KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
After the problems... - The new world is not reassuring - Page 9 Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
After the problems... - The new world is not reassuring - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
After the problems... - The new world is not reassuring - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
After the problems... - The new world is not reassuring - Page 9 Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
After the problems... - The new world is not reassuring - Page 9 Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
After the problems... - The new world is not reassuring - Page 9 Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
After the problems... - The new world is not reassuring - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
After the problems... - The new world is not reassuring - Page 9 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
After the problems... - The new world is not reassuring - Page 9 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 After the problems... - The new world is not reassuring

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Tuomas
Tuomas "The Birdie" Jörg

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 44
◮ tartózkodási hely : Turnébusz
◮ hozzászólások száma : 134
◮ join date : 2014. Oct. 07.

After the problems... - The new world is not reassuring - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 9 Icon_minitimePént. Feb. 13, 2015 8:04 pm

- Ville, ez nekem kínai. Asszes, tudom, mit hová raktam? Belőlem élnek a telefongyártó cégek is, mert mindig elhagyom a cuccost!
Keressem ott, ahová leraktam, ja, persze, könnyű azt mondani. Az én memóriám valami legendás, az orvosok azon élnének, ha hagynám, hogy kísérletezzenek rajtam. Először volt ugye a figyelemzavar, aztán megismertem a jó kis szereket és most már az öreg isten se mondja meg, hogy melyik ült rá az emlékezetemre, miért esnek ki dolgok. Kiesnek, az a tuti, tagadhatatlan tény.
- Ezt már jó hallani, tesó! Végre kíváncsi vagy valamire!
Eddig csak a végtelen unalom birodalmát mutatta be, most már érdeklődik. Nekünk nem is kéne józanul találkoznunk. Mármint úgy, hogy ő nincs beállva. Én mindig be vagyok, arra nem lehet panasz. Sőt, megkockáztatom, hogy szerek nélkül is vagyok olyan elmebeteg, mint ő becuccozva. Vagy csak máshogy élem meg az unalmat, nincsenek határok, mindig kitalálok valamit.
- Ez a szokásos szappanopera, Ville. Azt hiszed, nálunk nem voltak dolgok. Akikkel sírva hánytunk a gyárban, azok már rég ki lettek baszva vagy kiléptek. A mostaniak egész jó arcok, nem annyira extrémek, de nem is prűd szűzlányok. A legdurvább Emppu volt, rá biztos emlékszel. Nagy has, nagy szakáll és ő se ismert korlátokat. Aztán mikor már a színpadra is alig bírt felmászni, akkor Timo, a manager úr kirakta. Szar tudja, mi lehet vele, őt se bírtam elérni, pont, mint téged...
Én is elmondtam a magamét, hogy ne csináljon a segge alá csak azért, mert szar arcokkal van körülvéve. Ha bent, a kobakban minden rendben van, akkor lehet kint akármi. Persze sokan tagadnák, hogy nálam valaha is rendben lett volna bármi, de nem rájuk figyelek, hanem a saját, belső hangomra. Oci, hát igen, volt is daluk, amiben angyalt játszott. Testhezálló szerep.
- Ezt látom, haver, hogy elolvadsz tőle, most is, hogy nincs itt, csak beszélsz róla. A megkaphatatlant kell megkapni, igaz? Amúgy tényleg egy földreszállt angyal, sokszor mentette meg a seggemet és ő volt a józan lélek, ha összesodort minket a sors. A bandájával sokat lógtunk, azokat is bírom ám. Ocit ki kellene találni, ha nem lenne és nem tudom, hogy ki tudnám-e találni, pedig nekem aztán van fantáziám! Mondd meg...de őszintén, mert ha mellébeszélsz, pofánváglak! Milyen volt róla az első benyomásod?
Most pedig megkívántam a konyhaasztalt. Nem tudom, miért, de olyan vonzó, hogy mindent le kell róla söpörnöm. Ha Ville nem kap el, akkor ráfekszem hassal az abroszra és elkezdem szorítani, mint egy negyvenes, tapasztalt kurva fonnyadt csöcsét. Azt, micsoda érzés! A csípőm pedig mozog, mert most behaluztam valami csúcsminőségű lyukat ide és szinte csorog a nyálam. Kiszámíthatatlan, hogy hat rám a szer.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

After the problems... - The new world is not reassuring - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 9 Icon_minitimePént. Feb. 13, 2015 10:25 pm

És szövegel.. Nem kifejezetten érdekel, sokkal inkább az, hogy az ajtó széle ne kapja le a körmömet. Ahhoz még innom kell..

- A kanapé mellett.. - lököm ki az utolsó adag füsttel, de még mindig a csikkre koncentrálok. Elengedem az ajtó mellett.

Aztán jön csak be a következő ötlet. Egy emlék amire már nekem is muszáj vigyorognom egyet, ilyen gyorsan hat ez a szar? Tuti vennem kell még belőle.

- Na igen..  - dünnyögöm ezt még mellette, de már vigyorral a fejemen közelítem meg a konyhát. Ott.. még a kupleráj se érdekel. Nem mintha bármi más esetben szíven ütne, ez a gyökér azért fizet, hogy a takarítónők vikszolják fényesre, akárki is szarta össze a pultot.

Alighogy lerakom magam, rágerjedek a cigire. Na nem, nem úgy, ahhoz ez kurva kevés lenne, ahhoz még a fejembe kéne toljak minimum két adagot. Megszívom az orrom és dumálni kezdek. Valószínű Bird kérdésére, de nemigen fogom mit beszélek, csak úgy jön magától az egész.
Aztán hirtelen vigyorognom kell..

- Ja.. az a gyökér, aki átszúrta a tenyerén a vadászkésemet??  - kezdek el valami irdatlan röhögésbe és kurvára nem akarom abbahagyni. - Pedig csak egy rohadt.. rekesz whisky volt a tét!  - röhögök még mindig, mint akinek kurvára mindegy, de hamar elül az egész heve. Pont valamikor akkor amikor folytatja az előbbieket.

- Hülyeségeket beszélsz Bird..  - sóhajtok bele, de már nincs kedvem nevetni. Kurvára nincs. Aztán mégiscsak késve, de már újabb valamiféle vigyorral folytatom. - Azt gondoltam leszopta Grid-et hogy a faszfej csak úgy betolta ide, be.. közénk, farkasok közé, de aztán.. - rántom meg a vállam csak úgy közlés jelleggel - Úgy néz ki itt valami kurva más van elásva.  - szívom meg az orromat és.. TÉNYLEG! Erre a részre még kurvára nem feküdt rá egyikünk se, pedig.. ha más nem, az információ mindig jól jön a tetű ellen.
A gondolataimba révedem és talán addig meg se mukkanok amíg Bird nem ránt ki valahogy a jelenbe.
És SIKERÜL NEKI!

Guvad a szemem, ahogy mindent szór a földre, és közel van. Túúúl közel! Beijedt tigrisként kezdek hátrálni ahogy felborul mögöttem a székem.

- BIRD! BAZDMEG! Ne dugd meg az asztalom!!! - A faszom! - Én azon eszem, te gyökér! - túl az első ijedtségen veszek egy visszautat hirtelen, és úgy ahogy van, lelökdösöm a földre! - Te balfasz... - vigyorgom teljes erővel, és ha kapaszkodik, még lazán meg is rugdosom. De csak hogy baja ne legyen... Mi a faszt kezdjek egy rommá tört régi haverrel??
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

After the problems... - The new world is not reassuring - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 9 Icon_minitimePént. Feb. 13, 2015 10:50 pm

Sprintelek, mint az állat. A stúdióig meg sem állok. Úgy tépem fel a bejárati ajtót is. Steve meg csak les utánam, mi ez a villámtempó, amivel 3-asával szedem felfelé a lépcsőfokokat. Rohadtul be akarok érni a lakásba. Oda, ahol biztonságot vélek. Biztonság… Bepiált drogosok között… Ez az, Octi! Vadul berongyolok a lakásba és végigrobogok a folyosón. A srácok hallhatják, hogy valaki jött, mert nem kis robajjal vágódik be mögöttem az ajtó.
Megtorpanok a konyha bejáratánál. Nem zihálok, de nyelem a levegőt. A kép, ami fogad, önmagáért beszél, és sajna kitörölhetetlenül beleég az emlékezetembe.
Istenkáromlás. Birdie a pizzámat dugja!
Egy ideje ott állok már. Ezek nem vettek észre. Látványosan megütközve, elkerekedő szemekkel barátkozom az ötlettel, hogy épp megreformálja a kámaszutrát. Szeretem ezt a dilinyóst, de… megint a hülyék olimpiáján indul? Bahh… kurvára be van szívva. Ville dettó, öregem.
Birdie evolúciós egyedfejlődése vajon hová vezet?
- Legközelebb mi lesz belőled? Játszótéri szatír? – döngöm oda hamisítatlan Octoberes gúnnyal, az orrom alatt, jókora beletörődő sóhajjal zárva.
Ezt már megvárom mit művelnek. Ville pattan is. Ugyanannak okán, amit én is sérelmeznék az ő helyében. Mindenáron, kézzel-lábbal, bazdmeggel meg miegyébbel nekifeszül leszerelni a madárkát az asztalról.
- Oké. – újabb sóhaj. - Én asszem megyek hányni. – mondom egykedvűen, csak úgy, bele a nagy semmibe, és sarkon fordulok, hogy megcélozzam a fürdőszobát. Valószínűleg úgysem hallottak.
Komótosan bemasírozok. Az ajtót nyitva hagyom, nincs kedvem becsukni, szarok az egészre. A csuklómon még mindig ott lóg a szatyor, benne Birdie pezsgőtablettája meg a kenőcse. Valami történik bennem. A gyomromban, és úgy amblokk bennem.
Odalépek a wc csésze elé, felhajtom az ülőkét. Amint fölé hajolok, kibukik belőlem a reggeli. Nem tartom vissza, hadd jöjjön, ha már kikívánkozik. Megkönnyezem a beleim munkáját. A térdeim remegni kezdenek. Le kell ülnöm a padlóra. Két oldalt megkapaszkodom a csészében, és rókázok. Az ideg teszi. Most jön ki belőlem a rablás alatti feszültség és félelem. Még ott érzem a torkomon a penge hideg, halálos élét. Csessze meg!
Aztán ahogy kiürülök, és biztosra veszem, hogy vége, nincs több matéria, hanyatt vágódom a budi előtt. Csak bámulom a plafont. Nem érdekel semmi más, kivéve, hogy megúsztam.
A múltkor egy strici pofozott le, most meg kiraboltak. Jól nyomom, amióta megvetettem a lábam Vegasban.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Tuomas
Tuomas "The Birdie" Jörg

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 44
◮ tartózkodási hely : Turnébusz
◮ hozzászólások száma : 134
◮ join date : 2014. Oct. 07.

After the problems... - The new world is not reassuring - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Feb. 14, 2015 10:42 am

Csak mondom, mondom a történeteket meg a véleményeket, meg ami a számra jön. Ville meg...nem tudom, mikor van itt és mikor nincs. Most már azért éledezik. Engem már nem érdekel a pia. Most dumálhatnékom van, nem megyek vissza a kanapé mellé az üvegért. Szerintem érti, miről beszélek, nem idegen tőle se mindez. A reakcióink mások. Nálam extrémek, kifelé indulóak, ő meg befordult a szarságoktól.
- Igen és utána azzal tapizta végig az egyik ribancot, meg le is sózta a sebét. Aszem, az már benne se volt a fogadásban, csak szorgalmi feladatként poénnak látta. Emppu-nak egy szál gyufa is tét lenne, sőt tét se kell. Sokban hasonlítunk azzal a baromállattal - közlöm röhögve.
Meg kéne keresni, ha egyszer hazamegyek. Semmi komoly, csak dumálni, marhulni, ahogy vele lehet és senki mással.
- Ville... Oci szerintem még senkit nem szopott le. Lehet, hogy a cumisüveghez is inkább bögrét kért. Ez a fasz Grid ennyire nem mondott el semmit, mi?
Oci meg a beszopásos szerződések. Kurva nagyot röhögök, mert ez aztán a lehető legtávolabb áll tőle. Lehetne az Bill Gates vagy bármilyen multimilliárdos, a csaj kikacagna bármilyen hasonló ajánlatot. Szegény mit kaphatott ezektől! Na, ez az!
- Na de most már szeretitek, ugye? Kivéve Vespa-t, mert ő aztán max a farkát szereti, mást nem. Ugye, nem akarjátok kicsinálni? Te biztos nem, de a többiek?
Feléledt bennem a védelmező ösztön. Az én drága barátnőmet (nem olyan barátnőmet, csak havernőmet, vagy minek nevezzem) ne csesztessék! Szerencse, hogy a pizza a konyhapulton volt és meg lett mondva, nyaklevest kell kapnom, ha hozzányúlok. Az asztalról simán levertem volna most, hogy rámjött az ötperc. A szavak nem használnak, már máshol járok. A parasztlengő sodor le a kőre, ahol a vállamat rendesen megütöm és már csak csukott szemmel mormogok, dorombolok. Oci megjelenését és gyors kislisszolását fel se fogom. Csak halványan rémlik, hogy mintha láttam volna, de már nem tudom, hogy tényleg itt volt-e vagy őt is haluztam. A vállam fájdalmát nem érzem, már hat a kokain. Végre kinyitom a szemem és körülnézek:
- Jó erőben vagy, haver! Te, Deadman, az előbb nem a csaj jött be? Most hol van?
Aztán megint négykézlábra ereszkedem. Ez ma ilyen kutyálkodós nap. Vakkantok is egyet és neki akarok ugrani Ville lábának, hogy felborítsam, de az asztal lábát találom el homlokközéppel. Ekkora asztallábat, hogy nem lehet kikerülni se!
- Í, a kurva életbe, de nagy asztalod van! - mondom, ahogy visszarándulok.
Elkezdek az asztal meg a konyhapult között kimászni. Fél kézzel nehezen megy, ugyanis a jobb kezemmel a homlokomat tapogatom, hogy megvan-e még. Nem fáj, csak úgy érzem, hogy... Valamit elvesztettem. Leülök a pult előtt és lesek az asztal alá, de nem látom. Több szem többet lát, megkérdezem a havert full komolyan és magabiztosan:
- Ville, asszem, kiesett az agyam az előbb... Nem láttad véletlenül?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

After the problems... - The new world is not reassuring - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Feb. 14, 2015 12:17 pm

Hangosan röhögünk mind a ketten és valahogy tolulni kezdenek a régi emlékek. Kibaszott jó idők voltak azok!!! Kibaszottul.. ISTENIEK!
Mégis becsúszik valami a képletbe. A lány.. Itt sincs, mégis rombolja a kedélyeket, a hangulatot, én meg csak félfogról válaszolok.

- Igen.. tudom.. - köszörülöm a torkomat, a hangom halk, és a közben kezembe akadt öngyújtót figyelem, amit úgy random kezdtem el forgatni az asztalon útközben, de Grid.. - Grid egy FASZFEJ! - ez azért már hangosabb - Ülsz.. fölállsz.. nyugszol... Ide mész.. odamész, a faszom bele, felszopta már annyira magát a rendszerbe hogy ő kezeli a pénzeket. A befektetőket, és ha kibasszuk.. meglehet hogy a bandának vége. - áll meg a gyújtó a kezemben - Képes rá hogy mindannyiunkat elintézzen.. - kis híján ripityára töröm a tenyeremben, de még idejében gondolkodom. - Szaros.. bábuk vagyunk egy kibaszott sakktáblán! - a falhoz baszom helyette, már a gyújtót, szétloccsanva adja meg magát az ütés erejének. De hogy a lány??

- Ha bárki pattogni merne.. kibelezem.. - szívom meg az orromat ahogy az asztalról a kezembe kerül Vespa kése és most azzal játszadozom. Biztos lehet benne hogy simán megteszem.
És ekkor jön a magánszám!

Úgy ugrom hátra mintha ide akarna szarni az ölembe! Mondták hogy kemény a cucc, de azt nem hogy a váltások ilyen hirtelenek, és nekem is beletart némi időbe mire felfogom hogy mit művel ez a paraszt.
Intézkedem... Nem küldöm meg ezerrel, csak annyira hogy észre térjen. De röhögök.. veszettül röhögök elveszve az egészben mikor megint vált, és irányba kapom a fejem. Arra amerre ő néz.

- Hogy mi bajod van?? October?? October szerintem elment neked azért a szarért. Összeteheted a két kezed hogy.. - és ekkor állok meg. Valamit hallok. Kintről. Öklendezés??
Olyan bamba pofát vághatok mint amit ritkán, ha anyagozva vagyok. De aztán a helyükre kerülnek a részletek.
Bird még mindig kattant, de én még mindig az ajtót nézem. Elindulok. Asszem... Még hallom Bird-öt a háttérben ahogy valamit magyaráz, de már nem fogom fel. Nem csak az övé, az één agyam is rég kiesett.
Bambulom a szobát, de sehol semmi. De aztán megint hangok. Valaki rókázik. NABAZDMEG!   Megcélzom a fürdőszobát, fingom nincs honnan jött az ötlet, talán azok a kurva érzékek. És a lány.. a lány ott fekszik elterülve. Az ajtófélfának dőlök és elvigyorodok.

- Na mi az.. csak nem benyomtál pár üveggel útközben?? - vigyorgom, és valahogy keresni kezdem az elvesztett cigimet. Bazdmeg! Nincs a zsebeimben valahol ottmaradt Bird faszszopó mutatványa mellett! Kell az már a reteknek...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

After the problems... - The new world is not reassuring - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Feb. 14, 2015 12:56 pm

Forog velem a fürdőszoba. Mi a fene… Biztosan csak az idegesség utórengése. Erre Ville vidámkodó baritonja üti meg a fülem az ajtó felől. A szemeim feljebb fordulnak. Most már látom is, hogy ott áll, nem csak hallom. Kurva viccesnek képzeli magát. Nekem meg semmi kedvem röhögni.
- Bár úgy lenne. – nyögöm, mire elkap egy újabb inger.
Felkönyöklök a padlón, de aztán sürgősen két térdre tornázom magam és megint a budira borulok.
Még egy adag jön. A hajam lófarokban, úgyhogy nem lóg bele az arcomba.
Néhány másodpercig csak zihálok a toalett fölött. Az jár az eszemben, hogy haza akarok menni, de nem merek kilépni az utcára. Viszont itt sem akarok maradni. Nincs most türelmem elszállt agyú kiskölykökhöz.
Feltápászkodom, közben az ujjaim bizonytalanul rátapintanak a víztartályon lévő gombra, mire a kiáramló vízsugár eltakarítja a termést. Odalépek a mosdókagylóhoz. A számban ott a hányás epés íze. A torkomat is marja. Megnyitom a hideg vizet és odahajolok a csap alá, hogy először kiöblítsem ezt a förtelmet, aztán igyak pár kortyot.
Felnézek a tükörbe és meglátom magamat. Tiszta sápadt vagyok. Az arcom mészfehér. Jézusom…
Meg kéne kérnem Steve-t, hogy kísérjen haza.
Ha még ott van, egy pillanatra megakad a tekintetem Ville tükörképén, ahogy mögöttem támasztja az ajtófélfát. Fáradt vagyok én most ezekhez a nagy vigyorgásokhoz meg humorizáláshoz.
Nyikorog a csap, miközben egykedvűen elzárom. Most veszem észre a csuklómra fűzött szatyrocskát. Ahh. Birdie cucca. Kellenek ezek még neki? Kipakolom őket a kagyló szélére, a zacskót meg összegyűröm és belehajítom a mosdó melletti kukába. Elég kényszeredett cselekvés, remeg közben a kezem az idegtől.
Haza kéne mennem…
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

After the problems... - The new world is not reassuring - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Feb. 14, 2015 10:11 pm

Szarul néz ki.. Valami vészcsengő felkong bennem, még a bizsergető könnyű érzés ködén túl is. Valami nem oké. Egy hátsó sugallat szórja ezt bennem, de túúúl elfoglalt vagyok hogy komolyan érdekeljen. Egyedül a vigyor fagy le a pofámról.
Próbálkozom, hogy gondolkodni tudjak. Mi a fasz lehet vele.. Még mindig ott állok, öt ujjam szorítja az ajtókeretet mint egy a semmiben rejlő kapaszkodó. Pont így érzem magam. Nem marad meg a fejemben SEMMI!

- October.. - köszörülöm meg a torkom, és rájövök a pia hülye ötlet volt. Pláne most.. a kokóval keverve. - October, mi a picsa történt..? - sikerül automatában résnyire húzni a szemeimet de még mindig a félfa a biztos kapaszkodó. Gondolkooodj, Ville, GONDOLKODJ! Kibaszottul nehéz munkára bírni az agysejtjeimet.. - Úgy nézel ki mint aki... mint aki kísértetett látott. - nézek bele a tükörbe, és hogy az igyekezet, vagy egyszerűen az adrenalin az ami kitisztította a fejemet, egyre biztosabb az a talaj. Valami itt kurvára nincs rendben... És az a valami engem is félelemmel tölt el...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Tuomas
Tuomas "The Birdie" Jörg

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 44
◮ tartózkodási hely : Turnébusz
◮ hozzászólások száma : 134
◮ join date : 2014. Oct. 07.

After the problems... - The new world is not reassuring - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 9 Icon_minitimeVas. Feb. 15, 2015 12:01 am

Kezd most valami visszaköszönni a régi Ville-ből, abból a balfaszból, akiért én kijöttem Vegas-ba. Együtt röhögünk a régi dolgainkon, ami tök jó. Legyenek újak is! Erre kell még rávennem és beanyagozva esélyesebb. Végigvigyorgom, hogy szapulja a menedzserét. Ez örök igazság. A zenész utálja a menedzserét, csak azt szereti, amit elér általa. A menedzserek se tesznek sokat, hogy ez másképp legyen. Az viszont megnyugtató, hogy Oci jó kezekben van idekint. Ville elég tökös gyerek, hogy megvédje a bunkóktól.
- Hát de visszajött. Vagy nem? - térek rá a témára.
Ville se ért már mindent. Én meg csapongok, jobban, mint szoktam. A drogkészítők számolhatnak, tervezhetnek, de az én szervezetemre néha furán reagálnak a cuccok. Most úgy, hogy egyszer a csúcson vagyok, 5 perc múlva a mélyben. Megkívánom az asztalt, aztán keresem az agyamat, mert azt hiszem, kiesett és nélküle egy senki vagyok. Egy semmi. És nincs, aki megkeresse nekem. Itt ülök tök egyedül a konyha kövén. A kibaszott jó életbe! Ez nem fog így menni. Felállok és kijelentem magamnak, mivel a haver itthagyott:
- Márpedig én agy nélkül is működöm!
Nem dumálok sokat magamban, mert a közönséget kell inkább megkeresni. Ők mindig kellenek, a szeretetük, a tapsuk, az elismerésük. Mekkora doboz van a pulton! És milyen jó az illata. Lehajolok és megszagolgatom. Nem nyitom ki, csak a kartont szaglászom. Már emlékszem. Oci rendelte ezeket. Hallom a hangokat is, fáraszt, hogy olyan messze vannak és ez amúgy is a csaj cucca, úgyhogy én elviszem neki. Rádobom a kólát a dobozra és indulok ki a fürdőbe.
- Szobaszerviz, gyerekek! A drága hölgy rendelt valamit és a legjóképűbb pincér már ide is hozta! - kurjantom vidáman-
Megállok az ajtóban. Ville bambul és beszél, Oci meg... Én így még nem láttam.
- De szarul nézel ki! Igyál egy kis kólát, bébi! Mi van veled? Mit csináljak?
Rámtör, hogy segíteni akarok és kivételesen nem szerekkel. Csak kólával, meg pizzával, amit felényújtok. Bizarr kínálás a budi mellett...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

After the problems... - The new world is not reassuring - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 9 Icon_minitimeVas. Feb. 15, 2015 8:02 am

A tekintetem Ville tükörképéről a mosdókagyló mellett lógó törülközőre vándorol. Lassan törlöm meg benne a kezem.
Kísértetet? Ville rátapintott a lényegre. A fickó arca kísérteni fog egy darabig.
- Igen. Azt… – döngöm halkan. - Kirabolt, és most… anyukám után sírok. – vigyorodom el halványan, miközben ismét Ville-re sandítok a tükörben.
Nem kell szó szerint érteni a bömbizést. Csak megijedtem. De azt kurvára. A részletekbe valahogy nincs kedvem belemenni. Próbálom elfelejteni az egészet.
Valamerre menni kéne. Vagy épp ez az, hogy inkább az időt húzom minden mozdulatommal, csakhogy ne kelljen kimennem sehova.
A lakásomra gondolok. Ott van minden holmim. Ma délután még dolgunk van, addig ildomos lenne összekaparni magam és eladható formába hozni. De az a lakás… Most valahogy olyan nagynak, üresnek és messzinek tűnik. Nem akarok egyedül lenni. A srácok lehet, hogy be vannak tépve, de velük biztonságban vagyok. Ide meg tuti nem jön utánam az a tag. Ha mégis, Steve még az előtt leszereli, hogy felérne.
Végigfut a hátamon a hideg, ahogy eszembe jut az incidens. Fenébe!
Egy kósza ötlet fészkeli be magát a fejembe. Mi lenne, ha megkérném Ville-t, hogy ma este hadd aludjak itt. Nem sok vizet zavarnék. Csak egyetlen éjszakáról lenne szó. Fel sem tűnne neki, hogy itt vagyok.
Elfordulok a tükörtől, talán még elő is hozakodnék a dologgal. Ekkor bukkan fel Birdie az ajtóban Ville mellett, és valahogy el is vetem az iménti gondolatot.
Vérszegény mosolyt vetítek a madárkára. Hogy a „legjóképűbb” vagy a „de szarul nézel ki” készteti az arcizmaimat erre, egyre megy.
- Kösz. – somolygom az őszinte bókra. - Nyugodtan beburkolhatod. Most úgysem maradna meg bennem.
Birdie afelől érdeklődik, hogy mit csináljon. Szemlátomást tényleg aggódnak a fiúk. Igazán kedves tőlük. Jó érzés, hogy valakikre számíthatok.
Nem történt semmi komoly. Még élek.
Oldalra pillantok, és a mosdókagyló pereméről elveszem a cuccost.
- Hogy van a lábad? – megyek oda a srácokhoz, és Birdie felé nyújtom a pezsgőtablettát meg a kenőcsöt tartalmazó dobozt. - Jobb később, mint soha. – jegyzem meg inkább magamnak.
Jah. Azóta Birdie már vagy ezerszer elfelejtette, hogy görcsoldót keresett.
- Csak ez volt a gyógyszertárban. A krém a lábra megy, a tablettát meg vízben oldva igyad. – magyarázom a szerek használatát, még mielőtt felcserélné a kettőt. Birdie-től esküszöm kitelik.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

After the problems... - The new world is not reassuring - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 9 Icon_minitimeVas. Feb. 15, 2015 3:37 pm

Néma a csönd.. és ez valahogy másodszor kelti fel bennem a rossz sejtelmeket. Valami itt kibaszottulkurvára nem oké!!!
Aztán megszólal...

Látom hogy beszél, a tükörben, de az agyam csak késve fogja fel az értelmeket. Kirabolt?? MIVAN!!???
Bambán bámulok, késleltetett a reakció. Egyedül a szemeibe nézek fel.. a tükörből amikor megfordul előttem és tudom hogy valami még van ott. Érzem...
És ekkor robban be Bird...

Valahol lefagytam. Még mindig az előzőekből rakom össze a részleteket, amikor Bird már műsorozik. Vigyorog mint a faszom, de ehhez nekem most valahogy nincs kedvem. Fogom a ködön túl.. hogy megint rárepült Octoberre, tuszkolja neki azt a szart, a lány meg...
válaszolgat, de... Valami nincs rendben... - csúszik megint a fejembe és valahogy már sikerül szóra is bírnom az egészet.

- Bird, most menj ki... - suttogom, fingom nincs róla hallja e, vagy egyáltalán fogja e a saját hangján túl, a poron és az egész helyzeten, de egy dologban biztos vagyok. Ebben az egyetlen kibaszott dologban vagyok biztos... - Kérlek! - jön már hangosan, de hogy figyel e, vagy egyáltalán fogja e hogy hozzá beszélek nem tudom. De megteszi vagy sem, ha kötözködik vagy újabb ukázra van szüksége, már képtelen vagyok ellenállni a hangerőnek- AZT MONDTAM HÚZZÁL KI INNEN! - már kibaszottul nem vagyok ura a tetteimnek, a határoknak, hogy mit kéne és mit nem, csak egyetlen dolgot akarok. Hogy tudjam mi ez a keserű érzés az ereimben, és.. MIÉRT! Mi a fasz történt amiért ilyen rettentően félek...

És most rohadtul nem tudok mérlegelni, de ha tényleg eltűnt valahol útközben kifele, újabb ellenőrzés nélkül csapom be az ajtót a hátam mögött.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Tuomas
Tuomas "The Birdie" Jörg

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 44
◮ tartózkodási hely : Turnébusz
◮ hozzászólások száma : 134
◮ join date : 2014. Oct. 07.

After the problems... - The new world is not reassuring - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 9 Icon_minitimeHétf. Feb. 16, 2015 3:32 pm

Tudtam én, hogy ez számít. Egy nőnek sose szabad mondani, hogy szarul néz ki, akkor se, ha tényleg. Nem akarják hallani, nem bírják. Én meg nem kapok választ, csak kábé annyit, hogy dugjam fel magamnak a pizzát. Lehet, hogy hányt, ezt még most is össze tudom rakni. És tényleg szarul néz ki. Csak nézek, hogy most mi van, ezt hogy értsem? A szer miatt bambulok be, azt hiszem. De még a lábamról kérdez. Hú, most beugrik, hogy görcsölt rendesen.
- Az rendbejött! Szokott ilyen lenni, de el is múlik. Kösz szépen ezeket, mindjárt megnézem. Na, de mi van veled?
Ville meg ki akar itt tessékelni. Ránézek meglepődve, hogy mi olyan fontos. Most beszéltünk róla, hogy nem szopatja, szóval mástól hányhatott. A haver egyedül akarja megoldani? Kettesben? Hát jó, legyen, remélem, megoldja.
- Én ezt most leteszem ide - mutatom a pizzát meg a kólát, amit a mosógépre rakok.
Másik kezemben a cuccok a gyógyszertárból, ezeket nézegetem. Ville-re még a mutatóujjamat rázva rávigyorgok.
- De kalapáld ám helyre, különben visszajövök!
Nagy fenyegetéssel éltem. Ezzel kimegyek, nem kell itt üvöltözni. Meghagyom nekik a pillanatot, még ha nem is értem az egészet. Ville figyelmes egy nővel. Ez nekem új. De tekintve, hogy Oci az illető, pozitív újdonság és remélem, tudnak valamit kezdeni egymással. Én meg kimegyek az erkélyre. Megnézem az utcát, a kilátást, a házakat. Meg az embereket, akik lenn sétálnak, mint apró hangyák. A közönségünk. Hiába, mindig színpadon érzem magam, ha magasabbról tekintek le rájuk. Most nem játszom pápát, mint a múltkor. Az már megvolt, valami újat találok ki. Elkezdem azt a valkűrös Wagnert dúdolgatni és hozzá vezénylek is. Valkűrök tánca, azt hiszem. Aztán már nem csak dúdolok, hanem éneklem. Nem vagyok nagy komolyzenerajongó, de ez kurvára bejön. Valamelyik filmnek is volt a betétdala, talán többnek is. Most nem tudom felidézni, de a dallamot kívülről fújom. Ez ilyen Birdie-s interpretáció, a kedvenc részeimet éneklem el belőle, mert egy komplett nagyzenekar szólamait nyilván nem tudom egyedül előadni. A csúcspontnál bekapok egy pezsgőtablettát és várom, hogy víz helyett a nyálam kezdje oldani. Fuhh, nem valami jó...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

After the problems... - The new world is not reassuring - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 9 Icon_minitimeHétf. Feb. 16, 2015 3:55 pm

- Óh. Hát… ha rendbe jött, az szuper. – mosolyodom Birdie-re. - Velem minden oké. – igyekszem terelni. Mit is mondhatnék? Tök felesleges nyávogni. Kihánytam magam. A nehezén túl vagyok.
Ville-nél eközben elszakad a cérna. Értetlenül állok a fiúk előtt. Ez a viselkedés nekem is új, nem csak a madárkának, aki szolidan visszavonulót fúj. Ville parancsára majdnem én is ezt teszem. Lányos zavaromban bekussolva figyelem, hogy Birdie leteszi a pizzát a mosógépre. További szavaira felugrik a fél szemöldököm. Az én olvasatomban a kalapálni valami érdekeset jelent…  Melegen ajánlom neki, hogy ne azt értse az egész alatt, amire gondolok. Arra már nem is merek gyanakodni, hogy ezek ketten itt szépen kidumáltak a hátam mögött, míg elvoltam a gyógyszertárba.
Biztos ma van a drogosok világnapja. Vagy csak szimplán vonzom őket. Lent a sikátorban is belebotlottam egybe, idefönt meg ketten vártak rám. Huhh… Ki kellene művelnem magam a témában, csakhogy követni tudjam a gondolkodásukat, megértsem a cselekedeteiket, és képes legyek megjósolni azt.
Fogalmam sincs mi játszódik le a srácokban a szer hatására, hogyan érzékelik a valóságot és mit élnek meg fejben, de nem árt óvatosan bánni a szavakkal. Azt hiszem. Főleg, ahogy elnézem Ville-t. Nem tudhatom mit váltanak ki belőle.
Ha Birdie sokat ugrál, lehet én csukom be az ajtót rosszullétre hivatkozva. Nem akar ő rosszat, de most nem megy ez az őrült tempó, amit általában diktál. Képtelen vagyok ráhangolódni a bulira.
Persze tudom, hogy nem zárkózhatok be örökre ide fürdőbe. Előbb-utóbb ki kell mennem. A fenébe is…
Ville-t bámulom. A hangja, az az ellentmondást nem tűrés, amivel rászólt Birdie-re, még mindig visszhangzik a fülemben. A tekintetem rátapad az arcára. A szemeiben furcsa fény izzik. Dolgozik benne az anyag, kétségtelen. Ilyennek még nem láttam. Vajon mit akarhat? Mi lesz most? Kizártnak tartom, hogy ártana, viszont mégis ijesztő ez a helyzet. Hogy miért? Passzolom. Hirtelen még a rablás élménye is eltörpül és félre kerül bennem.
Fenékkel nekitolatok a mosdókagylónak. Csak érzéssel dőlök neki, nem akarom leszakítani.
Hatalmas, tágra nyílt szemekkel pislogok Ville-re, mintha csak azt kérdezném tőle: Mi volt ez az egész?
Azt hiszem, valami komoly van terítéken.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

After the problems... - The new world is not reassuring - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 9 Icon_minitimeHétf. Feb. 16, 2015 5:59 pm

Bird alkalmazkodik. A kevés esetek egyike.
Még fogom hogy valahogy rámvigyorog és dől belőle a szöveg, de én mindvégig csak a lányt figyelem. Valami itt kurva gyanús nekem...

Ajtó csapódik, de én még mindig csak ott állok mögötte. Valami azt súgja menjek közelebb, de valami más azt, hogy inkább ne közelítsem meg. Talán a szemeiben.
Az első, indulásra fogott reakció hirtelen torpan meg és inkább rátolatok. Vissza az ajtóra. Úgy tapadok meg rajta, mint aki oda született és aki el se akar többé mozdulni onnan. Vagy legalábbis addig nem amíg fél tőlem...

- Mi történt.. - kérdezem az előzőekhez képest teljesen ellentétes hangerővel. Szinte csak suttogok, nem is tudom ellenőrizni a részleteket, egyszerűen csak jön belőlem. Mindvégig a szemeibe nézek. Talán letapogatom, de talán csak keresem benne a saját félelmemet. Talán attól félek amit mondani fog?? Vagy attól amit ezzel kivált belőlem...
Befejezem a gondolkodást, mert megfájdítja a fejem. A szemeim lecsukódnak és fejjel koppanok a mögöttem feszülő faajtón. Időre van szükségem.. Néhány lélegzet.. talán.. csak figyelem a saját légzésemet, és csak azután nyitom ki.

- Mondd el... Kérlek... - hogy honnan a hangsúly.. az indíttatás, vagy az egész ereje, nem tudom. De tudni akarom! És tudni akarom miért félek tőle.

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

After the problems... - The new world is not reassuring - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 9 Icon_minitimeHétf. Feb. 16, 2015 6:10 pm

Érzem, látom rajta, hogy elül Ville-ben a viharos szél. Nem mozdul az ajtótól. Annak támaszkodik, mint én a kagylónak. A kicsempézett helyiség két végéről fürkésszük egymást. Van egy olyan sejtésem, hogy ő meg az én reakcióimat tanulmányozza, ahogy a tekintete az arcomon jár.
Aztán rákérdez. Nagyon halkan. Mi tagadás, indulatosabb folytatásra számítottam, de ez így sokkal jobb. Megnyugtatóbb.
Nem eresztem Ville szemeit. Azon agyalok mennyit mondjak el a történtekből. Mégiscsak drog hatása alatt áll. Egy apró, mondhatni bölcs hang óvatosságra int. Nem azért, mert össze vagyok zárva vele, és elállja a menekülés egyetlen útját. Olyasmire nem is gondolok, hogy nekem származna ebből bajom, inkább a hirtelensége aggaszt, az igazság be nem látható következménye. Az hiányzik még, hogy esetleg kirohanjon a svájci bozótvágójával az utcára és levadássza az elkövetőt. Bassza meg, kinézem belőle. Nem akarom, hogy valami hülyeséget csináljon, amiért neki lesz rossz később.
Kattognak a fogaskerekeim. Mintha a gondolatok meg nem fogható világában sakkoznék Ville-vel.
Figyelem, amint behunyja a szemeit egy pillanatra, majd ismét rám néz. Megkér. A hangszín merőben más a percekkel ezelőttitől, attól, amivel Birdie-t tessékelte ki. Egészen… ellenállhatatlan?
Felsóhajtok. Nincs okom, se értelme titkolózni. Halkan kezdek bele.
- Visszafelé jövet… elkapott egy fickó a sikátornál és… elszedte a telefonomat. – mondom. Finom mozdulattal megvonom a vállam. Az 5 dolcsi lényegtelen. Azt végülis én adtam oda, ha úgy vesszük.
- Beparáztam. – suttogom. Óóó! Az nem kifejezés, hogy beparáztam. Rám van írva.
Ráadásul szégyellem, hogy így elbántak velem, lehettem volna „tökösebb” is.
Nagyzolni és fantáziálgatni egyszerű, hogy ezt-és-azt csinálnám a taggal, így-meg-úgy lecsavarnám a golyóit, ha megtámadna, de amikor ott vagy, nyakig a szarban, lefagysz és gyökeret eresztesz, már nem vagy olyan vagány. Csak azért imádkoztam, hogy ne bántson. Féltem.
A késről mélyen hallgatok. Ez a kritikus tényező az egészben. Ville előtt is és számomra is. Még mindig érzem milyen hideg és kínos az érintése a torkomon, ha csak rágondolok. És a fickó eszelős, nyirkos ábrázata… A hangja, ahogy sziszeg… beette magát az emlékeim közé.
Megborzongom. Még odakint van…
A tekintetem leesik Ville-ről. A járólapokat bámulom inkább.
Nyelek egyet, közben zavartan dörzsölgetem össze a tenyereimet. Izzadnak.
Szarul érint, felkavart az ügy, nem tagadom. De az egészben a kiszolgáltatottságot rühelltem a legjobban.
- Igazából minden oké. – füllentem. Megköszörülöm a torkom. - Komolyan.
Fizikailag jól vagyok, egyetlen szál hajam sem görbült meg, de ami a halálfélelmet illeti, még mindig ott bizsereg a porcikáimban.
Most emelem Ville-re vissza a szemeimet.
- Majd Grid-et megint hívogatja valami balfasz. – vigyorodom el. Elütném az egészet egy poénnal, de aztán kapcsolok; az az én számom, és jó lesz lemondani az előfizetést, mielőtt a csóka interurbán kezdene telefonálgatni a kontómra, vagy emeltdíjas háziasszonyokat zaklatna.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

After the problems... - The new world is not reassuring - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 9 Icon_minitimeKedd Feb. 17, 2015 7:06 pm

Koncentrálok... A szemeire, de nehezemre esik megtartani az irányítást. A vérem forr, száguldana előre, hallom a saját dübörgő szívverésemet, és jól tudom hogy ennek még nincs vége, mégis csak a lány szemeit figyelem.
És akkor végre beszélni kezd.

A száját figyelem.. A mondatait... Elkapta.. egy fickó... Telefon?? Beparázott..
Az agyam lassan rakja össze az értelmeket.

- Megijedtél.. - ismétlem, de valahogy mintha ez nem tükrözné azt az ábrázatot. - De jól vagy?? - kérdezem aztán hirtelen, megint rátalálva a szemeire, de akkor félrenéz. Nem tudom mire véljem...

- October, nincs bajod...? - emelkedik a hangsúly, vele a hangerő, de még mindig az ajtóra tapadok. A lábam azt diktálja menjek, nézzem meg.. vizsgáljam meg, hogy legyek biztos benne, de mégse mozdulok. Valami kibaszottul feszít belülről, mégse hagyja hogy cselekedjek. És akkor végre megszólal!
Valami azt súgja nem mond igazat. Hogy csak kamuzik nekem, a szemei.. és az a vigyorgás mellette, nem ugyanaz mint régen.
És ekkor jön a következő...

- Ki volt az a rohadék.. - ekkor vált a szemem élesbe, a fejemre sötét köd telepedik ahogy közelebb lépek - Meg fog fizetni érte! Akárki is az a faszszopó rohadék, ki fogom nyírni érte..!! - a hangom már erős, valami dolgozik bennem, és a tudatalatti érzés egyre feljebb sprengeli a már amúgy se nyugodt véremet. FIZETNI FOG! A mocskos geci kurvára meg fog fizetni érte....
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

After the problems... - The new world is not reassuring - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 9 Icon_minitimeKedd Feb. 17, 2015 8:07 pm

A kérdésére, hogy jól vagyok-e, csak bólintok.
- Jól. – teszem hozzá egy szerény mosollyal. - Nincs semmi bajom.
Azt hittem, ettől majd elcsitul a helyzet, mégsem ez történik. Ville-ben, mintha egy időzített bomba ketyegne. A hirtelen hangulatingadozásait betudom a drognak. De az erőteljes hangnemre, amit váratlanul megüt, én szégyellem össze magam, mintha rossz fát tettem volna a tűzre. Végülis…
Óh, hogy nem tudtam szó nélkül elviselni és lenyelni a történteket! – némán átkozom magam. Nem kellett volna senkinek sem tudomást szereznie arról, hogyan jártam. Viszont a késről jobb is, hogy nem ejtettem egyetlen szót sem. Az rontana mindenen.
Ville szemei szinte villognak. Ijesztő, amit bennük látok. Az indulat veszedelmes sötét fellegei egészen… ragadozójelleget kölcsönöznek neki.
Tágra nyílt pupillákkal meredek rá. Mi az Isten van vele? Honnan jön ez a nagy harag?
- Annyit nem ér az egész. – mondom halkan. A hangszínembe belepumpálom minden higgadtságom, ahogy tőlem telik, de jelen helyzetben igen kemény melónak bizonyul. - Csak egy telefon. Meg aztán… különben sem tudom ki volt az.
Ettől tartottam. Hogy tényleg képes lenne nekimenni bárkinek. Csak az nem tiszta mi a fenének.
De. Mégis. A varázspor.
Ahh… Hogyan fogom lehűteni?
Megeresztek egy apró sóhajt.
Még mindig a mosdókagylót támasztom a hátsómmal. Ville-ről a mosógépen hagyott pizzára vándorol a tekintetem. Halványan megrándul az arcom. A kaja gondolatára is fordul egyet a gyomrom.
Visszaemelem a pillantásom Ville-re. Gőzöm sincs, mit mondjak.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

After the problems... - The new world is not reassuring - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Feb. 19, 2015 6:37 pm

Hogy mit kéne tegyek?? Nem vagyok tudatában a részleteknek, vagy a cselekvéseimnek, ami nem is olyan távoli érzés. De a düh... az a feszültség, ami mindjárt szétbassza az ereimet, nagyon is furcsán újszerű. Nem tudom eldönteni mit lépjek.
És akkor megindulnak a lábaim...

Úgy csapódok neki, hogy még én is meglepődöm. Persze nem ütöm meg, vagy nyomom össze, a testem felfogja az ütközés nagy részét ahogy a karjaim átölelik körbe és kibaszott mód szorítom, mint ahogy még semmit se, de azért ne én legyek az aki végül összetöri. Ekkor nyugszik csak meg az a valami.

Nem tudom meddig nem hagyom hogy lépjen. Hogy az arcom mikor temetkezett a hajába ahogy összeszorítom a szemeimet és arról sincs fingom mikor engedett az egész el. Hogy mikor kaptam vissza a saját eszem és mikor lazult a szorítás felfogva a lényeget, hogy ja... Egy karcolás sincs rajta.

Ha ő nem cselekedett közben, lökött el, bújt ki, vagy kezdett el ütlegelni hogy na most már kopjak le, csak lassan nyíltak meg a karjaim. Szét.. és egy darabig még számomra is idiótán tartottam ki magam mellett.
Hogy a szemeit néztem e vagy valami egészen mást, arról fingom sincs. Még most se. Ami biztos hogy hátralépek egyet, és közben.. ja.. mi a faszom is történik itt??

- Bocs.. - dörmögöm, talán csak a fogaim közt ahogy még egyet hátralépek. Kurvára fogalmam nincs róla hogyan is kéne, az agyam tompa, még mindig szivacsos, itatja a vodka, na meg az az isteni por... Kedvem lenne okádni egyet.
Mégis valami egészen mást csinálok.

- Nyugodj meg.. itt biztonságban vagy.. - dünnyögöm, de most már tuti hogy az arcát nézem - mellettem.. Bird mellett. - tapad a szemem hátra az ajtóra ahonnan valami lovassági intézkedések szűrődnek be, de amíg Bird dumál, addig tuti hogy életben van.
Megköszörülöm a torkom amikor megint visszanézek.

- Minden oké? - kérdezem egy rövid bólintással is megküldve, és igen, még mindig fingom nincs merre tovább. Talán ha egyben van.. léphetünk előre. Vagy pont nekem jönne jól egy adag hidegvíz a fejemre! És igazából ha nem cselekszik, talán meg is indulok a mosdó felé.


A hozzászólást Ville Deadman Wallow összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Feb. 19, 2015 10:27 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

After the problems... - The new world is not reassuring - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Feb. 19, 2015 10:02 pm

Én még mindig a mosdókagylónak dőlök, amikor Ville egyszercsak elindul felém. Pillanatok alatt hidalja át a kettőnk közt tátongó távolságot. Valami olyan hirtelen indíttatás hajthatta oda hozzám, hogy még feleszmélni sincs időm. Azon kapom magam, hogy ott tornyosul fölöttem, és szorosan körém fonja a karjait.
Hatalmas, tányérnyi szemeket meresztve pislogok. A hagyd magad, előbb szabadulsz elvet vallom a lepofozás helyett. Az agresszió amúgy sem méltó hozzám, és Ville ellen nem is alkalmaznék ilyesmit soha. Mert nincs rá szükség. Tudom.
Mondanám, hogy jó érzés, de… Rohadtul szorít. Érzem, ahogy megfeszülnek az izmai a ruhája alatt. Mi a…???
Első körben tök tanácstalan vagyok, aztán nőies, gyengéd erővel megpaskolom a hátát. Oké, csak a szer kócolja össze az agyát, és bírja efféle érzelmes cselekedetekre. Furi egy helyzet.
A szemeim a helyükön forgolódnak, a fejemet meg sem mozdítom. Nem nézek Ville-re, csak gondolkodom mi az Isten van. Erre belefúrja az arcát a hajamba. Érzem magamon! A tincseim közül a fülemen és a nyakamon kúszik végig a lélegzete. A hideg futkos a hátamon. Akaratlanul is megborzongom. Kőszoborrá dermedek. Kurvára nem vagyok az efféle intimitáshoz hozzászokva. Számomra mindez idegen. Egészen beterít a teste, ráadásul jóval magasabb nálam, a karjai meg szinte börtönbe zárnak. Villámként cikázik át rajtam a rémület. Egy baráti ölelés merőben más, az nem jelent problémát, de ez... Ez valami… Jelentőségteljesebb? Mélyebb? Az ördög tudja mi ez. Zavarba ejtő. Ennyi. Kezdődik a pánik.
Az összes sejtemben nő a feszültség, és a menekülhetnék, ami nem Ville ellen szól. Ez nálam csupán a szokásos válaszreakció. Küzdök ellene, mégis legyőz.
Elég… Elég…
Még mielőtt Ville végleg kiszorítaná belőlem a szuszt, engedni kezdenek a karjai. Lassan. Jókor, épp azt terveztem, hogy udvariasan eltolom magamtól.
Elhátrál. Én meg hangtalanul fellélegzek.
- Öh… Nem történt semmi, amiért bocsánatot kéne kérned. – nyelek egyet. Érzem, ahogy a porcikáimból elpárolog a feszültség.
Következő szavaira szelíden elmosolyodom.
- Tudom. Kösz. És Birdie-nek is.
Figyelem, ahogy hátrapillant az ajtóra, majd visszanéz rám.
- Ahha. – bólogatok. - Minden.
Ha Ville megindul a kagyló felé, felismerem a szándékot, és félresiklom előle, hogy odaférjen a csaphoz.
- Ha a taccsot akarod kidobni, csak tessék. Én már nem állok sorba. – vigyorodom el. - Egyelőre. – teszem hozzá.
Nem lepne meg, ha kijönne belőle a cucc, a múltkor sem maradt meg benne a pia meg a por együtt.
- Te is ritka szarul festesz.- döngöm. - Veheted bóknak. – heherészek halkan, miközben megcélzom a mosógépet, rajta a pizzás dobozzal. Finom illat szivárog belőle.
Nem veszek rá mérget, hogy a gyomrom tolerálja a kaját, de egy próbát megér. Felnyitom a doboz fedelét. Kiveszek egy szelet gyros-os pizzát, aztán leereszkedem a mosógép mellett a fal tövébe. Törökülésbe húzom a lábaimat, a hátamat meg a falnak támasztom. Leharapom a tésztaszelet végét, miközben jobbommal felnyúlok, és matatni kezdek a kólásüveg után, hogy levegyem.
Ville hány-e, nem tudom. Ha igen, nem sok vizet zavar. Legalább látja, hogy nálam sem stimmel minden.
Ha Ville részéről nincs róka-róka, akkor két falat közt megkérdem:
- Nem kérsz? Egész jó.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

After the problems... - The new world is not reassuring - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Feb. 19, 2015 11:30 pm

Beszél.. de valamiért nem fogom a lényeget. Víz kell.. KELL AZ A VÍZ!!!
Odahúzom a mosdóhoz és a csapot pillanatok alatt rántom meg. Ömleni kezd a víz.
Még mindig beszél.. hallom, már amikor nem folyik tele vízzel a fülem, de most jól esik a hideg. Végigcsurog a fejemen.. a homlokomon.. a hajam cafatokban lóg az egészbe, és a két kezemmel is rásegítek.
Nem fogom a pörgést. A világ pörgését körülöttem, de amikor kiegyenesedem.. a lány eltűnt. NEM! Ott kajálja a pizzát a fal tövében!
Felé fordulok de a víz még mindig zubog. Őt nézem. Most már jobb.. valamivel jobb az egész összkép, és csak egy kurva nagyot sóhajtva csavarom végül el a vizet.

- Nem tudom.. - felelem rövid szünet után. Vagy nem is volt olyan rövid az a szünet?? De ráncolom a szemeimet, ahogy már a tökömről is a víz csurog. A hajam szarrá gyűrve, a hátam csurom vizes, de én még mindig a lányt figyelem.

Aztán hirtelen a döntés! Megindulok felé, és csak valahol közvetlenül előtte állok meg. A kaját figyelem, de hogy éhes vagyok e??
Aztán megint hirtelen fordulok.. hátam neki a falnak, és csak azon csúszok le. Egész addig míg mellette nem nyekkenek.
Felhúzom a két térdemet, és mélyre szívva a levegőt, karokkal azokon támaszkodom meg.

- Adj egyet.. - nyögöm ki, de még mindig nem tudom tényleg kell e. Mégis.. ha ad egyet, fintorogva harapok bele és rágni kezdem.

- Akkor is kinyírom... - dünnyögöm, de ez inkább már csak valami gyerekes.. sértődöttség vagy mi faszom az egészen, de akkor se bánthatja büntetlenül. SENKI!
És ezt mindenki kurvára tartsa észben...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

After the problems... - The new world is not reassuring - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 9 Icon_minitimePént. Feb. 20, 2015 12:34 pm

Lent ücsörgök a földön, nagyban nyámnyogok a pizzán, amikor Ville elém áll. Ritka bamba képet vágva nézhetek fel rá, még a falat is megáll a számban. Nem tudom mit akar, végül mégis mellém vágódik. Csurom víz. Nem zavarja???
A kérésre, hogy adjak egyet, felnyúlok a mosógéphez közeli karommal, hogy kitapintsam a dobozt. Közben rájövök, ez így nem lesz jó, úgyhogy benyomom a számba a pizzaszeletem. A fogaimmal tartom, ott lóg a képemen. Remélhetőleg nem potyog le róla a feltét. Két kézzel nyúlászkodom és húzom le a mosógép tetejéről a dobozt. Valami más is vele jön. Egy kisebb törülköző. Előbb ezt passzolom oda Villnek. Megvárom, míg megtörli magát benne, és csak aztán nyitom fel a dobozt.
-Tesszék, issz asz egész, vá’assz. Kó’át isz ihassz hosszá. – döngöm pöszén, teli szájjal, úgyhogy kétséges, hogy értette, és akkor még nem is finnül beszéltem. Felé kínálom a kaját, vegye ki azt a szeletet, amelyik a legszimpibb. Ha megvan, leteszem a többit elénk, és megfogom az enyémet.
Ville-re sandítok. Pontosan olyan fejet vág, mint aki tényleg csak nagy ritkán hódol az étkezés művészetének. Komolyan, meg kéne örökíteni ezt a pillanatot. Annyira azért nem olyan rossz, hogy fintorogni kelljen. Halványan elvigyorodom. Vajon van olyan, amit szeret és szilárd halmazállapotú?
Ville dünnyögésére felé fordítom az arcom, és halkan elnevetem magam.
Vállal finoman meglököm.
- Kösz. - mondom mosolyogva. Ha rám néz, elcsípem a tekintetét. - Nagyon jó barát vagy.
Mikor Vegasba jöttem, nem hittem volna, hogy pont Ville-vel jutunk idáig. Tőle tartottam a legjobban.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

After the problems... - The new world is not reassuring - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 9 Icon_minitimeHétf. Feb. 23, 2015 11:06 pm

Törölköző landol a képemben, és ritka bamba pofát vághatok. Nem kajáról volt szó?? De aztán hirtelen fogva a lényeget, megtörlöm a pofám és lehajítom, le magam mellé valahova a földre. AZTÁN.. jön a következő manőver..

A lányt bambulom, ahogy sejpít. Röhöghetnék támad bennem, valahol.. pont úgy néz ki.. pont mint az a faszom.. rajzfilmfigura a tv-ben, amin mindig olyan jókat röhögtem, de aztán elnyomom. A dobozra nézek, azt mondta vegyek. Ha jól sejtem.
Megszívom az orromat, és fél kézzel felkajtatok a szeletért. Aztán tömni kezdem.
Hogy mi jár a fejemben? Még mindig valahol elkajtat a lényeg, valami bassza az epémet, az a FASZ! Az a.. Aki..! A kurva anyját, BASSZA MEG!
Ki is jön a lényege, amire meglök, én meg melléharapok. Koccan a fogam.. nyögök egyet.. de asszem nem tört le. A faszom bánja ha szét is törik, szilánkosra, majd zabálok pépeset.
Aztán mégis felé nézek.
Ottragadok a szemeiben. Valami ködös.. baszott fura kavarog bennem, de kurvára nem tudom belőni a lényeget. Csak nézek a szemeibe.
A pizza ottragadt előttem, tartom, aa szám előtt alig néhány centire, és a kurva víz, a hajamról belecsöpög a szemembe. Ekkor húzom csak össze.

- Meg kéne nézni Bird-öt.. Mielőtt kinyírja magát.. - fordulok át az ajtóra, legalábbis a tekintetem, ahonnan beállt a néma csönd. Hogy érdekel e? Talán kibaszottul nem. Valami más viszont érdekel. Valami más ami azt mondja takarodjak innen. Minél hamarabb.. annál jobb nekem!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

After the problems... - The new world is not reassuring - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 9 Icon_minitimeKedd Feb. 24, 2015 10:07 am

Ville arcára van írva mennyire hasít agyban. Tisztára fel van gyorsulva… A tekintete egészen ködös. Mindegy is. Jelenleg minden mindegy. Felsóhajtok.
Nyugodtan begyűröm a pizzát, aztán kézbe veszem a kólás üveget, de még mielőtt kinyitnám, Ville-re pillantok egy mondat erejéig. Közben kifelé fülelek, de nem hallok semmit.
- Ha eddig nem sikerült neki, nem most fogja. – felelem halál nyugodtan, mire a kóla szisszen egyet, ahogy lecsavarom a kupakot. Ville felé kínálom. Ha kér, odaadom neki, ha nem, meghúzom. Az üveget.
Miután ittam, feltápászkodok a padlóról és felveszem a pizzásdobozt. Van még benne bőven, kár lenne érte. Birdie örülni fog neki.
- Menjünk. – indulok meg kifelé. Gondolom Ville is követ. Felsegíteném, de tele a kezem. A kólásüveget szorongató ujjaimmal lenyomom a kilincset és kinyitom az ajtót.
Kilépek a folyosóra.
- Birdie, megvagy még? – tudakolom jó hangosan, hogy a lakást bejárja a hangom.
Ha válaszol, megtalálom.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

After the problems... - The new world is not reassuring - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 9 Icon_minitimeKedd Feb. 24, 2015 5:31 pm

Megrázom a fejem ahogy felém tolja az üveget. Nem kell. Valami más kell.. Valami ami kitisztítja ezt a szart itt benn!
Aztán ahogy feláll, csak utánanézek. Végigvizslatom a hátát.. hátulról.. a seggét.. bekevernek a korábbi emlékek, a bisztró.. az a smár... Összefut a nyál a számban és inkább eldobom a pizzát. Nem kell. Kurvára nem..

Feltolom magam de a fal azért a segítségemre van benne. Még mindig inog a talaj, érzem hogy a vizes haj a pofámba lóg, beletekeredik a számba, ezért lassan megrázom a fejem. Csak semmi sietség!
Megszívom az orromat ahogy erőt veszek. Bassza meg ez egyre szarabb.. Mégis a szemeibe nézek, és fogva a stabilitást bólintok. Oké.. menjünk..

Már lépne ki, nyitva az ajtó, amikor mégis belekapok a kezébe. Vagy a derekába, amit szabadon érek. Csak óvakodva fordítom magam felé, hogy a szemeibe nézzek. Próbálok.. Igyekszem vele...

- Biztos... Biztos hogy minden rendben?? - szaggatom, de nem, nem az okádás kerülget, csak még mindig olyan furcsa ez a viláág. - Nincs.. szükséged segítségre?? - hogy mire gondolok!? A faszom tudja, egyszerűen csak úgy folyik belőlem, de öt ujjam még mindig rászorít a kezére... vagy a csípőjére előttem, pedig rohadtul nem akarom bántani.

Akármi is a válasz, ha ellép... én egy darabig még biztosan ott állok egyhelyben. Benn, a hideg csempék között, vizesen és valamiért nem is akarok mozdulni. Vagyis de. Egyszerre akarok. MINDENT! Csak épp ki a faszom tudja kiválogatni a lényeget!
És csak ezután indulok utána...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Tuomas
Tuomas "The Birdie" Jörg

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 44
◮ tartózkodási hely : Turnébusz
◮ hozzászólások száma : 134
◮ join date : 2014. Oct. 07.

After the problems... - The new world is not reassuring - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 9 Icon_minitimeKedd Feb. 24, 2015 6:19 pm

Tök jót skálázok az erkélyen ezzel a kis rövid tétellel. Mindig, mikor vége lenne, megemelem egy félhanggal és újrakezdem egyre drámaibban, egyre emelkedettebben. Közben átmegyek Herbert von Karajanba és karmesterként vezénylek saját magamnak. A közönségre, az utca népére levigyorgok párszor. Előkerülnek a telefonok, fényképezőgépek. Hohó, lesz még ebből újságcikk is! Már előre várom, mit raknak össze a pucér motorozásból meg ebből. Nagyon kreatívak tudnak lenni.A 4. kör után megunom és meghajlok, aztán visszamegyek a lakásba. Na, most mi van? Még sehol senki.
Á, itt van az üveg, amit leraktam. Körtepálinka, meghúzzuk. Aztán a vodkát is meg kéne, ami ott van mellette. Egyedül nem buli ez. Még várok egy kicsit, mert meghagyom a drágáknak az intim pillanatokat. Fene tudja, mi megy odabent, de remélem, Ville élőre beszéli a csajt, mert elég hulla hangulata volt az előbb. Na jó, addig elfoglalom magam. Mondjuk megpróbálom kéz nélkül kibontani ezt a vodkás üveget. Megint négykézlábra ereszkedem. Mondom én, hogy ez kutyás nap. Elkapom az üveg kupakját a számmal és ráharapok. Kezdem csavargatni, rázom a fejemet is nyakból és hozzá adom a hangokat. Hörgés, morgás, fujtatás, vicsorgás. Nem enged az átkozott!
Ekkor hallom meg Oci hangját. Király! Ha ő jött ki elsőnek és engem keres, akkor eloszlottak a bús fellegek és minden oké már. Elengedem az összenyálazott üveget és idétlen majomugrálásban indulok el a fürdő felé, a hangot követve. Közben kiabálok:
- Hogy én megvagyok-e? VELED mi van? Megkaptad a lelkifröccsöt? Minden oké már, ugye?
A hangomban őszinte érdeklődést hallhat. Meg remegést, mivel ugrálva közlekedni nem olyan mozgásforma, amiben teljesen tisztán tudok intonálni.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

After the problems... - The new world is not reassuring - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 9 Icon_minitimeKedd Feb. 24, 2015 7:02 pm

Nem fordulok hátra, így nem látom, hogy Ville bizonytalan lábakon áll, és nehézkes a feltápászkodás. Az előbb még jól volt, szóval nyugodtan elindulok kifelé. De aztán mégis vetek egy pillantást mögém a vállam fölött, hogy meggyőződjek, jön-e. Bólint. épp belenyugodnék, erre elkapja a derekam és visszatart. Nem hirtelen, mégis meglep a művelet, viszont a dobozt és a kólát akkor sem ejtem el. Úgy állok ott előtte, mint valami megszeppent pincérnőcske a levegőbe tartott rendeléssel.
A tekintetem mélyen Ville szemeibe fúródnak, miközben kivárom, hogy végigmondja, amibe belekezd. Szelíden rámosolygom, és egy bólintást is mellékelek.
- Igen. Kösz. – felelem lágy hangon. - Nincs. Minden oké.
A fene tudja hányadszorra erősítem meg őt és magamat ezzel az elmúlt fél órában. Egy darabig csak szobrozom egy helyben Ville-vel szemben, de feltűnik, hogy nem igazán akar mozdulni. A szer…
Ha nem tart vissza, lassan megfordulok a markában és kilavírozok a fürdőszobából.
A kiáltásomra Birdie szökell elő. Még él és virul. Ahogy látom remekül van, még nem tett magában kárt.
- Igen megkaptam, és igen, minden okééé. – sóhajtok egy baromi nagyot, szélesen mosolygom közben. Nem kenyerem az önismétlés, de ez egy ilyen nap.
- Hagytunk neked is. – nyújtom Birdie felé a pizzásdobozt a kólával együtt. - Köszi szépen, marha finom volt, és benn is maradt. – célzok arra, hogy nem a budiban végezte, úgy, mint a reggelim.
Ha elveszi tőlem, Birdie-ről Ville-re vándorol a tekintetem, majd vissza a madárkára.
- Most már tényleg megyek. Jók legyetek, srácok. – nem részletezem a távozásom okát, Birdie tuti faggatózna, de be kell jelentenem az előfizetés miatt, hogy ellopták a mobilom, ráadásul kell egy új ketyere. Meg miegymás figyel még a napirenden.
Bemasírozok a nappaliba, s felkapom a bukót. Még utoljára elköszönök a fiúktól, aztán némi gyomorideggel kiviharzok a motorhoz és nyeregbe pattanok.

/ Köszönöm a gamét srácok! nyauu /
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



After the problems... - The new world is not reassuring - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 9 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

After the problems... - The new world is not reassuring

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
9 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

 Similar topics

-
» The world of copies
» Marvel World
» Endóriel Magical World
» Asgard- World of Thor
» Amber&Lillie - the best sisters of the world

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Gé játékai-