KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Derek Moulword- Őrült vagyok! Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Derek Moulword- Őrült vagyok! Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Derek Moulword- Őrült vagyok! Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Derek Moulword- Őrült vagyok! Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Derek Moulword- Őrült vagyok! Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Derek Moulword- Őrült vagyok! Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Derek Moulword- Őrült vagyok! Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Derek Moulword- Őrült vagyok! Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Derek Moulword- Őrült vagyok! Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Derek Moulword- Őrült vagyok!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Derek Moulword- Őrült vagyok! Empty
TémanyitásTárgy: Derek Moulword- Őrült vagyok!   Derek Moulword- Őrült vagyok! Icon_minitimeKedd Nov. 25, 2014 9:42 pm

Derek Moulword
1966.augusztus.2, Detroit[You must be registered and logged in to see this image.]
48
alvilági bokszoló
Civils
Henry Rollins
Karakter személyisége
◆ pozitív tulajdonságok: magabiztos, szellemes, előrelátó, kitartó, gyors eszű


Ostobábnak tűnik, mint tűnik, pedig közel se az az izomagy fajta. Bár szívesebben alkalmazza a "előbb kitépem a torkod a helyéről, majd kérdezlek ki" dolgot, megbízható, hisz nem jár el a szája. Azonban hihetetlenül makacs és forrófejű, ha különösen megvadul nem lehet jó szóra bírni. Gyakran előtörnek belőle ilyenkor a régi rossz emlékei miatt, ami miatt végképp képes elszabadulni. Szépen szólva egy szabad lábon lévő pszihopata.
◆ negatív tulajdonságok: makacs, paranoiás, dühkitörései vannak, vad, fékezhetetlen


◆ egyebek: igazi őrült.

Történet vagy szerepes példa
Az esti küzdelemre edzettem. Rázott a hideg, ami természetes volt. A kurva életbe, még máig nem szoktam hozzá, hogy elűzzem az izgalmat a testemből. Mindig várom a verekedést, mint egy kisgyerek az ajándékát. Az arcomra ilyenkor mindig  vigyor ül és kész vadállattá alakulok. Az ellenség fejét már előre elképzelem egy véres mócsingként.
A zsák ide-oda mozgott. A testemről csak úgy ömlött az izzadság, a kezeim minden egyes ütésnél megsajdulnak. Fáj, de nem érdekel. Erősebbé tesz. Edzi testet, lelket. Igen, csak én vagyok. Én az egyetlen. Én vagyok a fegyver. Én...
Víííííí!
Jaj, ne! A fejemhez kapok és térde esek. Mióta nem szedem a gyógyszereket, erősödnek a tünetek. Az emlékek fizikális fájdalommal törnek elő. Először sípoló hang tör fel majd mintha rozsdás sínszeget ütnének a fejembe. Aztán előtörnek a hangok.
- Derek, menj a zsák mögé! Jackson, folyamatos tüzelést!
Nem próbálok ellenállni. Hagyom, hogy előjöjjenek. Jobb előbb, mint soha.
Afganisztán, kettőezer-kettő november harmadika. Tizedik rohamosztag tagja vagyok. Hatodik éles bevetés. Reggel van és én mocskosul éhes vagyok. A helikopter rotorja fülsüketítően zúg. A többiek egykedvűen bámulnak maguk elé, kivéve Tomot. Ő a géppuskánál üldögél és azt az undorító bagót rágcsálja. Ocsmány. A fejem tetejére tolom a sisakom és megcsóválom a fejem. Tom rám vigyorog és üvöltve szól hozzám.
- Igazi fasz vagy, Derek! Nem tudod mi a jó! Ettől lesz olyan fasza bicepszed, hogy a csajok olajat hugyoznak utánad!
Megint csak megcsóválom a fejem és bámulok továbbra is magam elé. A nyitott helikopter ajtón, por áramlik emiatt sűrűn köhögök, bár lassan hozzászokok. Gyűlölöm az ilyen meleg időt. A kezembe kényelmetlenül fészkelődik a gépuska. Ránézésre könnyű megmondani a típusát. M4A1. 4 grammos lövedékekkel van feltöltve, 30 darab fér el a tárban. Az oldalamon még lóg nagyjából hat darab ugyanilyen tár. Kényelmetlenül ülök ezért megmozgatom a végtagjaim. Hirtelen valami pattan egyet tőlem két méterre, mire Tom szitkozódni kezd és kioldja a gépuskát és eszeveszett lövöldözésbe kezd. Hirtelen mindnyájunk fülesében feltör egy rekedt hang.
- Célhely elérve. Engedjétek le a köteleket! Az ereszkedésig tíz másodperc!
Ekkor elhal a géppuska hangja és a helikopter is elkezd egy helyben repülni. Az osztag vezető, Brian leereszti a kötelet majd hátrafordul felénk.
- Baloldali épület, második emelet. Groom, Dry, Jackson és Derek. Első emelet fedez minket, Michael, Trouper, Shaq és Callin! Douggal mi megyünk a harmadikra!
Szívesebben mentem volna én az utóbbi helyre, ám rontott a tény, hogy nem én voltam a mesterlövész. De hát ez jutott. Jobban átgondolva nem volt egy jól megszervezett formáció.
Brian leveti magát a kötélen, majd követem én is, fölöttem pedig Groom jön. A többieket nem látom egyenlőre. A porfelhő miatt a saját lábamat sem látom. Mikor leérek rögtön elkap egy kéz és maga felé húz. Brian az. A rotor hangját túl üvöltve szól rám.
- Járőrök! Elfoglalták az épületet! Küldd az előre, az első emeleti embereket! A harmadikot is át kell néznetek!
Bólintok és amint leérnek a többiek tisztázom a helyzetet. Közben hallom újra a géppuska berregését mellé pedig távoli üvöltést. Jackson kitekint a fal mögül majd bejelenti.
- Egy konvojnak annyi.
Elég kicsit kinézni és tisztázódik a helyzet. Kint egy halom hulla hever egy égő kocsisor körül. Az autókban is holttestek hevernek, az egyik hullánál egy RPG van.
- Ez közel volt. -röhögök fel.
Ekkor azonban az első csapat elindul. Shaq és Callin az ajtókhoz mennek majd biccentenek nekünk. Értjük a célzást. Trouper az egyik ablakon bevág egy ablakot, mi pedig behúzzuk a nyakunkat. Bent ordítás hallatszik majd kicsapódik az ajtó. Rövid gépfegyver ropogás után négy holttest hever az ajtó előtt, majd a robbanást követően bent, két hulla hever. Persze a második emeletről még lehet hallani a dühödt üvöltést. Az első emelet, ami igazából a földszint, elcsöndesül. A csoport első tagja lent marad és az ajtón kívüli helyzetet figyelik, illetve a lépcsőfordulót.
Mi jövünk.
Brian bejön utánunk és felkiabál.
- Derek, menj a zsák mögé! Jackson folyamatos tüzelést!
Megismételjük az előbbit. Kibiztosítom a gránátot majd dobom a zsák mögül. Jackson közben tüzel ahogy futnak le. Három holttest. A robbanás után egy elkeseredett kiáltás hallatszik majd megint tüzel valaki.
Jackson üvölt és a falnak tántorodik. Az arcát súrolta az egyik golyó. Groom elkapja a srácot a vállánál és arréb húzza, mi pedig fedezzük. Brian dühös.
- Az istenit ne balfaszakodjatok már!
Hirtelen megint lövés hallatszik és Brian eldől. Hasra vetjük magunkat. Egyértelműen tudjuk, hogy a szomszédban orlövész van. Az osztagvezetőt tarkón lövik és a nyakából tör elő a golyó. Vér patakzik a földön és a katona rángatózik. Dougnak kellett volna hasonlót csinálnia.
Patthelyzet.
Nem merünk felnézni, de az emeletet szemmel tartjuk. A mindig csendes Trouper most hihetetlenül káromkodik majd guggolásba veti magát és a lépcső felé araszol. Döbbenten nézünk utána és ordítunk.
- Ne, te barom! Ne! Le fognak lőni!
A lépcsőfordulónál eltűnik. Mély csönd majd egy idegen férfi üvölt és lő. Egy test gurul le a lépcsőn. Egy afgán. Trouper él.
Fentről újabb lövések hallatszanak, de egyre halkabb.
Csend. Nem mozdulunk.
Shaq egyik kezébe kapja a puskáját másikkal magához vonszolja a holttestet. Közelről látjuk, hogy fejbe lett lőve. A srác lekapja magáról a zsákot és a testet a saját testéhez szorítja.
- Mit...
Hirtelen felpattan és maga mellé rajva a holttestet elkezd futni az ablak előtt. Egy golyó csattan és Shaq vágódik. Vér permetezik az arcomba. Legnagyobb szerencsémre, csak a holttest lyukadt ki még jobban. A katona bejön mellénk és gyorsan odasuttogja.
- Körülbelül 10 méter magasság és 60 méter hossz. Ki kell lőni...



Hirtelen megszakad az emlék. Szédelegve bámulok magam elé. A zsák le van szakadva. A kezem reszket és vérzik. Megint elgurult az agyam. Zord képel bámulok magam elé.
Talán ezért is dezertáltam még időben.
Felkelek a padlóról és zavartan akasztom vissza a helyére a láncot. Hirtelen belép Kyle.
- Látom megint edzettél.
- Egen.-sóhajtok fel.
- Készen állsz estére?
- Nincs semmi bajom...- mordulok fel és egy időben kapom magamra pólom.
Kyle megcsóválja a fejét.
- Nem kéne újra visszaszokni a gyógyszerre?
Felüvöltök.
- Hagyj békén!!
Azzal kisétálok az épületből. Azt hiszem megőrültem. Azt hiszem...

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Noel Kuushi
Noel Kuushi

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 30
◮ tartózkodási hely : In the cellar of my bro's house, Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 237
◮ join date : 2014. Aug. 03.

Derek Moulword- Őrült vagyok! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Derek Moulword- Őrült vagyok!   Derek Moulword- Őrült vagyok! Icon_minitimeKedd Nov. 25, 2014 10:34 pm

Elfogadva!
Üdv minálunk!

  Olajat hugyoznak...hát ezen felnevettem. Very Happy

  Hát ha valakinek, akkor Neked aztán igencsak pörgős, és akciódús életed volt. Shocked És örülök, hogy épp kézzel-lábbal itt vagy, és ugyan ez az emlékek valószínűleg örökké megmarad benned, azért bízom benne, hogy lesz mi elfelelteti annak foszlányait.

  Ha jól emlékszem, van egy illegális box szervező úriemberünk, Andrew Cliffson személyében. Szerintem ő tudna megoldást arra, hogy ha a gyógyszert nem is akarod szedni, de legalább a feszültséget le tudd vezetni. Wink

  Nyomás avit foglalni, aztán már mehetsz is (zsákot) püffölni.

[You must be registered and logged in to see this link.] || [You must be registered and logged in to see this link.] || [You must be registered and logged in to see this link.] || [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
 

Derek Moulword- Őrült vagyok!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Derek Boyka
» Az okosodni vágyók(?) - feltöltés alatt
» Uncle Joe and a beautiful girl - Joe bácsi én tökjó vagyok!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-