KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Nicolai I. Zobova Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Nicolai I. Zobova Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Nicolai I. Zobova Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Nicolai I. Zobova Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Nicolai I. Zobova Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Nicolai I. Zobova Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Nicolai I. Zobova Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Nicolai I. Zobova Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Nicolai I. Zobova Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Nicolai I. Zobova

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Nicolai I. Zobova Empty
TémanyitásTárgy: Nicolai I. Zobova   Nicolai I. Zobova Icon_minitimeHétf. Okt. 20, 2014 9:30 pm

Nicolai Ivanovics Zobova
1993.január, 03 [You must be registered and logged in to see this image.]
21
hivatásos rossz fiú
Maffia
Harry Styles
Karakter személyisége
◆ jó titoktartó, hidegvérű, nem irányítható, kitartó , ellegáns


◆ időzavar, káros dolgok utáni vágy, bajkeverő,kicsit pimasz (persze csak a megfelelő emberekkel),engedetlen


Történet vagy szerepes példa
1993.január, 03 Szentpétervár->1999
Egy csodás és egybe nagyon hideg napon láttam meg a napvilágot Nicolai Ivanovics Zobova néven egy luxusmagánkórház 16 szobájába pontosan 15:27 perckor.  A híres üzletember (és egybe maffia főnök) Ivan Zobova és szerető felesége Anna Zobova első gyermekeként. Nem nagyon emlékszem erre az időszakra, de azt tudom, hogy szerető és boldog családunk volt ekkor. Apám egy erős kezű férfi, akiről messziről fúj, hogy orosz. Beosztottaival mindig szigorú és egy üzleti ügybe nála nincs tréfa. Viszont engem és anyát mérhetetlenül szeretett. Anya (mint utólag megtudtam) elfogadta, de nem szerette apa piszkos ügyeit. Mikor hat éves voltam anya terhes lett a kisöcsémmel, Alekszejjel. Az egész család nagyon boldog volt. Mint mindenki én is nagyon vártam az öcskös érkezését. Ám, ekkor történt a tragédia. A szülés közbe anya egy orvosi hiba miatt életét vesztette. Életem legrosszabb napja volt az. Fél  éven át még Oroszországba laktunk, de utána elköltöztünk Pekingbe, a Kínai fővárosba, ahová, azért költöztünk, mert apa mihamarabb el akarta felejteni, hogy anya emberi mulasztás miatt halt meg. Még Oroszországba az utolsó fél év nagyon rossz volt számomra. Apa próbált sokat velünk lenni, de ez legtöbbször a munka miatt nem sikerült. Ezért a pót anya szerepét a házvezetőnőnk Olga vette át.

1999,Peking-> 2004
Nem szerettem itt lakni! Hiányzott Oroszország és az egész város olyan más volt. Miután nem beszéltem kínaiul és az angol is egy éve tanultam, így ebbe az időszakba nem jártam iskolába. Nem voltak barátaim és egyedül éreztem magamat. Apa eltávolodott tőlem  és miután Olga nem tartott velünk, így egy új házvezetőnőnk lett, aki kínai volt és pocsék akcentussal beszélt oroszul. Az egyetlen ember kivel ekkor megoszthattam a gondolataimat Vladik volt a tanárom.

2004, Berlin-> 2010
Apámnak volt egy pár vitája Pekingbe a kínai maffiával, így onnan 5 (szörnyű) év után elköltöztünk. Az angolt ekkor már folyékonyan beszéltem és a németet is hamar megtanultam. Szerettem itt élni és annyi év után újra ellátogattunk Oroszországba nyaralásként.  Apa és az én kapcsolatom jobb lett, mint Kínába, de nem tökéletes. Olga időközben elvált a férjétől, így 5 év után újra ő lett a házvezetőnőnk.  Alekszejjel rengeteg időt töltöttem. Az utolsó itt élt évekbe apával újra nagyon megromlott a kapcsolatom , mert megváltozott az élet stílusom. Csak rossz jegyeket hoztam haza az iskolából és bulizni jártam. 16 éves koromra a kapcsolatunk rosszabb lett, mint valaha. Nem beszéltünk egymással.

2010,New York-> 2012
A mai napig nem tudom, hogy miért költöztünk el Berlinből. Imádtam New Yorkot! Apa mikor észrevette, hogy mennyire szétesett a családunk próbálkozott újra szerető apa bőrébe bújni. Több időt töltött Alekszejjel viszont velem nem tudod, mert én ebbe az időbe: őrült bulikba jártam, csajoztam, rászoktam a cigire és más káros dolgokra. Apa végső elkeseredésében elmondta az igazat, hogy ő igazából: az orosz maffia vezér. Először nagyon összezavarodtam és csúnyán összevesztem vele, később mindent megbeszéltünk. Rájöttem, hogy személyiségbe nagyon hasonlítok rá.  Ez után már nem csajoztam. Hogy miért? Mert apa sokszor otthon dolgozott és ekkor nem a cége, hanem főleg a maffia ügyeit intézte. Még, csak az kéne, hogy egy lány megtudja, hogy apa ki is valójában és a rendőrségnek szólna. Itt még több barátot szereztem, de persze a német haverokkal is tartottam a kapcsolatot. Lett "pár" tetoválásom és apa újra szerelmes lett egy Sophie nevű fogorvosba, aki a mai napig nem tud apa piszkos ügyeiről. Ez így meddig mehet tovább?

2012, Las Vegas-> Napjainkig
Igazi rossz fiú lett belőlem! Apa elvette Sophiet, aki most a kishúgommal Tatyjánával terhes. Vad bulikba járok, és sokszor kötök ki a rendőrségen, ilyenkor általában apa ad egy ki pénzt a rendőrkapitánynak és rögtön elengednek. Alekszej anyára ütött, ő nem az a rossz fiús alkat, mint én vagy apa.  Lett egy úgymond  csak szex-kapcsolatom., igaz már egyre jobban megkedveltem a lányt.  A neve Roxy és valahonnan (nem tőlem) megtudta, hogy apa az orosz maffia vezér és ezt őt nem zavarja. Sokat hozom haza egy kis hancúrozás miatt. p>

Vissza az elejére Go down
 

Nicolai I. Zobova

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-