KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Richard & Nicky Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Richard & Nicky Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Richard & Nicky Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Richard & Nicky Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Richard & Nicky Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Richard & Nicky Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Richard & Nicky Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Richard & Nicky Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Richard & Nicky Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Richard & Nicky

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Richard & Nicky Empty
TémanyitásTárgy: Richard & Nicky   Richard & Nicky Icon_minitimeSzer. Nov. 19, 2014 9:35 pm


Richard & Nicky




Nem vittem magammal semmit, mikor elmentem, nem mondhatja, hogy elloptam valamit. Elvittem azt, ami eredetileg is az enyém volt, és a fizetésemet. Még kaját se vittem, és a régi, szakadtabb gönceimben csaptam be  magam után az ajtót, csak egy cetlit hagytam "sajnálom" felirattal, hogy tudja, magamtól mentem el, senki nem kényszerített, vagy rabolt el. Egyszerűen csak ez már túl sok volt nekem, nem bírom, se testileg, se lelkileg. Az azt megelőző nap estéjén nagyon feszült volt, és rajtam vezette le az ágyban. Hajnalig ápoltam a sebeimet, míg viselhető állapotba nem jöttek, majd leléptem. Arcom, egész testem foltos volt a véraláfutásoktól, szám felszakadt, összességében nyomorult látványt nyújthattam, de ez érdekelt a legkevésbé. A kevés pénzből, ami nálam volt, kibéreltem egy apró zugot, ahol meghúzhattam magam ideiglenesen, és aztán munkát is kerestem. Semmiben nem reménykedtem, de végül találtam egy boltot, ahol felvettek dobozokat pakolászni és felmosófiúnak. Sokat kellett dolgoznom, nagyon, de tudom, hogy örülhetek, hogy találtam egyáltalán munkát bárhol is. Főleg úgy, hogy úgy festek, mint akit jól megvertek. Munka után csak arra volt időm, hogy bekapjak valamit, aztán otthon lezuhanyozzak, és bedőljek az ágyba hullaként. Ezt az életet már pontosan egy hete élem, de cseppet sem bánom, csak tűnnének már el a sebek, a fő gond az, hogy mintha nem is halványodnának, és bordáimnál a szúrás egyre erősödik. Lehet, majd el kéne mennem orvoshoz. Majd, egyszer. De egyelőre este kilenc van, és én még bőszen dolgozok, még van egy órám. Már csak én vagyok a kis boltban, tudom, le kéne húzni a spalettákat, de még felmosok előtte. Nem sietek el semmit, nagyon fontos nekem ez az átkozott munka, nem rúghatnak ki. Fáj mindenem, és ez Nate-re emlékeztet és a nagybátyámra, pedig rettenetesen igyekszem elfelejteni őket, de úgy látszik, ez nem olyan könnyű feladat. Csüggedten csavarom ki a felmosót, most jön az ablak előtti rész, remélem, senki se lát meg, mert nem akarom, hogy bejöjjenek, bár már a táblácska "zárva" feliratot mutat, az ajtó mégsincs becsukva.


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Richard Perkins
Richard Perkins

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 44
◮ tartózkodási hely : Vegas
◮ hozzászólások száma : 21
◮ join date : 2013. Oct. 20.

Richard & Nicky Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Nicky   Richard & Nicky Icon_minitimePént. Márc. 20, 2015 5:50 pm

- Hogy mi?? - guvad a szemem, de túl hangosak a csitrik, hiába a hallgatás - Nyuszikáim, megtennétek hogy elhúztok innen a gecibe!? - lököm oda a kiscsibéknek és egy fél fordulattal arrébb, na meg három lépéssel befogom a másik fülemet. - Hogy mi van.. Nate.. Mi a van a kölyökkel!?? - de akkor már tuti. Nem képzelődtem, és nincs is április elseje, hogy hülyére vegyen, úgy néz ki tényleg megtörtént az akció..

- A PICSÁBA... ! - anyázok félre, nem kell hogy belehallja a gépbe, nem lesz itt semmi gond - Figyelj, Nate?! Most egy forgatáson vagyok, dee.. - kapom magam elé a karomon a vekkert - olyan fél óra és szabadulok és megkeresem. TUTI! - fejelem meg - Nem, nem fog ellépni bízz bennem! - a FASZT NEM! - Ne verd a nyálad Nate, tudom hogy mit ígértem. Visszakapod a pénzedet ha.. - megint dumál - de nem lesz gond! Értve vagyok? - sápad a fejem, feltolulva benne minden, hogy én mit fogok csinálni azzal a kölyökkel mikor kinyomom. KIBELEZEM!

Telefon repül a falnak! vagyis majdnem, még idejében észbe kapok, ez egy drága darab, inkább ököl lendül a díszletbe.

- A KURVA ÉLETBE!

~

Nincs szerencsém... Az elkövetkező pár nap siralmasan telt, és ha a visszakövetelt összeget nézem, lesz ez még sokkal rosszabb is! A kis rohadék.. rendesen elbújt a környéken, mert azt, hogy Vegasból lelépjen, nem tudom elképzelni. Idekötik a gyökereiii.. - sunyít a szám a visszapillantó tükörben, de kurvára nincs már fogalmam hol keressem és egyre dühít az érzés.

- Ha elkapom.. fellógatom. Miiit fellógatom, addig ütöm amíg még MELEG! - engedem szabadon a vágyképeket, AZOKAT.. a verziókat a képletben amikre nem fog sor kerülni. Már ha még pénzt akarok érte. És akkor láttam, meg azt a képet..
Először azt hittem képzelődök. Jaaaa, mert mindenhol látom a pénzemet, de aztán ahogy visszatolatok miután beletaposok a fékbe, tüzetesebben is szemügyre veszem azt a kis szőkét.

- MEGVAGY! - ránt szét a fogsorom örömömben, és a lehetőséggel hogy észrevesz, felé integetek az üveg előtt. Csaaaakhogy előkerültél kiscsirke!
A mai a szerencsenapom!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Richard & Nicky Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Nicky   Richard & Nicky Icon_minitimePént. Márc. 20, 2015 9:55 pm


Richard & Nicky



Hátrálok egyre jobban, míg elkínzott fenekem neki nem ütközik a polcoknak. Akkor megrezzenek és hátrafordulok. Istenem, olyan fáradt vagyok! Nyögve nekidőlök egy pár pillanatra az állványnak támasztom a fejemet. Aztán jön az a hang, amire felpattannak a szemeim. Azonnal meglátom Őt, és menekülnöm kéne, de csak felnevetek. Hangosan, hosszan, még a hasam is belefájdul, és mellé minden kis sebesült részem. Tudtam, hogy elöbb-utobb megtalál, de komolyan mondom, ennél jobb helyet nem is találhatott volna. Tele van kamerázva, jobban védett, mint Nate háza. Az ajtó nincsen zárva és nem vagyok akkora állat, hogy a közelébe menjek, hogy bezárjam. Még a végén kiránt, vagy ilyesmi. Hátrálok a pultig és nekidőlök. Széttárom a kezem, jelezve, hogy ha akar, illetve mer, jöjjön be, de ne várja, hogy én kimegyek. Nem akarok visszamenni, és nem is fogom hagyni magam, azt hiába is várja. Remélem, képben van ezzel a kis aprósággal.
- Teljesen biztos, hogy nem megyek ki, gyere be, ha akarsz valamit - Szólok ki neki vállat rántva. Azért jó, ha tisztázzuk, hogy felnőtt férfi vagyok, azt teszek, amit csak szeretnék, tőle független vagyok. Nem írtam alá semmit, szóval lekophat szépen a rossebbe. Illetve tőlem maradhat, de nem megyek vele. Viszont nem kezdem így ezt a beszélgetést, heveskedéssel. Egyrészt mert pokolian belefáradtam, másrészt mert nem érek el semmit kapkodással. Okosan kell játszanom, és most megteszem. Csak lassan, megfontoltan. Az például csak jó lehet, ha a kamerák vesznek mindent. Másodszorra, csak mert ilyen kedves vagyok, a telefonomon pötyögök egy sort a hangrögzítővel. Szeretném magam biztonsgban érezni, kicsit felnőttem. Nem nagyon, nem vagyok teljesen szilárd talajon, de igyekszem, komolyan.
- Idegesnek tűnsz - Jegyzem meg félrebillentett fejjel, mintha csak az időjérésról bezsélnénk, de ha még kint van, elég hangosan, hogy tuti, hogy hallja az üvegen át is.

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Richard & Nicky Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard & Nicky   Richard & Nicky Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Richard & Nicky

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Nate & Nicky
» Nate & Nicky
» Richard & Nicky

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Gé játékai-