KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Ginevra Leroy Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Ginevra Leroy Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Ginevra Leroy Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Ginevra Leroy Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Ginevra Leroy Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Ginevra Leroy Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Ginevra Leroy Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Ginevra Leroy Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Ginevra Leroy Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Ginevra Leroy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Ginevra Leroy Empty
TémanyitásTárgy: Ginevra Leroy   Ginevra Leroy Icon_minitimeVas. Dec. 14, 2014 9:40 pm

Ginevra Sharmila Leroy
Phoenix, Arizona, Egyesült Államok, 1994.Július 15.[You must be registered and logged in to see this image.]
20
Egyetemista(zene szak)
Media
Emily Browning
Karakter személyisége
◆ pozitív tulajdonságok: romantikus, kedves, okos, álmodozó, vicces, szeleburdi


◆ negatív tulajdonságok: lusta, feledékeny, féltékeny, kíváncsi, ügyetlen


◆ egyebek:
-  a szex helyettesíti az alvást, feltöltődök tőle.
-  minden buliban ott vagyok szinte
-  szeretek extrémen, a saját kedvem szerint öltözködni
-  biszex vagyok
-  a legjobb barátnőmmel lakom egy olcsó albérletben, Vegasban
- zeneszakon vagyok az egyetemen, ami ennyit tesz, hogy énekelek és játszom zongorán.
- eredeti hajszínem barna, de voltam már szőke és vörös is. hosszú és rövidebb hajú is.
- cigizem, és néha alkoholt is iszom
- a szex mellett a másik mániám, az édességek. bármennyit ehetek, nem hízom tőle /szerencsére/

Történet vagy szerepes példa
20 évvel ezelőtt születtem meg, Phoenix-ben a család első gyermekekként.  A szüleim nagy örömmel vártak engem, hiszen sok próbálkozás után sikerült teherbe esnie édesanyámnak, és akkor születtem meg én.
Születésem pillanatától el voltam kényeztetve mindennel. Saját szobám volt a kezdetek óta. Rengeteg játékot, ruhát és mindent kaptam, amit csak akartam.
4 éves voltam, amikor anyu bejelentette, hogy kistestvérem lesz, méghozzá egy fiú. Eleinte nem örültem neki, mert már a sok figyelemből és minden jóból már nem csak én fogok kapni, hanem az öcsi is, de amikor megszületett és a kezembe vehettem, megváltozott minden bennem.
Jó gyerek voltam nagyon is. semmi rossz jegy, semmi rosszalkodás az iskolába, csúnya beszéd, verekedés vagy ilyenek. Kitűnően ballagtam le a 8. osztályból.
Középiskolában azonban elkezdődtek a szokásos dolgok. 10. félévéig kitűnő voltam, néha egy-egy négyes becsúszott, de akkor is kitűnő voltam. Ezek után kezdtem megunni a jó kislány viselkedésemet, és extrémen kezdtem öltözködni, a hajamat akkoriban festettem be szőkére és levágattam Kleopátrásra. A kollégiumba lett egy szobatársam, akit Grace-nek hívtak.  Elég csendes lány volt, nem olyan, mint én, aki pörgött ezerrel mindig. Végül lehullott róla a lepel, siket. Ezt csakis én tudom róla a családján kívül.  Teljesen ellentétek vagyunk, de mégis a legjobb barátnők lettünk.
Imádom őt is, ahogyan a családját. Nem haragszom meg az anyukája csípős megjegyzésein, és rendszeresen meghívatom magam mindig náluk.
Grace-vel együtt jelentkeztünk egyetemre Vegas-ba és itt bérlünk egy kisebb egyetemistáknak való lakást.
A stílusom és az alacsonyságom miatt elég sokan csúfoltak, de nem érdekelt, hogy mit mondanak rám.
Miután leérettségiztünk, azután derült ki, hogy a szüleim tökéletesnek hitt házassága egyáltalán nem tökéletes. Ez régóta így megy, de én csak most tudtam meg. Ráadásul válni fognak.  Ezért kurvára mérges voltam rájuk, hogy csak most tudták közölni velem.
Mióta megtudtam a „nagyszerű” hírt a szüleimtől, egész nap bulizni járok, alig járok haza Grace-hez, és minden jött ment férfival vagy nővel összefekszem. Igen a lányokat is szeretem.
Kapcsolatom ez alatt a 20 év alatt , sok egy éjszakás volt, ami komolyabb az egy volt. Egy 4 éves kapcsolat. Most pedig ez a mindenkivel aki él és mozog dolog van nálam. Tudom, hogy rossz, ha ezt csinálom, főleg mert előbb utóbb akár terhes is lehetek. Védekezek én rendesen, de sosem lehet ezt tudni. Grace tudom, hogy aggódik értem, hisz ismerem nagyon is jól, de nincs miért neki, mert nem vagyok már kis lány, tudok magamra vigyázni.
A válás dolgot, nem csak én szenvedtem meg, hanem az öcsém is. Ő is dühöngőt, mérges volt a szüleimre, ahogyan én is, de ő nem kezdett el rossz dolgokat csinálni mint ahogyan én teszem. Ő most 14 éves. Ha majd betölti a 18-at, ami még sokára lesz kissé, akkor elhozhatom ide magamhoz. Sajnos hamarabb nem hozhatom el, mivel nekem is el kell az egyetemet végezni, valami rendes munkát szerezni, pénzt keresni, annyit, hogy egy rendes házat tudjak venni, és abba beköltözhet ő is. Folyamatosan tartjuk a kapcsolatot egymással, hol telefonon vagy skypen.



A hozzászólást Ginevra Leroy összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jan. 01, 2015 3:09 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Noel Kuushi
Noel Kuushi

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 30
◮ tartózkodási hely : In the cellar of my bro's house, Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 237
◮ join date : 2014. Aug. 03.

Ginevra Leroy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ginevra Leroy   Ginevra Leroy Icon_minitimeHétf. Dec. 29, 2014 3:49 pm

Elfogadva!
Üdvözletem!

  Sharmila...micsoda különleges név! Surprised

  Ejjj-ejj, egy újabb jó kislány, akit megrontott a felsőoktatás. Vagy a társaság? Very Happy
Te sem vagy az az egyszerű egyetemista...sokkal inkább a tipikus kategóriába tartozol. Bulik, bulik hátán...miért is maradnál ki, igaz?

  Érdekes, hogy pont egy siket lány a legjobb barátnőd, de örülök, hogy jól kijöttök egymással. Wink Mutasd meg neki az élet örömeit, nehogy szobamolyként élje le élete legszebb éveit! Wink
utólag meg aztán sopánkodhat az ember.

  Avifoglalásod módosítsd, kérlek, aztán már mehetsz is játszani.

[You must be registered and logged in to see this link.] || [You must be registered and logged in to see this link.] || [You must be registered and logged in to see this link.] || [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
 

Ginevra Leroy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Ginevra 'Ginny' Leroy
» Victoria Leroy
» Ginevra and Dr. Wayne

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-