KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Daniel O'Connel Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Daniel O'Connel Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Daniel O'Connel Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Daniel O'Connel Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Daniel O'Connel Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Daniel O'Connel Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Daniel O'Connel Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Daniel O'Connel Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Daniel O'Connel Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Daniel O'Connel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Daniel O'Connel Empty
TémanyitásTárgy: Daniel O'Connel   Daniel O'Connel Icon_minitimeSzomb. Dec. 06, 2014 9:40 pm

Daniel O'Connel
1986. december. 6.[You must be registered and logged in to see this image.]
28
Üzletember.
Civilians
Chris Zylka
Karakter személyisége
◆ pozitív tulajdonságok: Hogy mik a legjobb tulajdonságaim? Hát először is muszáj megemlítenem a tökéletes testem, a ragyogó szőke hajam és szinte világító kék szemem. Továbbá érdemes megemlíteni a gyönyörű szép fogsorom, ami mellé társul egy eszméletlenül szexi mosoly. Ja és végül van a legnagyobb büszkeségem, amit elég sok ember szeretne közelebbről megismerkedni vele. Hogy ne csak a külső tulajdonságaimról beszéljek itt van még pár külső. Először is nagyon jó barát vagyok, minden titkot megtartok és bármiben segítek a barátaimnak és bármit megteszek értük. Emellett nagyon vicces és bolondos vagyok, szóval jó a barátomnak lenni. Könnyen barátkozok, minden buliban részt veszek. E sok jó tulajdonság mellé az is társul, hogy nem csajozok világba. Ha van egy lány, aki tetszik és sikerül összejönnöm vele, nagyon megbecsülöm és sosem csalom meg.    


◆ negatív tulajdonságok: Hát nem nagyon van ilyen, de megpróbálok párat felsorolni. Aki egyszer olyat tesz, ami nagyon megbánt, valószínűleg nem is nagyon fogok többet hozzászólni. Könnyen csalódok az emberekben. Én egy elégé érzelmes pasi vagyok, de csak egy embernek mondom el az érzelmeimet. Gyakran hajlamos vagyok hazudni. Nem nagyon érdekel a jövőm, örököltem céget és sok pénzt minek foglalkozni a jövőmmel.

Történet vagy szerepes példa
Most elmesélem nektek életem történetét. Nos kezdem a gyerekkorommal. Egészen fiatal lehettem mikor szüleim meghaltak egy tűz balesetben. Apám rengeteg szállodának volt a tulaja és mindet megörököltem. A szüleim halála után az inasunk nevelt. Iskolában volt egy barátom, aki hamar a legjobb barátom lett. Josh volt az. Olyanok vagyunk mi ketten, mint az ikrek, külsőleg és belsőleg is hasonlítunk. Mikor elértük a kamaszkort olyan 13-14 évesen, reggeltől estig a lányokról és a testünkön végbemenő változásokról beszéltünk. Együtt edzettünk, hogy bejöjjünk a csajoknak, edzések után valamelyikünknél összeültünk és dumáltunk. Egyszer mikor hozzám mentünk érdekes dolgok történtek. Beléptünk a házba izzadt ruhába, mert most érkeztünk meg az edzésről. Egyáltalán nem voltunk szégyenlősek egymás előtt ugyanis már jó rég ismertük egymást. Szóval, amint beértünk lekaptuk a pólót és a nadrágot majd félredobtuk és leültünk a kanapéra.
- Te már borotváltad, mert én még nem? - Kérdezi tőlem mosolyogva.
- Még nem, de kipróbáljuk? - Mondom és berohanok a fürdőbe két borotváért. Gyorsan lekapom a gatyám és átnyújtom neki az egyik borotvát. Egy határozott mozdulattal végig húzom a borotvát. szerencsére nem vágtam meg magam. Ezután Josh-ra nézek, aki szintén így tett, de ő megvágta magát. Picit kuncogok majd letörlöm egy zsepivel. Ekkor arra lettem figyelmes, hogy a törlés hatására megmozdult a pénisze.
- Neked már feláll? - kérdezem ugyanis nekem még nem, de én is nagyon szeretném már.  
- Eddig velem sem fordult ez elő. - Mondja és értetlenül néz. Hát ez elég furcsa helyzet. Ezek után én is kíváncsi vagyok, hogy nekem feláll- e.
- Szerinted nekem is fel fog mostmár? -
- Nézzük meg.  - Mondja majd a kezével elkezdi simítgatni az erogén zónáimat, amitől nekem is hamar feláll. Hamar elkezdjük egymást kielégíteni. Nem a sajátunkkal csináltuk hanem a máséval. Pont egyszerre mentünk el. Letöröltük és lefürödtünk. Ezzel az esettel már teljesen összekapcsolódtunk. erről nem beszéltünk senkinek, de gyakran megismételtük. Mikor tinik lettünk olyan 17 évesek voltunk bemutatta az unokatesóját. Már elsőre belezúgtam és el is mondtam Joshnak, aki ezért egyre több közös programot tervezett vele, de nem volt könnyű, mert messze lakott. Vele is jól összebarátkoztam ,de soha sem volt több köztünk, mint barátság. 22 éves koromban már nagyon zavart a szüzességem, de Anabellnek tartogattam ,de ő semmit nem akart tőlem ezért egyik este közösen Josshal megdugtunk egy lányt.  Még abban az évben közölte, hogy elköltözik Las Vegasba. Az utolsó este is érdekesre sikerült. Először elmentünk inni, de lehánytak engem és dőlöngélve a házamba mentünk. Ledobtam magamról az összeháynt ruhát és ledőltem a kanapéra háttal.
- Szörnyű az életem Josh. - Mondtam, mert az ital hatására ez jött ki belőlem. A következő pillanatban azt éreztem, hogy nincs rajtam a gatya.
- Ne, nem kell ezt tenned. - Mondtam, de ő bevette a szájába a férfiasságomat. Nem tudom miért tette, de jól eset. Mikor már teljesen fel állt elkezdett felfelé haladni és a hasam nyalogatta. Utána még feljebb ment és a lábamat a nyakába tette majd ős is kiszabadította a péniszét és belém tette. Elkezdett ki be mozogni. Először nagyon fájt, de utána élveztem utána cseréltünk és egész este fojtattuk. Másnap elköltözött, de a kapcsolatot tartottuk. Egy nap megkaptam apám hoteljeinek a papírjait és kimentem Las vegasba, mert ott voltak a hotelok. Azóta minden nap találkozok josshal és Anabellel, akibe még mindig bele vagyok zúgva.    

Vissza az elejére Go down
 

Daniel O'Connel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-