KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Amadieu & Francesca~Madonna partyja  Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Amadieu & Francesca~Madonna partyja  Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Amadieu & Francesca~Madonna partyja  Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Amadieu & Francesca~Madonna partyja  Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Amadieu & Francesca~Madonna partyja  Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Amadieu & Francesca~Madonna partyja  Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Amadieu & Francesca~Madonna partyja  Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Amadieu & Francesca~Madonna partyja  Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Amadieu & Francesca~Madonna partyja  Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Amadieu & Francesca~Madonna partyja

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Amadieu & Francesca~Madonna partyja  Empty
TémanyitásTárgy: Amadieu & Francesca~Madonna partyja    Amadieu & Francesca~Madonna partyja  Icon_minitimeVas. Szept. 28, 2014 2:37 am

Frannie könnyes szemmel kapja kézbe a meghívót, ujjbegyével gyöngéden simít végig, ki pislogja a könnyeket, amik kegyetlenül óhajtanak utat törni maguknak. Rögtön beúszik emlékei közé egy csodás testtel rendelkező, arany szőke hajú szépség. Agatha. A legjobb barátja volt és nem csupán barát, vagyis igazság szerint több, mint barát. Úgy találkoztak először, hogy egyre többször lett a kliense a lány, a végén már napi szinten rendelte Franniet, aztán valahogy barátok lettek, legjobb barátok, vagyis a lány számára biztosan. Ő igazi barát volt, olyan aki tudta mindig mire van szüksége, szavak nélkül is értett, pontosabban még Frannél is jobban tudta. Na meg, hogy mire vágyik a teste, ő vezette rá, hogy igazából nem csupán a férfiakhoz vonzódik. Vagy talán csak Agathara vágyik, mert ő olyan dolgokat mutatott neki illetve ébresztett fel, hogy még ő maga sem tudta, hogy élvezi. Olyan volt számára, mint Alex, csak nőben, egy a saját ínye szerint kevert heroin adag, és minél többet akart, annál többre vágyott. Pont, dettó, mint Alex, amióta jóba lettek egyre több olyan dolgot műveltek amit soha nem gondolat volna, hogy élvezheti, hogy nő egyáltalán az ilyet élvezheti. Sokkal jobban, mint azt gondolta volna. Lepillant tejfehér bőrbe vont, törékeny csuklójára, ahol vörösen világít körbe egy csík, másik ujjával megcirógatja azt, és bizsergés kerti hatalmába, főleg mikor fejét betöltik az elmúlt éjszaka pillanatai. Ahogy a férfi ágyához van kötve, csuklói a feje fölött az ágy kovácsolt vashoz rögzítve, miközben csupán egy fekete platform cipő helyezkedik el formás bokáján. Nefelejcskék íriszei azután újra a meghívóra siklik, nyel egy nagyot és úgy dönt, hogy elmegy erre a bulira. Talán akkor közelebb érzi magát a lányhoz. Még mindig hallja a kocsi hangját ahogy megpróbál fékezni, vagy a duda hangját, A hangos, vékony sikítását, majd a reccsenést, ahogy a kocsi maga alá gyűri a törékeny testét. Azóta nem a régi Francesca, próbálta elnyomni az érzést, de képtelen rá, kimondhatatlanul hiányzik neki a barátnője, a pillantása, az illata, azok a perverz dolgok amiket annyira szeretett. Vesz egy mély sóhajt, majd elindul fürdeni. Nem egész negyedóra alatt fürdik le, választ magának fekete csipkéből készült fehérneműt, végül egy szintén fekete cicanadrágot, egy fehér, kivágott dekoltázsú inggel, amit könyökéig feltűr. Előkap egy fekete, magassarkú cipőt, csokoládé barna tincseit laza hullámokba rendezi, laza sminket varázsol arcára, majd felkapva a meghívót illetve a dzsekijét elindul. Mivel a kocsija szerelőnél, Alexnek meg dolga van egy másik városban ezért úgy dönt, hogy hív taxit. A taxival nem sokkal fl óra múlva már a híresség bejárata előtt toporog egy dobozzal a kezében. Várj, amíg ajtót nyitnak, majd kabátját leadja a komornyiknak az ajándékkal együtt, végre kivezetik a medencéhez ahol már legalább kétszáz ember várakozik. A pincér automatikusan kínálja pezsgővel, mire gondolkodás nélkül fogad el, ahogy hirtelen megfordul egy férfi nyakába loccsan a valószínűleg drága és kristályos pezsgő.
-Öhm, elnézést, Uram,- motyogja.

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Amadieu & Francesca~Madonna partyja  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amadieu & Francesca~Madonna partyja    Amadieu & Francesca~Madonna partyja  Icon_minitimeKedd Szept. 30, 2014 9:17 pm



Fran & Amadieu

► oh no

[You must be registered and logged in to see this image.]
Az esti party előtt kénytelen voltam még hazamenni és átöltözni, mert az étterem, ahová ebédelni mentem egy kollégámmal, akivel együtt forgatjuk a legújabb filmem, pontosabban barátokat alakítunk, ami nem nehéz úgy, hogy egyébként is azok vagyunk, szóval az étteremben sikeresen rám borított egy nő egy nagy pohár vörösbort. Mint utóbb kiderült, felismert és nagyon szeretett volna egy autogrammot kérni és olyan lendülettel próbált tollat szerezni, meg valamit, amire ráírassa a szignómat, hogy a végén sikerült rám ügyeskednie az italát. Szerencse az egészben, hogy a fekete pólón nem virított annyira, mint mondjuk, ha fehéret viseltem volna, de ettől még nem örültem neki túlzottabban, hogy meglocsolászott.
Akárhogy is, nem történt tragédia, megértettem, hogy véletlen volt, még közös képet is csinálhatott, aláírtam a papírt, amit az orrom alá dugott, beszélgettünk pár szót kedélyesen, aztán ki-ki a maga dolgára ment tovább.
Az ebédet azért még befejeztük, bormámor ide vagy oda, majd fogtam magam és autóba ütem, hogy hazamenjek, mielőtt még meg kell jelennem azon a bulin, amit igazából nem is tudom, hogy ki tart, de az ügynököm szerint elengedhetetlen, hogy megjelenjek, szóval gondolom valamelyik producer is itt lesz és aki a pénzt adja a filmre, annak nem árt ha az ember nem mond nemet. Magyarán a békesség és az együttműködés elvén én is hivatalos vagyok, megjelenés kötelező. Medencés a party, de nem fogok fürdőnadrágban pózolni, ezért egy farmer-póló-zakó együttes mellett döntök. Hajamba beletúrok és kb beáll, ahogyan egyébként is lenni szokott. De mindezt csak egy gyors zuhany után teszem meg, mert marhára nem jönne jól, ha alkoholtól bűzlően jelennék meg. Még csak az kéne, hogy a sajtó – ami ezen a rendezvényen is biztosan jelen lesz – lehozzon rólam olyasmit, hogy alkoholista vagyok vagy ilyesmi. Vannak akik szerint mindegy, hogy miért vagy címlapon, a reklám az reklám és mindenképpen jó, ha beszélnek rólad, de ami engem illet, én ezzel a felfogással nem tudok azonosulni. Ne azért beszéljenek rólam az emberek, mert ittam vagy nem ittam vagy éppen kivel és hol és mit csináltam, hanem azért, mert esetleg tetszik nekik, amit csinálok a munkámban. Mert jó alakítást látnak tőlem és ez valamilyen érzelmet elindít bennük. Szeretik vagy gyűlölik a karakterem, az mindegy, szóval egy a lényeg, ne a bulvár miatt tudják a nevem, hanem azért, mert esetleg látták a filmeket vagy színdarabokat, amikben játszottam és az kiváltott belőlük valamit. Talán idealista elképzelés ez, de annyi baj legyen.
Megérkezem a számomra idegen házhoz. Rengetegen vannak itt. Látok pár ismerős arcot, de a legtöbben teljesen idegenek számomra. Összefutok az egyik producerrel, kedélyesen váltunk is egymással pár szót, aztán tovább megy. Meglátom egy színészkollégámat, vele is váltok pár szót, aztán úgy döntök kell egy pezsgő nekem is, de nem is sejtem, hogy a következő pillanatban már meg is kapom… csak épp nem úgy, ahogy szerettem volna, mert ma már másodszorra locsolnak le. Meglepetésemben először köpni-nyelni nem tudok, de végül rezignáltsággal veszem tudomásul, ez egy ilyen nap.
- Nem történt semmi. – egy éppen felénk járó pincértől elkérem a karján lógó fehér anyagszalvétát és elkezdem felitatni az italt magamról.
- Nem vettük észre egymást, megesik az ilyesmi. – gondolom ő se nagyon nézett körül és amikor sarkon fordultam, én se láttam a közelgő „veszélyt”. Megesik az ilyesmi.
- Rád is fröccsent? – gondolom, mint itt minden nő, ő is valami méregdrága ruhakölteményt visel. Kellemetlen, ha sikerült magát is megöntöznie. Közben végzek az esélytelen próbálkozással, mert ennyitől bizony nem fog eltűnni a pezsgő folt rólam.
- Azt hiszem lassan megéri majd minden alkalommal váltás ruhát hordanom magamnál. – jegyzem meg az orrom alatt, hiszen lassan tényleg lesz ennek értelme, ha ennyi itat kapok a nyakamba eztán, mint ma is.

szószám zene [You must be registered and logged in to see this link.]

Vissza az elejére Go down
 

Amadieu & Francesca~Madonna partyja

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
»  Amadieu Benoît - coming soon to theatres
» Amadieu & Ravin – Lorenzi Park

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-