KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Amber & Ginny - Játszótéri móka Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Amber & Ginny - Játszótéri móka Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Amber & Ginny - Játszótéri móka Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Amber & Ginny - Játszótéri móka Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Amber & Ginny - Játszótéri móka Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Amber & Ginny - Játszótéri móka Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Amber & Ginny - Játszótéri móka Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Amber & Ginny - Játszótéri móka Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Amber & Ginny - Játszótéri móka Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Amber & Ginny - Játszótéri móka

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Amber & Ginny - Játszótéri móka Empty
TémanyitásTárgy: Amber & Ginny - Játszótéri móka   Amber & Ginny - Játszótéri móka Icon_minitimeCsüt. Jan. 01, 2015 3:38 pm



[You must be registered and logged in to see this image.]
Ha nincs kitartásod álmodozni, nem lesz erőd harcolni sem.
Ma jó sokáig aludtam, hiszen nincsenek óráim az egyetemen, így lustálkodhatok egész nap. Grace biztosan már az egyetemen van, hisz már 10 óra is elmúlt. Nyújtóztam egyet, majd belebújva a mamuszomba, lementem a konyhába, hogy valami reggelit készítsek magamnak. Melegszendvicseket csináltam, mivel ahoz volt itthon hozzávaló csak. Leültem a nappaliba a tv elé, és nézni kezdtem valamit benne.
Egész délután pizsiben voltam és tv-t néztem, meg elmentem a boltba, ami itt van szembe velünk, ahogy kilépünk az ajtón.
Még kora délután felhívtam egyik jó barátnőmet, hogy menni kéne valamerre bulizni, vagy nem tudom, mert szét unom magamat.
Amber egy jó barátnőm, akivel párszor már lefeküdtem, de attól nagyon jó barátnők vagyunk, és megyünk bulizni is együtt ha ráér ő is.
Szóval megbeszéltük, hogy ma este bulizni megyünk, és találkozunk 8-kor az utca végén a sarkon, mert ő is erre lakik valamerre a közelben, a tudtommal.
Letusoltam, felvettem fehérneműimet, majd [You must be registered and logged in to see this link.]. Kissé hideg van odakint, de én szoknyát vettem fel, hiszen bulizni megyünk, ott meg meleg lesz, és jól jön a szoknya, ha valakivel baszni akarok, akkor egyszerűbben menyjen minden. Ilynekor, ha buliba megyek, fehérnemút se mindig veszek fel, vagy valamikor csak melltartót, hogy a puncim szabad maradjon. Most még is vettem fel. Elkészülve, becsuktam a házat, és elindultam a megbeszélt helyre. Grace-nak van kulcsa, és már megszokta, ha nem talál otthon.
Már fél 9 is elmúlt, de Amber még sehol sincsen. Ez nem lesz így jó ám.
Végül még is megérkezett.
- Már mióta itt várok rád! - szidtam le amikor megérkezett.
- Rajtad van a kis barátunk? - kérdeztem tőle.  A kis barátunk alatt, a felcsatolhatós faszt értettem. Ha együtt bulizunk, mindig elhozza magával, vagy alapból rajta, hogy ne keljen vacakolni vele amikor egymásnak esünk.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber & Ginny - Játszótéri móka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber & Ginny - Játszótéri móka   Amber & Ginny - Játszótéri móka Icon_minitimeCsüt. Jan. 01, 2015 7:57 pm

Nagyon fáradt vagyok, alig bírok ébren maradni. Az egyetlen ami miatt nem alszok el az a hideg szél, ami az arcomba fúj út közben. Már alig várom, hogy hazaérjek. Általában ilyenkor nem dolgozom, de felhívott egy kuncsaft és sokat ígért, ezért hát teljesítve a kérését mentem és elszórakoztattam. Mit ne mondjak nem igazán úriember, de hajlandó feláldozni pár vastag köteg zöldhasút, ha elviselem a perverzióit. Órákat töltöttem vele, de a pénz miatt megérte, az majd kárpótol, meg egy jó alvás, mert rendesen kifárasztott. Végül pár perc séta után beérek a hotelszobámba ahol megengedem a kádat és veszek egy jó forró fürdőt. Amikor kiszállok és a törölköző már rajtam van akkor kapok hívást az egyik barátnőmtől, Ginnytől, hogy el kéne menni este bulizni. Kedvelem őt, kellemesen el lehet vele szórakozni, ráadásul a szexhez is ért, ahogy már volt szerencsém párszor megtapasztalni azelőtt néhányszor ezért egyből belemegyek. Miután lerakom a telefont befekszem az ágyba és alszom. Mikor felkelve az órára pillantok eléggé meglepődök. Már háromnegyed nyolc van. Basszus! Azt beszéltük meg Ginevrával, hogy nyolckor találkozunk erre még nem állok sehogy. Szinte szó szerint kipattanok az ágyból és nekilátok készülődni. Mire negyedre ér a mutató már indulásra [You must be registered and logged in to see this link.]. Még a felcsatalós műpénisz is rajtam van, ahogy Ginny kérte. A táskámba elrakom a kulcsaim, némi pénzt, egy ízesített síkosítót meg egy doboz cigit és miután bezártam a szobám elindulok a kijelölt sarokra. Odaérve egyből megpillantom. Úgy látom kicsit mérges, de ezt teljesen megértem. Meg kell hagyni nagyon csinos, van egy olyan érzésem hogy még ma magamévá teszem, hiszen már most kívánom. Mikor odaérek rámosolygok.
- Ne haragudj, majd kárpótollak érte. - mondom némi csábot csempészve a hangomba és a mondatom végén kacsintok egyet.
- Rajtam. - válaszoltam és kedvem lett volna használni, de nem tettem meg.
Vissza az elejére Go down
 

Amber & Ginny - Játszótéri móka

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Gabriella&Amber - móka a szabadban
» Gabrielle & Joel ~ Játszótéri rosszalkodás
» Amber & Ambrosia
» Amber & Tyrell
» Amber & Tatum

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-