomon, de nem mozdulok. Talán mindenki más a helyemben, oda rohanna és megölelné... de én nem. Én nem akarom. Reflexből tapogatom meg a zsebemet, csak, hogy biztos legyek abban, hogy a telefonom nálam van. Igaz, hogy még sosem ütött hozzám... viszont az is igaz, hogy nagyon kevés időt voltunk kettesben. Most meg egy játszótéren vagyunk, ahol senki más nincs. És mi van, ha meglátta a cigit, amit eldobtam? Az Elle megszólításra összegyűlnek a könnyeim. Kislány koromban is mindig így szólított, bár már rég volt, de az emlék élénken lebeg a szemeim előtt. Akkor még minden annyira más volt.


words: - | note: - | music: [You must be registered and logged in to see this link.]


A hozzászólást Gabrielle Hemingway összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Szept. 23, 2014 11:27 am-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Gabrielle & Joel ~ Játszótéri rosszalkodás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gabrielle & Joel ~ Játszótéri rosszalkodás   Gabrielle & Joel ~ Játszótéri rosszalkodás Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2014 11:22 pm

Mikor úgy döntöttem, hogy megpróbálom kezembe venni a dolgok irányítását, nem egészen gondoltam végig, miféle nehézségekbe fogok ütközni. Mit fognak szólni hozzám a gyerekeim? És vajon tudom kezelni a helyzetet? Vajon meg tudok birkózni a démonjaimmal? Ezer meg egy kérdés kavarog újabban a fejemben.
Mostanában sokat tűnődök azon, hogy miért kerültem ebbe a helyzetbe. Kinek ártottam azzal, hogy a legjobbat akartam a gyerekeimnek és a feleségemnek? Egy biztonságos háttérrel. Nélkülözés nélkül. Mert én tudom milyen az. Csak ez motivált. A sok távol töltött idő alatt csak az tartotta bennem a lelket, hogy majd amikor leszerelek, milyen sok mindent fogunk mi négyesben csinálni. De semmi sem úgy van, ahogy azt megálmodtam. Mondhatni hiú ábrándokat kergettem mindvégig a húsz év alatt. Ön és közveszélyes vagyok, egy mihaszna - ahogy a feleségem fogalmazott - aki az ő és a társadalom nyakán élősködik. A gyerekeim pedig nem kérnek belőlem, valahol megértem őket. Talán Jesse mellett már elkéstem. Az ő legszebb időszaka már letűnőben, lassan felnőtt férfivé érik és érthető, hogy inkább szeretne magától boldogulni. Hol férnék én bele az életébe?
De a lányom... őt egészen azóta nem is láttam, hogy ki lettem dobva otthonról. Talán nála még semmi sincs elveszve. Talán még adódik nekem egy röpke időszak, amikor érezhetem, hogy mellette vagyok, hogy gondoskodok róla. Talán hiú ábránd ez is. Talán mégsem, ez azt hiszem kettőnkön múlik.
Látom rajta, hogy megtorpan. Ahogy észrevesz mint ha megváltozna nem csak a testtartása, de az arckifejezése is. Tart tőlem, ezt tisztán látom a testbeszédéből. Meg is torpanok egy pillanatra. Túl gyorsan zajlanak a dolgok? Sosem voltam otthon a szülői viselkedésben igazán, mikor mit kellene tennem. Igazából mire belejöttem volna, ismét el kellett mennem, és ez az egész katonáskodás kiölte belőlem azt a csekély tapasztalatot is.
Láttam mit csinált. Dorgálnom kellene? A lelkiismeretem azt súgja. Tudom milyen nehéz arról a szarról leszokni. Szinte lehetetlen, hacsak nincs hozzá kellő akaraterő. De nem szeretnék mindjárt erről az oldalról bemutatkozni neki. Az apja vagyok, igen. De úgy hiszem semmi olyat nem mutattam fel, ami ezt engedné láttatni, hogy jogom van kioktatni. Vagy ha jobban tetszik, megnevelni. Nem elmarni szeretném magam mellől. Szép is lenne, ha úgy reagálna, ahogy egy hétköznapi szituációban szokás. Nyilván megkapnám, hogy mit dirigálok, eddig itthon sem voltam. Már a fiamtól megkaptam. Azt hiszem nem túlzok, ha úgy gondolom ez egy másik hadszíntér. Itt is meg kell dolgozni a sikerért és minden nap egy túlélőpróba. Nekem sajnos összességében nézve fullasztó is. Ha azt szeretném, hogy a gyerekeim, vagy bárki tiszteljen, azért tennem kell. Itt már nem elég, ha azt mondom, hogy "az apád vagyok".
Közelebb lépdelek, elérem a hintát. Különös, de minden eddigi zavaros zaj, ami a fejemben zsongott megszűnt. Mint ha egy távoli múlttá zsugorodott volna minden szörnyűségével együtt. Hisz itt vagyok a lányommal, más nem számít.
- Anyád nem hiszem, hogy repesne az örömtől, ha tudná milyen csúnya szokásod van. - vetek egy pillantást a füstölgő cigire. El eldobta, de el nem nyomta. Teszek még egy lépést, de csak hogy rá lépjek. Majd a lányomra pillantok. Halovány mosoly ül ki az arcomra. Azt hiszem okkal vagyok büszke a gyerekeimre. A fiam sikeres, jóképű kölyök, a lányom meg...
- Napról napra egyre gyönyörűbb vagy. - nehezen tudom megállni, sőt nem is tiltakozok a késztetés ellen, hogy megsimítsam az arcát akár csak egy pillanatra is. Ha hagyja persze. De nem haragszom meg érte, ha nem. Nem viselkedtem valami szépen a legutóbb, hogy őszinte legyek.
- Sajnálom a múltkorit. - fájdalmas grimasz ül ki az arcomra szavaim hatására. Az anyja elutasító viselkedését még mindig nehezen tudom kezelni. Boldog családom lehetne, helyette széthullik, más fekszik az én ágyamban. Abban a házban, amit majdnem teljesen a két kezemmel építettem fel.
- Anyád mondta, hogy itt talállak. Szólt, hogy jövök? - nehéz megtalálni vele a beszédtémát. Nem lehetetlen, főleg amíg tiszta is az elmém, de érződik, hogy nem voltam mellette. Évek teltek el és szinte nem tudok semmit róla. Hogy mit szeret, mit nem, miért rajong és folytathatnám. Hiába nyugtattam a tudattal, hogy azért megyek el, hogy a gyerekeimnek jobb legyen az élete, érzem, hogy pengeélen táncolok és bármikor teljesen elveszíthetem őket. Mit számít, hogy mennyire voltam önfeláldozó, ha tehetetlen vagyok? Mert abban az esetben én lennék a legnagyobb vesztes. Már nem vagyok fiatal, az időt pedig nem tudom visszaforgatni. Bár képes lennék rá valahogy, biztosan másképp alakítanám az életem... És persze az övékét is.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Gabrielle & Joel ~ Játszótéri rosszalkodás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gabrielle & Joel ~ Játszótéri rosszalkodás   Gabrielle & Joel ~ Játszótéri rosszalkodás Icon_minitimeSzer. Szept. 24, 2014 4:16 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Apa csak egy van. Igaz, van, hogy nincs. De amikor nincs, akkor is küzdünk vele: a hűlt helyével, meg azzal, amikor kiderül, valaki mégiscsak van.
Daddy & Me
Nagyon fura apámmal szemben állni. Olyan érzésem van, mint mikor kislány koromban hazatért és bemutatkozott, hogy ki is valójában. Aztán ez történt újra meg újra. Mire megszoktam a jelenlétét, ismét el kellett válnom tőle. És mikor megszoktam a hiányát, ismét felbukkant. De ez most valahogyan mégis más. Nem tudnám megmondani, hogy örülök vagy sem a viszont látásnak. Örülök, mert akárhogy is vesszük, de hiányzott. És nem örülök, mert tudom, hogy milyen... egy rossz szó, és talán hozzám üt. Azt el tudtam viselni, hogy apa nélkül kellett felnőnöm, de azt már nem tudnám, hogy kezet emeljen rám. Hiszen nincs is joga ilyesmihez. Anya sem tette soha, mindig elrendezte a dolgokat a kiabálásával, meg a különböző büntetésekkel. Nem emlékszem, hogy abban a rövid időben, amíg tényleg elhittem, hogy van apám, hogyan viszonyult hozzám... a csíntalanságaimhoz, de abban teljesen biztos vagyok, hogy nem volt ő ilyen. Nem volt agresszív, tudtam, hogy sosem bántana. És lehet, hogy most sem így van... talán most sem lenne képes kezet emelni rám... de bízhatok ebben? Ahhoz túl sokat láttam már belőle a rossz oldalából, meg anya nem hiába próbál a lehető legtávolabb tartani tőle. Csodálom is, hogy ma megengedte ezt a találkozót. Bár igaz, hogy szabályokkal: a telefon mindig a közelembe legyen, hogy szükség esetén felhívhassam, időben érjek haza, tanulok, amint haza érek és nem mehetek el sehová az apámmal. Máskor haragudni szoktam, mikor csak ilyen ostoba feltételekkel enged el bárhová is, de most tökéletesen egyet értek mindennel – kivéve talán a tanulás felét, de úgysem látja, hogy a szobában éppen tanulok, vagy sem -.
Tudom, hogy látta a cigit, amit eldobtam és arra számítok, hogy elkezdje nekem osztogatni az apai jó tanácsokat. Anya legalábbis eddig biztosra veszem, hogy lehozta volna az isteneket az égből mérgében. Ehelyett kinyomja a csikket, amire nekem nem volt bátorságom, amikor felbukkant. Ezzel közelebb került hozzám, és érzem, hogy a szívem hevesebben kezd verni. Vajon bántani fog?
- És mit fogsz csinálni? Elárulsz neki? - kérdem és cseppet sem rejtem el a hangomban rejlő gúnyt. Egyszerűen nem tudok vele kedves lenni. Képtelen vagyok megbocsájtani mindazt, amit csinált, hogy nem volt mellettem, mikor kellett volna. És fogalmam sincs, hogy valaha képes leszek-e arra egyáltalán. Az nem igaz, hogy nem szeretem, mert hát mégis csak az apám, de túl gyors nekem ez a közelsége. Nagyon sok mindenről van lemaradva, semmit sem tud rólam. Hogyan is viselkedhetnék úgy, mintha minden rendben lenne, mikor valójában semmi sincs jól így ahogy van?
- Az anyu érdeme. – motyogom, aztán elhúzódok az érintésétől. Nem akarom, hogy hozzám nyúljon. Még nem, most nem. Sőt, talán sosem fogom megengedni neki. Még akkor sem, ha szívem szerint a nyakába ugranék és elfelejteném azt a sok évet, amit külön töltött tőlünk. Annyira hiányzott, és annyira vártam már, hogy találkozhassunk végre. De láttam, hogy mit csinált a múltkor... már nem olyan, mint akkor volt mikor kicsi voltam. Na és mi van akkor, ha mondjuk megint közel engedem magamhoz, ha igazi apa-lánya viszonyba kerülünk, és akkor aztán fogja magát és ismét eltűnik? Hiszen csak ehhez ért. Felbukkan, úgy tesz, mintha szeretne, aztán felszívódik és hosszú ideig semmi jelt nem ad magáról. Közben pedig fogalma sem volt mindarról amin keresztül mentem, nem is érdekelte. Nem is értem, hogy most mi ez a hirtelen közeledése. Talán azt gondolja, hogy még nem késő a dolgokat helyre hozni. Hát... ebben nagyot téved!
- Azt sajnálhatod is. – egyszerűen nincs mit mondjak neki. Semmi sem változik meg a sajnálatával, sőt nem is hiszem el, hogy komolyan így gondolná. Hogy őszinte legyek, fogalmam sincs, hogy mit higgyek el egyáltalán. Hogyan is bízhatnék meg benne, mikor láttam már azt az igazán rossz oldalát is? Egyáltalán nem olyan, mint amilyenre emlékszem még kiskoromból. Azt hiszem, teljesen ki vagyok belőle ábrándulva. Az tény és való, hogy utálom az anyám pasiját, de Ő legalább sosem ütne hozzám. És ezt onnan tudom, hogy az utóbbi időben számtalanszor megtehette volna, de nem tette.
- Igen szólt. Azért vagyok még mindig itt. – vágom rá nyers hangnemben, majd bele rúgok egy kőbe. Nem nézek az apámra, csak úgy fojtatom:- Egyáltalán miért akartál velem találkozni? -  érzem, hogy a testem remegni kezd. Az idegességtől és a félelemtől egyaránt. Kíváncsi vagyok, hogy dühös lesz-e amiért nem beszélek vele kedvesen. Anya az lenne, mert utálja mikor bunkóskodok, de ő mindig csak beküld ilyenkor a szobámba amíg lenyugszom. De azt nem tudom, hogy az apám, hogy fogja mindezt elviselni. És ha dühös lesz és meg akar ütni, mit csináljak? Szaladjak el? Vagy csak egyszerűen telefonáljak Jesse-nek?


words: - | note: - | music: [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Gabrielle & Joel ~ Játszótéri rosszalkodás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gabrielle & Joel ~ Játszótéri rosszalkodás   Gabrielle & Joel ~ Játszótéri rosszalkodás Icon_minitimeVas. Szept. 28, 2014 10:34 am

Valahogy sohasem volt meg az érzékem a gyerekekhez. Még kicsinek eljátszottam én mindkettővel, de most, hogy két jócskán kamasszal kell szót értenem, már igen csak nehéz. Nehéz, mert nekik is és nekem is szokatlan a helyzet. Hirtelen megint belecsöppentem az életükbe. Én értem, hogy távolságtartóak, sőt a viselkedésem alapján el is hiszem. Én sem engednék egy ilyen embert a közelükbe, mint amilyen vagyok. De nincs más választása senkinek ebben úgy gondolom. Én ahhoz ragaszkodok, hogy ha már ennyit kínlódtam a háborúban, kicsit kiélvezhessem az időt a gyerekeimmel, ők pedig... nos ahhoz, hogy nagy ívben elkerüljenek. Nem vetem a szemükre, hogy miért teszik ezt velem. De attól függetlenül fáj. Mint ha csak egy kis rés lenne közöttünk, de ha rálépek, a rés beszippant és egy hatalmas szakadékban találom magam. Kell ez nekem? Kétségek közt gyötrődni?
Látom a lányom arcán, hogy minden egyes mozdulatomat figyeli, a legkisebb rezdülésre is nő a feszültség. Pedig csak elnyomom a csikket. Egészen egy pillanatig úgy érzem, hogy tűrhető a hangulat. Aztán mint ha felvágták volna a nyelvét. Nem magyarázkodni kezd, hanem nekem szegezi a legelső gondolatait. Úgy nézek én ki mint egy spicli? Szép, mondhatom. Ezt vonta csak le az egészből? Én próbálom felvenni ezt az ívet. Most mit kellene tennem? Mi az ami ilyenkor jó lenne? Látszik, hogy a fiamnál sem tapasztaltam sokat a kamaszkorából. Ahogy azt sem tudom, ilyenkor mégis mit kellene válaszoljak, hogyan reagáljak. Mint ha csak az élet nagy talányai lennének. Egy pillanatra összeszorítom az állkapcsom. Úgy érzem mint ha most érvényesülne a mondás, csöbörből vödörbe.
- Nem, nem anyád cinkosa vagyok. És nem is a tanárod, hogy ilyenekkel foglalkozzak. Ha annyira jól esik, szívd. De ha csak azért kell, mert mások is cigiznek, vagy mert stresszelsz... nem fogja megoldani a problémádat. - nem hiszem, hogy helyén kezelném a problémát. Sőt nem hiszem, hogy ez lenne a megfelelő válasz. Azt viszont érzem, hogy rosszul esik ez a nyílt ellenségeskedés. A gúny éle bánt engem. Tudom, hogy sok mindent hibáztam, hogy nem voltam itt. De az ő érdekükben tettem és ezt azt hiszem nem fogják maguktól sem így gondolni.
Fáj az is, hogy elhúzódik az érintéstől. Eszem ágában sincs pedig bántani. Ezt a fiatal, hamvas arcocskát? A saját lányomat nem akarom magamtól elmarni. Nem tudom eldönteni, hogy most fél-e tőlem, vagy csak egyszerűen ennyire idegen vagyok neki. Egy biztos, a szemeiben látom, hogy vádol. Vádol mindennel, és ha ezt most hirtelen rám zúdítaná, nem tudnék mit kezdeni a helyzettel. Nem tudnám mit mondjak, hogy reagáljak... ilyenkor azt érzem, egy igazi hátramaradott nyomorék vagyok, aki nem tud szót érteni a gyerekeivel.
Megkapom a választ, amit nem szívesen szeretek hallani. Hiába a vádló hangnem mögé bújtatás, egyértelműen látom rajta, hogy mélyen befolyásolják a látottak. Most ilyenkor mit kellene mégis lépnem? Visszavágni valamivel? Érzem, hogy egy picit ingerült vagyok, de visszafogom. Ha most megint megnyilvánulok, akkor nem fogom soha az életben elnyerni a bizalmát. Csak egy pillanatra szorítom össze a fogam, hogy ne mondjak semmi csúnyát. Érzem, hogy pengeélen táncolok jelenleg.
- Nézd, nem egy kíméletes dolog a háború... Ha valaki erősen jön haza, az egy igazi hős. - próbálom felvázolni a helyzetet. Tudom, hogy az egész húsz év tönkre tett. És az orvosok meg vannak arról győződve, hogy nem is fogok rendbe jönni. Az idegeim ki vannak. Talán ezért is érzem olyan nehéznek egy kamasszal szót érteni.
- Elle! - egy pillanatra elveszítem a hidegvérem, noha csak egy picit emelem meg a hangom, amolyan dorgálóan. Nem tetszik ez a tiltakozó viselkedés, békülő szándékkal jöttem, nem pedig hogy tovább szítsuk a feszültséget. Kell ez nekünk?
- Mert a lányom vagy és mert látni szerettelek volna. - ennyi indok már önmagában is elég lenne, de most tovább is megyek.
- És mert szeretlek. Egészen apró korod óta, amióta csak a kezembe vettelek azt vártam, hogy ne szólítson el a kötelesség mellőletek, hogy veletek lehessek. És hogy megismerhesselek...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Gabrielle & Joel ~ Játszótéri rosszalkodás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gabrielle & Joel ~ Játszótéri rosszalkodás   Gabrielle & Joel ~ Játszótéri rosszalkodás Icon_minitimeVas. Feb. 22, 2015 11:40 am

- Szuper. – mondom kevélyen arra, hogy nem árul be, és nem fog a dolgaimmal foglalkozni. - Akkor sanszos, hogy valaha még jóban lehetünk.
Ahogy apám itt áll előttem, teljes életnagyságban, és végre nem csak holmi fantazmagória a fejemben, vegyes érzelmek cikáznak bennem. Akarom én egyáltalán, hogy jóban legyünk? Ha mélyre nézek magamban, talán. Kár hazudni. De túlzottan pipa vagyok rá, és sértve érzem magam, amiért elment. Neki meg nem kell tudnia mit gondolok.
Hogy a cigi nem oldja meg a problémákat?
Nem vagyok már kis pisis, akit feltétlenül fel kell világosítani az élet naaagy dolgairól, viszont ez egyszer nem replikázok rá.
Árgus szemekkel figyelem a legapróbb rezdüléseit is. Látom, ahogy megfeszül az arcizma, mint aki épp lenyeli a belőle kikéretőző szavakat.
- Igen… Hogyne. Egy hős… – sóhajtok. - A nemzet számára biztosan az vagy, de mi van a családdal? Másokat választottál helyettünk. Olyan idegen embereket, akiket sosem láttál, akikhez semmi közöd, akiknek mindegy élsz-e vagy meghalsz. Még a nevedet sem tudják, csak egy katona vagy nekik a sok közül. – remeg a hangom, hallom. Nem fogom vissza magam. Őszintén megmondom a véleményem, mégha meg is bántom vele apámat. - Tőlem ne várd, hogy éljenezzek és rózsaszirmokat dobáljak örömömben.
Erre atyai eréllyel rám szól, hogy hátrább az agarakkal. Talán tényleg túl kemény vagyok vele, de az érzelmeim diktálnak.
Szóval látni szeretett volna? Hatalmas lélegzetet veszek.
- Épp ideje volt. – motyogom sértődötten.
Türelmesen meghallgatom, ő is megtisztelt a figyelmével, úgyhogy rajtam a sor, azt hiszem.
- Hát… – vonom meg a vállam. - Itt vagyok.
Most valahogy nem tudom mit mondhatnék. Ijesszek rá, hogy kemény meló elé néz, ha komolyan meg akar ismerni, és be akarja pótolni azt a hosszú időt, amit a hadsereg rabolt el tőlünk?
- Meddig maradsz? Vissza kell menned? – érdeklődöm.
Nem lesz könnyű menet, nekem sem, de egy esélyt mindenki megérdemel.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Gabrielle & Joel ~ Játszótéri rosszalkodás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gabrielle & Joel ~ Játszótéri rosszalkodás   Gabrielle & Joel ~ Játszótéri rosszalkodás Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Gabrielle & Joel ~ Játszótéri rosszalkodás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-