KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Milo Fouché Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Milo Fouché Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Milo Fouché Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Milo Fouché Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Milo Fouché Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Milo Fouché Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Milo Fouché Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Milo Fouché Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Milo Fouché Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Milo Fouché

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Armin Gicquel
Armin Gicquel

Egeret ide és lenyílik!


◮ hozzászólások száma : 29
◮ join date : 2014. Nov. 03.

Milo Fouché Empty
TémanyitásTárgy: Milo Fouché   Milo Fouché Icon_minitimeHétf. Nov. 10, 2014 4:11 pm

Milo lehetmásodikneved Fouché
Play by: Jake Hold
Kor: 23
Csoport: Addicts vagy Civilians
Foglalkozás: Egyetemista
Passion: Userre vár
Mikor meghallottad nevemet, azonnal a döbbenet ült ki az arcodra. Tisztában voltál azzal, hogy valahol a nagyvilágban, Neked van egy testvéred, kit kétéves korodban láthattál utoljára. De ki emlékszik vissza már a pelenkás, gügyögős korszakára?!
Anyukád nevét vetted fel, mivel apukád mondhatni soha nem volt, ezért nem akartad az ismeretlen férfi családnevét viselni. Soha nem akartál nyomozni a testvéred után, mivel egyáltalán nem érdekelt kicsoda is ő.

Kis esetlen kölyök voltál, s vörös hajszíned miatt mindig kitaszítottak a többiek. Te gimnazista korodra váltál egy szemétládává a környezeted befolyására, de ezt sokszor kedvességeddel leplezed. Aljas dög vagy, s nekem  talán ez tetszik benned a legjobban.

Mikor jelentkeztél az egyetemre, először elutasítottak, majd rá egy évre sikeresen bekerültél. Gólyatáborban találkoztunk először, s már ott éreztem, hogy Te bizony igen jó haverom leszel.
Későbbre ez az érzés megváltozott, részedről is...de ugye van egy tényező ami meggátol abban, hogy kifejezd mit is érzel valójában, én pedig értetlenül állok a dolgok felett. Ugyan én próbálom leplezni, hogy meleg vagyok, de Te ezt érzed, s mindig próbálsz lebuktatni.

Nem mered, pontosabban nem tudod, hogy hogyan mondd el, hogy mi bizony tesók vagyunk. Talán nem is akarod elmondani. Össze vagy zavarodva...félsz, hogy a kettőnk közötti kapcsolat megszakad...

(Művelt vagy, imádsz rajzolni, szereted a tetoválásokat, dohányzol...ja, és persze homoszexuális vagy. Befolyásolható vagy, úgy ugrassz, ahogy a másik fütyül. Na, erről kéne leszoknod! - De majd én megnevellek. Wink)

// Az előtörténetemben (katt) egy-két infó kiszűrhető róla. ^_^ //
Milo Fouché >
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Milo Fouché Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milo Fouché   Milo Fouché Icon_minitimeCsüt. Nov. 13, 2014 9:08 pm

Elfogadva!
A megadott adatok alapján a karakter meghirdethető.

Vissza az elejére Go down
 

Milo Fouché

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Milo Fouché
» Milo & Kim

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakterek :: Keresek... :: Karakterkereső :: Megalkotott karakterek-