KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Frankie Amin Bawden Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Frankie Amin Bawden Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Frankie Amin Bawden Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Frankie Amin Bawden Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Frankie Amin Bawden Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Frankie Amin Bawden Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Frankie Amin Bawden Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Frankie Amin Bawden Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Frankie Amin Bawden Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Frankie Amin Bawden

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Frankie Amin Bawden Empty
TémanyitásTárgy: Frankie Amin Bawden   Frankie Amin Bawden Icon_minitimeSzer. Dec. 31, 2014 12:17 pm

Frankie Amin Bawden
Hollandia, 1987. November 18.[You must be registered and logged in to see this image.]
27 éves
orvos / boxoló
civilians
Sebastian Stan
Karakter személyisége
◆ pozitív tulajdonságok: Egyesek szerint megértő vagyok, okos, művelt és önzetlen. Néhányan még azt is képesek rámfogni, hogy jól főzök.


◆ negatív tulajdonságok: Természetesen van másik oldalis, mely szerint hajthatalan, szarkasztikus és önfejű vagyok. Amit esetleg Toby hozzátenne, ha ideengedném: véreskezű, hidegvérű


◆ egyebek:
¤ megöltem az apámat ( I'm sorry )
¤ utálom a gazdagokat ( és irtom is őket szépszámmal )
¤ Tobyval élek együtt ( de nem egy ágyban... MÉG )
¤ illegális boxmecsseken veszek részt ( szeretem a fájdalmat, na... )
¤ tudok énekelni ( de sose fogok )
¤ szerelmes vagyok Tobyba ( soha nem vallanám be. SOHA )
¤ gondom van az alkohollal ( szeretek vedelni magyarán )
¤ rettenetesen nehéz engem ágyba csalni ( HA nem vagy Toby )
¤ utálom az embereket ( ne sírjál, kussolj )
¤ rühellem a felesleges szájtépést ( mondtam, hogy kuss )
¤ minden nap megnézek egy filmet ( muszáj, filmbuzi vagyok )
¤ a fiúkat szeretem ( ha nem esett vona még le a sok "Toby"ból )
¤ jaj és mielött elfelejtem... gyűlölöm Tobyt ( ez az, hazudjak még magamnak )

Történet vagy szerepes példa

Üres tekintettel nézem a kapkodó srácot. Az ember mindig jobbat remél. Na de, hogy miért... Mindig ugyanolyan szar. Számban tartom még az az alkoholt, a nyelv alatt úgyis nagyobb hatást fejt ki, mint lenyelve. Könnyebben felszívódik és közelebb van az agyhoz is. Tudom, hogy sokat ittam, de leszarom. Ki fogja a szememre hányni? Talán Toby? Úgyse megyek vissza ma hozzá. Felszisszenek. Hogy a picsába járhat még most is ő a fejemben?! Hiszen pontosan őt szeretném elfelejteni. Nyelek, és utána küldök még egy nagypohárnyit. Végigéget az orrom vonalán egészen az agyamig, és kellemes, forró zsibbadtsággal ajándékoz meg. Így már van elég erőm megfordulni az izgága, minden lében kanál fiúhoz. Lassan jártatom végig rajta pillantásomat. Egy igazi idióta. Lelkes, kapkodó, a szemében rajongás ül. Úgy rühellem, ahogy van. De a haja szőke és göndör, a bőre sápadt, és ajkainak megvan ugyanaz a dacos vonala. Hasonlít Tobyhoz. Csak ne tépné ennyit a száját, könyörgöm. Idegesít, zavar, irritál, de ezt már mind elmondtam neki.
- Jaj, Doktor Úr, azóta vágytam magára, hogy... - Szemet forgatok, sé félbe szakítok egy lesajnáló pillantással egybekötött sóhajjal
- ... hogy megláttál a sürgősségin? Tudom. Láttam a szemedben. Hálás lennék, ha most már tényleg befognád - Fintorodok el és lelököm az ágyra egy könnyed mozdulattal mászva fölé.


Ajkaim izmos hasfalára simulnak, érzem a forróságot, melyet bőre sugároz. Minden érzékem falja lélegzetvételeit, ahogy emelkedik-süllyed... beléharapok... Miért teszed ezt velem? Azt hittem, barátok vagyunk. A barátok nem ébresztenek ilyen érzéseket a másikban. Egy jó barátra nem ránt rá az ember magányos estéken, bezárkózva az irodájába, mert duplaműszakot vállalt. Egy igazi barát érintésétől nem emelkedik meg a vérnyomás és válik a légzés kapkodóvá. Ilyet nem tesz egyik ember a másikkal. Mert nem fair. Nincs joga ezt tenni. Elvonod a figyelmemet a munkáról, nem hagysz kikapcsolódni. Fájdalmat okozol! Hiába szeretnélek megütni, nem megy. Képtelen vagyok rá, pedig üvölteni akarok veled, bele az arcodba, hozzávágni a falhoz, míg abba nem hagyod, amit csinálsz! Mégis... tudom, hogy ez az én hibám. Túl közel engedtelek, nem szabadott volna megtennem, a testem ostoba kémiai reakcióit képtelen vagyok leállítani, pedig a pokolba is, igyekszem


Csípőm durván mozdul előre, követelve a figyelmet, ujjaim a szőke, selymes tincsekbe marnak. Egyik kezem a csípőjébe kapaszkodik, a másik tolja le a fejét. Jó látni, ahogy feneke újra és újra csípőmnek csattan, ahogy háta domborít, pedig homorítani akar, de erőszakos ujjaim nem engedik neki. Szemből akarta... na de ki ő ahhoz? Ugyanmár. Azt hiszed, mindent tudsz? Hogy ismersz? Ha ismernél nem vetted volna be azt a képtelen maszlagot, amit letoltam a torkodon, mikor tizenévesek voltunk. Még hogy váratlan vakáció. Irigykedtél... és én bocsánatot kértem, amiért nem szóltam, nem hívtalak el. Fogalmad sincs, mennyire égett a nyelvem, és mennyire forrón lüktetett az egész testem. Szerettél volna eljönni, te idióta? Jó lett volna, mi, egy padláson rothadni, míg valaki hébe-hóba beléd nyomja magát azt mesélve, mennyi pénzt fog kapni érted. Egy élvezet, tényleg kár, hogy nem jöttél, tényleg. Te is csak az orrodig látsz, de azt hiszed, mindent tudsz. Mondd meg, miért szeretlek ennyire, ha közben minden kis porcikámban gyűlöllek?!


Zihálva terülök el az ágyon. Hátratúrom barna, kócos tincseimet, hátat fordítok a fiúnak. Az óvszert már kihajítottam az ágy mellé készített szemetesbe. Lehunyom a szemem. Csak pár másodpercig. Mikor kinyitom azonnal a Jack Daniel's üvegre nézek. Magamhoz húzom. Nem húztam el rendesen a függönyt, egy kinti vörösen villódzó felirat bordóra színezi a piám. Csendben nézem, kicsit meglötyögtetem. El se tudod képzelni, hányszor készültem rá, hogy a te véredet is egy hasonló üvegbe öntsem. Akkor elmúlna ez az érzés, a szorítás az alhasamban. Végre kitakarodnál a fejemből és a szívemből is. Nem lenne több gondom veled. Mégis... csak akkor tudok erre gondolni, ha nem vagy itt. Ahogy egy levegőt szívok veled, cserben hagy ez a vágy, és egy teljesen másik gyújt lángot bennem, más szavak torulnak ajkaimra, melyek nem hangosak, nem követelődzőek. Bárcsak meghalnál magadtól, bánom is én, hogyan, nem érdekel. Ha elüt egy autó, éppoly jó lesz, mintha megcsúsznál a fürdőben és kitörnéd a nyakad a kád peremén. Nem érdekel.


Megcsörren a telefonom az üveg mellett. Toby... Szinte rögtön utána kapok, felveszem és beleszólok. - Haló, mondd! - Istenem, láttad ezt?! Hát nem szánalmas? Ahogy megszólalsz, vagy a neved feltűnik, ugrom, mint valami pincsi, és a szívem úgy dobog, mintha minimum az életedet akarnám megmenteni. Gusztustalan. Hánynék magamtól, ha nem irtanál ki minden gondolatot a fejemből, ami nem te vagy. Szeretlek. Mint még soha senki senkit. Megölni Téged?! Elöbb magamat. Bántani Téged?! Levágnám a kezemet is. Utálni Téged?! Csak elkeseredésemben. Ez nem utálat. Tehetetlen düh, amiért ennyire szeretlek, és nem látod. Mert a lábaid elött térdelek, és te képes vagy hétköznapi dolgokról beszélni és heherészni. Bárcsak megütnél, akarok egy istenes pofont, hogy végre helyre rázódjak, de erre csak te vagy képes. Akarom, hogy átláss rajtam... miközben nem mondok semmit. Szeretlek. De egy fasz vagyok.

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Noel Kuushi
Noel Kuushi

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 30
◮ tartózkodási hely : In the cellar of my bro's house, Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 237
◮ join date : 2014. Aug. 03.

Frankie Amin Bawden Empty
TémanyitásTárgy: Re: Frankie Amin Bawden   Frankie Amin Bawden Icon_minitimeCsüt. Jan. 01, 2015 7:05 pm

Elfogadva!
Üdv a kis családunkban! Very Happy

  Apukám, te aztán nem vagy semmi!
Ugyan az első sztoriért is megvesztem, ám ennél bizony gyakrabban kapkodtam levegő után, annyira elképedtem. Imádom az ilyen beteg embereket. Very Happy

  Ilyen megoldással, hogy egy menet alatt áruld el a karakter gondolatait...soha nem találkoztam, úgyhogy ezért emelem is kalapom. Én nem tudom hogy csináltad, hogy eltűrj hónapokig, évekig egy hisztigépet, de ez inkább maradjon a Te titkod.
Gyönyörűen fogalmaztad meg a gondolatokat, érzéseket - hiába titulálod fasznak ezt az úriembert. Razz

  Rossz embert akarsz elfelejteni, hisz’ Tobias bármit megtesz annak érdekében, hogy ott lehessen agysejtjeidben, hogy egy percig se találjon rád a lelki béke. Wink

  Nem tudom miféle áldást is mondjak neked...de a gazdagok kerüljenek el! *Nevetgél magában.*
  Avifoglalásod módosítsd, kérlek, aztán nyomás a rendelőbe...vagy a ringbe?Wink

[You must be registered and logged in to see this link.] || [You must be registered and logged in to see this link.] || [You must be registered and logged in to see this link.] || [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Tobias A. Blair
Tobias A. Blair

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 36
◮ tartózkodási hely : A szíved legmélyebb bugyra
◮ hozzászólások száma : 59
◮ join date : 2014. Nov. 16.

Frankie Amin Bawden Empty
TémanyitásTárgy: Re: Frankie Amin Bawden   Frankie Amin Bawden Icon_minitimeSzomb. Jan. 03, 2015 1:47 pm

Ó, drága barátom!

  Eltűnt az a ribanc, Isadora -  nem kell napi szinten nyivákolni róla. Mondjuk meg is érteném lelépésének okát, hiszen egy érzéketlen tuskó vagy. De ezért is lettél a legjobb cimborám - ezt sose feledd.

- Hiányzik? -  Ugyan, magadat baszod át ezzel, nem engem!
- Szeretted? - Hah, nem is ismered ennek a szónak a jelentését!
- Megveszel érte? - Kééérlek,  Ő már megveszett, pontosabban elveszett. Nem kér érte.

  Nálam jobban senki sem tudja, hogy hol lézeng. Már jó ideje a Pokol legmélyebb bugyrában vergődik - vélhetőleg a legnagyobb kínok közepette.
Áh...minek is szépítsem a dolgokat, túl kellemes hely lenne az neki, s az ottani nép hozzá nem méltóan bánna vele.
Finomkodnának, azt meg nem érdemli meg.

  Húsa talán valamely vad gyomrában dolgozódott fel, esetleg férgek százait, ezreit tartotta életben. Néhány csont az erdő talaján….nem tudhatod kihez, vagy mihez tartozik. Lehet valamelyik vörös róka fogai közül Isadora sípcsontja, orsócsontja villan ki. Meg is könnyezném, de tényleg, már csak azért is, hogy lásd mennyire együtt érzek Veled. (Nem tudnám visszafojtani a nevetést...bocs.)
A lány íze...mmmm...valami fenséges volt - de ennyit az össz jó tulajdonságáról. Ugyan te más testnedvét ízlelhetted meg, hidd el, én jobban jártam. Te talán az édesebbik oldaláról ismerhetted meg, én a keserűbbről? Bánja a franc.

  Ha tudnád, hogy a Tőled kicsikart gyógyszerek nagy részét talán ellened fogom felhasználni, talán a többi ringyón, akiket ágyba viszel.
Döglött luvnya a legszebb luvnya. ;)
Áh, túl rossz vagy hozzám...ezt értékelem, és ezért is nem fojtottalak meg valamely éjszaka folyamán.

  Csupán ennyit akartam, remélem büszke leszel majd rám, ha kiderül ez a titkom, megveregeted a vállam...

Rázna meg az áram, fertőzne meg valamely ebolás, ütne ki a ringből egy másik vadállat, ömöljön a vér belőled...

T.

U.i: Főzőtudományod, miszerint feltudod forralni a vizet, rántottát tudsz csinálni, meg megkensz pár szendvicset - igazán ámulatba ejtő, de engem nem a hasamnál fogva lehet megvenni. Hacsaaaaak a véres steakhez nem a saját véred adod.
De hiába próbálod benyalni magad, még mindig nem reggelizem, te vadbarom!

U.i2: Lesz egy harmadik patkányom is, amit remélem megdug az egyik, aztán jön a szaporulat...az ágyadba. ;)
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Frankie Amin Bawden Empty
TémanyitásTárgy: Re: Frankie Amin Bawden   Frankie Amin Bawden Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Frankie Amin Bawden

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Frankie Blackstone (készül)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-