KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Ville bá & Ravin a komisz Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Ville bá & Ravin a komisz Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Ville bá & Ravin a komisz Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Ville bá & Ravin a komisz Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Ville bá & Ravin a komisz Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Ville bá & Ravin a komisz Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Ville bá & Ravin a komisz Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Ville bá & Ravin a komisz Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Ville bá & Ravin a komisz Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Ville bá & Ravin a komisz

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Ravin Vallejo
Ravin Vallejo

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : Az idegeiden
◮ hozzászólások száma : 93
◮ join date : 2014. Sep. 04.

Ville bá & Ravin a komisz Empty
TémanyitásTárgy: Ville bá & Ravin a komisz   Ville bá & Ravin a komisz Icon_minitimeVas. Szept. 28, 2014 10:51 am

Apám már megint átdühöngőzte az éjszakát, így Mark-nál kötöttem ki őrizetre. Úgy egyeztek meg, hogy másnap reggel értem jön a menedzserúr lakására, de nem jelentkezett. Tuti kiütötte magát és még mindig keresztben horpaszt az ágyon. Pedig már délután van. A mobilját meg szarik felvenni.
Mark pipa, de nem mondja. Legfeljebb annyit, hogy reméli; azért a stúdióba időben betolja a képét, hogy haladjunk a felvételekkel. Ja, ha melóról van szó, nem szokott gond lenni. Apám különben tök pontos, csak rólam feledkezik meg néha.
Mennénk a saját hangstúdiónkba, de előtte Mark-nak még dolga van egy másik cégnél. Méghozzá a mitikus ’Slaves of Hell’ nevű banda menedzserével van randija. Jó kis banda. Rá vagyok mozdulva a nyenyeréjükre, sokat hallgatom az ő halálgörgésüket is.
Azt hiszem Mark megbánta, hogy kikotyogta hová megy, mert onnantól megkötözni sem lehetett. Nem mert egyedül hagyni a kocsiban. Szerintem tartott tőle, hogy mire visszaér, lebontom, vagy felgyújtom az imádott BMW-jét.
Csak rám nézett azokkal a jéghideg, acélszürke szemeivel.
- Tudooom… - sóhajtok. – Ne nyúljak semmihez. – ezzel huss, már ki is ugrottam a verdából.
- Okos kislány. – dörmögte rekedten. Ő is kiszállt, aztán bementünk az épületbe. Közkívánatra moderáltam magam, és azt csináltam, meg arra mentem, amerre Mark mondta.
A fater még azt hihetné, hogy kémkedek a konkurenciánál. Pedig dehogy. Tutira seggbe rúgna, ha tudná, hogy az „ellenzéknél” csápolok. Eminem-ért is fültövön csapott párszor. Akkor meg főleg, ha olyan gyöngyszemeket kántálok, mint: „I'm a different man, kiss my ass, kiss my lips, bitch why ask. Kiss my dick, get my cash, i'd rather have you whip my ass.” vagy „I'd never love you enough to trust you, we just met and I just fucked you.” Nem is értem apámnak mi a baja ilyenkor. Szerinte nem gyerek szájába való. Mármint ez a szókészlet. Cöh! Az álszent. Tíz éve keménykedik velem a fater. Lassan felnövök és betöltöm a mágikus 18-at, de még mindig nyomja. Na, jó, még van pár évem, addig is duruzsolhat. Aztán mi értelme? Szeretem, meg minden, de a szabad akarat élharcos híve vagyok. Ezt a példát látom tőle, és nem mondom, bejön.
A stúdióba néztünk be előbb. Ott a hangmérnök továbbirányított bennünket az emeletre, ahol Ville báék kéróznak. Odafönt valami Grid nevű csóka engedett be minket. Jah, Mark menedzser haverja, akihez jött. Lekezeltek, verbálisan körbenyalták egymást, aztán Mark miután bemutatott a spamjának, gentlemanuszhoz illően előretessékelt.
Csak fél füllel hallgattam mit dumálnak. Ugye nem feat-olást helyeznek kilátásba? Apám fog örülni, ha megtudja, hogy összeeresztenék a két bandát. De csak nem ilyeneken törik a szürkeállományukat.
Zsebre vágott kezekkel masírozok be a nappaliba, ahol a fiúk szétvetett lábakkal, hanyagul tespednek a kanapékon meg a fotelekben. A tömény füstben alig látni, hogy szívnak meg isznak.
- Cső. – eresztek meg egy udvariassági formulát. Keménynek neveltek, nem bunkónak.
Jó kis kégli, nem mondom. Egészen hangulatosra sikerült lelakni. Nem zavartatom magam, miközben szétnézek. Aztán megállapodik a szemem a ’Slaves of Hell’ agyonbálványozott frontemberén.
Wow. A híres „halott ember” személyesen. Találó név. Mondjuk a haverjaiba sem szorult több élet. Speciel apám csapata sem fest szebben, miután a srácok beállnak, mint a klinikai halál. Pont ugyanilyen szétcseszettül döglenek szerteszét egy-egy jól sikerült próba vagy koncert után, mint ezek a tagok itt. Deja vu-m van, csak az arcok mások. Már látom; ez az agyhalott állapot hozzátartozik a metálvagányok egyezményes dizájnjához. Gondolom jobban kifejezi a személyiségüket. Mennyire lehetnek kiütve? Vajon még meg tudják különböztetni a fejüket a seggüktől?
Nem mondja senki, de leülök egy üres fotelba. Betartom az ígéretem, és inkább tényleg nem nyúlkálok semmihez. Nem vagyok finnyás szöszi királykisasszony a mesebeli palotából, de a berendezés szó szerint szét van baszva, és ki tudja ebben a fotelban is hány kurvát döngettek rongyosra. Jah, tudom hogy megy ez. Tízéves vagyok, nem gyengeelméjű.
Ville bával szemben csücsülök a sötétbordó bőrfotelban. Kényelmesen hátradőlök, miközben a lábaimat is felhúzom, hogy magam alá igazgassam őket. Karjaim a karfán pihennek.
Mereven bámulom a fickót. Szúrós, gonosz tekintettel, eszelősen kifejezéstelen arccal. A szemem sem rebben. Még azt is hiheti, hogy ki akarom nyírni, pedig én csak így fejezem ki a szimpátiám.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Ville bá & Ravin a komisz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ville bá & Ravin a komisz   Ville bá & Ravin a komisz Icon_minitimeCsüt. Okt. 02, 2014 11:37 pm

Nagyot szippantok a velem szemközt bámuló ablakon. A leheletem belengi az üveget, de aztán megint mélyre szívom, és nem törődöm vele ezek ott a háttérben miket működnek, én csak elvagyok itt. Én és a tükörképem… Az egyetlen aki egy szemernyit is érdekel…

- Néézd máár.. kit fújt ide a szél! – röhög Vespa halkan hörögve azután hogy valahol csapódik egy ajtó.

- Na mer’ mi ez má’ itt, óóvoda, baszod??! – csatlakozik hozzá Greg belevigyorogva a füstbe de én még mindig csak az ablakot bámulom.

- Ne ugass már bele a gyerek előtt! - megint Vespa, száz százalékig biztos benne, de még mindig nem érdekel mire mennek. Vagy hogy Grid.. már megint ki a faszt cipelt ide, egy idő után mégis megunom Vegas fényeit és visszamászom a fotelembe.

- Mé'! Mé'! Mi a fasz!? Talán porcelánból van? - megint röhögés, én meg leülök, de nem mukkanok meg. Nincs mit mondanom, csak a kis tyúkot bámulom, és figyelem, ahogy az meg engem figyel. Egyenest a szemeibe. Kedvemre lenne ráijeszteni. Talán kedvemre lenne... BÚ! - belekiáltani a vágható füstbe és élvezni, ahogy megremeg. Mégse teszem meg. Talán mert nem éri meg, ezért előre dőlve egy újabb dobozért, a szálat a fogaim közé húzom és alágyújtok a végének.

Füstkarikákat fújok. Egyiket a másik után a fejem felett, nem mert szórakoztat vagy mert tetszene, egyedül csak figyelem a terjedéseket és bejön ez az érzés.

- Ville, baszod.. mondták már milyen unalmas vagy mostanában? – hallom a röhögéseket, de egy pillanatig sem hat meg.

- És neked mondták már milyen szar ha szétkapom az arcod három perc alatt?? – kérdezem, a hangom színtelen, csak a füst dől a fogaim alatt, és a szemeibe nézek. Nem élvezem. Vagyishogy de. Talán… Megtenném. De hogy tényleg megtenném e!?? Ahhoz előbb össze kell zárjanak vele, de azt senkinek nem kívánom.

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ravin Vallejo
Ravin Vallejo

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : Az idegeiden
◮ hozzászólások száma : 93
◮ join date : 2014. Sep. 04.

Ville bá & Ravin a komisz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ville bá & Ravin a komisz   Ville bá & Ravin a komisz Icon_minitimePént. Okt. 03, 2014 11:18 am

Vegytiszta kultúrlények gyülekezete apám. Az egyik nevelő(!) célzattal megdorgálja a másikat, amaz meg olyan finom hasonlatokkal él szerény személyem irányába, mint a „porcelán”. Még a végén zavarba hoznak, mert kiderül, hogy nem is olyan reménytelenek, mint amilyen szarul első ránézésre festenek.
A Deadman állja a pillantásom. Farkasszemezünk kicsit, és azt várom, a bácsi mikor ijeszt rám. Nem teszi meg. Ilyet kihagyni… Hát ember az ilyen? Inkább rágyújt egy újabb koporsószögre. Beszari.
Figyelem, ahogy karikákat fúj, aztán azok belevesznek a helyiséget betöltő füstbe. Ezeknek a pacákoknak itt külön Discovery csatorna dukálna. Mutogatni kéne őket, mint felfedezett új fajt.
Makákók.
Naaa, itt a végén vér fog folyni és Ville bácsi bebizonyítja, hogy még életben van. Haladunk.
- Három perc? – billentem félre a fejemet, közben rajongásom tárgyát bámulom töretlenül.
– Én egy alatt gyújtom fel. De ha nekem kell begyűjtenem hozzá a segédeszközöket, akkor kettő.
Kíváncsi vagyok milyen lánggal égne a tag. Igazán tesztelhetnénk.
- Te kis szaros. – szívja meg az orrát a porcelános hogyishívják. Greg. Aha, valahogy éreztem, hogy tiltakozni fog. Markában ott vetít a sörösüveg, de a mutatóujjával fenyegetőn rám bök. – Ne akard, hogy kilógassalak az ablakon.
Elvigyorodom. Ez egy szép barátság kezdete, a hülye is látja.
Hirtelen pozitúrát váltok. Képtelen vagyok sokáig egy helyben ülni. A lábaimat felpakolom a puha kartámlára, miközben hanyatt dőlök, és egészen belesüppedek a bordó fotelba. Rövid farmernadrágom zsebéből előhalászom a sokadik kabala öngyújtóm. Tökre olyan, mint bármelyik hétköznapi műanyag darab. Apám el szokta - feleslegesen - szedni ezeket a kütyüket tőlem; szerintem félti a biztiőröket. Pedig jó füstjük van.
Mark még a másik arccal dumál a szomszéd helyiségben. Hallani, ahogy tompán döng a baritonjuk. Tudnám miről képesek ennyit pofázni. Maffia biznisz? Nőügy? Legalább valaki jól szórakozik.
Unatkozom.
Egykedvűen kattogok az öngyújtómmal. A lángja hol fellobban, hol kialszik az ölemben.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Ville bá & Ravin a komisz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ville bá & Ravin a komisz   Ville bá & Ravin a komisz Icon_minitimePént. Okt. 03, 2014 1:59 pm

És a kis tyúk megszólal... Egyszerre nézünk rá mindannyian és beáll a hulla csönd. Még a Zsindelyes is elfelejt megnyikkanni, habár ő már jóval kevesebb anyaggal kezdett. Neki még "haza kell menni"... Dögunalom!

Aztán mégiscsak elmosolyodom. Van valami ebben a gyerekben ami tetszik nekem.

- Te meg ki a fene vagy!? - kérdezem nagy sóhajjal előre dőlve és elnyomom a szálat az asztalon.

- Mit számít az!? Látod hogy egy kis suttyó!? - mondja ő. Én meg nem hiszek neki, csak nézem azt a kis szarost és visszadőlök a fotelbe. Grid már megint szart kavar. A vizeletemből érzem...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ravin Vallejo
Ravin Vallejo

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : Az idegeiden
◮ hozzászólások száma : 93
◮ join date : 2014. Sep. 04.

Ville bá & Ravin a komisz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ville bá & Ravin a komisz   Ville bá & Ravin a komisz Icon_minitimePént. Okt. 03, 2014 4:07 pm

Ciripp-ciripp. Csak nem tücsköket hallok? Egy pillanatra beáll a kínos csönd. Hát ez marha jó!
Ezeknek is csak azért nagy a pofájuk, mert gyerek vagyok és lebecsülnek.
- Ravin. A káoszosoktól. – felelem, ha már kérdeztek. Kizárt, hogy Ville bá ne ismerné a konkurens bandákat. Szerintem őket is állandóan a „piaci helyzettel” basztatja a menedzserük. Csak úgy mellékesen megjegyzem, a tagnak ritka ronda malacképe van. Az sem a szépségével hódít, inkább a pénzével.
Különben eszméletlen dolog történt! A Halott Ember most már a nevemet is tudja. Vajon meddig fog emlékezni rá? Nem kéne beleégetnem a hosszú távú memóriájába, hogy biztosra menjek? Vele speciel nincs gondom, de a másik, ez a porcelános – Greg már csak az marad nekem – kezd az agyamra menni. Nála komolyan érik egy fazonigazítás, pedig még csak nem rég érkeztem. Hiába. Ha valakit megutálhatok, azt azonnal meg is utálom.
Még egy utolsót kattan a kezemben az öngyújtó, aztán a „kis suttyó”-ra megáll az ujjam. Nyomva tartom a fekete pöcköt, a láng meg csak ég. Lassan a porcelánosra fordítom a pillantásom. Kék szemeimben csillogva tükröződik a láng fénye. Az arcomon trónoló sötét kifejezés inkább egy gonosz kölyöké, mintsem egy kedves, bájos kislányé.
- Anyád is így kezdte. – sóhajtok, majd a lángocska kialszik az ölemben, ahogy az ujjam lecsúszik a kapcsolóról.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Ville bá & Ravin a komisz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ville bá & Ravin a komisz   Ville bá & Ravin a komisz Icon_minitimePént. Okt. 03, 2014 6:55 pm

Kitágul a szemem. Először is mert nem tudom mi a faszt keres ez a kis kölyök itt, másodszor mert azonnal Grid-re nézek a háttérben. Nem tévedtem. Nagyobb az a kupac szar mint hittem!

- Már megint mi a.. fasz.. - dünnyögöm, de a távolból a szemem le nem veszem. Nagyon.. gesztikulálnak, azok ott ketten, de ami még jobban nem tetszik, hogy alig egy percre rá eltűnnek a hátsó szoba rejtekében.

Nem osztom az aggodalmaimat, mert rohadtul nincs kedvem a seggem verdesni a földhöz. A tűz viszont a kiscsaj kezében... Röhögni támad kedvem, de ez a barom beelőz.

- ANYÁDAT! Kis geci! - pattan Greg fel, és hogy a cucc tette ezt vele, vagy alapból egy kiskölyöknek simán nekimenne, nem tudtam eldönteni.

- Hé! Hé! Állj! - a Zsindelyes hangja, legalább valaki még ép ebben a körzetben, de hamar visszanyomja az ágyra.. vaggy..  fotelre vagy mi a fasz ez itt, de én csak a kiscsajt figyelem.

- Te hülye vagy!?? Nekimennél egy alig 10 kilós gyereknek!?- megint Zsé hangja, de engem valami egész más érdekel.

- Mit keresel te itt... - csak a szemeit figyelem, azt a valamit ami nagyon tetszik benne. És az nem az, amit az a rohadék is értékelne, ez valami teljesen más...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ravin Vallejo
Ravin Vallejo

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : Az idegeiden
◮ hozzászólások száma : 93
◮ join date : 2014. Sep. 04.

Ville bá & Ravin a komisz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ville bá & Ravin a komisz   Ville bá & Ravin a komisz Icon_minitimePént. Okt. 03, 2014 7:49 pm

A porcelános kikattan, és felugrik a helyéről, hogy irgalmatlan anyázás közepette verje le rajtam a port. Az ilyen idegbetegeken élősködik a gyógyszeripar.
Arra a mozdulatra, ahogy lendületet vesz, nem mondom, felkapom a fejemet a fotel karfájáról és rámeredek a fickóra. Ugrásra készen figyelek, nem várom meg, míg ideér hozzám. Ha gáz lenne, sprintelnék, mint az atom. Nem kapna el egykönnyen, az fix. Frontális ütközésre azonban nem kerül sor, mert Zsindelyes, a haverja lenyomja. Greg meg persze ki van akadva és vergődik.
- Mit izgulsz akácmaki? Lehet ti is kaptok valakit... Most ez dívik. – heherészek, mert úgy veszem, hogy irigységében azon pörgött be; a Chaos Instinct újabb taggal bővült, és nem azon, hogy az anyját szidtam. Én már csak ilyen "kis geci' vagyok, tényleg.
Mellesleg a főnöki traccsparti elejének hangfoszlányaiból azt tudtam kiszűrni, hogy ez a banda is beújít valami vokálos csajjal. Én figyelek mindenre, ráadásul kurva jó hallásom van.
Visszateszem a fejem a karfára, és a velem szemben ülő Deadman felé fordítom mosolytalan arcom. Oké, Zsé-nek piros pont a hősiességéért, de akkor is Ville bá a legnagyobb arc ebben a bagázsban.
Az öngyújtó még a markomban pihen, de el is feledkezem róla, ahogy a Slaves of Hell frontemberének feketére mázolt szemeit vizslatom. Tisztelem a fickót, mert állja a mészáros pillantásom. Nem fordul el, nem jön zavarba, nem úgy, mint a legtöbb ember, akinek rejtegetni valója van.
- Mark nem mert egyedül hagyni a kocsiban, úgyhogy felhozott, amíg egyezkedik a menedzseretekkel. – felelek Ville bá kérdésére. Az arcomon eközben lassan terebélyesedik a gonosz vigyor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Ville bá & Ravin a komisz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ville bá & Ravin a komisz   Ville bá & Ravin a komisz Icon_minitimeSzomb. Okt. 04, 2014 1:01 pm

Mintha a kiscsaj külföldiül beszélne. Most ez a divat az óóvodában?
Mégis valami azt súgja valamit tud. Nem beszél hülyeségeket.
Összerántom a szemöldököm és csak a kiscsajt figyelem. Vespa vergődése Zsé-vel kívül esik a figyelmemen, csakis a kölyök az akiből ki akarok szedni valamit.

- Mit tudsz! - kérdezem, és amúgy hülye vagyok, mert egy szaros kis tacskótól akarom megtudni az eseményeket, de ha majd belekeveri zorro-t is, majd lecsitítom.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ravin Vallejo
Ravin Vallejo

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : Az idegeiden
◮ hozzászólások száma : 93
◮ join date : 2014. Sep. 04.

Ville bá & Ravin a komisz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ville bá & Ravin a komisz   Ville bá & Ravin a komisz Icon_minitimeSzomb. Okt. 04, 2014 1:50 pm

- Eleget ahhoz, hogy elrontsam bárkinek a napját. – vonom meg a vállam flegmán, aztán felülök, mert rohadtul elzsibbadt a fenekem, és már nehezemre esik az egyhelyben való ücsörgés. Ilyenkor jönnek egyébként a legvadabb ötleteim, amikkel csak tovább bonyolítom a népek dolgát.
Néhány másodpercig csak ülök a puha fotelban, olyan egyenes tartással trónolok, mint valami hercegnő, aztán kisiklok belőle. Odasétálok Ville-hez, ő az asztal túloldalán bagózik előredőlve.
Letérdelek a padlóra, ráülök a sarkaimra, majd felkönyöklök az asztalra, aminek a lapját már össze-vissza égették az elnyomott csikkekkel.
Előrehajolok, és az államat két tenyerembe fektetem.
- Az infónak ára van, Ville bá. – vigyorgok bele az arcába tök közelről. - Ha adsz egy autogramot, elcsicsergem miről dumálnak azok ketten ott kint.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Ville bá & Ravin a komisz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ville bá & Ravin a komisz   Ville bá & Ravin a komisz Icon_minitimeVas. Okt. 05, 2014 12:43 pm

Nem biztató. Már ez azt súgja hogy valami nagy van készülőben, vagy... vagy ez a kis rohadék járatja velem a bolondját. Cseszett kis csitrik!

Szemem újra az ajtóra téved, de nem hallani ki semmit. Ezek ott ketten szépen bebútoroztak jó időre, de ekkor megjelenik a kiscsaj a képemben és csak néz. Ez is készül valamire...
Amikor megszólal röhögnöm kell. Mégis visszafogom az egészet, komoly képet vágok, legalábbis megküzdök vele.  

- Apád nem mondta hogy ne játssz az ellenséggel? - kérdezem, de egyre nehezebben állom meg hogy megránduljon a szám. Tetszik a kis tyúk! Komolyan bírom a fejét és nem is kell nagyon győzködnie. Felkapok egy tollat, amit valamelyik farok hajított le az asztalra még az este, a számba tolom a szálat, és az arcába nézek.

- Hová kéred...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ravin Vallejo
Ravin Vallejo

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : Az idegeiden
◮ hozzászólások száma : 93
◮ join date : 2014. Sep. 04.

Ville bá & Ravin a komisz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ville bá & Ravin a komisz   Ville bá & Ravin a komisz Icon_minitimeVas. Okt. 05, 2014 12:57 pm

- Ellenség? Hol? – kérdezem, és félrebillentem a fejem.
Kinyújtom a bal karomat, aztán az asztalra fektetem Ville bá orra elé, hogy az érzékeny belsőfelére írhasson.
Ha felkaristolja a nevét a bőrömre, felragyog az arcom. Wooow!!! Bizonyíték, hogy itt jártam.
- Csúcs!!! Kösz Ville bá! A faterom után te vagy a legjobb arc ebben a nyűves galaxisban! – szövegelek élénken.
Ideje teljesíteni az alku rám eső részét. De csak ha tényleg megkaptam, amit akartam.
- Hát… tudod, az úgy volt, hogy Zorro… - elnevetem magam azon a gyermekien csilingelő hangomon. Felsóhajtok, aztán megpróbálok komoly képet vágni.
- Na jó. Malacka be akar újítani köztetek egy énekes csajjal. Meg mééég… valami régi tartozást emlegettek. Azt nem tudom, hogy a kettő összefügg-e. – duruzsolom angyali ártatlansággal, és hosszan megvonom a vállaimat, majd leejtem őket.
- Mármint, Zorro meg a csaj. – hülyítem kicsit Ville bácsit, mert az jó. Úgyis tudja, hogy az egészben Zorro a kakukktojás. A többit legózza össze. Mi vagyok én? Ipari kém, aki mindent tud?
- Nálunk más a szitu azért. Engem már ismertek a srácok, mikor Mark benyomott közéjük. Meg aztán apám a nagyvezér a bandában. – magyarázom, legalább világos lesz, hogy ki kinek a kije, és nekik sem kell találgatni, meg rettegni, hogy a menedzserük újabban óvoda bizniszben utazik. Megnyugodhatnak, nem engem kapnak, bár a pirotechnikánál hasznomat vennék.
Tudok normális is lenni, ha akarok. Csak nem sokan érdemlik meg ezt a bánásmódot. Ville bának mákja van, hogy kurva jó fejnek tartom. Szerintem rájött abból, hogy még nem gyújtottam rá semmit.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Ville bá & Ravin a komisz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ville bá & Ravin a komisz   Ville bá & Ravin a komisz Icon_minitimeVas. Okt. 05, 2014 3:41 pm

Elvigyorodom a kiscsajon, de ha már itt a hely, nem kéretem magam. Közelebb hajolok és rámarva a karjára felvésem a nevem.

- Ha Susie itt lenne még fel is varrná. De most elégedj meg ennyivel. - dobom el a tollat és kihúzom a szálat, mert már nagyon kikívánkozik.
Tetszik a kiscsaj lelkesedése, de még mindig nem árt észben tartani hogy lehet kamuzik. Mickey Vallejo kölyke, szóval bármi kitelhet tőle.

A kezdeti malőrt felváltja valami más. Már nincs kedvem röhögni, a szemem résnyire szűkül és a kiscsajt méregetem. Ez is csak kamu lenne? Aztán megint jön a hülyeségeivel, és már nem tudom mi merre. Feladom és hátradőlök a fotelben.

- Nagy hantás vagy tudsz róla? - már hogyne tudná. Úgy néz ki simán tisztában van vele miket szór össze. - Apádra ütöttél - kacsintok rá, és újabb rövid mosollyal kifújom a füstömet.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ravin Vallejo
Ravin Vallejo

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : Az idegeiden
◮ hozzászólások száma : 93
◮ join date : 2014. Sep. 04.

Ville bá & Ravin a komisz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ville bá & Ravin a komisz   Ville bá & Ravin a komisz Icon_minitimeVas. Okt. 05, 2014 4:37 pm

- Hantás? Kikérem magamnak. Cöh. – nézegetem Ville karakteres kézírását. A bőröm bizsereg, ahol a toll hegye hozzáért.
A bagózó fickóra pillantok. Nekem aztán tök mindegy hisz-e, vagy sem. A kezem még mindig kinyújtva fekszik az asztalon. A fejemet aztán a felkaromra döntöm, és így, oldalvást bámulom kitartóan Ville bát.
- Szerinted akkor miről dumálnak ennyi ideig? Az időjárásról? Ville bá, gondolkodj!
Hogy apámra ütök?
- Még szerencse. – vásott vigyorra görbül a szám. Büszke vagyok rá, hogy az apám az apám.
Ettől függetlenül ezek szerintem meg vannak buggyanva. Valami gondjuk lehet egymással. Érzem én azt a kis gúnyt Ville bácsi szavai mögött. Ki kéne ugrasztani azt a büdös nyulat a bokorból.
- Mennyivel lett volna jobb, ha azt mondom; az a két zseni ott kint, kitalálta, hogy összeeresztik a poklosokat a káoszosokkal?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Ville bá & Ravin a komisz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ville bá & Ravin a komisz   Ville bá & Ravin a komisz Icon_minitimeSzer. Okt. 08, 2014 6:50 pm

Széles vigyorra rándul a szám. Komolyan ez a kiscsaj a legjobb dolog az elmúlt héten. Többször kéne kölcsönkérni, hátha Vespá-ba is rázna egy kis részvétet.

Viszont kis híján leesik az arcom ahogy folytatja. Még szerencse hogy rögzítve van, mégis megáll bennem az ütő, ahogy a kis vakarcs beszélni kezd. Megfordul a fejemben hogy mennyire lehet ez igaz. Grid.. Grid mindenre képes, de csaknem tervez ilyen görénységet, mint összeereszteni a két csapatot, kivéve ha pont ketrecharc van terítéken.
Fülelek.. de rájövök hogy semmi értelme. Ez a kis aranybánya itt az egyetlen gyógyír, mégis cseszettül nehéz rá figyelnem, vagy csak ennyire kiöregedtem a pelenkából.

- Idefigyelj kislány.. ha lerakod a segged és elmondod tisztán, eskü szerzek neked nyalókát! – húzódok közelebb, egész leereszkedem hogy a szemeibe nézzek, de fingom nincs mennyire jön be a vesztegetési kísérlet, nem tudom mit esznek ezek a.. ezek a.. Ja.. ezek a kis űrlények!

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ravin Vallejo
Ravin Vallejo

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : Az idegeiden
◮ hozzászólások száma : 93
◮ join date : 2014. Sep. 04.

Ville bá & Ravin a komisz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ville bá & Ravin a komisz   Ville bá & Ravin a komisz Icon_minitimeSzer. Okt. 08, 2014 9:03 pm

- Na, mi van Ville bá? Újabban felcsaptál cukros bácsinak?
A fejem még mindig a karomon pihen, miközben a másik kezem a szétégetett asztalon köröz. A mutatóujjam hegyével szórakozottan firkálgatok a lapján.
- Miből gondolod, hogy minden lánynak a te nyalókád kell?
Valamelyik zseni erre közberöhög.
- Baszki Ville, ezt jól megkaptad. Komálom a csajt, szerintem tartsuk meg.
- Kussolj Té! – bőgi le Greg, és meghúzza a sörét. – Előbb nyírom ki!
Az ujjam abbahagyja a szlalomozást, és leejtem a tenyerem az asztalra. Lassan ülőhelyzetbe tornázom magam, és Ville bá képébe mászok. Majdnem összeér az orrunk. Azt a csontighatoló tekintetét vizslatom.
- Te Ville bá, minek neked ezek a mindentlátó gülü szemek, ha nem veszel észre semmit?
- Azt hiszem szerelmes vagyok!!! – nyerít tovább Té.
- Bazd meg, Té, kezdenél egy ilyennel? Mindjárt a nyakadba rókázok. Most mondta, hogy a főfütyi az apja. – dörmög Greg. Ezt a hülyét sem az zavarja, hogy csak tíz éves vagyok, ó nem, hanem az apám személye.
Hallom miket szövegelnek ezek a gyengeelméjűek, de nem foglalkozom velük, mert számomra nem vitapartnerek.
Elégedetten elvigyorodom, egyenesen Ville bá arcába, mint akit rajta kaptam valami turpisságon.
- Ahha…! Szóval igaz a pletyka a kakasviadalról. – közkívánatra visszahúzódom a fenekemre, és csalódottan felsóhajtok. Ilyen buliról lemaradni… A következőnél ott akarok lenni!
Megvonom a vállam, a szám sarka közben megrándul.
- A két főmufti a jelek szerint ki akar békíteni titeket. – köpöm el végül. Már nem olyan vicces, hogy húzzam az agyukat. - És ha jól viselkedtek, tényleg kaptok egy énekes csajt is.
- Az baszna be! – hördül föl Vespa.
- Mé’? Nem is örülsz? Többet nem kéne a szomszédba járnod hegyezni a cerkád. Helyben lenne a csaj. – röhög teli pofával Greg.
- Te is bekaphatod. – dörmögi Vespa a fotelban tunyulva. Bakancsos lába idegesen dobol a padlón.
Mark és a malacképű haverja egyszer csak megjelenik az ajtóban. Olyan gyanakodva nézegetnek befelé, mint akik a károkat mérik fel. Üvölt róluk az optimizmus. Legfőképp Mark-ról.
- Ravin, gyere, eleget idegelted a srácokat. – döngi zsebre vágott kezekkel.
Még utoljára jól belevigyorgok Ville bá kifestett arcába miheztartás végett, aztán felpattanok a helyemről.
- Csősztök!... - nem leszek Cartman, és nem teszem hozzá, hogy „pöcsök”. Pedig rohadtul a számon van. Szerencséjük, hogy Mark itt van, mert ha nem hallaná, minden további nélkül megkapnák.
Elindulok kifelé. Képzelem mennyire örülhetnek. Ennyi rossz buzit egy rakáson.
Mielőtt átlépném a nappali küszöbét, még visszafordulok és pisztolyt formálok az ujjaimból.
- Bírom a búrád, Ville bá! Ha egy 30-assal fiatalabb lennél, haverok is lehetnénk. Talán majd egy másik életben… Jaaa! És jössz nekem egy nyalókával! – célzok felé hunyorogva, aztán elsütöm a „fegyvert”, és sarkon pördülök, hogy jógyerek módjára lelépjek.
Ez a tahó Grid meg nem bír magával, és kísérti a sorsot. Tuti megunta az életét. Valami hülye ötlettől vezérelve atyaian megsimítja a fejem, míg elmasírozok előtte. Nem tudja, hogy ilyen megmozdulásokért halál jár, de minimum egy kéztörés. Lehet felőlem akár az angol királynő is, szarom le, a hajam szent. Senki nem bacogathatja a séróm büntetlenül. Buksisimiből (meg letoszásból is) apámnak kizárólagos monopoljoga van.
Csak azért nem lépek a tag tyúkszemére, mert Mark-nak ígéretet tettem, hogy rendi leszek. Mákja van ennek a baromarcúnak, hogy mindennek a tetejében nem „cuki kislány”-ozott le, mert ezért ki is filézem.
Jobb, ha tényleg megyek. A végén még felnyomnak súlyos testi sértésért vagy szándékos gyújtogatásért.

/ Köszönöm a gamét!  :34:  nyauu   Ville bá & Ravin a komisz 2293599662 /
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Ville bá & Ravin a komisz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ville bá & Ravin a komisz   Ville bá & Ravin a komisz Icon_minitimeCsüt. Okt. 09, 2014 5:19 pm

Bejön a kiscsaj hökkenése, de még mindig nem eresztem az arcomat. Röhögnöm kell, egyre elvetemültebben de csak kitartom a gondolatot, viszont ahogy újra kérdez, egy behúzott sóhajjal húzódok vissza a helyemre. Ha a kis liba tudná...

Még mindig őt figyelem és azon kattog az agyam hogy húzzak ki belőle többet. A két barom közben éli az életét, de az én szemeim csak a kiscsirke szemeiben tartanak. Ha nem Vallejo lenne csavarnék rajta egyet, de nem kellenek az újabb ellentétek.
Mégis meglepődöm amikor megjelenik a szememben. Tartom azt a kis szúrós tekintetet, eljátszadozom vele hányféle módon fojtanám meg, vagy szórakoznék kicsit, egészen másképp mint az a rohadt strici. De mondjuk felragasztani a falra... Na igen...

- És neked minek az a nagy szád kiscsirke, ha nem használod semmi értelmesre...  - költői a kérdés, egy percig se hiszem hogy válaszolni fog, mégis meglep a következő kitörése. De legalább visszaült a seggére.
És ekkor jön a lényeges infó. Guvad a szemem, naná, pedig még messze nem biztos semmi sem, mégse tetszik már eleve az ötlet. Egyszer tényleg eléri hogy fellógatom Grid-et!

- Menj inkább az óvodába.. ott add elő a meséidet.  - mosolyra rándul a szám, de nyílik az ajtó és megjelenik a két dísztülök a képben és azonnal visszarántják a kis vérebet.

- Ne fossál be nagyarc, nem ettük meg.  - közlöm a lényeget.

- Kis híján. - döngi oda Zsé, de nem érdekel. Lobbantom az újabb cigimet, és egy kellemes sóhajt elejtve visszadőlök a fotelembe. De az a kis csíra még az ajtóból is emleget.

- Jó' van.. jó' van..  - intem le a füstölő cigivel a kezemben, de inkább visszatérek oda ahová tartozom. A gondolataim közé. Oda ahol fellógatják az ilyen bosszantó kis kölyköket.


(Innen is.. a nyalókádat addig zsebre teszem! Very Happy)


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Ville bá & Ravin a komisz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ville bá & Ravin a komisz   Ville bá & Ravin a komisz Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Ville bá & Ravin a komisz

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Ravin Vallejo
» Amadieu & Ravin – Lorenzi Park
» Run, baby, run - October, Ville & Birdie
» Chaos Instinct vs. Ravin Vallejo
» A játék ördögei - Birdie & Ravin

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Gé játékai-