KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
James Harms Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
James Harms Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
James Harms Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
James Harms Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
James Harms Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
James Harms Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
James Harms Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
James Harms Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
James Harms Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 James Harms

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


James Harms Empty
TémanyitásTárgy: James Harms   James Harms Icon_minitimeVas. Nov. 09, 2014 11:21 pm

James Harms
LV, 1982.05.04.[You must be registered and logged in to see this image.]
32
Szállodatulajdonos
Clients
Alex Belli
Karakter személyisége
◆ pozitív tulajdonságok: Semmi. Tényleg nincs bennem semmi.


◆ negatív tulajdonságok: Önző, erőszakos állat vagyok. Mindenen és mindenkin átlépek, ha úgy tartja az érdekem. Mindig csak azt nézem, nekem mi a jó, más nem számít. Néha úgy érzem, hogy nem vagyok képes érezni. Már szinte gyomorforgatóan tudok bánni másokkal, szemrebbenés nélkül veszek el emberi életeket, még akkor is, ha ma már nem gyakran piszkolom be a kezem vérrel. Csak a parancsot adom, bőven van rá emberem, aki megteszi. Szeretek uralkodni, irányítani, ha minden úgy alakul, ahogyan azt én eltervezem, ahogy akarom.


◆ egyebek: Mások szerint talán orvoshoz kéne fordulnom ezzel a problémával, de kész szerencse, hogy nekem nem mondhatja meg senki, hogy mit tegyek. Meg persze nem is tudnak róla sokan. Még régebben a bordélyban kinéztem magamnak egy fiút, Minho-t, akit azóta meg is szereztem és úgy tartom mint egy rabszolgát vagy házikedvencet, kinek hogy tetszik. Néha eljár a kezem, maradandó sérülést is okoztam már neki, amit aztán később talán kicsit megbánok, ezért finomabban bánok vele, egészen addig, amíg újra fel nem bosszant valamivel. Főzni nem tud, beszélgetni nem akarok vele, így igazán csak egy feladata van. Kielégíteni engem. Amikor akarom.

Van egy tetoválásom, de csak Minho tudja, hogy hol.

Szállodatulajdonos vagyok, de ez túl nagy üzlet, túl sok pénz kell hozzá. Szemérmetlen összegek folynak be naponta a számlámra és ezt nyilván nem lehet tisztességes úton előteremteni. Hol droggal, hol mással, de mindig kereskedek valamivel, benne vagyok mindenben, amit a jófiúk messziről elkerülnek.

Történet vagy szerepes példa
Ez is kész. Az utolsó nap. Egyedül ülök a cellámban, ami nem meglepő, hiszen nem osztom meg senkivel. Még itt is luxus vesz körbe. Hiába. Akinek kint, a való életben nagy hatalma van, bent sincs ez másképp. Pontosan emlékszem mindenre. Az első itt töltött napon egy tag megpróbált közelíteni, nyilván a seggemre fájt a foga... vagy éppen más, mindegy. Nos azt hiszem azóta is a börtönkórház ágyát nyomja és még sokáig élvezi majd a vendégszeretetet. Én nem az a katagória vagyok, akivel csak úgy szórakozni lehet. Hamar rájött erre mindenki, éreztettem a hatalmam, ami nem csak a sok idióta rabra terjedt ki, olyan őr is akadt, akit meg tudtam venni. Pénzen minden kapható, mindenkinek van egy ára, nekem meg elég sokat megért, hogy nyugalomban tölthessem el az időt. Lustán szívok egyet a cigimből. Itt is majdnem mindenki a kezem alá dolgozik. Mindenki azért van, hogy nekem jó legyen. Két év. Két kibaszott év. Az egész azzal kezdődött, hogy a konkurencia rámküldte az embereit. A lakásban törtek rám és Minho-ra, az én kis kedvencemre. Nyilván azt hiszi elmenekültem, otthagytam őt vérző sebbel, de nem erről volt szó. Nem maradhattam. Nem szeretek tétlenkedni. Értettem az üzetenet és egyből válaszolni is akartam rá, azért mentem el, de nem menekültem. Ő pedig azóta felépült és azt is pontosan tudom, hogy bármennyire próbálta magát meggyőzni arról, hogy utál engem, még mindig a lakásomban lakik. Mintha várná, hogy hazatérjek... ha tudná, hogy erre már nem is kell sokat várnia... Hol is tartottam? Szóval... nem tetszett a konkurenciának, hogy rendesen keresztbe tettem nekik és elhalásztam előlük egy jól jövedelemező üzletet. Hát ez van, nem lehet szarakodni. Én voltam a jobb. Ők meg így akartak rá válaszolni. Nem jött be. Saját kezűleg intéztem el, de a mocskos zsaruk egészen véletlenül pont akkor jelentek meg. Nem tudom ki hívta ki ránk, mindenesetre erre is jó a börtön, innen elintéztem mindet és még csak vér sem tapad a kezeimhez. De mindent én sem úszhattam meg. Volt elég befolyásom ahhoz, hogy elsimítsák az ügyet, de az sok zsaru állásába került volna... Sok olyannak az állásába, akik mindig is nekem dolgoztak, ezt meg nem engedhettem. A jó szívem... Nem, dehogy. Sokáig tartana egy új kapcsolatrendszer kiépíteni, nem engedhetem meg magamnak. Így is nevetséges ez a két év, amire bevarrtak. Így megmaradtak az embereim, akik igyekeztek elviselhetőbbé tenni az ittlétem. Elég jól sikerült is. Két dolog hiányzik csak. A szabadságom és Minho társasága. Már egyikre sem kell sokat várnom. A gondolatra mosoly kúszik ajkaimra. Eszembe jut mi mindent fogok tenni a fiúval és ha nem inteném magam türelemre, akár izgalomba is jönnék. De nem lehet. Még nem. Majd akkor, ha már ott áll velem szemben. Elnyomom a cigit. Valaki közelít. A cella ajtaja nyikorogva enged szabad utat nekem. Szabad utat, ki innen, ahova vissza sem akarok jönni. Nem is fogok. A cuccom hátrahagyva indulok el, még látom, ahogy az őr ingatja a fejét, de nem foglalkozok vele, nem kell semmi, ami az itt töltött időt juttatná eszembe. Vissza sem fordulok. Úgy lépek innen ki, hogy nem akarok emlékezni arra, mi is történt itt. Hiszen valójában semmi. Az életem egy rövid időre véget ért akkor, amikor kiléptem a lakásomból. Most pedig folytatom. Ott, ahol abbahagytam. Minho... jövök édesem.

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Noel Kuushi
Noel Kuushi

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 30
◮ tartózkodási hely : In the cellar of my bro's house, Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 237
◮ join date : 2014. Aug. 03.

James Harms Empty
TémanyitásTárgy: Re: James Harms   James Harms Icon_minitimeKedd Nov. 11, 2014 12:52 am

Elfogadva!
Üdv köztünk, Mr. Harms!

  Valld csak be, hogy a lelked mélyén van némi pozitív tulajdonságod is, annak ellenére, hogy nem akarod ezt nekünk elárulni. Wink

  Azt hittem, hogy a börtönben sikerül megjavulnod, de úgy látom tévedtem. Továbbra is kínozni fogod szegény srácot? Shocked Hát mit ártott Ő neked?

  Nyomás avit foglalni, aztán eredj, s keresd meg Minho-t, de legyél vele kíméletes! Vagy ne kérjek lehetetlent?

[You must be registered and logged in to see this link.] || [You must be registered and logged in to see this link.] || [You must be registered and logged in to see this link.] || [You must be registered and logged in to see this link.]

U.i: Egész jót hoztál ki végül ebből a kicsit keszekusza történetből, ami lezajlott köztünk. Very Happy És köszönet a változtatásokért.
Vissza az elejére Go down
 

James Harms

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-