KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Dr. Matthew Bernthal Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Dr. Matthew Bernthal Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Dr. Matthew Bernthal Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Dr. Matthew Bernthal Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Dr. Matthew Bernthal Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Dr. Matthew Bernthal Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Dr. Matthew Bernthal Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Dr. Matthew Bernthal Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Dr. Matthew Bernthal Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Dr. Matthew Bernthal

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Dr. Matthew Bernthal Empty
TémanyitásTárgy: Dr. Matthew Bernthal   Dr. Matthew Bernthal Icon_minitimeSzomb. Nov. 08, 2014 12:05 pm

Dr. Matthew Bernthal
1984.  október 5.  – Boston[You must be registered and logged in to see this image.]
30
Pszichiáter
Civilians
Henry Cavill
Karakter személyisége


Vajon nagyképűség lenne azt állítani, hogy a többség kedvel? Nem hiszem. Igaz, ha lehántom azt a réteget, akik bárkit megkedvelnének egy bizonyos összeg fölött, amit a bankszámláján tárol, majd azokat a barmokat, akik egyszerűen nem hajlandóak ellenkezni velem, vagy azért, mert félnek tőlem, vagy mert egyszerűen nem akarnak szembemenni egy hatalmi pozícióban lévővel a helyzet máris meglehetősen másként fest. Zavar ez engem? Valahol, mélyen, kifejezetten alul igen. A valóság azonban, hogy amíg tudom, milyen emberek vesznek körül, és hogy ebből a sokaságból kiben bízhatok – addig az enyém a lépéselőny. Így nem érhetnek meglepetések.
Tudom, mire vagyok képes, akkor pedig minek fogjam vissza magam? Vétek lenne nem kihasználni a képességeimet, arról nem is beszélve, mennyi könyvek fölött töltött óra menne vele veszendőbe. Az embereket azonban – minő meglepetés, ha a szakmámat nézzük – nem kedvelem különösebben. Legtöbbjük egy nyitott lap, olyan kevés képes bármiféle gondolkodásra késztetni arról, kik is ők valójában. Az ilyen embereket azonban kedvelem, és általában nem csupán addig, amíg meg nem ismerem őket. És nem, nem csupán egy esetet látok bennük, amit föltérképezhetek és megoldhatok. Jobb őket magam mellett tartani, hiszen ki tudja, milyen érdekességgel szolgálhatnak még a későbbiekben.
A humorom? Gyakran száraz, néha agresszív, sokszor bántó, de a célnak megfelel. Meglepő volt, mennyire kedvelik a magánpraxisomban, amikor ezzel találkoznak. De talán meg sem kellett volna lepődnöm. Az emberek jó része kifejezetten kedveli, ha valaki hajlandó gyorsan és hatásosan megoldani a problémáit, a humorom, legyen bármennyire is bántó néha, ennek a része. A gyors és kemény megoldások híve vagyok. Gyűlölöm, ha a megoldás, ha a cél kicsúszik a kezem közül. Persze, ennek a rámenős magatartásnak megvan az árnyoldala: nem szoktam hozzá a visszautasításhoz, semmilyen formában sem.
Már csupán egyetlen dolog maradt vissza, és ez az, ami keresetté teszi szolgáltatásaimat azok között, akik a legtöbbet veszíthetnék, ha problémáik híre elérné a sajtót. Ez pedig a diszkrécióm. Soha, semmilyen körülmények között nem vagyok hajlandó információt kiadni más embereknek, még akkor sem, ha egy nagy táska pénzt ajánlanak fel cserébe. Két táska már talán elcsábít, de nem. Pontosan tudom, hogy a legapróbb titok is mekkora bajt tud okozni, milyen destruktív lehet az emberi kapcsolatokra. Nincs az az Isten, hogy én kitegyem bármelyik páciensem annak, aminek magam is a szemtanúja – sőt, okozója – voltam olyan régen.

Történet vagy szerepes példa


Mondtam már, mennyire utálom a kérdést, ami az életemet firtatja? A rendkívül elterjedt nézettel szemben nem változom aszociálissá, amikor az életemről kérdeznek. Nem leszek zárkózott, nem változom fenyegető vaddá. Egyszerűen csöndben maradok és reménykedem, hogy szépen továbbvonulunk a témáról, mielőtt még ki kellene nyögnöm, mi történt velem, aminek a hatására ide kerültem. Merthogy nem szép egy történet, és nem szeretem fölemlegetni.
Azt kell mondjam, tízéves koromban kezdődött az egész. Élt egy lány a szomszédban, Annie-nek hívták. Annie DeMarco talán… Nem vagyok benne teljesen biztos. A keresztneve megmaradt, ahogy az is, hogy pár évvel fiatalabb volt nálam. Gyerekkorunkban mindig megtaláltuk egymás társaságát, és furcsa módon élveztem vele tölteni az időmet, annak ellenére, hogy fiatalabb volt tőlem, és az ellenkező nembe tartozott. KI is csúfoltak ezért eléggé gyakran… Talán ez vitt rá arra, hogy beteges megfelelésvágyamban akkorát ártsak neki? Nem tudnám megmondani. Megannyi év tapasztalattal és két félév pszichológiával – fogadásból vettem föl – a hátam mögött sem tudnám megmondani maguknak, miért is.
Tudniuk kell, hogy Annie apja a helyi olasz bűnszövetkezet pitiáner ágába tartozott. Az alak maga is egy pitiáner senkiházi volt. Annie és én gyakran beszéltünk arról, hogy egy napon elmegyünk majd innen, távol az egész világtól. Ahogy Annie nőtt, úgy vált egyre szebb nővé, és ez az apja egyik haverjának is feltűnhetett. Néhány üveg piáért, egy zacskó kokainért vagy isten sem tudja, miért cserébe végül megkaparintotta az akkor mindössze nyolc-kilencéves lányt. Nekünk kettőnek sosem voltak titkaink egymás előtt, így elmondta nekem, mi történt. Könnyek ültek a szemében, könyörgött, hogy menjünk innen. Emlékszem, kék-zöld volt a karja a hosszú ujjú felső alatt. De akkor, abban a pillanatban visszakoztam. És egy gyerekkori verés elkerüléséért cserébe kiteregettem az egészet, mit sem sejtve arról, hogy a lehető legrosszabb fülekbe jut el így az információ.
A következmény? Most tényleg le kell festenem? Annie-t ribancnak hívta az egész iskola. Ó, én jól jártam persze. Júdás megkapta a harminc ezüstjét. Onnantól nem én voltam a leggyengébb láncszem, akire mindenki rá tud ugrani, ha éppen püfölni támad kedve valakit, nem én éltem át a lelki terrort mindennaposan. Annie azonban sosem beszélt velem. Egy napon aztán nem is jött többé iskolába. Nem láttam többet. Meghalt, vagy végre maga mögött hagyta a pokollyukat, amit otthonnak kellett neveznie? Nem tudom. Valahol reménykedem az utóbbiban, de túl sok olyan embert láttam a munkám során, akiket valami átlendített azon a bizonyos vonalon, többnyire vágásnyomokkal a csuklójukon, kötélnyomokkal a nyakuk körül, hogy a remény csak halvány kis pislákolássá váljon.

Mire eljutottam arra a pontra, hogy választanom kelljen a jövőmet illetően, egy dolgot megtanultam: a titkok okkal titkok. Én pedig mindent megtartottam, amit bárhol meghallottam, legyen az néhány sötétben elsuttogott szó, amiről a beszélő nem is sejtette, hogy rossz fülekbe juthat, vagy éppenséggel valami, amit célzottan nekem mondtak. Soha többé… Nos, msot, hogy ezt lezártuk, térjünk rá a pályaválasztásra? Nincs sok időm, még kevesebb kedvem. Így is túl sokat beszéltem már.
Apám a helyi kórház pszichiátriai szárnyán volt kisegítő, így meglehetősen sok történetet hallottam onnan – jót és rosszat egyaránt, de főként egy kisember panaszait azokról, akik mérföldekkel többet kerestek nála. Nos, itt kell leszögeznünk valamit: már hosszú-hosszú ideje nem tisztelem a szüleimet. Már akkor sem tiszteltem őket, amikor eldöntöttem, milyen irányba fogok továbbtanulni – talán ez is motivált részben –, de akkoriban még bűntudatot éreztem emiatt. Mostanra azonban már ez is kikopott belőlem. Szentül hiszem, hogy ha csak egy kicsit is akarták volna, a családunk helyzetét mérföldekkel javíthatták volna meg, márpedig nem úgy tűnt, mintha bármiféle hajlandóságuk is lett volna a dologra. Egy időben, úgy a tizenhatodik születésnapom után elkezdtem kisegítő munkáét vállalni az egyik pszichiáter segítségével, hogy összekuporgassak annyit, amennyiből el tudom kezdeni az egyetemet. A családomra már akkor sem számítottam.
Az egyetem? Az alap orvosi, utána szakosodás, mit meséljek róla? Nem látom értelmét. Amit viszont muszáj megemlítenem, az nem más, mint Mitch Henfer – bár maguk már valószínűleg Mitch Observe néven ismerik. Igen, a híres színész/énekes. Igen, akiről a múltkori átadós beszédében beszélt, a szobatárs, aki véletlenül a hörcsöggel törölte ki, az én voltam, és igen, láttam már talajrészegen is. Miért fontos ez? Nos, talán emlékeznek rá, hogy olyan két évvel ezelőtt úgy döntött, hogy stage-divingol egyet, aztán azt vették észre a rajongók alatta, hogy a fickó elaludt menet közben. Másnap engem keresett fel, a kölyköt, aki éppen próbálta fölépíteni a saját praxisát két különböző műszakban dolgozva. Akkor nem érttetem, miért tette ezt. Miért jött hozzám. Amikor föltettem neki a kérdést az egyik korai foglalkozásunk után, ő elvigyorodott és közölte velem az okot. „Az a helyzet, Matt, hogy benned megbízok. Az összes köcsög odakint eladna harminc tetves ezüstért, de te… Te tudod, mik azok a titkok. Igaz-e?” Tudtam. Az biztos.
Végül ő indította be a praxisom. Segítettem neki feloldani a rendkívül stresszes helyzetét, felírtam neki néhány gyógyszert majd azzal a tudattal engedtem az útjára, hogy soha többet nem látom újra. Arra nem számítottam, hogy körbetelefonál az ismerősei között és megadja nekik a privát praxisom számát. Azt hiszem, neki köszönhetem a lamborghinim.
És azután jött Savannah… de azt a történetet még mindig írják, nem igaz? nem lenne sok értelme most elárulni, mi történt, amíg nincs vége.

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Noel Kuushi
Noel Kuushi

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 30
◮ tartózkodási hely : In the cellar of my bro's house, Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 237
◮ join date : 2014. Aug. 03.

Dr. Matthew Bernthal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dr. Matthew Bernthal   Dr. Matthew Bernthal Icon_minitimeSzomb. Nov. 08, 2014 1:15 pm

Elfogadva!
Üdv köztünk, doktor úr!
  Már nagyon vártunk, s örülök, illetve örülünk annak hogy megérkeztél.

  Nagyon tetszett a jellemleírás. Ugye a legtöbb orvos az megosztó személyiség...ahány páciens, annyi vélemény. Rolling Eyes

  Veled együtt én is kíváncsi lennék, hogy mi a helyzet mostanra Annie-vel. Remélem mostanra már boldog életet él...és valamikor, valahogy újból tudtok találkozni.
  Elég érdekes módja volt annak, hogy mégis miért váltál pszichiáterré, de azt kell mondjam, hogy tetszett, és további jó munkát kívánok. Wink

  Savi drágára pedig nagyon figyelj, nagy sumák tud lenni, hiába azok őzike szemek! 

  Nyomás avit foglalni, s már mehetsz is a rendelődbe. Wink

[You must be registered and logged in to see this link.] || [You must be registered and logged in to see this link.] || [You must be registered and logged in to see this link.] || [You must be registered and logged in to see this link.]

U.i: Adok három táskát, és kérek minden infót Savi-ről. Wink
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Savannah Parish
Savannah Parish

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 34
◮ tartózkodási hely : ~Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 16
◮ join date : 2014. Sep. 03.

Dr. Matthew Bernthal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dr. Matthew Bernthal   Dr. Matthew Bernthal Icon_minitimeSzomb. Nov. 08, 2014 2:45 pm

Naaaa! Csak nem beszélni ilyeneket a hátam mögött, mert csúnyán fogok nézni azokkal az őzike szemekkel mindenkire! Én vagyok a sumák, aztán te fizetsz le másokat... na szép... badgirl

Dokibácsit meg igyekszek minél jobban kikészíteni majd azzal, hogy futok majd előle, mint az a bizonyos őzike, akinek a szemeit elloptam... Aztán ki tudja... lehet sikerül majd elkapnia? Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Dr. Matthew Bernthal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dr. Matthew Bernthal   Dr. Matthew Bernthal Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Dr. Matthew Bernthal

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-