KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Gyorsan száguldó hűs patak partján - Marion & Birdie Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Gyorsan száguldó hűs patak partján - Marion & Birdie Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Gyorsan száguldó hűs patak partján - Marion & Birdie Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Gyorsan száguldó hűs patak partján - Marion & Birdie Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Gyorsan száguldó hűs patak partján - Marion & Birdie Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Gyorsan száguldó hűs patak partján - Marion & Birdie Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Gyorsan száguldó hűs patak partján - Marion & Birdie Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Gyorsan száguldó hűs patak partján - Marion & Birdie Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Gyorsan száguldó hűs patak partján - Marion & Birdie Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Gyorsan száguldó hűs patak partján - Marion & Birdie

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Tuomas
Tuomas "The Birdie" Jörg

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 44
◮ tartózkodási hely : Turnébusz
◮ hozzászólások száma : 134
◮ join date : 2014. Oct. 07.

Gyorsan száguldó hűs patak partján - Marion & Birdie Empty
TémanyitásTárgy: Gyorsan száguldó hűs patak partján - Marion & Birdie   Gyorsan száguldó hűs patak partján - Marion & Birdie Icon_minitimeCsüt. Nov. 27, 2014 12:40 pm

A vízibiciklizés azon kevés dolgok egyike volt, ami később is eszembe jutott még. Nem csak ott a szobában kiabáltam zabálva a tenger gyümölcsei pizzát, mint könnyű reggelit. Miután elintéztük a dolgokat Ocival és visszaszereztem minden cuccomat, köztük a cipőmet is és már nem kellett pókos mamuszban járkálnom, kerestem egy helyet, ahol lehet vízisportolni.
Las Vegas-ban ez nem is olyan egyszerű! Finnország tele van tavakkal, patakokkal és elég jól ki is épült erre az iparág. Itt sokáig kellett kutatnom és majdnem letettem róla. Már megőrültem, hogy mindig ugyanarra kell kattintani és inkább elmentem inni. Ville-ék eltűntek, fene tudja, merre lehetnek, szóval bementem az első táncos kricsmibe, rendeltem 4 felest nyitásként és beálltam rázni egyet. Ilyenkor mindig akad szimpatikus társaság, laza arcok, most is így lett. Barry és testvére, meg 2 csaj röppent oda a sors szelének köszönhetően. Átbuliztuk az előző napot, az egyik csaj, Heather be is csusszant az ágyamba. Nem volt egy nagy szám, de azért jólesett. Ma reggelre megbeszéltük, hogy megyünk ki a vízre. A külvárosban tudtak egy kis patak menti vízibiciklist a Thomas Avenue mellett. Kurva vicces, fehér hattyúkat formázó járműveket béreltünk.
- Aki először ér a hídhoz, kap egy üveg igazi finn whiskey-t! - kiabálom és kezdek is tekerni.
Ez az én lételemem, mozgás, verseny és történés. A többiek is beleadnak apait-anyait, itt van az egész társaság és még hívtak két embert. Na, ők pipálnak le mindenkit. Ez csalás, komoly kenuversenyzők ellen mit érek? Úgy elhúznak, mint állat, csak egymással versenyezhetnek. Azt leszaro, hogy ők nyerik a whiskey-t. Az a gáz, hogy unalmas így a buli. Egyszemélyes biciklik, még hülyíteni se tudok senkit. Nagyon messze vannak, nemm hallják, mit kiabálok. Na jó, dobjuk fel egy kicsit ezt a késő délelőtti versenyzést. Van egy kellemes kis vízmosás egy lakótelep mellett. Szarok a versenyre, én most ki akarok menni oda. Keresztülvágok, oldalirányban áthaladva azok előtt, akik lemaradtak. De nem ám szolidan parkolok majd a hattyúval! Birdie megadja a módját ennek is. Teljes gázt adok, tekerek, mintha az életem múlna ezen és becélzom a partot. Ül ott valaki, nem látom a festővászontól, hogy ki. Meglesz a közönség, még szebb! Szóval hajtok, mindent beleadva.
- Huhúúúúúú!
Hujjogok és csillognak a szemeim. Már látom magam előtt a jelenetet, ahogy becsapódom az alacsony partba és kiugrom a vízibicikliből. Egy lábról fogok elrugaszkodni, úgy még érdekesebb.
- Birdie, mit csinálsz? Elment az eszed? - kiabál utánam Heather, akinek a hattyújába majdnem belerohantam.
Kibaszott jól táncol és a szája is egész ügyes volt a takaró alatt, de nem sok mersz szorult bele. Ez a helyzet már frusztrálja. Gyakorlatias nő, rendes és megbízható. Egy numerára jó volt, de nem teszek le a tervemről csak azért, mert szerinte hülyeség és zavarja. Egy kicsit félrekormányzok véletlenül, mikor kinézek Heatherre és vigyorgok egy borzasztót. Itt csesztem el. A hattyú felcsúszik a partra, de nem úgy, ahogy akartam. Megint nem figyeltem, nem úgy sikerül az ugrás se. Esésnek lehet inkább mondani és megtántorodom, a lendülettől nem tudok megállni. Ha nincsenek párducreflexei, le fogom teríteni fejjel ezt a csajt, akit most már látok a vászon előtt ücsörögni.
Vissza az elejére Go down
 

Gyorsan száguldó hűs patak partján - Marion & Birdie

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Marion Reynolds
» Madness at first sight - Birdie és Ville a jótékonysági bulin
» Birdie + Sasha
» Run, baby, run - October, Ville & Birdie
» A játék ördögei - Birdie & Ravin

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-