KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Lena & Hannibal Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Lena & Hannibal Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Lena & Hannibal Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Lena & Hannibal Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Lena & Hannibal Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Lena & Hannibal Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Lena & Hannibal Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Lena & Hannibal Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Lena & Hannibal Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Lena & Hannibal

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Lena & Hannibal Empty
TémanyitásTárgy: Lena & Hannibal   Lena & Hannibal Icon_minitimeSzer. Nov. 05, 2014 11:19 pm


Lena & Hannibal

[You must be registered and logged in to see this image.]
► lucky day


Gyűlölöm az ilyen szarokat. Egyáltalán mi a lófasznak vagyok itt?! Miért nem lehetett ezt nélkülem lezavarni?! Akkor is utálom az egészet, ha belementem ebbe az egész redvás kiállításba. Nem szeretem a tömeget, azt meg pláne nem, hogy olyanok csinálnak úgy, mintha értenének a művészethez, akik azt hiszik Monet és Manet ugyanaz a személy volt, csak névelírás van a két változatban. Bunkó parasztok.
Persze én sem vagyok túl iskolázott csak éppen túl olvasott. Nem mintha az itteni agyatlan társaságból ezt bárki is elmondhatná magáról. Mindegy, nem számít.
Az egész nyomorék kiállítás még csak egy órája, hogy megkezdődött, de már elegem van az egészből. A pezsgő nekem túl flancos, egy jó üveg gin kellene. Vagy konyak. Vagy bármi, amitől nem érzem úgy, hogy hányni fogok. Mert ez a sok szar szénsav az alkoholban szerintem undorító. Bár nem annyira mint egy tányér omlett, aminél kevés gusztustalanabb létezik a világon. Csak a lágy tojás. Már a gondolatától is felfordul az egész kicseszett gyomrom.
Kivonulok a teremből, mert kezd tömegiszonyom lenni. Pontosabban az mindig is volt, most csak erősödik és szeretném képen baszni a társaság nagy részét, hogy a franc állna beléjük! Mi az istenért hagytam magam erre rábeszélni?! Nem kell nekem ez a felhajtás, csak az, hogy alkossak, hogy kiélhessem azt, ami a fejemben van. Amit itt feszül bennem, mint egy állandóan izzó és fortyogó golyó. Kitörésre készen és én hagyom, hogy kiömöljön belőlem és számtalan színes formát öltsön a vásznaimon. De a legérdekesebb képeim nem ezek. Hanem az a 24 portré, amit otthon őrzök. Aminek vérvörös festéke mára megbarnult. Amihez 24 lélek járult hozzá, hogy fennmaradjon az örökkévalóság számára. Ohh Sarah, ha ezt most láthatnád. De téged ez az egész nem érdekelt, csak az, hogy megfarkaltasd magad az öcsémnek nevezett girnyóval. Azzal a gerinctelen féreggel, aki még csak nem is a testvérem. A rohadék.
Ráharapom egy nikotinszálra és rágyújtok. Mélyek szívom le a füstöt és hagyom, hogy kitöltse a kicseszett tüdőm minden egyes rohadt kis szegletét. Egy csaj lép oda hozzám.
- Uram, itt nem lehet dohányozni. – végigmérem a luvnyát. Akkor se raknám meg, ha kötelező lenne. Rusnya, mint az állat. Ennek ellenére úgy mérem végig, mint egy darab húst és még egyszer mélyen szívom le a nikotinszálam füstjét, miközben résnyire szűkült szemhéjaimon át nézem.
- Baszok rá. – ömlik ki a számon, mire megsértődik és elvonul. Én meg rántok egyet a vállamon. Tőlem fel is fordulhat, hogy szopna le! Vagy mégse, mert közben elhányom magam.
Rohadtul unom magam, ezért már a lelépést fontolgatom, amikor meglátok egy ínycsiklandó kis vöröst. Mmm… arról nem volt szó, hogy lesz itt valami érdekes is.
Ellököm magamtól a korláttól, aminek eddig támaszkodtam és eldobom a cigimet. Végigmegyek a „Szenvedés és Haláltusa” ciklus mellett – a képeknek nem én adtam címet, csak megfestettem a tortúra és haldoklás szépségeit, élethűen megkreált fájdalommal az arcokon – és mintegy „véletlen” ütközöm a lány vállának neki.
- Bocs, nem volt szándékos. – fordulok felé vissza és ahogy végigmérem élénk vörös tincseit és szeplős orcáját, valami egészen kellemes bizsergés fut rajtam végig, tekintetemben pedig némi eszelős láng gyullad és kel életre.
zene: [You must be registered and logged in to see this link.] | megjegyzés: | szószám: ide | [You must be registered and logged in to see this link.]

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Lena Burke
Lena Burke

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 30
◮ hozzászólások száma : 70
◮ join date : 2014. Sep. 02.

Lena & Hannibal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lena & Hannibal   Lena & Hannibal Icon_minitimeCsüt. Nov. 06, 2014 8:31 pm

„Szenvedés és Haláltusa”. Mily megnyerő cím. Már mikor beléptem ide vonzottak a képek. Eszméletlen az összes. Minden darabnál elidőzök egy csomó időt. Belátom nagyon jó ötlt volt eljönni, hiába akartam lebeszélni magam erről a kis kiruccanásról.
Amint beléptem lenyűgözött a látvány. A  képek meseszépek, de mindegyiknek van valami ijesztő kisugárzása. Mintha a vászon mögött lenne még egy, amire felfestették az rémületet a félelmet és azok kisugároznának a számunkra látható képekre. Látva az emberek arcát mindenki megborzong, egy kicsit mikor egy újabb képhez sétál. Mindenki ki van öltözve csili - vili ruhákba… nem csoda, hisz ez egy megnyitó. Én is felkaptam magamra kedvenc koktélruhámat és hajamat egy díszes csattal lazán félretűztem. Ennyi elég, mégsem a király elé vonulunk. Érkeztemkor egy pincér féle a kezembe nyomott egy pohár pezsgőt, amiből azóta csupán két korty fogyott és azóta is keresem, a helyet ahova lepasszolhatom ezt a flancos, de elviselhetetlen ízű löttyöt.
Itt minden ember más, mégis ugyan olyan. Gazdag, sznob és fent hordja az orrát. Egész picinek érzem magam lángoló vörös hajammal ebben az elit tömegben. Páran meg is bámulnak, majd összesúgnak. Hát ez van. Én is tudnék fecsegni róluk például, hogy mekkora hamisítvány az a Prada táska stb. De nem teszem mert nem süllyedek le a szintjükre. Inkább hátat fordítok nekik és tovahaladok egy igen megrázó képhez. Ujjaim a pohár nyakára szorulnak. Hátborzongató hogy átjön az érzés a képről. A fájdalom. Mintha a festő élőben nézte volna végig a haláltusát, vagy saját maga élte volna át. Gerincemen végig szalad a hideg. Brrr… vajon milyen lelki állapotban lehetett a festés közben a festő? Biztos nem volt jó hangulatban. És milyen ember lehet? Van egy tippem, hogy még ezek a hölgyek és urak sem tudják ki ő, vagy ha igen akkor sem értékelik eléggé. N mindegy, szerencsére nem kell kapcsolatba lépne velük. Viszont a festővel szívesen megismerkednék! Biztosan érdekes figura. Újra a képre pillantok. Fel sem tűnt, hogy eddig a pohárban a buborékokat vizsgálgattam.
Elrévedek újra elveszve a kép vonzásába, szinte tátott szájjal bámulva azt. Ekkor nekem ütközik valaki kis híján kiütve kezemből a poharat. Úgy rezzenek össze, mint aki rémálomból ébred.
- Jesszusom! Nem… semmi gond, csak elbambultam.
Felbámulok a férfira és kis híján megfagy a vér ereimbe eszelős tekintetét látva. Zavartan kapom el a tekintetem róla.
- Ömm… fantasztikus ez a kép. Önnek mi a véleménye róla?
Nyögöm ki végül zavaromban.


A hozzászólást Lena Burke összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Nov. 14, 2014 7:23 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Lena & Hannibal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lena & Hannibal   Lena & Hannibal Icon_minitimeSzer. Nov. 12, 2014 11:57 am


Lena & Hannibal

[You must be registered and logged in to see this image.]
► lucky day


Még mielőtt szándékosan „elütném” áldozatomat, feltűnik, hogy milyen elképedéssel, áhítattal(?) figyeli a festményemet. Általában nem ez szokott lenni a reakciójuk a hozzá hasonló csajoknak. Nem értékelnek szart se, főleg nem egy olyan képet, mint ezt itt. Mindegy, ez rohadtul nem érdekel, tovább megyek és szépen bele is gyalogolok, vagy csak a vállát lököm meg – részletkérdés –, és majdnem kiesik a pohár kezéből. Megforgatom a szemeimet még akkor, mikor nem fordulok felé, majd végül megszólítom. Nagyon is kedvemre valóak a vörös tincsei, ahogyan a szeplői is porcelánfehér bőrén.
Cseppet sem bizalomgerjesztő vigyor nyúlik szét a képemen, látva azt, ahogyan rám nézett majd elkapta a tekintetét.
- Tényleg úgy véled, hogy az? – a kép felé fordítom a tekintetem mielőtt még válaszolnék és újra megnézem, holott ha ezerszer nem láttam eddig, akkor egyszer sem.
- Az, hogy szar. Ennél azért jobbat is festettem már. Mondjuk… – alsó ajkamhoz emelem a mutatóujjamat és lazán, hanyag mozdulattal fordulok meg, majd a szemközti falon lógó képre mutatom. Azt meg kibaszottul szarom le, hogy közben többen is megbámulnak a mutogatás miatt. Meg mert le mertem szarozni a saját festményemet.
- Az már egy kicsit jobb. Láttad már? – pillantok a lányra és tekintetemben még mindig ott lángol azaz eszelős tűz. Tetszik nekem ez a lány, haza akarom vinni és már csak ez a kósza gondolat is olyan bizsergéssel tölt el, hogy nehezen fogom magam vissza.
A kép, amire mutatok hátborzongatóbb, mint az ami előtt álldogálunk. Ráadásul olyan nagy, hogy befoglalja azt a falat, amelyre fellógatták. Két hónapig dolgoztam rajta, a színei sötétek, a rajta szereplő alak kifeszített és igyekeztem az arcán megjeleníteni mindent, amit az áldozataim vonásai tükröztek eddig.
- Amúgy kilógsz innen. Nem festesz olyannak, mint ezek itt. – hajolok kicsit közelebb hozzá, de nem rá nézek, hanem a terembe lézengő gazdag és a művészethez kurvára nem értő díszes társaságra. Vagy inkább csicsás társaságra.
- Mi hozott ide? – a lány felé fordítom a tekintetem majd lassan elindulok az előbb mutatott festmény felé, remélve, hogy ő is velem tart.
- Szóval… őszintén mit gondolsz erről? – bökök a fejemmel a kép felé és kíváncsian várom a válaszát.

zene: [You must be registered and logged in to see this link.] | megjegyzés: | szószám: ide | [You must be registered and logged in to see this link.]

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Lena Burke
Lena Burke

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 30
◮ hozzászólások száma : 70
◮ join date : 2014. Sep. 02.

Lena & Hannibal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lena & Hannibal   Lena & Hannibal Icon_minitimePént. Nov. 14, 2014 7:24 pm

Szavait döbbent csend követi. Egy pillanatig azt hiszem viccelt mikor kimondta, hogy szar. De arcán teljes komolyság uralkodik. Államat valahonnan a földről kel összekaparnom.
- Hogy…. micsoda? Festett?
Lejjebb veszem hangomat nehogy más is megtudja mennyire mázlista vagyok, hogy magával a Festővel beszélhetek.
- Ön festette ezeket?
Mutatok végig a termen hatalmas vigyorral arcomon.
- Mégis, hogy mondhatja erre azt hogy… szar? Jó persze a saját mű sohasem tetszik saját magunknak, nem igaz? Szerintem káprázatos! Mondhat bármit!
Közben tekintetemmel követem ujját a terem túloldalára. A levegő amit beszívtam a tüdőmben ragad. Ha az előző ijesztő… ezt nem lehet szavakba önteni. Jeges rémület cikázik át tagjaimon, szemeim pedig elkerekednek.
- Wow… nem, arra még nem jártam…
Kaparom össze a fejemben szétrebbenő szavakat. Vissza a jelenbe. Pislantok párat, visszarázódva a beszélgetésbe.
- Tényleg? Ennek örülök, hogy így látja. Nincs kedvem hozzájuk hasonlítani. De maga sem olyan mint, aki repesne az örömtől, hogy köztük van! Nem egy hálás társaság igaz?
Lesek a festőre cinkos mosollyal, majd büszkén nézek körbe szemeimből kiáradó: Ki akar hozzátok hasonlítani, majmok?! - kifejezéssel. A seregszemle után visszasandítok a képre. Egy egész falat befed, hatalmas alak pedig szinte felordít a fájdalomtól, a kíntól.
- Tetszett a címe a kiállításnak. Szeretem az ilyesmit.
- Válaszolom nem véve le tekintetemet a hátborzongató műről. Elindul oda, hogy közelebbről megnézhessük, de én nem akarom követni. Olyan érzés fog el, ha közelebb megyek a kép magába szippant, meghallom a kínos nyögéseket. Mégis követem végül, és megállva a hatalmas kép előtt, a világon a legpicebbnek érzem magam.
- Őszintén? Borzalmas!
Sóhajtom áhítattal átitatott hangon, aztán kapcsolok, hogy nem is jól fejeztem ki magam.
- Vagyis… nem a kép borzalmas…. a kép az lenyűgöző… csak a kisugárzása borzalmas. Futkos a hideg a hátamon. Mintha egy rémálom lenne megfestve.
Nem, nem azok a kislánykori rémálmok. Ez olyan, amit valaki megélt. Élethű és ez benne a legszörnyűbb. Mélázásomból egy elsuhanó pincér ébreszt fel. szemvillanásnyi idő alatt a tálcájára rakom a nyamvadt pezsgőspoharat, majd egy laza vigyorral térek vissza a művész mellé, aki maga is pont annyira rémisztő, minta képei… na jó annyira nem, de azért…
- Hogyan tudta mindezt lefesteni… Úr… isten. Kérem ne mondja el az igazat!
Észbe kapok, hogy talán nem tetszene a válasza. Így nem zaklatom tovább ezzel.
- Jó, igaza van, ez tényleg jobb mint az előző, de azért az sem szar! Örülnék ha csak negyed ennyire tudnék festeni!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Lena & Hannibal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lena & Hannibal   Lena & Hannibal Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Lena & Hannibal

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-