KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Paradise park - Velia&Mickey Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Paradise park - Velia&Mickey Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Paradise park - Velia&Mickey Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Paradise park - Velia&Mickey Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Paradise park - Velia&Mickey Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Paradise park - Velia&Mickey Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Paradise park - Velia&Mickey Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Paradise park - Velia&Mickey Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Paradise park - Velia&Mickey Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Paradise park - Velia&Mickey

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Mickey Vallejo
Mickey Vallejo

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : Általában a színpadon, LV
◮ hozzászólások száma : 83
◮ join date : 2014. Sep. 17.

Paradise park - Velia&Mickey Empty
TémanyitásTárgy: Paradise park - Velia&Mickey   Paradise park - Velia&Mickey Icon_minitimeHétf. Okt. 20, 2014 11:24 pm

És akkor itt befordulunk, rendben? Tutira nem hallja, be van nyomva, mint a térképtű. Hát így bulizzon ezekkel az ember! Ugyan, hagyjuk már, Carolnak is csak a szája nagy, hogy bírja az italt, ahelyett, hogy inkább gyíkot keresne a nadrágomban vele. Ja, hogy ezt hangosan is kimondtam? Bazd meg Mick, rohadj meg! A szokásos, de letojom, nem érdekel, hogy mit akar, játssza csak a nagymenőt. A koncert nagyon király volt, akár csak én, úgyhogy…

Valami szúrja a szememet, és iszonyatosan benne áll egy csákány a fejemben. Hangos zajok, nem csak a szél fütyül, hanem a tömeg zsong. A szemhéjamra is ólomszempillákat növesztett valaki, mert alig nyílnak. A derekam is ki van ütve, kábé ráült valaki. A szemem végül kinyílik, de kurva erős fény csap bele és ki akarja égetni a rohadt retinámat.
- A kurvafaszba – kapom a szemem elé a bal kezem. Kapom? Hát valami olyasmi, de tuti meglegyintem vele magam. Viszont az mintha támasztékot adott volna, ugyanis, megbillenek és zuhanni kezd, a rohadt életbe! Nem tart sokáig, de rohadt nagyot nyekkenek, és kurvára fáj. Most nem a fogam, hanem tényleg fáj.
Lassan mégis kinyitom a szemem, kisöpröm a hosszú tincseim előle és rádöbbenek az évszázad felfedezésére. Nem otthon vagyok, basszus! Talán a Central Parkba? Ja, azt kötve hiszem, ez Vegas… mondjuk attól lehet itt is olyan, de… valami park és egy pad, meg emberek, meg zsivaj, meg madarak, meg… egy rohadt jó nő tipeg felém, bár biztos nem azért jön, hogy segítsen.
Azért feltápászkodom és hunyorgok még egy sort a melleire, leporolom magam (minek?), és aprót vigyorgok. Majd leülök a padra, mondjuk nem magamtól, csak húz a gravitáció.
- Helló, ez itt Mickey Valejjo ingyenes utazási irodája a Föld körül. Épp most szálltunk le, de úgy látom, magának van beszállókártyája és el tudom vinni még egy körre – röhögök fel, bár megmondom őszintén, lenne mit dolgoznia a kicsikének velem, mire fél hatról délre állítaná az órámat.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Paradise park - Velia&Mickey Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paradise park - Velia&Mickey   Paradise park - Velia&Mickey Icon_minitimeHétf. Okt. 20, 2014 11:57 pm

Hangosan, visszhangmentesen koppanó léptek kísérték utam. A sötétkék bársony magas sarkúm tökéletesen passzolt a fekete combközépig érő szoknyámhoz, a cipőhöz passzoló muszlin felsőn átsejlő fekete melltartómon át a kiegészítőkig. Mindig is ügyeltem arra, hogy a munkahelyemen ne lógjak ki a sorból. Ehhez be kellett vállalnom az ilyen öltözékeket, és megmondom őszintén, élveztem. Még akkor is, ha csak a férfiak pillantásait éreztem magamon, a kezeiket már kevésbé viseltem el rajtam. Megvolt az okom. A munkám sokkal jobban izgatott, mint bármelyik férfi hirtelen, hamis ígérete.
Lassan, élvezettel kortyoltam bele az erős, tej- és cukormentes kávémba, hagyva, hogy a képernyőn pittyegést követően minden egyes újabb főnöki megjegyzés csak úgy elsuhanjon a gondolataimban. Nem voltam kíváncsi Herr Schmidt ajánlataira, és a lehető legkevesebb figyelmet szenteltem a körülöttem lévőekre, úgyis tudtam az utat. Mindig előre néhány kanyart beiktatva, el sem téveszthettem, igazán.
Mégis felkaptam a pillantásom a telefon kijelzőjéről, pont akkor, amikor a férfi felemelkedett a fűről, és egy pillanatig sikerült még őt néznem, összevonva a szemöldökeimet is nem tetszően, ahogy megszólalt. Tudnom kellett volna, hogy kicsoda Mickey Vallejo? Természetesen már tudtam, önmagát bemutatva, de a szavaira nem tudtam nem megtorpanni és jóízűen felnevettem, na meg persze a képernyőmön megjelenő meleg férfi farka is, akivel a főnök.. kibillentett abból, hogy tökéletesen nyugodt és komoly maradhassak.
- Javaslom, hogy a pad másik oldalát is próbáld ki. Ott lehet, hogy teljesen más éghajlat várna téged - mosolyogtam szélesen a Mickey nevű férfire, akinek a haja kissé a pulikra emlékeztetett. Mindig is szerettem a kutyákat. - Ha már itt tartunk, megkérdezhetlek, hogy mégis hova vinnél, Mickey Vallejo, így ismeretlenül? - folytattam ajkamat megnyalva egészen lassan, s ezt követően a fülem mögé tűrtem egy kósza, szőke tincset is. Eszemben sem volt vele bárhova is menni, de igen is megérdemeltem egy kikapcsolásnak tűnő beszélgetést, mielőtt belevetettem volna magam a férfiak pucér képeinek elemzésébe. Mindenféle kérdezés nélkül csusszantam le a férfi mellé a padra, félig felé fordulva, kezeim közt forrón gőzölgő kávés pohárral.
- De segítek neked. Velia Trainor vagyok - mutatkoztam be neki, és már meg sem kottyant ez a név. Maeve már a múlté. És a családomé.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Mickey Vallejo
Mickey Vallejo

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : Általában a színpadon, LV
◮ hozzászólások száma : 83
◮ join date : 2014. Sep. 17.

Paradise park - Velia&Mickey Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paradise park - Velia&Mickey   Paradise park - Velia&Mickey Icon_minitimeKedd Okt. 21, 2014 1:56 pm

Háh, humorérzéke van a csajnak, még ilyet! Talán mostanában túl jól megy nekem, hogy nem egysíkú kis ribancokkal hoz össze az élet. Vigyáznom kell, ki tudja, mikor fog ez a visszájára fordulni. Persze felnevet, hiszen egészen nagy baromságot sikerült összehoznom, még szerencse, hogy olyan sokan nem látnak… és ami a legfőbb nem ismernek fel. Különben holnap –vagy már ma – Mákvirág jönne is menetrendszerűen szívatni ezzel.
- Miért? Odapislantott egy kutya? Hogy látsz te el idáig, amikor így süt a nap? – hunyorgok még mindig, de azért ránézek az említett helyre. Semmi extra, ugyanolyannak tűnik. Végül leülök, ahogy kell, de ha már itt van ez a nő, ne menjen el Mick bácsi jókívánságai nélkül.
- Ahová akarod, ha nem unalmas. De ahhoz nekem fel kell ébrednem. Sajnálom, hiába vagy jó bőr, nem vagyok még kész a szexuális kapcsolatunkra – tárom szét a kezeimet, mintha valóban sajnálkoznék. Megigazítom a loboncomat, dörzsölgetem a szememből a csipát. Körbetapogatom a zsebeimet: tárca, mobil, kulcs megvan, laposüveg… Kapkodva taperolom magam végig, hát az bizony nincs a helyén. A rohadt anyját, valaki lenyúlt, amíg aludtam!
A cicuska bemutatkozik, hogy egyem a szívét és még mellém is ül. Milyen bátor, pedig nem vagyok valami jó formában.
- Szeva! Amúgy… hol vagyunk? Úgyis feszt a mobilodat nyomkodtad – bezony, nem csak a melleidet bámultam -, adhatnál valami támpontot – pillantok fel a gyönyörű szemeibe. Hát ja, eléggé ki tudja magát nyalni, és alapból is szép lehet, az álca alatt. A körmei is rendben vannak, szóval vigyázni a szemekkel, nehogy kaparósorsjegynek nézze valamiért. Nézegetem tovább, nem túl diszkréten, de mit tegyek? Nem vagyok épp teljesen józan és egyébként is olyan ruhában van, amit direkt azért vesznek fel a nők, hogy nézzék őket, akkor meg?
- Nem félsz, hogy valami állat rád támad és megrángatja hátulról a derekad? Ilyen ruhát, ezt külön neked varrták, vagy úgy esett rád a polcról valami? – nézem tovább, majd magamra pillantok. Hát ezzel a bőr cuccal én sem vagyok a legszebb.
- Van egy cigid? Egy kávé is jól esne. Ráérsz? – villantok rá egy Vallejo mosolyt, amit úgy szeretnek a csajok. „Papus már megint csajozol, mi?” szólal meg a fejemben, riadtan pillantok körbe, de csak a vadító szépség üldögél mellettem. Mondjon igent, és ha úgy szeretné, még fizetek is neki egy kávét.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Paradise park - Velia&Mickey Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paradise park - Velia&Mickey   Paradise park - Velia&Mickey Icon_minitimePént. Okt. 31, 2014 1:32 am

Nem normális! Állapítottam meg egy pillanat alatt, ahogy a szavait hallgattam. Legalábbis ez lehetett volna az egyik ok, a másik, hogy részeg, a harmadik pedig mindenképpen a drog lett volna. Még nem tudtam eldönteni, hogy melyik is igaz rá, de ha már lúd, legyen kövér alapon ki akartam használni ezt az alkalmat, legalább jókedvűvé varázsolja a napom egy részét.
- Ó, mily borzasztó ezt hallanom, jó uram! Pedig már azt hittem, itt és most, a padon fogunk frigyre lépni is.. mielőtt leteszteltük, elég nagy-e a... - pillantásomat futtattam végig rajta széles mosollyal az arcomon, és mindez rendben is volt mindaddig, ameddig tényleges kapcsolatra nem akart volna szert tenni Mickey. Azt nem igazán viseltem volna el, de ameddig a humort pártoltuk mindketten, gondom nem volt mindezzel.
Nem kellene meglepnie a férfiak csavaros, érthetetlen logikája, de mégis rácsodálkozok az új egyénekre. Valami érthetetlen módon újra és újra olyan dolgokat tanulok a másik nemtől, amit addig nem hittem volna, hogy jelen van. Jelen esetben viszont inkább csak megnyaltam lassan az ajkamat, ahogy újra beszélt a melleimet előtérbe helyezve, s nem tudtam nem felnevetni. Meg kell hagyni, ilyen gyors ismerkedésben még nem volt részem.
- Paradise Park. Las Vegas. Ha esetleg az egész országot átívelő Forrest Gump hadműveletet hajtottál végre - feszült feszesen huncut mosolyba az addigi vidámságom, és szó sem róla, érdekes egy fickó volt, a maga fura módján, ami nem volt rossz, sőt! Felüdülés a főnököm után, de azért abban reménykedtem, hogy Mickey-vel a kapcsolatunk nem merül ki abban, hogy látnom kell pucéran! Legalábbis nem az az első infónak kellene lennie róla. Azt hiszem!
Az újabb szavaira széles mosoly terült szét arcomon, ami rövid nevetésbe torkollt.
- Ha gondolod, majd együtt is elmehetünk a következő ruha vásárlásomra. Csak hogy lásd, hogy működik az. Ha szeretnéd, bónuszként fürdőruhákat is próbálhatok - nem, egyértelműen nem gondoltam komolyan, de ha ő így, hát a reakció is hasonló lesz a részemről, és különben is érdekelt, mennyire is őrült valójában. Eddig mindenképpen tetszetős az, amit mutatott magából, de hát.. egy perc alatt nagyon senkit sem lehet megismerni.
- Cigim nincs - ráztam meg a fejem, majd ahogy a kávé is szóba került, egyetlen mozdulattal cuppantottam le a fedelet a pohárról és öntöztem meg a szurokfekete folyadékkal a pad melletti füvet. A koffein biztosan jót tesz a fűszálaknak is, és így legalább volt indokom igent mondani egy érdekesnek tűnő esetre. (xD) - És úgy tűnik, a kávém is fogytán. Ráadásul most nincs is kedvem kapcsolati tanácsadót játszani és megítélni farokméretről, hogy vajon milyen lehet valaki a szexben - fűztem hozzá elgondolkodva, megvonva a vállaimat is, mintha erre bárki tudta volna a választ. Létezett olyan egyáltalán?!
- Ha gondolod, fel is állhatunk. Vagy rendelhetünk ide pizzát. Biztosan örülne a futár, ha olyan megjegyzést írnék rá, hogy hátulról elkapható szőke bige és egy fickó kéri. Szerintem rád férne némi étel is a kávé mellé - mosolyogtam rá immár hosszabban, végigvezetve újra rajta a pillantásomat, megnézve magamnak a férfit. Ahelyett, hogy ezen tanakodtunk volna, inkább felálltam mellőle, elpakolva a telefont a táskámba is, felmosolyogtam röviden a Napra, hogy ismét a férfire nézzek aztán:
- Kávézom veled. Neked menni fog az állás? - biccentettem oldalra a fejem, kíváncsian, egyértelműen nem foglalkozva a kétértelműségen.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Mickey Vallejo
Mickey Vallejo

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : Általában a színpadon, LV
◮ hozzászólások száma : 83
◮ join date : 2014. Sep. 17.

Paradise park - Velia&Mickey Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paradise park - Velia&Mickey   Paradise park - Velia&Mickey Icon_minitimeSzomb. Nov. 01, 2014 5:58 pm

Azért bírom, hogy vannak még olyan idióták, mint én. Persze jó értelemben, akiket még nem fertőzött meg az unalom, az egykedvűség. Akik nem zárják ketrecbe magukat, nem akarnak mindenáron megfelelni a társadalomnak, na azok a fasza gyerekek, vagy éppen csajok, mint ez a kifestett szépség. Gondolom, smink nélkül is marha jól nézne ki, de a jó nők, még ezen is tudnak dobni, ezzel azzal, kurvára nem értek hozzá, csak látom. Az is lehet, hogy a mellei nem is ekkorák, de vannak praktikák, amivel kiemelheti őket, a franc se tudja. A lényeg, hogy az összhatás kívánatos, nem beszélve arról, hogy még némi humorérzék is szorult belé, na, meg ahogy az előbb mondtam, nem unalmas.
- Ha csak ez a baj, nem kell a teszt. Pont elég nagy – nevetek fel, aztán azt gondol, amit akar, hogy én mire utalgatok. Simán el tudnám intézni a fűben is, ha arról van szó, nem kell nekünk pad, hehe. Bár az sem lenne elvetendő ötlet, csak éppen nem vagyok formában így másnap, nyugodtan mondhatjuk. Az alkohol, meg a fű, meg a mittomén’ még, hogy mi, nem igazán alkalmasak arra, hogy a használatukat követő nappal formába kerüljön bárki is. De hát ez van, a pillanatnyi örömöknek is megvan a maguk helye.
Azért csak megtudakolom, hogy éppen hol vagyunk, hátha be tudom tájolni, hogy hol voltam, jó, mi? Passz, gőzöm sincs, hogy hol van ez a park, legalább nyolcvan park van Vegasban, de lehet, hogy alá is becsülöm most a számukat. Az viszont biztos, hogy ezt nem ismerem, még csak lövésem sincs, hogy hol vagyok.
- Há’, valami olyasmi lehetett – vonom meg a vállam most már, mit tudom én, hogy ki az a fószer, akiről beszél. Az a biztos, ha ő azt hiszi, hogy tudom, miről beszél, de tényleg fingom sincs, talán egy biciklis, vagy hajós? Passz.
Folytatom az egyáltalán nem szokványos diskurzust, csak úgy mondom, ami eszembe jut. Nem akarom, hogy azt higgye, hogy nem vettem észre, hogy milyen jó csaj, szóval muszáj elmondanom neki. Biztos maradt még valami a tegnapi szerek hatásából, azért pereg ilyen könnyen a nyelvem, ilyen hülyeségekről.
- Ha fürdőruha, persze, bár ezek sem rosszak. De nem ám a legdrágább butikokba, nem vagyok én Krőzus, angyalom – na ja, Ravin szokott elvinni ilyenekbe, aztán meg csak a pofám szakad le a számlákon. Aztán elmegyünk egy turkálóba, és ott is megszedi magát, negyed áron. Ki érti a nőket? Nem mintha nem tudnék bármit megvenni, de nem akarom a kisasszonyt elkapatni, mindenért meg kell dolgozni, még egy kurva kulcstartóért is. Nem vagyok az a pénzszórós fajta sem, ez van, lehet utálni érte. Ravin szokott is.
Kár – tapogatom rögtön körbe magam, de semmi, nincs nálam cigi. Aztán Velia cuncus kiönti a kávéját, ki érti ezt? Hát, normális az ilyen? Igen, miután meghallom az okot. Okos kislány!
- Mi van? Mit is dolgozol te? – tátott szájjal bámulok rá egy pillanatra, majd becsukom a számat, még a végén azt hiszi, hogy annyira szép, hogy azon csodálkozom. Viszont gyorsan továbblép a problémán, én is így teszek, mert nem értettem, hogy mire utalgatott az előbb. De legalább őszinte.
- Oké, benne vagyok. A kávézóba lehet rendelni pizzát is, nem? Vagy a pizzériába kávét – vonom meg a vállaim, és úgy néz ki, hogy Velia útra kész, még a mobilját is elrakja, nahát. Pedig tudom, hogy most mindenki azt szereti buzerálni, mert minden rajta van, az időjárás jelentéstől, a legjobb pasikig/csajokig a közelben. Mondjuk tény, hogy neki itt vagyok én, ki lehetne jobb nála?
- Bazzz, szórakozol? Persze, hogy fel tudok állni – fel is pattanok hirtelen, ami igencsak nem jó ötlet, és belekapaszkodom Veleiába, hogy ne essek vissza, az egyik kezem ugyan a melle alá fog, de elnyerem az egyensúlyom végül és lemászom róla.
- Bocs, egészen jól fogható vagy. Viszont az állással van egy kis bajom, több értelemben is. Menjünk, hátha jót tesz – indulok el egy irányba, azonban hamarosan megtorpanok.
- Ö, izé, merre is van a kajálda?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Paradise park - Velia&Mickey Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paradise park - Velia&Mickey   Paradise park - Velia&Mickey Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Paradise park - Velia&Mickey

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-